Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

En Son Magazin Haberleri (Türkiye ve Dünyadan)

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Halle Berry Erkek Arkadaşı Van Hunt'a Pantolonsuz Instagram Fotoğrafında poz Verdi

BB1bUZGM.img?h=1119&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Halle Berry erkeğine sosyal medyada biraz sevgi gösteriyor.

50 yaşındaki yeni erkek arkadaşı Van Hunt ile ciddileşen 54 yaşındaki oyuncu, Instagram'da paylaşılan bir fotoğraf için müzisyenin tur markalarından birinin tişörtünü ve bir çift iç çamaşırını giydi.

"O zaman adamım @vanhunt ile Cumartesi Swingin'deydim," Berry onun bir cam bardağı tutup siyah iç çamaşırına bir göz attığını gösteren fotoğrafın altını çizdi.

Hayranlar, oyuncunun gönderisini görmekten mutlu oldu. Bir kişi, "Tüm bunlara bayılıyorum ve takıntılıyım! İkiniz için çok mutluyum @vanhunt ❤️" yorumunu yaptı. Başka bir hayran "Aşk sana çok yakışıyor • ❣️." Dedi.

Kısa süre önce bir kaynak, PEOPLE'a Berry ve Hunt'ın birbirlerini "birkaç aydır" gördüklerini ve müzisyenin aktrisin kızı Nahla ve 7 yaşındaki oğlu Maceo ile tanıştığını söyledi.

BB199x9M.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

İçeriden biri, "Halle'nin Malibu evinde çok zaman geçiriyorlar" dedi. "Gerçekten sessiz zamanın tadını çıkarıyor gibi görünüyor. Van çocuklarıyla tanıştı, bu yüzden oldukça ciddi görünüyor."

İkinci bir kaynak, Ağustos ayında Las Vegas'ta doğum gününü birlikte kutlayan Berry ve Hunt'ın "birbirlerine saygı duyduklarını ve birçok ortak yönleri olduğunu" söyledi.

"Her ikisi de çok başarılı ve akıllılar ve olgun bir ilişki içinde görünüyorlar," diye devam etti içeriden. "Gerçekten iyi bir eşleşme gibi görünüyor."

Berry, 17 Eylül'de paylaşılan bir Instagram gönderisinde Hunt ile ilişkisini doğrulamış gibi görünüyordu. Aynı tişörtü üzerinde müzisyenin

Oyuncu, 2015 yılında Maceo'nun babası Olivier Martinez'den boşanma davası açtı, ancak ikisi henüz bir anlaşmaya varmadı. Berry ayrıca eski MLB yıldızı David Justice ve şarkıcı-söz yazarı Eric Benét ile evlendi.

Bir kaynak daha önce PEOPLE'a "Halle geçmiş ilişkilerinde çok fazla stres yaşadı, ancak bu çok olumlu görünüyor" dedi ve "Gerçekten mutlu."

Kaynak: PEOPLE

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Yaşlanmaya meydan okuyan 52 yaşındaki Naomi Watts, inanılmaz derecede genç yüzünü sergiliyor

BB1bVJfK.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Naomi Watts gelecek yıl 53 yaşına giriyor.

Ancak oyuncu, pazartesi günü makyajsız bir Instagram özçekiminde gençlik görüntüsünü kendinden emin bir şekilde sergilediği için kırklı yaşlarının başındaki bir kadın için kolayca geçebilirdi.

İki çocuk annesi, New York City'deki evinin zemininde rahat giysilerle otururken doğal ışıltılı tenini gösterdi.

Mulholland Drive yıldızı, bir fincan kahve tutarken fotoğrafa poz verirken sarı saçlarını şık bir kabarıklıkla giydi.

Naomi başlıkta şunları yazdı: 'Herkese Mutlu Pazartesi. Bugün tam bir pasta / şeker şeker komasında olduğum için şahsen yavaşlayacağım!

Kahve yardımcı olur ve bu rahat eşofman hediyesi. Sevgili Phoebe Tonkin'e [hediye için] teşekkürler. '

BB1bVvUk.img?h=560&w=456&m=6&q=60&o=f&l=

Naomi, geçen ay New York'ta bir fotoğraf çekiminin setindeyken cilt bakımı rutinini paylaştıktan sonra geliyor.

Kat Burki'den 19 dolarlık göz maskeleri takarken makyaj koltuğunda Instagram'a bir fotoğraf yükledi.

Makyaj sanatçısı Mary Wiles, 54 dolara mal olan bir gül kuvars de-puffer aleti kullandı.

BB1bVqw7.img?h=560&w=321&m=6&q=60&o=f&l=

Naomi, Instagram Hikayesinde, yüzünde kullandığı cilt ve güzellik ürünlerini gösterdi.

Bunlar arasında Tatcha'nın 83 $ 'lık İpek Kanvas Koruyucu Astarı ve 45 $' lık dudak maskesi ve 222 $ değerinde Dr. Barbara Sturm Glow Drops vardı.

BeautyCounter'dan Dew Skin Tinted Moisturizer (62 $), kapatıcı (42 $) ve fondöten (62 $) dahil olmak üzere çeşitli ürünler de vardı.

BB1aXGbT.img?h=560&w=315&m=6&q=60&o=f&l=

Makyaj masasında, 45 dolara perakende satış yapan Avustralyalı güzellik markası Inika'nın Mineral Matlaştırıcı gücü vardı.

Naomi uzun süredir temiz güzelliğin savunucusudur ve Sidney, Londra ve New York'ta Onda adında bir güzellik mağazalarının franchise'ının ortak sahibidir.

Temmuz ayında The Chalkboard ile ilk başta temiz cilt bakım ürünlerini denemek için ne kadar gergin olduğunu konuştu.

BB1aXGbU.img?h=560&w=315&m=6&q=60&o=f&l=

Dedi ki: 'Her zaman acıtmasa muhtemelen işe yaramayacağını düşündüm!'

Bir şeyleri denemeye başladığımda, sadece gerçek bir etkinlik değil, aşırı hassas cildimde sağlam bir değişim gördüm '' diye ekledi.

"Hiçbir zararlı bileşen olmadığını bilmek çok mantıklı."

BB1aXQxh.img?h=560&w=448&m=6&q=60&o=f&l=

Kaynak: Daily Mail

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

'Melania Trump' Noel Hakkında Steven Colbert'le Konuştu ve Michelle Obama'yı Son Bir Kez Kopyaladı

Pazartesi günü Stephen Colbert, IRL mevkidaşının gizlice şikayet ettiği tatil sezonu hakkında konuşmak için "Melania Trump" ı - aslında tekrar eden "Geç Şov" konuk yıldız Laura Benanti'yi karşılayarak Noel ruhuna girmek için biraz zaman harcadı. Ve hem sahte hem de gerçek First Lady'nin son Beyaz Saray Noel'inde, sahte Melania da Michelle Obama'yı eski günlerin hatırına son bir kez bariz bir şekilde intihal etmek için biraz zaman ayırdı.

Şimdi, Trump'ın seçilmesinden bu yana geçen on yıl gibi hissettiren şeyin bu olduğunu unutan herkes için hızlı, kısa telafi edin. 2016'da Cumhuriyetçi ulusal kongresinde Melania, 2008 Michelle Obama konuşmasında bariz bir şekilde intihal yapan bir konuşma yaptı. (Elbette bir Trump aile geleneği olarak, Melania'nın çalışanlarından biri ahlaki hata nedeniyle suçu üstlendi.) Ve elbette, Melania'nın eski arkadaşlarından birinin son düşmeden önce konuşmalarını gizlice kaydettiğini hepimiz hatırlıyoruz. Melania'nın kayıtlardan biri Beyaz Saray Noel sergisini dekore etmek zorunda kaldığından şikayet etti.

Her neyse, Colbert'e dönelim. Şakayı başlatmak için, Melania'nın bu yıl alışılmadık geleneksel bir Noel sergisini bir araya getirmesinden bahsetti ve ardından sahte versiyonu bu konuda konuşmaya davet etti.

Sahte Melania ekranda göründüğünde, "Mutlu merhaba ve sana çok Noeller, Stephen," dedi.

İlk olarak, Colbert "Melania" ya Trump'ın COVID-19 süperpreader olaylarına karşılık gelen tüm Beyaz Saray olayları hakkında ne hissettiğini sordu.

"Ah, iyi bir partiden sonra kim biraz hastalanmaz ki? Ayrıca, mide bulantısını her zaman kocamla bir akşam geçirmenin bir yan etkisi olarak düşünmüşümdür." Zing!

Sonra, sahte Melania'nın söylediği Noel sergisini tartıştılar: "Cadılar Bayramı mağazasından yıllarca ürkütücü dekorasyonlar satın aldıktan sonra, sonunda gerçek Melania'yı ifade etmek istedim. Bu yüzden güzel, mükemmel mutlu ağaçları alıp Beyaz Saray'a sürükledim. ve onları parıltıyla kapladı, böylece yavaş yavaş öldüklerini anlamazsın. "

Böylece birkaç dakika ileri geri gittiler - "Melania" dan biplenmiş, küfürlü bir Noel şarkısı da dahil - ve sonra o anılarına geldi ve bir alıntı okudu.

