Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

En Son Magazin Haberleri (Türkiye ve Dünyadan)

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Kendall Jenner'ın bacakları beyaz kısa bir elbise ve topuklularla 2 km uzunluğunda görünüyor

Kendall Jenner, birlikte çalıştığı şeyi göstermekten korkmuyor.

23 Haziran Çarşamba günü, manken, İşçi Bayramı'ndan önce, sadece üyelere açık kulüp Soho House'un Malibu'daki yeri olan Little Beach House'a gitmek için bir arkadaşıyla dışarı çıkarken, yazı kucaklayan ve elinden geldiğince beyaz giydiği görüldü.

Her şeyi şık tutarken sıcağı yenmek için Jenner, tek düğmeli beyaz bir blazer ile uyumlu bir yüksek belli mikro etek ve sandalet topuklu ayakkabılar eşleştirdi. Altın bir kolye, bazı kaplumbağa kabuğu güneş gözlükleriyle aksesuarları sade tuttu ve saçlarını basit bir at kuyruğu yaptı.

AALoPoE.img?h=1865&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Bu, Kendall'ı ilk kez erkek arkadaşı Devin Booker hakkında ilk kez konuştuğu Keeping Up With Kardashians toplantısının son bölümünden bu yana dışarıda gördüğümüz ilk zamanlardan biri.

"O benim erkek arkadaşım," dedi model gülümseyerek.

Kendall, sevgilisiyle ilgili işlerin ciddi olduğunu kabul etmeye istekli olsa da, Devin ile ilişkisini neden bu kadar özel tuttuğunu da anladı ve aşk hayatını bunca zamandır KUWTK spot ışıklarından bilerek uzak tuttuğunu açıkladı.

AALoTYw.img?h=1865&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Kendall, özel aşk hayatı hakkında “Benim için her zaman daha iyi çalıştığını hissediyorum” dedi ve küçük kız kardeşi Kylie Jenner'ın da aynı yaklaşımı benimsediğini söyledi.

Kendall, "Ablalarıma hiç alınmayın ama Kylie ve ben özellikle ablalarımızın evliliklerini, ilişkilerini ve ayrılıklarını izleme ve bunları herkesin önünde yapma fırsatı bulduk" dedi. “Gerçekten genç yaştan itibaren kişisel bir tercihti.”

Devam etti, "Bence bu hayatımı çok daha kolaylaştırıyor ve ilişkimizi çok daha iyi hale getiriyor, dürüst olmak gerekirse... Sadece bunun özel bir mesele olduğunu ve kimsenin yargılaması ya da bilmesine gerek olmadığını hissediyorum."

Phoenix Suns oyuncusu Booker, Salı günkü maçında ciddi bir sakatlık yaşadı ve sahada sert bir temastan sonra soyunma odasına yürürken kanaması oldu. Yıldız, takımının sadece 0,7 saniye kala beklenmedik bir basketle kazandığı maçın bitiminden önce dikiş atıp geri döndü.

Kaynak: HOLA

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Süper model Cara Delevingne'in yetişkin oyun evinin içine göz atın

İlk önce burada duydunuz: Top çukurları yeni ıslatma küvetleridir. Yani, Cara Delevingne'in ev tasarımı trendlerini başlatmakla bir ilgisi varsa.

Süper model, Architectural Digest'in son sayısında “Kötü bir gün geçiriyorsam, sadece top çukuruna atlarım” dedi. "Bir top çukurunda gerçekten ağlayamazsın."

AALoxEW.img?h=1453&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Bu daha önce hiç düşünmediğimiz bir şeydi, ama şimdi merak ediyoruz.

Ve gerçekten, merak uyandırıcı, Los Angeles'taki meskenin geri kalanını tanımlamak için harika bir kelime. Delevingne, dış tasarımın İngiliz kırsalı stiline sahip olduğunu ancak içeriden “Alice Harikalar Diyarında” yoluyla açık/kapalı bir oyun alanı gibi olduğunu” söyledi.

