Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

En Son Magazin Haberleri (Türkiye ve Dünyadan)

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Jennifer Lopez ve Ben Affleck Küçük Törende Düğüm Attı: "Aşk Harika Bir Şeydir"

Sonunda, Jennifer Lopez ve Ben Affleck koridordan aşağı indiler ve resmi olarak evli bir çiftler, çoklu tire, 17 Temmuz'daki "On the JLo" haber bülteni aracılığıyla doğrulandı. 2003'teki nişanlarını iptal eden ilk gidişlerinin ardından ve 17 yıl sonra romantik bir birleşme, çift nihayet 16 Temmuz'da Clark County, NV'de bir evlilik cüzdanı aldıktan sonra küçük bir törenle düğümü bağladı. POPSUGAR tarafından alınan evlilik cüzdanına göre, Lopez adını Jennifer olarak değiştirecek. Affleck (bu aynı zamanda haber bültenini de bu şekilde imzaladı).

AAZG4bG.img?w=768&h=768&m=6&x=545&y=349&

Lopez, "Yaptık. Aşk güzeldir. Aşk kibardır. Ve ortaya çıktı ki aşk sabırlıdır. Yirmi yıl sabırlıdır" diye yazdı Lopez. "Tam olarak istediğimiz şey. Dün gece Vegas'a uçtuk, dünyanın düğün başkentine aynı yolculuğu yapan diğer dört çiftle birlikte ehliyet için sıraya girdik."

Lopez, çiftin Vegas'taki Küçük Beyaz Düğün Şapeli'ndeki düğümü "hayal edebileceğiniz en iyi tanıklarla, eski bir filmden bir elbise ve Ben'in dolabından bir ceketle bağladığını söyledi. hayatımızın sonuna kadar takacağımız yüzükler." Lopez bunu "hayal edebileceğimiz en iyi düğün olarak nitelendirdi. Uzun zaman önce hayalini kurduğumuz ve (devletin, Las Vegas'ın, pembe bir üstü açılabilir arabanın ve diğerinin gözünde) çok, çok uzun zaman önce gerçek olan bir düğün" dedi.

"Aşk gerçek olduğunda, evlilikte önemli olan tek şey birbirimiz ve birbirimize sevmek, ilgilenmek, anlamak, sabırlı olmak, sevmek ve iyi davranmak için verdiğimiz sözdür. Bunu yaşadık. Ve çok daha fazlası. En iyi geceler. hayatımız" yazdı. Lopez, çiftin artık "beş harika çocuktan oluşan yeni harika bir aileye ve daha önce hiç bu kadar sabırsızlıkla beklemediğimiz bir hayata sahip olduklarını" sözlerine ekledi. Las Vegas'ta sabah on iki otuzda, çocuklarınızla ve sonsuza kadar birlikte geçireceğiniz biriyle aşk tünelinde ilerleyin. Aşk harika bir şeydir, belki de en iyi şeydir - ve beklemeye değer."

Lopez, notunun yanı sıra damatla bazı özçekimler de dahil olmak üzere büyük geceden bazı fotoğraf ve videolar paylaştı. Saçlarını yarı yukarı, yarı aşağı ve bazı fotoğraflarda uzun kollu, omuzları açık dantel bir elbise giymişti. Diğer görüntülerde ise beyaz askılı bir elbise giyiyordu. Affleck, siyah papyonlu beyaz bir smokin ceketi giydi.

Lopez ve Affleck'in hikaye kitabı romantizmi onlarca yıl önce, Temmuz 2021'de ilişkilerini resmen yeniden alevlendirmeden çok önce başladı. İki yıldız 2001'de romantik komedileri "Gigli" setinde bir araya geldi ve ertesi yıl nişanlanmak için hiç zaman kaybetmedi. Ancak, planlanan 2003 düğünlerinden sadece birkaç gün önce, ikisi medyanın aşırı ilgisi nedeniyle evliliklerini ve ilişkilerini bıraktılar.