Sahte Melania, Colbert'in sözünü kesip Michelle Obama'nın en çok satan anısı olan "Becoming" i çaldığına işaret etmeden önce, "Ailem Chicago'nun güney kıyı mahallesinde, ait olan küçük bir tuğla bungalovda yaşıyordu" dedi.

"Nasıl cüret edersin," diye sordu sahte Melania. "Bu, #Bebestcoming kitabımdan. En çok satanlar arasında büyük bir yer olacak."

Daha fazlası var ve izlemek isterseniz hemen şimdi aşağıdan yapabilirsiniz:

Kaynak: THE WRAP

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Debra Messing, Trump Hapishanesine Tecavüz Dileklerini İkiye Katladı

Debra Messing Pazartesi günü Donald Trump'ın hapishanede tecavüze uğramasını umduğunu söyledi ve geçen hafta bir tweet'te Trump'ın diğer tüm hapishane mahkumları için "en popüler erkek arkadaş" olmasını istediğini söyledi.

"Tecavüz bir şiddet eylemidir. Trump yüz milyonlarca insana şiddet uyguladı. Umudum (ve bu hayatımda ilk kez) masaların tersine dönmesi ve faillerin kurbanı olması," diye tweet attı Messing. Pazartesi.

Geçen hafta aktris, hapisteki diğer mahkumların "en popüler erkek arkadaşı" olmasını umduğunu tweetledi - bu, homofobik olduğu için hızla eleştirilen bir yorumdu.

"@realDonaldTrump, zayıf, korkmuş, aptal, beceriksiz, ihmalkâr, intikamcı, narsist, suçlu birisin," tweet mesajında mesaj attı. "Umarım tüm mahkumlar arasında en popüler erkek arkadaş olduğun hapishanede uzun bir ömür yaşarsın."
Messing, Pazartesi mesajında geçen hafta tweetini savundu ve "LGBTQI / queer LOVE" dan bahsetmediğini söyledi: "Açık konuşayım: LGBTQI / queer LOVE hakkında hiçbir şey söylemedim."

Messing'in aşağıdaki tweet'lerine bir göz atın.

Alıntı

Açık konuşayım: LGBTQI / queer LOVE hakkında hiçbir şey söylemedim. Tecavüz bir şiddet eylemidir. Trump, yüz milyonlarca insana şiddet uyguladı. Umudum (ve bu hayatımda ilk kez) durumların tersine dönmesi ve faillerin kurbanı olması. #LGBTQIAally https://t.co/HvejpMI1wA -

Debra Messing14 Aralık 2020

AMERİKA. BU BİR LİDER. @ RealDonaldTrump zayıf, korkmuş, aptal, beceriksiz, ihmalkar, kinci, narsist, suçlusunuz. Umarım tüm mahkumlar arasında en popüler erkek arkadaş olduğun hapishanede uzun bir ömür yaşarsın. https://t.co/gn5maHZl1y -

Debra Messing10 Aralık 2020

Kaynak: THE WRAP

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Trump saç durulamasından şikayet ettikten sonra duş başlığı kuralı değişti

Enerji Bakanlığı Salı günü, Başkan Trump'ın bazı duşların saçlarını yeterince durulamadığından şikayet etmesinden sonra duş başlıkları da dahil olmak üzere tüketici armatürleri ve cihazlarında enerji standartlarını kolaylaştıran iki kuralı kesinleştirdi.

Kaynak: Yahoo News

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Sir Ian McKellen İlk Koronavirüs Aşısını Aldı: 'Kendimi Öforik Hissediyorum'

BB1c0n2u.img?h=630&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Gandolf anladı! Yüzüklerin Efendisi üçlemesinde Gandolf ve X-Men serisindeki Magneto rolüyle tanınan 81 yaşındaki efsanevi İngiliz aktör Sir Ian McKellen, koronavirüsün ilk dozunu alan ilk ünlülerden biri oldu. aşı.

Çarşamba günü, gökkuşağı çizgili bir fular sallayan McKellen, ilk aşısını Londra'daki Queen Mary's Üniversite Hastanesi'ndeki bir NHS hemşiresinden aldı ve başkalarını aşı almaya teşvik etmek için hikayesini halka açmayı seçti.

Aşıyı yaptırdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Bunu kimseye tavsiye etmekte tereddüt etmem, ”dedi. Aşıyı aldıktan sonra kameraya başparmağıyla bakan McKellen. "Umarım, daha fazla insan aşılandıkça, daha normal bir yaşam tarzına geri dönme yolunda ilerleyeceğiz."

McKellen, Britanya'nın Evening Standard gazetesine yaptığı açıklamada, çekimin "acısız" olduğunu söyledi ve "Bu çok özel bir gün, kendimi coşkulu hissediyorum."

Başkalarını aşı olmaya teşvik etmeye devam etti, "Bunu sadece kendiniz için değil, yakın olduğunuz insanlar için de yapıyorsunuz - toplum için üzerinize düşeni yapıyorsunuz."

Akşam Standardı ayrıca Great British Bake Off hakimi Prue Leith'in ilk aşı turunu alanlardan biri olduğunu ortaya çıkardı.

Kaynak: ET

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Britney Spears Kısa Yeni Saç Kesimini Gösteriyor

BB16LQfc.img?h=741&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Britney Spears'ın sözleriyle, “eski ile dışarı…. yeni ile birlikte! "

Bu, sarı bukleleri omuzlarının hemen üstüne vuran yeni saç kesiminin çıkışını yaptığı bir fotoğrafın altını çizdi. Başlarında öpücük, yıldız ve gül emojilerinin yer aldığı yeni 'yaptığı iki özçekimi daha paylaşmaya devam etti.

"Şimdi dua edelim," diye şaka yaptı.

ab3d7e10bb150856dabd3acd0c50a0a5

Pop prensesinin erkek arkadaşı Sam Asghari, elbette, görünüşe bayıldı, bir dizi kırmızı kalp emojisini yorumladı ve "Onu seviyorum" yazdı.

Saç kesimi, Spears'ın Glory albümünün lüks sürümünde Backstreet Boys ile ortak çalışma olan "Matches" i çıkardıktan sadece bir hafta sonra geldi.

Kaynak: billboard 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Tiger Woods ve oğlu Charlie, PNC Şampiyonasında Yan Yana Baba-Oğul Olarak Görüntülendi 

BB183T0I.img?h=813&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Tiger Woods ve onun uzun süredir yardımcısı Joe LaCava, oğullarını PNC Şampiyonası bağlantılarına götürüyor.

44 yaşındaki Tiger, 11 yaşındaki oğlu Charlie Woods ile birlikte şampiyonaya ilk kez çıkarken, 65 yaşındaki Joe'ya 22 yaşındaki oğlu Joe Jr., iki gün boyunca Woods'da yardımcı olacak. Etkinlik. PNC Şampiyonası pro-am Perşembe günü başlarken, iki günlük yarışma Cumartesi Orlando, Florida'daki Ritz-Carlton Golf Kulübü'nde başlayacak.

Eskiden Baba-Oğul Mücadelesi olarak bilinen etkinlik, PGA Tour ve LPGA sporcuları ile bir aile üyesini takım halinde yarışmak üzere bir araya getiriyor.

2012 yılından bu yana Tiger için çalışan Joe, heyecan verici baba-oğul işbirliğinin haberini Çarşamba günü GOLF TV ile yaptığı röportajda paylaştı.

Joe, "Yaklaşık bir ay önce Tiger bana yaklaştı ve 'Charlie ile PNC baba-oğul şampiyonasında oynamayı düşünüyorum' dedi. "Ve o kadar sarhoştum ki, 'Benimle dalga mı geçiyorsun?' Dedim. "Çünkü muhtemelen bir veya iki yıl uzakta olduğunu düşündüm. Charlie bu yıl golf hatasına yakalandı, bir ton golf oynadı, pratik yaptı, üzerinde çalıştı ve oynamak için heyecanlandı."

"Tiger, Joe'dan Charlie için caddy yapmasını isteyecek kadar nazikti, böylece baba-oğul ikilisiyle bir baba-oğul caddy ikilisi yapabilirdik. Bu yüzden iyi bir hafta sonu geçireceğiz, dört gözle bekleyeceğiz. erkeklerle dört gün. "

James Madison Üniversitesi'nde son sınıf öğrencisi olan Joe Jr., babası ona fırsattan bahsettiğinde "çok heyecanlandığını" söyledi.

"Okuldaki tüm arkadaşlarıma söyledim ve kesinlikle benim için heyecanlılar," dedi Joe Jr. "Dediği gibi, şu anda virüs ve benzeri şeylerle herkes golf hatasını yakalıyor, bu yüzden herkes bununla ilgileniyor ve ben çok heyecanlıydı ve işte buradayız. "

Babası, "Eğlenceli olacak, harika bir etkinlik olacak. Charlie, tıpkı yaşlı adam gibi çok rekabetçi. Yani orada çok rekabetçi olacağız ama aynı zamanda güzel, eğlenceli bir hafta sonu olacak. "

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Christina Aguilera Bu Doğum Günü Bodysuit Videosu ile 40 Yaşına "HAZIR"

BB1c3lym.img?h=741&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Christina Aguilera 18 Aralık Cuma günü 40 yaşına girdi ve hayatının dönüm noktasını farklı bir zihniyetle - ama aynı katil bedenle - işaret ediyor.

