Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

En Son Müzik Haberleri (Türkiye ve Dünyadan)

Admin

Önerilen İletiler

• Admin bu başlık sabitledi
  • Cevaplar 68
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

• Admin

Christina Aguilera İspanyolca Albüm Üzerinde Çalışıyor

BB19LAP5.img?h=741&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Christina Aguilera, "gecikmiş" İspanyolca LP'si de dahil olmak üzere bir değil iki albüm üzerinde çalışıyor.

ABD'li pop gazisi, Billboard 200 albüm listesinde 27 numaraya yükselen ve En İyi Latin Albümleri ve Latin Pop Albümleri anketlerini yöneten 2000 yapımı Mi Reflejo'dan (My Reflection) hemen sonra, bir İngilizce LP ve bir İspanyolca set kaydediyor. .

Health dergisine "Açıklanacak herhangi bir şeyden aylar uzaktayım" dedi. "Aynı anda İngilizce albümüm ve ilk İspanyol albümümün devamı üzerinde çalışıyorum - yaklaşık 20 yıl gecikti."

Aguilera, geçen ay hayranlarını stüdyodan iki gönderi ile güncelledi.

"Ben bir mükemmeliyetçiyim ve her şeye elimden gelenin en iyisini vermek istiyorum - özellikle geçen yıl içinde yaptığım ruh arayışı ve sahip olduğum yeni bakış açısı nedeniyle," dedi Health. “Yeniden ilham aldım ve kendime yeniden bağlandım. Tüm kariyerimi müzikle geçirdiğim için müziğe yeniden aşık oldum, ki bu gerçekten çok önemli bir şey. "

Çıkış tarihleri veya başlıklar için henüz çok erken, ancak Xtina yeni çalışmalarının tamamen dürüstlükle ilgili olduğunu söylüyor. "Tüm yazma seanslarıma açık bir kitap olarak ve" Bak, ben de böyle hissettim "diyerek yaklaşıyorum," diye açıklıyor.

Aguilera’nın babası Ekvadorludur. 2015 yılında yardım çalışmaları için yaptığı geziye ilk kez doğum yerini ziyaret etti.

Kaynak: Billboard

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 9 ay sonra...
  • Admin

Behati Prinsloo Kocasıyla (Maroon 5) Fotoğraf Çekiminde

AAURehD.img?w=650&h=650&m=6&x=125&y=180&

33 yaşındaki Behati Prinsloo, 26 Şubat'taki Instagram gönderisinde görüldüğü gibi, deri pantolonlu, dekolteli, Rönesans tablosu baskılı büstiyer üstte ultra havalı bir rock yıldızı gibi görünüyordu! Eski Victoria's Secret Angel, 42 yaşındaki kocası Maroon 5 solisti Adam Levine ile Miami'deki Marisquería Como Como Restaurant'ta vintage esintili bir fotoğraf çekimi için poz verdi ve çok sayıda sinirli görünüm sergiledi.

Çift, Calirosa Tequila'yı tanıttı ve Florida şehrinde bir akşam yemeği partisine ev sahipliği yaptı. Etkinlik için Prinsloo ve Levine hem kırmızı tırnaklar giydiler hem de dövmelerini sergilediler. Prinsloo'nun kıvrımlı gösterişli kıyafeti dikkatleri üzerine çekti, ancak Levine'in tamamen siyah, tek renkli topluluğu ve şal desenli, desenli düğmeli gömleği de aynı derecede şıktı. İyi giyimli çift 2014'ten beri evli ve iki kızı var - Dusty Rose, 5 ve Gio Grace, 4.Çift, Calirosa Tequila'yı tanıttı ve Florida şehrinde bir akşam yemeği partisine ev sahipliği yaptı. Etkinlik için Prinsloo ve Levine hem kırmızı tırnaklar giydiler hem de dövmelerini sergilediler. Prinsloo'nun kıvrımlı gösterişli kıyafeti dikkatleri üzerine çekti, ancak Levine'in tamamen siyah, tek renkli topluluğu ve şal desenli, desenli düğmeli gömleği de aynı derecede şıktı. İyi giyimli çift 2014'ten beri evli ve iki kızı var - Dusty Rose, 5 ve Gio Grace, 4.

Model, ek ayrıntılar için parlak bir gerdanlık kolye, bilezikler ve yüzüklerle görünümünü güçlendirdi. Uzun, kirli sarı buklelerini taktı ve ortadan ikiye ayrıldı. Büyüleyici makyaj için simsiyah eyeliner ve altında Euphoria benzeri kristal göz farı bulunan sürmeli gözleri seçti. Prinsloo, aynı zarif bluzu giyerek 7 Mart'ta ayrı bir gönderide poz verdi. Kırmızı ışıkların ortasında durdu ve Meryem Ana'nın suretinde yanan bir mum tuttu. Yoğun bakışları ve ışıltılı makyajıyla gotik görünümü daha da sarstı.

Hayranların bildiği gibi bu, Prinsloo'nun bu büstiyer tankı ilk giyişi değil. Kasım 2019'da, başka bir Instagram gönderisinde, bu sefer dikkat çekici bir çapraz küpeyle giydi. Bu fotoğraf, öğeye daha yakından bakmanıza ve grafik tasarımının 3 boyutlu bir efekt için altında ten rengi kumaşla 'v' şekline nasıl dönüştürüldüğüne olanak tanır.

Genel olarak, bu benzersiz ve türünün tek örneği giysi, Prinsloo'nun tüm zamanların favorilerinden biri gibi görünüyor ve nedenini görebiliriz!

Kaynak: SheFinds

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Ben Affleck Jennifer Lopez'in Yeni 'Marry Me' Ballad Müzik Videosunda İnce Bir Görünüm Yaptı: İzle

AARLIFE.img?h=1080&w=1920&m=6&q=60&o=f&l

Jennifer Lopez, son klibinde sahne arkasındaki hayatını fotoğrafladı.

Geçen ay yayınlanan romantik komedi Marry Me'den "Marry Me" baladının yeni yayınlanan müzik videosunda Lopez, hayranlarına günlük yaşamının içinden bir bakış sunuyor - Ben Affleck'in zarif bir görünümü.

AARcKhM.img?h=1080&w=1920&m=6&q=60&o=f&l

Müzik videosunda 49 yaşındaki aktör 52 yaşındaki Lopez ile yatakta ona sarılıp onu güldürüyor. Bir noktada, birbirlerinin ellerini tutmak için kollarını uzatırlar - ancak yüzü hiç gösterilmez.

