Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

En Son Magazin Haberleri (Türkiye ve Dünyadan)

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Bella Hadid'in Cannes Görünümü Couture Pistinden Çıktı

AAM1XjM.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l=

Geçen yıl Venedik'ten bu yana gerçekleşen ilk büyük yüz yüze film festivali olan Cannes, bu hafta Croisette kırmızı halısında gündem belirleyen birçok görüntü gördü. Yine de süper modeller gelmeye başlayana kadar Cannes değil ve bu gece Bella Hadid isteyebileceğiniz tüm yüksek moda cazibesini getirdi.

Bu sadece herhangi bir kırmızı halı elbisesi değildi, aynı zamanda Daniel Roseberry'nin Schiaparelli için hazırladığı ve sadece altı gün önce Paris'teki moda haftasında bir salon sunumu olarak prömiyerini yapan 2021 sonbahar moda koleksiyonundan cesur bir açıklama parçasıydı. Hadid, Cannes'ın açılış gecesine katılırken, Balenciaga gösterisine katılmak ve muhtemelen büyük Schiaparelli anına son dakika uyumunu sağlamak için Fransız başkentine kısa bir hafta ortası dolambaçlı yoldan gitti.

AAM1OKd.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l=

Görünümün temeli, dolgulu omuzları olan, vücuda oturan siyah bir elbise iken, yıldız, Roseberry'nin 2019'da efsanevi Fransız evini devralmasından bu yana imzalarından biri haline gelen heykelsi takı tasarımlarından biriydi. Anatomik bir kadroyu andıracak şekilde tasarlandı. Bronşlar ve yaldızlı pirinçten hazırlanmış kolye, biraz daha kışkırtıcı bir şey için elbisenin açık yakasına yerleştirildi.

Hadid'in koleksiyonun en avangart görünümlerinden birini tercih etmesi biraz sürpriz oldu. Moda dünyasının en tanınan yüzlerinden biri olmasına rağmen Hadid, kişisel olarak en heyecan verici bulduğu tasarımcıları kucaklamaktan ve desteklemekten asla çekinmedi. Cannes kırmızı halısı şimdiden dolu dolu bir yıl geçiriyor olabilir, ancak Hadid çıtayı bir kez daha yükseltti.

Kaynak: Vogue

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Sean Penn, yeni filminde rol alan oğlu ve kızıyla Cannes'de kırmızı halıda yürüdü

Bir aile meselesi! Sean Penn, 74. Cannes Film Festivali'nde yeni filmi "Bayrak Günü"nde onunla birlikte rol alan oğlu ve kızıyla kırmızı halıda yürüdü.

Cumartesi günü, 60 yaşındaki aktör ve yönetmen, 30 yaşındaki kızı Dylan ve 27 yaşındaki oğlu Hopper, eski karısı ve "Prenses Gelin" yıldızı Robin Wright ile birlikte poz verdi.

AAM1yNG.img?h=1679&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Dylan Penn de Instagram'da kırmızı halıdan fotoğraflar paylaştı.

"Dün gece bir rüyaydı, bunu mümkün kılan herkese teşekkür ederim! Sonsuza kadar minnettarım" diye yazdı. Fotoğraflarda uzun sarı saçları sayesinde annesine çarpıcı bir benzerlik gösteren Dylan Penn, şık, asimetrik siyah bir elbise ve kemerli bir elbise giyerken, erkek kardeşi smokin içindeki babası gibi kaygan görünüyor.

Sean Penn'in yönettiği "Flag Day", Dylan Penn'in oynadığı bir kızın, çifte hayat yaşayan Sean Penn'in oynadığı dengesiz babasıyla uzlaşmasının hikayesini anlatıyor. Jennifer Vogel'in "Flim-Flam Man: The True Story of My Father's Sahte Hayatının Gerçek Hikayesi"nden uyarlanan filmde Hopper Penn, Sean Penn'in oğlunu oynuyor. Bu, Sean Penn'in yönetmen olarak altıncı filmi, ancak yönettiği ve oynadığı ilk film.

AAM1jUY.img?h=745&w=1119&m=6&q=60&o=f&l=

Robin Wright da kırmızı halıdan bir fotoğraf yayınlayarak çocuklarına verdiği desteği paylaştı.

"Seninle gurur duyuyorum kızım ve oğlum! İkinizi de tebrik ederim!" yazdı.

