Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

En Son Magazin Haberleri (Türkiye ve Dünyadan)

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Joe Manganiello, 5. yıl dönümünde eşi Sofia Vergara'yı özel bir video ile kutladı

Joe Manganiello ve Sofia Vergara için özel bir gün! Muhteşem çift, düğünlerinin beşinci yıl dönümünü kutluyor ve sosyal medyalarında birbirlerine adanmış paylaşımlarla özel günü onurlandırıyorlar.

43 yaşındaki Manganiello, 22 Kasım 2015 düğün gününde karı koca olarak ilk danslarının videosunu paylaştı. Florida, Palm Beach'teki Breakers'da kutlanan yaklaşık 400 yakın aile ve arkadaşı, cömert törene katıldı. ve resepsiyon.

Başlıkta "Beşinci Yılınız Kutlu Olsun mi amor" diye yazdı. "Seni çok seviyorum ❤️-11/22/15."

48 yaşındaki Vergara, çiftin bir resim galerisini paylaşarak kocasını onurlandırmak için sosyal medyaya da gitti.

"Modern Aile" yıldızı başlıkta "Feliz 5. yıl dönümü !!! @ joemanganiello ❤️❤️❤️you!" Yazdı.

Birçok hayran ve takipçi çifti kutlamak için yorumlar bölümüne gitti.

Bir kişi "Sizler en tatlısınız," diye yazdı. Bir başkası, "Mutlu Yıl Dönümleri !! 5 yıl olduğuna inanamıyorum."

Yıllar boyunca evlilik başarılarının sırrı nedir? Elbette kahkaha!

Geçen yıl Men's Health'e "Hayatım harika çünkü karımı gerçekten seviyorum. Onunla konuşmayı seviyorum. Onunla oyalanmayı seviyorum. Her gün bütün gün gülüyoruz," dedi. "Dünyadaki en sevdiğim şey karımı o kadar güldürmek ki ağlıyor. Bu en iyisi."

BB1bfVO9.img?h=1119&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Vergara, 2017'deki bir röportajda aynı duyguları tekrarladı.

HOLA'ya "O çok komik ve tanıştığımızdan beri bu gerçekten önemliydi" dedi! AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ. Hatta birbirimizle birkaç salak gibi uydurduğumuz bu küçük sesle konuşuyoruz. Bizi kim duyduysa, 'Sorunları ne?' Derdi. "

2018'de Cigar Aficionado'ya açılarak, "Birlikte vakit geçirmeyi tercih edeceğim kimse yok. O benim içindi. İnsanlar, "Evlilik ve ilişkiler iştir" gibi şeyler söyler. Ama bu değil. Hayat zor. Başa çıkmanıza yardımcı olacak birine sahip olmak şimdiye kadarki en büyük şey. "

"Bu çok kolay bir ilişki - her yönden kolay," diye ekledi. "Bundan önceki ilişkilere dönüp baktığımda, evrenin bana biraz zor pratik yaptığını düşünüyorum, bu yüzden bunu doğru yapacağım."

Kaynak: TODAY

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Kate Hudson, Goldie Hawn'ın 75. doğum gününü kutluyor: 'Seni sonsuzluğa ve ötesine seviyorum'

BB1beMvG.img?h=808&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Kate Hudson, annesi Goldie Hawn’ın 75. doğum gününü güzel bir hediye ile kutladı.

41 yaşındaki Hudson, Cuma günü, Hawn’ın doğum gününden bir gün önce, geniş bacaklı bir pantolon ve bir tişört giymiş annesinin siyah-beyaz bir fotoğrafını paylaştı.

“Yarın özel bir gün çünkü annemin doğduğu gün. @goldiehawn Goddess, hafif işçi, ateş bükücü, akrep kuyruklu kasırga, kelebek anne, aşk genişletici, parlayan yıldız, MUTLU DOĞUM GÜNÜ yarın ”diye yazdı Hudson. "Gece çekiyorum, bu yüzden bu gece görevimi almak istiyorum çünkü sabah şaşı olacağım. Seni sonsuzluğa ve ötesine seviyorum. Anneme G'nin mutlu bir doğum günü dileğinde bana katılın. Seni seviyorum."

Hawn, bu haftayı 37 yıllık ortağı Kurt Russell ile oynadığı Netflix filmi The Christmas Chronicles: Part 2'nin tanıtımını yaparak geçirdi. Çift, yakın zamanda bir CBS Sunday Morning röportajında birlikte hayatlarını anlattı.