AARcKhM.img?w=768&h=1152&m=6&x=262&y=58&

2009 yılında, Affleck ilk kez J.Lo'nun hit parçası "Jenny From the Block" için bir müzik videosunda yer aldı - o zamanlar, o zamanlar çok ince değildi.

Müzik videosu boyunca izleyiciler şarkıcıyı ve aktrisi evde, stüdyoda kayıt yaparken, toplantılarda ve hatta Marry Me kostarı ve reggaeton şarkıcısı Maluma ile birlikte prova yaparken görebilirler.

Geçen ay, PEOPLE'a samimi müzik videosu için özel bir teaser verildi - ve Lopez ilk birkaç satırı söylerken yakından görüldü ve gözleri dolmaya başladı.

"On the Floor" şarkıcısı bir hafta sonu bülteninde Affleck'in yeni filminden "On My Way" adlı şarkısına "erken bir Sevgililer Günü hediyesi olarak" kişiselleştirilmiş bir müzik videosu hazırladığını açıkladı.

Yaklaşık 4 dakikalık videoda, Affleck ve Lopez'in 2002 ile 2004 arasındaki ilk ilişkilerinden çeşitli kareler, Lopez'in Aralık ayında prömiyeri yapılan "On My Way" için orijinal müzik videosuna işleniyor.

On The JLo haber bülteninde Lopez, "İzlemek bana gerçek aşkın yolculuğunu, beklenmedik kıvrımları ve dönüşleri ve gerçek olduğunda, aslında sonsuza kadar sürebileceğini düşündürdü" dedi. "Bu ciddi anlamda kalbimi eritti."

Lopez ve Affleck çıkmaya başladıktan kısa bir süre sonra Kasım 2002'de nişanlandılar, ancak sonunda ilişkilerini Ocak 2004'te sonlandırdılar. Çift, 2021 baharında yeniden bir araya geldi.

Lopez daha önce PEOPLE'a romantik komedide bir süperstar şarkıcıyı oynamanın "gerçekten eğlenceli ve aynı zamanda rahatlatıcı" olduğunu söylemişti. Filmin ortak yapımcılığını yaptı ve "halkın gözünde yaşamanın nasıl bir şey olduğunu biraz açığa çıkarmaktan" keyif aldı. Lopez ayrıca kendisi ve Maluma'nın orijinal şarkılarını içeren film müziğinin küratörlüğünü yaptı. “Şarkılar hikayeyi aynı derecede anlatıyor” dedi.

Kaynak: People

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

İngiliz ulaşım yetkilileri, Rod Stewart'ı mahallesindeki çukurları onardığı için kınadı

Sir Rod Stewart toplum hizmetini ciddiye alıyor.

Sosyal medyada, rockçı, Essex, Harlow'daki İngiliz evinin yakınındaki bir sokağın ciddi şekilde onarılması gerektiğinden yakındı, ancak şehir yetkilileri görünüşe göre bu yolun iyileştirilmesini yeterince yüksek bir öncelik olarak görmediler. Böylece, Rod ve birkaç arkadaş, masrafları kendilerine ait olmak üzere yolu onarmaya karar verdiler.

AAV6FNe.img?w=768&h=1152&m=6&x=241&y=72&

"Hot Legs" şarkıcısı Instagram'a bir inşaat kamyonunun arkasından çakıl küreklediğini gösteren bir video yayınladı.

Snow White'ın "Heigh-Ho" şarkısını mırıldandıktan sonra kameraya, "Kimse bunu yapmaya zahmet etmediği için yaşadığım sokağı onarıyorum" dedi.

Kamera daha sonra kesinlikle bir miktar TLC'ye ihtiyacı olan yola kaydırdı.

Rod, "İnsanlar arabalarına çarpıyor. Geçen gün, lastiği patlamış bir ambulans vardı," diye açıklamaya devam etti. "Ferrari'm buradan kesinlikle geçemez. Ben ve çocuklar gelip kendimiz yapacağımızı düşündük."

Rod'un Instagram başlığında belirttiği gibi, "Yaşamak için çalışmak, delik doldurmak ruha iyi gelir!"

Yerel halk ve Rod'un 1,1 milyon Instagram takipçisinin büyük çoğunluğu, meseleleri kendi eline aldığı için onu alkışlarken, bölgedeki yolların onarımından sorumlu departman Essex Highway, o kadar memnun değildi.

Bir temsilci, "Her yol için onarımlara öncelik vermek istesek de, ağımızın ölçeği - 5.000 milin üzerinde - bunun imkansız olduğu ve yol kullanıcılarımızın güvenliğine en çok zarar verebilecek kusurları onarmaya odaklanmamız gerektiği anlamına geliyor" dedi. Huffington Post'a söyledi. "Sir Rod'un bağlılığını ve topluluk ruhunu takdir etmemize rağmen, hiç kimseyi yollarda çalışmaktan caydırıyoruz. Uygun trafik yönetimi ve diğer özel güvenlik önlemleri olmadan, bölge sakinleri kendilerini ve başkalarını riske atıyor."

Sür, Rod, sür.

Kaynak: Wanderwall

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Dua Lipa, iHeartRadio Müzik Ödülleri'nde Yılın Şarkısı ödülünü aldı ve Kazananların Listesi

AAUuW6D.img?h=1080&w=1920&m=6&q=60&o=f&l

Dua Lipa'nın 'Levitating' şarkısı 2022 iHeartRadio Müzik Ödülleri'nde Yılın Şarkısı seçildi.

Yıllık tören Salı gecesi (22.03.22) Los Angeles'taki Shrine Oditoryumu'nda gerçekleşti ve 26 yaşındaki pop süperstarı gecenin en büyük onurunu evine götürürken, Olivia Rodrigo, Foo Fighters ve Silk Sonic de aralarındaydı. en çok ödül alan sanatçılar

Olivia Yılın En İyi Yeni Pop Sanatçısı ve Kadın Sanatçısı seçilirken, 'good 4 u' Yılın TikTok Bop'u seçildi.

Camila Cabello ayrıca 'good 4 u' yorumuyla En İyi Kapak Şarkısı ödülünü kazandı.

Foo Fighters, Yılın Rock Sanatçısı, 'Waiting on a War' ile Yılın Rock Şarkısı ve 'Medicine at Midnight' ile Yılın Rock Albümü gibi birçok ödülü evine götürdü.

Yılın Rock Sanatçısı ödülünü alan grubun solisti Dave Grohl, video aracılığıyla şunları söyledi: "Bize Yılın En İyi Rock Sanatçısı olarak oy verdiğiniz için çok teşekkür ederiz, iHeartRadio çok teşekkür ederiz. Tüm arkadaşlarımıza ve ailemize teşekkür etmek istiyoruz. En çok da müziğimizi seven hayranlar ve izleyiciler."