Yeni ilişkilere girdikten sonra - Affleck eski Jennifer Garner ile evlendi ve boşandı; Lopez evlendi ve eski Marc Anthony'den boşandı ve Alex Rodriguez ile çıktı - çift sonunda birbirlerine dönüş yolunu buldular ve tekrar nişanlandılar ve Lopez'in 12 Nisan "On the JLo" haber bültenindeki büyük haberi açıkladılar. Us Weekly'de Affleck'in teklifini şöyle yazdı: "Cumartesi gecesi dünyadaki en sevdiğim yerde (köpük banyosunda), güzel aşkım dizlerinin üzerine çöktü ve evlenme teklif etti." "Tamamen hazırlıksız yakalandım ve aynı anda hem gülen hem ağlayan gözlerine baktım."

Şarkıcı, "20 yıl sonra bunun tekrar yaşandığı gerçeğini kafamda toparlamak için çok uğraştığını" ekledi. Kelimenin tam anlamıyla nutkum tutuldu ve 'Bu bir evet mi?' dedi. 'Evet, tabii ki bu bir EVET' dedim."

Kaynak: PopSugar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

AAZHbKG.img?h=1080&w=1920&m=6&q=60&o=f&l

Jennifer Lopez, Vegas'ta Ben Affleck ile evlendi, yeni adını açıkladı

Bülten 'Mrs. Jennifer Lynn Affleck' ve yeni evlilerin samimi özçekimlerini ve özel günleri için hazırlanan çiftin videosunu içeriyordu, Ben'den biri şapelin banyosunda hazırlanıyor ve J.Lo'nun gelinlik içindeki fotoğrafları da dahil. 'Yaptık. Aşk güzel. Aşk naziktir. Ve ortaya çıktı ki aşk sabırlıdır. Yirmi yıl sabırlı," yazısında yazdı.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Chrissy Teigen, alkolsüz bir yılın ardından bir Instagram gönderisiyle ayık geçirdiği yılı kutladı

AAWAvp6.img?w=768&h=499&m=6&x=620&y=58&s

36 yaşındaki 'Cravings: All Together' yemek kitabı yazarı, alkolsüz yıl dönümünü Instagram'da samimi bir mesajla kutladı.

Modeli şarkıcı kocası 43 yaşındaki John Legend ve çocukları altı yaşındaki Luna Simone ve dört yaşındaki Miles Theodore ile birlikte gösteren bir videoda Chrissy, içki içmesi nedeniyle geçirdiği bir dizi anı yansıttı.

Dedi ki: “365 günde bir damla alkol yok! Bazen kendimi boş ve kaygısız hissetmeyi özlüyorum ama sonlara doğru dürüst olmak gerekirse, artık o eğlenceli hissi vermiyordu.

"Çılgın endişeyi bitirmek için içtim ve daha sonra - bunu anla - içmeyi bıraktığımda çoğunlukla ortadan kayboldu! İç çekmek."

Devam etti: “Her neyse, gerçekten iyi hissediyorum. Bazen alkol yüzünden benden çok daha iyi hatırlamam gereken günlere baktığımda gerçekten hayal kırıklığına uğradım. Mesela bir Outback Steakhouse şefi bana (arkadaşlarıma) evimde nasıl çiçek açan soğan yapılacağını öğretirken, kafe patronu içip uyuyakalmışım gibi. Keşke bunun için uyanık olsaydım. Keşke gerçekten herhangi bir ödül gösterisi lol hatırlasaydım.

“Hayatın büyük anlarından, gözlerimin öylece baktığı resimler var… gitti. Bazıları gerçek iş çekimlerinden, bazıları ise sadece aile ile kumsal günlerinden.

"Dürüst olmak gerekirse HALA bir daha asla içki içip içemeyeceğimi bilmiyorum ama bir daha asla böyle olmak istemediğimi biliyorum. Ve şimdilik, hiçbiri en iyisi değil. Kötü rüyaların ortaya çıkmasına izin vereceğim ve onları içki olmadan terapide çözmeye çalışacağım.”

Chrissy'nin takipçileri, gönderisinin yorumlar bölümünde onu destekledi.

Eski 'Sports Illustrated Swimsuit' modeli, Aralık ayında İNSANLAR'a ilk kez ayık bir tatili kutladığı için açıldı.

Dedi ki: "Beni mutlu eden şey, ayık bile olsa aptalca şeyler söyleyeceğimi ve hareket edeceğimi ve aptalca hatalar yapacağımı fark etmem.

