Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

En Son Magazin Haberleri (Türkiye ve Dünyadan)

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Jada Pinkett Smith Orta Doğu'dayken başörtüsü takıyor

Ramazan'ın ikinci günü olan Salı günü Jada Pinkett Smith, eşi Will Smith ile Orta Doğu'da vakit geçirirken göz alıcı bir şeftali başörtüsü takarken güneşten öpülmüş bir fotoğrafını Instagram'da paylaştı.

Jada-Pinkett-Smith-shares-images-wearing

Celebrities-respond-to-Jada-Pinkett-Smit

"Güzel, J," diye yazdı Pinkett Smith'in annesi, Facebook'ta "Red Table Talk" adlı samimi röportaj dizisine kendisi ve torunu Willow Smith ile birlikte ev sahipliği yapıyor.

Pinkett Smith ve kocası Will Smith dahil ailesi, BAE dahil Orta Doğu'ya yabancı değiller.

WillSmithDubai-1552212566906_16a30b31c4c

Ünlü çift, Dubai'de bir basın toplantısı düzenleyen 'Suicide Squad' filmi gibi film içeriklerini çekmek veya projelerini tanıtmak için sık sık ziyaret ediyor. 2018'de Will’in 50. doğum günü için Dubai’de hava dalışı yaptılar.

Bu yılın başlarında şehirde görenler tarafından görülmüşler.

Kaynak: Gulf News

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Lindsay Lohan, Havuz Kenarı Selfie'si İçin Mayoda Güneş Tarafından Öpülüyor

BB1fF8k2.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Lindsay Lohan, son birkaç yıldır nispeten düşük bir profil tuttu. Bununla birlikte, Çarşamba günü kesinlikle bir sıçrama yaptı, Maldivler'den Instagram'da birkaç fotoğrafını paylaştı, kendini yüksek kesimli kırmızı tek parça bir mayoyla kutladı ve bir dizi Marriott ve W Hotel hashtag'iyle etiketledi. (Fotoğraflar, Lohan'ın 8,8 milyon takipçisi olan Diane Keaton'dan başkasının kalp emojisini çekti.) Mean Girls yıldızı, kendisini bir tabloid-manşet-cazibesinden en sağlıklı versiyonlarından birine nasıl dönüştürdü? İşte yaptığı her şey ve işe yaradığını kanıtlamak için havuz resimleri.

BB1fEWqF.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

1. Pandemi Sırasında İnanılmaz Sağlıklı Olmuştur

Lohan geçtiğimiz günlerde Sayfa Altı'ya zamanını akıllıca bir şekilde "egzersiz yapmak, yemek pişirmek, Fransızcamı yeniden tazelemek, okumak, günlük tutmak, çok sayıda film izlemek ve tabii ki realite TV izlemek!" dedi. Ayrıca, "Aileyle yakınlaştırmak, bu güzel bir şey."

BB1fFaQk.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

2. Alkolden Uzak Durdu

Geçtiğimiz günlerde tek Lullaby'yi bir NFT olarak açık artırmaya çıkaran aktris / şarkıcı, alkolden uzak durmanın da sağlıklı kalmasına yardımcı olduğunu iddia ediyor. The Mirror'a göre "alkolden kaçınıyorum" dedi. "Aslında, gece denize dalış yapmaktan çok isterim."

BB1fFdiS.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

3. Yoga Yapar

Lohan geçtiğimiz günlerde sosyal medyada kendisinin bir pozer olduğunu açıkladı - yani yoga poseri! "Güne yoga ile başlayarak," spor kıyafetleri ile süslenmiş bir fotoğrafını yazdı.

BB1fF8ki.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

4. Minnettarlığı Kendine Şiar Edinir

Geçen yıl, Lohan Instagram'da "güzel" bir doğum günü geçirdiğini söyledi. "Ve tüm bu zor zamanlarda hayatın ve doğum günlerinin sadeliğini anlamayı öğrendiğimi hissediyorum," diye devam etti Lohan, "Bu kadar abartılı kaç tane doğum günüm olduğunu ve hepimizin ne kadar şanslı olduğunu düşünüyordum. sadece çevremizdeki sevdiğimiz insanlara ve hayatımızda sevdiğimiz insanlara sahip olmak ve anahtar ne kadar basit. " "Şimdi 34 yaşındayım ve güzel bir gün oldu ve hayatımda iyi insanlara sahip olduğum için gerçekten mutlu ve gerçekten minnettarım ve bunu işimde ve bundan sonra yaptığım her şeyde diğer insanlarla paylaşmayı dört gözle bekliyorum , "Lohan devam etti.

BB1fF6na.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

5. Hayranlarına Her Zamankinden Daha Yakın

Instagram'ın yanı sıra, Lohan, hayranların doğrudan ona bağlanabileceği (bir ücret karşılığında) Cameo ve Vanywhere'de. Neşeli, güneşli mesajlarda, videolarını sipariş edenlerin "mutlu, sağlıklı ve güvenli" kalmasını ve "bu salgın devam ederken orada asılı kalmasını" umuyor. Birinde "Tanrı seni korusun" diyor. "Güzel kal", bunca yıldan sonra hala çok çekici olduğunu kanıtlıyor.