"Uygun bir yemek odası, oturma odası ve harika bir mutfak var," diye açıkladı. “Ama aynı zamanda bir tür yolculuk. Ne kadar derine inersen, o kadar çok hazine keşfedersin."

AALovAj.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l=

Örneğin, oturma odası ilk bakışta oldukça standart görünüyor - muhteşem bir şömine, düello kanepeleri ve oldukça yeşillik. Ancak daha yakından incelediğinizde, Gucci duvar kağıtlı odanın mevcut bir avizenin içine yerleştirilmiş bir disko topu, köşede oturan bir Playboy langırt makinesi ve şöminenin sağ tarafında vajina gibi görünecek şekilde tasarlanmış bir tünel olduğunu fark edeceksiniz.

Evet, doğru duydunuz. Delevingne, bitişik bir ranza odasına açılan vulval yumuşak bir heykelin içinden gizli bir geçite sahiptir. "Düşünmek için geldim. Ben buraya yaratmak için geldim. Vajina tünelinden ilham alıyorum, ”dedi bu özellik için bir videoda.

AALovAr.img?h=1492&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Ayrıca eski bir oyun masası ve Santa Monica iskelesinden bir çarkıfelek, giydirme partileri için bir kostüm odası ve havuzun yanında tek boynuzlu at gibi eğlenceli şamandıralarla dolu iki yer üstü trambolin bulunan çadırlı bir poker odası da var. gökkuşağı.

Ve Delevingne evde bir yerden başka bir yere giderken yürümüyor… pembe jiletiyle geziniyor. Kulağa eğlenceli gelse de pratiktir. "Bu evin çok sert zeminleri var," diye açıkladı. "Yani yere çok fazla basarsan ayaklarını acıtır."

Hadi ikile!

AALovAC.img?h=1679&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Kaynak: TODAY

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Liam Neeson: James Bond Olsaydım Natasha Richardson Benimle Evlenmezdi

AAKNr6N.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o=

Bir ömür boyu aşk. Liam Neeson ve Natasha Richardson'ın ilişkisi bir filmden fırlamış gibiydi ve Richardson 2009'da vefat etse de Neeson onu övmeyi hiç bırakmadı.

AAKNm4d.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o=

The Taken aktörü ve Parent Trap yıldızı 1993'te Broadway'in Anna Christie'si üzerinde çalışırken tanıştı. O sırada Richardson, yapımcı Robert Fox ile evliydi, ancak Kuzey İrlandalı yerliyle olan kimyası ikisi için de inkar edilemezdi.

AAKNy4C.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o=

Richardson, Neeson ile olan ilişkisinin başlangıcını “kötü zamanlama” olarak adlandırsa da, evliliği aynı anda sona eriyordu, bunun onların geleceğini etkilemesine izin vermedi.

AAKNhji.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o=

Gösterinin kapanmasından kısa bir süre sonra Fox ile evliliğini sonlandıran Kabare yıldızı, Mart 2009'da yayınlanan bir röportajda Daily News'e “Açıkçası ona çok aşık oldum” dedi.

AAKNtwP.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o=

Ayrıca Neeson'un bir hanımefendi olma geçmişinin onun için önemli olmadığını da ortaya koydu. Richardson, “Kadınların ona aşık olmasından memnunum çünkü nedenini biliyorum” dedi.

AAKNhjo.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o=

Neeson, Schindler'in Listesini çekerken Richardson Polonya'ya uçtuktan sonra, oyuncudan bir doğum günü kartı aldıktan sonra, kasırga romantizmi başladı.

AAKNy4O.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o=

ABD'ye döndükten sonra, çift New York'ta bir çiftlik evi satın aldı ve Temmuz 1994'te düğümü mülklerine bağladılar. Asylum oyuncusu, şenliklerde Van Morrison'ın düğün şarkısı “Crazy Love”ın serenatı ile damadını şaşırttı.

