Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

En Son Magazin Haberleri (Türkiye ve Dünyadan)

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Kate Hudson 5 Yıl Birlikte Olduğu Danny Fujikawa ile Nişanlandı

AAOoQSp.img?h=840&w=1119&m=6&q=60&o=f&l=

Kate Hudson, Danny Fujikawa ile evlenecek!

Pazartesi günü, aktris Fujikawa ile öpüştüğü Instagram gönderisinde nişan yüzüğü gibi görünen bir şey gösterdi.

42 yaşındaki Hudson, başlıkta "Hadi gidelim! 👰‍♀️💒🤵🏻‍♂️" yazdı.

Aktrisin temsilcisi, PEOPLE'ın yorum talebine hemen yanıt vermedi.

Neredeyse Ünlü yıldız ve müzisyen, Ekim 2018'de ilk çocukları kızı Rani Rose'u karşıladı.

İkili ilk olarak Fujikawa'nın üvey kız kardeşleri olan Hudson'ın arkadaşları Sara ve Erin Foster aracılığıyla tanıştı.

AAOoQSu.img?h=560&w=420&m=6&q=60&o=f&l=f

Aralık 2017'de Hudson, The Talk'taki bağlantıları hakkında konuştu ve "Birbirimizi 15 yıldır tanıyoruz; o benim en iyi arkadaşımın üvey kardeşi. Hıçkırıkların ne olduğunu bilme kısmını atladık. 'Oh, sen böyle misin?'

Hudson, birbirlerini her zaman tanırken, ondan daha genç olduğu için zamanlamanın hiçbir zaman doğru olmadığını ve "bir aile kurup çok çalıştığını" açıkladı.

"Aile açısından, ailesini sonsuza dek tanıyorum" dedi. "Bu bağlantıya sahip olmak gerçekten güçlü."

Çift, kızlarını Ekim 2018'de karşıladı ve ona Fujikawa'nın rahmetli babasının adını verdi. Sibling Revelry podcast yardımcı sunucusunun ayrıca önceki ilişkilerden oğulları Ryder, 16 ve Bingham, 8 var.

Nisan 2020'de Hudson ve annesi Goldie Hawn, PEOPLE's Beautiful Issue'nun kapağındayken, oyuncu Fujikawa'nın "kavga ettiğimiz zamanlarda bile günün her anında beni güzel hissettirdiğini" söyledi.

"Hala sevildiğimi hissediyorum. Aile birimine olan bağlılığı beni güvende, kendinden emin ve güvende hissettiriyor."

Kaynak: PEOPLE

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Emily Blunt, olağanüstü figürünü yarı transparan bir elbiseyle sergiliyor

AAOpnWh.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l=

Moda söz konusu olduğunda asla yanlış adım atmaz.

Emily Blunt, Pazar günü New York'taki Met Gala'ya katıldığında sansasyonel görünüyordu.

38 yaşındaki İngiliz aktris, vücuduna bir bakış atarak yarı transparan bir elbiseyle geldiğinde bir güzellik vizyonuydu.

Yere kadar uzanan giysi, alçakgönüllülüğünü korumak için kristal süslemelerle ustaca süslenmişti ve korsajına bağlanan dalgalı beyaz bir pelerin vardı.

AAOpjk1.img?h=560&w=374&m=6&q=60&o=f&l=f

Emily, cazibeye birkaç yıldızın yer aldığı gümüş bir başlıkla ekledi - şüphesiz Amerikan bayrağına ve bu yılki galanın temasına bir selam - In America: A Lexicon of Fashion.

Görünümü gümüş bir çift topuklu ayakkabı ve pırlanta takılarla tamamladı.

AAOpsXb.img?h=560&w=374&m=6&q=60&o=f&l=f

2020'de pandemi nedeniyle iptal edilen Met Gala nihayet geri döndü. Bu yıl Mayıs ayının ilk Pazar günü geleneksel yuvasından Eylül ayına itildi.

Tema In America: A Lexicon of Fashion idi ve etkinlik, ünlü eşbaşkanlardan oluşan ağır bir birliğe sahip: aktör Timothée Chalamet, müzisyen Billie Eilish, şair Amanda Gorman ve tenis yıldızı Naomi Osaka.

Gecenin onursal sandalyeleri tasarımcı Tom Ford, sponsor Instagram'dan Adam Mosseri ve Vogue'dan Anna Wintour'du.