Silk Sonic - Bruno Mars ve Anderson .Paak - Yılın En İyi İkilisi seçildi ve aynı zamanda 'Leave The Door Open' için Yılın R B Şarkısı ve 'An Evening With Silk Sonic' için Yılın R B Albümü ödülünü aldı.

Lil Nas X, Yılın Erkek Sanatçısı seçildi ve "Hayallerinin peşinden koşarken hayal kurmanın sakıncası yok" olduğu konusunda ilham verici bir konuşma yaptı.

Haziran 2019'da eşcinsel olduğunu kamuoyuna açıklayan 22 yaşındaki megastar, "Sanrılı olmasaydım, hayatımda ve kariyerimde şu anda bulunduğum yerde olmazdım. Düşebileceğime inanıyordum. okuldan ayrılıp bir yıl içinde uluslararası bir başarıya dönüşmek, hayal gibi!

"Kariyerimin zirvesinde dolaptan çıkabileceğime inanmak... bunu yapabileceğimi düşünmek hayal olur!"

Justin Bieber ve The Kid LAROI, Best Collaboration olarak adlandırılan ve aynı zamanda iHeartRadio Chart Ruler Award'ın sahibi olan 'Stay' için iki ödül aldı.

Başka yerlerde Machine Gun Kelly, Yılın Alternatif Sanatçısı ödülünü kazandı, 2021 'Eurovision' kazananları Maneskin En İyi Yeni Alternatif Sanatçı ödülünü aldı ve Billie Eilish'in 'Hppier Than Ever' Yılın Alternatif Albümü seçildi.

Jennifer Lopez bu yılki iHeartRadio İkon Ödülü sahibi oldu ve Megan Thee Stallion Öncü Ödülü ile onurlandırıldı.

Yıldızlarla dolu partiye LL Cool J ev sahipliği yaptı ve Megan, John Legend, Charlie Puth ve Maneskin gibi isimlerden performanslar gördü.

Kazananların kısaltılmış listesi:

Yılın Şarkısı: 'Levitating' – Dua Lipa

Yılın Kadın Sanatçısı: Olivia Rodrigo

Yılın erkek sanatçısı: Lil Nas X

Yılın en iyi ikilisi/grubu: Silk Sonic

En iyi işbirliği: 'Stay' – The Kid LAROI Justin Bieber

En iyi yeni pop sanatçısı: Olivia Rodrigo

Yılın alternatif sanatçısı: Machine Gun Kelly

En iyi yeni alternatif sanatçı: Maneskin

Yılın alternatif şarkısı: 'Monsters' – Blackbear'ın yer aldığı All Time Low

Yılın Alternatif Albümü: 'Her zamankinden daha mutlu' – Billie Eilish

Yılın rock sanatçısı: Foo Fighters

En iyi yeni rock sanatçısı: Mammoth WVH

Yılın Rock Şarkısı: 'Waiting on a War' – Foo Fighters

Yılın Rock Albümü: 'Medicine at Midnight' – Foo Fighters

Yılın country sanatçısı: Luke Combs

En iyi yeni country sanatçısı: Lainey Wilson

Yılın country şarkısı: 'Seni Sevmeseydim' – Jason Aldean Carrie Underwood

Yılın Dans Sanatçısı: David Guetta

Yılın Hip-Hop sanatçısı: Drake

Yılın Hip-Hop Şarkısı: 'Aşk Hakkında Ne Biliyorsun' – Pop Smoke

Yılın Hip-Hop Albümü: 'The Off-Season' – J. Cole

RB Yılın Sanatçısı: Jazmine Sullivan

En iyi yeni R B sanatçısı: Giveon

RB Yılın Şarkısı: 'Kapıyı Açık Bırakın' – Silk Sonic

RB Yılın Albümü: 'An Evening With Silk Sonic', Silk Sonic

Yılın Latin Pop/Reggaeton Sanatçısı: Bad Bunny

En iyi yeni Latin sanatçı: Grupo Firme

Yılın Latin Pop/Reggaeton Albümü: Karol G

Yılın Yapımcısı: Finneas

Yılın Söz Yazarı: Ömer Fedi

iHeartRadio Öncü Ödülü: Megan Thee Stallion

iHeartRadio Chart Cetvel Ödülü: 'Stay' – The Kid LAROI ve Justin Bieber

En iyi hayran ordusu (sosyal olarak oylanan kategori): #BTSARMY – BTS

En iyi müzik videosu (sosyal olarak oylanan kategori): 'Butter' – BTS

En İyi Şarkı Sözleri (sosyal olarak oylanan kategori): 'All Too Well (10 Dakika Versiyon) (Taylor'un Versiyonu) (The Vault'dan)' – Taylor Swift

Yılın TikTok Bop'u (sosyal olarak oylanan kategori): 'iyi 4 u' – Olivia Rodrigo

En İyi Geri Dönüş Albümü (toplumsal olarak oylanan kategori: '30' – Adele

Kaynak: BANG Showbiz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Heidi Montag, Lady Gaga'yı şarkı söyleme kariyerine zarar vermekle suçladı

Heidi Montag, Lady Gaga'nın şarkı söyleme kariyerini sabote eden küçük bir canavar olduğuna inanıyor.

On yıldan uzun bir süre önce, "The Hills" mezunu ve gelecekteki Grammy kazananı, yapımcı RedOne ile çalıştı. O zamanlar, Heidi, realite TV kariyeri nedeniyle tartışmasız daha iyi biliniyordu, ancak Gaga daha çok şarkı yazarlığına sahipti.

AAVszAd.img?w=768&h=1108&m=6&x=204&y=202

The Unpopular with Jacques Peterson podcast'inde Heidi, "İnsanlar 'Lady Gaga'yı seviyorum' gibiler ve eminim o harikadır, ancak onunla en iyi karşılaşmayı yaşamadım" dedi.

Heidi, "Fashion" adlı bir şarkı kaydetmek istediğini hatırladı, ancak "Bad Romance" şarkıcısı yazdığı için Gaga'nın şarkıyı yayınlamasını onaylaması gerekiyordu. Heidi'ye göre Gaga kabul etti. Ancak kısa bir süre sonra, 2009 yapımı "Bir Alışverişkoliğin İtirafları"nın yapımcısı, film müziği için "Moda"yı kullanmakla ilgilendiğini ifade etti. MTV yıldızı Gaga'nın şarkıyı hemen geri aldığını ve film için yayınladığını iddia ediyor.