Aralık 1994'te yeni evlilerin ilk ortak filmi Nell sinemalarda gösterime girdi ve altı ay sonra anne baba oldular ve Haziran 2015'te oğulları Micheál'ı karşıladılar. Ertesi yıl oğulları Daniel doğdu.

Ancak Mart 2009'da İngiliz aktris, çiftin en büyük oğluyla Kanada'nın Québec kentinde kayak tatili yaparken Mont Tremblant'ta yeni başlayan bir yokuştan aşağı düştüğünde trajedi yaşandı. Başını kasksız vurdu ve bildirildiğine göre tıbbi müdahaleyi geri çevirdikten sonra odasına geri getirildi.

AAKNtx1.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o=

Neeson, 2014 yılında Anderson Cooper ile 60 Dakika boyunca yaptığı bir röportajda, “Onunla konuştum ve o, 'Aman canım, karda takla attım' dedi. Bunu böyle tanımladı” dedi.

Başlamak için iyi hissetmesine rağmen, oyuncu düşüşü sırasında travmatik bir beyin hasarı geçirdi ve daha sonra Montreal'deki hastaneye kaldırıldı. Kocası geldiğinde, beyin ölümü gerçekleştiği ve yaşam destek ünitesinde olduğu söylendi.

Aşk Aslında yıldızı, “Ona gittim ve ona onu sevdiğimi söyledim” dedi. “[I] dedi ki, 'Tatlım, bundan geri dönmeyeceksin. Başını çarptın. Bu - beni duyabiliyor musun bilmiyorum, ama bu - olan bu. Ve seni New York'a geri getiriyoruz. Tüm ailen ve arkadaşların gelecek.’ Ve aşağı yukarı bu kadardı.”

AAKNtwP.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o=

18 Mart 2009'daki ölümünden bu yana, Neeson kendini işle meşgul tuttu ve kaybı konusunda nispeten sessiz kaldı. Aşkından bahsettiğinde, 15 yıldır birlikte yaşadıklarına sevgiyle yaklaşıyor.

İki çocuk babası 2016'da bir Facebook gönderisinde "Dünyadaki en zor şeyin sevdiğiniz birini kaybetmek olduğunu söylüyorlar" dedi. "Eşim beklenmedik bir şekilde öldü. Bana çok neşe getirdi. O benim her şeyimdi.”

Neeson'un merhum karısı ve onun zamansız ölümünden önceki hayatları hakkında söylediği her şeyi görmek için aşağı kaydırın.

Kaynak: US Magazine

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Bella Hadid, Transparan Bir Üst ve Yılan Derisi Pantolonuyla Kendini Serbest Bıraktı

Her zaman, her zaman duracağım birkaç moda anı vardır: açık bir tanga, otantik bir vintage görünüm, yüksek moda bir kıskaç, vb. Ne diyebilirim? İstedikleri gibi giyinen kadınlara bayılırım.

AALxQwl.img?h=1679&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Kaynak: Seventeen

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Jill Biden Çiçekli Elbise ve Bilek Bağlamalı Espadrillerde Yaz Şıklığında Zirvede

Jill Biden, Beyaz Saray'da bir öğleden sonra gezintisi için en şık yaz takımını giydi.

Dün Başkan Joe Biden ile Beyaz Saray'ın Güney Bahçesi boyunca yürürken, First Lady, diz boyu bir siluetde mor, sarı ve yeşil çiçek desenli kısa kollu bir elbise seçti. Biden, omuzlarına krem rengi klasik bir süveterin yanı sıra birkaç gümüş bilezik ve bir çift çiçekli küpe takarak renkli numarayı süsledi. Güneşin UV ışınlarını yenmek için bir çift keskin Ray-Ban havacı güneş gözlüğü de taktı.

