Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

En Son Magazin Haberleri (Türkiye ve Dünyadan)

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Hayranlar Kourtney Kardashian'ın Ailenin Noel Fotoğrafına Photoshop Olduğunu Düşünüyor

BB18RAYC.img?h=1119&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Her yıl, Kardashian-Jenner ailesi tatil sezonunda zirveye çıkıyor, şimdi efsanevi sıçrayan Noel kartlarıyla (veya Khristmas Kard mı?) Ve ona eşlik eden ünlülerle dolu Noel Arifesi partisiyle. Ancak 2020 olduğu gibi kutlamalar biraz değişti; Parti, COVID-19 nedeniyle durakladı ve aile, birlikte biraz daha düşük anahtarlı aktivitelerin tadını çıkarmak için Tahoe Gölü'ne uçtu. Bununla birlikte, aile tatil kartı her zamankinden çok daha küçük bir ölçekte de olsa hala bir şey.

Kim Kardashian West geçtiğimiz günlerde Instagram'da Lake Tahoe ekibinin bir anlık görüntüsünü paylaştı, ancak hayranlar yardım edemedi ancak büyük kız kardeşi Kourtney'nin çetenin geri kalanı arasında biraz göründüğünü fark etti. Fotoğrafta, hepsi kayak yapmaya hazır rahat kıyafetlerle paketlenmiş Kendall Jenner, Khloé, Scott Disick, Kourtney ve Kim ile birlikte poz veren anne Kris Jenner ve erkek arkadaşı Corey Gamble'ı görüyoruz. Yine de fotoğrafın yakından incelendiğinde, Kourt'un photoshoplanmış olabileceği anlaşılıyor!

Hayranlar, Kim'in gönderisini sorularıyla doldurdu. "Kourt neden photoshoplanmış görünüyor?" diye sordu. "Neden hepiniz bu fotoğrafta ayrı ayrı düzenlenmiş görünüyorsunuz?" başka bir takipçiye sordu. Aile üyelerinin dijital olarak eklenmesi ilk kez olmazdı; Yıllar geçtikçe, Noel kartı çalışan ya da şehir dışında olan kardeşlere düştü. Hey, bu modern teknolojinin harikası, değil mi?

Kardashian-Jenner ekibi, Kourtney'nin fotoğraftaki hayalet benzeri görünümüyle ilgili yanıt vermezken, E! Çevrimiçi, resim hakkında "gerçeğe" sahip olduğunu iddia ediyor. İsimsiz bir kaynağa göre, Kourtney toplantıda yoktu ve 'alışveriş yapmış gibi görünse bile fotoğraf için hazırdı. (Belki de sadece ışıklandırmadır!) Ancak, ailenin önemli bir üyesi gerçekten kayıptı: Kylie ! E! o ve Stormi'nin Houston'da Travis Scott'a tatil oyuncağı ve yemek arabasıyla yardım ettiklerini ve çok Kardashian Noel kutlamasından sonra Tahoe'ya gidip gitmeyeceklerini göreceğiz! Her şeyin nasıl azaldığını görmek için aile sosyal kanallarına göz kulak olmamız gerekecek.

Kaynak: rv Reen Vogue

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Chris Hemsworth Karın Kaslarını Gösteriyor

BB1ceuFH.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Perşembe günü, 37 yaşındaki aktörün eşi Elsa Pataky, 10 yıllık kocasının şenlikli ve seksi bir fotoğrafını Instagram'da paylaştı.

Etkileyici fiziğini sergileyen 44 yaşındaki Pataky, ailenin Noel ağacının yanında gömleğinin düğmelerini açarak ayakta duran Hemsworth'un bir fotoğrafını asarak şakalaştı ve gönderisinin başlığında kocasının ünlü süper kahraman rolüne atıfta bulundu.

Model ve oyuncu, "Noel Baba bana Noel için bir Thor aksiyon figürü getirdi." Diye yazdı.

İNSANLARIN 2014'te Yaşayan En Seksi Adam adını verdiği Marvel film yıldızının hayranları, karısının gönderisinin yorum bölümüne fotoğrafa hayran kaldıklarını yazdı. Bir kullanıcı "Ohh wow!" Yazdı ve bir diğeri, "Kahretsin, Noel Baba'dan bir şey istemem gerektiğini biliyordum."

37238076-0-image-a-7_1608845603083.jpg

Pataky'nin gömleksiz fotoğrafı, o ve sevgilisi Perşembe günü on yıllık bir evlilik kutlamasından kısa bir süre sonra geliyor.

Hemsworth, Instagram'da 10 yıllık yıldönümleri için karısına tatlı bir haraç paylaştı. "Birlikte 10 yıl! Modern tıbbın ve bilimin gelişmelerini dört gözle bekliyorum ve birkaç yüz tane daha keyif alıyoruz! 😘😘❤️❤️😘😘" diye yazdı Hemsworth, çiftin ilişkileri boyunca birkaç gerileme fotoğrafını paylaştı.

Bir fotoğrafta Thor yıldızı ve Pataky bir öpücüğü paylaşıyor ve diğerinde İspanyol model kameraya gülümsüyor ve üç çocuğu da ona asılır. Hemsworth ayrıca çeşitli gezilerde çiftin birkaç fotoğrafını paylaştı.

Pataky, Instagram'da ilişkilerindeki dönüm noktasını da belirledi ve düzinelerce fotoğraf arasında durduğu ve kollarını açık tuttuğu bir fotoğrafını paylaştı.

"On yıllık fotoğraflar çekmek neredeyse gerçek şeyler kadar eğlenceliydi!" aktris başlıkta yazdı. "İşte yıllarca süren harika zamanlar, seni her zaman ve sonsuza dek seviyorum @chrishemsworth."

İLGİLİ VİDEO: Chris Hemsworth, Yaşayan En Seksi Adam Olduktan Sonra 'Sadece Seksi Bir Chris'e' Düşürüldüğünü 'Şaka Yaptı

Hemsworth ve Pataky düğümü Aralık 2010'da bağladılar ve üç çocuğu birlikte paylaştılar: kızı Hindistan, 8 ve ikiz oğulları Sasha ve Tristan, 6.

Pataky daha önce evlilikleri hakkında konuştu ve diğer çiftler gibi kendisinin ve oyuncunun "iniş çıkışlar" yaşadığını söyledi.

2018'de Vogue Australia ile yaptığı röportajda Fast and the Furious, ikilinin ilk birkaç yıllık evliliğinin bir kasırga olduğunu söyledi.

"Her şeyi çok hızlı yaptık - bir çift olarak nasıl hayatta kaldık bilmiyorum," dedi. "Evlendik ve çocuk sahibi olduktan bir yıl sonra. Bu evlilik üzerinde çok fazla baskı yaratıyor, ama iyi çıktık çünkü aramızda çok fazla sevgi var ve bizler çok güçlü kişilikleriz ama birbirimizi çok seviyoruz. Biz onu çalıştırıyoruz. "

"Başlangıçta güzeldi - onunla tanıştığımda hiç tanınmıyordu ve onunla büyüdüm ve tüm başarılarını ve değişikliklerini yaşadım, sonra o çok büyüdü ve ben de bunu paylaşıyorum," Pataky devam ederek, ilişkilerinin Hemsworth'un kariyeri ile birlikte büyümesinin "iyi bir şey" olduğunu ekledi.

Kaynak: PEOPLE

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Jessica Alba’nın Monokromatik Görünümü Sivri Burunlu Savaş Botlarında Alışverişe Yeni ve Rahat Bir Görüntü Sunuyor

Jessica-Alba-crop.jpg?resize=910,568

Jessica Alba Salı günü Los Angeles'ta alışverişe çıkmak için rahat bir şıklık kazandı.

"Fantastik Dörtlü" yıldızı, Century City'deki Nordstrom'da son dakika tatil alışverişi için alışveriş yaparken görüldü. Gezinti için, Alba benzer bir kahverengi tonunda ipek bir midi etek ve boz kahverengi bir yüz maskesi ile eşleştirilmiş kahverengi, rahat bir kazak giydi. Alba ayrıca özelleştirilmiş bir Celine debriyajı taktı.

Tarzı yükseltmek için Alba, sivri uçlu ve yarı platformlu bir tabana sahip uzun kahverengi dövüş botları giydi.

MEGA722558_015-1.jpg?resize=637,1200

MEGA722558_006.jpg?resize=640,332

Alba, spor kıyafetleri giymediği ve çocuklarıyla egzersiz videoları hazırlamadığı zamanlarda rahat ve "modaya uygun anne" estetiğine sahip gündelik kıyafetler giyiyor. 39 yaşındaki aktris, geniş kazaklar, geniş kot pantolonlar ve çok sayıda nötr renkli savaş botu gibi rahat bir stiliyle tanınır.