AAVsJM1.img?w=768&h=1093&m=6&x=300&y=124

Heidi, o sırada Gaga'nın "'Hayır, o şarkıyı çekiyorum ve kaydediyorum. Bu artık Heidi'nin değil," dedi.

Gaga'nın şarkıyı gerçekten sevmesi mümkün olsa da, Heidi başka bir şeyin oyunda olduğunu düşünüyor - Gaga'nın bir "nefretçi" olduğunu düşündü ve onun Heidi'nin uzun süredir devam eden düşmanı olan "Hills" yıldızı Lauren Conrad'ın hayranı olduğundan şüphelendi. (Gaga aslında bir kez MTV realite şovunda göründü.)

Heidi ayrıca Gaga'nın temelde RedOne'a bir ültimatom verdiğini ve Heidi ile çalışmaya devam etmesi halinde onunla ortaklık yapmayı bırakacağını ilan ettiğini iddia etti. RedOne bir taraf seçti… Gaga'nın tarafı.

Heidi, yapımcının onunla yollarını ayırırken "Özür dilerim, o benim büyük şeyler için yazım ortağım" gibiydi" dedi.

Kaynak: Wanderwall

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Admin

Nicki Minaj, Adele'in Carpool Karaoke Videosu ile Birlikte Rap Yaptı

Adele, James Corden ile The Late Late Show'un popüler bölümü olan Carpool Karaoke'de yer alalı altı yıldan fazla oldu. Dizide, ünlü müzisyenler Corden ile birlikte arabaya binmeye davet ediliyor, burada kendi şarkılarından bazılarının canlı yorumlarını yaparken diğer sanatçıların popüler şarkılarına eşlik ediyorlar.

Adele gösteriyi ziyaret ettiğinde, “Someone Like You” ve “All I Ask” da dahil olmak üzere kendi başlıklarından bazılarını seslendirirken, Spice Girls'ün “Wannabe” gibi pop klasiklerini de seslendirdi. Ancak, ziyaretinin belki de en iyi anı, Nicki Minaj'ın Kanye West şarkısı “Monster”dan dizelerine daldığı zamandı. Adele, o ana tek başına “o kadar yetenekli olmadığını” söyleyerek başlasa da, yine de dizelerdeki performansıyla izleyicileri etkiledi.

Şimdi, Nicki Minaj kısa süre önce Carpool Karaoke'de konuk oyuncu olarak yer aldı ve Adele'nin ayeti yorumlamasıyla birlikte şarkı söylerken hayranlarını heyecanlandırdı, hatta “Easy on Me” şarkıcısıyla aynı tavırları kullanıyordu. Rap yapmadan önce Corden, Minaj'a Adele'in performansı hakkında ne düşündüğünü sordu ve Minaj, "Ben sadece onu sevdim. Yani beni çok ama çok mutlu etti. O somutlaştırdı... o Bayan Minaj'ı somutlaştırdı."

Şarkının ardından Minaj, Adele'in sesiyle ilgili en iyi izlenimini verdi ve "O doğal olarak o şeye sahip, ne demek istediğimi anlıyor musun? Ama bu farklı, çünkü bu hüzünlü şarkıları söylüyor, bu yüzden ondan bunu beklemiyorsunuz.” Ardından, Corden'ın yönlendirmesiyle ikili, Adele'in hit parçası “Someone Like You”yu coverlayarak şarkıya başladı ve Minaj da Adele'in sesine dair en iyi izlenimini vererek seslendirdi.

Bu, gelecekte bir Adele/Nicki Minaj işbirliği anlamına gelebilir mi? Kesinlikle öyle umuyoruz.

Kaynak: PureWow

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Shakira, Yeni Rauw Alejandro İşbirliği 'Te Felicito'yu Duyurdu ve Robotik Müzik Videosunu Tanıttı

AAWgbSs.img?h=1080&w=1920&m=6&q=60&o=f&l

Şarkıcı, dansçı, söz yazarı ve yapımcı Shakira özgeçmişine başka bir beceri ekliyor olabilir: robot teknisyeni.

Perşembe günü, 45 yaşındaki Kolombiyalı hit yapımcısı Porto Rikolu şarkıcı Rauw Alejandro'nun yer aldığı "Te Felicito" adlı yeni bir single duyurdu ve 22 Nisan'da piyasaya sürülecek parçaya eşlik etmesi için fütüristik robot temalı bir müzik videosu yayınladı.

"Hips Don't Lie" müzisyeni sosyal medyada, Shakira'nın kaynak kaskında kaynak başlığıyla yer aldığı laboratuvar setinin tekli kapağının yanında "Yeni single'ım #TeFelicito'yu Rauw Alejandro ile paylaşmaktan mutluluk duyuyorum" dedi. göğsüne, boynuna ve kollarına karmaşık bir metalik mekanizma takan Alejandro'nun yanında meşaleyi elden üfleyin.

Shakira, gönderisinin başlığında robot emojileri kullandı ve ayrıca bir müzik video seti gibi görünen bir şey üzerinde "Te Felicito"nun bir ön izlemesinde dans eden bir robotun videosunu Instagram'da paylaştı. Robotu, geçen hafta hayranlar şarkıcının "She Wolf", "Waka Waka (This Time For Africa)" ve Black Eyed Peas gibi bazı müzik videolarının YouTube küçük resimlerinin arka planında gördüğünden tanıyabilirsiniz. işbirliği "Girl Like Me."

"Te Felicito", Shakira'nın geçen yılki "Don't Wait Up"dan bu yana ilk müzik yayını olacak, 2016'da Zootopia'dan "Try Everything"den bu yana ilk İngilizce single'ı olacak. Temmuz 2021'de Apple Music'ten Zane Lowe ile yaptığı röportajda, yüksek enerjili dans parçasını bırakmak için "çok gergin" hissettiğinden bahsetti.

Sunucuya, "Söylemeliyim, çok gerginim çünkü uzun zamandır ilk İngilizce şarkım çünkü son zamanlarda İspanyolca şarkılara odaklanıyorum" dedi. "Ama bu şarkı ortaya çıktı ve ben, evet, zamanı geldi diyorum. Bunu tekrar yapmanın zamanı geldi ve mutluyum ve şu anda çok ilham alıyorum."