Ev sahipleri ilk açıklandığında, Vogue dergisi şunları söyledi: 'Met'in dört yardımcı sunucusunun her biri, Amerikan tarzının belirleyici faktörünü temsil ediyor: bireycilik.

'[Her biri] kamuya açık kişilikleri için ABD'de yapılan ikonik moda mirasından haberdar olan ayrı bir görsel dil geliştirdiler.'

Bu yılki galada herkesin sahip olması gereken aksesuar bir Covid-19 aşısı.

The Met'in bir sözcüsü geçen ay yaptığı açıklamada, "Şu anda 13 Eylül'deki The Met Gala'daki tüm katılımcıların tam aşı olduklarını kanıtlamaları gerekiyor ve ayrıca yeme veya içme dışında kapalı alanlarda maske takmaları bekleniyor" dedi.

Bu yılki gala daha samimi bir ilişki olacak ve ardından 2 Mayıs 2022'de daha büyük bir gala gelecek.

Her ikisi de iki bölümlük bir sergi, neredeyse bir yıl boyunca görülebilecek bir Amerikan modası araştırması başlatacak.

Sözcü, 18 Eylül'de açılacak olan Amerika'da: Bir Moda Sözlüğü'nün müzenin Kostüm Enstitüsü'nün 75. yıl dönümünü kutlayacağını ve 'Amerikan modasının modern bir kelime dağarcığını keşfedeceğini' sözlerine ekledi.

İkinci bölüm, In America: An Anthology of Fashion, 5 Mayıs 2022'de müzenin popüler American Wing dönemi odalarında açılacak ve film yönetmenleriyle işbirlikleriyle "karmaşık ve katmanlı" anlatılar sunarak Amerikan modasını keşfedecek. bu alanların geçmişleri.'

Her iki bölüm de 5 Eylül 2022'de kapanacak.

AAOpxPv.img?h=560&w=374&m=6&q=60&o=f&l=f

Kaynak: DailyMail

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Irina Shayk Met Gala'da Çiçeklerle Bezenmiş Transparan Bir Elbise Giydi

AAOpno9.img?h=1679&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Irina Shayk'ın Met Gala görüntüsü doğrudan Garden of Eden'den geldi.

Süper model, rengarenk çiçeklerle süslenmiş Moschino'nun ten rengi korse elbisesini giyerek çıplak görünümüyle bir remix yaptı. Çiçekler hassas kısımlarını kapladı ve kalça hizasındaki yarığının kenarlarından aşağı akarak keçe çiçeklerle kaplı bir trene ulaştı. Ayrıca çıplak Stuart Weitzman topuklu ayakkabılar ve süper kısa bir saç modeli giydi.

Rus model, Moschino kreatif direktörü ve yakın arkadaşı Jeremy Scott ile halıda yürürken gülümsüyordu.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Evet, Kevin Costner'ın Bir Grubu Var - Ve Bu Sonbahar Tura Çıkacaklar

Çoğu insan Kevin Costner'ı mükemmel bir yapımcı, birinci sınıf bir oyuncu ve sertifikalı bir yakışıklı olarak tanıyor. (Ree Drummond kesinlikle sonuncusuna katılacaktır!) 80'lerin ilk filmlerinden Yellowstone'daki şu anki rolüne kadar Kevin, Hollywood'un en büyük yıldızlarından biri olarak yerini sağlamlaştırmak için onlarca yıl harcadı. Ancak pek çok insan onun yeteneklerinin televizyon ve film endüstrisinin çok ötesine geçtiğinin farkında değil.

AAOpeJp.img?h=561&w=1119&m=6&q=60&o=f&l=

AAOpcne.img?h=1117&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Jennifer Lopez Met Gala'da Yüksek Bacak Yarıklı ve Kovboy Kız Şapkalı Ralph Lauren Elbisesiyle Sersemletildi

Jennifer Lopez ve Ben Affleck'in büyük Met Gala kırmızı halı çıkışı biraz daha beklemek zorunda kalacak. Lopez, bu gece New York City'deki Met Gala'ya tek başına, yüksek bacak yırtmaçlı ve suni kürklü bir Ralph Lauren dalma elbisesiyle geldi. Bir kovboy şapkası ve dev ifadeli kolyelerle aksesuar yaptı.

