Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Nata Holding Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Tanık: Türkiye yatırımlarına yoğunlaştık

tm_haberci

Önerilen İletiler

rssImage-e54f40db9f658e910712bc15833e98e9.jpeg

Nata Holding Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Tanık: Türkiye yatırımlarına yoğunlaştık kapak_230457.jpeg

Sultangazi’de hizmete açılan Vega AVM İstanbul ile dikkatleri üzerine çeken Nata Holding’in Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Tanık, pandemi sürecinde yurtdışı yatırımlarını askıya aldıklarını söyledi.

Farklı alanlarda faaliyet gösteren ve son dönemde Vega markasıyla alışveriş merkezi sektörünün de önemli şirketlerinin arasına giren Nata Holding, Sultangazi’de hizmete açtığı Vega AVM İstanbul ile dev bir yatırıma daha imza attı. AVM yatırımlarına devam edeceklerini söyleyen Nata Holding Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Tanık, “Tüm dünyanın mücadele ettiği koronavirüs salgını, hemen hemen tüm sektörleri olumsuz etkiledi. Biz de Nata Holding olarak bu dönemde ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla yurtdışı yatırımlarımızı askıya alarak yurtiçindeki AVM ve konut projelerimize yoğunlaştık” dedi.

cumhuriyet.com.tr
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.