Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

En Son Magazin Haberleri (Türkiye ve Dünyadan)

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Katy Perry Işıltılı Mini Elbise, Eşleşen Neon Pompalar ve Dramatik Peri Kanatları ile Tinkerbell'e Dönüşüyor

BB1gjvha.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Katy Perry, "American Idol" stilini bu hafta sonu en beklenmedik şekilde bir sonraki seviyeye taşıdı.

Pazar günü Instagram'da paylaşıldığı üzere, "Papatyalar" müzisyeni Disney'in "Peter Pan" tan en cesur şekilde Tinkerbell'e dönüştü. Temalı yeşil ışıltılı bir mini elbiseyi modelleyen Perry, kaşlarını bile beyazlattı ve sette karaktere bürünmek için bir çift dramatik peri kanadı taktı.

Cesur görünümün son dokunuşları arasında sihirli bir değnek ve uyumlu neon pompalar vardı; Misket limonu yeşili, sivri uçlu topuklar ayrıca, karakterin filmdeki imzalı ayakkabı seçimini mükemmel bir şekilde yansıtan bir ayrıntı olan, başparmağında beyaz bir kabarıklığa sahipti.

9a128a7f127e70c729e559e7e1b94a2d

ef880cb2efba3ccc0d40f1610e4401d7

Kaynak: Yahoo

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Beyoncé ve Jay-Z, tüm ailelerinin nadir fotoğraflarını paylaşıyor ve Blue Ivy artık neredeyse annesi kadar uzun.

BB1gjU2N.img?h=1080&w=1920&m=6&q=60&o=f&

Beyoncé ve Jay-Z, üç çocukları Blue Ivy, Rumi ve Sir Carter ile bir aile fotoğrafı paylaştı.

Şarkıcının kuaför, aileyi siyah-beyaz topluluklarla eşleşen şekilde yakaladı.

3 yaşındaki ikizlerle annesi arasında duran Blue Ivy, neredeyse Beyoncé kadar uzun görünüyordu.

Beyoncé ve Jay-Z, tüm çocuklarının ne kadar çabuk büyüdüğünü gösteren nadir bir aile portresini halkla paylaştı.

İkili ve üç çocukları, 9 yaşındaki Blue Ivy ve 3 yaşındaki ikizleri Rumi ve Sir Carter, "Formation" şarkıcısının uzun süredir saç stilisti Neal Farinah tarafından çekilen fotoğraf için eşleşen siyah-beyaz takımlar giymişlerdi. .

En büyük kızları bir çift botla poz verdi ve "Halo" şarkıcısı topuklar arasında dik dururken annesinin omuzlarına ulaştı. Özellikle, Blue Ivy'nin küçük kardeşleri de her iki ebeveynin kollarında taşınmak yerine, fotoğraf için el ele tutuşuyorlardı, ki bu genellikle nasıl fotoğraflandılar.

Kaynak: Insider

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Joe Biden'la Eşi Başkan Carter ve Eşini Ziyaret Ettiklerinde Bir Fotoğraf Çektiriyorlar Ama Bu Fotoğrafta Perspektif ve Boyutlar Çok İlginç Online Yorumlara Yol Açıyor... İşte Fotoğraf

E0gkdddXIAE6nV5?format=jpg&name=4096x409

Siz Ne Düşünüyorsunuz?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Arnold Schwarzenegger'in Oğlu Joseph Baena, Yeni Emlakçı Kariyerine Başlamak İçin 'Süper Heyecanlı'

Kasabada yeni bir emlakçı var ve o da Joseph Baena.

BB1gm6qb.img?h=1399&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Arnold Schwarzenegger'in 23 yaşındaki oğlu Instagram'da, önceki vücut geliştirme çabalarından bir değişiklik olarak gayrimenkul yapmaya gittiğini duyurdu.

Baena, basılı bir düğmeli ve pantolon giydirdiği, deri bir klasör tuttuğu ve Los Angeles'ta lüks bir evin önünde gülümsediği Instagram fotoğrafında "sizin ortalama emlakçınız olmadığını" söyledi.

Devam etti, "Konut gayrimenkullerinde yeni bir kariyere başlamak için çok heyecanlıyım. Harika ekibim @aria_properties'ten büyümeyi ve öğrenmeyi dört gözle bekliyorum, ancak daha çok sizi yeni bir eve yerleştirmeyi dört gözle bekliyorum!

Baena, West Los Angeles ve Silicon Beach'te yaşayacağını açıkladı ve "bana bir DM çekmek" için bir ev satın almak veya satmak isteyen varsa dedi.

Schwarzenegger ve eski aile hizmetçisi Mildred Baena'nın oğlu Baena, daha önce babasının vücut geliştirme adımlarını takip etse de, iş derecesini iyi bir şekilde kullanmaya kararlı gibi görünüyor.

"Tebrikler Joseph! Pepperdine'de iş eğitimi için dört yıl sıkı çalışma ve bugün sizin büyük gününüz!" 73 yaşındaki Terminator yıldızı, 2019'da kendisi ve oğlunun Instagram gönderisini yazdı. "Tüm kutlamaları kazandın ve seninle gurur duyuyorum. Seni seviyorum!"

Pepperdine Üniversitesi mezunu, 2019 yılında işletme bölümünden mezun oldu.

Kaynak: PEOPLE

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Halle Berry Bir Leopar Elbisesi ve Yüksek Çizme Giyiyor

BB1goNid.img?h=563&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Halle Berry, leopar baskısının kalıcı olduğunu kanıtladı.

Bu öğleden sonra erken saatlerde aktris, Instagram'da leopar desenli bir elbise ve uyluk yüksek çizmelerle tam vücut görüntüsünü paylaştı. Görüntüye "tüm doğru noktalara vurmak ..." diye altyazı koydu. Takipçiler, 2004’ün Kedi Kadın filmindeki Patience Phillips olarak eski rolüne atıfta bulunacaklarından emindi.

A post shared by Halle Berry (@halleberry)

90'ların ve'00'lerin moda ikonu, cesur moda hareketlerinden utanılacak biri değil. Mart ayında, Instagram'da şeffaf tülden bir top etek ve kelebek desenli ekin üstündeki bir fotoğrafıyla karantina modasına bir övgü paylaştı. "Kırmızı bir halı anı arıyorum ," diye yazdı.

Kaynak: Bazaar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Mark Wahlberg Film İçin 10 Kilogram Aldığını ve Öncesi ve Sonrası Fotoğrafını Paylaştı

BB1glnjZ.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Mark Wahlberg kilo alma hedefinde büyük ilerleme kaydetti.

Salı günü, 49 yaşındaki aktör, geçen ay Peder Stu filmindeki boksör-rahip rolüyle 6 haftada 30 kilo almayı planladığını açıklamasının ardından Instagram'da üç haftada 20 kilo kilo aldığını gösterdi.

Wahlberg'in gönderisinde, 20 kiloluk yeni kilo alma görünümünün bir fotoğrafıyla birlikte Ted yıldızının önceki kaslı fiziğinin yan yana bir fotoğrafı yer aldı.

Wahlberg, "3 hafta önceki soldaki fotoğraftan buna şimdi. @Chef_lawrence_d pişirme sayesinde," fotoğrafın altını çizdi.

Wahlberg'in şok edici dönüşümü, yazdığı karısı Rhea Wahlberg de dahil olmak üzere gönderisinin yorumlar bölümünde çok sayıda yanıt aldı ve "ve yüz yüze bebek ❤️ kadar sıcak görünüyor."

Wahlberg ayrıca hafta sonu Instagram'da kilo alma güncellemesi yaptı ve spor salonunda bir arkadaşıyla henüz tamamen kaybolmamış olan altı paketini gösteren bir video paylaştı.

"Kenny 50 geride ve ben yaklaşık 20 öndeyim to Daha iyi olmak için ilham aldım!" başlığa yazdı. "Bir 20 daha yukarı çıkıyorum. Evet bu bir rol için. ✝️🙏❤️."