Bir sokak stili uzmanı olmanın yanı sıra, Alba, güzellik ve modanın ticari tarafına da girmiştir. 2015 yılında, doğal ve organik cilt bakımı ve makyaj içeren Honest Beauty markasını yarattı. Ayrıca 2016'da Alba, her vücut tipine uygun birden fazla uyum ve stilden oluşan çevre dostu New York denim etiketi DL 1961 ile işbirliği yaptı.

Jessica Alba'nın giydiği botlara üç örnek:

Dr.Martens-1460.jpg?resize=480,600

Screen-Shot-2020-12-23-at-12.27.58-PM.pn

Screen-Shot-2020-12-23-at-12.28.12-PM.pn

Kaynak: FN Footwear News

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Bella Hadid, Yepyeni Öne Çıkanlar ile En İyi Havalı Kız Saç Trendine Uyduğunu Gösterdi

BB1c9MHT.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Bella Hadid, yılın tartışmasız en havalı saç trendi ile 2020'ye veda ediyor: tıknaz vurgular. Model, Salı günü New York'ta, kendine özgü şık kabarıklığına sıkışmış yeni yüz çerçeveli turuncu vurgularla görüldü. Chunky olayları bu yılın başlarında büyük bir geri dönüş yaptı ve Hadid, daha önce nostaljik trendi sallayan Dua Lipa, Jennifer Lopez ve Kylie Jenner gibi ünlülere katıldı - bu arada, 2021'de hiçbir yere gitmiyor.

Daha fazla araştırma yapıldığında (diğer adıyla Hadid'in Instagram Hikayelerini takip etmek), modelin taze rengi, Hadid'in '90'lardan ilham alan' dozlarının çoğundan da sorumlu olan ünlü kuaför Evanie Frausto'nun eseri gibi görünüyor. Boya sürecini Pazartesi günü Instagram'da paylaştı ve ertesi gün bitmiş görünüme giriş yaptı. Hadid son zamanlarda başka bir moda stiliyle oynadı - tüylü saç kesimi - bu yüzden modelin görünümünü bir kez daha değiştirmesi şaşırtıcı değil. Önde, Hadid'in en son havalı kız saç dönüşümüne daha yakından bakın.

BB1c9MI4.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

BB1c9HER.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Kaynak: POPSUGAR

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Demi Lovato Artık Sarışın Kısa Saçlara Sahip ve Tamamen Farklı Bir Kişi Gibi Görünüyor

BB1ccOXg.img?h=774&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Demi Lovato, Halkın Seçimi Ödülleri için omuz otlayan kahverengi saçlarını süper uzun sarı saçlara dönüştürdükten hemen sonra, kaçırdıysanız, kısa, yandan süpürülmüş bir görünüm ortaya çıkarmak için peruğu ve birkaç santim kendi saçını çıkardı. sarışın 'ağartılmamış bir alt kesim ile yapın. Ve şimdi, güçlü şarkıcı biraz daha uzaklaştı ve tamamen şişmiş bir kase kesiği gibi görünen şeyi ortaya çıkardı.

23 Aralık Çarşamba günü, Lovato, bir Boomerang'a teşekkür eden stilist Amber Maynard Bolt ile başlayarak, Instagram Hikayelerinde yeni görünümü gösteren birkaç özçekim yayınladı. "Bugün saçıma uygulanan tedavi için çok teşekkür ederim @alchemistamber sooooo," diye yazdı ve tedavinin bir renk yenileme, derinlemesine bakım maskesi veya başka bir şey olup olmadığını belirtmedi. Ne olursa olsun, saçları parmaklarını dolaştırırken süper sağlıklı görünüyor ve patlamalarının tüm saç başıyla aynı uzunlukta göründüğünü vurguluyor.

BB1ccRtS.img?h=1989&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Lovato'nun kasesine, inanılmaz derecede havalı bir nazar manikürünü ortaya çıkaran muhteşem bir ayna özçekiminde kesilmiş bir kez daha bakıyoruz. Üçüncü, saçma bir fotoğraf, şarkıcının şık, net çerçeveli gözlükleriyle komik bir surat yaptığını gösteriyor ve takipçilerine "Merhaba bugün kendinizi ciddiye almamayı unutmayın 🤓" diye hatırlatıyor.

BB1ccXrI.img?h=1989&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Ve kendini alaya aldığı fotoğraf

BB1cd1a4.img?h=1989&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Tamam, bu yüzden kendimizi ciddiye almayacağız, ama yardım edemeyiz ama bu kaseyi cidden şık bir şekilde kesilmiş buluyoruz. Ve şimdiye kadar, görünüşün resmen cehennem kadar havalı olduğunu söylemenin güvenli olduğunu düşünüyoruz. Charlize Theron, 2019'da kase kesilmiş serinliğin tohumlarını ekti ve daha geçen ay Selma Blair, kısa saçlarını keskin, tek uzunlukta bir görünüme kavuşturdu.

Neyse ki, Lovato'nun peruk konusunda ne kadar rahat olduğunu düşünürsek, onu istediği sıklıkta değiştirebilir. Ama temelde bu kase kesimine takıntılıyız ve bir süre takılıp kalmasını umuyoruz.

Kaynak: Allure

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Ünlülerin Noel Kartları

BB1ceH9L.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Hilary Swank

Aktris Instagram'da "En Mutlu Tatiller, bizim paketimizden sizinkine herkes‼ ️" yazdı. "Hepinizi düşünüyorum ve tüm gücümle bugün ve her zaman birçok nimetler için diliyorum."

BB1ceEDd.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Miranda Lambert

"Herkese Mutlu Noeller!" country müzik şarkıcısı hayranlarıyla paylaştı. "Thelma, Louise, Jessi, Bellamy, Delta, Cher, Tekila, Makarna, Gibson, Leiani, Sophie, Titan, Ellie, Adriana, Şeker Turtası ve Coop De Ville'deki tavuklar! @Brendanjmcloughlin."

BB1ceotK.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Jenna Bush Hager

Today programının ortak sunucusu Instagram'da "Herkese Mutlu Noeller" diye yazdı. "Size her şeyin parlak ve güzel olmasını diliyorum !!! @chereeberrypaper."

BB1cbkjy.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Prens Harry ve Meghan Markle

Bu büyük açıklama! Ailenin orijinal fotoğrafı, Düşes'in annesi tarafından bu ayın başlarında evlerinde çekildi.

BB1bZtj9.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Prens William ve Kate Middleton

Çiftin resmi Instagramı, "Dük ve Düşes, ailelerinin bu yıl Noel kartlarında yer alan yeni bir imajını paylaşmaktan mutluluk duyuyorlar."

BB1bXuZs.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Jessica Alba ve Cash Warren

Honest Company'nin kurucusu, "Tatil kartımızın kişisel bir dokunuşa sahip olmasını gerçekten istedim ve @minted bizim için mükemmel bir tasarıma sahipti," diye yazdı. "Sevgili arkadaşım @justincoit onu büyük bağladı !!!"

BB1bMIO8.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Taylor Swift

Müzik süperstarı üç kedisini sergilerken "Size o kadar harika anlar dilerim ki, bunlar folklor haline geliyor," diye yazdı. "Taylor Swift'i ve 13 Management'taki herkesi sevin."

Kaynak: E-news

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Mariah Carey'nin eski sevgilisi Nick Cannon, Brittany Bell ile bebeği karşılıyor

BB1cejjS.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

40 yaşındaki Nick Cannon, ikinci çocuğunu, kızını, kız arkadaşı Brittany Bell ile karşıladı.

'Şimdiye kadarki en iyi hediye ♥ ️ şaşırdığımız ... Bir KIZ !!!!!' 33 yaşındaki modeli başlattı ve 'Güçlü Kraliçe Cannon bu hafta Noel için mükemmel bir zamanlama geldi' dedi.

Bell, Instagram'da Cannon'u, "en yoğun ancak güçlendirici doğal suyla doğum" olarak tanımladığı sırada "rock" olduğu için övdü.

BB1ceMs9.img?h=560&w=398&m=6&q=60&o=f&l=

'GÜÇLÜ ♥ ️ ♥ ️ ♥ ️ ♥ ️ Mutlu Noeller !!!! TEŞEKKÜRLER TANRI, 'diye bitirdi.

2015 yılında çıkmaya başlayan Nick ve Brittany, zaten üç yaşındaki oğlu Golden'ı paylaşıyor.

Brittany, 'güçlendirici doğal suyla doğumundan' sonra çekilen bir dizi anlık görüntüyü paylaştı; bunlardan biri, Nick'in değerli yeni doğmuş bebeğini kollarında kucağında kucakladığını gösteriyordu.

