Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

En Son Magazin Haberleri (Türkiye ve Dünyadan)

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Spice Girls'ten Melanie Chisholm, grubun ilk canlı şovundan önce cinsel saldırıya uğradığını paylaştı

90'ların popüler kız grubu Spice Girls'ten Melanie Chisholm (Mel-C/Sporty Spice olarak bilinir), grubun 1997'deki ilk canlı performansından önce İstanbul, Türkiye'de bir masaj terapistinin elinde maruz kaldığı cinsel saldırıyı anlattı. Şarkıcı cinsel saldırısını yeni anı kitabı The Sporty One: My Life As A Spice Girl'de yazdı.

AA11RXAS.img?w=768&h=432&m=6&x=343&y=110

Chisholm, How to Fail With Elizabeth Day podcast'inin en yeni bölümünde, "Her şey, şimdiye kadar yapmak istediğim ve olmak istediğim her şeyin zirvesine doğru gidiyordu" diye paylaşıyor. Spice Girls'ün performansına odaklanması gerektiği için o sırada "gömdüğünü" söylemeye devam ediyor.

Chisholm, "Öyleyse, ilk Spice Girls gösterisinin arifesinde buradaydık, bu yüzden kendimi otelde bir masajla şımartıyorum," diye devam ediyor Chisholm. "Ve bana ne oldu, hemen gömdüm çünkü odaklanacak başka şeyler vardı. Bilirsin, yaygara yapmak istemedim ama bununla uğraşacak zamanım da yoktu. Ve o zaman bununla ilgilenmediğim için, bunun yıllarca, yıllarca ve yıllarca gömülmesine izin verdiğimi fark ettim.”

Hikaye başlangıçta kitap için tasarlanmamıştı, ancak bir rüya gördükten sonra saldırıyı dahil etmeye karar verdi.

“Kitabı yazarken bir rüyada aklıma geldi ya da bir nevi uyandım ve aklımdaydı. Ve ben de, 'Aman Tanrım, kitapta bunun olmasını düşünmedim bile' dedim" diyor Chisholm. “Sonra, elbette, düşünmek zorundaydım, 'Peki, istiyor muyum? Bunu ifşa etmek istiyor muyum?' Ve sadece düşündüm ki, 'Aslında, bunu söylemenin ve sonunda onunla başa çıkmanın ve işleme koymanın benim için gerçekten önemli olduğunu düşünüyorum.

Romancı Day ile yaptığı röportajda, olayı cinsel saldırının "hafif bir versiyonu" olarak tanımlıyor, ancak yine de bu, kendisini "ihlal edilmiş" ve "savunmasız" hissettiren bir şey.

Chisholm, "Utandım, bilirsiniz ve sonra, 'Bunu doğru mu anladım, neler oluyor?' diye emin olamadım," diyor Chisholm. “Bu profesyonel insanla kıyafetlerinizi çıkardığınız bir ortamdaydım. Bu yüzden çok fazla düşünce ve duygu vardı ve düşündüm ki, biliyor musun, bunun hakkında konuşmak istiyorum çünkü beni etkiledi.”

Saldırının ardından hissettiği içsel şüpheyi ve hayatında onu hikayesini paylaşmaya teşvik eden güçleri paylaşmaya devam ediyor.

"Herkes benden daha iyi bilir. Ya yanılıyorsam? Aptal görünmek istemiyorum. Aptal olmak istemiyorum, ”diyor Chisholm o zamanki düşünceleri. “Ruhumu aradıkça, yaşlandıkça ve onca şeyin üstesinden gelmeye çalıştıkça… İçgüdünüze güvenin. Bu gezegende sizin için neyin en iyi olduğunu bilen tek bir kişi var, o da sizsiniz. Senin için neyin doğru olduğunu kim bilebilir? O kişinin niyeti bu olmasa bile, sana öyle hissettirdi. Ve onlara haber vermelisin."

Kaynak: The A.V. Club

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Köpeğini kaybeden Kalbi kırık Paris Hilton kayıp köpeğini bulmak için yalvarıyor ödül vadediyor

AA1228ix.img?w=768&h=431&m=6&x=208&y=28&

Paris Hilton, kayıp köpeği Diamond Baby'yi bulmasına yardım etmeleri için hayranlarından umutsuz bir ricada bulundu.

41 yaşındaki televizyoncu ve varis, Instagram'da milyonlarca hayranına Diamond Baby'nin neredeyse bir haftadır kayıp olduğunu söyledi.