Wahlberg, kilo alma planlarını ilk olarak 8 Nisan'da Jimmy Kimmel Live! Programına çıktığında ev sahibi Jimmy Kimmel'e kilo almak için "çok hamburger ve bir sürü çörek yiyeceğini" söyledi ve "tüm yardımı arıyor [o] alabilir. "

Ayrılmış aktör aynı zamanda ilk büyük yemeğini "Kentucky Fried Chicken'dan altı paket birayla 20 parça tavuk külçesi ve 20 parça sıcak kanat" olarak planladığını da söyledi.

"Neden bir patlamayla başlamıyorsun?" aktör şaka yaparak, "Benim de portatif lazımlığa ihtiyacım olabilir, ama biliyor musun, gitmeye hazırım" dedi.

Wahlberg röportaj sırasında "çok zeki" bir profesyonelin kendisiyle dönüşüm üzerinde çalıştığını da paylaştı.

Aktör, "Bunu olabildiğince sağlıklı yapmamı istiyorlar ve ben 'Ahbap, çok uzun zamandır böyle bir rejim uyguluyorum, sadece görünen her şeyi yemek istiyorum' dedim.

Wahlberg, "Pastanelere gitmek istiyorum, Denny's'e gitmek istiyorum, krep almak istiyorum, elime geçebilecek her şeyi almak istiyorum," diye ekledi Wahlberg.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Patrick Schwarzenegger, yeni egzersizlerle vücut dönüşümünü gösteriyor

BB1gpqzL.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Patrick Schwarzenegger heyecanlandı.

Fitness ikonu Arnold Schwarzenegger'in en büyük oğlu ve eski eşi Maria Shriver, aktif kalmak için sabah 5'te uyandığını gören yoğun bir programdan sonra fitness dönüşümünü göstermek için Çarşamba günü Instagram'a gitti.

27 yaşındaki Geceyarısı Güneşi aktörü, Batı Hollywood'daki bir spor salonunda çekilen fotoğrafa 'Hayatımın en iyi şekline kavuşmak' diyordu. "Hem fiziksel hem de zihinsel olarak."

BB1gpuSD.img?h=888&w=888&m=6&q=60&o=f&l=

Oyuncu, gömleksiz olduğu bir çift fotoğraf paylaştı, daha sonra pompalanmış pazı ve altılı paketi olan kesilmiş bir üst vücudu gösterdi.

Schwarzenegger, son fotoğrafında yüzde sekiz vücut yağında 185 kilo ağırlığında olduğunu ve altı ay önce çekilen önceki fotoğrafta yüzde 13 vücut yağında 163 kilo olduğunu söyledi.

24 yaşındaki model Abby Champion ile uzun vadeli bir ilişki içinde olan Schwarzenegger, tepkiden ilham aldığını söyleyerek mücadeleyi sosyal medya takipçileriyle paylaştı.

İkinci nesil oyuncu, şafak sökerken 50 gün süren mücadeleyi 413 kişinin bitirdiğini söyledi.

BB1gpeIv.img?h=888&w=888&m=6&q=60&o=f&l=

BB1gpjss.img?h=211&w=888&m=6&q=60&o=f&l=

Schwarzenegger, 'bir amaç duygusu bulduklarını', 'artan enerjiden' faydalandıklarını, 'işte daha üretken olduklarını' ve 'fazladan aktiviteler için zaman bulduklarını' söyleyen ve meydan okumadan 30 kilo kadar kaybettiklerini söyleyen insanlardan yanıtlar aldığını söyledi. .

Schwarzenegger, erken başlama zamanından kaynaklanan olumlu yönlerin, 'gününüze bir "başarı" biçimiyle başlaması ve günün geri kalanında ivme kazanması' 'olduğunu söyledi. want to 've', zaman içinde büyük sonuçlara yol açan küçük sabah ritüelleri / alışkanlıkları oluşturmanıza olanak tanır. '

Schwarzenegger, 'hedefler / zorluklar yaratmayı çok sevdiğini çünkü beyninize aradığınız hedefe gerçek bir GPS veriyor.

BB1gpskJ.img?h=888&w=888&m=6&q=60&o=f&l=

'Yaptığımız en büyük hata,' her şeyin zaman alması nedeniyle 'değişikliklerin' bir gecede geleceği 'olduğunu söyledi.

Yazısıyla 'En İyi Sen Olun' yazısını tamamladı.

Patrick'in ünlü babası Arnold, 'Çekimlerden önce harika. İyi ilerleme. Sonraki fotoğrafı görmek için sabırsızlanıyorum! ' Patrick'in gülünç bir emoji ile yazdığı, 'Sanırım bu sonraki fotoğraf ....'.

Patrick geçen ay 23 yaşındaki üvey kardeşi Joseph Baena ile Santa Monica'da çalışırken görüldü. Baena ayrıca Arnold'un zindeliğe olan düşkünlüğünü de miras aldı ve çoğu zaman vücut geliştirme ilerlemesinin fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı.

Kaynak: DailyMail

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Jessica Simpson, Coca Cola'sıyla fotoğraf çektirmek için elmas ve Chanel taktı

BB1grlAx.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Jessica Simpson, Çarşamba günü Güney Kaliforniya'da bir fotoğraf çekmek için durduğunda olabildiğince şık görünüyordu.

Şarkıcı / oyuncu / yazar, San Fernando Vadisi sokaklarında beyaz olmayan bir duvarın önünde poz vermek için arabasından indiğinde elmaslar içinde damlıyor ve baştan ayağa tasarımcı kıyafetleri takıyordu.

40 yaşındaki Jessica, soğuk bir şişe Coca Cola ile poz vermeden önce mükemmel göründüğünden emin oldu.

BB1grlAA.img?h=560&w=382&m=6&q=60&o=f&l=

Arabasından siyah pilili midi etek ve minik deri yeleği olan rahat kahverengi bir üst giyerek çıkarken yıldızın ilgi odağı olduğu açıktı.

Bir asistan, Jessica'nın dar belini göstermesine izin vererek Fendi kemerini ayarlamasına yardım etti.

Açık Kitap yazarı, üç elmas kolyeler, mücevherli halka küpeler ve bir yığın bilezik takarken kahverengi ve pembe Chanel çantasını yan yana getirerek, birinci sınıf aksesuarlarıyla ihtişamını sürdürdü.

Ancak en dikkat çekici parçası 28 bin dolar değerinde bir Panthere De Cartier önemsiz şeydi.

BB1grlAB.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Simpson, minyon 5foot3 figürünü yükselterek, kalın topuklu bir çift platform botu giydi. Büyük Balenciaga gölgeleri, aksesuarlarını tamamladı.

Saçları kabarık dalgalarla şekillendirilmiş eski bir Hollywood zarafetini sundu. Bu arada, makyajı için pembe suratlı ve pürüzsüz, ten rengi bir tenle gitti.

Yakın çekim için hazır olan Jessica dudaklarını büzdü ve soğuk kolasını uzatırken asistanı birkaç fotoğraf çekti.

Çarşamba günü ilerleyen saatlerde, üç çocuk annesi, Instagram'da bitmiş ürünü paylaşarak hayranlarına "Gerçek bu!" onun başlığında.

BB1grAQL.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Perşembe günü yıldız, 5,6 milyon takipçisiyle makyajsız bir özçekim paylaştığında hayranlarına büyük bir zevk verdi.

Işıldayan güzellik, 'Güneşli bir sabah' diye yazdı.

Jessica daha önce kusurları konusunda 'açık' olduğu konusunda ısrar etti.