Fotoğrafta, eski America's Got Talent sunucusu beyaz bir türban ve bir çift deniz köpüğü yeşil eşofman altındaydı.

BB1ceMsg.img?h=888&w=888&m=6&q=60&o=f&l=

Bir kapüşonlu üstünü giyen Nick, Brittany ve kollarının etrafında kıvranan kızlarıyla birlikte bir grup fotoğrafı çekti.

Noel Günü çekilen fotoğraflarda, Cannon bir Noel Baba kıyafeti giyerken, Brittany bir takım ekose pijama pantolonunu salladı.

Gururlu bir ağabey gibi görünen Golden, dişlek gülümsemesini kameraya gösterdi.

Çiftin küçük hanımı, başında yeşil bir kafa bandı ve vücudunu kaplayan beyaz bir tulum ile tatlı görünüyordu.

BB1ceFsf.img?h=888&w=888&m=6&q=60&o=f&l=

BB1ceALE.img?h=888&w=888&m=6&q=60&o=f&l=

Brittany, kaza anında yüzünü çizmesini önlemek için kızının minik ellerinin üzerine bir çift desenli eldiven yerleştirdi.

Küçük kızına açıkça aşık olan Nick, oturma odasındaki kanepede uzanırken onun kollarında kestirmesine izin verdi.

Mart ayında hamileliğini duyurduğundan beri, eski Miss Universe yarışmacısı, yaklaşık 64.000 takipçisini güncel tutuyor.

Brittany, kızının doğumundan saatler önce Nick ve oğulları Golden ile bazı profesyonel fotoğraflarını sayfasında paylaştı.

BB1cez02.img?h=560&w=539&m=6&q=60&o=f&l=

BB1ceD5Y.img?h=560&w=448&m=6&q=60&o=f&l=

"Sevdiğimi paylaşıyorum ♥ ️ Ailemizin sevgisi güçlüdür!" diye yazdı ve "Kızımız mı oğlumuz mu olduğunu paylaşmak için sabırsızlanıyorum" diye ekledi.

Brittany'ye göre, ayın başlarında, Bell ve Cannon, "doğumdan sonraki en kutsal anlardan biri" olarak kabul edilen bir "Blessingway" e katıldı.

Doğum için hazırlanırken anneyi kutsamak için bir araya geldiğiniz özel bir toplantı. Onu ruhla örter ve hamileliğinin, bebeğinin, ailesinin ve doğumunun her parçası için dua ederiz '' dedi.

BB1ceOyB.img?h=560&w=381&m=6&q=60&o=f&l=

Bell ile olan açık ve kapalı ilişkisinden önce, Cannon, ötücü kuş yüce Mariah Carey ile evliydi.

Sekiz yıllık evlilikleri boyunca, Nick ve 50 yaşındaki süperstar, şimdi dokuz yaşında olan kardeş ikizleri Faslı ve Monroe'yu karşıladılar.

2008'de evlenen Nick ve Mariah, 2016'da resmen boşandı.

BB1ceXbJ.img?h=888&w=888&m=6&q=60&o=f&l=

Kaynak: DailyMail

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

John Travolta, Kelly Preston’ın Ölümünden Beri İlk Noel Çocuklarıyla Kutladığı Video Yayınladı

BB1cfAjg.img?h=630&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

John Travolta çocuklarıyla sade bir tatil geçirdi. 66 yaşındaki oyuncu, 20 yaşındaki kızı Ella Bleu ve 10 yaşındaki oğlu Benjamin'in herkese Mutlu Noeller dileyen tatlı bir videosunu yayınladı.

Klipte, aile oturma odalarında süslenmiş bir Noel ağacının yanında ve pijamalar giymiş. "Mutlu Noeller söyle, Ella," Travolta'nın arkada Ella salladığı duyulabilir ve sonra kamerayı bir muamele yiyen oğluna çevirir.

Aktör klibin yanında "Travolta ailesinden Mutlu Noeller! 🎄" yazdı. Bu, eşi Kelly Preston'ın Temmuz ayında öldüğünden bu yana ilk Noel'i kutladı.

Video İçin Tıklayın

Geçen ay Şükran Günü'nde oyuncu, Preston'ın ölümünden sonra gördüğü dış destek için arkadaşlarına ve takipçilerine teşekkür etti.

Videoda insanlara hitap ederken duygusal görünerek, "Bu yıl beni inanılmaz bir şekilde desteklediğiniz için her birinize teşekkür etmek istiyorum," dedi. "Şükran Günün kutlu olsun ve daima sevgi."

Preston, göğüs kanseriyle iki yıllık bir savaşın ardından öldü. 57 yaşındaydı. Travolta ve Preston 28 yıl evli kaldı. Oğulları Jett, 2009 yılında 16 yaşında öldü.

Travolta, ölümünden bu yana sevgili rahmetli karısına saygılarını sundu. Ekim ayında, 58. doğum gününün ne olması gerektiği, düğün günlerinden bir fotoğraf paylaştı.

Instagram'da "Mutlu Yıllar tatlım! Annemin ve babamın düğününün bu fotoğrafını buldum. Bizimkileri onlarınkinin yanında görmek güzeldi" diye yazdı.

https://www.instagram.com/p/CGSCZb2s6ym/

Kaynak: ET

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Dwayne Johnson Noel'den Önemli Anları Kızlarıyla Paylaşıyor: 'Bu Sürpriz Anlar İçin Yaşıyorum'

BB18EtCd.img?h=1119&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Dwayne "The Rock" Johnson bu Noel'de ailesiyle kaliteli zaman geçiriyor.

48 yaşındaki oyuncu, ailesi-eşi Lauren Hashian ve kızları Tiana Gia (2½) ve Jasmine Lia (5) ile paylaştığı sevimli anları sosyal medyada paylaşarak Cuma günü tatili kutladı. (Aynı zamanda 19 yaşındaki kızı Simone'un da babası.)

Üçünün gururlu babası Instagram'da Tiana'nın hediyelere neşeyle bakan bir fotoğrafıyla birlikte "Mutlu Noeller, dostlarım, size ve ailelerinize. Ve çoğunuzun da olduğunu biliyorum, ama bu sürpriz anlar için yaşıyorum." Ailelerinin Noel ağacının altında.

Bu arada kızı Tiana o sabah en sevdiği filmlerden birini izlemeye karar verdi. Johnson, "Dwanta, Noel'i dikkatlice planlamak için aylarını harcıyor ve bu lil 'bağımsız patronu sadece bir hediyeyi açıp geri kalanını daha sonra açacağına karar veriyor, ancak önce 987. kez LION KING'i izliyoruz," dedi.

Gönderi, Johnson'ın John Krasinski'nin internet dizisi Some Good News'in yeni bir tatil bölümünde Noel Baba olarak görünmesinden bir hafta sonra geldi ve kendisini "Dwanta Claus" olarak adlandırdı.

https://www.instagram.com/p/CJR8bb7lFJW/

https://www.instagram.com/p/CJQL1f-FHMN/

Johnson, Eylül ayında, kendisinin ve ailesinin COVID-19 testinin pozitif çıktığını duyurdu ve tüm çilenin en zor kısımlarından birinin tüm ailesinin hastalanması olduğunu kabul etti. Bir kaynak PEOPLE'a ertesi hafta Jumanji'nin ailesini her zaman ilk sıraya koyduğunu söyledi.

İçeriden biri, "Kızlarını kesinlikle seviyor. Kızlarının normal bir çocukluk geçirebilmesi için sahne ışıklarının dışında yaşıyorlar" dedi. "Ailesi onun en büyük önceliğidir."

Kaynak, Johnson'ın her zaman işine, karısına ve çocuklarına odaklanan çok özel bir adam olduğunu ekledi. İçeriden biri "O kocaman bir aile babası" diye açıkladı.

Johnson, aile ve film rolleriyle meşgul olmanın yanı sıra, Mart ayında ülke çapında kilitlenmelerin başlamasından hemen önce kendi tekila markası Teremana'yı başlattı ve o zamandan beri raflardan uçuyor.

Johnson, PEOPLE'a Eylül'ün yıllık Food Faves sayısında, "Buna insanları iyi zamanlarda, pek iyi olmayan zamanlarda ve aradaki her şeyi bir araya getiren bir tekila deneyimi yaratmak için bir fırsat olarak baktım" dedi.

Ve ünlü likör şirketleri son yıllarda pek çok manşet yapmışken (George Clooney ve Ryan Reynolds gibi yıldızların markalarını sırasıyla 1 milyar dolar ve 610 milyon dolara satmasıyla) Johnson, Hollywood meslektaşlarının izinden gitmeye çalışmadığını söylüyor.

"Teremana benim için eski bir marka" diye ekledi. "Tüketicilerimize mirası vermek için son derece sıkı çalışacağım, aynı zamanda bu mirası çocuklarıma da aktarmak istiyorum."