Sean Penn, geçen yıl 29 yaşındaki Avustralyalı-Amerikalı aktör Leila George ile evlendiğinde manşetlere çıktı. Çift, Penn'in "Late Night with Seth Meyers" programında tanımladığı bir "COVID düğününde" evlenmeden önce dört yıl birlikteydi.

Meyers'e, "Zoom'da bir ilçe komiseriydi ve iki çocuğum ve erkek kardeşiyle birlikte evdeydik ve bu şekilde yaptık" dedi.

Penn daha önce iki kez evlendi, önce 1985'ten 1989'a kadar Madonna'yla, ardından 1996'dan 2010'a kadar Wright'la.

Kaynak: TODAY

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Chris Hemsworth, Karısı Elsa Pataky'nin 45. Doğum Günü'nü Tatlı, Duygusal Fotoğraflarla Kutladı

AAMiAlF.img?h=1119&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Chris Hemsworth, özel gününde Elsa Pataky'yi onurlandırmanın duygusal bir yolunu buldu.

37 yaşındaki Thor: Love and Thunder oyuncusu, aktrisin kilometre taşı 45. doğum günü şerefine Cumartesi günü on yıllık eşi için basit ama tatlı bir mesaj paylaştı.

Hemsworth, gülümseyen bir Pataky'nin yer aldığı üçlü fotoğrafa "Mutlu yıllar muhteşem @elsapatkyconfidential!! ❤️ 🎉" yazısıyla ekledi.

AAMitVu.img?h=1119&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Birkaç ünlü, yorumlarda Hızlı ve Öfkeli aktris için kendi doğum günü dileklerini iletti.

"HBD🔥🔥🔥🔥🔥" yazdı Idris Elba, Jeremy Renner ise "👏❤️👏❤️👏."

Hemsworth ve Pataky, aynı yıl tanıştıktan sonra Aralık 2010'da evlendi. İlk çocukları, Hindistan adında bir kızı Mayıs 2012'de, iki yıl sonra iki yıl sonra Mart 2014'te ikiz erkek Sasha ve Tristan doğdu.

Çift, Aralık ayında on yıllık evliliğini kutladı ve her ikisi de bazı gerileme fotoğrafları ile onurlandırdı.

Hemsworth, resimlerin yanında "Birlikte 10 yıl! Modern tıp ve bilimin ilerlemelerini dört gözle bekliyorum ve birkaç yüz tane daha! 😘😘❤️❤️😘😘" yazdı.

AAMixtz.img?h=1119&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

"On yıllık fotoğrafların üzerinden geçmek neredeyse gerçek kadar eğlenceliydi!" Pataky, gönderisine bir açıklama yaptı. "Daha nice güzel yıllara, seni her zaman ve sonsuza kadar seviyorum @chrishemsworth."

Optiklere rağmen Pataky, Ağustos 2020'de beden+ruh'a Hemsworth ile ilişkisinin "mükemmel" olmamasına rağmen, "ilişkinin sürekli bir iş olduğuna" ve asla "kolay" olmadığına inandığını söyledi.

Aktris ve anne, çıkışa "İnsanların bizi mükemmel bir çift olarak düşünmesi komik" dedi. "Olmaz. İnişler ve çıkışlar oldu ve hala ilişki üzerinde çalışmaya devam ediyoruz."

Hemsworth'un kariyeri 2011'de Thor'da ilk kez rol aldığında yeni zirvelere ulaştı. Pataky, Ağustos 2018'de Vogue Australia'ya evliliklerinin ilk aşamalarında nasıl hayatta kaldığından emin olmadığını söyledi.

Sonunda, çiftin "çalışmasını sağlamanın" bir yolunu bulduğunu söyledi.

Pataky, "Başlangıçta güzeldi - onunla tanıştığımda hiç bilinmiyordu ve onunla büyüdüm ve tüm başarılarını ve değişimlerini yaşadım ve sonra o çok büyük oldu ve ben de bunu paylaşıyordum." açıkladı. "Her anı yaşamak ve her başarıda onun yanında olmak aslında iyi bir şeydi - birlikte büyüdük. Bilinmeyen bir kişiden çok bilinen bir kişiye ve bununla birlikte gelen tüm değişikliklere geçmeniz zor."