Haziran 2021'de Vogue Mexico ile yaptığı bir kapak haberinde Shakira, 2017'deki El Dorado'nun ardından neredeyse beş yıl aradan sonra ilk albümü olan 12. stüdyo albümü üzerinde çalıştığını ve yakın gelecekte bir tura çıkmayı umduğunu açıkladı. İspanyolca'dan tercüme edilen röportajda, "Bu yıl boyunca şarkılar gelmeye devam edecek ve gelecek yıl çıkacağını düşündüğüm bir albümde yer alacak" dedi.

"She Wolf" sanatçısı "Ayrıca tekrar konsere çıkmak için çok fazla istek var, fikir gelecek yıl yaz aylarında tura çıkmak" dedi. "Sanırım gelecek yıl bir noktada tekrar tura çıkacağım. Tüm bunlar için çok heyecanlıyım. Sakinliğin tadını çıkardıktan sonra şimdi tüm aktivite yeniden başlıyor."

Kaynak: PEOPLE

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Karol G, Bad Bunny 2022 Latin Amerika Müzik Ödülleri'ni domine etti

AAWtebH.img?h=1080&w=1920&m=6&q=60&o=f&l

21 Nisan (UPI) -- Perşembe gecesi 2022 Latin Amerika Müzik Ödülleri'nin en büyük kazananları Karol G ve Bad Bunny oldu.

Karol G, KGO516 kaydıyla Yılın Sanatçısı, En Sevilen Sanatçı - Kadın ve En Sevilen Sanatçı - Urban ve ayrıca Yılın Albümü ve En Sevilen Albüm - Urban olmak üzere toplam altı ödül aldı.

AAWt2LT.img?h=1080&w=1920&m=6&q=60&o=f&l

Geceye toplam 10 adaylıkla birincilikle giren Bad Bunny, Jhay Cortez "Dakiti" ile yaptığı işbirliğiyle En Sevilen Sanatçı - Erkek ve Yılın Şarkısı da dahil olmak üzere beş zaferle sona erdi.

Ödüller ilk kez Las Vegas'taki Mandalay Bay Resort and Casino'daki Michelob Ultra Arena'da yapıldı ve sunucular Rafael Amaya, Jacqueline Bracamontes ve Cristian de la Fuenta'nın yer aldığı Telemundo'da canlı yayınlandı.

AAWt5cn.img?h=1080&w=1920&m=6&q=60&o=f&l

Ozuna, CNCO, Prince Royce, Sofia Reyes ve ulusun bayrağını sallayan Ukraynalı sanatçı NK'nın da aralarında bulunduğu Black Eyed Peas, gösteriyi 2003 yılında hit olan "Where is the Love"ın iki dilli performansıyla açtı. Şubat ayında Rusya tarafından işgal edildi.

Perşembe gecesi diğer büyük kazananlar arasında Favori İkili veya Grup olarak seçilen Aventura, Favori Sanatçı - Pop ödülünü kazanan Selena Gomez yer aldı. Favori Albüm -- Tropikal kazanan Romeo Santos ve Favori Crossover Sanatçısı seçilen The Weeknd.

AAWt9AY.img?h=1080&w=1920&m=6&q=60&o=f&l

Meksikalı sanatçı Christian Nodal, "Bir sanatçı olarak kısa sürede başarının zirvesine ulaşmak için değişim gösteren ve büyümeyi hızlandıran genç bir sanatçıyı" tanıyan Olağanüstü Evrim ödülü ile onurlandırıldı.

AAWt9B6.img?h=1080&w=1920&m=6&q=60&o=f&l

Ödülü aldıktan sonra "Adios Amor", "De Los Besos Que Te Di", "Probablemente", "Ya No Somos Ni Seremos" gibi şarkılarından oluşan bir karışık seslendirdi ve ortak hitleri için Gera MX'e de katıldı. Botella Tras Botella."

AAWt2Mx.img?h=1080&w=1920&m=6&q=60&o=f&l

Kaynak: UPI News

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Camilla Cabello ve arkadaşları, Coachella'nın iki hafta sonu partinin ruhları olarak geldiler.

AAWzVZs.img?h=1080&w=1920&m=6&q=60&o=f&l

Camilla Cabello ve arkadaşları, Coachella'nın ikinci hafta sonu partinin ruhları olarak geldiler. Şarkıcı ve ekibi, festivale yüksek enerji ve iyi hisler getirdi. Cabello ve ekibi, kot, şapka, tığ işi parçalar, ekose üstler, bandanalar, güneşlikler ve grafik tişörtleri içeren modaya uygun festival görünümlerini salladı.

AAWzHbA.img?w=480&h=288&m=6

25 yaşındaki "Bam Bam" ve "Havana" şarkıcısının çıkışı, Harry Styles'ın bir yetenek yarışması gösterisini deneme motivasyonu olduğunu söyledikten sonra geldi. “15 yaşındaydım, büyük bir One Direction hayranıydım ve The Voice gibi miydim? X faktörü? Ben de 'Eh, One Direction X Factor'da olacak; The Voice'ta olacaklar mı bilmiyorum, o yüzden X Factor için seçmelere girmeme izin verin," diye hatırlıyor Cabello.

“Bu gerçekten utanç verici ve bunu söyleyebilirim çünkü açıkçası, bu on yıl önceydi, ama kelimenin tam anlamıyla 'X Factor için seçmelere giriyorum çünkü Harry Styles ile evleneceğim' dedim. Buna gerçekten inandım. zaman," dedi.

Camila da yeni albümünü kutluyor. Familia'yı 8 Nisan'da bıraktı. Elle Mexico'nun son kapağında yıldız, ana dilinin onu çocukluğuna nasıl bağladığını ortaya çıkardı. İspanyolca yayına verdiği demeçte, "İspanyolca konuştuğumda, Küba ve Meksika'da doğduğumdan beri bilinçaltımda olan genç kısımlarım ortaya çıkıyor" dedi.

25 yaşındaki Kübalı, İspanyolca dilinin güvenli alanı olduğunu söyledi. “Zihinsel sağlık sorunları ve büyümenin getirdiği her şeyle mücadele ve yüzleşmeden önceki en çocuksu ve masum benliğim” dedi.

Şarkıcı ve oyuncuya göre, albümün arkasındaki isim NPR'de Tiny Desk Concert izledikten sonra geldi. “C. Tangana'nın Minik Masası'nı, etrafında insanlarla dolu bir masanın olduğu, şenlikli bir akşam yemeği gibi gördüğümü hatırlıyorum ve kendi kendime 'Hayatımda istediğim bu' dedim” diye hatırlıyor.

Kaynak: iHola

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Admin

BTS’ten Suga, Psy’yi Övdü

a person posing for the camera: BTS’ Suga praises Psy

BTS’ten Suga, Amerika’da “K-pop’un önünü açtığı” için Psy’yi övdü.