Kaynak: EatThis, NotThat Health

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Jennifer Lopez'in çıktığı tüm erkekler

BB1fGGaG.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Jennifer Lopez'in hikayeli ilişki geçmişinde hafıza şeridinde bir yolculuk yapıyoruz. Ben Affleck ve Bradley Cooper gibi A listelerinden Casper Smart ve Cris Judd gibi dansçılara kadar, çok heceli süperstar, onlarca yıldır birçok seksi erkekle ilişkilendirildi. Bir hile skandalının ardından emekli MLB yıldızı Alex Rodriguez ile iki yıllık nişanını bitirdiğine göre, artık J.Lo'nun tüm aşklarına dönüp bakmanın zamanı geldi ...

BB1fGzyf.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

David Cruz, 1984-1994

Jennifer Lopez'in David Cruz ile lisedeki aşk ilişkisi 20'li yaşlarının ortalarına kadar sürdü. Sadece 15 yaşındayken çıkmaya başladılar ve bildirildiğine göre 25 yaşına kadar birlikte kaldılar.

BB1fGIfi.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Wesley Snipes, 1994-1995

Wesley Snipes ve Jennifer Lopez'in 90'ların ortalarında kısa ömürlü bir romantizm yaşadığı bildirildi. İkili, J.Lo'nun tesadüfen aktörle ilk seks sahnesini çektiği "Para Treni" setinde buluştuktan kısa bir süre sonra çıktı.

BB1fGNKk.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Ojani Noa, 1997-1998

Jennifer Lopez, ilk kocasıyla gelen dramdan kaçmakta zorlandı. Miami'de bir restoranda garson Ojani Noa ile tanıştı ve 1997'de evlendiler ancak bir yıl sonra boşandılar. Ojani o zamandan beri J.Lo'ya zor anlar yaşattı. 2006 yılında, bir gizlilik sözleşmesini ihlal ettiğini iddia ederek, evlilikleriyle ilgili bir kitap yayınlamasını engellemek için eski sevgilisine dava açtı ve ertesi yıl davayı kazandı. 2015 yılında Ojani'nin balayından eski fotoğrafları ve video görüntülerini bir projede kullanmaya çalıştığı ortaya çıktı. Dehşete düşen Jennifer, onu durdurmak için 10 milyon dolarlık bir dava açtı.

BB1fGIfo.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Tommy Mottola, 1998

Bu aşk asla doğrulanmazken, Mariah Carey ve Jennifer Lopez'in gergin ilişkisine dair söylentiler, bir aşk üçgeni nedeniyle başladığı iddia edildi. Mariah, J.Lo'nun ilk kocası Ojani Noa'dan boşandığı aynı yıl olan 1998 yılına kadar Sony yöneticisi Tommy Mottola ile evlendi. Boşanmanın ortasında Tommy, Jennifer'ın kariyerine daha fazla enerji harcamaya başladı. İki şarkıcının ilişkisinin o zamandan beri gergin olduğu bildirildi.

BB1fGIfr.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Diddy, 1999-2001

O zamanlar Sean "Puff Daddy" Combs olarak bilinen Jennifer Lopez ve Diddy, 90'ların sonlarından ilk zamanlara kadar ciddi bir güç çiftiydi. Rapçi, 2000 yılında Grammy'lerde kötü şöhretli yeşil Versace elbisesini giydiği zaman da dahil olmak üzere, en ikonik kırmızı halı anlarından bazıları için yanındaydı. Bazı hile şüpheleri ve manşet yapan bir gece kulübü çekim olayından sonra - J.Lo ve Diddy, her ikisi de silah suçlamasıyla tutuklandı, ancak hızla serbest bırakılmasına rağmen - ilişkiyi bitirdi. Ama ikisi artık iyi şartlarda! Diddy "Access Hollywood Live" dedi, "Aman Tanrım. Tarihimdeki o harika kadına sahip olduğum için çok şanslıyım, o şimdiye kadar gördüğüm en harika kadınlardan biri.

BB1fGzyg.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Cris Judd, 2001-2002

Diddy ile ayrılmasının ardından Jennifer Lopez, eski yedek dansçılarından biri olan Cris Judd ile evlendi. 2000 yılında "Love Don't Cost A Thing" videosu için kiralandığında tanıştılar ve ardından 2001'de düğümü hızlı bir şekilde bağladılar. Ancak, Temmuz 2002'de Jennifer boşanma davası açtı. Daha sonra Vibe'ye ilişkiden bahsetti, "Cris'i sevdim, onu hala seviyorum, o en iyi insanlardan biri. Bu, ondan uzaklaşması kolay bir şey değildi, ama bir evliliği yürütmek için gerekenlere sahip değildik . "

BB1fGIfv.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Ben Affleck, 2002-2004

Jennifer Lopez ve Ben Affleck bir çift olduklarında, "Bennifer" olarak bilinen büyük bir medya sansasyonu da oldular. Ünlü 2002 flop "Gigli" ile 2004'teki "Jersey Kızı" nda başrolü paylaştılar - ve "Jenny From the Block" için Ben'in (çok bronzlaşmış) dönüşünü kim unutabilir ki? Birkaç ay çıktıktan sonra nişanlandılar ve Eylül 2003 için bir düğün tarihi belirlediler, ancak düğünler beklemeye alındığında hepsi çöktü. Bunu "medyanın aşırı ilgisinden" sorumlu tuttular ve ancak dört ay sonra, romantizmin bittiğini doğruladılar. Jennifer daha sonra People dergisine, "Farklı zamanlarda farklı bir şey olduğunu düşünüyorum, neler olabileceğini kim bilebilir, ama orada gerçek bir aşk vardı" dedi.