"Eskiden çok önemli Şükran Günü hataları yapardım, belki bir ya da iki ve bu yıl hala çok kötü bir hata yaptım. Ama gerçekten yakaladım ve bu sarhoş Chrissy'nin asla yapmayacağı bir şeydi. Dışarı çıkmadan önce yakaladım ve 'Vay, çok ayığım' dedim.

Kaynak: Bang Showbiz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Cindy Crawford, New York'taki otelinden çıkarken ıslak saçlarıyla oynuyor

Cindy Crawford Salı günü New York'taki Crosby Hotel'den çıkarken ıslak saçla dışarı çıktı.

56 yaşındaki efsanevi model, Big Apple'a doğru yola çıkarken uzun esmer buklelerini kurumaya bıraktı.

Esmer güzel, rahat bir şekilde giyinmişti ve bir çift kloş kot pantolon ve siyah bir gömlek içinde çarpıcı görünüyordu.

AAZMhME.img?w=634&h=951&m=6&x=278&y=91&s

AAZMfsf.img?w=634&h=838&m=6&x=286&y=52&s

AAZMabI.img?w=633&h=648&m=6&x=295&y=144&

AAZMps1.img?w=630&h=840&m=6&x=186&y=85&s

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

İşte Herkesin 2022 ESPY'lerine Giydikleri

1.Russell Wilson ve Ciara

AAZPGCp.img?w=682&h=1024&m=6&x=263&y=131

2.Stephen Curry

AAZPGCs.img?w=700&h=987&m=6&x=273&y=85&s

6. Sunisa Lee

AAZPNiN.img?w=695&h=1024&m=6&x=288&y=100

7.Lisa Leslie

AAZPPPK.img?w=760&h=1024&m=6&x=338&y=117

11.Skylar Diggins-Smith

AAZPPQ9.img?w=717&h=1024&m=6&x=326&y=90&

13. Allyson Felix

AAZPGCS.img?w=707&h=1024&m=6&x=310&y=97&

16.Lindsey Vonn

AAZPa5h.img?w=736&h=1024&m=6&x=347&y=115

20.Dikembe Mutombo

AAZPNjg.img?w=725&h=1024&m=6&x=278&y=45&

42.Kristi Yamaguchi

AAZPEDp.img?w=691&h=1024&m=6&x=295&y=129

44.Gina Hathorn

AAZPuNB.img?w=755&h=1024&m=6&x=313&y=116

50.Katie Ledecky

AAZPNk4.img?w=712&h=1024&m=6&x=305&y=101

57.Olivia Dunne

AAZPSjU.img?w=725&h=1024&m=6&x=337&y=115

59.Eileen Gu

AAZPr1A.img?w=731&h=1024&m=6&x=339&y=118

61.Aubrey Plaza

AAZPJ0V.img?w=732&h=1024&m=6&x=333&y=106

62.Maksim Chmerkovskiy ve Peta Murgatroyd

AAZPpuI.img?w=768&h=1006&m=6&x=300&y=126

63. Alison Brie

AAZPPT3.img?w=767&h=1024&m=6&x=372&y=110

Kaynak: BuzzFeed

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Sandra Bullock'u neden çok seviyoruz?

BB172KDG.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Sandra Bullock, hepimizin birlikte takılmak isteyeceği ünlülerden sadece biri. O komik, arkadaş canlısı ve gösterişsiz. Onun hakkında gerçek bir şey var. Belki gülümsemesi ya da "bizden biri" gibi konuşmasıdır. Gerçek şu ki, hepimiz uzun zaman önce Hollywood'un güzel komşu kızına aşık olduk. Aslında, oyuncu bugün 58. doğum gününü kutluyor!

BB172rrZ.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Hollywood'un en parlak yıldızlarından biri olan Sandra Bullock'un başarılı kariyeri, 'Speed' (1994), 'Miss Congeniality' (2000), 'The Blind Side' (2009) ve 'Gravity' (2013) gibi filmleri içerir. Ama o sadece karizmatik mizahı, güzelliği ve mükemmel oyunculuk becerileriyle tanınmaz. Bullock aynı zamanda hayır işlerinde de bir yıldız ve hayırsever çalışmalarıyla ödüller kazandı.