AAOp8Tt.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o=

AAOphwy.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o=

Lopez ve Affleck bu sonbaharda ayrı daha fazla zaman geçirmeye hazırlanıyor. İşi suçlayın: Ağustos başında People'a konuşan bir kaynak, "Sonbaharda ayrı iş projeleri olmadan önce mümkün olduğunca birlikte vakit geçiriyorlar" dedi. "Ben Teksas'ta ve Jennifer Kanada'da çekim yapacak."

Yine de Lopez, Affleck ile olan romantizminin ortasında ne kadar mutlu olduğu konusunda açıktı. Şarkıcı, Temmuz ayında Zane Lowe'a “Çok mutluyum. İnsanların her zaman merak ettiğini biliyorum. Nasılsınız? Neler oluyor? İyi misin? Budur. Hiç daha iyi olmamıştım. Ve beni önemseyen insanları istiyorum çünkü onları çok önemsiyorum, hayatımda gerçekten tek başıma harika olduğum bir yere geldiğimi bilmelerini istiyorum. Ve bence bir kez o yere vardığında, hayatında bir daha olmasını asla hayal etmeyeceğin harika şeyler oluyor. Ve işte o noktadayım. Ve şu anda yoluma çıkan tüm sevgiyi ve tüm iyi dilekleri seviyorum. Ve herkesin bunun en iyi zaman olduğunu bilmesini istiyorum. Hayatımın en güzel zamanı."

AAOpoWw.img?h=559&w=1119&m=6&q=60&o=f&l=

Kaynak: ELLE

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Kamala Harris'in üvey kızı Ella Emhoff, Met Gala'nın ilk çıkışında fütüristik elmas elbisesiyle sersemletti

AAOp1cz.img?h=1679&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Ella Emhoff, Met Gala'daki ilk görünümüyle rahatlığı şık gösteriyor.

Başkan Yardımcısı Kamala Harris'in 22 yaşındaki üvey kızı, uyumlu pantolon ve elmas işlemeli platform spor ayakkabılarla kırmızı bir Stella McCartney elmas örgü body giyerek New York'ta kırmızı halıda yürüdü. Fütürist görünümünü ışıltılı göz taşları ve Cartier mücevherleriyle tamamladı.

The New York Times Pazartesi günü yaptığı açıklamada, "Ben konfor konusunda gerçekten tutkulu biriyim" dedi. "Bu Met olsa da, herkesin kendi teninde, kendi tarzında rahat hissetmesine izin verilir. Buna nasıl giyineceğinize dair bir oyun kitabı yok."

Ocak ayında üvey annesinin açılışı için yaptığı moda seçimiyle dikkatleri üzerine çeken Emhoff, kısa süre sonra IMG Models ile anlaştı.

AAOp1cN.img?h=1679&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Şubat ayında, iki gün içinde iki büyük başarıya imza attı: New York Moda Haftası'nda Proenza Schouler için podyuma çıktı ve ardından ilk dergi kapağını çıkardı. Yeni model aynı zamanda Avrupa moda dergisi Dust'ın 2021 bahar sayısının kapağında da yer aldı ve daha yakın zamanda Proenza Schouler'ın New York Moda Haftası için tanıtılan yeni koleksiyonunda 18 Şubat'ta mankenlik yaptı.

AAOpaHX.img?h=1679&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Hollywood'un en büyük isimleri, COVID-19 salgınının neredeyse tüm eğlence etkinliklerini altüst edip 2020 Met Gala'yı iptal etmesinin üzerinden bir yıldan fazla bir süre sonra Pazartesi gecesi New York'taki Metropolitan Sanat Müzesi'nin halı kaplı merdivenlerine indi. Müzenin Ağustos ayında yaptığı duyuruya göre, tüm katılımcıların COVID-19'dan tam olarak aşılanmış olmaları gerekiyordu.

Müzenin bu yılki teması olan "In America: A Lexicon of Fashion", müzenin Kostüm Enstitüsü'nün 75. yıldönümünü onurlandırdı ve "Amerikan modasının modern bir kelime hazinesini keşfedecek" dedi.

Kostüm Enstitüsü'nün küratörü Andrew Bolton, Nisan ayında Vogue'a "Amerikan modasının bir Rönesans geçirdiğini" söyledi.