Kaynak: PEOPLE

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Eski Basketbolcu Dwyane Wade, Eşi Gabrielle Union'ın (Sinema Oyuncusu) Üstsüz Bir Fotoğrafını Paylaştı ve Altına Şunu Ekledi: İşte Bu 48 Yaş

AAMs4U6.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l=

AAMsc2n.img?h=1980&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

AAMs6sO.img?h=1043&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

AAMs6sT.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l=

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Zoe Saldana, üç çocuğu ve kocasıyla Floransa'yı (İtalya) keşfediyor

AAMAhDI.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l=

Geçen hafta İtalyan Rivierası'ndaki pitoresk balıkçı köyü Portofino'daydı.

43 yaşındaki Zoe Saldana, üç çocuğu ve kocası Marco Perego ile Floransa'da dolaşırken görüntülendiğinde Pazartesi günü İtalya kaçamaklarına devam etti.

Aktris, altındaki dantel braletini sergileyen siyah cami maksi slip elbise içinde zahmetsizce şık görünüyordu.

Zoe, takımını altın zımbalarla süslenmiş siyah kafesli sandaletlerle eşleştirdi ve fötr şapka taktı.

Görünümünü tamamlamak için kocasınınkiyle uyumlu gri ve siyah desenli bir çanta eklemeden önce pembe renkli güneş gözlükleri ve halka küpelerle aksesuar yaptı.

İtalyan sanatçı Marco da aile gezisi için siyah giyinmiş, pantolon ve fötr şapkayla eşleştirdiği günlük bir tişört giymişti.

Gümüş kolyeleri üst üste koyarak aksesuarlara uyum sağladı ve beyaz spor ayakkabılarda rahatlığı tercih etti.

Zoe ve Marco'nun altı yaşındaki ikizleri Bowie ve Cy, birbiriyle uyumlu adaçayı yeşili şortlar ve beyaz tişörtler giyerken çok sevimli görünüyorlardı.

Şık görünümü beyaz spor ayakkabılar ve yeşil ve beyaz yüz maskeleriyle eşleştirdiler.

Dört yaşındaki Zen ise krem rengi şort ve siyah beyaz spor ayakkabılı tişört ve mavi yüz maskesi giyiyordu.

Akşamın ilerleyen saatlerinde evli çift, şehirde gezmenin keyfini çıkarırken çocukları olmadan birkaç saat geçirdi.

AAMAf5M.img?h=861&w=888&m=6&q=60&o=f&l=f

Aile gezisi, eşi Marco Perego ve çocuklarıyla İtalya'daki tatilinden daha önce sosyal medyaya fotoğraf yüklemesinin ardından geldi.

Oyuncu, yaklaşık 7,5 milyon takipçisi için Instagram'da birkaç fotoğraf yayınladı.

Avatar yıldızı, dantel süslemeli beyaz bir bluz ve sadece bir parça makyaj giyerken, bir araçta kemerlerini bağlayarak otururken ilk fotoğrafta doğal güzelliğini gösterdi.

Zoe ayrıca kendisinin ve İtalya'nın yerlisi Marco'nun bir teknede otururken birbirlerinin arkadaşlığından zevk aldıkları bir fotoğrafı da paylaştı.

AAMAdoT.img?h=882&w=888&m=6&q=60&o=f&l=f

Güneş gözlüğü takarken ve Marco'ya bakarken gülümserken sarı-mor bir üst ve siyah şort giydi.

Zoe ayrıca, suda oynayan çocuklarından biri ve bir başkası ve bir at heykeline hayran olan bir oğlu da dahil olmak üzere İtalyan tatilinden diğer enstantaneleri paylaştı.

Galaksinin Koruyucuları yıldızı, Aralık 2022'de vizyona girmesi planlanan Avatar 2'de Neyriti rolünü tekrar oynayacak.

Ayrıca, Aralık 2024'te Avatar 3, Aralık 2026'da Avatar 4 ve Aralık 2028'de Avatar 5'in devamı niteliğindeki üç devam filminde de yer alacak.

AAMAhDW.img?h=875&w=888&m=6&q=60&o=f&l=f

Kaynak: DailyMail

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Emily Ratajkowski, Amalfi Sahilini Canlı Tanga Bikini ve Kırpılmış Hırkayla Gezdi

Emily Ratajkowski, Instagram'da şu anda bir teknede olduğunu, rahatsız edilmediğini ve içten dışa parladığını herkese duyurdu.