jill-biden-joe-biden-wedges.jpg?resize=8

Ayakkabı söz konusu olduğunda, Biden klasik bir yaz mevsimi ürünü seçti: espadril. Castañer stilinde siyah kanvas bir burun ve 3 inç jüt kama topuğun üzerinde ten rengi arkası açık bir kayış bulunur. Biden'ın takozları, önde fiyonklarla düğümlenen, etrafı saran siyah şerit ayak bileği bağlarıyla daha da vurgulandı. Bileği saran sandaletler, destekleri ve şık stilleri nedeniyle bu sezon trend oldu, Lizzo, Kim Kardashian ve Hailey Bieber gibi yıldızların stiletto pompaları ve sandaletleriyle çok sevdiler. First lady's espadrill'leri şu anda Net-a-Porter.com'da 135 $'a satılıyor.

jill-biden-joe-biden-wedges-2.jpg?resize

Kaynak: FN3

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Şef Curtis Stone, Adorable Instagram'da Karısı Lindsay Price'ın Güzelliği Hakkında Konuştu: 'Gezegendeki En Güzel Kadın'

AALyjHE.img?h=840&w=1119&m=6&q=60&o=f&l=

Curtis Stone'un eşi Lindsay Price hakkında söyleyecek harika şeylerden başka bir şeyi yok!

Los Angeles restoranları Maude ve Gwen'in sahibi olan Avustralyalı ünlü şef, haftaya Splitting Up Together aktrisine tatlı bir övgü paylaşarak başladı.

"Her gün bir makyaj parçası değil, bu doğal güzelliğin yanında uyanıyorum" diye yazdı çiftin birlikte sıcacık bir fotoğrafını.

45 yaşındaki Stone, Price'a sevgiyle "gezegendeki en güzel kadın" demeye devam etti.

"SEN doğal bir güzelsin!" 44 yaşındaki aktrisi ekledi, ardından kendi kendine buharlı bir açıklama yaptı. "Ayrıca yalan söyledim. Şu anda giydiğin beyaz keten pantolonun içi biraz açık olabilir."

Kaynak: PEOPLE

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Jill Biden, Melania Trump'ın Dergi Tarafından Reddedilmesinden sonra 'Vogue' Kapağını Yer Aldı

Jill Biden, Vogue'un Ağustos sayısının kapağını süslüyor. Prestijli moda dergisi tarafından First Lady'nin profili, selefi Melania Trump'ın yayın tarafından ünlü bir şekilde küçümsenmesinin ardından geldi.

AALAzWR.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l=

Vogue'un kapağında yer alan son first lady, Trump yönetimini tamamen es geçerek dergiyle birlikte Michelle Obama'ydı.

Jill Biden, 70 yaşındaki çocuğu Beyaz Saray'ın güney bahçesinde donanma Oscar De Le Renta elbisesiyle gösteren ünlü fotoğrafçı Annie Leibovitz tarafından çekildi.

Bu, kendisinden önceki birçok first lady'nin aksine, cover için davet edilmemesine duyduğu öfkeyi ifade eden Melania Trump'a bahşedilmeyen bir onur.

"Vogue dedi ki, ah, bir profil yapmak istiyoruz. Profil mi? F*** sen, profil. Hiçbir profile ihtiyacım yok. Evet, başka bir profile ne ihtiyacım var?" Melania Trump, 2018'de "Bir kapak olabilir. Bir kapak olabilir miyim? Vogue ve herhangi bir dergi umurumda değil."

Ses, 2018'de Melania'nın eski arkadaşı ve yardımcısı Stephanie Winston Wolkoff tarafından Melania & Me kitabını yazmaya devam eden gizlice kaydedildi.

"Sen Eylül kapağı değil misin?" Wolkoff kayıtta Trump'a sordu.

Trump, "Benimle dalga mı geçiyorsun? Olmaz," diye yanıtladı.

Wolkoff, "Öyle olsaydınız hayal edebiliyor musunuz? Bu olurdu..." dedi.

Trump, "Olmaz. Evet ama asla yapmazlar" dedi.