Sevgili evcil hayvanı en son 14 Eylül'de, evini taşırken Paris'teki evinden açık bir kapıdan kaçtığı söylendiğinde görüldü.

Paris, gönderide şunları söyledi: 'Bu benim için inanılmaz derecede zor çünkü kelimeleri kaybediyorum. Diamond Baby geçen çarşambadan beri kayıp.'

"Bir fotoğraf çekimindeydim ve evleri taşıyorduk ve nakliyecilerden biri bir kapıyı açık bırakmış olmalı."

Devam etti: Ailem ve arkadaşlarım tüm mahallemi baştan aşağı aramama yardım ediyor ve kapı kapı dolaşıyorlar ama hala onu bulamadık.'

Paris, aramayı genişletmek amacıyla sosyal medya hayranlarını Diamond Baby'yi eve getirebilecek her türlü bilgiyi sağlamaya çağırdı.

Paris açıkladı: 'Bir evcil hayvan dedektifi, bir köpek fısıldayan, bir evcil hayvan medyumunu işe aldık ve şimdi köpek bulma uçağı araştırıyoruz. Onu geri almak için elimden gelen her şeyi yapıyorum.'

AA121R4B.img?w=720&h=912&m=6

'Bir evcil hayvanı seven ve bir evcil hayvanını kaybeden herkes, hissettiğim bu acıyı anlayacaktır. Kalbim kırıldı - gözyaşlarım içinde, çok üzgün ve depresyondayım.'

Elmas Bebek'i bulup annesine geri götürmeyi başaran kişiye de 'büyük bir ödül' teklif etti.

'Geri dönüşü ve sorulan HİÇBİR soru için büyük bir ödül olacak. HERHANGİ BİR ŞEY biliyorsan, lütfen bebeğime göz kulak ol' diye ekledi.

AA122cHk.img?w=768&h=503&m=6&x=407&y=95&

Paris, elbette, köpek sevgisiyle ünlüdür. Yıllar içinde, en az 10 minik köpeğe sahip olduğu tahmin ediliyor.

Beş yıl önce Paris, hayranlarına iki köpeğinin ısıtmalı, tasarım mobilyalı ve avizeli, iki katlı küçük bir "köpek konağında" yaşadığını açıkladı.

AA121SDm.img?w=768&h=512&m=6&x=425&y=201

Parlak pembe kıyafetler ve parlak pembe aksesuarlar içeren Paris'in ikonik görünümü her zaman Tinkerbell'in kendi parlak pembe uyumlu kıyafetleriyle tamamlandı.

Hayranlarına Diamond Baby'nin nerede olduğu hakkında herhangi bir bilgileri varsa [email protected] adresine e-posta göndermeleri gerektiğini söyledi.

Kaynak: Metro

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

CANDY SWANEPOEL Model Candice Swanepoel, 'erkek arkadaşı' Kanye West'in yeni güneş gözlüğü serisini tanıtmak için askere alınırken seksi bikinisiyle büyüledi.

candice-swanepoel-victorias-secret-76280

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Jeff Bezos'un Eski Eşi MacKenzie Scott, Bezos'dan Ayrılmasından 3 Yıl Sonra İkinci Kocasından da Sessizce Boşandı

Amerika'nın en zengin kadınlarından biri olan MacKenzie Scott, çocuklarının okulunda eski bir fen öğretmeni olan ikinci kocası Dan Jewett'ten boşanıyor.

AA12mk5y.img?w=768&h=432&m=6&x=368&y=159

Haberi ilk kez bildiren The New York Times'a göre, Scott boşanma dilekçesini Pazartesi günü Washington, King County'de sundu. Çift geçen yıl evlendi.

Günün erken saatlerinde Times, Scott'ın Jewett'in adını Giving Pledge biyografisi de dahil olmak üzere bir dizi herkese açık profilden kaldırdığını bildirdi.

Kaynak: The Dealy Beast

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Hailey Bieber, 'Babasını Ara' Konusunda Evliliğini Açıklayacak

AA12iAQa.img?w=500&h=747&m=6&x=140&y=157

Call Her Daddy'nin bir sonraki konuğu Hailey Bieber'dan başkası değil. Rhode Skin'in kurucusu, şovun ikinci sezonunu başlatmak için 28 Eylül Çarşamba günü şovda görünecek. Görünüşe bakılırsa, o ve Call Her Daddy sunucusu Alex Cooper, Justin Bieber ile çok eleştirilen evliliğine dalarak bir patlamayla başlıyorlar.