Xtina, Megan Thee Stallion’un arka planda çarptığı "Body" vuruşuyla yeni bir videoda evinde kasılma yaparken giydiği altın süslemeli siyah bir bodysuit ile büyük 4-0'ı kucakladı. "40 senin için geliyorum!" haykırdı.

Missy Elliott, bir hayranın kendisine Rose Royce’un 1976 yapımı “Car Wash” şarkısını cover'ını Spotify'a koymasını istemeden önce “Happy Birfffffday” yorumunu yaptı. İkisinin 2004 DreamWorks animasyon filmi Shark Tales için kaydettiği.

“Yansıma” şarkıcısı, yeni yaşına hitaben yazdığı bir mektupta hayatının yeni bir on yılına gelmenin kendisini nasıl hissettirdiğini ortaya koydu.

"Sevgili 40, Ne güzel bir kavram ... sadece 40 yaşına girmekle kalmayıp, 40'ına GELMEK!" uzun mesajına başladı. “Bu sürekli mevcut sosyal damgalama yaşlanmanın etrafında var ama ben HER ZAMAN onu kucakladım! … En iyi hayatınızın bir kısmının 40'lı yaşlarınızda yaşandığının söylendiğini duydum. Tüm saçmalıklarla ilgili bir şey söylemeyi bırakırsınız… netlik üzerinize gelir ve yaptığınız her harekette yeni bir niyet belirir. En iyisinin henüz gelmediğine gerçekten inanıyorum ve buna HAZIRIM. "

Xtina body 40'ı izleyin ve en son doğum günü videosu ve aşağıdaki mektubuyla cesurca gelin.

Kaynak: bilboard

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Karolina Kurkova, Vücudu Hakkında Güçlü Bir Yazının Yanında Hamileliği Duyurmak İçin Çıplak Poz Verdi

BB1c3pzZ.img?h=840&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Hamilelik vücudunuza pek çok değişiklik getirir, bazılarını beklediğiniz ve bazılarının geldiğini hiç görmediniz. Glamour için yeni bir denemede, eski Victoria's Secret modeli Karolina Kurkova, hamileliğini, değişen bedeniyle ilgili ham bir makale ve gerçekten çarpıcı bazı hamilelik fotoğraflarıyla birlikte duyurdu. Bu, Çek güzelliğinin kocası Archie Drury ile olan üçüncü çocuğu olacak; ancak Kurkova, küçük insanını büyütme deneyiminin bu sefer ne kadar farklı olduğunu yazıyor.

Model, kontrol edemediği şeyleri kabul ettiğini ve memnuniyetle karşıladığını açıklayarak başlar. “Ancak üçüncü kez hamile olmak ve özellikle bu süre içinde hamile olmak farklı bir deneyim” diye yazdı. "Açık olan var - bunu sevdiklerinizle gerçekten deneyimleyemiyorsunuz, geniş aileyi göremiyorsunuz, ultrasona tek başınıza gidiyorsunuz."

Bununla birlikte, üçüncü hamileliği, COVID ile ilgili olmayan birçok değişiklikle birlikte gelir, özellikle de yeni bedenini tanıma ve ona aşık olma yolculuğu. “Yirmi bir yıllık modellik, tüm hayatımı fotoğraflarla belgeliyordum ama hamilelik fotoğrafları çekmek istemedim çünkü hamilelik göbeğimi hiç güzel hissetmemiştim. Düşündüğümde üzülüyorum. "

Kurkova, modelleme endüstrisindeki zamanının, güvensizliklerinin en “küçük” ünü bile nasıl vurguladığını paylaşmaya devam etti. Üç ay erken doğdu ve bebekken göbek fıtığının onarılması için ameliyat olması gerekiyordu, bu da göbek deliğinin “normal göbek deliği” dediği yaraya daha çok benzemesine neden oluyor. Eşsiz göbek deliğinin, kötü niyetli çevrimiçi trollerin kendisine zorbalık yapması için bir hedef haline geldiğini söyledi.

Bu, modellik yıllarındaki güvensizliğinin bir kaynağı olsa da, büyüyen karnı hakkında hissettiklerinde de rol oynadı. Kurkova, "Hamile kaldığımda düz bir noktam olduğu anlamına da geliyor - göbek deliğim büyüdüğünde göbeğim mükemmel bir şekilde yuvarlaklaşmıyor ve bunu asla göstermek istemedim" diye yazdı.

Elbette, “mükemmel vücut” un zarar verici zihniyetinin içinde çalıştığı sektörden kaynaklandığını kabul ediyor. Çıkış için yazdığı yazıda, “eksik göbek deliği” hakkında yazılan makaleleri hatırlarken, diğerleri buna “garip ve yabancı” diyordu. "

Ancak sorun yalnızca çevrimiçi eleştirmenler değil, her gün gözlerinin önünde olduğunu gördüğü bir sorundu. Fotoğraf çekimlerinde, “editörler bunu rötuşlar, başka birinin göbek deliğini (kimin olduğunu bilmek isterim) vücuduma yapıştırırdı. İnsanlar bunu neden yapsın? "

Neden gerçekten? Ne mutlu ki Kurkova, şimdi paylaşmaktan gurur duyduğu hamilelik fotoğrafları evinin rahatlığında samimi bir ortamda çekildi - ve bu onun halk tarafından nasıl fotoğraflanıp görülmesini istiyor.

Kurkova'nın gelişen cildinde kendini rahat hissetmesine ve kesinlikle büyüleyici görünmesine çok sevindik.

Kaynak: sheknows

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Joe Jonas, bebek Willa ile yürüyüşe çıkarken babalık görevini yaparken görüntülendi

BB1c1Gkm.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Kısa süre önce, kendisine tapan eşi tarafından 'yılın kocası' olarak damgalandı.

Ve Joe Jonas, Perşembe günü, kız çocuğu Willa'yı Encino, California'da yürüyüşe çıkarırken görüldüğünde kocalık görevlerini yerine getirirken görüldü.

31 yaşındaki Jonas Brothers yıldızı, kapüşonlu ve spor şortundan oluşan koyu renkli bir atletik takım giymişti.

BB1c1OZw.img?h=560&w=426&m=6&q=60&o=f&l=

Siyah kapüşonlu üst, kolları mavi çizgilerle Prince markasına aitti.

Kapşonunu çıkardı, ağartıcı sarı saçlarından biraz dışarı bakıyordu.

Joe, önünde 'oy' kelimesini gösteren siyah yüz maskesini taktı.

BB1c1KyS.img?h=591&w=888&m=6&q=60&o=f&l=

Turuncu desenli siyah spor ayakkabılar giydi.

İkili geçen yıl iki ayrı törenle evlendi.

Son zamanlarda Turner, Joe tarafından kendisine verilen bir hediyeyi (Hannah Montana tişörtü) göstermek için Instagram'a gittiğinde hayranlarına Noughties'e en iyi gerilimi sundu.

Game Of Thrones oyuncusu, Disney günlerinde pop prensesinin gerileme fotoğraflarıyla süslenmiş tepesinden bir fotoğrafını paylaştı ve şehvetli dönüşümü.

BB1c1Gkt.img?h=560&w=400&m=6&q=60&o=f&l=

Hayranlar, Joe'nun erkek kardeşi ve grup arkadaşı Nick'in 2007'de Hannah Montana olarak rol aldığı Miley ile çıktığını sevgiyle hatırlayabilirler, hit yapımcı daha sonra ayrıldıklarında 'dünyanın durma noktasına geldiğini' hissettiğini itiraf etti.

Sophie, Miley'nin masum pop prensesinden şehvetli müzik yıldızına olan yolculuğunu belgeleyen yeni armağanıyla heyecanlanmış görünüyordu.

Yazıyı yazdı: "Erken Noel hediyem için yılın kancaları sayesinde."

Kaynak: DailyMail

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Donald ve Melania Trump, Ofisten Ayrılmadan Önce Beyaz Saray'ın Noel Portresini Paylaşıyor

Başkan Donald Trump ve First Lady Melania Trump, Beyaz Saray'daki son Noellerini kutluyor.

BB1c4lrt.img?h=1399&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Cuma günü yayınlanan resmi Noel portresinde çift, Beyaz Saray'ın Büyük Merdiveninde poz verirken birbiriyle uyumlu smokin giyiyor. First Lady'nin paylaştığı bir Tweete göre, görüntü 10 Aralık'ta - Seçim Kurulunun cumhurbaşkanlığı seçim yetkilisinin sonuçlarını açıklamasından birkaç gün önce çekilmişti.

Tweette "Başkan Donald J. Trump ve First Lady Melania Trump'tan Mutlu Noeller" yazıyordu.

Trump daha önce 2017 ve 2018'de tatil portreleri yayınlasa da, geçen yıl bir tane yayınlamadı.

Geçtiğimiz ay, 20 Ocak'ta kocasıyla birlikte görevden ayrılacak olan Bayan Trump, son Beyaz Saray Noel süslerinin temasını açıkladı.

Instagram'da, "Yılın bu özel zamanında, 'Güzel Amerika'yı paylaşmaktan ve büyük Milletimizin ihtişamını takdir etmekten mutluluk duyuyorum," diye yazdı ve ayrıca bir fotoğraf galerisi paylaştı. "Hepimiz evimiz olarak adlandırmaktan gurur duyduğumuz bu toprakları birlikte kutluyoruz."