BB1fGNKB.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Marc Anthony, 2004-2011

Jennifer Lopez, uzun süredir arkadaşı olan salsa şarkıcısı Marc Anthony ile 2004 yılında Ben Affleck ile işleri bitirdikten yaklaşık beş ay sonra evinde özel bir törenle evlendi. İkili, Şubat 2008'de ikizleri Max ve Emme'yi karşıladı. Eski sevgililer üç yıl sonra 2011'de ayrıldıklarını duyurdular ve boşanma 2014'te sona erdi. Aralık 2016'da Latin Grammy Ödülleri'nde paylaştıkları öpücükten de anlaşılacağı gibi, ikisi birbirinin yakınlığını koruyor. , bu günlerde sadece mutlu ortak ebeveynler oldukları hızla ortaya çıktı. Jennifer, ödül töreninde güzel sözler paylaşarak, "Marc yaşayan bir efsanedir. O sonsuza dek kalacak klasikleri veren büyülü ve saf bir sanatçı. Hayatımda her zaman birçok şey olacak."

BB1fGGbe.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Bradley Cooper, 2011

Marc Anthony'den ayrılmasından sadece birkaç ay sonra Jennifer Lopez, Bradley Cooper ile bağlantılıydı. Eylül 2011'de New York City'nin Per Se restoranında akşam yemeği yediler. Bir ay sonra, Los Angeles'ta birlikte giderken fotoğraflandılar. J.Lo'ya yakın bir kaynak o sırada People dergisine "New York'taki randevularından sonra, Bradley ve Jennifer iletişim halinde kaldılar" dedi. "Onun ilgisinden hoşlanıyor ve ona bu kadar ilgi duyması onu iyi hissettiriyor. Bradley ile eğlenceli zaman geçiriyor ve onu güldürüyor." Her ne oluyorsa, hiçbir şey çıkmadı. Artı Jennifer kısa süre sonra çok daha genç bir adama bağlandı ...

BB1fGIfN.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Casper Smart, 2011-2016

Jennifer Lopez, yıllarca açık-kapalı erkek arkadaşı olacak dansçı-koreograf Casper Smart ile bir başka tutkulu ilişki daha buldu. Jennifer 2011'in sonlarında Casper'la çıkmaya başladı. People dergisine "Büyük, ağır, yıkıcı bir şeyden yeni çıktım ve iyileşmeme yardım etti" dedi. Çift, Ağustos 2016'da sonsuza dek ayrılmadan önce kısa ayrılıklardan paylarını aldılar. J.Lo, Bravo sunucusu Andy Cohen'e "O iyi bir arkadaş" dedi.

BB1fGKvp.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Alex Rodriguez, 2017-2021

Jennifer Lopez, Casper Smart'tan son ayrılmasının üzerinden bir yıldan kısa bir süre sonra eski Yankees oyuncusu Alex Rodriguez ile epik bir romantizme başladı. Mart 2017'nin başlarında, süperstarların haftalardır gizlice çıktığını ortaya çıkaran haberler çıktı. O ayın ilerleyen saatlerinde, A-Rod "The View" da göründüğü sırada yeni kız arkadaşından fışkırdı, ona "harika" dedi ve bir anne olarak becerilerini övdü. "O sadece basit şeyleri seviyor. Demek istediğim, çok çok basit bir insan. Aileyi seviyor. Harika bir kız kardeş. Harika bir kız." Dedi. İki yıl sonra, Alex muazzam bir elmas yüzükle evlenme teklif etti - ve Jennifer evet dedi! Ancak bundan iki yıl sonra, Mart 2021'de, bir A-Rod hile skandalının ardından bölünmüş raporlara yol açan zorlu bir yamaya katlandılar. Bir ay sonra, "arkadaş olarak daha iyi olduğumuzu" fark ettikten sonra işe yaramayacaklarını doğruladılar ve ayrıldıklarını söylediler.

Kaynak: WW

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Madonna, renkli bir Gucci kıyafetiyle gençlik çeşmesinden içtiğini kanıtladı

BB1fFoky.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Madonna 62 yaşında olabilir, ancak son Instagram gönderisi, güzel bir şarap gibi yaşlanmaya devam ettiğini kanıtlıyor. Efsanevi şarkıcı, file çoraplar ve askeri botlarla renkli Gucci kıyafetiyle ikonik görünüyordu. Madonna, konser filmi “Madame X” in ilk gösterimi için etkilemek için giyinmişti.

Tasarımcısının kalkmasına atıfta bulunarak, "Ben çok Gucci'yim" yazısını yazdı. Film 500 kişilik bir tiyatroda gösterildi, ancak sadece 12 kişinin katıldığını açıkladı. Ne olursa olsun, "Material Girl" şarkıcısı onu büyük ekranda görmek için "HARİKA" dedi ve "bunu dünyaya göstermek için sabırsızlanıyorum". Ayrıca projede çok çalışan herkese teşekkür etti ve bitirmemiş olsalar bile "tünelin sonunda ışık" gördü.