Bölümün teaserında Cooper ve Bieber, ünlü biriyle evliyken karşılaştığı zorlukları tartıştı. Cooper, Bieber'a "Bu düzeyde bir üne sahip biriyle evli olmak kimliğinizi nasıl etkiledi?" diye soruyor. Kısa bir duraklamanın ardından Bieber güler ve "Nereden başlayacağım?" der.

25 yaşındaki model, eşiyle tekrar tekrar bitip giden bir ilişkinin ardından 2018'de kocasıyla evlendi. Çift 2015'te çıkmaya başladı, daha sonra birkaç yıl ayrıldı - bu sırada Justin'in eski sevgilisi Selena Gomez ile geri döndüğü söylendi - nişanlanmadan ve sonunda düğümü bağlamadan önce. Bazıları genç ikili için mutlu olsa da, Beiber ve Gomez hayranları, ayrılıklarından Hailey'nin sorumlu olduğunu ve o zamandan beri yıldızı taciz ettiğini iddia etti.

Cooper, Call Her Daddy klibinde “Kocanız çok halka açık bir ilişki içindeydi” diyor. “İnsanlar birlikte olmalarına takıntılıydı. Hiç Justin'le romantik olarak onunla aynı anda birlikte oldunuz mu?" Bieber'ın yanıtı net bir cevap vermiyor - sonuçta sadece bir teaser - ancak aldatma ve medyanın ilişki söylentilerini zorlamadaki eli hakkında daha geniş bir tartışmaya işaret etti.

Klipte “Bu çok çılgınca, kelimenin tam anlamıyla bundan hiç bahsetmedim” diyor. “Nefret ve sürekliliğin çoğu, 'Oh, onu çaldın' gibi geliyor.” Daha sonra Bieber, havayı bir kez ve herkes için temizlemek istediğini açıklıyor. Skandala atıfta bulunarak, “İnsanların gerçeği bilmesiyle ilgili” diyor. "Çünkü bir gerçek var."

Kaynak: Nylon

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Eski Fotoğrafların Anlattıkları

AA12kyYE.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Farrah Fawcett, 70'lerin altın kızıydı!

Fawcett'i kırmızı tek parça halinde, posterinden bize o milyon dolarlık gülümsemeyle gülümserken düşündüğümüzde 1970'leri düşünmek imkansız. O posterden sonra hiçbir şey yapmamış olsa bile, yine de 20. yüzyılın en büyük on yıllarından birinin altın güneşi olacaktı.

Farrah Fawcett, California'nın güneşte ıslanmış güzel görünümünü Charlie's Angels ve The Burning Bed'de başrol oynayarak kariyere dönüştürdü. Ancak Fawcett, Charlie'nin Melekleri'nden tek bir sezonun ardından ayrıldı ve kendini sonsuza kadar erken çıkan ve üstün saltanat sürmeye devam eden çalkantılı TV yıldızı olarak sağlamlaştırdı.

Birkaç kısa yılını alan ve bunu kariyerinin geri kalanına dönüştüren meteorik bir yetenekti. Bu çok az yıldızın sahip olduğu bir yetenek.

AA12kti4.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Fotoğraf Op -- Marilyn Monroe kocasına bir içki koyarken, 1958

Bu çekim, Life dergisinin Marilyn Monroe ve üçüncü kocası oyun yazarı Arthur Miller ile yaşamanın nasıl bir şey olduğunu gösteren sözde "Değirmencilerle Bir Gece" adlı resimselinden geliyor. Garip çift 1951'de Hissettiğin Kadar Genç setinde tanıştı. Monroe ile tanıştıktan sonraki gece günlüğüne şunları yazdı:

Bu gece bir adamla tanıştım… Öyleydi, bam! Bir ağaca koşmak gibiydi. Bilirsin, ateşin olduğunda soğuk bir içecek gibi.
Beklenmedik çift 1956'da evlendi ve medya tarafından hemen "Kum Saati ve Yumurta Kafası" olarak adlandırıldı ve bir dergi, birlikteliklerini "Baykuş ve Pussycat'ten bu yana en olası evlilik" olarak nitelendirdi. Monroe ve Miller, uyumsuz oldukları için ayrılmadan önce sadece beş yıl sürmüşlerdir.Çiftin aşkları kısa sürmüş olsa da, 20. yüzyılın en büyüleyici birlikteliklerinden biri olmaya devam etmektedirler.