"Geçtiğimiz dört yıl içinde, ülkemizin en güzel yerlerinden bazılarına seyahat etme ve en şefkatli ve vatansever Amerikan vatandaşlarından bazılarıyla tanışma şerefine sahip oldum. Kıyıdan kıyıya, tüm Amerikalıların payına düşen bağ, geleneklerimizin takdir edilmesidir. Bayan Trump bir basın açıklamasında, "Halkevinin tatil sezonuna hazır olduğundan emin olmak için çalışan tüm çalışanlara ve gönüllülere teşekkür ederiz" dedi. Herkese Mutlu Noeller ve mutlu ve sağlıklı bir Yeni Yıl diliyorum. "

Her yıl düzenlenen Noel geleneğinde, bu haftanın başlarında, Washington D.C.'deki Çocuk Ulusal Hastanesini ziyaret ederek genç hastalara bir kitap okudu.

Bayan Trump, "Burada olmak harika" dedi. "Bu, tatil döneminde en sevdiğim olaylardan biri."

Bir havuz raporuna göre, okumaya sadece iki çocuk katıldı, ikisi de First Lady'nin önünde bir halıya oturdu ve okumadan önce yüz maskesini çıkardı.

Hastanenin bir temsilcisi CNN'e, D.C.'nin sağlık düzenlemelerinin, "kimsenin konuşmacının altı fit yakınında olmaması koşuluyla, yayın veya seyirci için konuşma yaparken" insanların maske takmasını gerektirmediğini söyledi.

Hastane çalışanı, Ekim ayında kocası ve ergen oğulları Barron ile birlikte COVID-19 için pozitif çıkan ilk bayanın hastanede diğerlerinden 12 fit uzakta olduğunu ve hepsinin maske taktığını ekledi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Leah Remini Tom Cruise'u yerden yere vurdu, COVID-19 güvenlik bağırmasının 'tanıtım' için olduğunu söyledi

BB1c4p4f.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Misyon: İmkansız 7 setinde COVID-19 güvenlik protokollerini ihlal ettiği için aktörü kınayan mürettebat üyelerini ele geçiren ses sızdırılmasının ardından bu hafta birkaç ünlü ve gözlemci Tom Cruise'un savunmasına geldi. Ancak Leah Remini Çarşamba günü yayınlanan uzun bir açıklamada Cruise'u eleştirdi. patlaması bir "tanıtım gösterisiydi" ve ona "istismarcı bir kişi" diyordu.

Remini anti-Scientology blogu The Underground Bunker'da yayınlanan açıklamada, "Tom’un tepkisi ... gerçek kişiliğini gösteriyor," diye yazdı. "O istismarcı bir kişi. Buna şahit oldum, küçük bir düzeyde alıcısı oldum ve eski kız arkadaşı, çalışanları ve arkadaşları bana benzer tacizden bahsetti. Bu gerçek Tom . "

"Tom ekibinin ailelerini umursamıyor; bunların hepsi tanıtım için," diye devam etti Remini. "Tom'un bu rantı kendisi için yazdığına ve Scientology asistanının kaydını yaptırıp yayınladığına bahse girerim. Muazzam bir güce sahip zengin bir aktörün ekibine bu şekilde hitap etmesini duymak, zayıflığın bir işareti ve derinden dertli bir kişidir."

Cruise için bir temsilci, EW'nin yorum talebine yanıt vermedi.

The Sun tarafından yayınlanan ses klibinin, Cruise'un iki mürettebatın birbirine çok yakın durduğunu gördükten sonra kaydedildiği bildirildi. Cruise, "Geceleri her lanet stüdyosuyla telefondayım, sigorta şirketleri, yapımcılar ve bize bakıyorlar ve filmlerini yapmak için bizi kullanıyorlar. Binlerce iş yaratıyoruz. , sizi orospu --- erler! Onu bir daha asla görmek istemiyorum. Asla! "

Cruise'un patlamasından sonra Remini, “Tom, Hollywood'un yardımı olmadan film yapamayacağını düşünüyor gibi görünüyor” dedi. "Böyle bir şey söylemek, Tom'un inandığı tanrısal figürü ve Scientology tarafından anlatılanları gösterir. Gerçek şu ki, bugün Hollywood'da çalışan herkes katı COVID kuralları altında çalışıyor. Çalışan herkes bunu biliyor. Tom Cruise, öyle düşünüyor gibi görünse bile filmlerin nasıl yapıldığını dikte etmiyor. "

Remini, Cruise'un aktif ve önde gelen bir üyesi olduğu Scientology Kilisesi'nin eski bir üyesi ve sesli eleştirmenidir. Kısa süre önce A&E belgesel dizisi Scientology and the Aftermath'ın devamı niteliğindeki Scientology: Fair Game adlı podcast'i yayınladı. Dizi, kilisenin eleştirmenlere karşı uyguladığını söylediği ve Scientology Kilisesi'nin hepsini reddettiği taktikleri araştırdı.

Geçmişte Mission: Impossible yıldızı da eleştirdi.

Remini, The Daily Beast'e 2018 röportajında "Scientology'de devam eden suistimallerin çok farkında" dedi. "O bunun bir parçasıydı." "Scientology içinde bir tanrı olarak görüldüğüne" inandığını da sözlerine ekledi.

Kaynak: Entertainment 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Obama, Amerikalılara (Trump'ın aksine) tıpkı bizim gibi olduğunu hatırlatarak Televizyonda En Sevdiği 10 Şovu Açıkladı

BB1c5FJr.img?h=756&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Geçtiğimiz beş yıl içinde Amerika'nın giden başkanı nadiren televizyondan çıktı. Bu arada, Obamalar popüler kültürü geri kalanımızla birlikte sessizce tüketti ve daha da iyisi, çoğumuz gibi. Yaz boyunca Michelle Obama, birkaç Verzuz savaşı için Instagram Live izleyicilerinde rastgele bir şekilde ortaya çıktı - orada milyonlarca sıradan insan gibi müziğin keyfini çıkarmak için, özel ilgi için uğraşmak yerine.

Bu haftanın başlarında eski başkan Barack Obama, Entertainment Weekly ile birkaç favori TV şovu başlığını paylaştı ve aralarında "The Boys" dan bahsederek çizgi roman hayranlığını hoş bir şekilde şok etti. Bunun neden bu kadar şok edici olduğunu tam olarak anlamak için, bu dizi, kahramanlardan birini çok uzun bir uzantı ile boğan bir süpervizörün sahnesini içeren ve böylece "yetiştiren değil gösterici değil" ifadesine yeni bir anlam kazandıran bir dizi. "

Bu, büyük arkın süper kahramana tapınma eleştirisini ikiye katlayan ve bir ulusun faşizmi kucaklamak için ne kadar kolay baştan çıkarılabildiği, çarpışan, aşırı şiddetli bir sezonda sadece bir andı. Ortalama bir kişi için tam olarak kaçan bir ücret değil, sağcı medya tarafından hala iftira edilen ve Oval Ofis'in şu anki (ama uzun süre değil) sakini için? Sanırım arındırıcı olmalı

Cuma günü yayınlanan en iyi TV listesinin geri kalanı çok daha fazla başkanlık ve prestijle doludur: "Better Call Saul", akıcı satranç hikayesi "The Queen's Gambit", yıkıcı "I May Destroy You", "The Good Lord Bird , "Devs", "Mrs. America", "The Good Place" ve memleketi hakkında iki mükemmel gösteri, "The Last Dance" ve "City So Real".

İstediğiniz gibi bu seçeneklerin her birinin yararını tartışın, ancak burada gerçekliğine dair yeterli çeşitlilik var, bir kişinin bunun sıradan bir insan kadar TV izlemekten zevk alan biri olduğunu bilmesini sağlayacak. Bunlar, sıradışı bir hayat yaşarken bile sıradan insanlarla aynı sıradanlığı paylaşan birinin seçimleridir. (En sevdiği film yelpazesinin daha dar bir çekiciliği var ama yine de etkileyici ve yine de Obama'nın "Bill & Ted Face the Music" diyerek halka açık bir şekilde durmasını beklemiyorum.)

Acı partizanlık, TV takdirinin birleştirici gücünün üstesinden gelemez, ancak Obama'ya biraz saygı duyuyorsanız, o zaman belki de popüler kültürün sıradan insanlar için ne anlama geldiğine dair anlayışını takdir edebilirsiniz.

Donald Trump, televizyona girme yolunu manipüle etme ve onu ülkenin yarısını mantık ve gerçeği terk etmeye ikna etmek için kullanma konusunda usta olabilir, ancak hiçbir zaman ustaca kullanmadığı bir şey - eğer varsa - medyanın bir eşitleyici olarak gücü, yeteneği. en geniş insan grubuna ulaşmak ve onları sohbete davet etmek.

Fox News izleyicileri, Trump'ın tüm prime time programlarını derinden ve telefonda "Fox & Friends" ya da Jeanine Pirro ile açtığı düzenlilik göz önüne alındığında muhtemelen buna katılmıyorlar. Bu strateji, onun yıldız olarak kalmasını ve her zaman açık olmasını sağlamakla ilgilidir.