BB1fFute.img?h=1119&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Madonna, aynı isimli 14. stüdyo albümünün yayınlanmasının ardından, 2019 yılının Eylül ayında New York'ta Madame X Tour'u başlattı. Dailymail'in de belirttiği gibi, "tarif edilemez" ve "ezici bir ağrıya" neden olduğunu söylediği diz yaralanması nedeniyle birkaç Kuzey Amerika tur tarihi iptal edildi. O zamandan beri Madonna inanılmaz bir iyileşme kaydetti ve şiddetli pozlar vererek ayağa kalktı. Şarkıcının ne kadar harika göründüğüne aşağıdan bakın:

BB1fFhRt.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

BB1fFhRp.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

BB1fFfIH.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

BB1fFutm.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Kaynak: HOLA

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Ünlülerin Kendilerine Benzeyen Kız kardeşleriyle Fotoğrafları 

BB1aun0z.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Jessica ve Ashlee Simpson

BB1aun0D.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Elle ve Dakota Fanning

BB1auoN4.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Rooney ve Kate MaraBB1auoNb.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Brandi ve Miley Cyrus

BB1auiJU.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Hennessy Carolina ve Cardi B

BB1aucv2.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Britney ve Jamie-Lynn Spears

BB1auf6E.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Pippa ve Kate Middleton

BB1aulli.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Amy Schumer ve Kim Caramele

BB1aulll.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Kathy Hilton ve Kim Richards

BB1aua6v.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Paris Hilton ve Nicky Hilton Rothschild

BB1auryu.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Mamie ve Grace Gummer

BB1aullH.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Nikki ve Brie Bella

BB1aun1z.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Zooey ve Emily Deschanel

BB1auiKP.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Serena ve Venus Williams

BB1aulm6.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Alana ve Bella Hadid

BB1auiL9.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Kim Kardashian ve Kylie Jenner

BB1aulmr.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Katherine ve Christina Schwarzenegger

BB1auoOn.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Solange ve Beyoncé Knowles

BB1aulmK.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Monica ve Penelope Cruz

BB1aurzj.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Hilary ve Haylie Duff

BB1auoOS.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Rafaela, Gisele ve Patricia Bündchen

BB1auiMd.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Lindsay ve Ali Lohan

BB1aulnq.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Sistine ve Sophia Stallone

BB1aun32.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Sasha ve Malia Obama

BB1auoPa.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Madison De La Garza ve Demi Lovato

BB1aurzv.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Jennifer ve Lynda Lopez

Kaynak: GoodHouseKeeping

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Vanessa Hudgens'in Kalça Kesiklerine Sahip Olduğumuzda Düşük Belli Kotları Kimler Düşünebilir?

BB1fN4nn.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

2000'lerin başından itibaren düşük belli pantolonların geri dönüşü herkesi çılgına çevirdi, ancak Vanessa Hudgens, Pharrell Williams'ın Miami'deki otel açılışında bahsi yükseltti. Eğilimi benimsiyor mu? Markanın sonbahar 2021 koleksiyonundan Cult Gaia'nın Genevieve elbisesi - geçen yaz Romee Strijd ve Hailey Bieber gibi ünlüler arasında dolaşan popüler örgü Serita elbisesinin biraz daha meraklısı.

Bu görünüm, bir balıkçı yaka korse ve oradan çok daha az kumaşla geldi, Hudgens'in bikini altı ten çizgilerini ortaya çıkaran alçak kalça kesikleriyle tamamlandı. İki altın metalik ip, elbiseyi ortasından düğümledi ve arkaya doladı - oldukça lüks, değil mi? Cult Gaia'nın fw21 düşüşü sırasında 628 dolara perakende satış yapacak.

Hudgens vücut zincirlerine yabancı olmadığını kanıtladı ve kırmızı halı için kendi cesur görünüşünün ayrıntılarını daha da canlandırdı. Yüzükler, zincirli bir bilezik ve halkalar da dahil olmak üzere daha fazla altın takılar taktı ve parıltısını her açıdan gösterdi. Risqué moda anını ve ilham kaynağının "Helenistik gün batımının parıldayan kumları" olarak tanımlandığı Cult Gaia'nın Lookbook'taki Genevieve'yi görmek için ilerleyin.

BB1fMXS2.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

BB1fMQ80.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Kaynak: Popsugar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Beyoncé, Jay-Z İle Dışarı çıktı ve mini eteğiyle herkesin aklını başından aldı

a close up of Beyonce: Beyonce Knowles

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Sofia Vergara, Dantel Kaşkorse, Zebra Etek ve 6 İnç Topuklu Yüksek Topuklu 2000'lerin Şıklığına Gidiyor

BB1fOMnq.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Sofia Vergara, bu hafta sonu "America’s Got Talent" işindeki başka bir gün için tarzını yeni zirvelere taşıdı.

Yetenek yarışması jürisi, 2000'lerin şık dantel kaşkorse üstünü zebra çizgili midi eteğin içine sokarak Pazar günü stüdyoya göze çarpan bir şekilde geldi. Akıcı kombinasyon ayrıca büyük boy deri çanta ve modaya uygun altın takılar ile eşleştirildi.

sofia-vergara-skirt-lace-top-2.jpg

sofia-vergara-heels-platforms.jpg

sofia-vergara-skirt-lace-top-1.jpg

sofia-vergara-heels-platform-2.jpg

sofia-vergara-floral-dress-heels-2.jpg

sofia-vergara-heels-orange.jpg

Kaynak: FN

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Kırmızı Bikinili Kate Hudson Bütünsel Beslenmeyi Kutluyor

BB1fUtaR.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Kate Hudson kırmızı, ateşli bir anne! 42 yaşındaki paylaşım, Çarşamba günü sosyal medyada kırmızı bikinili muhteşem figürünü sergiledi. "Anne kızı gibi," kendisi ve kızı Rani'nin kalplerle kaplı kırmızı bir mayo giyen fotoğrafını yazdı. Aktris ve fitness markasının kurucusunun çamaşır tahtası absına bakmayı bırakmak zor, özellikle de üç bebek doğurduğunu düşünürsek! Peki harika görünmek ve hissetmek için sağlık ve zindelik sırları nelerdir? 