BB1grAQN.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Dedi ki: 'Ben her zaman açığım. Güvensizliklerim ve kusurlarım konusunda açığım ve herhangi birine kendileri hakkında daha iyi hissetmeleri için ilham verebilirsem, bu yüzden buradayım. Kadınları güçlendirmeye, insanları kendileri hakkında daha iyi hissetmeleri için güçlendirmeye her zaman hazırım ... '

O, sekiz yaşındaki Maxwell kızları ve iki yaşındaki Birdie Mae ile eşi Eric Johnson'la birlikte yedi yaşındaki oğlu Knute'nin annesi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

A-Rod, J-Lo'nun Ben Affleck ile Takılmasının Ardından Eski Eşiyle Olan Günlerinden Bir Fotoğrafı Paylaştı

BB1gqZ0L.img?h=630&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Pek çok sosyal medya kullanıcısı, Alex Rodriguez ve Cynthia Scurtis'in son fotoğrafını görünce şaşırdı. Bunun bir nedeni, eski MLB yıldızı ve eski karısının fiske vurmasının, eski nişanlısı Jennifer Lopez'in "vakit geçirdiği" yönündeki spekülasyonlar arasında ortaya çıkmasıydı. yine eski Ben Affleck ile. A-Rod bir mesaj göndermeye mi çalışıyordu?

45 yaşındaki eski New York Yankee, 5 Mayıs Çarşamba günü bir Boys and Girls Club of America etkinliğinde ailesiyle bir dizi fotoğrafı paylaşmak için Instagram'a gitti. Rodriguez, gönderinin başlığında, örgütün kendisini Mezunlar Onur Listesi'ne almasını sağladığını ortaya koydu. "Bu gece kişiseldi" diye yazdı. "Boys & Girls Club Hall of Fame'e kabul edilmekten inanılmaz derecede onur duydum ve duygulandım." Eski beyzbol yıldızı, etkinlik için iki kızı Natasha ve 13 yaşındaki Ella'yı getirdi ve Instagram gönderisinin ilk fotoğrafı olarak onlarla bir fotoğraf paylaştı. Ancak hayranlar kısa süre sonra Rodriguez'in eski karısı Cynthia Scurtis ile bir film eklemeye karar verdiğini görünce şaşırdılar.

Rodriguez ve Scurtis 2002'de evlendi. Çift, iki kızını, Scurtis'in 2008'de, en küçük çocukları Ella'nın doğumundan sadece aylar sonra boşanma davası açmadan önce karşıladı. O sırada Scurtis, boşanma belgelerinde "evlilik dışı ilişkiler ve diğer evlilik içi suiistimaller" nedeniyle "duygusal olarak terk edilmekten" bahsederek Rodriguez'i hamileliği sırasında sadakatsiz olmakla suçladı.

Jennifer Lopez ile ilişkisi sırasında Rodriguez, Scurtis'in kardeşi tarafından dolandırıcılık için dava açan kardeşi tarafından tekrar "seri dolandırıcı" ve "yalancı" olmakla suçlandı. Bu arada Lopez'in, Güney Charm yıldızı Madison LeCroy ile ilişkisi olduğu söylentileri arasında "güvenini kırdıktan" sonra Nisan 2021'de Rodriguez'le olan ilişkilerini kestiği bildirildi.

Rodriguez’in eski karısıyla olan sert ilişkisi göz önüne alındığında, muhtemelen onu ve kızlarını desteklemek için Çarşamba günkü etkinliğe katılmış olabilir. Lopez'e gelince, "In the Morning" şarkıcısının eski nişanlısı Affleck ile "vakit geçirdiğine" inanılıyor. 30 Nisan Cuma günü, Sayfa Altı, oyuncunun J-Lo'ya ait beyaz bir SUV ile fotoğrafının çekildiğini bildirdi.

Sitede konuşan kaynaklara göre Lopez’in güvenliği, oyuncuyu Rodriguez ile ayrılmasından bu yana en az üç kez evinde takılmaya zorladı - ancak şimdilik çift sadece "arkadaş".

Kaynak: StyleCaster

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Angelina Jolie, Vivienne ile Anneler Gününü Erken Kutladı

BB1guynR.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Angelina Jolie, Cuma günü kızı Vivienne ile biraz kaliteli kız zaman geçirdi.

45 yaşındaki aktris, güneşli Los Angeles'ta 12 yaşındaki kızıyla birlikte ayak işlerini yaparken görüldü.

Rahat bir duruma rağmen Angelina, bej sandalet topuklu şık siyah bir elbise ile sofistike bir görünüm sergiledi.

Tarz faktörüne ek olarak, göz kamaştırıcı altın halka küpeleri ve başının üzerinden geçirdiği şık, düz saçları vardı.

Koronavirüse karşı önlem alarak, çarpıcı teninin üzerine siyah bir yüz maskesi taktı.

İster evcil hayvan dükkanında isterse gazete bayisinde olsun, ikili epeyce işlerini halletmiş gibi görünüyordu.

İkili, Angelina'nın elinde bir ürünle ve kızının omzunda bir alışveriş çantasıyla bıraktığı Petco'dan birkaç ürün satın aldı.

Gazete standında, Angelina kızına bir kitap muamelesi yaptı.

Vivienne, annesinin dükkândan çıkmasının yolunu açarken yayını salladı.

Angelina, çocuklarından gelen hediyelerle dolup taşana kadar kesinlikle uzun sürmeyecek.

Ekstra ile bir röportajda Angelina, çocuklarının geleneksel olarak Anneler Günü'nde onu bir şeyle şaşırtmak için bir araya geldiklerini açıkladı.

Çıkışa 'Çocuklarım Anneler Günü'nde her zaman harikaydı' dedi.

Benim için eğlenceli olan şey, hiçbir şey planlamam, hiçbir şey yapmam ve hepsinin beni bir şeyle şaşırtmak için birlikte çalışma eğiliminde olmaları.

'Sadece birlikte bir şeyler yaptıklarını, birlikte bir şeyler düşündüklerini ve istediklerini bilmek ve bunun önemli olduğunu düşünmeleri beni her zaman ağlatıyor.

Beni ne kadar çabuk ağlattığı konusunda hep şaka yaparlar.

Vivienne, Angelina'nın eski kocası Brad Pitt ile paylaştığı altı çocuktan sadece biri.

Tombraider oyuncusu Maddox, 19, Pax, 17, Zahara, 16, Shiloh, 14 ve ikizleri Knox ve Vivienne, 12, 2016'da ayrılmalarından bu yana bir gözaltı savaşının ortasında olduğu eski sevgilisiyle paylaşıyor.

BB1guqUZ.img?h=560&w=374&m=6&q=60&o=f&l=

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Jennifer Lopez, Vax Live Konser Özelinde Şimdiye Kadarki En Parlak Kıyafeti Giydi

Durum ne olursa olsun, Jennifer Lopez her zaman parlayacak.

Konuşma konusu olan mesele? "In the Morning" şarkıcısı, giydiği en parlak kıyafetle odayı (kelimenin tam anlamıyla) aydınlattıktan sonra neden bir stil ikonu olduğunu bir kez daha kanıtladı.

2 Mayıs Pazar günü Los Angeles'ta önceden kaydedilen 8 Mayıs Cumartesi günü Global Citizen Vax Live konserinde J.Lo, Zuhair Murad imzalı gösterişli bir tulumla sahneyi süsledi.

İfade veren parçada göz kamaştırıcı boncuklar ve mücevherler ile lüks tüylü süslemelerin patlaması vardı. Vücudu saran numaranın aynı zamanda bir boyun çizgisi ve çan dipleriyle harmanlanmış dramatik taban uzunluğu kolları vardı.

Dahası, Av Tüfeği Düğün oyuncusu, VRAI'nin boncuklu damla küpeler ve elmas süslemeli yüzükler gibi eşit derecede ışıltılı mücevher parçalarıyla iffetsizliğini birbirine bağladı.

Sonuçta, muhteşem ve gösterişli ayağıyla imzası J.Lo ışıltısını sahneye taşıdı.