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Josh Brolin dördüncü kez baba oldu

BB1cgLBJ.img?h=728&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

'Deadpool 2' yıldızı ikinci çocuğunu, Kathryn Boyd'un "küçük Noel gecesi meleği" olarak damgalayan karısı Kathryn Boyd ile Noel Günü'nde (25.12.20) karşıladı.

Mutlu haberi paylaşan Kathryn - Josh'la iki yaşındaki Westlyn de var, Instagram'da şöyle yazdı: "Chapel Grace Brolin. 25.12.2020 18:20 doğumlu. Küçük Noel akşamı meleğimiz. (Sic)"

Josh ve Kathryn, Temmuz ayında ailelerinin büyüdüğü mutlu haberi doğruladılar.

Kathryn: "Brolin'ler büyüyor" !! Küçük Aralık bebeğimiz yolda ... (sic) "

Mutlu haber, çiftin Kasım 2018'de kızlarını karşılamasının ardından geliyor.

Westlyn’in doğumu sırasında Josh, sosyal medyada şunları yazdı: "Mama Kathryn bu mucize doğum sırasında yıldızdı ve Bean baştan aşağı kusursuz bir mücevher.

2428.jpg?width=620&quality=85&auto=forma

"Çekirdeğe kutsanmış durumdayız ve bu hamilelik sırasında yolculuğumuza doğrudan ve / veya dolaylı olarak katılan TÜM TÜMLERİN sevgisini ve desteğini çok takdir ediyoruz. (Sic)"

Kathryn eklerken: "Ailemizin en yeni (ve en küçük) üyesi. Hiçbir şey bununla kıyaslanamaz ... hiçbir şey. Kalbim sonsuza kadar tamamen farklı. @Joshbrolin, bu küçük hayatımız için teşekkürler. (Sic)"

Oyuncu daha önce tekrar baba olma konusunda "uygun şekilde gergin" hissettiğini söylemişti, ancak gençlerin arkadaşlığını sevdiği için yeni gelişiyle heyecanlanmıştı.

Dedi ki: "Çocuklar için her zaman heyecanlıyım. Çocukların yanında olmayı tercih ederim. Bilirsin, hayal gücüne sahipler. Eğlenceliler. Diğer insanların şöyle dediğini duydum: 'Çocuk orada oturuyor, hiçbir şeye bakmıyor, ağlıyor, mesela, ne anlamı var?

"Önemli olan orada oturmak ve onunla salya yapmak. Asıl nokta bu.

Josh, eski karısı Alice Adair ile birlikte yaşadığı 32 yaşındaki Trevor ve 26 yaşındaki Eden'in de babası.

Kaynak: time

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Tarek El Moussa ve Nişanlısı Heather Rae Young Noel'i Çocuklarıyla Geçirdi: 'Aşk Dağıtmak'

BB1cgEw7.img?h=962&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Tarek El Moussa ve Heather Rae Young, çocuklarıyla evde mutlu bir Noel geçiriyor.

Flip veya Flop yıldızı 39 ve Selling Sunset emlakçısı 33, El Moussa'nın eski karısı ve HGTV kostarı Christina Anstead ile paylaştığı Taylor, 10 ve Brayden 5 ile poz veren bir dizi aile fotoğrafı paylaştı.

"Herkese Mutlu Noeller !!! Umarım dinlenir ve sevdiklerinizle vakit geçirirsiniz," diye bir grup pijama giyen grubun fotoğrafının yanında yazdı. "Herkes için vahşi bir yıl oldu, bu yüzden her anın tadını çıkarın! 2021'in neler getirdiğini görmek için heyecanlanan başka kimse var mı🤷‍♂️?"

Bir başka şenlikli aile gönderisinin yanı sıra hayranlarına sıcak bir mesaj da paylaştı, "Umarım dün harika bir gün geçirmişsindir."

Young, El Moussa ile sevimli bir fotoğrafın yanı sıra, "The El Moussa's'dan sevgi ve biraz ekstra mutluluk göndererek," dedi.

BB1c1gtZ.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Hafta sonu boyunca Young, nişanlısına da tatlı bir saygı duruşunda bulundu.

"Seninle başka bir yıl için çok heyecanlıyım tatlı aşkım, gelecekteki kocam @therealtarekelmoussa" diye yazdı. "2021 hazırım, heyecanlıyım, evleniyorum, bazı gizli büyük projeler yapıyorum!"

"Bu yıl tuhaf bir yıldı ve söyleyebileceğim pek çok olumsuz şey var ama nişanlandığım için çok özel bir yıl olduğunu söylemeliyim." "Yeni bir yıla hazır mısınız? 2021'e hazır mısınız ?? 🥂"

El Moussa daha önce PEOPLE'a kendisi ve Young'ın Noel ve Yılbaşı için Taylor ve Brayden ile birlikte olacağını söylemişti.

El Moussa, "Noel'e ev sahipliği yapıyoruz, ardından Noel'in ertesi günü La Quinta'da [Kaliforniya] çöle gidiyoruz, burada birkaç gün geçirebileceğimiz bir evimiz var ve orada Yeni Yıl'ın tadını çıkarıyoruz." Sonra Ocak ayının ikinci haftasında çocukları Utah'da kayak yapmaya götürüyoruz.

Geçen hafta, harmanlanmış aile - Heather kendini çocukların "bonus anne" olarak adlandırıyor - üst üste ikinci yıl tatil fotoğrafları için birbiriyle eşleşen Noel pijamaları giymiş.

“Noel pijamalarını eşleştirmek, aile olarak bizim için yeni bir gelenektir. Bir gün hepimizin bu aptalca kıyafetler içindeki resimlerine bakacaklar ve umarım bu onları güldürür ”diyor El Moussa.

BB1c157S.img?h=1460&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Young, "Çocuklarla anılar yaratmayı seviyoruz" diye ekliyor. "Bu yıl hepimiz için böylesine ciddi bir zamanda eğlenmek daha da önemliydi."

Christina, tatili ikinci kocası İngiliz televizyon sunucusu Ant Anstead ile paylaştığı en küçük oğlu Hudson, 1 ile geçirecek. Çift Eylül ayında ayrıldı ve Ant iki büyük çocuğunu - 17 yaşındaki Amelie ve 14 yaşındaki Archie - Noel için Birleşik Krallık'ta ziyaret etmeyi planladı, ancak planları ülkedeki yeni COVID-19 seyahat kısıtlamaları nedeniyle iptal edildi.

BB1bdgh4.img?h=1376&w=1119&m=6&q=60&o=f&

El Moussa ve Young, 4 Temmuz 2019'da bir araya geldi ve Ağustos ayı başlarında ortak Instagram paylaşımlarıyla ilişkilerini doğruladılar.

Nisan 2020'de ikili Newport Beach, Kaliforniya'da birlikte bir ev kiralamaya başladı ve Eylül ayında PEOPLE, şu anda yenileme sürecinde oldukları kendilerine ait bir ev satın aldıklarını doğruladı.

25 Temmuz'da birinci yıl dönümlerini Catalina Adası'na bir tekne turu ile kutlarken nişanlandılar ve 2021 için bir düğün planlıyorlar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

J.Lo, Çok Renkli Uzun Bir Peruk ve İpeksi Elbiseyle "Tek Boynuzlu Barbie" Kıyafetini Tanıttı

Jennifer Lopez'in hızla tanınmaya başladığı bir şey varsa, o da bir an önce tarzını değiştirebilme yeteneğidir. J.Lo, ofise ipeksi pembe bir monokrom görünümü sallamaktan, en son müzik videosu için çıplak bir meleğe dönüşmeye, parlak altın Ivy Park eşofmanında oldukça şık görünmeye kadar, çok renkli bir peruk da dahil olmak üzere hemen hemen her şeyi yapabilir.

Gelecek "In the Morning" müzik videosunun tanıtımını paylaşan Lopez, pembe ve mor tonlara sahip pastel renkli bir peruktan oluşan, içinde giydiği dramatik görünümlerden birinin fotoğrafını yayınlamaya karar verdi. Ayrıca ipeksi bir elbise giydi ve makyajını göz alıcı saçlarına göre koordine etti.

Saç sanatçısı Chris Appleton, J.Lo'nun inanılmaz yeni görünümünün fotoğraflarını da paylaştı ve ona uygun bir şekilde "Tek Boynuzlu Barbie" adını verdi.

wig-1609081868.png?resize=768:*

Kaynak: BAZAAR

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Emma Roberts İlk Çocuğunu Doğurdu

E! Haberler, 29 yaşındaki aktrisin, bir erkek bebek olan ilk çocuğunu ortağı Garrett Hedlund ile karşıladığını doğruladı.