AA12kPSF.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Bir tutkun Charles Bronson ve güzel karısı Jill Ireland -- 1971

Burada ikinci karısı Jill Ireland ile birlikte çekilen Charles Bronson, ciddi bir erkeğin erkeğiydi. Erken yaşamı yoksullukla harap oldu. Kömür ülkesinde büyüdü ve o kadar parasızdı ki, sık sık kız kardeşinin kıyafetlerini okula giymek zorunda kaldı. Bu sadece ona çalışması gerektiği hissini aşılamakla kalmadı, aynı zamanda onu sertleştirdi.

İlk oyunculuk kariyeri biraz verimsizdi, büyük ara 39 yaşındayken geldi ve Muhteşem Yedili'de rol aldı. Sekiz yıl sonra Bronson, Jill Ireland ile evlendi ve Hollywood'daki en kalıcı ilişkilerden birini kurdu. Çift bir dizi filmde birlikte rol aldı ve ailenin bir arada kaldığından emin olmak için sık sık çocuklarıyla birlikte mekana gitti.

Sette değilken çift, İrlanda'nın at yetiştirdiği ve kızları Zuleika'yı onun ayak izlerini takip etmesi için eğittiği Vermont'a kayboldu.

AA12kBBR.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Elvis Presley ve "ruh eşi?" Ann-Margret - 'Viva Las Vegas', 1964

Üç filmde birlikte oynadıktan sonra, Elvis ve Ann-Margret'in ciddi bir kimya geliştirmesi mantıklı geliyor, ancak o sırada Priscilla ile birlikteydi ve ara vermek istemiyordu. Genç gelini ile görünüşte dengesiz bir ilişki içinde olmasına rağmen, Viva Las Vegas setinde Ann'i gördüğü andan itibaren ciddi bir şekilde birbirlerine girdiler.

Viva Las Vegas'ın çekimleri boyunca, Elvis ve Ann birbirlerine daha da yakınlaştılar ve birbirlerine daha çok ilgi duydular, kendilerini ruh ikizi gibi hissettiklerinde. Presley'in uzun zamandır arkadaşı ve koruması bile, ikisi birlikteyken "ev yangını" gibi olduklarını söyledi.

Bununla birlikte, Kral sözünün eri olmaya karar verdi ve rol arkadaşıyla aralarını bozdu, bu süreçte onun ve onun kalbini kırdı.

AA12kNh5.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

İngiliz aktris Alexandra Bastedo, "Şampiyonlar" dizisinde

1960'lardan çıkan okült hakkında en tuhaf İngiliz şovlarından biri olan Star of The Champions, Alexandra Bastedo, Batman Begins ve EastEnders gibi filmlerde yer almasına rağmen, çalışmaları 20. yüzyıl boyunca kesinlikle radarın altından geçen bir aktris. Ancak asıl amacı hayvan hakları aktivisti olmaktı.

Alexandra Bastedo Champions (ABC) Animal Sanctuary'nin kurucusu olarak Bastedo, West Chiltington, West Sussex'teki evindeki hayvan barınağında her gün köpeklerin, kedilerin, atların, eşeklerin, domuzların ve keçilerin özgürce yaşamalarına yardım etti. zarardan. Ne yazık ki, 2014 yılında 67 yaşında vefat etti.

AA12kIgP.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

1989'da bir gece -- Konu nedir? Christina Applegate ve Brad Pitt, MTV Film Ödülleri'nde

1989 VMA'larında Christina Applegate ve Brad Pitt kadar genç biri var mıydı? Bu çift ne kadar sevimli olsa da, görünüşe göre birbirleri için çok sıcak değillerdi. Pitt çok ateşliyken, Applegate şenlikler sırasında onu başka bir adam için terk etti ve Pitt'i gösterinin geri kalanı için bekarlığa terk etti.

Applegate, randevularının ortasında Pitt'i ektiğini itiraf etti, ancak onu kimin için terk ettiğini asla söylemedi, genç oyuncu için oldukça utanç verici bir an olması gerektiği konusunda ağzını sıkı tutmayı tercih etti. Ancak Skid Row'dan Sebastian Bach, Applegate'in VMA'larda takıldığı adam olduğunu iddia ediyor. İddia ediyor:

Geçenlerde Entertainment Tonight falan gibi bir programda röportaj yaptı ve 'Yaptığın en aptalca şey neydi?' dediler. 'Bir gece bu diğer adam için Brad Pitt'i ektim' diyor. Ve o adam ben olacaktım. Yani bu dünyada Sebastian Bach'ın Brad Pitt'ten daha seksi olduğu bir zaman vardı.