Çarşamba günü, model Amalfi Sahili boyunca devam eden Akdeniz tekne gezisinin lüks parçalarını içeren bir fotoğraf serisi yayınladı. En son fotoğraf serisinde, taze deniz ürünleri öğle yemeğinin enstantanelerini, Akdeniz manzarasını ve öğleden sonranın çekici topluluğunun solo tanıtımlarını içeriyordu: Inamorata yüzme koleksiyonundan renkli boncuklu kolyelerle tamamlanan seksi turuncu renkli desenli bikini, büyük boy bir şapka, omuzları açık kırmızı bir örtü ve markanın Aureum Collective'inden eski bir altın Abella yüzüğü.

Model, gönderiye "Del mare" yazdı.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

Emily, İtalya'daki kıskanılacak tatilini belgelemek için hafta boyunca Instagram'da aktif oldu. Geçen hafta, başka bir bikini özçekimi, yemeklerinin enstantanelerini ve İtalyan sahil şeridinin manzaralarını içeren, bir dizi doğa ve tropikal temalı emoji ile altyazılı farklı bir fotoğraf dizisi yayınladı. Ayrı bir önceki gönderide, model, İtalyan sahilinin güzel bir fonuna bakarken, seksi pembe sırtı açık bir elbise içinde tam vücut solo bir çekimini paylaştı.

Kaynak: Cosmopolitan 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Eski Başkanın Eşi Michelle Obama, Annesi Marian'a Yürekleri Burkan Bir Doğum Günü Mesajı Gönderdi: 'Nihai Rol Modeli'

AAMLhXB.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l=

Michelle Obama, annesinin özel gününde tatlı bir mesajla çalıyor.

57 yaşındaki eski First Lady, Perşembe günü annesi Marian Robinson'ın 84. doğum gününü kutlamak için yürek ısıtan bir Twitter gönderisi paylaştı.

"Bana kendim için düşünmeyi, sesimi kullanmayı ve bu dünyada gerçek bir şekilde ortaya çıkmayı öğreten kadının doğum günü kutlu olsun. Küçük bir kızken bile önemli olduğuma olan inancınız beni bugün olduğum yere getirdi. " yazdı. "Nihai rol model olduğun için teşekkürler. Seni seviyorum anne!"

Obama, mesajıyla birlikte ikisinin tatlı bir samimiyetini paylaştı ve Robinson'la birlikte gülerken çekilmiş gibi görünen bir fotoğraf yayınladı. Fotoğrafta anne-kız ikilisi birbirini tamamlayan beyaz kıyafetler içinde.

Obama'nın takipçileri de Robinson'a mutlu bir doğum günü dilemek için katıldılar ve bir tanesi, "Bu ülkeye verdiğiniz, renkli kadınlara ve her yerdeki tüm kadınlara verdiğiniz için teşekkür ederim Bayan Robinson… Sizden talep etmediğiniz bir dünya ışığı! Doğum günlerinizin en mutlu günlerini geçirmeniz dileğiyle."

Başka bir Twitter kullanıcısı, "Michel [sic] Obama'nın annesine mutlu yıllar. Kızınız gibi güzel bir bayanı yetiştirdiğiniz için kesinlikle çok fazla övgüyü hak ediyorsunuz. Ona derin bir saygı ve hayranlıktan başka bir şeyim yok. Bu yüzden, olduğum gibi teşekkür ederim." tüm bu nitelikleri ona bahşettiğinizden eminim."

AAMLbnd.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l=

Obama daha önce geçen Mayıs ayında Robinson'la Anneler Günü'nü kutladı, Netflix belgeseli Becoming on Instagram'dan bir alıntı yayınladı ve annesine kendisine ve kardeşi Craig'e "soru sorma ve fikirlerimizi paylaşma alanı" verdiği için teşekkür etti. çocukları "cidden."

Obama, "Kızlarımı nasıl yetiştirdiğimin planını ortaya koydu. Anne, sen benim rock'ım ve en iyi arkadaşımsın ve hayatım boyunca yol gösterici bir ışık oldun" dedi. "Seni seviyorum! ❤️"

2019'da PEOPLE için yazdığı özel bir makalede Obama, annesiyle anılarını yansıttı, çocukluğunda kendisine verilen "özgürlük"e baktı ve Robinson'a yıllar boyunca verdiği destek için teşekkür etti.