BB1fUBVr.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Kate'in Çarşamba günü paylaştığı fotoğraf aslında INBLOOM sağlıklı yaşam ve besin takviyesi serisini tanıtıyordu. Hudson çizgiye, güzelliğin içten dışa başladığına inanarak başladı. "Benim için gerçekten başladığı yer güzellikti. Dergiler bana her zaman sorardı, bilirsiniz, 'En sevdiğiniz güzellik ürünleri nelerdir? Cildinizin dinlenmiş görünmesini sağlamak için ne yaparsınız?'" Dedi. "Cevabım her zaman, 'Bunun sıkıcı olduğunu biliyorum, ama içten dışa bir iş."

Kaynak: EatThis, NotThat Health

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Drew Barrymore’un Kızı Frankie, 7. Doğum Günü İçin "Tek Dileğinin" "Gezegenimize Yardım Etmek" Olduğunu Söyledi

BB1fWOhE.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Drew Barrymore'un en küçük kızı Frankie, doğum gününü Dünya Günü ile paylaşıyor!

7 yaşındaki Frankie, Perşembe günü The Drew Barrymore Show'a özel bir görünüm verdi ve doğum günü dileğinin çevreye yardımla bağlantılı olduğunu açıkladı.

7 yaşındaki çocuk çizgi film kedisi olarak seslendirdi ve "Herkese merhaba! Benim adım Frankie Barrymore Kopelman. Ve tahmin et ne oldu? Dünya Günü benim doğum günüm!"

Barrymore'un izleyicilerine "Tek bir dileğim var: Gezegenimize yardım etmenizi istiyorum" dedi.

Frankie daha sonra anlayışlı bazı ipuçları paylaştı. Çevreye yardım etmenin bir yolu olarak "Bisiklete binebilir, ağaç dikebilir, biraz plastik geri dönüştürebilir veya bir arıya sarılabilirsin" diye önerdi.

"Ama ne yaparsan yap, gezegenimize ve denizimize değer verdiğin için seninle gurur duyuyorum," diye bitirdi 9 yaşındaki çocuk. "Harika, harika bir Dünya Günü dilerim ve doğum günün kutlu olsun!"

46 yaşındaki Barrymore, Frankie ve 8 yaşındaki kızı Olive'i eski kocası Will Kopelman ile paylaşıyor.

Geçen ay SiriusXM'de The Howard Stern Show'da yer aldığında Barrymore, annesiyle olan ilişkisinin kendi ebeveynliğini nasıl etkilediğini anlattı.

Charlie'nin Melekleri mezunu, kızlarından biriyle yaptığı bir sohbeti hatırladı ve ona "Ben senin arkadaşın değilim, asla senin arkadaşın olmayacağım. Ben senin annenim. Ve arkadaş olan bir annem vardı ve biz bunu yapmayacağız. "

Aktris, "Kızlarımı çok daha geleneksel ve sessizce ve çok korumacı bir şekilde yetiştiriyorum" diye ekledi.

BB1fWTsj.img?h=1119&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Barrymore Eylül ayında PEOPLE'a neden çocuklarını spot ışıklarının dışında tutmayı seçtiğini ve aynı zamanda kişisel hayatı konusunda açık ve dürüst olduğunu açıkladı.

"Çocuklarımla hayatım, duygularım, hepsi masada - ama [Olive ve Frankie'nin kendileri] değil," dedi o sırada. "Yaşam deneyimlerim nedeniyle markamı çocuklarıma satmıyorum. Yapmayacağım."

Hiçbir hikayeyi kaçırmayın - ilgi çekici ünlü haberlerden ilgi çekici insan hikayelerine kadar PEOPLE'ın sunduğu en iyi şeylerden haberdar olmak için PEOPLE'ın ücretsiz günlük haber bültenine kaydolun.

Barrymore ekledi, "Ama hayatımın bu kısmını görmezden gelmek beni bir otomat haline getirir. Bu yüzden, onları omlete nasıl getireceğimi ve bana uygun bir şekilde katlayacağımı bulmak gerçekten yaratıcı.

Kaynak: PEOPLE

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Alessandra Ambrosio, Los Angeles'ta Güzel Karın Kaslarını Sergiledi

Eski Victoria's Secret modeli Alessandra Ambrosio'nun 10 milyondan fazla Instagram takipçisi arasındaysanız, 40. doğum gününü her zamankinden daha iyi görünürken kutladığını biliyorsunuz. Dün, Los Angeles'ta bir Pilates sınıfına katılmak için dışarı çıktığında ve bir avuç portakal taşırken dalgalı karın kaslarını ortaya çıkaran beyaz bir üst giydiğinde daha fazla kanıt sundu. Görüntü, modelin ve annenin California, Coachella'da bir doğum günü kaçamağını kutlamasından sadece birkaç gün sonra çekildi.

BB1fY9JE.img?h=792&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

BB1fY4vy.img?h=848&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Bu ayın başlarında Ambrosio, Instagram'da güçlü egzersiz rejimine gizlice göz attığı bir video yayınladı.

Eski Angel, formda kalmak ve vücudunu tonlamak için ağırlık kaldırmak, dağ tırmanıcıları gibi sert aralıklı hareketler yapmak, kettlebell ağız kavgası yapmak, karın kaslarına sert bir şekilde saldırmak da dahil olmak üzere her türlü egzersizi yapıyor ve neşeyle atıfta bulunuyor. başlığında "Sıkışma zamanı" (Bazı harika karın kası egzersizlerine hazırsanız, En İyi Antrenöre Göre Şimdi Denenecek Bu İnanılmaz Karın Egzersizlerine göz atın.)