AA12krmv.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

"Sarışın" Brigitte Bardot -- 1950'ler

Bugün bile Brigitte Bardot dünyanın en güzel kadınlarından biri olarak kabul ediliyor. İlk oyunculuk rolünü oynadığında henüz bir gençti ve And God Created Woman'da oynadığı 20'li yaşlarında, Roger Vadim, Bardot'un 80'li yaşlarına kadar onu takip eden cilveli karakterini yaratan cinsel drama yönetti.

Film gösterime girdiğinde, izleyiciler ve eleştirmenler Bardot'nun cinselliğine çekildi ve birçok eleştiri filmi izlemek için tek neden olduğunu belirtti. New York Times'tan Bosley Crowther şunları yazdı:

Bardot, cazibesini tamamen vurgulayan bir tarzda hareket eder. O inkar edilemez bir şekilde üstün bir işçilik eseridir. Ama aşkınlığın boyutu bu kadar, çünkü bu tamamen tek fikirli küçük resmin senaryosunda yüce bir şey yok... Bu küçük öğeyi Galya filmlerinin en iyilerinden bir örnek olarak öneremeyiz. Beceriksizce bir araya getirilmiş ve oldukça tuhaf bir şekilde oynanmıştır. Mlle'nin performansında boğucu bir şevkten başka bir şey yok. Bardot.

AA12kIh0.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

"Avrupa ya da büstü!" 1975 kampanyası -- İngiliz model Beverley Pilkington

1975'te Galler ve Birleşik Krallık halkından Avrupa Topluluğu'nun bir üyesi olarak kalmak isteyip istemediklerine karar vermeleri istendi (tanıdık geliyor mu?) izolasyonist düşünce çizgisi ve bunun yerine AK'nin bir parçası olarak işleri mahvetti.

Evet kampanyası, kesinlikle dünyanın göğüs sevgisine işaret eden "Avrupa veya Göğüs" gömleklerinden bir yemek yaptı, ancak daha az seksi bir sloganı olan "Dışarıya ve dünyaya" bir Hayır kampanyası da vardı.

Kazanan karara doğru giden 17.000'den fazla oy ile evet için ezici bir oy vardı.

AA12kBCd.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Dövüş sanatları uzmanı, Bruce Lee "Enter The Dragon" 1973'te

Enter The Dragon, tür film yapımında yadsınamaz bir başarıdır. Bruce Lee'nin başyapıtı olarak kabul edilen film, Lee'nin senaryoyu onaylamaması ve onu mümkün olan en iyi film yapma arzusu nedeniyle neredeyse gerçekleşmedi. Başlangıçta senaryo üzerinde yaratıcı bir kontrole sahip olduğuna inanıyordu, ancak Warner Bros.'un oyuncuyu ikna ettiği açık olduğunda, şirkete iş yapma biçiminden hoşlanmadığını dile getiren bir mektup yazdı. Lee yazdı:

Sinemanın kalite, aşırı sıkı çalışma ve profesyonellik olduğu konusunda benimle aynı fikirde olduğunuza eminim. Hem dövüş sanatlarında hem de oyunculukta yirmi yıllık deneyimim, şovmenlik ile özgün, verimli, sanatsal ifadenin başarılı uyumuna yol açtı. Kısacası, bu kadar ve kimse benim bildiğim gibi bilmiyor. Açık sözlülüğümü bağışlayın ama o benim! Görüyorsunuz, benim takıntım, şimdiye kadar yapılmış en lanet olası aksiyon filmini yapmak, bu ifadeyi bağışlamak. Kapanışta sana kalbimi vereceğim, ama lütfen bana sadece kafanı verme. Karşılığında, ben, Bruce Lee, katılımınızın yoğunluğu için her zaman en derin takdiri hissedeceğim.
Mektupta bile, Warner Bros. Lee'nin senaryo değişikliklerini kullanmayı reddetti, bu yüzden kendine saygısı olan herhangi bir aktörün yapacağı şeyi yaptı, yürüdü. Lee, yapımcılara Lee'nin senaryo değişikliklerini kullanmalarını söyleyene kadar dağıtım şirketiyle soğuk savaşta iki hafta geçirdi.

