Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

En Son Magazin Haberleri (Türkiye ve Dünyadan)

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Brigitte Bardot'ya Ne Oldu?

Brigitte Bardot'nun kariyerini küçük bir keçi bitirdi. Bardot bir gün oyunculuktan, modellikten ve şarkıcılık kariyerinden emekli olduğunda, oyununun zirvesindeydi, dünya çapında bir seks sembolüydü, film üstüne film çekiyordu. 2015'te Vogue tarafından yeniden yayınlanan Vogue Hommes ile ender bir röportajda Bardot neden emekli olduğunu açıkladı. "38 yaşında sinemayı bıraktım çünkü buraya kadar gelmiştim, bu yüzden 77 yaşında geri dönmek gibi bir arzum yok" dedi.

AA14n8ew.img?w=768&h=431&m=6

Bardot, Fransa'nın Périgord fotoğrafını çektiğini, küçük bir geziyi gezen bir bayanın yanından geçtiğini açıkladı. Bardot onu okşamak için yanına gitti ve kadın bir kutlama için keçiyi kızartacağını söyledi. Her zaman hayvansever olan Bardot, keçiyi kadından satın aldı. Bardot, "Onu karavana koydum ve o akşam küçük keçimle Sarlat'taki 5 yıldızlı otelime geri döndüm," diye hatırlıyor Bardot. "Beni içeri almasalardı, buradan yola çıkacaktım."

Bardot, keçiyi iddia etmek için bir yol ayrımına geldiğini söyledi. Oyunculuktan yorulmaya devam ettiğini ve yaşlandığını söyledi. "Sinemada böyle mi yaşlanacaktım?" diye sordu. "Tam her şeyi gerçekten kusmak istemeki hissetmeye sahip olmadığım sırada, o küçük keçi yanıma geldi." Bununla birlikte Bardot'un kazanmasını bitmişti.

Bardot, insanlar Onu Derinden İncittiğini Ama Hayvanların Asla Kırmadığını Söyledi

AA14mXjp.img?w=768&h=431&m=6&x=292&y=109

Brigitte Bardot hemen oyunculuğu bıraktı ve dikkatini - ve uluslararası nüfuzunu - hayvan haklarına çevirdi. Fransa'da ve yurt dışında vahşi ve evcil hayvanları korumak için "Brigitte Bardot Vakfı"nı kurdu. Bardot, hayattaki gerçek tutkusu hakkında Vogue Hommes ile konuştu. "Hayvanları her zaman sevdim ve korudum. Küçükken bir çiftlikte yaşamak isterdim" dedi.

Bardot, odaklanma ve dikkatinin doğası hakkında da konuştu. Bardot, "Bir şey yapmaya karar verdiğimde, onu elimden geldiğince iyi yapmaya çalışırım" dedi. Kendimi hayvan refahına adamak için her şeyi bıraktığımda da aynı şey oldu: Bu konuda hiçbir şey bilmeden, nasıl yapacağımı bile bilmeden kendimi tüm kalbimle bu işe verdim. ." Hayvan haklarına olan bağlılığından sevgiyle bahsetti. "Vakıf ile yapabildiğim şey harika."

Bardot'nun bir çocuğu vardı ama geleneksel annelikle mücadele ediyordu. Newsweek, Bardot'nun 1996 tarihli anı kitabı "Initials B.B." gençken iki yasadışı kürtaj geçirdi. 25 yaşında ikinci kocası Jacques Charrier'den hamile kaldığında, ailesi doğum yapmasında ısrar etti. "Küçük bir köpek doğurmayı tercih edeceğini" söyledi. Kayınvalidesi oğlunu büyüttü ve onunla çok az teması vardı.

Brigitte Bardot Ünlülerle Hiçbir Şey Yapmak İstemedi

AA14nddF.img?w=768&h=431&m=6

Bardot ayrıca yıllar boyunca bir dizi şaşırtıcı derecede ırkçı basın açıklaması yaptı. Vanity Fair'in bildirdiğine göre, 2021 itibariyle Bardot "ırksal nefreti kışkırtmaktan" altı para cezası almıştı. NBC News'e göre Bardot, Fransız adası Reunion'un sakinlerini, hayvanlara barbarca davrandığını düşündüğü için "vahşilerin genlerini koruyan yerliler" olarak adlandırdı. 2006 yılında, BBC'ye göre Müslümanların "kendi yöntemlerini dayatarak ülkemizi yok ettiklerini" iddia eden bir mektup yazdı. Bardot, bu özel öfke için 23.000 dolar para cezasına çarptırıldı.

Bardot ilgi odağının bittiğine karar verdiğinde eşyalarını topladı ve Saint Tropez'e, La Madrague adını verdiği bir mülke taşındı. Bardot o zamandan beri bir tür münzevi haline geldi ve "Tears of Battle: An Animal Rights Memoir" adlı anı kitabında özel hayatından bahsetti. "Seçici mizacım, La Madrague'deki evime birkaç kişiden fazlasını almamı engelliyor. Akranlarımla alışverişlerimin çoğu mektuplarla yapılıyor ... Bu günlerde fiziksel mesafe bana oldukça iyi geliyor, hatta büyük bir dostluk bağlamında."

Daily Mail'e göre Bardot hayatında dört kez evlendi ve 100'den fazla erkek ve kadın sevgilisi olduğunu itiraf etti. Dördüncü ve son kocası Bernard d'Ormale, onunla La Madrague'de yaşıyor.

Kaynak: Nicki Swift

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Emily Ratajkowski

AA14qMmX.img?w=768&h=512&m=6&x=407&y=186

Aktris Emily Ratajkowski'nin dünyanın en güzel kadınlarından biri olduğu büyük bir sır değil. İnsanların gözlerini ondan ayırması oldukça zor, ancak The Tonight Show with Jimmy Fallon'a çıkarken oldukça sert bir rekabet yaşadı.

@fallontonight tarafından paylaşılan bir TikTok video klibinde göreceğiniz gibi Emily, röportajı için yavrusu Colombo'yu yanında getirdi. Bu değerli köpeğin gösteriyi tamamen çaldığını söylemek oldukça yetersiz kalıyor. Toplam zekâ aşırı yüklemesine hazır olun!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
Tarih 18.10.2021 at 15:48 , Admin dedi:

Bill ve Melinda Gates'in Kızı Jennifer, Düğünden Nayel Nassar'a İlk Fotoğrafları Paylaştı

AAPFF30.img?h=1399&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Koridorda yürürken Jennifer Gates'in yüzü gülüyordu!

Jennifer Gates hamile! Bill Gates'in büyük kızı ilk çocuğunu bekliyor

AA14w2lz.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

AA14vGly.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

AA14vJ1K.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Dua Lipa'ya Arnavut vatandaşlığı verildi

Pop yıldızı Dua Lipa, müziği ve şöhretiyle ülkeyi tanıttığı için Arnavut vatandaşlığı aldı.

AA14DHbh.img?w=768&h=432&m=6&x=178&y=64&

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.