İlk kez 1968'de Disney müzikali The One and Only, Genuine, Original Family Band'in çekimleri sırasında tanışsalar da, Russell o zamanlar sadece 15 yaşındaydı. 20 yaşındaki Hawn, yaşlı erkeklerle çıkmaya odaklanmıştı. Ancak 1983'te Swing Shift filmini çekmek için yeniden bir araya geldiler ve kıvılcımlar yükseldi. Ancak bu ikisinin de yerleşmeye hazır olduğu anlamına gelmiyor.

"Aslına bakarsan, Goldie ile tanıştığımda, hayatımın bir dönemindeydim ve hayatımın bir dönemindeydim, bir olasılıkla herhangi bir ilişkiye geldiğinde en kötü ayağımı ileri atacağım. 69 yaşındaki Russell CBS Sunday Morning'e verdiği demeçte. “En kötü adımımı öne sürdüm. Bunu halledebilirseniz, o zaman belki bir arada olmanın gerçekliği olabilir. "

Hawn röportaj sırasında verdiği cevaba gözünü diktiğinde Russell, ilk tanıştıklarında "korkunç bir akşamdan kalma" olduğunu ekledi, "Bu ileriye doğru iyi bir adım değil."

BB1bePOP.img?h=854&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Russell'ın başarısız ilk izlenimine rağmen, çift aşık oldu ve 1986'da Wyatt adında bir oğulları oldu. (Müzisyen Bill Hudson, Kate ve kardeşi Oliver Hudson'ın babası, 44). Hawn ve Russell asla evlenmemiş olsalar da ilişkilerini sürdürmenin bir sırrı olmadığı konusunda ısrar ederler. Bunun yerine, diğer kişiyi sevmekle ilgilidir.

Hawn, İkiniz de birlikte olmak istiyorsunuz, dedi. "Birlikte olmak istemelisin."

Russell, Hawn’ın ifadesini tekrarlayarak, "Haklısın. Yukarı ve aşağı, yana doğru, her neyse o. Günün sonunda bunu nasıl açıklıyorsunuz? Söylediğinle aynı şey. Ben buna aşk diyorum. "

Elbette bu, çiftin yıllar boyunca çeşitli mücadeleler vermediği anlamına gelmez. Ama yine de ilerlemeye kararlılar.

Hawn, "Bir ilişkiden yaşlandığınızda gidecek şekilde hayatta kalabilirsiniz," [İç çekiş] Hangi dönemden geçerse geçsem çok mutluyum. "İlişkiler dönemlerden geçer, bazen gerçekten zor zamanlar," dedi Hawn. "Ama bir aileye sahip olmaktan daha tatlı bir şey yoktur ve bu her şeye değer."

Kaynak: YAHOO Entertaintment

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Gigi Hadid, 'en iyi arkadaşı' kızıyla (bebek) nadir bir fotoğraf paylaştı

BB1bgEJs.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Gigi Hadid, kız bebekle evde aile hayatının nadir fotoğraflarını paylaşıyor.

Zayn Malik'in 25 yaşındaki kız arkadaşı, pazar günü Instagram hesabından samimi fotoğrafları paylaştı.

"Yepyeni bir tür meşgul ve yorgun," diye ekledi Gigi fotoğrafa ekleyerek: "ama o çok iyi, bu yüzden Noel süslerini erkenden yaptırdı."

BB1bgAAI.img?h=560&w=354&m=6&q=60&o=f&l=

Ex One Direction yıldızı Zayn ve model Gigi, Eylül ayında kızlarını karşıladı ve Gigi'nin New York'taki dairesi ile annesi Yolanda'nın Pennsylvania çiftliği arasında yaşıyorlar.

Gigi ve Zayn, ilk çocuklarını Eylül ortasında karşıladıklarını açıkladılar.

Hem Gigi hem de 27 yaşındaki Zayn, kızlarının 23 Eylül'de gelişi hakkında bir paylaşımda bulundular, ancak ne doğum tarihini ne de adını açıkça doğrulamadı.

BB1bgEJD.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Kızının doğumunu duyuran eski One Direction yıldızı sosyal medyada şunları yazdı: "Kızımız burada, sağlıklı ve güzel şu anda nasıl hissettiğimi kelimelere dökmek imkansız bir görev olurdu.