Kaynaklar TMZ'ye Holidate yıldızı 27 Aralık Pazar günü Los Angeles'ta doğum yaptı. Emma ve Garrett yeni doğmuş Rodos adını verdiler.

Emma, Ağustos ayında Instagram'da hamileliğini doğruladı ve Mudbound aktörünün ve bebeğinin yumruğunun fotoğraflarının yanı sıra "Ben ... ve en sevdiğim iki adam" yazdı. Teyzesi Julia Roberts, büyük yeğenini dünyaya karşılamaya hazırlanırken, "Seni seviyorum" yazdı.

Yıldızlar daha sonra ilk çocuklarını Ekim ayında samimi bir bebek duşu ile kutladılar. Bahçe partisine COVID nedeniyle sadece 15 kişi katılsa da, kesimi Kristen Stewart ve Camila Morrone yaptı. Emma özel gün hakkında şunları yazdı: "Hamileliğimin bu kadar vahşi zamanlarda bu kadar kutlandığını hissettirdiği için aileme ve kapsama minnettarım."

Emma Roberts'ın Şık Gebelik Tarzına Göz Atın

Emma'nın ortak yıldızları Lea Michele ve Billie Lourd'ın 2020'de oğullarını karşılamasının ardından bu yıl Scream Queens ailesine katılan üçüncü bebek. Emma SiriusXM'nin The Jess Cagle Show'da "Bu tam bir büyücülük" dedi. "Bunu başka nasıl açıklayacağımı bilmiyorum. Planlanmamıştı."

BB1ciujH.img?h=830&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

2020, Mart 2019 civarında çıkmaya başlayan çift için bir sürpriz yılı oldu. Emma, endometriozis teşhisinin doğurganlığını etkilediğini ve çocuk sahibi olabilmek için yumurtalarını dondurması gerektiğini açıkladı. Scream Queens mezunu Kasım ayında, "Ben de korkmuştum. Sadece bunu yaşama ve belki de çocuk sahibi olamayacağımı öğrenme düşüncesi." Dedi.

BB15YsPX.img?h=560&w=347&m=6&q=60&o=f&l=

Daha sonra Emma, hamileliğinin açığa çıkmasıyla ilgili yanlış anlaşılmanın ardından annesiyle "alay etmek" zorunda kaldığı için şaka yaptı. Emma bebek haberini paylaşmaya hazır olmadan anne Kelly Cunningham yanlışlıkla "fasulyeleri döktü" ve bu da Emma'yı yaz boyunca büyükanneyi Instagram'da bloke etmeye zorladı.

Emma Jimmy Kimmel'e "güldüler" ve "kavga ettiler" dedi. "Bir noktada onu engelledim. Tek silahım buydu." Umarım barıştılar ve devam ettiler.

Garrett'a gelince, Ocak ayında bir DUI nedeniyle tutuklandı ve bir yargıç ona danışmanlık almasını emretti. Temsilcisi E'ye söyledi! Tedavinin "başarılı" olduğu haberi, "Bugün sağlam ve harika bir yerde."

Benzer şekilde, bir kaynak, ilişkilerini sabit bir zeminde paylaşarak, "Emma biriyle birlikteyken kararlıdır ve ikisi de bunun işe yarayacağının bilincindedir."

Emma, Cosmo'da ilk hamile kapak yıldızı olarak göründüğünde, işler sonbaharda aranıyordu. Vanessa Hudgens, Jessica Alba, January Jones ve Isla Fisher, annesinin fotoğraf çekimi üzerine fışkırdı.

Gerçekten 2020 hakkında özleyeceğimiz bir şey varsa, onun sevimli hamilelik tarzı olduğunu kanıtladı.

Kaynak: ENews

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Gigi Hadid Makyajsız Bir Selfie Paylaştı ve Kesinlikle Çarpıcı Görünüyor

BB1cjYfr.img?h=560&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Instagram içeriğine gelince, Gigi Hadid son günlerde bizi şımartıyor. Noel Günü'nde kız bebeğinin iki yeni fotoğrafını paylaşmakla kalmadı, aynı zamanda platformun son trendi olan "Post a Picture Of" da yer aldı. Trend, hamile olduğunu ilk öğrendiği günden itibaren bir anlık fotoğrafın yanı sıra erkek arkadaşı Zayn Malik'in romantik gerileme fotoğraflarını, çiftin kızının yeni fotoğraflarını ve daha önce görülmemiş bir fotoğrafını yakın bir şekilde ortaya çıkarmasına neden oldu. arkadaş Taylor Swift.

Bir talepte, Hadid'den bir hayran tarafından makyajsız bir fotoğrafını paylaşması istendi. Ve beklendiği gibi, model makyajsız özçekimde kusursuzdan başka bir şey görünmüyor. Cildi tam anlamıyla parlıyor.

BB1ci9Vb.img?h=560&w=322&m=6&q=60&o=f&l=

Gigi'nin annesi Yolanda Hadid, geçtiğimiz günlerde model ve Malik'in bir kız bebek beklediklerini öğrendikleri anı paylaştı. Sürprizi ortaya çıkaran pembe pastanın bir fotoğrafını, ardından mutlu haberi öğrendikten sonra duygusal olarak kucaklaşan ailenin bir fotoğrafını yayınladı.

"❤️Bu PEMBE bebek haberi 2020 yılımızın en önemli olayıydı .... Annem ve babam için bu en büyük hediye için teşekkür ederim @zayn & @gigihadid #Aile # Hatıralar," mesajın başlığını yazdı Yolanda.

Gigi henüz kızının yüzünün bir fotoğrafını göstermemiş olsa da, model Instagram'da bebeğini içeren birkaç fotoğraf yayınladı. Hatta küçüğün "ilk karını" yaşadığı özel anı bile paylaştı.

Kaynak: Marie Claire

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Behati Prinsloo, Adam Levine'nin Eşi düğünden önce şeffaf, kesikli elbisesinin fotoğrafını paylaştı

Behati Prinsloo, Maroon 5'ten Adam Levine ile düğümü bağladığında giydiği gelinlik elbisesini gösteriyor.

32 yaşındaki Victoria's Secret, geçtiğimiz günlerde Alexander Wang tarafından tasarlanan elbiseyi tekrar denedi ve Instagram Hikayesinde bir fotoğrafını paylaştı. Resmin karşısına "Hala uyuyor" diye yazdı.

BB1cizJW.img?h=1980&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Prinsloo, Meksika'nın Los Cabos kentindeki Flora Farms'ta çiftin 2014 düğün töreninde Marchesa tarafından özel bir gelinlik giydi ve daha sonra resepsiyonlarında Wang'ın kolsuz şık beyaz elbisesiyle kutladı.

İkili, evliliklerinin ayrıntıları konusunda sıkı tutulmuş olsa da, Prinsloo, hayranlarına Wang tasarımına bir göz atmak için Instagram'ın "Post a Picture Of ..." trendinden ilham aldı. Trendin yönlendirmelerinden biri Instagram kullanıcılarından en son fotoğrafı akıllı telefonlarında paylaşmalarını istiyor. Prinsloo için bu, çarpıcı elbiseyi giyen fotoğrafını tekrar paylaşmak anlamına geliyordu.

BB1citDo.img?h=1119&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Görüntünün köşesindeki daha küçük metinde Prinsloo, elbise hakkında samimi bir ayrıntı paylaştı.

"Adam daha iyi dans edebilmem için onu yırtıyordu" diye yazdı.

Model ayrıca, çiftin büyük gününden bir görüntüyü Instagram Hikayelerine dahil etti ve buna düğünlerinin "favori" fotoğrafı adını verdi. Fotoğraf, duygusal bir kucaklaşmayı paylaşan ve birbirlerinin gözlerine bakan çifti gösteriyor.

4 yaşındaki Dusty Rose ve 2 yaşındaki Gio Grace'i Levine ile paylaşan Namibya doğumlu güzellik, Ekim 2018'de rock'çıya ilk tanıştıkları anda aşık olduğunu ortaya çıkardı. e-posta üzerinden iletişim.

Bravo'nun "Watch What Happens Live with Andy Cohen" in bir bölümünde, "Birbirimizi tanıyormuşuz gibi hissettik. İlk görüşte bir tür aşktı çünkü sürekli o tür bir ileri bir geri gittik," dedi.

Bu yılın başlarında hayranlar, Prinsloo'nun Instagram'daki bir fotoğrafı ultrason görüntüsü sanarak çifti için heyecanlandılar. Modelin hamile olmadığı ve fotoğrafın yaramaz bir yürümeye başlayan çocuğun ürünü olduğu ortaya çıktı.