Jennifer Lopez Hakkında 50 Büyüleyici Gerçek

Ve gerçek Jennifer tarzında, bir değil, iki değil, üç kıyafet değişikliği oldu. Elbette, her topluluk bir diğerinden daha heyecan vericiydi.

"Dinero" şarkıcısı, asimetrik bir siluete, grafik siyah çizgilere ve altın süslemelere sahip parlak ve cesur sarı Roberto Cavalli tasarımıyla dikkatleri üzerine çekti. Diğer makyajı, siyah kuşak ve diz boyu çizmelerle eşleştirdiği rengi bloke edilmiş bir elbiseydi.

Canlı görünüm için saçını kabarık bir şekilde şekillendirdi. Instagram'da "Bir at kuyruğu sallarken, bunun aşağıya ineceğini biliyorsunuz, @glblctzn #VaxLive'ı Kaçırmayın."

BB1gw72a.img?h=560&w=347&m=6&q=60&o=f&l=

JLo Beauty'nin kurucusu, performansı sırasında annesi Guadalupe Rodriguez ile iç açıcı bir an paylaştı. Bir noktada şarkıcının annesi, Neil Diamond'ın klasik şarkısı "Sweet Caroline" nin remix düeti için sahneye çıktı.

The Today Show'da annesine Jennifer, "Hadi bunu bir ninni gibi yapalım ..." dedi. "Sanki bana söylediğin gibi söyle bana, tamam mı?" Annesi daha sonra hit melodiyi söylemeye başladı, ancak "Caroline" adını tatlı bir şekilde "Jennifer" olarak değiştirdi.

Bu haftanın başlarında hayranlar, "Jenny From the Block" şarkıcısı ve Ben Affleck'in son buluşmalarının ardından aynı etkinliğe katıldığını keşfettikten sonra çılgına döndü. Ancak, bir kaynak E'ye söyledi! Çok fazla etkileşimde bulunmadıkları haberler.

İçeriden biri, "Her şey çok profesyoneldi ve performansına odaklandı," diye açıkladı. "Çalışmak için oradaydı ve işini sürdürdü."

BB1gwdju.img?h=830&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Kaynak: ENews

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Facebook milyarderi cennet Hawaii adasını satın aldı

BB1gnR6u.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Mark Zuckerberg ve Priscilla Chan'ın tropikal sığınağı

Milyarder olduğunuzda ve servetiniz artmaya devam ettiğinde, paranızı yeterince hızlı harcamak zor bir iştir. Öyleyse, servetinizin tadını çıkarmak için meraklı gözlerden ve meraklı paparazzilerden gizlenmiş rüya gibi bir adada saklanmaktan daha iyi bir yol var mı? Sosyal medya patronunun son mülk satın alımını keşfetmek için tıklayın veya kaydırın ...

BB1goa3X.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Kauai, Hawaii - Mark Zuckerberg

2004 yılında, sadece 19 yaşındayken Mark Zuckerberg, dünyanın en başarılı dijital platformlarından biri olan Facebook'u kurdu. Şimdi, 20 yıldan daha kısa bir süre sonra, girişimci, Forbes'e göre tahmini net değeri 117 milyar dolar olan dünyanın en zengin beşinci kişisi olarak kabul ediliyor. Zuckerberg ve eşi Priscilla Chan, parasını iyi amaçlar için kullanmanın yanı sıra, Hawaii adası Kauai'nin büyük bir kısmı da dahil olmak üzere gözü sulandıran gayrimenkule bol miktarda para yatırdılar.

Zuckerberg yıllardır Kauai'de arazi satın alıyor ve şu anda üç ayrı araziye sahip. 2014 yılında, Amerikan medya patronu Kauai'de yaklaşık 700 dönümlük araziyi 100 milyon dolardan fazla satın aldı ve Mart 2021'de mülkünü başka bir 600 dönümlük parsel içerecek şekilde genişletti. Bu kez, Zuckerberg bildirilen bir 53 milyon dolar ödedi ve spread, Larsen's Beach'in uzak sahilinde bulunabilir.

BB1goa44.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Ancak Kauai'deki topluluk, Zuckerberg'in satın alma işlemlerinden pek memnun değil. 2015 yılında, sakinleri komşu araziyi kendisine satmaya zorlamakla suçlanırken, diğer Hawaiililerin araziyi resmi bir tapu olmadan miras aldıkları ve mülkiyet haklarını sorguladığı söyleniyor. Hatta Zuckerberg'in kara savaşı sırasında Kauaialılara karşı birçok dava açtığı ve bol miktarda öfke ve tartışmaya neden olduğu düşünülüyor. O zamandan beri takımlar düştü.

Kaynak: Love MONEY

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Miley Cyrus Elon Musk ve Grimes ile erken saatlere kadar eğlence de partideydi

BB1gwUUV.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Miley Cyrus, Cumartesi akşamı Elon Musk'ın Cumartesi Gecesi Canlı ev sahipliği yaptığı ilk açılışını kız arkadaşı Grimes ile kutlarken partiye katıldı.

Tartışmalı iş adamı, 8 Mayıs'ta uzun süredir devam eden gösterinin dizginlerini ele alan en son yüksek profilli figür olduktan sonra hayranlarını ikiye böldü.

Ancak 49 yaşındaki Musk, Grimes - gerçek adı Claire Boucher - ve SNL ortak yıldızı Miley ile New York'ta erken saatlere parti verirken karışık fikir bir kenara itildi.

28 yaşındaki Miley, saçaklı kollu ve omuzları açık büyük bir silüete sahip gösterişli çizgili bir süveter ile Ian Schrager’ın Aşağı Doğu Yakası’ndaki KAMU oteline girerken dikkatini çekti.

Şarkıcı, bir çift kırpılmış pantolonla görünümüne eklerken, şık siyah deri botlar ve eşleşen bir el çantası da eşyaları yuvarladı.

Yürürlükteki sağlık ve güvenlik kurallarına uygun olarak, bir korumayla kaldırımda ilerlerken yüzünü koruyucu bir maskenin arkasına sardı.

Bu arada, ağır dövmeli Grimes, 33, tipik olarak desenli bir elbise ve kontrol eteği ile Musk'a mekana girerken eşlik ederken tuhaf görünüyordu.

Görünümünü bir çift tıknaz tokalı botla tamamlarken, belirgin bir kordon ortada bölünmüş saçlarını yerinde tuttu.

Tersine Musk, SNL görünümünü kutlarken sade görünümlü bir bombardıman ceketi ve kot pantolonu tercih etti.

O akşamın erken saatlerinde Musk ve Miley, Pete Davidson'un en sevdiği karakter Chad'in yer aldığı Mars temalı bir SNL eskizinde yer aldılar.

Parçacık, Mars'taki bir SpaceX istasyonunda, sözde yakın gelecekte, oradaki bir insan kolonisinin sorun yaşadığında gerçekleşti.

Elbette Musk, SpaceX'in gerçek hayattaki kurucusu, CEO'su, CTO'su ve baş tasarımcısıdır.

Tesla CEO'su ve 'Technoking' Elon Musk'a NBC skeç komedi şovuna ev sahipliği yapma kararı, içerik oluşturucu Lorne Michaels tarafından reytingleri artırmak ve izleyiciyi genişletmek için riskli bir kumar olarak görüldü.

SNL'nin 46 yıllık tarihinde ilk kez Musk'ın yer aldığı bölüm 100'den fazla ülkede uluslararası olarak YouTube'da canlı yayınlandı. Akış, ABD izleyicilerine sunulmadı.

NBCU'nun eğlence ağları başkanı Frances Berwick, yaptığı açıklamada, 'SNL küresel bir fenomendir ve bu canlı yayın, dünyanın dört bir yanındaki izleyicilerin şovu ABD ile eş zamanlı olarak ilk kez deneyimleyeceği anlamına geliyor' dedi.

Ev sahibi Elon Musk ve müzik konuğu Miley Cyrus ile bu dünya çapındaki etkinliği yaratmak inanılmaz derecede heyecan verici, ”diye ekledi.