Ayrıca, Trump'ın hayatının çoğunda oynadığı karakter, televizyon için hiç zamanı olmadığını iddia etse de, birçok rapor, günlerinin çoğunu ofisteyken TV izlemenin nasıl geçtiğini söylüyor. Sonra yine, eğer bir gösteri sizinle ilgiliyse ve sizin için izliyor musunuz yoksa kendi yansımanıza mı bakıyorsunuz? "İyi Yer" üzerine kafa yormayan ve yapacak daha iyi bir işi olmayan filozoflar için bir soru.

Trump'ın yıl sonu TV listesi varsa, kesinlikle geçen yıl zirveye çıkan aynı şüphelileri, Tucker Carlson'ın saatini eksi olarak içerir. "Hannity", "Yargıç Jeanine ile Adalet", Maria Bartiromo ve "Lou Dobbs Tonight" ın sunucusu olan ve "Lou Dobbs Tonight" ın sunucusu Lou Dobbs'un oynadığı "Maria ile Sabahlar" ile birlikte söylemeye gerek yok. Trump seçim sonuçlarını tersine çevirebilir ve Beyaz Saray'ı geri alabilir.

Bununla birlikte, Dobbs, karşılaştığınız her Tracy Flick özentisine benzeyen ve hayal edebileceğiniz her komplo teorisini püskürten OANN'deki ev sahiplerinin dönen listesi ile aynı zekaya sahip değil. OANN, "The Apprentice" tipiyle bol miktarda stoklanmıştır ve hangi programın en sevdiği programın tahmin edilmesini zorlaştırır.

Bu "Kara McKinney ile Devrilme Noktası", kayıtsız sunucusu Black Lives Matter'ın olumsuz bir şekilde yanlış tanımlanmasına inanmadığı bir dizi mi? Yoksa, Ivanka'ya benzeyen ve Trump'ın ona hayranlık duyduğu her şeyi rahatsız eden "In Focus" sunucusu Stephanie Hamill mi? Bunun yerine, Trump'ın muhtemelen "Jeffrey Epstein'dan Kurtulmaktan" zevk aldığını tahmin etmek daha kolay ama tüm yanlış nedenlerden dolayı. Ne yazık ki bu bir şaka değil.

Tüm bu tahminler, bu iki adam arasındaki farkı sadece zevk açısından değil, aynı zamanda mizaçta da göstermektedir. Trump'ın en sevdiği televizyon dizileri, maruz kalma kanalları ve bunlar, beyin bulanıklıklarının gerçeklerden ne kadar uzaklaştığına bakılmaksızın, bize ne düşündüğü hakkında konuşmakta etkili oldukları kadar iyi.

Aksine, Obama'nın listesi üzerinde kafa yorabilir ve benzer temalar, birbiriyle bağlantılı nitelikler arayabilir. Her birini neden sevdiğini açıkladı, ancak bazen bir dizi, gözlemcisi hakkında kişinin söylemediği şeyler ortaya koyuyor.

Bu daha yüce varsayımların yanı sıra, eğlencede en iyisinin ne olduğuna dair yıl sonu listeleri yayınlamanın heyecanı, zevk seviyemizi göstermek veya fikrimizin "doğru" veya "yanlış" olduğunu kanıtlamak değildir; tanım gereği böyle bir şey yoktur. Bunun yerine, kendi zamanımız ve kendi oturma odamızdaki deneyimler etrafında birleştiğimizi hatırlatmak isteriz.

Her gösteri nötrleştirici bir mıknatıs olabilir ve her biri, onu çeken insanlara ortak bir şey paylaştığımızı hatırlatır. Bu alanlarda, siyasetimiz uyuşmasa da en azından bu zeminde buluşabilir, huzur içinde oturup manzaraya bakabileceğimizi kabul etmek mümkün.

Kaynak: Salon

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

COVID-19 aşısını alan ünlüler

BB1c7ygQ.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Sir Ian McKellen

BB1c4rGk.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence

BB1c4tHJ.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

New York Milletvekili Rep. Alexandria Ocasio-Cortez

BB1c5nRE.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Senatör Mitt Romney

BB1c4rGo.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

CNN'nin Spikeri Dr. Sanjay Gupta

BB1c65MT.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Medya İmparatoru Rupert Murdoch

BB1c4pae.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Milletvekili Nancy Pelosi 

Slide 9 of 19: Senate Majority Leader Mitch McConnell got the COVID-19 vaccine on Dec. 18, 2020. "Just received the safe, effective COVID vaccine following continuity-of-government protocols," he tweeted afterward. "Vaccines are how we beat this virus. Now back to continue fighting for a rescue package including a lot more money for distribution so more Americans can receive it as fast as possible."

Senato Başkanı Mitch McConnell

BB1c4tHZ.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Sinemacı Oliver Stone

BB1c5hux.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Senatör Elizabeth Warren

BB1c4B3O.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Senatör Marco Rubio

Kaynak: WW

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Bir Yumurta fotoğrafı Kylie Jenner'ı en instagram'da en çok beğenilen fotoğrafını (18 Milyon) geride bırakarak en çok beğenilen oldu (27 milyon)

_105172905_egg3.jpg

Yaklaşık bir yıldır Kylie Jenner Instagram'da en çok beğenilen fotoğraf rekorunu elinde tutuyor. Çoğu, asla üstesinden gelemeyeceğini düşünüyordu. Ancak tek fotoğraflı, yumurta resmi olan bir hesap, rekoru kırmak için yola çıktı. BUGÜN Carson Daly raporları.

Kaynak: Instagram

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Ünlüler ve Köpekleri (Dolaşmaya Çıktıklarında)

BB1c86pQ.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Heidi Klum

BB1c6Woi.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Harrison Ford

BB1c6TVL.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Christian Bale

BB1c2pYg.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Conan Obrien

BB1b5LRZ.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Kendall Jenner

BB1b5FWY.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Paris Hilton

BB1b5J98.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Diane Keaton

BB1b5LSX.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Helana Bonham

BB1b5XR9.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Robin Wright

BB1b5SBz.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Joe Mangeniello

Slide 31 of 200: Dua Lipa was spotted on the New York City set of a new music video carrying her dog on Sept. 30.

Dua Lipa

BB1a6Zyo.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Hue Jackman

BB19JFwM.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Alicia Silverstone

Kaynak: WW

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

2020'nin En İyi Albümleri

Variety-2020-Best-Albums.jpg

Uzun zamandır müzik meraklıları arasında bir meme olarak dolaşan ünlü bir “Fıstık” karikatür paneli var ve burada LP'nin kollarını yükleyen Schroeder karakteri Lucy'ye şöyle diyor: . " Schroeder'in 2020'de nasıl hissettiğini biliyorduk - "… yeni bir oynatma listesi oluşturuyorum" çoğumuz için çağa uygun güncelleme olsa bile. Ve bu, canlı unsur yıl içinde dörtte birinden daha az bir süre önce acımasızca alındığı için, güvendiğimiz kayıtlı müzikti. Müzik, gerçekten yarı yarıya etkili bir şekilde yarıya indirilen tek sanat formuydu - performans tarafında hepimize götürüldü ve Schroeder, hi-fis ve akıllı telefonlarımızdan gelen dönüşümün sesine her zamankinden daha bağımlı hale geldi.

Ancak canlı müzik, karantina nedeniyle filmlerin veya televizyonun olmadığı bir şekilde sakat bırakıldıysa, avantajları vardı: Sadece müziktir, bir anlatı kurulumuna gerek kalmadan hemen üzerinize koşmak için acele etmekte özgürdür. 30 saniye veya daha kısa sürede anlık bir ruh hali dönüştürücü olun. Bazen bu salgın yılda, doktorun emrettiği kendiliğinden bir beni almaydı ve diğer anlarda, müziğin bizi hislerimizin daha da derinlerine götürmesini isteyebilirdik. Ve bu yıl öne çıkan en iyi müziklerin çoğu, en azından biraz ikisini birleştirdi. Bu, bu yeni evde kalma döneminde kaydedilen ani ve geç kayıtlar için doğruydu ve hemen önce kaydedilen kayıtların tümü, eğer üstünlükte hissetme öngörü gücüne sahiplerse, kehanet olarak kabul edileceklerdi.

İşte Variety müzik yazarlarının Taylor Swift'in sessizleşmesinden makineye karşı her zamankinden daha yüksek sesle çalışan Run the Jewels'a kadar 2020'nin en iyi albümleri için seçtikleri. Weeknd, bu toplamada göze çarpan bir şekilde eksik değil, ancak Grammy'lerin bile kabul edebileceği diva, evde kalma emirleri ne kadar yükseğe uçabileceğimize bir tavan koyarken bile pop hayranları yükselen Dua Lipa değil.