Prinsloo, görüntünün düzeltilmesi olarak "Çocuklar. Bu bir ultrason lol değil," diye yazdı. "Dusty telefonumu ele geçirdi ve bir şekilde fotoğraf kütüphanemden bu resmi yayınladı, tuhaf ve havalı olduğunu düşündüm ve bıraktım. Ama şimdi herkes beni 3. hamileliğim için tebrik ediyor."

"Siyah ve beyaz sıçrayan eşofman altımın yakından görünümü!" o ekledi.

Kaynak: TODAY

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Christina Aguilera ve Matthew Rutler Noel'den Nadir Bir Fotoğraf Paylaştı

Christina Aguilera'nın bu yıl Los Angeles'ta beyaz bir Noel geçiren tek kişi olduğuna bahse girmeye hazırız. Şarkıcı, tatil hafta sonu boyunca uzun süredir ortağı olan Matthew Rutler ile kendisinin bazı nadir görüntülerini paylaştı ve ikilinin, onu gerçek bir kış harikalar diyarına dönüştürmek için ön bahçelerine yapay kar püskürttüğünü açıkladı.

Bir video, palmiye ağaçları ve bir basketbol sahasının da bulunduğu geniş bahçelerine düşen beyaz tüyleri gösterdi. 40 yaşındaki yıldız kamerada "Los Angeles'ta böyle kar yağar," dedi.

Diğer görüntüler, havuzlarında Noel Baba şapkaları içinde poz veren ve arka planda bir sıçrama eviyle poz veren sevgilileri yakaladı. Christina dekolteli bir mayo ve Minnie Mouse Noel Baba şapkası takarken, gömleksiz Matthew çizgili bir şapka ve sahte sakallıydı.

Ailenin köpekleri sahte karda oynaşırken, başka bir şenlikli fotoğrafta onu güneş gözlüklerinde bir kadeh köpüklü şampanya tutarken tasvir etti.

Christina Aguilera'nın En İyi Görünüşü

Eski Voice jürisi, Instagram'da bir palmiye ağacı ve kar tanesi emojisi ile "tatil fotoğrafı dökümü - evde kalma baskısı" başlıklı resimlere açıklama yaptı.

Christina ve Matthew, 2010 filmi Burlesque setinde tanıştıktan sonra 2014 yılında Sevgililer Günü için nişanlandılar. Mükemmel çift, birkaç ay sonra Ağustos ayında 6 yaşındaki kızları Summer Rain Rutler'ı karşıladı. Aynı zamanda eski kocası Jordan Bratman ile paylaştığı 12 yaşındaki Max Bratman'ın annesi.

BB1ciSO3.img?h=560&w=347&m=6&q=60&o=f&l=

Matthew, kızlarına ağustos ayında mutlu bir 6. doğum günü diledi ve Instagram'da şöyle yazdı: "Gözlerimin önünde büyümeni izlemek çok acı tatlıydı. Yılanları seviyorsun ama bana kelebek veriyorsun ve seni yaymanı izlemek beni daha heyecanlandırmıyor kanatlar ve süzül. Her uçuşta orada olacağım. Seni seviyorum. "

Ve bu ayın başlarında Christina, yaşlanmayı çevreleyen lekeleri ortadan kaldırarak 40. yaş gününü kutladı.

"Sevgili 40, Ne güzel bir kavram ... sadece 40 yaşına girmekle kalmayıp, 40'ına GELMEK!" sosyal medyada yazdı. "Bu sürekli mevcut sosyal damgalama yaşlanmanın etrafında var, ama HER ZAMAN onu kucakladım! Ben sonsuza kadar yaşlı bir ruhum ve hayatın her yeni yılında gelen bilgeliği, zarafeti ve güzelliği takdir ediyorum."

"Yansıma" sanatçısı eğrilerini TikTok'ta da sergiledi ve Megan Thee Stallion'un "Body" şarkısını altın ve siyah bir elbise giyerken çaldı. Kırk hiç bu kadar iyi görünmemişti!

Ekranda ve ekran dışında Xtina'nın en ikonik kıyafetlerine bir göz atın.

Kaynak: ENews

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Sofia Vergara, 44. Doğum Gününde Joe Manganiello'ya Tatlı Bir Sürpriz Yaptı

BB1ckcNZ.img?h=1119&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Sofia Vergara, kocasının Pazartesi günkü özel gününü kutlamak için Instagram'da True Blood yıldızına tatlı bir saygı duruşunda bulundu.

48 yaşındaki Vergara, çiftin gülümseyen kırmızı halı fotoğrafının yanına "Feliz cumpleaños mi amor❤️" diye yazdı. Yazı İngilizce olarak "Mutlu yıllar aşkım" anlamına gelir.

Modern Aile oyuncusu ve Magic Mike oyuncusu, arkadaşlarıyla birlikte çok sayıda büyük tabak içeren, güzel bir şekilde dekore edilmiş kapalı, uzun bir masada düzenlenen bir Vietnam doğum günü yemeğinin tadını çıkardı.

BB1ckoMo.img?h=1119&w=1119&m=6&q=60&o=f&

BB1ckmRH.img?h=1119&w=1119&m=6&q=60&o=f&

BB1ckibF.img?h=1119&w=1119&m=6&q=60&o=f&

"Mutlu yıllar Joe !! 🍤🍤🍤 #goicuon," Vergara, köpekleriyle çifti de dahil olmak üzere akşamdan bir dizi fotoğrafın altını çizdi.

Başka bir gönderide "Vietnam doğum günü yemeği !! ’s # joe’sbday. #Goicuon ❤️," yazdı.

Geçtiğimiz ay çift, beşinci evlilik yıldönümlerini kutlayarak, her ikisi de sosyal medyada sevgi dolu haraçlarla kutladı.

Vergara, Instagram'da düğün günlerinden bir dizi fotoğraf paylaştı. Çiftin düğün pastasını kesip, sunakta kollarını birbirine dolayıp duran fotoğraflarını paylaştı.

"Feliz 5. yıl dönümü !!! @ joemanganiello ❤️❤️❤️you!" romantik karelerin altını çizdi.

Manganiello, Frank Sinatra'nın "The Way You Look Tonight" a düğün gününde birlikte dans eden çiftin iç açıcı bir videosunu yayınladı.

BB1ckibM.img?h=1574&w=1119&m=6&q=60&o=f&

"Beşinci Yılınız Kutlu Olsun mi amor" diye yazdı. "Seni çok seviyorum ❤️."

Çift, Manganiello'nun En Sıcak Lisans sayısı için PEOPLE ile yaptığı röportajda Vergara hakkında övgüyle bahsetmesinden kısa bir süre sonra 2014 yılında bir araya geldi. Kasım 2015'te Florida, Palm Beach'teki The Breakers Resort'ta yakın aile ve arkadaşların önünde evlendiler.

BB1ckkAL.img?h=1119&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Ağustos ayında Manganiello, Vergara ile olan ilişkisi hakkında PEOPLE ile konuştu ve aktrisle sonsuza kadar harcamaya karar verirken doğru kararı verdiğini belirtti. Onunla ilgili içgüdülerim haklıydı, dedi.

Manganiello, "Ona güvenebileceğimi çok çabuk anladım ve bana güvenebileceğini çok çabuk anladı," dedi. "Ve ikimiz de diğer kişiyi kendimizin önüne koyabilecek türden insanlarız. Her ne olursa olsun, onun dileklerini benimkinin önüne koyabilecek kapasiteye sahiptim ve o da aynısını yapabiliyordu. Buna sahip olduğunuzda, onu bırakmazsınız. "

Kaynak: People

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

54 yaşındaki Salma Hayek, yıl sonu kaçamağı sırasında mor bikiniyle poz verdi: 'Hiç yaşlandın mı?

Salma Hayek 2020'yi ayak parmaklarının altında kumla kapatıyor.

Kısa süre önce 54 yaşına giren Frieda yıldızı, inanılmaz ama açıklanmayan bir sahil bölgesinden yaklaşık 17 milyon Instagram takipçisiyle sanal bir kartpostal paylaştı. Ünlü vücudunu ve ona uygun kaftanını gösteren dalgalı mor bikiniyle poz verdi.

BB1ck7ug.img?h=794&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

37371212-9095813-image-a-1_1609251804685

37371214-9095813-Grateful_for_being_heal

Kaynak: Yahoo Entertainment 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Bir Kaynağa Göre Gwen Stefani'nin Oğulları Blake Shelton'la olacak Düğününde "Büyük Bir Rol" Oynayacak

BB1ckbun.img?h=1530&w=1119&m=6&q=60&o=f&

The Voice, Gwen Stefani ve Blake Shelton'dan herkesin en sevdiği çift düğümü bağladığında, resmen hayatlarını her şekilde birleştiriyor olacaklar - buna ailelerini harmanlamak da dahil.