2012'de, 'Gangnam Style' iki numaraya ulaştığında ve Suga, bunun BTS'in başarısında büyük bir faktör olduğuna inandığında, Psy, Billboard Hot 100'de en yüksek sıralarda yer alan Koreli pop grubu oldu.

Psy'nin YouTube kanalında konuşan Suga, şunları söyledi: "Her zaman minnettar olduğum biriydi. 'Gangnam Style' ile ABD'de K-pop'un yolunu açtı, böylece onun ayak izlerini kolaylıkla takip edebildik."

Şimdi Suga ve Psy, Psy'nin uzun zamandır beklenen yeni stüdyo albümü 'Psy 9th'un başlık parçası olan 'That That' üzerinde işbirliği yaptı.

Ve Psy, Suga'nın kendisine beş yıllık bir aradan sonra müziğe dönmesi için ilham verdiğini itiraf etti.

Dedi ki: "Parçayla geldi ve bana önerdi. Benim için [şarkıyı] yapmak istedi.

"Bu olaydan, o müzisyenin o genç kanından güç aldım. Birlikte çalıştık, eğlenceliydi ve 'Evet, bu müzik, küçüklüğümden beri yaptığım şey bu' diye düşündüm. yaptığı şey, doğaçlama ve coşkusu, kelimenin tam anlamıyla ondan etkilendim. Doğru yol buydu: konuşmak, sohbet etmek, gülmek ve tükürmek ve hissetmek. İlk gün buluşuyoruz ve tabii ki müzik hakkında konuştuk, Ama söylediği alıntı kesinlikle tetikleyiciydi – 'Hyung, hip-hopla ilgili olarak, '90'lar bombaydı' dedi. Ama çocuk 90'larda doğdu! Bana Biggie ve Tupac hakkında konuştu, 'Bütün bunları nereden biliyorsun?' '90'ların hip-hop'u hakkında gerçekten çıldırıyor.

Kaynak: Bang Showbiz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • Admin

Justin Timberlake müzik kataloğunun haklarını satıyor

CNN, Justin Timberlake'in şarkı kataloğunun tamamını sattığını bildirdi. Hipgnosis Song Management 26 Mayıs'ta 200'e yakın şarkının telif haklarını satın aldığını duyurdu. Timberlake'in 1 numaralı şarkıları, "SexyBack" ve "Mirrors" dahil. 'The Wall Street Journal'a göre, henüz bir dolar rakamı açıklanmadı, ancak anlaşmanın 100 milyon doların üzerinde olduğu söyleniyor. Timberlake'in satışı...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

BTS hayranları, K-pop grubunun Asya karşıtı nefretle mücadele etmek için Beyaz Saray ziyaretini 'dönüm noktası' olarak övdü

AAXVTXd.img?h=1080&w=1920&m=6&q=60&o=f&l

Küresel pop grubu BTS, bu öğleden sonra Oval Ofis'te Başkan Biden ile buluşuyor. Ancak bundan önce, "Butter" şarkıcıları Salı günkü Beyaz Saray basın brifinginde konuk olarak göründüler.

Güney Koreli erkek grubun yedi üyesinin tümü, Beyaz Saray podyumunun arkasında siyah takım elbiseleriyle göründü ve Asya karşıtı nefretin tehlikeleri ve müziğin gücü hakkında kısa açıklamalar paylaştı.

Her zamanki basın ekibine ek olarak, birkaç düzine Koreli gazeteci, K-pop krallarının konuşmasını izlemek için yan koridorlara tıkandı; çoğu BTS üyeleri Batı Kanadına geri döndükten hemen sonra ayrıldı.

Şarkıcı Jungkook, "Güney Koreli sanatçılar tarafından yaratılan müziğin dilleri ve kültürel engelleri aşarak dünya çapında bu kadar çok insana ulaşmasına hâlâ çok şaşırdık" dedi. "Müziğin her zaman her şeyin harika ve harika bir birleştiricisi olduğuna inanıyoruz."

Grup arkadaşı V, "Herkesin kendi geçmişi vardır" diye ekledi. "Bugünün, her birine değerli bir insan olarak saygı duyma ve anlayış gösterme yolunda bir adım olduğunu umuyoruz."

Grup, sunum başladıktan yaklaşık 10 dakika sonra soru kabul etmedi ve brifing odasından ayrıldı. Pasifik'te saat 11:30'da başladığında canlı yayına yaklaşık 195.000 kişi bağlandı ve bu sayı sonunda yaklaşık 300.000'e yükseldi.

Karşılaştırmak gerekirse, 26 Mayıs'taki en son basın brifingi 14.133 kez izlendi.

Grup ayrıldıktan sonra podyuma çıkan ulusal ekonomi konseyi direktörü Brian Deese, "Eve gidip çocuklarıma BTS'in benim için açıldığını söylemeliyim" dedi.

Oval Ofis'te Biden ile Asya karşıtı nefreti tartışacak olan çılgınca popüler müzik eylemi, özellikle Beyaz Saray'ın YouTube kanalını önceden doldurmuş olan son derece sadık hayranları ORDUSU tarafından kuşatıldığında, muazzam bir etkiye sahip. Bilgilendirme.

Bir basına göre, K-pop duyumları ve Biden, "dayanışma, Asya'yı dahil etme ve temsil etme ve son yıllarda daha belirgin hale gelen Asya karşıtı nefret suçları ve ayrımcılığı ele alma konusunda bir araya gelme ihtiyacını" tartışmaya hazırlanıyorlar. Beyaz Saray'dan tahliye. Bu toplantı Pasifik öğlen saatine ayarlandı ve basına kapalıydı.

Geçen hafta duyurulan toplantı, Biden'ın Güney Kore'nin başkenti Seul'e üç günlük bir geziye başlamasından ve yeni seçilen Güney Kore Devlet Başkanı Yoon Suk Yeol ile görüşmesinden kısa bir süre sonra gerçekleşti. Mayıs 2021'de Biden, Asya karşıtı nefret suçlarıyla mücadeleyi amaçlayan bir yasa tasarısı imzaladı.

Aynı zamanda, Jin'in açılış konuşmasında belirttiği gibi, yönetim destekli Asyalı Amerikalı ve Yerli Hawaili/Pasifik Adalı Miras ayının son gününde geliyor, böylece grup "AANHPI topluluğuyla birlikte durabilir ve kutlayabilir".