Şovun Cumartesi günkü bölümü, tartışmalı Tesla patronunu geceye ev sahipliği yapma kararı nedeniyle hızla tüm zamanların en çok beklenen bölümlerinden biri haline geldi.

Karar, geçen ay ortaya çıktığında uzun süredir devam eden oyuncu kadrosundan anlık bir tepki çekti ve birçok kişi Musk'ta sosyal medyada kazılar yaptı.

Canlı gösteriden saatler önce bile, bazı oyuncu kadrosu üyelerinin "İngilizleri için biraz fazla büyüdüğünü" söyleyen kaynaklarla gerginlikler hala artıyordu.

Musk'ın kız arkadaşı Grimes, hayranlarına 'Bu gece SNL'yi izle ve oyunculuğu denememi izle' dediği Instagram gönderisinde kendisine ve Miley'e katılacağını ima etti.

Grimes, Mario Deneme için Prenses Şeftali olarak göründü.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

17 yaşındaki Leni Klum, Anne Heidi Klum'u Anneler Günü'nde Eşleştirme Özçekimleriyle Kutladı: 'Seni Seviyorum'

BB1gxMfu.img?h=1868&w=1050&m=6&q=60&o=f&

Leni Klum, Anneler Günü'nde annesi Heidi Klum'a biraz sevgi gösterdi.

America's Got Talent jüri üyeliğinin ayak izlerini takip etmeye başlayan 17 yaşındaki en büyük çocuğu Leni, Pazar günü tatil şerefine bir çift anne-kız selfie'si paylaştı. Genç iki öpüşen yüz emojisiyle "Anneler Günün Kutlu Olsun Anne !! Seni seviyorum" diye yazdı.

Büyürken, Leni nispeten düşük bir kamu profilini korudu ancak Aralık 2020'de, model annesiyle birlikte Vogue Germany'nin Ocak / Şubat 2021 sayısını ele alarak modelleme başlangıcını yaptığında dikkatleri üzerine çekti. İkisi, eşleşen renk bloke pantolonlarda yan yana poz verdiklerinde neredeyse aynı görünüyordu.

"İlk cover'ım için çok heyecanlıyım !! @voguegermany ile sette çok eğlendim daha iyi bir başlangıç hayal edemezdim !! Yanımda olduğun için teşekkürler @heidiklum ❤," fotoğrafçı Chris Colls.

BB1gxMfw.img?h=1868&w=1050&m=6&q=60&o=f&

BB1gmuqO.img?h=1119&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Celine Dion, Anneler Günü fotoğrafında anne olmanın 'bir ayrıcalık' olduğunu söylüyor

BB1gymTs.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Evliliğinden merhum Rene Angelil'e kadar üç oğlunun annesidir.

Celine Dion, Pazar günü Anneler Günü'nü kutlarken hepsinin nadir bir fotoğrafını paylaştı.

Fransız-Kanadalı süperstar, dışarıda büyük beyaz bir battaniyenin üzerinde poz verirken, etrafını çocukları ve ailenin üç köpeği ile çevreledi.

Eşlik eden başlıkta, 53 yaşındaki Celine şöyle yazdı: "Bugün en iyi günü kim yaşıyor, ben mi çocuklar mı?"

Daha sonra ekledi: 'Anne olmak ne büyük bir ayrıcalık!

'Anneler günün kutlu olsun! Her anın tadını çıkar… Bundan daha iyisi olabilir mi? Devam edecek… Sevgilerimle, Celine xx… '

Şarkıcı, 20 yaşındaki Rene-Charles'ın ve 10 yaşındaki ikizler Nelson ve Eddy'nin annesi.

BB1cLWzu.img?h=560&w=374&m=6&q=60&o=f&l=

Ocak ayında, Heart Will Go On hit yapımcısı, sevgili kocasının vefatının beşinci yıldönümünü kutlamıştı.

Celine, menajeri Angelil ile 1995'ten 73 yaşında kanserden ölümüne kadar evlendi.

14 Ocak'ta, ikisinin el ele tutuştuğu yakın çekim fotoğrafının yanı sıra ona içten bir haraç gönderdi.

'René, zaten 5 yıl oldu ... Seni düşünmediğimiz bir gün bile yok' diye yazdı.

Sonsuza kadar kalplerimizdesiniz ve hayatlarımızdasınız. Seni seviyoruz Celine, René-Charles, Nelson ve Eddy xx… '

Bu arada René-Charles, Ocak ayı sonlarında ilk hip hop EP'sini bırakarak ünlü annesinin müzikal ayak izlerini takip etti.

Celine, ilk çocuğunun 20 yaşındaki çocuk tarafından kaydedilen yeni müziğinin bağlantısını gururla paylaştı ve Instagram Hikayesinde onun hakkında fışkırtıyordu.

Oğlumla çok gurur duyuyorum, diye yazdı. "Ona olan aşkım o kadar güçlü ve beni derinden etkiliyor ki tutkularından biri de benimkilerden biri."

Celine aynı ay, 25 Ocak'taki 20. doğum günü vesilesiyle Rene-Charles'a sevgi dolu bir saygı duruşunda bulundu.

Doğumunun anne olma hayallerini nasıl gerçeğe dönüştürdüğünü ve yirmi yılın ne kadar hızlı geçtiğini düşündü.

Gönderisinde ilk doğduğu güne şöyle dedi: 'Oraya git ve hayatı kucakla ve kendine inanmayı asla bırakma çünkü sana inanıyorum.

Ayrıca babanızın her zaman sizi izlediğini ve size rehberlik ettiğini de unutmayın. Seni çok seviyoruz….'

a screenshot of a person: Celebrating a milestone: Celine also posted a loving tribute to Rene-Charles the same month on the occasion of his 20th birthday on January 25

BB1dc3V2.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

BB1dbOAL.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Quebec'li Dion ve Angelil, ilk kez 13 yaşındayken tanıştı.

Kendisini onu bir yıldız yapmaya adamaya karar verdiğinde, hala ikinci karısıyla evli olan 39 yaşında bir müzik yöneticisiydi.

Boşanmasından üç yıl sonra 1988'de bir ilişkiye başladılar, ancak romantizmlerinin halk tarafından nasıl algılanacağına dair duyarlılık nedeniyle evlenmeden önce altı yıl daha beklediler.

Angelil, 74. doğum gününden iki gün önce 14 Ocak 2016'da boğaz kanserine yenik düştü.

Quebec hükümeti tarafından Montreal'deki Notre-Dame Bazilikası'nda bir 'ulusal cenaze töreni' ile onurlandırıldı.

BB1cM1Jk.img?h=560&w=454&m=6&q=60&o=f&l=

BB1cM8d3.img?h=601&w=888&m=6&q=60&o=f&l=

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Rachael Finch'in formda kalmak için kullandığı altı aşamalı evde egzersiz modeli

BB1gybhh.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Rachael Finch, model fiziğini korumak için kullandığı basit antrenmanı paylaştı ve bu, tüm fitness seviyelerinden kadınlar için yeterince kolay.

İkisinin annesi Body by Finch'ten gelen rutin, ağız kavgası, mekik ve lunges gibi altı basit egzersiz içerir.

2009 Miss Universe Australia, seyahat ettiği her an antrenmanı gerçekleştiriyor, karın kaslarını sıkılaştırmak ve bacaklarını eğmek için uçuşlar ve etkinliklerden önce uyguluyor.

Sydney'in merkezinde, kocası Mike Miziner ve çocukları Violet, altı, ve Dominic ile birlikte 1,65 milyon dolarlık bir çatı katında yaşayan Rachael, her hareketin zindeliğe bağlı olarak 30 saniye veya bir dakika süreyle gerçekleştirilebileceğini söyledi.