Ambrosio'nun yogası, fitness rutininin özellikle önemli bir parçası olarak kabul edildi. FOX News'e geçen yıl verdiği bir röportajda, "Yogayı merkezde tuttuğu ve aynı zamanda formumu koruduğu için seviyorum," dedi.

Tam bir rutine giremeyecek kadar meşgul olduğu günlerde, birkaç germe egzersizi ile yetinecektir. "Evin etrafında yapacak çok şey olduğu için, bazen çalışmak için fazla zamanım olmuyor, bu durumda biraz germeye çalışıyorum ve bir tahtayı beş ila 10 dakika tutmaya çalışıyorum" dedi Fox News'e.

Ayrıca spor salonu olmayan bir salgın sırasında bazı çevrimiçi egzersiz programlarına katılarak geçtiğini de belirtti. "Bu süre zarfında motivasyon eksikliği sorun değil - hepimiz bunu hissediyoruz - ancak kendimize biraz zaman ayırmak önemlidir ve egzersiz kendini ortalamanın ve formda kalmanın harika bir yoludur" dedi. En sevdiğiniz ünlülerin nasıl formda kaldıkları hakkında daha fazla bilgi için Lindsey Vonn'un Sportif Bir Bikini ile Dünya Günü'nü nasıl kutladığını görün.

Kaynak: EatThis, NotThat

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Selena Gomez saçlarını sarıya boyadı

BB1fZcyN.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Selena Gomez sarışın oldu! Yeni görünümüyle neredeyse tanınmayan şarkıcı Rare Beauty markasının Instagram hesabından yeni bir gönderisinde yeni platin kilitlerini sergiledi. "Yeni görünüm" diye selfie yazdı. "Şimdi yeni Rare Beauty dudak ve allık tonları seçmeniz gerekiyor." Bu, şarkıcının sarışın olduğu ilk sefer değil. 2017'de, 28 yaşında, Amerikan Müzik Ödülleri'nde kırmızı halıda sarışın bir bob ve kirli köklerle yürüdü.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

BB1fZ2fZ.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Caitlyn Jenner, Kaliforniya Valiliğine Aday Olduğunu Açıkladı

Caitlyn Jenner yeni bir yarışta koşuyor: Vali için. 71 yaşındaki eski Olympian 23 Nisan Cuma günü Kaliforniya Valisi için aday olduğunu açıkladı. Instagram'da "Ben varım! Kaliforniya için savaşmaya değer" diye duyurdu ve takipçilerinden kampanyasını takip etmek veya bağış yapmak için biyografisindeki bir bağlantıyı takip etmelerini istedi. "Kaliforniya neredeyse 50 yıldır benim evim.

Buraya geldim çünkü hayattaki geçmişi veya konumu ne olursa olsun herkesin hayallerini gerçeğe dönüştürebileceğini biliyordum. Ancak son on yılda Altın'ın parıltısını gördük. Devlet, politikayı ilerlemeye, özel çıkarları insanlara yerleştiren tek parti yönetimiyle küçültüldü. Sacramento'nun net bir vizyona sahip dürüst bir lidere ihtiyacı var, "diye yazdı bir basın bülteninde. "Amerika Birleşik Devletleri'ni temsil etmekten ve Olimpiyatlarda altın madalya kazanmadan eşitlik hareketinin ilerlemesine yardımcı olmaya kadar hayatım boyunca şefkatli bir bozucu oldum," diye devam etti.

"Kaliforniyalılar olarak, çok geç olmadan eyaletimizi kökten düzeltmek için şimdi ya da asla bir fırsatla karşı karşıyayız. Yerleşik Sacramento politikacılarını ve onları finanse eden özel çıkarları ele almak, doğru olanı yapmaktan korkmayan bir savaşçıyı gerektirir. Gavin Newsom'un vali olarak geçirdiği felaket zamanına son verebilecek tek yabancı ben ve kanıtlanmış bir kazananım, "diye yazdı ve kısmen de COVID-19 salgınına verdiği yanıt nedeniyle bir geri çağırma çabasıyla karşı karşıya olan mevcut Validen söz etti. 

Bu ayın başlarında, söylentiler, uzun zamandır Cumhuriyetçinin, Newsom'un devrilmesi durumunda, Newsom'un cari döneminin sona erdiği Ocak 2023'e kadar sürecek olan iş için kaçmayı araştırdığına dair söylentiler dolaştı.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

BB1fYYhD.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Kevin Bacon, karantinanın Kyra Sedgwick'le Evlilikleri için "testi" dedi

Yıldızlar tıpkı bizim gibidir! Kevin Bacon, yeni bir röportajda karantinanın neden eşi Kyra Sedgwick ile olan ilişkisinin "testi" olduğunu açıklıyor. 22 Nisan Perşembe akşamı "Jimmy Fallon Başrollü The Tonight Show" da yer alan Bacon, 32 yıllık eşiyle yaşadığı tecrübeyi anlattı. "Eşim ve ben gerçekten uzun zamandır evli olduğumuzu anladık ve karantina gerçekten evliliğimiz için inanılmaz, tür bir testti çünkü gerçekten izole olmuştuk," diye açıkladı "Footloose" aktör. "Sanırım bir süre sonra, bizim yerimizde bile birbirimizden uzaklaşmamız gerektiğini fark ettik." Bacon, ikisinin günün büyük bir kısmında ayrılacağını, ancak yemek zamanı için düzenli aralıklarla buluşacağını açıkladı. "Kahvaltı yapardık, sonra temelde sığınak dediğimiz yatak odasına giderdi ve ininde çok zaman geçirirdi. Sonra bana mesaj atar ve 'Öğle yemeğini daha sonra yemek ister misin? ' ve ben "emin" derdim ve bilirsiniz, mutfakta buluşurduk ve sonra o sığınağa geri dönerdi, "diye devam etti. "Ve yine, bilirsiniz, içecekler, belki akşam yemeği, her neyse. Sonra mutfakta tekrar bir araya gelir ve aynı şeyi en baştan yapardık." Ancak ikisi karantinada daha samimi davranışlarda bulundu. Bu yılın başlarında Bacon, Jimmy Kimmel'e karısına evde bikini ağdasını nasıl verdiğini anlattı.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