Geçen ayın sonlarında yönetim, ülke çapında "Asyalı Amerikalıların, Yerli Hawaililerin ve Pasifik Adalılarının tarihini ve başarılarını" tanıyan vesileyle kutlamak için bir bildiri yayınladı.

Bu arada, Asya karşıtı saldırılar 2020'nin başlarından bu yana ülke çapında arttı ve bazı insanlar ilk vakaların Çin'de bildirilmesi nedeniyle yanlışlıkla Asyalı Amerikalıları COVID-19 salgını için suçluyor.

Salgının ilk yılı olan 2020 boyunca, Asya karşıtı nefret suçları yalnızca Los Angeles County'de %76 arttı. Mart ayında yapılan bir anket, ilçedeki Asyalı Amerikalıların üçte ikisinin ırkçı bir saldırının kurbanı olmaktan endişe duyduğunu ortaya koydu.

Jimin, "Asyalı Amerikalı nefret suçları da dahil olmak üzere son zamanlardaki nefret suçlarındaki artış bizi harap etti. Buna bir son vermek ve davayı desteklemek için, bu fırsatı bir kez daha kendi sesimizi duyurmak için kullanmak istiyoruz" dedi.

J-Hope, grubun Beyaz Saray'da olduğunu "Farklı milliyetlere ve kültürlere sahip ve farklı diller kullanan dünya çapındaki Ordumuz - hayranlarımız sayesinde" ve grubun "gerçekten ve her zaman minnettar olduğunu" söyledi.

Bazı eleştirmenler çevrimiçi zamanlamayı sorgulasa da, grubun hayran kitlesi Biden ziyaretini övdü.

"Beyaz Saray bile @BTS_twt'nin küresel etkisini biliyor!" basın brifinginden sonra bir hayranı tweetledi. "Asya'daki nefretin artması nedeniyle endişe duyan benim gibi insanlar için konuşuyorlar. Her zamanki gibi #BTS iyi konuşuldu ve mesajlarını doğrulukla ilettiler. Onları çok seviyorum! #StopAsianHate #BTSatTheWhiteHouse. "

Bir hayran, "Beyaz Saray'a gittiği için BTS ile dalga geçen insanların bunun ne kadar önemli bir dönüm noktası olduğunu gerçekten anladığını sanmıyorum. Sadece BTS ve dünya çapındaki ordu için değil, aynı zamanda Birleşik Devletler Hükümeti için de" dedi. basın açıklaması.

"Seninle gurur duyuyorum BTS," diye ekledi bir tane daha.

Şarkıcı RM, V, Suga, Jin, Jungkook, Jimin ve J-Hope'dan oluşan Grammy adayı yedili, grup olarak dokuzuncu yıl dönümünü kutluyor ve bir sonraki stüdyo albümünü 10 Haziran'da yayınlamaya hazırlanıyor.

Cumartesi günü grup, Apple Music 1'de K-pop süperstarlığına uzanan yolculuğuna dalan haftalık sınırlı Apple müzik serisi “BTS Radio: Past & Present”ı yayınladı.

Salı günkü Beyaz Saray ziyaretine daha fazla hayran tepkisine bir göz atın.

Kaynak: Los Angeles Times

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Shakira, Futbolcu Erkek Arkadaşından Ayrıldıktan Sonra Şimdi Tek Başına Vergi Beyannamesi Dolduracak

AAY5xTE.img?w=768&h=403&m=6&x=308&y=68&s

Shakira ve uzun zamandır erkek arkadaşı olan futbolcu Gerard Piqué, on yıl birlikte olduktan sonra ayrıldıklarını açıkladılar. Evet, JLO ile Super Bowl Half Time Show'da sahne alan Shakira, Beyoncé ile albüm kaydetti ve yalan söylemeyen kalçalara sahip. Ve çimlerde topları tekmeleyen eski erkek arkadaşı. People'a ortak bir açıklamada çift, "Ayrıldığımızı teyit ettiğimiz için üzgünüz. Şu anda en büyük önceliğimiz olan çocuklarımızın iyiliği için mahremiyet istiyoruz. Anlayışınız ve saygınız için şimdiden teşekkür ederiz.” FIFA 2010 Dünya Kupası marşı “Waka Waka (Bu Zaman Afrika için)” setinde tanışmışlardı. Çiftin on yılı aşkın bir süredir bir çift olduktan sonra birlikte iki çocuğu var.

Birkaç aydır artmakta olan olası bir ayrılık haberi. Shakira, Nisan 2022'de Porto Rikolu şarkıcı Rauw Alejandro ile birlikte “Seni tamamlamak için parçalara ayrıldım/Beni uyardılar ama dikkat etmedim” ve “Seninkinin yanlış olduğunu anladım/ Bardaktan taşan damlaydı/Bana üzgün olduğunu söyleme, bu samimi görünüyor ama seni iyi tanıyorum ve yalan söylediğini biliyorum.” Ardından, birkaç gün önce bir İspanyol haber kuruluşu, Shakira'nın iddiaya göre Piqué'yi onu aldatırken yakaladığını ve Piqué'nin evlerinden taşındığını bildirdi. İkisi bir süredir birlikte olsalar da hiçbir zaman resmi olarak evlenmediler, bu da “Hips Don't Lie” şarkıcısının dağınık vergilerini eskisi kadar karmaşık hale getiriyor.

Kaynak: Vulture.Com

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Geç Foo Fighters davulcusu Taylor Hawkins'in karısı, hayranlarına 'hayal edilemez bir kederin' ortasında destek için teşekkür ediyor

AAYeRG7.img?h=522&w=874&m=6&q=60&o=f&l=f

Foo Fighters'ın son davulcusu Taylor Hawkins'in eşi Alison Hawkins, müzisyenin zamansız ölümünün ardından destekleri için müzisyenin hayranlarına teşekkür ediyor.

Alison Hawkins Çarşamba günü yaptığı açıklamada, hayranlarına "düşünülemez keder" zamanında "dökülen aşkları" için teşekkür etti.

Alison Hawkins, merhum kocasının sosyal medya hesabında paylaştığı bir mesajda, "En derin teşekkürlerimi ve hayranlığımı, küresel Foo Fighters topluluğuna ve her biriniz sevgi dolu bir şekilde dışa vuran Taylor hayranlarına iletiyoruz" dedi. medya hesapları.

Nezaketiniz bu düşünülemez keder döneminde ailem ve benim için paha biçilmez bir rahatlık oldu” diye devam etti.