Stefani'nin eski kocası Gavin Rossdale ile olan üç oğlu - Kingston, 14, Zuma Nesta Rock, 12 ve Apollo Bowie Flynn Rossdale, 6 - annelerinin yeni ilişkisine tamamen katılıyorlar.
Bir kaynak People'a "Gwen'in oğulları gerçekten sağlam, tatlı çocuklar ve Blake ve Gwen'in evlenmesi için çok heyecanlılar" dedi. "Yanlarında durmak için sabırsızlanıyorlar."

Gwen Stefani ve Blake Shelton, düğün planlama modunun derinlerindedir ve hayatlarını bir araya getirmek, ailelerini de resmi olarak harmanlamak anlamına gelir. Bu bölümde harika bir başlangıç yapmış gibi görünüyorlar. Çifte yakın bir kaynak geçtiğimiz günlerde Stefani'nin Gavin Rossdale ile önceki evliliğinden olan üç oğlunun - Kingston, 14, Zuma Nesta Rock, 12 ve Apollo Bowie Flynn Rossdale, 6 - büyük güne çok dahil olacağını açıkladı.

Arkadaş, People'a "Gwen'in oğulları gerçekten sağlam, tatlı çocuklar ve Blake ve Gwen'in evlenmesi için çok heyecanlılar" dedi. "Yanlarında durmak için sabırsızlanıyorlar."

Bununla birlikte, Stefani'nin Shelton ile olan ilişkisi boyunca her adımında oğullarına öncelik verdiği için ve görünüşe göre (ve müthiş bir şekilde) tam olarak aynı şeyi yaptığından, bu şaşırtıcı değil.

Bir kaynak, "Başından beri, Gwen Blake'e erkek çocuklarının hayatında 1 numara olduğunu açıkça belirtti ve Blake buna her zaman saygı duydu" dedi. "Asla aşmak istemedi ve herkesin oğullarının hayatındaki rolüyle rahat olmasını sağladı."

Shelton'ın, okul tatillerinde balık tutmaya ve kamp yapmaya gittikleri Tishomingo, Oklahoma'daki çiftliğinde Kingston, Zuma ve Apollo ile bağ kurduğu bildirildi. Ah. Dor. Yapabilmek.

Kaynak, "Gwen, Blake'in çocuklarla ne kadar harika olduğunu her zaman dile getirdi." "O kadar şanslı hissediyor ki, onları büyütmesine yardım ediyor. Sevgisi ve rehberliği, Gwen'in minnettar olamayacağı bir şey."

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Yıllar Boyunca Brad Pitt'e ait Nadir Fotoğraflar

BB19h20x.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

BB19h7Ta.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

1988

BB19h4Bc.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Yeni Aşk - 1988

BB19h7Te.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

İlk Kalp Kırıklığı 1988

BB19gTE8.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

1989 Bir Dedikodu

BB19hcDp.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Yeni Kız Arkadaş 1989

BB19jmNm.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Modellik Yaptığı Yıllar 1990

BB19ha3L.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Bir Başka Aşk 1991

BB19h7Tz.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Kırmızı Halı Aşkı 1994

BB19h67M.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

İkinci Nişanlılık 1995

BB19gMAm.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Aile Fotoğrafı 1997

BB19h4C1.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Set Arkadaşlarıyla 1998

BB19h4C4.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

BB19h67V.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Yeni Çift 1999

BB19ha4c.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Yeni Bir Nişanlılık 1999

BB19h21j.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

İlk Evlilik 2000

BB19hcDZ.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Arkadaş Oluyor 2001

BB19h683.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Yeni Görünüm 2002

BB19h7TV.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Eşini Destekliyor 2002

BB19ha4v.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Politik Yüzünü Gösteriyor 2004

BB19h21B.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Ve Ayrılık 2005

BB19h68h.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Yeni Bir Aşk 2005

BB19h21M.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Bay ve Bayan Smith 2005

BB19h7Ud.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Yeni Bebek 2006

BB19h68t.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

İkonik El İzi 2007

BB19hcEE.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Arkadaş Zinciri 2007

BB19h7Uq.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Babalık Görevi 2008

BB19h4Da.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

İkizler Geliyor 2008

BB19h223.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Ve evleniyorlar 2014

BB19h225.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Evlilik Sorunları 2015

BB19h226.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Sorunlar Başlıyor - İlk Sorun çocukların kime kalacağı 2017

BB19h68J.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Bir Arkadaşla 2019

BB19jqA2.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Tekrar Buluşma 2020

BB19j8dk.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

İlk Oskar (oscar) ödülü 2020

Kaynak: TownandCountry

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Kendall Jenner Asimetrik Zebra Baskı Fransız Manikürüne Sahip Oldu

BB17d9te.img?h=545&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Kendall Jenner'in hayvan baskılı tırnaklarla deney yapmasından bu yana sıcak bir dakika oldu - aslında bir yıldan fazla. Bazıları, süper modelin Mart 2019'da inek baskılı tırnaklarla modaya uygun manikür stilini denediğini ve hayranlarının (kendimiz dahil) bu görünüme takıntılı olduğunu hatırlayabilir. Şimdi, Jenner nihayet bu kez zebra çizgili Fransız manikürü şeklinde bir hayvan baskısı deniyor.

Doğru, millet: Devam etti ve iki ultra popüler manikür trendiyle evlendi. Radikal görünümden kimin sorumlu olduğuna gelince, bu, yıldızın soyut tatil tırnak görünümünün de arkasında olan Lisa Kon'dan başkası olamaz.

BB1ckrsY.img?h=1938&w=1103&m=6&q=60&o=f&

Kon ayrıca ızgarasında Fransız manikürünün bir fotoğrafını paylaştı ve "@kendalljenner için özel siyah-beyaz stilimiz 🖤🤍🖤🤍🖤🤍" başlığıyla birlikte. Görünümü elde etmek için, gölgelerde kendi jel cilalarını kullandı - tahmin ettiniz - Siyah ve Beyaz.

Instagram fotoğrafını görüntüleyin.
Burada sürpriz yok: Hayranlar, "Çok güzel görünüyorlar 😍🖤," "Güzeller" ve "😍😍😍😍perfect" gibi mesajlarla, Kon'un yorum bölümünü boğarak manikürü övdü. Ek olarak, bazı hayranlar, biraz daha uzun ve daha ince bir stil tercih ederek, tırnaklarının şeklini ve uzunluğunu ince bir şekilde değiştirdiğine dikkat çekti.

Evde benzer bir görünüm elde etmek için, tırnaklarınızı şeffaf, fildişi veya şeffaf açık pembe bir tabanla boyayın ve ardından üzerine siyah bir cila ile girmeden önce bazı sanatsal dalgalı çizgiler oluşturmak için uçlarınızı boyamak için beyaz bir cila kullanın. Sonra her şeyi en sevdiğiniz pardösü ile yerine kilitleyin ve işte bu kadar.

Tırnak ilhamı için teşekkürler, Kenny - bu manikürü kesinlikle en kısa sürede yapacağız.

Kaynak: allure

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Gal Gadot, kocasının ve kızlarının samimi fotoğrafını paylaşıyor: 'Her şeyim'

Gal Gadot, 2020 yılını dört kişilik ailesine tatlı bir saygı ile tamamlıyor.

Perşembe günü erken saatlerde, 35 yaşındaki "Wonder Woman" yıldızı, kocası Yaron Varsano ve iki kızı Maya, 3 ve Alma, 9'un Instagram fotoğrafını paylaştı.

Gadot, bir dizi kalp emojisiyle birlikte başlığa "Her şeyim," diye yazdı.

Oyuncu sosyal medyada nadiren çocuklarının fotoğraflarını paylaşıyor, ancak kısa süre önce çocuklarının ve kocasının yönetmen Patty Jenkins'in oğluyla birlikte “Wonder Woman 1984” te kamera hücresi yaptığını doğruladı.

Alma, filmin sonundaki bir sahnede, annesine kartopu attığı sırada kısaca belirir.

BB1cgEbC.img?h=546&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Gadot, yakın tarihli bir röportajda, "Özellikle bu çok özel sahnede çok şey ifade ediyordu," dedi. "İki kızım var, ikisi de ortaya çıktı, en büyüğü Patty'nin oğlu Ace ile çıktı ve ardından 'Wonder Woman'ın yeniden çekimleri sırasında hamile olduğum en küçük kızım, birincisi kocamla oradaydı . "

BB1cgwOi.img?h=780&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Maya ve babası bir atlıkarınca üzerinde hızlı bir sahnede göründüler.

Gadot, "Onları benimle birlikte filme çekmeleri, çünkü onlar bunun bir parçası, çok şey ifade ediyor ve sonsuza kadar değer vereceğimiz harika, harika bir hatıra," dedi.