Vogue editörü Anna Wintour, Trump'ın küçümsemesine hiçbir zaman doğrudan değinmedi, ancak derginin siyaset konusundaki duruşundan ve siyasetten kimi öne çıkarmaya karar verdiklerinde tarafsız olmadıklarından bahsetti.

Wintour, CNN'e 2019'da Michelle Obama, Jacinda Ardern ve Hillary Clinton'a atıfta bulunarak, "Açıkçası bunlar ikon olduğunu ve kadınlara küresel bir perspektiften ilham verdiğini düşündüğümüz kadınlar" dedi.

"Ayrıca şimdi denemenin zamanı olduğunu daha da güçlü hissediyorum ve bence insan adil olmalı, her yönden bakmalı - ama bunun bir tavır almama zamanı olduğunu düşünmüyorum." editör ekledi. "Bence herkes için her şey olamazsın."

Melania'nın o zamanki sözcüsü Stephanie Grisham, Wintour'a yönelik sert bir açıklama yaptı.

Grisham, "Vogue'un kapağında olmak Bayan Trump'ı tanımlamıyor, o oradaydı, ilk hanımefendi olmadan çok önce yapıldı" dedi. "Amerika Birleşik Devletleri'nin First Lady'si olarak rolü ve yaptığı her şey, bazı yüzeysel fotoğraf çekimlerinden ve kapaklardan çok daha önemli" diye ekledi.

"Bu, moda dergisi endüstrisinin ne kadar taraflı olduğunu ve Anna Wintour'un gerçekte ne kadar güvensiz ve dar görüşlü olduğunu gösteriyor."

Kaynak: Newsweek

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Arnold Schwarzenegger ve Maria Shriver 10 Yıldır Süren Boşanma Savaşını Sona Erdirdiler ve Sonunda Boşandılar.

Arnold Schwarzenegger ve Maria Shriver, 2011 skandalı ve 25 yıllık evliliğin ardından ayrılan tartışmalı boşanmalarını nihayet bitirmeye yaklaşıyorlar.

AALyk2f.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l=

Hollywood aktörü ve gazeteci, Arnold'un hizmetçisiyle ailelerinin evinde yaşadığı bir romantizm sonrasında Joseph Baena'nın babası olduğunu itiraf etmesinin ardından işi bıraktı.

Bununla birlikte, eski çift neredeyse on yıldır çok az ilerleme kaydetti ve yakın zamanda Arnold'un bir "açıklama beyanı" sunduğu bildirildiği için şimdi bir anlaşma yapmaya yakın oldukları söyleniyor.

AALyAkZ.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l=

İki ünlü ünlüye yakın bir kaynak, ikisinin de davayı bitirmek istediklerini ve "işleri bitirmeye çalıştıklarını" belirterek bunun "yaklaştıklarına iyi bir işaret" olduğunu belirtti.

73 yaşındaki yıldızın sunduğu belgelerin karşı tarafa “mülkiyet veya destek sorunlarını çözen bir anlaşmaya girmeden önce veya o sırada” sunulması gerekiyor, bu da yasal savaşı sonuçlandırmaya hazır olabileceği anlamına geliyor.

AALyjTV.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l=

Ayrıca Arnold ve Maria'nın 400 milyon dolarlık bir serveti paylaştığı, ancak 1986'daki düğünlerinden önce bir evlilik sözleşmesi imzalamadıkları ve 10 yıllık boşanmanın nedeninin bu olabileceği bildirildi.

İki yıldız, 31 yaşındaki Katherine, 29 yaşındaki Christina, 27 yaşındaki Patrick ve 23 yaşındaki Christopher olmak üzere dört çocuğu paylaşıyor.