BB1fZ4MA.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Justin Theroux, Jennifer Aniston'la ilişkisi sırasında onu neyin aklı başında tuttuğunu açıklıyor

Justin Theroux, çıkma ve ardından Jennifer Aniston ile evlenme ile gelen yoğun şöhrete hazır değildi. 25 Nisan'da tamamı yayınlanan "Sunday Today" adlı yeni bir röportajda Theroux, Willie Geist ile oturdu ve burada 10 yıl önce tabloid şöhretine olan meteorik yükselişini anlattı.

"Bence bir parçam, aslında bir tür karakter oyuncusu ve yazar gibiyim, orada pek bir şey yok," dedi ve dikkat düzeyine olan şaşkınlığını vurguladı. Theroux, kendisiyle ve o zamanki karısıyla sık sık takılan aktör hakkında "Jason Bateman aslında bir zamanlar bana en bilgece öğütlerden birini verdi," diye açıkladı. "O, 'Bakın,' Bakın, bir karakter doğmak üzere ve o karakter sizsiniz, ama o siz değilsiniz.

O karakter kızgın, o karakterin bir sorunu var, o karakter tatlı. Theroux, Bateman'ın tavsiyesini hatırladı. "Ve dedi ki, 'Ve benim tavsiyem o adamın hikayesini takip etmeyin.'" Theroux ve Aniston 2011'de çıkmaya başladılar ve 2017'nin sonlarında ayrılmadan önce Ağustos 2015'te evlendiler.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Travis Barker ve Kourtney Kardashian, Makineli Tüfek Kelly’nin Doğum Günü Kutlamasına Yardımcı Olmak İçin Megan Fox'a Katıldı

Makineli Tüfek Kelly, 31. doğum gününde arkadaşları yanındaydı!

Şarkıcı, kız arkadaşı Megan Fox ve arkadaşları Kourtney Kardashian ve Travis Barker ile bir çırpıda dahil olmak üzere Perşembe günü güneşin etrafında başka bir geziyi kutlayan arkadaşlarıyla Instagram'da bir dizi fotoğraf ve video yayınladı.

BB1fZCzs.img?h=976&w=977&m=6&q=60&o=f&l=

Fotoğraflardan birinde, iki çift bir restoranda akşam yemeği yerken birlikte poz veriyor. Makineli Tüfek Kelly, onu yakın arkadaşları ile başka birkaç özçekimiyle eşleştirdi.

"Önümüzdeki yaz büyüyeceğim ... Gerçekten, doğum günü çocuğu," görüntülerin parşömenini yazdı.

Fox ve Kelly, Kelly yeni bir çağda Perşembe sabahı erken saatlerde çalmadan önce Çarşamba gecesi şarkıcının doğum gününü kutlarken bir öpücük paylaştı.

Kelly, 34 yaşındaki Fox'u öptüğü sırada beyaz ışıltılı bir sweatshirt ve beyaz pantolonla görülebildiği Instagram Hikayeleri'nde, katılımcılar tezahürat yaparken doğum günü pastasındaki mumları üflemeden önce görülebilecek festivallerin bir videosunu paylaştı.

Videonun üzerine "büyük hayal et" yazdı.

Kelly ve Fox, Çarşamba gecesi Los Angeles etkin noktası Delilah'ta akşam yemeğini alırken el ele tutuşurken görüldü - bu fotoğraf aynı zamanda Perşembe günü Instagram gönderisinde de paylaştı.

BB1fDK6w.img?h=1326&w=1119&m=6&q=60&o=f&

İkili, tamamen beyaz ve gümüş rengi bir kıyafetle Kelly ile birbirini mükemmel bir şekilde tamamlarken, Fox tamamen siyah giydi.

Rapçi ayrıca bu hafta aldığı yeni boyun dövmesini - boğazının ön tarafında ince kırmızı bir çizgi - gösterdi.

Fox ve Kelly, Mayıs 2020'de ilk kez birlikte görüldüklerinden bu yana, birinci yıldönümünün hemen öncesinde güçlü bir şekilde ilerliyorlar.

Bir kaynak geçenlerde PEOPLE'a "Megan çok mutlu" dedi. "Çabucak ciddileştiler ve harika bir ilişkileri var."

Kaynak: PEOPLE

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Bella Hadid, NYC'de korse üstündeki dekoltesini pantolonlarla sergiliyor

BB1fZqK6.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Ablası Gigi Hadid'e bir dizi çocukluk fotoğrafları ve önceki olaylardan enstantane ile 26. doğum gününü kutladı.

Ve Cuma günü, Bella Hadid, katılımcılar için bir yemek kamyonu da dahil olmak üzere, Gigi'nin New York City'deki küçük açık hava doğum günü toplantısına geldiğinde görüldü.