BB172Ju3.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Ben Affleck ve Jennifer Lopez'in Yeni Evli Yaşamı: 'İnanılmaz Mutlu', 'Paris'teki En İyi Zamanı Geçirdi' (Özel)

AA106082.img?w=768&h=432&m=6&x=350&y=200

Yeni evli hayat, Ben Affleck ve Jennifer Lopez'e çok yakışıyor! Çift, sürpriz evliliklerinin ardından birbirlerine kesinlikle vurulmuş durumda ve bir kaynak ET'ye şunları söylüyor: "Şu anda odada veya dünyada sadece iki kişi gibi hissediyorlar."

Kaynak, "Arkadaşları ve ailelerinin birbirlerini ne kadar sevdiklerini ve önemsediklerini görmek canlandırıcı ve tatlı" diyor. Lopez'in annesi, "Ben'in Jen'in hayatının aşkı olduğunu her zaman bildiğini" ve "Ben resmen ailenin bir parçası olduğu için çok mutlu olduğunu" söylerken, "Ben, Jen'e karısı olduğu için ne kadar mutlu olduğunu anlatıyor" "

16 Temmuz'da Nevada, Las Vegas'taki A Little White Chapel'deki fırtınalı bir düğünün ardından Affleck ve Lopez, çocuklarıyla birlikte biraz dinlenmek ve rahatlamak için Paris'e uçtu. Bir kaynak ET'ye o sırada yolculuğun bir balayı değil, sadece bir tatil olduğunu söyledi.

Bir kaynak şimdi ET'ye "Ben ve Jen, Paris'te en iyi zamanları geçirdi" diyor. "En popüler restoranlara gittiler ve gerçekten hayatlarının en güzel zamanını geçirdiler. Çocuklarıyla birlikte uzakta olmak ve sadece yemek yemek, dinlenmek, Jen'in doğum gününü kutlamak ve işten biraz izin almak çok güzeldi. Jen ve Ben ikisi de Paris'i seviyor , ve Jen özellikle çok romantik buluyor."

Kaynak, çocuklarının "onlarla da çok eğlendiğini" ve çiftin hala birlikte yalnız kalmak için zaman ayırmayı başardığını ekliyor. Lopez ve Affleck, zahmetsizce şık randevu gecesi stilleriyle manşetlere çıkarken, aile, Seine Nehri'nde bir gezinti yaparken fotoğraflandı.

Kaynak, "Jen kendini çok iyi hissediyor ve Paris gezileri için romantik ve daha rahat, tatlı bir görünüm istiyordu" diye ekliyor. "Tam olarak Los Angeles'tayken olduğu gibi görünmek istemiyordu ama aynı zamanda şehirde çok dolaşıp ailece keşfe çıktıkları için kolay ve rahat giysiler de istiyordu."

Şimdi, Aquaman ve Kayıp Krallık'ın bu haftaki yapımı için Jason Momoa ile sette çekilen Adalet Ligi oyuncusu için gerçeğe döndü.

Momoa Perşembe öğleden sonra Instagram'a giderek Bruce Wayne'e çok benzeyen bir takım elbise giymiş Affleck'le iki fotoğraf paylaştı ve oyuncuyla bir kez daha vakit geçirmeyi kutladı.

Momoa, gönderiye, Aquaman yıldızı tarafından çekilen ve yanlışlıkla Affleck ve Momoa'yı gören bir WB backlot turunu gösteren ve onun olayla ilişkisini keşfeden bir videoyu da içeren gönderiye "Bruce ve arthur. gelecek Aquaman filmi.

ET, Momoa'nın Ocak ayında ana çekimlerini tamamladığı ve 17 Mart 2023'te vizyona girmesi planlanan Aquaman ve Kayıp Krallık'ta Affleck'in beklenmedik katılımı hakkında yorum yapmak için WB'ye ulaştı.

Bu arada Lopez'in Avrupa seyahatlerine İtalya'nın Capri kentine yaptığı bir aile ziyareti ile devam ettiği bildirildi.