AA12kNii.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Shakespeare'in "Troilus and Cressida" oyununda Helen Mirren performansı -- Royal Shakespeare Theatre (1968)

Helen Mirren uzun zamandır 20. yüzyılın en seksi aktrislerinden biri olarak kabul ediliyor. 1960'ların sonlarında Royal Shakespeare Company'nin bir parçası olduğu zaman, Guardian ondan "Stratford'un Seks Kraliçesi" olarak bahsetti, bu hoş ve hepsi ama oyunculuğundan gerçekten bahsetmediler. Bu manşet, Mirren'i daha başından medyayla uğraşmaktan caydırdı.

Mirren, diğer tüm aktrislerin yaptığı aynı kabadayılık yerine cesur işleri üstlenme kararları sayesinde, kariyerinin başlangıcından itibaren bu tür şeylerle uğraşmak zorunda kaldı. Bu, seyircinin ekranda güzel birini görme arzusunu anlamadığı anlamına gelmez. 2015 yılında şunları açıkladı:

Sinema ekranında yüzünüz 10 fit yüksekliğinde ve 6 fit genişliğindedir. Çok büyük. Ben de bir sinemasever olarak orada güzel yüzler görmeyi seviyorum - bu bir zevk. Ama aynı zamanda hikaye ve eğlence de var ve insan bunda çeşitlilik istiyor. Ayrıca, bir izleyici üyesi olarak tanıdığınız ve özdeşleşebileceğiniz kişileri görmek istersiniz.

AA12kPUd.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Olivia Newton-John, "Grease"de (1978) 'Sandy' rolünde

Herkes Grease'i sever. Bugün şarkı söyleme partileri, çatı partileri var ve Cadılar Bayramı sırasında hala T-Birds ve Pink Ladies gibi giyinen binlerce insan var, ancak Pink Lady kostümünün birçok genç kadının muhtemelen takip etmediği bir kısmı var.

Film, Olivia Newton-John'un, sevgilisi Sandy'den saçları göğe toplanmış ve dar deri pantolonlu bir seksiye dönüşmesini konu alıyor. O pantolonun içine girmek bütün bir yapım ekibini aldı. Onu süper dar pantolonun içine sokmak için kostüm departmanı tarafından dikilmesi gerekiyordu.

Bu yeterince kötü, ama tüm çekim günü boyunca kot pantolonun içinde kalmak zorunda kaldı çünkü onları çıkarıp tekrar giymek çok fazla işti.

AA12kIhJ.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Oldukça pembe, Jaclyn Smith, 1976

Başka hiçbir Melek Jaclyn Smith'ten daha uzun süre dayanamadı. 1970'lerde Farrah Fawcett ve Kate Jackson'a katılarak, suçları bedensiz işverenlerinin yardımıyla çözen, tamamı kadınlardan oluşan dedektif ekibinin üçlüsünü oluşturdu. Dizinin cinsel çekiciliği ve sadece birkaç yıl içinde efsanevi statüye ulaşmasına yardımcı olan ilerici bir hamlesi vardı.

Smith, dizinin yayına girdiği andan itibaren bir hit olduğunu ve hayatının sonsuza dek değiştiğini, anlayamadığı bir şey olduğunu söylüyor. Dizi ne kadar başarılı olursa olsun, Smith olan en önemli şeyin, yıldız arkadaşlarıyla, özellikle de bir televizyon yıldızı hayatı boyunca çalışmasına yardımcı olan Jackson'la olan dostluğu olduğunu söylüyor. dedi ki:

Kate [Jackson] bir dizi yapmıştı ve Farrah ve ben yapmamıştık, bu yüzden 'Şunu, şunu ve şunu yapma...' diyen güçlü bir liderdi. bir eğitim. Biz Güneyli kızlardık: Farrah ve ben Teksaslıydık, Kate Güney'dendi ve kızlar arasında gerçekten rekabetçi olmayan bir tür bağ vardı. Birbirimizden gerçekten hoşlandık, anlaştık ve boş günümüz ve ekran zamanı için olduğu kadar yapılandırılmamış zamanımız için de savaştık.