1. Sault - Untiteled (Rise)

untitled-5.jpg?w=1000

Her nasılsa, gizemli İngiliz R & B / elektronik tarzı kombo Sault, sadece 18 ayda, hepsi iyi ve ikisi kesinlikle harika olan dört zengin çeşitliliğe sahip, sosyal açıdan çatışmacı albümü bırakmayı başardı. Müzik o kadar iyi değilse ve güçlü, Siyah merkezli mesajlarına hizmet etmeseydi, kasıtlı anonimlikleri can sıkıcı veya gösterişli olurdu. Sault'un sesi, son 50 yıllık Siyah müziğin neredeyse bir vitrini: 70'lerin başındaki R & B, Philly soul, disko, Soul II Soul'dan Massive Attack'a kadar uzanan İngiliz R & B, caz müziği, Afrika müziğinin çeşitli türleri, ilahiler var. , nefes kesici yaylı düzenlemeler ve hatta efsanevi NYC DJ'leri Masters at Work'ü anımsatan anlar - ve hepsi harika bir DJ'in akıcılığı ve güncelliğiyle bir araya geliyor. "Untitled (Rise)", Sault'un bugüne kadarki en erişilebilir albümüdür; önceki "Untitled (Black Is)" ın daha sert, daha açısal ritimlerinin yerini sürüş, dans edilebilir groove'lar ve daha yaklaşılabilir melodiler almıştır - en azından sizin gibi anlara kadar Hızlı ve zorlu "Dans Etmek İstiyorum" un ortasında, şarkı sözlerinin aniden dans pistini seven dizelerden "İnsanlarım neden her zaman ölüyor?" Zevk ve acı arasındaki bu huzursuz yan yana gelme, müziğin birden fazla ayrıcalığı kontrol etmeden bilinçsizce keyfini çıkarmayı zorlaştırır - ve muhtemelen fikir budur. (Orijinal incelememizi buradan okuyun.)

2. The Avalanches — We Will Always Love You

Avalanches_WE-WILL-ALWAYS-LOVE-YOU_ALBUM

Yirmi yıl önce, Avustralyalı bir DJ üçlüsü olan Avalanches, Beastie Boys’un dönüm noktası Dust Brothers tarafından yönetilen 1989 albümü "Paul’s Boutique" den bu yana muhtemelen en büyük örnekleme sanatının başyapıtı olan "Seni Kaybettiğimden beri" yayınladı. Grubun, o zamana kadar bir ikili olarak, eşit derecede büyük bir devam filmi olan "Wildflower" ı hazırlaması 16 yılını ve bu yılki modeli yayınlamak için nispeten kısa bir dördünü aldı. "Seni Her Zaman Seveceğiz", grubun bir önceki, özellikle baş şarkıcısız olanını, yıldız kadrosuna konuk şarkıcılar (Leon Bridges, Weezer's Rivers Cuomo, Dev Hynes, Denzel Curry ve hatta daha önce Terence Trent D olarak bilinen sanatçı dahil) ekleyerek değiştirir. 'Arby) şarkıların yaklaşık yarısına kadar. Daha da önemlisi, sonik kolajlarının melodik duyarlılıkları, daha geleneksel şarkı yazımına dikkate değer ölçüde iyi tercüme edildi. Etkileyen ve etkilerden oluşan geniş rüya ekibinin yanıltmasına izin vermeyin: Bu yine de bir Avalanches albümü, sese doğru keyifli ve maceralı bir yolculuk. (Orijinal incelememizi buradan okuyun.)

3. Childish Gambino — 3.15.20

childish-gambino-variety-hitmakers.jpg?w

THE TONIGHT SHOW STARRING JIMMY FALLON - Bölüm 0591 - Resimde: Müzikal konuk Çocukça Gambino 14 Aralık'ta performans sergiliyor,
Gambino aka Donald Glover genellikle esrarengizdir, ancak bunun, dördüncü tam uzunluktaki albümü için şaşırtıcı bir şekilde piyasaya sürülmesiyle gerçekten kendini aştı: Yaklaşık iki yıldır hayranlar tarafından bekleniyor, kısa bir süre 3.15.20'de, koronavirüsün başlamasından birkaç gün sonra çevrimiçi olarak yayınlandı ABD'de önceden haber verilmeksizin, 12 saat sonra kaldırıldı ve bir hafta sonra haber verilmeksizin resmi olarak serbest bırakıldı. Başlığı yoktur ancak ilk çıkış tarihi vardır; şarkıların çoğunda başlık numaraları bulunur; kapak boş beyaz bir kare - ancak yine de yılın en dinamik albümlerinden biri ve Glover’ın bir şarkıcı ve söz yazarı olarak muazzam olgunluğunu gösteriyor. Etkiler büyük görünse de - "Sign O 'the Times" - bir Prince, Kanye, bazı Bill Withers ve hatta biraz Beach Boys - şarkılar duygusal baladlardan (The Princely "Sweet Thing," Ariana Grande - "Time ") Yüzleşen rock, Karayip ritimleri (" Yaz Gibi Hissettiriyor ") ve hatta bir çocuk albümünden olabilecek" Big Foot, Little Foot "adlı dayanılmaz bir şarkıya. Neden uzun zamandır beklenen şaheserine gizli bir düşüşe karşı koymaya karar verdiğini kimse tahmin edemez, ancak dışarıdaki anonimliği onun büyüklüğünü gizleyemez.

4. The Weeknd — After Hours

the-weeknd-variety-cover-shoot-2-16x9-1.

30 yaşına bastıktan bir ay sonra - ve pandeminin Kuzey Amerika'da baş göstermesinden sadece günler sonra - The Weeknd, kayıt kariyerinin bir sonraki aşamasını şimdiye kadarki en kapsamlı albümü olan "After Hours" ile başlattı. Sonik olarak, ayırt edici özellikler ultra sinematik klavyeler, titreşimli alt baslar, sert vuruşlar (nadiren dans edilebilir), 80'lerin sentezleyici gelişmeleri ve yankı mağaraları, hepsi de onun yüksek, meleksi sesiyle tezat oluşturuyor. Ses belirgin bir şekilde Weeknd'dir, ancak alışılmadık bir ilerleme - aynı zamanda bir şekilde keskin ve bulanıktır. Bu aynı zamanda, pürüzsüzce akan bir yay ve gevşek bir hikayeye sahip gerçek bir albüm, bir ticari güç merkezi olarak hayranlarına ne kadar meydan okuyabileceğini müzikal olarak görmesini sağlayan bir müzik ve balad kombinasyonu. - (Orijinal incelememizi buradan, kapak hikayemizi buradan ve The Weeknd ile albüm hakkında uzun bir konuşmayı buradan okuyun.)

5. Dua Lipa / The Blessed Madonna — Club Future Nostalgia

screen-shot-2020-08-04-at-7.24.20-pm-e15

Remiksler aldatıcı bir şekilde karmaşık bir sanattır ve en iyileri orijinal şarkıyı bir eğlence yolculuğuna çıkaran yeniden icatlardır. Bu albüm, yılın en iyi albümlerinden biri olan Dua Lipa'nın "Future Nostalgia" sını yeni kıyafetler için alışverişe çıkarıyor, romantik bir akşam yemeğine, ardından bir partiye, bir kulübe, başka bir kulübe, bir parti sonrasına ve daha sonra okyanusun üzerinde güneşin doğuşunu izlemek için sahile yukarıdan aşağıya bir yolculuk - bu kadar iyi ve bu kadar uzak. Çünkü dürüst olalım: Temelde bir disko-pop albümü olsa da, "Future Nostalgia" oldukça ticari bir iş. Şarkılar güzel ama son derece direkt, tamamen kaslı ve kemikli, Madonna'nın "Truth or Dare" deki gibi. "Kulüp" te orijinal şarkıların temelleri var, ancak bunlar bazen şiddetli bir şekilde farklı kıyafetler giymişler. Remikserler - Mark Ronson, Masters at Work, Jacques Lu Cont, Paul Woolford, Yaeji ve daha fazlası dahil olmak üzere, tümü The Blessed Madonna tarafından yönetiliyor - sadece Lipa'nın şarkılarını yeniden işlemekle kalmıyor, aynı zamanda diğer sanatçıların (Stevie Nicks, Gwen Stefani ) burada ve orada. Genel etki, hepimizin nostaljik olduğu hareketli tatil partilerinden birinde arkadaşları görmek gibi. 50 dakika ve 17 şarkı uzunluğunda, "Club Future Nostalgia" çok hızlı bitti. (Orijinal incelememizi buradan okuyun.)

6. Phoebe Bridgers — Punisher

phoebe-bridgers-general-1-credit-to-fran

25 yaşındaki, aniden dört kez Grammy adayı olan bu kişi, hakkında şarkı söylediği yoğun, keskin veya yaramaz şeyleri genellikle kamufle eden yüksek, ince, güzel bir sese sahip. Şarkılarından çoğunun yumuşak odaklı prodüksiyonuyla birleştiğinde, neredeyse uyuşturucudur - ve eğer sadece yarı dinliyorsanız, bir şarkının görüşmediği gerçek hayattaki babasına bir azarlama olduğunu veya bir skeevy öncesine yönlendirildiğini fark etmeyebilirsiniz. yaşının iki katı akıl hocası-sevgilisi. Ancak Bridgers'ı bir nesil kadın şarkıcı-söz yazarının (Boygenius'taki grup arkadaşları, Lucy Dacus ve Julienne Baker) MVP'si yapan tek şey bu gerilim değil - müziğinin nadir bir çok kuşaklı çekiciliği var. Elliott Smith ve kendi gençliğinden emo rock var; Laurel Canyon'da büyüdüğü şarkıcı-söz yazarları; ve hatta Gen X-dönemi Liz Phair / Belly alt-rock'ın sıçramaları. Ama en önemlisi, erken gelişmiş bir şarkı yazarıdır, basit bir dizenin hırslı bir melodiyi sarkmasına izin vermekten eşit derecede korkmaz. Umarım, "Punisher" onlarca yıl içinde biriken bir kariyerde erken bir yüksek su işaretidir. (Orijinal incelememizi buradan ve ayrıntılı bir röportajı buradan okuyun.)