Kaynak: ET

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Orijinal Matrix filmlerinin Oracle'ı İkonik Star Öldü

AA106YEe.img?h=1080&w=1920&m=6&q=60&o=f&

Hollywood'un uzun zamandır sevilen ve bu hayattan ayrılan üyeleri için zor bir hafta oldu ve bugün kalplerimiz bir kez daha kırıldı. Broadway sahnelerinde ve sahne dışında yaptığı çalışmalarla tanınan efsanevi oyuncu Mary Alice, farklı kaynaklarda 80, 84 ve 86 yaşları ile dün hayatını kaybetti. Daha genç bir neslin çoğu, Alice'i, Neo'nun (Keanu Reeves) aracılığıyla gerçeği görebildiği Matrix Devrimleri'ndeki her şeyi bilen karakter The Oracle olarak tanıyacaktır.

AA106YEh.img?w=768&h=501&m=6&x=370&y=174

Mary Alice, Broadway'e 1969'da No Place To Be Somebody kadrosunun salıncak üyesi olarak başladı. 1971'de şovun başrolünü devraldığında yeteneği parlayacaktı. Çok sevilen bir tiyatro oyuncusu olmasına rağmen, Maxon ailesinin reisi Rose'u üstlendiği August Wilson'ın draması Fences'deki rolüyle eleştirel beğeni toplayacaktı. Bir Oyunda En İyi Kadın Oyuncu dalında 1987 Tony Ödülü'nü kazandı.

Broadway'deki ilk çıkışının ardından, Mary Alice, 1974'te The Education of Sonny Carson ile ekran kredileri almaya başlayacak ve 1975'te Amerika'daki oturma odalarında Sanford & Son, Good Times ve Police Woman'da konuk oyuncu olarak yer alacaktı. 1976'da aktris, R&B ve The Supremes'e benzer bir ruh müziği kariyerine başlayan üç kızının annesi Effie Williams'ı canlandırdığı Sparkle'da kariyer değiştiren bir rol üstlendi.

Çamaşırhane kredi listesi nedeniyle, Mary Alice'in kariyerinin neden sadece buradan tırmanmaya devam ettiği konusunda bir şok değil. Yakında, All My Children, The Women of Brewster Place, L.A. Law, Cosby, Touched By An Angel, Providence, Soul Food, Oz, Line of Duty, The Jury, ve Koçak. Tüm dünyaların en iyisine sahip olan Alice, on yıllık kariyeri boyunca birden fazla türde göründü. Performansları o kadar kutlandı ki 1993'te I'll Fly Away'deki performansıyla Drama Dizisinde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Emmy Ödülü kazandı.

Aktris, 90'lı yıllarda Broadway'e olan ilk aşkına geri dönecek, 1994'te The Shadow Box ve 1995'te Have Our Say gibi yapımlarda rol aldı ve eleştirmenlerin beğenisini topladı ve Tony adaylığı kazandı. Filme gelince, Mary Alice, Sparkle ve The Matrix Revolutions'daki dikkate değer rollerinin yanı sıra, sayamayacağınız kadar çok filmde rol aldı. Down in the Delta'dan Awakenings'e, Malcolm X'e ve çok daha fazlasına, Alice'in beyaz perdedeki kariyeri efsanelerle dolu.

Mary Alice gitmiş olsa da mirası yaşayacak. Colman Domingo ve Viola Davis gibi sanatçılar tarafından kutlanan, Alice'in inanılmaz kariyerinden etkilenenler, başsağlığı dileklerini paylaşmak ve öncü aktrisin onlar için ne anlama geldiğini düşünmek için ulaşıyor. Bugün, Alice'in arkadaşlarına ve ailesine taziyelerimizi gönderiyoruz.

Kaynak: Giant Freakin Robot

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Prince'in 156 Milyon Dolarlık Mülkü Üzerindeki Savaş 6 Yıl Sonra Sona Erdi

Prince'in 156 milyon dolarlık mülkü üzerindeki savaş, müzik efsanesinin ölümünden altı yıl sonra nihayet sona erdi.

Pazartesi günü bir Minnesota eyalet yargıcı, geç simgeye ait nakit, müzik hakları ve diğer varlıkları iki holding şirketi - üç üvey kardeş ve danışmanlarından oluşan bir grup tarafından kontrol edilen Prince Legacy LLC ve tarafından kontrol edilen Prince Oat Holdings LLC arasında eşit olarak paylaştırdı. People'a göre, diğer üç üvey kardeş ve müzik yayıncılığı şirketi Primary Wave.