24 yaşındaki Bella, inanılmaz figürünü turuncu renkli pantolonlu desenli korse üstte sergiledi.

Bella, dekolte yakası ve çapraz detaylı siyah, bej ve beyaz bir korse üst seçti.

Eşsiz çizgili numara, uzun kollu omuzları kesilmiş ve etek ucu kesilmiş, düz orta bölümünü ortaya çıkarmıştır.

Sersemletici, açık renkli üstünü, önünde fermuar detayı olan yüksek belli turuncu kadife pantolonla eşleştirdi.

Bella bol altları boz kahverengi pantolonla eşleştirerek altın zincir kolye ile kahverengi bir yüz maskesi ekledi.

BB1fZHlL.img?h=560&w=374&m=6&q=60&o=f&l=

Bella esmer buklelerini pembe allıklarla, kaşların altında kohl astarlı kapaklarıyla takmıştı.

Bayıltıcı, yemek sandığı kutlaması sırasında kız kardeşi Gigi'nin yanında kaldı.

Gigi'nin birkaç arkadaşı, COVID-19 salgınının ortasında sosyal olarak mesafeli, maskeli bir açık hava toplantısı için hazırdı.

Gigi, erkek arkadaşı ve bebek babası Zayn Malik ile geldi; muhabbet kuşları geçen Eylül ayında kızı Khai'yi karşıladı.

BB1fZHlO.img?h=560&w=374&m=6&q=60&o=f&l=

Gigi, post bebek bedenini, arka kısmı kesik olan örme bebek mavisi tulumuyla sergiledi.

Gigi, uzun kırmızı buklelerini, üzerinde beyaz bir yüz maskesi olan iki örgüyle gevşek bir şekilde giydi.

Zayn, yiyecek kamyonundan yemek sipariş etmek için beklerken elini Gigi'nin arka tarafına şakacı bir şekilde koydu.

28 yaşındaki Gigi ve Zayn, kızlarını kamuoyuna açıklamadan üç gün önce 20 Eylül'de karşıladılar.

Günün erken saatlerinde, Bella devasa bir buket çiçekle Gigi'nin evine giderken görüldü.

Ayrıca, çocukluklarından kalan güzellik paylaşım geri dönüşleri ile ablası hakkında fışkırmak için Instagram'a gitti.

Bir resimde, bebek Gigi, anne Yolanda'ya bakarken yeni doğmuş Bella'yı tutarken görüldü.

Bella bunu şöyle yazdı: "Beni rahimden beri koruduğun için teşekkür ederim @gigihadid."

Kaynak: DailyMail

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Sofia Vergara Spagetti Askılı Kelebek Elbisesi ve En Tıknaz Platform Sandaletleriyle Büyüledi

sofia-vergara-dress-sandals.jpg?w=700&h=

Sofia Vergara, bu öğleden sonra Pasadena, Kaliforniya'da güneşli havayı emmek için mükemmel bir bahar elbisesi çıkardı.

"America’s Got Talent" için sete gelen yarışma jürisi, mevsimsel trendleri kelebekten esinlenerek bir sundresse kanalize etti; maksi uzunlukta tasarım, fırfırlı bir etek boyu, spagetti kayışlar ve katmanlı bir etek ucu içeriyordu. Vergara’nın kıyafeti ayrıca yansıtıcı havacı güneş gözlüklerine ve yüksek fiyatlı Valentino tote çantaya sahipti.

sofia-vergara-dress-wedge-sandals-1.jpg

Kaynak: FN

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Oprah Winfrey Meghan Markle ırkçılık iddialarıyla 'sonuna kadar' gittiği için çok 'şaşırdı' 

Meghan Markle ve Prince Harry ile bomba gibi bir röportajın ardından Oprah Winfrey, şimdi çiftin yaptığı yorumlar hakkında ne hissettiğini açıklıyor.

BB1g17Wt.img?h=928&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Bu hafta Winfrey, yeni kitabı "Sana Ne Oldu? Travma, Dayanıklılık ve İyileşme üzerine konuşmalar ”diyor,“ Sahip olduğu ve sahip olmaya devam ettiği yankılanan etkiye sahip olacağı konusunda hiçbir fikrim yoktu. Bunun için çok hazırlık yaptım.

Kötü şöhretli röportajda Harry ve Meghan, kraliyet ailesini oğulları Archie'nin sahip olabileceği ten rengi ve bir süre intihara meyilli hissettiğini söyleyen Meghan'a sempati duymadıkları konusunda ırkçı sözler yapmakla suçladı.

O’Dell ile konuşurken Winfrey, görüşmeden önce çiftle konuşmadığını ve kraliyet ailesi hakkında yaptıkları ifşalarda ikisinin ne kadar "ileriye dönük" olduklarına şaşırdığını söyledi.

"Şaşırdım," dedi Winfrey ve ekledi, "Ne? Oraya gidiyor musun? Oraya kadar mı gidiyorsun? " “Bunun bu kadar güçlü bir röportaj olmasının nedeni… Onu güçlü kılan şey, olduğu kadar savunmasız, olduğu kadar dürüst olmaya istekli bir başkasına sahip olmanızdır. Görüşmenin sebebi, yaptıkları gibi cevap vermeleriydi. "

Harry, bu ayın başlarında 99 yaşında vefat eden büyükbabası Prens Philip'i anmak için ailesinin geri kalanına katıldığı röportajın ardından Birleşik Krallık'a döndü.

Kaynak: Daily News

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.