"Taylor'un karısı ve çocuklarımız adına, onun için ne kadar önemli olduğunuzu ve her performansta onun 'çoraplarınızı çıkarmaya' ne kadar kendini adadığını paylaşmak istiyorum," diye yazdı ve kocasının "onur duyduğunu" da sözlerine ekledi. Son 25 yıldır Foo Fighters'ın davulcusu olmak - onun "rüya rolü" dediği bir pozisyon.

Taylor'ın sevecen ruhu ve derin müzik sevgisi, diğer müzisyenlerle yapmaktan büyük keyif aldığı işbirlikleri ve katkıda bulunduğu ve yarattığı şarkılardan oluşan katalog aracılığıyla sonsuza kadar yaşayacak.

AAYeRG6.img?w=734&h=365&q=60&m=6&f=jpg&x

Alison Hawkins, merhum kocasının hayranlarının onun mirasını "ve bize verdiği müziği" onurlandırarak onun hayatını kutlamaya devam edebileceklerini de sözlerine ekledi.

Mesajını, hayranlarına rahmetli kocasının da onları sevdiğini söyleyerek bitirdi.

“Sevginiz ve sempatiniz için hepinize tekrar teşekkür ederim. Taylor hepinizi sevdi ve biz de sizi seviyoruz” diye yazdı.

Taylor Hawkins ve Alison Hawkins, 2005 yılında evlendi ve üç çocuğu paylaştı.

Taylor Hawkins, 25 Mart'ta Kolombiya'nın Bogota kentindeki Chapinero kasabasında bulunan bir otel odasında ölü bulundu. Müzisyen, Foo Fighters ile tur sırasında şehirdeydi.

Kolombiya Başsavcılığı ertesi gün, bir ön toksikoloji testinin Hawkins'in ölümü sırasında sisteminde opioidler, benzodiazepinler, trisiklik antidepresanlar ve esrardaki psikoaktif bileşik olan THC dahil olmak üzere 10 maddeye sahip olduğunu tespit ettiğini duyurdu. .

Resmi bir ölüm nedeni açıklanmadı.

Çarşamba günü, Foo Fighters, 3 Eylül'de Londra'daki Wembley Stadyumu'nda ve 27 Eylül'de Los Angeles'taki Kia Forum'da, "korkunç grup arkadaşları" onuruna iki "all-star" haraç konseri düzenleneceğini duyurdu.

Grubun resmi internet sitesinde yaptığı açıklamada, konserlerde Foo Fighters'ın yanı sıra diğer özel konukların da yer alacağı belirtildi.

Açıklamada, "Dave Grohl, Nate Mendel, Chris Shiflett, Pat Smear ve Rami Jaffee, The Taylor Hawkins Tribute Concerts ile kocaları, babaları, erkek kardeşleri ve grup arkadaşlarının hayatını, müziğini ve sevgisini kutlamak için Hawkins ailesiyle bir araya gelecek" denildi. .

Konser biletleri 17 Haziran'da satışa çıkıyor.

Kaynak: TODAY

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Beyoncé'nin Yeni Albümü Renaissance Önümüzdeki Ay Çıkıyor

AAYwKJl.img?w=768&h=384&m=6&x=287&y=63&s

Beyonce geri döndü. Web sitesi ve sosyal medya biyografilerine göre, yeni bir albüm olan Renaissance, görünüşte "act i" altyazılı 29 Temmuz'da çıkıyor. Haber akışı hizmetlerinden gelen tweetler haberi kırdı. Ticari marka gizemli yayın stratejilerine uygun olarak, daha fazla bilgi açıklanmadı. Pitchfork, yorum için temsilcilerine e-posta gönderdi.

Beyoncé'nin törensel albümlerinin yeni dönemi, 13 Aralık 2013 gecesi, kendi adını taşıyan görsel albümünü aniden yayınlayarak dünyayı şaşırttığında başladı. Lemonade'i yayınlamadan bir hafta önce, görsel albüm karşılığı için bir teaser fragmanı paylaştı; Albümün tamamı çıkana kadar detaylar açıklanmadı. Bu albümler, çalışmalarını gizli tutan yıldızlarla doluydu. Beyoncé, Frank Ocean, Drake, JAY-Z ve Sia'yı içeriyordu. Lemonade, Kendrick Lamar, Jack White, the Weeknd, James Blake, Vampire Weekend'den Ezra Koenig ve Peder John Misty'ye atıfta bulundu.

Lemonade'i çıkardığından beri, 2018'de Everything Is Love albümünde JAY-Z ile birlikte çalıştı. 2019'da ikonik Coachella setini belgeleyen canlı bir albüm ve konser filmi olan Homecoming'i yayınladı. Disney'in The Lion King güncellemesinin filminde ve film müziğinde rol aldı ve eşlik eden derleme The Lion King: The Gift'in baş yapımcılığını yaptı. 2020'de eşlik eden başka bir görsel albüm olan Black Is King'i çıkardı.

Beyoncé 2021'e bir dönüm noktasıyla başladı. “Black Parade” 2021 Grammy Ödülleri'nde En İyi R&B Performansı ödülünü kazandığında, bir kadın sanatçı tarafından kazanılan çoğu Grammy rekorunu kırdı. Rekor daha önce Alison Krauss'a aitti.

Aynı yılın sonunda Beyoncé, Venus ve Serena Williams'ın biyografik filmi King Richard'a Oscar adayı bir katkı olan “Be Alive”ı yayınladı. Şarkı Oscar'ı kazanmasa da (ki bu Billie Eilish'in James Bond temasına gitti), Beyoncé gösteriyi Williams kardeşlerin çocukken antrenman yaptığı Compton tenis kortlarında şarkının performansıyla açtı. Blue Ivy, “Project Red” kod adı altında bir hafta önceden gizlice çekilen performans için ona katıldı.

Kaynak: Picthwork

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Justin Timberlake, dans viral hale geldikten sonra 'swag' kalmadığı için alay etti

Hafta sonu boyunca, bir video, şarkıcının Washington DC'deki bir müzik festivalinde Beat Ya Feet dansına yuhaladığını gösterdi.

Diğer Twitter kullanıcıları, "kabızlı bir Fil dansı" gibi göründüğünü iddia ederek daha kötü ruhluydu. Bir diğeri Justin'in "devrilmiş" göründüğünü hissetti.

Büyük bir sosyal medya grubu, Justin'in Janet Jackson ile yaptığı ve genellikle "gardırop arızası" nedeniyle "Nipplegate" olarak adlandırılan 2004 Super Bowl performansını gündeme getirdiğini söyledi. Gösteriden sonra, Janet düşen adam oldu, Justin ise yara almadan kaldı.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.