Kaynak: USA TODAY

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

AAOqRgS.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o=

Rihanna 2021 Met Gala Afterparty'de

AAOqZRK.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o=

Megan Thee Aygırı 2021 Met Gala Afterparty'de
Sarı dekolteli bir elbise giyiyor.

AAOqLSI.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o=

Kehlani ve SZA, 2021 Met Gala Afterparty'de
Kehlani, Giuseppe Zanotti ayakkabılarıyla Aliétte takım elbise giyiyor. Yeşil saten slip giyen SZA.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

AAOqVPq.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o=

Justin ve Hailey Bieber 2021 Met Gala Afterparty'de
Hailey, Saint Laurent'i giyiyor.

AAOr2HW.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o=

Megan Fox ve Makineli Tüfek Kelly, 2021 Met Gala Afterparty'de
Megan, Dundas x Revolve elbise ve Jimmy Choo debriyaj giyiyor.

AAOqTaD.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o=

Jacob Elordi ve Kaia Gerber, 2021 Met Gala Afterparty'de
Kaia, payetli, çiçekli, askılı, askılı sandaletli bir mini elbise giyiyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

AAOr4ZQ.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o=

Kendall Jenner 2021 Met Gala Afterparty'de
Özel Givenchy giyiyor.

AAOqOKe.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o=

Camila Cabello ve Shawn Mendes 2021 Met Gala Afterparty'de
Camila, Christian Dior külot giyiyor.

AAOqRii.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o=

Kim Kardashian 2021 Met Gala Afterparty'de
Balenciaga'yı giyiyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Jessica Simpson, Kocası Eric Johnson'ın Doğum Günü İçin 3 Çocukla En Tatlı Aile Fotoğrafını Paylaştı

AAOwuQq.img?h=840&w=1119&m=6&q=60&o=f&l=

Jessica Simpson, kocası Eric Johnson'ın 15 Eylül'deki 42. doğum gününü tüm ailenin en tatlı karesiyle onurlandırmaya karar verdi. “Seni Sonsuza Kadar Sevmek İstiyorum” şarkıcıları ve ona benzeyen çocukları 9 yaşındaki kızları Maxwell ile 2 yaşındaki Birdie ve 8 yaşındaki oğlu Ace, Johnson'ı bu büyüleyici görüntüde sevgiyle sardı.

Simpson, "42 yıl önce bugün doğdun ve şüphesiz, Tanrı'nın seni en saf aşkım, en gerçek yoldaşım, sonsuza dek insanım olarak yarattığını biliyordum" diye tatlı bir şekilde başlıkta yazdı. “Her şeydeki HERŞEYİM, her günüm ve gecem, daha konuşacak kelimeleri bile bilmeden duaya cevap verdi. Yaşam armağanı, bu hayata getirilme amacımı ortaya çıkarmak için ilk nefesinle başladı, ben seni gerçekten sevmek için doğdum.”

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Megan Fox, After Party için Met Gala Elbisesinin Daha Kısa, Daha Rahat Bir Versiyonunu Giydi

AAOr6bB.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o=

Kaynak: POPSUGAR

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Amy Adams, "Büyülü" Devam Filminde "Çok Daha Fazlası" Şarkı Söylemek ve Dans Etmek Olduğunu Söylüyor

AAOyZeP.img?h=631&w=1119&m=6&q=60&o=f&l=

Amy Adams Perşembe günü Jimmy Fallon'ın oynadığı The Tonight Show'da boy gösterirken Disney+'ın bu yaz çekilen devam filmi Disenchanted hakkında bir güncelleme sundu.

Filmde Endülüs prensesini oynayan Adams, “Bunu İrlanda'da çektik” diyerek Fallon ile paylaştı. "Herkes geri döndü. Ayrıca oyuncu kadrosuna harika eklemelerimiz var. Maya Rudolph'umuz var. 'Kötü adam'ı oynuyor, bu yüzden birlikte çok eğleneceğiz."

Ayrıca hayranların Disenchanted'dan bekleyebilecekleri diğer değişiklikler hakkında da bilgi verdi: “Çok daha fazla şarkı ve çok daha fazla dans var ki bu da alçakgönüllüydü. En son bu konuda dans etmem gerektiği kadar dans ettiğimde 20'li yaşlarımdaydım ve şimdi 20'li yaşlarımda değilim. 40'lı yaşlarda farklı hissettiriyor. Kalbimde, dans ettiğimde 20'li yaşlarımdaymış gibi görünüyorum ve sonra oynatmayı izleyip 'Vay, bu aynı değil' derdim."