7. Kali Uchis — Sin Miedo (del Amor y Otros Demonios)

tx3p_PressPic12.jpg?w=1000

Kolombiyalı-Amerikalı şarkıcı Kali Uchis, 2018'deki “Isolation” ile son hafızadaki en iyi alt-R & B albümlerinden birini düşürdü ve ilk İspanyolca albümü “Sin Miedo (del Amor y Otros Demonios) 'a benzer görkemli bir hava kattı. " Porto Rikolu süperstar yapımcı Tainy'nin (Cardi B'nin "I Like It," Bad Bunny, Daddy Yankee, Ozuna) yapımcılığını üstlendiği albüm, orkestre, Portisheadesque tehdit ve loptan, iyimser R & B'den sinsi reggaetón ve ışıltıya kadar birçok stile yayılıyor. ' 60'lar tarzı pop - ve birden fazla şarkı, son dönem Sade'yi anımsatıyor.

8. 100 Gecs — 100 Gecs & the Tree of Clues

EE2Fz1gU4AAxujo.jpg?w=1000

Her iki 100 Gec'in 2019'daki ilk albümündeki, açıkça “1000 Gecs” başlıklı ve bu remiks / yenileme koleksiyonundaki derin çatışmalı müziğin ve bu remiks / yenileme koleksiyonuna ulaşmamın birkaç hafta sürdüğünü itiraf edeceğim. Mutant-pop türünün tesadüfi standart taşıyıcıları görünüşe göre "hiperpop" olarak adlandırıldığından (benzer pop asileri toplayan bir Spotify çalma listesinden sonra), müzikleri ilk başta kolayca aşağı inmez veya amaçlanmamıştır: Bu bir ADD-addled, hızlı Otomatik ayarlı sesler, endüstriyel sesler, ses efektleri ve görünüşte ulaşılabilecek her şeyle yüklü kesim stili. Yine de tüm bunları, ikilinin alışılmadık kompozisyon yapısını ve görünüşte nano-saniyelik dikkatini bulan şarkı yazımına yenilikçi bir yaklaşımla, kancalar, korolar, köprüler ve geleneksel unsurların çoğu ile tam olarak gerçekleştirilmiş şarkılar sunmaya devam eden yenilikçi bir yaklaşımla birleştiriyor. - sadece onları beklediğiniz yerde değil. Charli XCX ve AG Cook (etkilerini kabul ettikleri) ve Tierra Whack ("Whack World" albümü bir dakikalık 15 şarkıyla benzer bir hile başaran) gibi koltuk arkadaşları ile birlikte, şarkı yazma sürecini iyileştiriyorlar ve kaos.

9. Perfume Genius — Set My Heart on Fire Immediately

perfume-genius-motorcycle.jpg?w=1000

"Masterpiece" burada hafifçe kullandığımız bir kelime değil, ancak Mike Hadreas’ın (a.k.a. Perfume Genius) beşinci ve son albümü için daha iyi bir tanım düşünmek zor. Süslü, karmaşık bir şekilde düzenlenmiş şarkıları, şarkı sözlerinde ve müzikte çok sayıda tema ve alt metinle neredeyse müze kalitesine sahip olup, yaylı çalgılar dörtlüsü "Whole Life" dan, gösterişli gitarlar ve "Describe" ın droning ritmine kadar uzanır - ve bu sadece ilk iki şarkı. Bu ayrıntılı, dramatik ve zorludur ve kişinin hafife geldiği türden bir sanat değildir. (Orijinal incelememizi buradan okuyun.)

10. Lido Pimienta - Miss Colombia

ei.jpg?w=1000

Pop, elektronik müzik ve cumbia'nın şaşırtıcı derecede akıcı bir birleşimi olan bu tatlı seslendirilmiş Kolombiyalı-Kanadalı şarkıcının ikinci albümü yüzeyde aldatıcı bir şekilde hoş - ancak çoğu, Siyahi Güney Amerikalı bir kişi olarak deneyimlenen ırkçılık Pimienta'nın bir yansıması. iniş (başlık kısmen, sunucu Steve Harvey'in Kolombiyalı yarışmacı Miss Universe yerine Miss Philippines yerine yanlışlıkla taçlandırdığı 2015 yılındaki fiyaskodan esinlenmiştir). İspanyolca konuşmuyorsanız, bunların hepsi muhtemelen aklınızdan çıkmayacak ve bu da sorun değil: Silinmez melodilerin bir kombinasyonu ve kurnazca boynuz ve nefesli müziklerin yanı sıra elektronik kullanımıyla, "Miss Colombia" ince ve büyüleyici bir isyan şekli.

Kaynak: Veriety 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Jennifer Lopez Az Önce Alex Rodriguez'le Evlenmemeyi Düşündüğünü Açıkladı

BB1c9bky.img?h=630&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

A-Rod ve J-Lo'nun nişanlanmasının üzerinden bir yıldan fazla zaman geçti. Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez evli mi? Kısa cevap hayır. Aslında, koridorda asla yürüyemeyebilirler.

Andy Cohen'in SiriusXM programı Radio Andy'de yakın zamanda yaptığı bir röportajda Lopez, kendisinin ve Rodriguez'in ilişkilerine bu kadar alıştıktan sonra düğünlerini iptal etmeyi düşündüklerini itiraf etti. "Ah evet, bundan kesin olarak [evlenmeyeceğinden] bahsettik," dedi. Demek istediğim, bizim yaşımızda ikimiz de daha önce evliyiz, sanki evleniyor muyuz? Değil miyiz? Bizim için ne ifade ediyor? Ve sadece, kişisel gibi geliyor, mesela, ne yapmak istiyorsun? Yine de kesinlikle acelesi yok. "

"On the Floor" şarkıcısı, kendisinin ve MLB oyuncusunun Haziran 2020'de İtalya'da düğümü bağlamayı planladığını, ancak COVID-19 salgını nedeniyle evliliklerini ertelemek zorunda kaldığını açıkladı. Lopez, “Gerçekten üzücüydü çünkü Haziran ayında evlenmemiz gerekiyordu ve hepsini planlamıştık” dedi. "Bu yüzden Mart veya Nisan'da, boruya bakıyoruz ve" Bu belki olmayacak. "İtalya dünyanın en kötü yeri. Ve İtalya'da evlenecektik. 'Tamam, her şeyi iptal etmeliyiz' dedim. "

Lopez, kendisiyle Rodriguez’in 30 yılı aşkın süredir birlikte olan ve hiç evlenmemiş olan Goldie Hawn ve Kurt Russell ile olan ilişkisini karşılaştırmaya devam etti. Sadece biraz hayal kırıklığı yarattı. Ve sonra kendi kendinize düşünürsünüz, şey, onların kutsal zamanında bir şekilde olacak… ama Goldie ve Kurt gibi aynı şey, sizce, mecbur muyuz, yapmalı mıyız? " dedi.

Devam etti, "Bu bize biraz durup düşünmemiz için biraz zaman verdi. Ve sanırım bu bizim için hala önemli olan bir şey, ama acelemiz yok, biliyorsun, acelemiz yok, olduğunda olacak. "

Lopez ve Rodriguez, iki yıl çıktıktan sonra Mart 2019'da Bahamalar'da nişanlandılar.

Kaynak: StyleCASTER

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Başkan Donald Trump, Ailesinin Noel Kartına Photoshop mu Yaptırdı?

Trump başkanlığının son Noel kartında, başkan ve eşi Beyaz Saray'da birbiriyle uyumlu smokin pozları veriyor. Ancak bazıları, Trump'ın fotoğrafının daha eski bir fotoğrafa çok benzediğini ve fotoğrafın çekildiği spekülasyonlara yol açtığını söylüyor. Bir teori, Trump'ın geçen yıl Londra'da çekilmiş bir fotoğraftan kesilip Melania ile birlikte portreye eklendiği yönünde. Inside Edition, New York Film Akademisi fotoğraf uzmanı David Mager'den bir göz atmasını istedi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Bindi Irwin, Instagram Hikayesinde Büyüyen Karnını Gösteriyor

BB1c93GF.img?h=840&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Bindi Irwin bir süredir bir hamilelik güncellemesi paylaşmadı - bu yüzden Pazartesi günü bir hamilelik dönüm noktasını kutlamak ve büyüyen göbeğini göstermek için bir Instagram Hikayesi yayınladığında not aldık. Irwin ve kocası Chandler Powell, Mart ayında düğümü resmen bağladılar ve Ağustos ayında hamileliğini duyurduğundan beri, hayranlarının ve takipçilerinin eğlenmesi için burada burada sosyal medyada sevimli bebek yumru resimleri paylaştı ... ve dürüst olmak gerekirse, yeterince alamıyoruz. onlardan!