"Artık bu tür bir özgürlüğün tüm çocuklar için, özellikle de kendi alevleri olan kızlar için ne kadar önemli olduğunu anlıyorum - alevler dünya söndürmeye çalışabilir" diye yazdı.

Obama, "Anneler ve anne figürleri olarak, hayatımızdaki kızlara alevlerini yakan ve seslerini yükselten türden bir desteği vermek bizim elimizde - ille de kendi sözlerimizle değil, onları bulmalarına izin vererek. kelimelerin kendisi."

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Bikinili Rachel Hunter İlham Veren Mesajı Paylaştı

AAMOrgx.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o=

Suyun İyileştirici Gücüne İnanıyor

Hunter'ı Hawaii'den Instagram'a yazdı: "𝑾𝒂𝒕𝒆𝒓 ~ Bu 𝑸𝒖𝒆𝒆𝒏 𝒐𝒇 𝒂𝒏 𝑬𝒍𝒆𝒎𝒆𝒏𝒕, bu yatıştırıcı şehvetli zarafet olmadan nerede olurduk? Sadece somutlaştırmakla kalmayıp bizi de çevreler," diye yazdı ve Hawaii sahil çekimlerine başlık yazdı. "İster içelim, ister suya dalalım, ister banyo, göl, deniz seyredelim ne dilerseniz! Kuru bir vücudu yatıştırarak, ıslaklığın cildimize işlemesini sağlayarak, onu genişleterek, nemli ve esnek hale getirerek, biriktirdiğimiz duyguları uzaklaştırarak. Sadece kısa bir an, buranın altında kaldı ve eskiyi yıkayıp yeni öğleyi temizlemenin inisiyasyon nitelikleriyle canlanmış hissi uyandırdı,

Bu arada burada, kaya havuzuna dalmış güneş gözlüklerimde oldukça mutluyum, yüzüyor, etrafta sürünüyor, kesinlikle karaya oturmuş hissediyorum, tuhaf bir kaplumbağanın kafasını dürtmesine bakıyorum, balıklar çok yanmış arkama bakarak yüzüyor. Bu geçen yıl bana artık hizmet etmeyen tüm bu çılgın şeyleri "yıkamak + ıslatmak ! Vücuttaki değişimi yaşarken şiddetle tavsiye ediyorum, su benim için çok bilgece oldu."

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Bill ve Melinda Gates bugün itibariyle resmen boşandı

Bill ve Melinda Gates'in boşanması, Pazartesi sabahı Washington eyaletindeki King County mahkemesi tarafından onaylanarak 27 yıllık evliliklerini resmen sona erdirdi.

Melinda French Gates'in Mayıs ayında mahkemeye sunduğu boşanma dilekçesi, çiftin ilişkisinin "geri dönülemez şekilde bozulduğunu" belirtti. Pazartesi günü kesinleşen boşanma evrakı, ismini değiştirmeyeceğini ve herhangi bir eş desteği sunmadığını söyledi, Fransız Gates, orijinal başvurusunda gerekli olmadığını söyledi.

Mülkün bölünmesine ilişkin kararlar, Pazartesi günkü fesih kararnamesinde yer almayan bir ayrılık anlaşmasında özetlendi.

65 yaşındaki Gates ve 56 yaşındaki French Gates, ilk olarak Mayıs ayında yaptıkları ortak bir açıklamada boşandıklarını duyurdular ve artık "hayatımızın bu sonraki aşamasında bir çift olarak birlikte büyüyebileceğimize inanmadıklarını" söylediler.

Açıklamada, "İlişkimiz üzerinde çok düşündük ve çok çalıştıktan sonra evliliğimizi bitirme kararı aldık" dediler. "Son 27 yılda üç inanılmaz çocuk yetiştirdik ve tüm insanların sağlıklı ve üretken bir yaşam sürmesini sağlamak için tüm dünyada çalışan bir temel oluşturduk."

AAMRhc5.img?h=1119&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Boşanma haberi, çiftin işlerinin ve hayır işlerinin nasıl etkilenebileceğine dair soruları gündeme getirdi. 1975'te Microsoft'u kuran ve hisselerinin yüzde 1,3'üne sahip olan Gates, bir multimilyarder ve dünyanın en zengin insanlarından biri. 2000 yılından bu yana Microsoft'un CEO'su olarak görev yapmamış ve geçen yıl yönetim kurulundan istifa etmişti.