AA12kG19.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Göz alıcı Elizabeth Taylor, 1956

Elizabeth Taylor'ı genellikle bir "yöntem" sanatçısı olarak düşünmüyoruz. Elbette, evliliklerini ve Kleopatra olarak çalışmalarını biliyoruz, ancak bir karakterin derinliklerine indiğini düşünmek zor. Bununla birlikte, rolden çıkmak her zaman kolay olmasa da, en büyük filmlerinden bazılarında yaptığı tam olarak buydu.

O zamanki kocası Richard Burton ile Who's Afraid of Virginia Woolf'u çekerken, çiftin birbirlerinin kafasını koparmaya devam etmek yerine evde keyifli bir akşam geçirmelerini sağlamak için bir karakter dışına çıkma sistemi üzerinde çalışmak zorunda kaldıklarını belirtiyor. kapalı:

Her şeyi sette çıkarırdık ve eve döndüğümüzde üstümü çıkarıp stüdyoda bırakmak gibiydi. Eve dönüş yolunda arabada repliklerimizi öğrenirdik. Neyse ki ikimiz de çok hızlı çalışıyorduk. Sonra eve döndüğümüzde George ve Martha'yı atmıştık ve çocuklarımız vardı. Her akşam çocuklarla yemek yerdik ve onlarla oyunlar oynardık, kendi icat ettiğimiz kelime oyunları ve tamamen aileye dahil olurduk. Richard ve Elizabeth olduk ve işe yaradı. Birbirinden bağımsız bir aile olduk ve birbirini öldürmek isteyen iki [karakteri] tamamen unuttuk. Ve hayatta kaldık.

AA12kPUS.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

"Çığlık Kraliçesi" -- 1970'lerde Jamie Lee Curtis

Jamie Lee Curtis'in burada havalı görünen, bir yıldız gibi görünen bu çekimine bir bakın, ancak 1978'deki Cadılar Bayramı'ndaki büyük, kazara ara vermeden önce, ilk dizisi başarısız olduktan sonra Hollywood'dan atılacağından endişeleniyordu. vurmak.

Curtis, o sırada kovulmanın (onu kim suçlayabilir ki) ciddi bir şekilde hayal kırıklığına uğradığını ve ucuz bir korku filmi olsa bile yapılacak bir şey olduğu için Cadılar Bayramı'nı almayı kabul ettiğini söylüyor. New York Times'a şunları söyledi:

Annem beni film işinde çocuk olmaktan koruyordu. Daha sonra ABC sitcom Operation Petticoat'ta rol aldım. İşten atıldım ve yıkıldım. Kovulmasaydım, Cadılar Bayramı için müsait olmazdım. Yahudi ailemin söyleyeceği gibi, bashert - olması gerekiyordu. Bir korku filmi olduğunu düşünmedim ve annem bir korku filmindeydi.

Kaynak: Groovy History

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Mila Kunis, Ashton Kutcher'ın Sarhoşken İlk Önce 'Seni Seviyorum' Dediğini Doğruladı: 'Oldu beyler'

AA12r2gp.img?w=768&h=432&m=6&x=377&y=125

Mila Kunis, Ashton Kutcher'ın aşık olduğu sarhoş hikayesinin kendi tarafını paylaşıyor.

Aktrisin yeni Netflix filmi Luckiest Girl Alive Perşembe günü galasında 39 yaşındaki Kunis, Entertainment Tonight'a 44 yaşındaki Kutcher'ın bir TikTok klibindeki iddiasını ilk kez "biraz fazla tekila içmiş olabileceğini" doğruladı. Kunis'e onu sevdiğini söylediği doğruydu.

Kunis, ET'ye “Gerçekten oldu” dedi. "Ah, o geceyi hatırlıyorum."

"Tekila içmedim," diye ekledi çift için o kader gecesi. "Ayıktım ve 'Aman tanrım' dedim. Oldu arkadaşlar."

Kunis ayrıca kocasını sevdiğini bildiğini, aynı zamanda Kutcher'ın ET'ye göre ona aşkını itiraf ettiğini söyledi.

AAUmjn5.img?w=768&h=512&m=6&x=357&y=108&

Çarşamba günü Kutcher, aşk itiraf hikayesini, konuğu country şarkıcısı Kenny Chesney'nin yardımıyla yeni Peloton koşu dizisi Our Future Selves'ten bir klipte paylaştı.

Kutcher, bu hafta Peloton'un TikTok hesabında paylaştığı bir klipte, 54 yaşındaki Chesney ile birlikte koşu bandında koşarken, "Karıma onu sevdiğimi ilk kez 'You and Tequila' dinlerken söyledim" dedi.