Billboard'a göre 2016 yılında aşırı dozda fentanilden hayatını kaybeden Prince, vasiyetname yazmamış ve üvey kardeşleri, eşi ve çocukları olmadığı için yasal mirasçı ilan edilmişti.

Mülkte “açıklanmayan bir hisseyi” kontrol eden ve Prince Legacy LLC ile ortak olan iki danışmandan biri olan L. Londell McMillan, anlaşmanın ünlü Paisley Park evi de dahil olmak üzere Prince markalı bir girişim dalgasına kapı açacağını öne sürdü. Minneapolis'in dışında.

AA10gmZN.img?w=630&h=399&m=6&x=217&y=97&

"Prens'i 13 yıldan fazla bir süredir temsil ediyorum ve müzik endüstrisinde reform yapmak için yeniliklere öncülük ettik - müziğinden, film içeriğinden, sergilerinden, mallarından, Paisly Park [sic] etkinliklerinden, inanılmaz varlıkları ve kataloğu ile aynı şeyi yapmayı umuyoruz. markalı ürünler ve daha fazlası," dedi McMillan, Billboard'a bir e-postada. “Tarihi ve çok heyecan verici bir zaman. Prens artık dinlenmek için neredeyse özgür.”

Prince, yaşamı boyunca müziği ve imajı üzerinde sıkı bir kontrol sağlamıştı.

Birincil Dalga, Billboard'a yaptığı açıklamada, şirketin sitenin kapatılmasının "şimdi tamamlandığını" "son derece memnun" olduğunu söyledi.

Yayıncının bir temsilcisi, "Prens ikonik bir süperstardı ve mahkemenin yargı yetkisi dışında yapılan bu transfer, profesyonel, yetenekli yönetimi devreye sokuyor" dedi.

Primary Wave, "Geçen yıl mülkteki ek beklenti paylarını satın aldığımızı duyurduğumuzda, mülkiyet payımızı %50'ye çıkardık, amacımız Prince'in eşsiz mirasını korumak ve büyütmekti" dedi. Emlak varlıklarının dağıtımıyla birlikte güçlü ve üretken bir çalışma ilişkisini dört gözle bekliyoruz” dedi.

Kaynak: HuffPost

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Kim Kardashian ve Pete Davidson Ayrıldı

AA10mrEr.img?w=768&h=1152&m=6&x=214&y=69

Kim Kardashian ve Pete Davidson ayrıldı. Dokuz aylık flörtün ve birkaç ikonik ve tartışmalı kırmızı halı anının ardından ikisi kendi yollarına gitmeye karar verdi. Çifte yakın bir kaynak haberi E'ye doğruladı! Cuma günü haberler.

Kim ve Pete hala "birbirlerine çok fazla sevgi ve saygı duyuyorlar", ancak uzun mesafeli ilişkileri ve yoğun programları "bir ilişkiyi sürdürmeyi gerçekten zorlaştırdı." Saturday Night Live mezunu şu anda Wizards'ı çekiyor! Avustralya'da ve ikisi iletişim halindeyken (Kim onu Down Under'da bile ziyaret etti), alan çok pahalıya mal oldu.

İçeriden bir başka kaynak, Kim ve eski kocası Kanye West'in dört çocukları North, Saint, Chicago ve Psalm ile birlikte ebeveynlik yaparken ilişkilerinde samimi bir yere ulaştıklarını ekledi. "Boşanma Kanye ile devam ediyor" dediler. "Mutlu bir şekilde birlikte ebeveynlik yapıyorlar."

SKIMS'in kurucusu ve komedyeni, Ekim 2021'de SNL'deki ev sahipliği sırasında bağlantı kurduktan sonra çıkmaya başladı. Kim, ilişkiyi bildiği tek yol olan Mart 2022'de resmen onayladı: Mart 2022'de bir Instagram gönderisi. Daha sonra kırmızı halıda ilk kez sahneye çıktılar. Beyaz Saray Muhabirleri Derneği'nin Mayıs ayındaki akşam yemeği, Met Gala'da bir çift görünümü ve Marilyn Monroe'nun ünlü "Doğum günün kutlu olsun, Sayın Başkan" ile interneti kesmelerinden birkaç gün önce. elbise.

Kaynak: Instyle

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.