İsrail doğumlu model, kızlarının "Wonder Woman" filmlerinde de süper güçlerine hayran kaldığını ortaya çıkardı. Bu haftanın başlarında, BUGÜN Pazar günü, annesine İbranice "anne" anlamına gelen "Eema" adını veren Maya'nın son filmin fragmanına nasıl tepki verdiğini anlattı.

"Daha dün, ona bir fragman gösterdim ve ... bilgisayara baktı ve sonra bana baktı ve dedi ki, 'Uçabilirsin. Eema, uçabilir misin?" Geist.

"3 yaşındaki bir kıza gerçek olmadığını açıklamak gibiydi. Filmde var. Bir şeye bağlıydım" dedi. "Yani evet, Maya filmi izlemek için hala çok genç ama izleyecek."

Bu arada Gadot, büyük kızı Alma'nın 2017'de çıkan ilk "Harika Kadın" filmini çok sevdiğini söyledi.

"Wonder Woman 1984" sinemalarda ve HBO Max'te yayınlanmaya hazır.

Kaynak: TODAY

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Şeftali ve Krem Saç, 2021'de Kızıl Olmanın Muhteşem Yeni Yolu

BB1cnNcb.img?h=1324&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Yeni bir yıl her zaman değişime ilham verir, özellikle de özellikle çürümüş bir yılı geride bıraktığımızda. Yani 2020'den itibaren çığlık atarak koşuyorsanız, görünüşünüzde yeni bir saç rengi gibi büyük bir değişiklik yapmaya istekli olmanız tamamen anlaşılabilir. Renkçi Maggie Hancock'un bu nefes kesici çalışmasını gördükten sonra, pek çok insanın şeftali ve krem rengi saç dediğimiz şeyi denediğini düşünüyoruz.

Arizona, Scottsdale'deki Phan Haus'ta çalışan Hancock, müşterisi Minxie'nin gerçekten rüya gibi bir saç modeli ve rengiyle bir fotoğrafını yayınladı. Perde patlamalarıyla süper uzun sevişme, görünümün gerçek temel taşını vurgulayan gevşek ancak heykelsi dalgalara sahiptir: zencefil ve bej-sarı renk.

Hancock Allure'a "Müvekkilim doğal orta kahverengi saçla başladı ve onun canlı, eğlenceli kişiliğine uyması için büyük bir değişiklik yapmak istedik" diyor. "Kulaklarının hemen yanına benzersiz bir renk engelleme yerleşimi yapmaya karar verdik."

Hancock, kırmızı alanlar için Schwarzkopf Igora Royal kalıcı saç renginin üç tonunu (tam olarak bakırımsı 7-77, bakır sarısı 9-57 ve canlı kırmızı 0-88) ve bir tane kullanarak saçını boyamadan önce başının tamamını aydınlattı. sarı saç telleri (altın 9-55. Daha sonra Schwarzkopf Osis + ürünleri ve Babyliss Pro sıcak aletlerle şekillendirdi. Müşterisinin görünümünü korumasına yardımcı olmak için Hancock evine Alterna Caviar Yenileyici Nemlendirici Şampuan ve Saç Kremi ve Blondme Tone Enhancing Bonding'i gönderdi. Mask for Warm Blondes. "Kök rötuşu ve yeniden tonu için her yedi haftada bir geri dönecek," diyor Hancock.

Bu görünüm kesinlikle bir profesyonele bırakılır, bu yüzden bizim kadar denemek için ilham alırsanız, seçtiğiniz salonun sizin ve stilistinizin güvenliğini sağlamak için önerilen sağlık ve hijyen protokollerini takip ettiğinden emin olmak istersiniz.

Kaynak: allure

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Beyoncé Yılbaşı Videosunda Çocuklarının Görülmeyen Görüntülerini Paylaşıyor

Beyoncé, Beyhive'ı yeni yıla özel bir mesajla şaşırttı ve inanılmaz 2020 yılına yansıdı. Şarkıcı, Instagram'da geçen yıl en büyük başarılarına göz atan 4 dakikalık bir video yayınladı. Klipte ayrıca JAY-Z'nin üç çocuğunun görülmemiş görüntüleri de vardı; Blue Ivy, 8 ve ikizler Rumi ve Sir Carter, 3.

Bir noktada, Rumi "Savage Remix" ile birlikte dans ederken görülüyor. Ayrıca ikizleriyle golf arabasındayken tatlı bir etkileşim var, birlikte fotoğraf çekimlerinden çıktılar ve Blue stüdyoda bir şarkı kaydediyor.

BB1cpd9s.img?h=640&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

BB1cpnf2.img?h=630&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

"Yeni Yıl Beyhive'e Şerefe !!," diye başladı Bey. "2020 bizi böldü ve birleştirdi. Çoğu sevdiklerini göremedi ve çok fazla kayıp hissettik, ancak insanlığımız tarafından birleştik. Bu yıl benim için neşeyi kutlamak, mutluluğu kovalamak ve aşk içinde yaşamakla geçti."

"Hepimiz ileriye bakarken ve yeni başlangıçlar için dua ederken, sizin için dileğim, kendinizi ve sevdiklerinizi onurlandırmanızdır," diye devam etti. "Güzel kolektifimize katkıda bulunan önemli bir kişi olduğunuzu kutlayın. Daha iyi ve daha parlak bir 2021'e! Sevgiler, B."

Videoda ayrıca koronavirüs salgınına ve BeyGood vakfının Black'e ait işletmeyi ve kapatmalar sırasında diğerlerini nasıl desteklediğine değiniyor. Diğer anlar arasında yeni Ivy Park koleksiyonu, çarpıcı İngiliz Vogue kapakları, 2021 GRAMMY Ödülleri adaylıklarına liderlik eden Black Is King, mezun öğrenciler ve sağlık çalışanları için yaptığı unutulmaz ve etkileyici konuşmalar ve diğer birçok unutulmaz an yer alıyor.

2020 sona ererken, "Halo" şarkıcısı en yakın arkadaşlarına, birine orta parmak hareketi veren bir el şeklinde "2020" yazan bir kolye hediye etti. Şarkıcının kuzeni Angie Beyince, bu haftanın başlarında Instagram'da hediyenin bir anlık görüntüsünü paylaştı.

Kaynak: ET

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Miley Cyrus, 'Yeni Yıl Rockin' Arifesinde Pırıltılı Tüylü Mini Elbiseyle Şaşırttı

Yılbaşı gecesi dün gece biraz farklıydı ve kalabalıkların New York Times Meydanı'ndaki yıllık kutlamalara katılmaları yasaklandı. Ancak bu, oyuncuların dokuzlulara kadar giyinmesini ve unutulmaz bir gösteri sergilemesini durdurmadı.

Jennifer Lopez, Ryan Seacrest ile Dick Clark'ın Yeni Yıl Rockin 'Arifesinde performans sergilemek için ışıltılı, daracık Balmain tulumuyla hayranlarını büyüledi. Miley Cyrus da partiye katıldı ve kendi performansları boyunca çok farklı üç kıyafet sergiledi.

Cyrus, dekolteli bir yakaya sahip tüylerle süslenmiş ışıltılı bir mini elbiseyle sersemletti. Elbiseyi şeffaf tayt ve platform askılı sandaletlerle eşleştirdi.

BB1cph8g.img?h=1680&w=1117&m=6&q=60&o=f&

"Midnight Sky" şarkıcısı ayrıca siyah bir braletle baştan ayağa deri salladı ve her iki tarafı da bağcıklı dar pantolon.

BB1cp6Yl.img?h=897&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Ve Cyrus, hit şarkısı "Party in the U.S.A." yı seslendirirken çok vatansever bir görünüm sergiledi.

BB1cpe5o.img?h=743&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Instagram'daki performansından enstantaneler paylaşan Cyrus, "Yaşadığımız yıldan sonra bu akşam PARTY IN THE USA açılışını yapmak benim için bir onurdu. Bu şarkı TRIUMPH'yi temsil ediyor (kemeri kontrol et) 🇺🇸 🎉🎸 2021'i dört gözle bekliyor Herkese mutlu ve güvenli bir NY kutlaması diliyorum! 2 şarkı daha gelsin! "

Cyrus ayrıca Stevie Nicks ile yaptığı işbirliği "Edge of Midnight" ı da seslendirdi.

Bu yılın başlarında Cyrus, Variety ile yaptığı röportajda ayık olma konusunu açtı. "Geçen yıl ayık bir yaşam tarzı yaşamak benim için gerçekten önemliydi, çünkü zanaatımı gerçekten güzelleştirmek istedim. Kasım'da [2019] gerçekten büyük bir ses ameliyatı geçirdim ... son altı ay. "

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.