Kutcher'ın 2022 TCS New York City Maratonu için antrenman yaparken kendisine katılmaları için çeşitli konukları ağırladığı Peloton'dan 10 bölümlük diziye şakayla karışık "Biraz fazla tekila içmiş olabilirim" diye ekledi.

The Ranch oyuncusu, "Sabah iki gibi onun evine sarhoş geldim ve 'Sen ve tekila beni çıldırtıyorsun' diye bağırmaya başladım" diye devam etti. "Ve ona onu sevdiğimi söyledim ve 'Ciddi değilsen söyleme. Sabah bu akşamdan uyandığında beni sevecek misin?' "

Ertesi gün Kutcher, Faydaları Olan Arkadaş aktrisine duygularının meşru olduğunu doğruladı. "Ertesi sabah uyandım ve 'Seni hala seviyorum' dedim" diye paylaştı.

İLGİLİ VİDEO: Ashton Kutcher, Aptal Şarap Tanıtımındaki Korkunç Fransız Aksanıyla Mila Kunis Tarafından Hazed

Yanıt olarak Chesney, oyuncuya hikayenin kendisi için yeni bir haber olduğunu söyledi. Chesney, 39 yaşındaki "Empty Heart" şarkıcısının yer aldığı şarkı hakkında, "Eh, Grace Potter'la senin ve karın için gerçekten samimi bir detayın parçası olduğumuz hakkında hiçbir fikrim yoktu," dedi.

Kutcher, "Sen ve Grace Potter onu eve getirdiniz," diye ekledi. "Bunlar hayatımın temel anları."

Kutcher ve Kunis ilk kez 1998'de That '70s Show'da başrol oyuncusu olarak tanıştılar, burada tekrar tekrar oynadılar, tekrar tekrar Jackie ve Kelso çiftini oynadılar, ancak kamerasız çıkmaya başlamaları yaklaşık 15 yıl daha alacaktı.

2012'de rastgele çıkmaya başladıktan sonra, çiftin ilişkisi hızla ciddileşti ve o yıl birlikte taşındılar.

Şubat 2014'te, KİŞİLER ikisinin nişanlandığını doğruladı ve kısa bir süre sonra Kunis'in Ekim ayında memnuniyetle karşıladıkları ilk çocukları Wyatt'a hamile olduğu açıklandı. İkili, Kasım 2016'da ikinci çocukları oğulları Dimitri'yi karşılamadan önce Temmuz 2015'te özel, sade bir törenle evlendi.

Kaynak: People

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Selena Gomez, Hailey Bieber'ın "Babasını Arayın" Röportajından Sonra "Kibar Olun - İyilik yapın" Çağrısında Bulundu

tmp_bWGjhm_9beb2648c16d740d_GettyImages-

Her şey başarısız olduğunda, Selena Gomez onları nezaketle öldürmeye inanır. Hailey Bieber'ın, Justin Bieber'ı Gomez'le çıkarken "çaldığı" söylentilerini ele aldığı "Babasını Ara" podcast'inde merakla beklenen görünümünden bir gün sonra, "Binadaki Sadece Cinayetler" yıldızı konuşmak için biraz zaman aldı. Bir TikTok Live sırasında hayranları, kelimelerin etkisini ve nezaketin önemini vurguladı. Gomez, Hailey'nin röportajını özellikle seçmese de, "Bence farkında olmam bile gerekmeyen bazı şeyler sadece aşağılık ve iğrenç. Ve bu adil değil çünkü hiç kimse konuşulmamalı. gördüğüm şekilde."

Gomez, hayranlarına destekleri için, özellikle de Rare Beauty'nin uygun bir şekilde "Kind Words" adlı yeni koleksiyonunun lansmanı için teşekkür etmeye devam etti, ancak bazı ironilere dikkat çekerek insanları markasının mesajlarında nezaket göstermeye teşvik etti. "Söylemem gereken tek şey, tamamen nazik sözlerle ilgili bir şey yayınlayacak olmam inanılmaz derecede ironik çünkü benim istediğim tam olarak bu. Bu kadar. Rare'ı destekliyorsanız, size ne kadar teşekkür etsem azdır, ama bilin ki siz de temsil ediyorsunuz. ne anlama geliyor ve bu kelimeler önemli. Gerçekten önemli" dedi.

Kaynak: PopSugar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.