Geçen ay, ikisi de boşandıktan sonra Gates Vakfı'nı birlikte yönetmeye devam etmeyi kabul ettiler. Mali tablolarına göre vakfın varlıkları yaklaşık 50 milyar dolar değerinde.

Son 20 yıldır dünyanın en büyük özel hayır kurumu olarak kabul ediliyor.

Çifte göre, iki yıl sonra Gates ve French Gates rollerine devam edemeyeceklerine karar verirlerse, French Gates eş başkan ve mütevelli görevinden istifa edecek. Gates onu vakıftan satın alacak ve anlaşmanın bir parçası olarak kendi hayırsever çalışmalarını yapması için ondan kaynak alacaktı.

Kaynak: NBC NEWS

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Rihanna Resmen Milyarder Oldu

Rihanna dünyanın en zengin kadın müzisyeni! "Forbes" a göre, Fenty Beauty moğol güzellik sektöründe büyük bir başarı kazandıktan sonra 1,7 milyar dolar değerinde.

rihanna-site-thumbnail.jpg?w=640&h=415&c

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Ryan Reynolds'ın Günaydın Amerika'da Kızlarına Tatlı Sinyaller Göndermesini İzleyin: 'Merhaba Çocuklar!'

AAMX1Cy.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l=

44 yaşındaki aktör, Çarşamba günü Good Morning America'daki görünüşü sırasında James, 6½, Inez, 4½ ve 22 aylık Betty'ye özel bir not verdi. Kızlarının ebeveynlerinin ünlü olduğunu tam olarak anlamadıklarını belirterek, "Bugün gerçekten 'Bekle, bugün televizyona mı çıkacaksın?' dedikleri ilk gündü" dedi.

"'Evet, Günaydın Amerika'ya gidiyorum' dedim. 'Bunun nesi iyi?' gibiler" diye anlattı, yardımcı sunucular Robin Roberts, George Stephanopoulos ve T.J. Holmes.

"Ve onlar, 'Bana merhaba diyebilir misin?' Ben de 'Tabii ki, size merhaba diyeceğim' dedim. Ama merhaba demek için kulağımı çekmemi istediler ve sonra küçük kızım 'Nezzy' kolumu ovmamı istedi," diye açıkladı Reynolds, iki el işaretini göstererek.

"Ben de 'Ben Robin Roberts. Bugün ikinci kaleyi çalacak mı?' gibiydim," dedi, önerilen el hareketlerini beyzbolda yapılanlara benzeterek. Ardından kızlarına umdukları haykırışı verdi: "Merhaba çocuklar! Nasılsınız?"Reynolds, 2011'in Green Lantern setinde tanıştıktan sonra Eylül 2012'de evlendiği eşi Blake Lively ile kızları paylaşıyor. Hafta sonu çift, Boston suşi restoranı O Ya'da ilk buluşmalarının 10. yıl dönümünü kutladı.

AAMOKbo.img?h=1858&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

33 yaşındaki Lively, randevu gecesinden fotoğraflar paylaşırken Instagram'da "Bu yer olmasaydı. Birlikte olmazdık. Şaka değil" yazdı. "Hiçbir restoran bizim için daha fazlasını ifade etmiyor."

Reynolds, restoranın önünde çiftin bir özçekimini paylaştı ve "En sevdiği 4. randevuyla en sevdiğimiz restoran" başlığına yazarak birbirlerinin eğlenceli çevrimiçi trollerini sürdürdüler.

Reynolds, GMA'daki geziden “Boston'da çalışıyorum, bu yüzden karım ve ben gittik” dedi. "10 yaşında değiliz, ancak toparladık, ki bunu yapacağız. Çünkü Hollywood yıllarında, 180 yıldır birlikteyiz."

BB1gfXkh.img?h=1116&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Geçen ay Reynolds, SmartLess podcast'inde bir görünüm sırasında çocuklarına COVID-19 pandemisi boyunca sanal okul çalışmalarında yardımcı oldukları için Lively'ye kredi vermek için şakaları bir kenara bıraktı.

Reynolds, çocuklarının Zoom üzerinden okula gitmeleri hakkında "Zor zamanlar geçirdiler" dedi. "Sağdan soldan yardım arıyordum. Kitap okuyordum. Bir şekilde gemiyi yönlendirmeye çalışıyordum. Blake bu konuda benden çok daha iyiydi çünkü ben de bir çocuğum."

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.