Kısa ve tatlı öykü gönderisinde, “Yarın 26 hafta. Ah seni ne kadar seviyorum. " Irwin aşağıya bakıp karnını kucaklarken postada parlıyor. En sevdiği daracık hamile kotunu ve uzun kollu siyah bir tişörtünü giyiyordu.

BB1c93GH.img?h=1989&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Bindi Irwin / Instagram'ın izniyle.

Irwin’in hamilelik duyurusu aynı derecede tatlıydı; o ve Powell, müstakbel bebekleri için mini bir Avustralya Hayvanat Bahçesi Üniforması hazırlanmasına yardım ediyor. “Baby Wildlife Warrior 2021'de çıkacak. Chandler ve ben beklediğimizi duyurmaktan gurur duyuyoruz! Hayatımızdaki bu özel anı sizinle paylaşmak benim için bir onur. "

Irwin, hamileliği hakkında halka karşı açık ve dürüst olmak istemek konusunda ilk günden beri dürüst davranıyor. Bu ilk duyurusunda, sözlerine şöyle devam etti: "Hâlâ ilk üç aylık dönemimde olsam da, bu yeni hayat bölümünün başından itibaren yolculuğumuzun bir parçası olmanızı gerçekten istiyoruz. Bu güzel küçük varlık hayatımızın en önemli parçası haline geldiğinden haberleri paylaşmak için sabırsızlanıyorduk. "

Yolculuğa eşlik etmekten mutluluk duyuyoruz ve hamileliğinin üçüncü üç aylık dönemine yaklaşırken haftalık güncellemeler yayınlamaya başlayacağını umuyoruz!

Kaynak: SheKnows

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Kanye West, Kim Kardashian’ın Ailesinin Bu Yılkı Noel Fotoğrafında Bulunamadı ve Hayranların Soruları Var

BB1cbDi9.img?h=630&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Kim Kardashian'ın aile fotoğrafında Kanye West'in kaybolduğunu fark eden bazı hayranlar endişeleniyor. Keeping With the With the Kardashians yıldızının 23 Aralık Çarşamba günü Instagram sayfasında paylaştığı fotoğrafta neredeyse tüm KarJenner ailesi Tahoe Gölü'nde tatilde. Ve bazı hayranlar başka bir photoshop başarısızlığına benzeyen bir şey yüzünden tedirgin olurken (bazıları en büyük Kardashian kız kardeşi Kourtney'in flickte photoshop yapıldığına ikna olur), diğerleri Kim’in kocasının nasıl gözle görülür şekilde yokluğu hakkında konuşmayı bırakamaz.

Bu, Kanye West'in Kim Kardashian’ın aile fotoğraflarından birinde kaybolduğu ilk olay değil. 43 yaşındaki rapçi, karısının Ekim ayında Instagram'da paylaştığı son aile fotoğrafında görünmüyordu. O sırada, SKIMS kurucusu Khloé, Kourtney ve Kendall kız kardeşlerinin yanı sıra Kris ve West'in Wyoming'deki çiftliğinden erkek arkadaşı Corey Gamble ile 40. doğum gününde bir fotoğraf paylaştı. Son filminde trend devam etmiş gibi görünüyor: Kız kardeşleri, annesi ve Gamble hepsi resmedildi ve bu sefer Kourtney’den eski Scott Disick bile işi bitirdi. Ama yine de Ye'den (ya da Kylie Jenner'dan, ama KUWTK hayranlarının bildiği gibi, ailenin en genç üyesinin yakın geçmişte aile toplantılarını es geçme geçmişi var) yok.

West’in yokluğu, kendisinin ve altı yıllık karısının şu anda "ayrı hayatlar yaşadıkları" haberinin ardından geldi. İkilinin, Batı’nın başkanlık seçimini takiben ilişkileriyle “aylar ve aylar” geçirdikten sonra karara vardıkları bildirildi. Aralık ayında bir kaynak HollywoodLife'a verdiği demeçte, "[Kimler] çoğu zaman Los Angeles'ta ve [Kanye] zamanının çoğunu Wyoming'de olabildiğince gizlice, etrafında bir ekiple geçiriyor.

Kaynak, "Olabildiğince orada ve orayı seviyor. İkisi de ne yapıyorlarsa yapmaktan mutlu görünüyorlar ve çocuklar da öyle. " Kaynağa göre, Kim ve Kanye dört çocuğu paylaşıyor: Kuzey, 7, Aziz, 5, Chicago, 2 ve Mezmur 1 - Wyoming'e babalarını sık sık ziyaret etmeyi başarıyorlar. Kaynak, KKW Güzellik kralıyla ilgili olarak, "En azından yakın zamanda boşanma davası açacak gibi görünmüyor." Dedi.

Kaynak: StyleCaster

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Chrissy Teigen, Makyaj Yapmayı Bırakıp Yapışkan Mücevherleri Takmaya Başladı

BB1cbu3k.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Instagram'da Chrissy Teigen'e ayak uydurursanız, çıplak yüzlü gitmekten ne kadar zevk aldığını ve bu gerçeği saklamaktan asla korkmadığını bilirsiniz. Bu hafta, bunu Hikayesinde "bir daha asla makyaj yapmak istemediğini" ortaya koyduğu yeni bir gönderide daha da kanıtladı. Süper model, makyajı bunun yerine yüz mücevherleri ve çıkartmalarla değiştirmemizi önerdi ve pekala, bu fikre katılmıyoruz.

Yemek kitabı yazarı, 22 Aralık Salı akşamı Hikayeleri ile ilgili kısa bir video klibinde bu duyguyu paylaştı. İçinde, alnının yanı sıra gözlerinin iç ve dış köşelerinde takılı mücevherler takıyor gibi görünüyor. Doğal olarak Teigen, yüzündeki parlak metalik apliklerle her zamanki kadar muhteşem görünüyor.

BB1cbmDI.img?h=1932&w=1086&m=6&q=60&o=f&

Bir şey bize dört yaşındaki kızı Luna'nın görünüşle bir ilgisi olduğunu söylüyor - özellikle daha önce annesinin makyajını yaptığı biliniyor.

Diğer ünlülerin muhtemelen Teigen ile makyajdan kurtulma konusunda aynı sayfada olduğunu hayal edebiliyoruz - sonuçta bir salgının ortasındayız, bu yüzden bazıları bunu gereksiz buluyor. Öte yandan, çoğu kişi makyajı bu süre zarfında kendini taze ve topraklanmış hissetmenin bir yolu olarak kendi kendine bakım ve kendini ifade etme biçimi olarak kullanıyor. Bununla birlikte, Teigen'de yüz mücevherlerini denemekle ilgileniyorsanız, Amazon'da süper havalı olanları (bunlar gibi) puanlayabilirsiniz.

İşte içimizdeki çocuğumuzla bağlantı kurmak ve 2021'de daha fazla yüz çıkartması takmak için.

Kaynak: Allure

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

J.Lo, Spor Giysilerinin Şeffaf Üst ve Dar Taytlarla Seksi Olabileceğini Kanıtladı

Pek çok insan tatil sezonu boyunca spor salonunu atlamaya hazırlanırken, Jennifer Lopez şenlik tatilinden önce antrenmanlarına devam etmesini sağlıyor.

Süperstar çarşamba günü bir değil iki şık spor kıyafeti ile dışarı çıktı ve spor salonunda şık görünmenin mümkün olduğunu kanıtladı.

J.Lo, kobalt mavisi tozluklarla tonlu göbeğini gösteren şeffaf bir limon mahsulü üstünü giymişti. Sevdiği göz kamaştırıcı Coach bardağını taşıdı ve ona uygun ışıltılı bir yüz maskesi taktı. Her zaman olduğu gibi, Lopez tartışmasız stil ikonumuzdu ve sadece spor giyimde oldukça iyi görünmeyi diliyoruz.

BB1ccM92.img?h=1680&w=1119&m=6&q=60&o=f&

"In the Morning" şarkıcısı, daracık taytlar, uyumlu bir sweatshirt, büyük boy altın halka küpeler ve ışıltılı bir yüz maskesinden oluşan baştan aşağı mavi bir görünümle de fotoğraflandı. Ayrıca 2.195 dolara satılan beyaz Valentino Garavani Supervee küçük deri omuz çantası da giydi.

BB1ccQzz.img?h=1679&w=1119&m=6&q=60&o=f&

BB1ccIwH.img?h=1679&w=1119&m=6&q=60&o=f&

The Hustlers yıldızı kısa süre önce yeni cilt bakım serisi JLo Beauty'yi ortaya çıkardı ve hiç estetik ameliyat mı yoksa Botoks mu geçirdiğini açıkladı. DailyMail.com'a göre J.Lo, "Bugüne kadar hiç Botoks yaptırmadım ... Ben o kişi değilim. İnsanların bunu yapmasına karşı hiçbir şeyim yok; bu benim işim değil. cilt bakımına doğal bir yaklaşım hakkında daha fazla… ama [ürünlerimin] çalışmasını istiyorum. "

"Orada hyaluronik asit istiyorum. Yardımcı olacak şeyleri istiyorum, çünkü bir noktada iğnelere gitmek zorunda kalmak istemiyorum. Bir gün gitmeyeceğim" demiyorum. ama henüz yapmadım. "

Kaynak: BAZAAR

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.