Kaynak: HOLA

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Channing Tatum kızı tarafından makyaj testine tutuluyor

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Mark Zuckerberg, John Denver Müzik Çalarken Bayrak Taşıdığı ve Elektrikli Sörf Tahtasına Bindiği 4 Temmuz Videosu ile İnterneti Şaşırttı

A post shared by Mark Zuckerberg (@zuck)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Jodie Foster ve Karısı Kırmızı Halıda Görüntülendi

AALSSuB.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o=

Geçen yıl iptal edilen Cannes Film Festivali, tüm ihtişamı, film yıldızları ve büyük prömiyerleriyle geri döndü. Ve festivalin ilk gününde ünlü bir çift, kırmızı halıda ender görülen bir görünüm sergiledi. Jodie Foster ve eşi fotoğrafçı Alexandra Hedison, bu yıl Cannes Film Festivali'ne katıldılar ve 6 Temmuz Salı günü Annette'in galasında fotoğraf çektirdiler. özel onur. Daha fazlasını öğrenmek ve Foster ile Hedison'ın halı üzerinde birlikte vakit geçirdiklerini görmek için okumaya devam edin.

AALT0mF.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o=

AALT6qE.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o=

AALT0mU.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o=

BB1e7Ohg.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Kaynak: BESTLIFE

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Joe Manganiello, Karısı Sofia Vergara'nın 49. Doğum Günü'nü Yürekten Mesajla Onurlandırdı: 'Feliz Cumpleaños - Doğum günün kutlu olsun'

AAM0xjd.img?h=1399&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Bill ve Hillary Clinton, Rosalynn ve Jimmy Carter'ın 75. Yıldönümünü Kutluyor: 'Böyle Bir Sevinç'

Eski Başkan Jimmy Carter ve eşi Rosalynn, bazı yakın arkadaşlarıyla birlikte 75 yıllık evliliğini kutluyorlar.

AAM1M7y.img?h=911&w=1119&m=6&q=60&o=f&l=

Bill ve Hillary Clinton, dönüm noktası vesilesiyle Çarşamba günü yıldönümünü kutlayan mutlu çifti ziyaret etmek için Georgia'ya gitti.

73 yaşındaki Hillary, 96 yaşındaki ABD'nin 39. Başkanını ve 93 yaşındaki eşini Instagram sayfasında düşünceli bir mesajla selamladı.

İLGİLİ: Jimmy Carter ve Karısı Rosalynn 75 Yıllık Evliliğin Sırlarını Açıkladı - 'Bol Alan' Dahil

Eski First Lady, kendisinin ve 74 yaşındaki Bill'in neşeli Carter çiftinin yanında poz verdiği bir fotoğrafa, "Dün Georgia'da bu iki özel insanı ve onların inanılmaz bağını kutlamak büyük bir sevinç" yazdı. "75. yıl dönümünüz kutlu olsun, Jimmy ve Rosalynn!"

Carters, şu anda tarihin en uzun evli başkan çifti.

Çarşamba günü, Jimmy Carter Başkanlık Kütüphanesi, çiftin tarihi yıldönümünü kutlamak için ilişkilerinin başlarında ikisinin siyah beyaz bir fotoğrafını paylaştı.

"#75YılÖnce bugün bu iki çocuk düğümü bağladılar ve kırılamayacak bir bağ kurdular. Onlar artık aynı zamanda en uzun evli başkanlık çifti! #HappyAnniversay President ve Mrs. Carter!" tweet okundu.

Jimmy ve Rosalynn, Pazartesi günü Good Morning America'ya katılarak uzun süredir devam eden ilişkileri ve bu ilişkiyi yürütmenin sırları hakkında bir röportaj yaptılar. En büyük ipuçlarından biri, diğerlerine kendi işlerini yapmaları için "bol alan" vermekti.

BB1g7qdp.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Ancak ayrı olmadıklarında, çiftin birlikte keyif aldıkları hobileri vardır.

Başkan Carter GMA'ya verdiği demeçte, "Her zaman uçarak balık tutmak ve kuş gözlemciliği yapmak ve sadece gölete gitmek, bir balık yakalamak gibi birlikte yapabileceğimiz şeyler bulmaya veya birlikte yapabileceğimiz şeyler bulmaya çalışıyoruz" dedi.