BB1gy6RD.img?h=888&w=888&m=6&q=60&o=f&l=

BB1gybhr.img?h=888&w=888&m=6&q=60&o=f&l=

Rachael, dizleri bükülmüş, ayaklar omuz genişliğinde aralıklı olarak oturmayı içeren sumo ağız kavgası ile başlıyor.

Daha sonra, çenesini ve göğsünü düz tutarken göbeğini ve kalça kaslarını sıkarak, ardından kollarını 90 derecelik bir açıya gelene kadar dirseklerini aşağı doğru bükerek hareket ettirerek bir tricep daldırma işlemi gerçekleştirir.

Rachael bunu bir dizi mekik ve örümcek tırmanıcıyla takip ediyor.

Bunlar, vücudunuzun başınızdan topuklarınıza kadar düz bir çizgi oluşturduğu bir şınav pozisyonu almanızı gerektirir.

Karın kasları desteklenmiş haldeyken, sağ ayağınızı sağ elinizin dışına getirin, kalçalarınızın yere birkaç santim düşmesine izin verin ve sağ ayağınızı sol ayağınızla buluşmak için geri dönün. Alternatif taraflarda devam edin.

Rachael, kanını pompalamak için antrenmanı geriye doğru akciğerler ve yüksek dizlerle bitiriyor.

Rachael'in altı aşamalı evde egzersizi
* Her egzersiz, kondisyonunuza bağlı olarak 30 saniye veya bir dakika süreyle dört tur yapılmalıdır.

1. Derin sumo ağız kavgası - ayaklarınızı geniş tutun ve derin oturun (eğer tamamen aşağı inemiyorsanız, sadece bacaklarla 90 derecelik bir açıyla normal ağız kavgası yapın)

2. Tekme ile tricep dips - çekirdeği ve kalçaları sıkıştırın, ardından vücudunuzu sıkı tutmak için çenenizi ve göğsünüzü kaldırın ve kollar 90 derecelik bir açıya gelene kadar dirseklerinizi aşağı doğru bükerek hareket edin

3. Tam oturma - göbeği takılı tutun ve vücut yukarı doğru hareket ederken sıkıştırın

4. Örümcek tırmanıcılar - yere değmesine izin vermeden dizlerini göğsüne doğru getirin

5. Geriye doğru akciğerler - ekstra zorluk için kolları düz tutun

6. Yüksek dizler - alternatif dizlerinizi olabildiğince hızlı bir şekilde göğsünüze getirin

BB1gxSlz.img?h=560&w=449&m=6&q=60&o=f&l=

26 Nisan'da internete yüklendiğinden bu yana 1.151 'beğeni' toplayan rutin bir video büyük övgü aldı.

Bir kadın "Harika bir egzersiz" diye yanıtladı.

Bir diğeri: 'Çok kolay görünmesini sağlıyorsunuz ama kesinlikle deneyeceksiniz!'

Süper fit Rachael, Daily Mail Australia ile tipik "tabakta bir gün" paylaştıktan sonra geldi.

BB1gy4K5.img?h=560&w=448&m=6&q=60&o=f&l=

Model güne badem sütü, avokado, donmuş muz, ıspanak, fındık ezmesinden yapılan bir smoothie ve vanilya ya da çikolatadaki Kissed Earth'ün 'Replenish Proteini' ek markasından bir kaşıkla başladığını söyledi.

Kolajen kahvem olmadan da gidemem. Bir kepçe kollajen tozu, şifalı mantar ve harmanlanmış maca tozu içeren siyah bir kahve 'dedi.

Rachael öğle yemeği için bir 'makro kase' yumurta, ızgara brokoli, kara lahana, esmer pirinç, domates dilimleri ve yanında biraz avokado yer.

Akşam yemeğinde ızgara balık ve buharda pişirilmiş sebzeler ile kızartılmış bebek sohbet patatesleri, güzel bir protein, karbonhidrat ve yağ dengesi her öğünde eklemeyi amaçlamaktadır.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Dax Shepard, Instagram'da Anneler Günü için Kristen Bell'in Çıplak Fotoğrafını Paylaştı

BB1gzgJ5.img?h=827&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Dax Shepard, 9 Mayıs Pazar günü Hollywood'un filtrelenmemiş kocalarından biri olmaya devam etti ve karısı Kristen Bell'e tatlı bir Anneler Günü anısına ... arka bahçelerinde tamamen çıplak yoga yaptığı bir fotoğrafını paylaştı. . Aslında hayır, tamamen çıplak değil. Donmuş yıldızın çorapları var.

Bell'in ganimetini kırmızı bir kare ile kaplayan Shepard, "Çocukluğumdan beri annelik değişti ... ve ben bunun için buradayım. Şu örneğe bakın: nazik, sabırlı, besleyici, komik, Uber yetenekli, cömert, sert VE yumuşak. Kızlarım ve ben MegaMom Piyangosunu muhteşem bir şekilde kazandık. Size minnettarız ve çok aşığız @kristenanniebell ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️. " Çok tatlı. Yine de belirtmemiz gerekiyor, onlarca yıldır çıplak anneler var. Annenin geçmişinin gerçeklerini kontrol et, Dax!

Instagram fotoğrafını görüntüleyin.
Bell, Shepard’ın yayınını kendi Instagram Hikayelerinde paylaştığı için çekimi onayladı. Ve kendi tablosunda, bir kuklanın yanında bir içeceğin tadını çıkarırken çekilmiş bir resmini yükledi, bu bizim anlamadığımız bir referans olabilir mi? Ayrıca, “Bu muhteşem anne enerjisini tutan ve kullanan her türden herkese mutlu anneler günü. Dünya hepiniz yüzünden dönüyor. " Tamamıyla doğru. Yine de kukla konusunda kafam karışık.

Fotoğrafa Instagram'da Bakmak İçin Buraya Tıklayın

Bell ayrıca Troian Bellisario, Sarah Wright ve Shay Mitchell de dahil olmak üzere ünlü annelerden bir video mesaj paylaşarak, çocukları büyüten kadınlardan, bu rolü üstlenen babalara ve diğer tüm annelere kadar her türden anneye Mutlu Anneler Günü diledi. şekil.

Kristen Bell ve Dax Shepard'ın Lincoln ve Delta adında iki kızı var. Ocak ayında Shepard’ın doğum gününde Bell, "Yılın en sevdiğim günü! Dünyadaki en sevdiğim insanın doğumunu kutladığımda ve çürüyene kadar onu şımarttığımda! Büyümeye bağlılığı hayret verici, dürüstlüğü takdire şayan ve beni herkesten daha çok güldüren kişi. Seni çok seviyorum. "

Kaynak: G

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Chrissy Teigen Mutfağını yeniliyor ve bunu: 'Devam Eden Çalışma' olarak adlandırıyor

BB1gzTlo.img?h=840&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Chrissy Teigen mutfağını yeniden şekillendiriyor - ve bu bir sanat eseri!

Ünlü aşçı, Instagram'da modern mutfak çalışma alanının bir fotoğrafını paylaşarak gönderide iç mimar Jake Arnold'u etiketledi.

35 yaşındaki Teigen başlıkta "Devam ediyor x 3. Seni seviyorum @jakearnold," diye yazdı.

Mekanda uzun, kahverengi ve beyaz bir mermer tezgah ve 3 adet ankastre set üstü ocak bulunmaktadır. Mutfağın arka duvarı da tamamen mermerdir ve kaseler, tabaklar, vazolar ve yemek kitaplarının saklandığı raflar vardır.

Odayı bir araya getiren, çeşitli boyutlarda koni şeklindeki ampullerin bulunduğu büyük, girdaplı bir altın avize. Mutfağın sağladığı geniş pişirme ve servis alanına ek olarak, bar tabureleri ve odanın ortasında oval bir kahvaltı köşesi ile övünen, eğlenmek için inşa edilmiştir.

Teigen, mutfağın sağında, pişirme alanından başka bir oturma alanıyla ayrılan büyük ve modern bir yemek masası sergiliyor.