Orijinal film, Andalasia'nın animasyon krallığından prensi (James Marsden) ile sonsuza dek mutlu yaşamayı hayal eden bir prenses olan Adams' Giselle'e odaklandı. Ancak, kötü kraliçe (Susan Sarandon) tarafından gerçek dünya New York'a gönderildikten sonra, bir boşanma avukatına (Patrick Dempsey) düşerken bu yeni dünyada ve hayatta gezinmeye zorlanır.

2007 yılında vizyona giren Enchanted'ın devam filmi yıllardır yapım aşamasında. Adam Shankman, 2016 yılında Disenchanted'ı yönetmek için anlaştı. Marsden, Dempsey, Sarandon ve Idina Menzel rollerini yeniden oynayacaklar. Rudolph, bu yılın başlarında tweet atarak rolüyle dalga geçti: “Büyük bir kötü adam olmadan iyi bir peri masalı nedir? Endülüs'te görüşürüz güzellerim."

The Tonight Show bu hafta Broadway'in dönüşünü kutlarken Fallon, Adams'ın Tennessee Williams'ın The Glass Menagerie oyununun yeniden canlandırılması için West End'deki ilk çıkışını yapmaya hazırlandığını da kaydetti. “Sahne oyunculuğuna, müzikallere ve haftada sekiz gösteriye büyük saygım var. Adams, Mayıs 2022'de başlayacak olan prodüksiyon hakkında şunları söyledi:

“Sanırım canlı tiyatromuzun olmadığı bu dönemde, gerçekten ne kadar özlediğimi fark ettim. Sadece seyirci olmak değil, aynı zamanda tiyatroda gerçekleşen enerji alışverişi.”

Aşağıdaki röportajı izleyin.

Kaynak: The Hollywood Reporter

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Julianne Moore, 2 Çocuğunun Okulun İlk Günü Fotoğrafını Paylaştı: 'Her Zaman Benim yavrularım olarak kalacaksınız'

AAOyDXg.img?h=840&w=1119&m=6&q=60&o=f&l=

Julianne Moore, artık yetişkin çocukları okula dönerken nostaljik hissediyor.

Perşembe günü, 60 yaşındaki Sevgili Evan Hansen oyuncusu, çocukları 23 yaşındaki Caleb Freundlich ve 19 yaşındaki Liv Freundlich'in okulun ilk günlerinden birinden geriye dönük bir fotoğrafını paylaştı.

Sevimli resimde Liv ve Caleb, okul temel ihtiyaçları gitmeye hazır olarak bir verandada yan yana oturuyorlar. Caleb'in açık bir kitabı varken Liv elleri yanaklarında gülümsüyor.

Gloria Bell yıldızı, "Okula geri döndüğünüzde mutlu olun @livfreundlich ve @cal_freundlich. Şimdi kolej ve yüksek lisans ama siz her zaman benim bebeklerim olacaksınız" diye yazıyor.

Moore'un ünlü arkadaşlarının çoğu, iki çocuğu üzerine fışkıran sevimli fotoğrafa yorum yaptı.

Ali Wentworth, "Onlara bakın!!!!! ❤️" yazarken, Andie Macdowell, "Çok tatlı" diye ekledi.

"Kalp. Eritin," diye yanıtladı Jessica Capshaw.

Moore, çocukları hakkında yıllar içinde açıldı ve daha önce 2017'de Metro'ya "Hayatımdaki en gurur duyduğum şey ailem" dedi.

AAOyC4p.img?h=848&w=1119&m=6&q=60&o=f&l=

Kocası Bart Freundlich ile paylaştığı çocukları hakkında "Çocuklarımız sağlıklı ve mutlu ve gerçekten iyi çocuklar" dedi.

Associated Press'e göre Metro'ya "Okulda başarılılar. Çok arkadaşları var, çok ilgileri var" diye ekledi, "Dördümüz birlikte çok zaman geçiriyoruz. Ben de bir ebeveyn olarak yapabileceğiniz tek şeyin bu olduğunu düşünün: ailenizi bir öncelik haline getirin ve birbirinizle zaman geçirin."

Kaynak: PEOPLE

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.