Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

^^siyahx^^ Anı defteri

siyahx

Önerilen İletiler

adından belli siyahx... karanlık işler peşindeki vatandaş...

dimek onu biliyorsunuz, yeni bişey söyleyim o zaman, ben aynı zamanda çokta sinirliyimdir :angry::P

Abla sinir cildin kırışmasına sebep oluyomuş malum yaşda var bence biraz relax olmakta fayda var :w00t:

kankaların bidenesi günaydın canem :hug: yukardaki gıcıklar :huh: ...kıskanmayalım.... :P:w00t:

Günaydın canım kankam :hug: kıskanmaları normal kankam özeniyolar bize boşver kıskansınlar :D:P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 581
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Abla sinir cildin kırışmasına sebep oluyomuş malum yaşda var bence biraz relax olmakta fayda var :w00t:

Günaydın canım kankam :hug: kıskanmaları normal kankam özeniyolar bize boşver kıskansınlar :D:P

kankim bunlar kırışmışlar zati kırışcakları kader..... :w00t: karizmamızı çekemiyolar o yüzden... B)

:getlost::getlost::getlost:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kankim bunlar kırışmışlar zati kırışcakları kader..... :w00t: karizmamızı çekemiyolar o yüzden... B)

Haklısın kankam bizim karizmamız bunlarda hazımsızlık yaptı sanırsam :D:P

kendimi kabullenmek uzun zamanımı aldı... bilirsin..en zoru bu sanırım ..en sonunda kendimle didişmeyi bıraktım.. :) kırışıklarımla mutluyum şimdi

Nine diloş nine diloş :w00t:

gördünmü kankam nasıl çözüldüler :w00t: ...karizmamızın ışığında direnemediler :shifty:B)

Bizim karşımızda direnmeleri imkansızdı zati kankam geçte olsa jetonları düştü :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

çenesi dükşüksün işte...... birde bana hızlı diyorlar :whistling:<_<

Ben naptım kız sana :w00t: ben ne bilim o kelimeden onu çıkaracaklarını 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi :D Buna rağmen kaç kere özür diledim cvp yazmadın bilerek yapıyon demi özür diletmek hoşuna gidiyo :w00t::P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kankam kleo şahsıma tehditlerde bulunuyor

gördünmü kankam nasıl yetişti işte o benim kankam canım kankam

kankam iyi yürekli bir şövalyedir :chris: ..sizdende ısrarla özür dilemiştir :getlost: niyetiniz düelloysa..yarın sabah saat 5:30 da siryus ormanının girişinde gerçekleştirebiliriz... :devil::whistling::w00t:

:P:P kim gelirse gelsin seni kurtaramas... :angry2:

o kadar emin olma :shaun:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir kleopatra.07
kankam iyi yürekli bir şövalyedir :chris: ..sizdende ısrarla özür dilemiştir :getlost: niyetiniz düelloysa..yarın sabah saat 5:30 da siryus ormanının girişinde gerçekleştirebiliriz... :devil::whistling::w00t:

5.40 olsun namazımı kılayım öle geleyim.. :lol:

o kadar emin olma :shaun:

kim korkar frozende den :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.