BB1gzTlu.img?h=2003&w=1119&m=6&q=60&o=f&

42 yaşındaki Teigen ve kocası John Legend'in alana ne ekleyeceği belli olmasa da, yeni mutfak muhtemelen Teigen'in sosyal medyadaki yemek pişirme videolarından oluşan bir set olacak. Pazar günü, iki çocuk annesi, Instagram hikayesinde mutfakta focaccia yaptığını belgeledi.

Videolardan birinde ekmeği parçalara ayırırken "Zavallı adamın zevki," dedi. "Bunu gerçekten tembel ve korkunç bir şekilde yaptım ama işe yarıyor!"

BB1gzTVB.img?h=1996&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Arnold ayrıca üç Cravings yemek kitabı ve web sitesi için Teigen'in çalışma alanı mutfağının arkasındaki iç tasarım beyniydi. Ayrıca kendi Instagram'da yenilenmiş ev mutfağının bir fotoğrafını paylaşarak "Devam eden yeni projemize göz atın. Bu anlar için sonsuza dek minnettarım. Seni seviyorum @chrissyteigen @johnlegend"

Nisan ayında PEOPLE'ın The Beautiful sayısının kapak yıldızı olan Teigen, mutfakta olmanın ona nasıl bir his verdiğini paylaştı.

"Her zaman bir anne olmak istediğimi biliyordum. Eş olmak istediğimi biliyordum, ancak çalışma açısından tam olarak nereye sığabileceğimi veya ne yapabileceğimi asla bilemedim - ama mutfaktaki insanları yemek pişirebilirsem Aileleriyle birlikte ve gurur duydukları bir şey yapmak beni çok mutlu ediyor, "dedi PEOPLE'a özel olarak. "O günü her gün yapabilmek için, dünyanın en şanslı kızıyım, gerçekten."

İlk yemek kitabı Cravings'i 2016'da yayınladıktan sonra Teigen, en çok satanları sevilen bir marka haline getirdi. Bu yılın başlarında, Crissy Teigen tarafından Cravings tarafından yazılan web sitesinde şimdi baharat kitleri, bornozlar, terlikler, saç lastiği ve aradaki her şeyi sunan bir e-ticaret mağazasının açılışını yaptı.

"Ne kadar ilerlediğimizi [düşünüyorum] her seferinde başımı döndürüyor. Çok büyük değiliz ve bir araya getirdiğim tüm bu yetenekli insanları görmek beni çok gururlandırıyor" dedi. Cravings ekibi. "Güzel ve çok eğlenceli bir şey yaptık. Hayatta tek bir amacım var ve bu sadece insanları mutlu etmek. Arzuyla, insanların bize gösterdiği sevgi ve geri bildirim miktarı beni çok mutlu ediyor."

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Beyoncé Saykodelik Tarzda Fileli Çiçekli Üst, Kalın Çizgili Büstiyer ve Dökümlü Pantolonla 70'lere Geri Dönüyor

BB1gxp13.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Cumartesi günü şarkıcı, Charlotte Knowles'tan pembe file üst giyerek akşam yemeğine çıkarken 70'lere kanallık yaptı. FarFetch.com'da 460 dolarlık bir fiyat etiketi ile gelen şık parça, baştan sona psychedelic benzeri bir çiçek tasarımına sahiptir. Daha sonra Beyoncé, markanın aynı Amber Çiçek desenli Pembe Halcyon Taytını tercih etti.

Üçgen temasını devam ettiren Beyoncé, markanın Sert şerit baskılı korsesini sayının üstüne katladı. Görünüm turuncu, bej ve siyah renkte geldi ve desenleri ve baskıları tek bir kıyafetle karıştırmak için bir durum oluşturdu.

Desenleri harmanlamak zor olabilirken, Beyoncé, aynı renk ailesine ait görünümleri nedeniyle zorlukla başa çıkmıştır. Ayakkabılara gelince, Beyoncé, parmağında şeffaf bir ayrıntıya sahip bir çift bantlı topuklu ayakkabı ile sade tuttu.

Beyoncé’nin akşam yemeği görünümü yalnızca belirli bir retro trendin büyük bir geri dönüş yaptığını doğruluyor. Bu yaz, oyunun adı 60'lar ve 70'ler - elbiseler, etekler, mayolar ve topuklu ayakkabılar üzerindeki girdap ve soyut baskı desenlerinden bahsediyoruz. Vintage tasarımın yanı sıra pembeler, sarılar ve neonlar gibi parlak ve canlı renkler her yerde olacak. Bu eğilimin neden yeniden moda olduğuna gelince, belki de bunun, koronavirüs pandemisinin ortasında kısıtlamaların gevşemesi ve her şeyin "yeni bir normale" dönmesiyle insanların yaz hakkında daha umutlu ve heyecanlı hissetmelerinden kaynaklandığını varsayabiliriz.

Geçen ayın sonlarında Beyoncé, neon yeşili monokrom bir görünümle başka bir cesur görünüm sergiledi. Topluluğu, koordine bir çanta ve sivri uçlu topuklu bir elektrikli mini elbise içeriyordu. Elbise ayrıca yastıklı omuzlara ve göğüste çapraz çapraz tasarıma sahip olduğu için retro bir his veriyordu.

Beyoncé gibi şeffaf topuklu ayakkabılar giyerek bir sonraki desenli görünümünüzün kendi adına konuşmasına izin verin.

Kaynak: FN

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Alessandra Ambrosio, spor üstü ve taytlarıyla muhteşem bir figür sergiliyor

BB1gB1M6.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Anneler Günü'nde ailesi ve arkadaşlarıyla keyifli bir gün geçirdikten sonra Alessandra Ambrosio, süper model figürü üzerinde çalışmaya geri döndü.

40 yaşındaki Brezilyalı güzel, Pasifik Okyanusu yakınlarındaki lüks evinden çok da uzak olmayan Santa Monica'da bir Pilates dersinden ayrıldıktan hemen sonra görüldü.

Başlangıçta tesisten ayrılırken bir kız arkadaşının katıldığı Ambrosio, beyaz spagetti kayışlı spor sütyeniyle bronzlaşmış ve tonlanmış belini ve kollarını gösterdi.

Uzun süredir Victoria's Secret Angel, açık üstünü cildi sıkı beyaz taytlar ve uyumlu spor ayakkabılarla eşleştirdi.

Zayıf belinin etrafına gri bir ceket bağladı ve kahverengi saçlarını gevşek bir topuz haline getirdi.

Gal Floripa'nın kurucu ortağı, hala tehlikeli COVID-19 salgınının ortasında şık güneş gözlükleri ve ağzına ve burnuna koruyucu bir ağız takarak kolayca tanınamadı.

Gezi, Anneler Günü'nü ailesi ve arkadaşlarıyla kutladıktan bir gün sonra gelir.

Tatilin takdiri olarak Ambrosio, Instagram sayfasında bir dizi fotoğraf paylaştı.

"Dünyanın her yerindeki tüm harika annelere, özellikle de harika annem @lucildaamb'a Mutlu Anneler Günü !!" iki eski fotoğrafın başlığında başladı: biri iki çocuğuyla, diğeri annesi Lucilda Ambrosio ile.

"Ve iki küçük meleğim @ anjalouise.a.m ve @noahphoenixx #happymothersday #unconditionallove'un annesi olduğum için kendimi çok mutlu hissediyorum. '

Ayrıca, 12 yaşındaki kızı Aja ve dokuz yaşındaki oğlu Noah ile yakın zamanda "Anneler Günün Kutlu Olsun" başlığıyla kucaklaştığı bir fotoğrafını paylaştı.

Ambrosio ayrıca beau Richard Lee ve 'Anneler Günü kadrosu' olarak gördüğü birkaç erkek arkadaşıyla da vakit geçirdi.