Carters'ın Tanrı'ya olan bağlılığı, özellikle zor zamanlarda, çiftin ilişkilerindeki kıvılcımı korumalarına da yardımcı oldu. Başkan Carter'ı birçok kez rahatlattı.

AALTbis.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l=

"Yurt dışındayken ve Rose evdeyken, aynı İncil metnini okuduğumuzu biliyoruz ve fiziksel olarak ayrı olsak da, daha önce Tanrı'dan gelen aynı kutsal yazı ve öğüdü, Tanrı'dan gelen yönlendirmeyi düşünmemizi sağlıyor. uyuruz," diye açıkladı. "Yani çok yardımcı oluyor."

Çiftin torunu Jason Carter, Mayıs ayında PEOPLE'a, büyükanne ve büyükbabalarının dönüm noktası yıldönümlerini kutlamak için memleketleri Plains, Georgia'da "yıllar boyunca birçok arkadaşıyla büyük bir parti" planladıklarını söyledi.

45 yaşındaki Jason, "75. yıl dönümüne sahip olmak için hayatında doğru gitmesi gereken şeylerin sayısı gerçekten inanılmaz bir dönüm noktası" dedi.

Kaynak: PEOPLE

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Zoe Saldana, İtalya'daki aile tatilinden fotoğrafları Instagram'da paylaşıyor

AAM2G4g.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l=

Zoe Saldana, eşi Marco Perego ve çocukları ile İtalya'daki tatilinden Pazar günü sosyal medyaya fotoğraf yükledi.

43 yaşındaki oyuncu, yaklaşık 7,5 milyon takipçisi için Instagram'da birkaç fotoğraf yayınladı.

#fotoğraf paylaş. Nedense "dump" bana çirkin geldi. #vacanza #famiglia #forzaazzurri #italia #nofilter #dontcare,' Zoe bir başlık olarak yazdı.

Avatar yıldızı, dantel süslemeli beyaz bir bluz ve sadece bir parça makyaj giyerken, bir araçta kemerlerini bağlayarak otururken ilk fotoğrafta doğal güzelliğini gösterdi.

Zoe ayrıca, 42 yaşındaki İtalyan Marco ile bir teknede otururken birbirlerinin şirketlerinin tadını çıkarırken çekilmiş bir fotoğrafını da paylaştı.

Güneş gözlüğü takarken ve Marco'ya bakarken gülümserken sarı-mor bir üst ve siyah şort giydi.

Zoe uzun siyah saçlarını topuz yaparken, Marco sarı saçlarını uzun boylu bir erkek topuzunda toplamıştı.

AAM2yT3.img?h=560&w=491&m=6&q=60&o=f&l=f

Siyah bir tişört ve renkli bir pantolonla birlikte Zoe'ye bakarken güneş gözlüğü taktı.

Marco ve Zoe'nin altı yaşındaki ikizler Bowie ve Cy ve dört yaşındaki Zen ile birlikte üç oğlu var.

Zoe, bir tablonun yanında gözleri kapalı şakacı bir şekilde poz veren biri de dahil olmak üzere İtalyan tatilinden diğer enstantaneleri paylaştı.

AAM2DqY.img?h=560&w=490&m=6&q=60&o=f&l=f

Ayrıca, giyinirken Marco'nun öpüşürken çekilmiş pitoresk bir fotoğrafını yayınladı.

Zoe, suda oynayan çocuklarının bir fotoğrafını ve kendisinin ve bir oğlunun at heykelini hayranlıkla izlediği bir fotoğrafını yükledi.

Galaksinin Koruyucuları franchise yıldızı, Aralık 2022'de vizyona girmesi planlanan Avatar 2'de ve Aralık 2024'te Avatar 3, Aralık 2026'da Avatar 4 ve Aralık 2028'de Avatar 5'te Neyriti rolünü tekrar oynayacak.

AAM2G4t.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o=

AAM2Dr3.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o=

AAM2yTq.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o=

Kaynak: DailyMail

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.