Fashionista, dört hafta önce dönüm noktası 40. yaş gününü kutladı.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Rihanna’nın Tığ İşi Elbisesi ve File Topukları Denemek İsteyeceğiniz Bir Yaz Kombosu

BB1gCCoc.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Fenty Skin nemlendiricisi Butta Drop'u tanıtmak için şarkıcı, Salı günü Instagram'da yaz için yapılmış bir görünümde kendi fotoğraflarından oluşan bir slayt gösterisini paylaştı. Topluluk, bir halter yapısına sahip gömme bej tığ işi bir elbise içeriyordu.

Rihanna, frakı katmanlı bileziklerle eşleştirdi ve saçlarını şık bantu düğümleriyle şekillendirdi. Ayakkabılara gelince, Rihanna, Bottega Veneta’nın hareketli Stretch 90 mm file panelli sandaletlerini tercih ederek ağ rotasına gitti. Farfetch.com'da 930 dolara perakende satış yapan ayakkabılar krem renginde geliyor ve ağ benzeri panellerle tasarlanıyor. Sandaletler daha sonra kravatlı bir bilek kayışı ve son moda kare ayak parmağıyla tamamlanıyor.

Kaynak: FN

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Ewan McGregor'un İki Model Kızı

BB1gtD45.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Ewan McGregor'un özel hayatı, aktör 22 yaşındaki eşi Eve Mavrakis'i başrol için terk ettiğinde 2017'de magazin yemine dönüştü. O zamanlar, 19 yaşındaki Esther McGregor ve 25 yaşındaki Clara McGregor olan Mavrakis'le olan büyük kızları, onu sosyal medyada göreve götürmeleri için pek iyi bir durum değildi. Ancak The New York Times'daki yeni bir makalede Ewan McGregor, kendisinin ve kızlarının şu anda çok iyi durumda olduğunu söylüyor. Röportajda Ewan, her ikisi de manken olarak çalışan Esther ve Clara hakkında konuşur. Ayrıca 19 yaşındaki Jamyan McGregor ve Mavrakis'le birlikte 10 yaşındaki Anouk McGregor adında iki kızı daha var. Jamyan, Esther ile aynı yaştayken kız kardeşleri gibi eğlence sektöründe yer almıyor ve üniversite birinci sınıf öğrencisi olarak daha özel bir hayat yaşıyor.

BB1gtRq2.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Esther ve Clara birlikte bir moda kampanyasında rol aldı.

2018'de Clara ve Esther birlikte Fendi için bir kampanya yürütüyordu. Oynadıkları video klipte, Fendi çantalarını taşırken birbiriyle eşleşen kıyafetler ve kovboy çizmeleri giyen kız kardeşler gösteriliyor.

The Times ile son röportajında Ewan, kızlarını bir sette ziyarete gelmekten bahsetti; bu, geçmişte onu görmek için uğrayanlar olduğu için rolün tersine çevrildi.

"Güzeller, değil mi?" dedi. "New York'ta birlikte yaptıkları bir çekimde onları ziyaret edebildim ... Aslında dışarı çıktım ve onlara sandviç aldım."

BB1gtJJt.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Clara, Wilhelmina Modelleri ile imzalandı.

Hem Clara hem de Esther modellik yapmış olsa da, bunu kariyer olarak üstlenen kişi Clara'dır. Wilhelmina Models ile anlaşma imzaladı ve 2017 yılında W Magazine ile yaptığı röportajda oyunculuk ve fotoğrafla da ilgilendiğini açıkladı.

"[Modelleme] fotoğrafa olan ilgimle başladı ama sonra ilgi alanlarım değişti ve oyunculuğa daha çok girdim” dedi. "Her zaman yaptığım şeyi genişletmek istedim ve modayı gerçekten seviyorum; modellik, oyunculuk ve fotoğrafla el ele gitti." Clara, o sırada New York Üniversitesi'nde ve Sinema Çalışmaları bölümünde okuyordu. Daha yakın zamanda Clara, Deux Dames Entertainment adlı bir prodüksiyon şirketi kurdu ve yakında babası ile birlikte çalışacak.Clara ve Ewan, Xanax bağımlılığıyla ilgili deneyiminden esinlenerek yazdığı bir senaryoda işbirliği yapacaklar. The Hollywood Reporter'a göre hikaye, onu rehabilitasyon tesisine götürmek için yolculuk yapan bir baba ve kızı hakkındadır ve yönetici yapımcı Ewan'dır.

BB1gtMT0.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Esther'in de pek çok sanatsal ilgisi var.

Esther, Instagram'da modellik yaptığı fotoğrafları paylaşmanın yanı sıra diğer çalışmalarından da birçok şey paylaşıyor. 19 yaşındaki dövme sanatçısı, müzisyen, fotoğrafçı ve giyim tasarımcısıdır (çizgisine EnL Clothing denir). Instagram'ın belirttiği gibi, 2024'te NYU'dan mezun olmaya hazırlanıyor.

Müziğine gelince, arkadaşı Leo Major ile French Thyme adlı bir grupta. ET Canada, Eylül 2020'de ilk EP'lerini yayınladılar. Esther hem İngilizce hem de Fransızca şarkı söylüyor - annesi Mavrakis Fransız ve McGregor çocukları dili akıcı bir şekilde konuşuyor.

BB1gtFAP.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Ebeveynleri ayrılınca Esther ve Clara manşetlere çıktı.

Ewan ve Mavrakis, 22 yıllık evliliklerinin ardından 2017'de Fargo eş yıldızı Mary Elizabeth Winstead ile öpüştüğü bir fotoğrafın yayınlanmasının ortasında ayrıldı. Boşanmaları 2020'de sonuçlandı.

Ewan ve Winstead'in fotoğrafları yayınlandığında, hem Clara hem de Esther sosyal medya paylaşımlarını ya doğrudan ya da görünüşte haberle ilgili paylaştılar.

E tarafından bildirildiği gibi! Clara, 2018'deki bir haberde, Instagram yorumunda Winstead'i "bir parça çöp" olarak nitelendirdi. "Dünyanın en güzel ve yetenekli kadını ???" Clara, oyuncunun bir hayran hesabına ait bir fotoğrafının altına yazdı. "Oh adamım, hepiniz hayal görüyorsunuz. Kız bir çöp parçası 🙂 x." Başka bir Instagram kullanıcısı, "Bunu sosyal medyada değil yüzüne söyleyin. Bu evliliği bozmak İKİ aldı. Eğer bir erkek VEYA kadın evliliğinden mutluysa hiçbir dış müdahale bunu yok edemez!" Clara cevap verdi, "Evet iki tane aldı !! Mary & babam :)."

O sırada 15 yaşında olan Esther, Instagram'da durumla ilgili görünen sözler içeren bir şarkı söylediği bir videoyu paylaştı. The Sun tarafından bildirildiği üzere, sözler şunları içeriyordu: "Bu resimleri görmek / Beni ağlatıyorlar / Mutlu yıllar bana, haklı mıyım?" ve "Affetmeyi bilmiyorum / yapabilir miyim bilmiyorum."

BB1gtD4B.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

McGregor ve kızları artık çok daha iyi şartlarda.

Mavrakis ve Ewan'ın ayrılmasının üzerinden birkaç yıl geçti ve herkesin durumu daha iyi. Hem Clara hem de Esther kısa süre önce Instagram'da babaları için doğum günü gönderileri paylaştılar ve son yıllarda diğer aile fotoğraflarını paylaştılar, tıpkı üçünden biri Şubat 2020'de olduğu gibi.

Ewan ve Winstead hala birlikteler ve Clara, The Hollywood Reporter'daki Ewan'ın son profilinde onun hakkında olumlu bir şekilde konuştu. "Mary'ye çok düşkünüm" dedi. "O bir aile. Benim tarafımdan her şey çok kötü halledildi. Ama şimdi yeni bir ailem var ve hepsi için minnettarım.

Kaynak: BESTLIFE

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.