BB1amvqu.img?h=888&w=888&m=6&q=60&o=f&l=

Devam etti: 'Bu küçücük insana duyduğum sevgi anlayışımın ötesinde. Onu tanıdığım için minnettarım, ona benimki demekten gurur duyuyorum ve birlikte yaşayacağımız hayat için minnettarım x (sic) '

Yaşadığı zorlu 'geçişlere' rağmen, Gigi'nin kızının doğumuyla 'mutlu' olduğu söyleniyor.

Bir kaynak E'ye 'Gigi çok yorgun, ama şimdiden harika bir anne' dedi! Geçen ay haberler. "İlk birkaç hafta zor bir geçiş oldu ama o şikayet etmedi ve anne olmaktan çok mutlu."

İçeriden biri şöyle dedi: 'Şimdilik [Pennsylvania'daki Hadid çiftliğinde] kalırken kendilerini huzurlu hissediyorlar. Gigi, bebekleri için en fazla mahremiyeti istiyor ve onu özel olarak büyütebilmek istiyor. '

BB1baCWt.img?h=560&w=316&m=6&q=60&o=f&l=

Ailesinden ve arkadaşlarından gelen hediyelerin çoğunu sosyal medyaya yüklemeye çalışırken, podyum yıldızı da uygun kartların 'yolda' olduğunu belirtti.

"Sadece oraya koymak istiyorum ... vaktim varken, burada Teşekkürler yaptığımda, aldığımız pek çok cömert hediyeyi kamuya açık bir" teşekkürler "içermeyen ..." başladı.

Ayrıca, 'Bir şey hakkında paylaşımda bulunmadıysam, minnettarlıktan değil. Sadece uyurken her şeyi halletmeye çalışan yeni bir anne !!! ''

Yıldız, kamuoyuna minnettarlık beyanını tamamlamadan önce, 'ÇOK SEVGİ' diye bağırdı. ÇOK Şükran. KUTSALIZ. Bir mesaj bile gönderdiyseniz, teşekkür ederim. Seni seviyorum.'

Yıldız, annesi Yolanda Hadid ve kız kardeşi Bella Hadid de dahil olmak üzere ailesinden de çok destek alıyor.

Kaynak ekledi: 'Yolanda onlara çok yardımcı oluyor. O onların yerleşik hemşiresi ve ona sahip oldukları için çok minnettarlar. '

Bella onu ilk gördüğünde çok duygusaldı ve şimdiden onun için alışveriş yapmaktan ve onu giydirmekten zevk alıyordu.

Geçtiğimiz ay Gigi, arkadaşlarına ve ailesine destekleri ve 'cömert hediyeleri' için el yazısı bir teşekkür mektubu ile şükranlarını dile getirdi.

Notta, 'küçüğünün' sevdikleri tarafından çoktan şımartıldığı 'birçok güzel şeyden bunaldığını' açıkladı.

Kaynak: DailyMail

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Kylie Jenner 'ışıltılı gülüşünün' arkasındaki sırrı açıkladı

BB1bjnH7.img?h=728&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

'Kardashian'ları Takip Etmek' yıldızı, 201 milyon Instagram takipçisine, inci beyazı dişlerini korumak için kömür kıllı bir BURST Sonik Diş Fırçası kullandığını açıkladı.

23 yaşındaki güzellik kralı Instagram Hikayesine şöyle yazdı: "Parlak gülüşümün sırrı mı?

"BURST. Dişlerimi temiz tutuyor ve bana hissettirdiği kadar güzel görünüyor."

Kylie, diş ürünlerini tanıtan Jenner klanının tek üyesi değil.

Bu ayın başlarında ablası Kendall, yeni bir leke çıkarıcı diş macunu çıkardı.

25 yaşındaki süper model, MOON ve tasarımcı Heron Preston ile küresel lüks yeniden satış pazarı StockX'te satılan sınırlı sayıda turuncu leke çıkarıcı diş macunu üzerinde işbirliği yaptı.

Kendall o sırada Instagram Hikayelerinde yeni ürün hakkında bir paylaşımda bulundu ve "ortak çalışması için heyecanlandı! @Heronpreston x @moon #moon_partner" yazdı.

Heron şunları söyledi: "MOON ile çalışmak, geçmişte üzerinde çalıştığım şeye tamamen yeni ve benzersiz hissettim. İmzalı turuncu tonumda bir diş macunu sunarak fırsatı zorlamak ve eğlenceyi sürdürmek istedim. Annem diş hekimliğinde çalışıyor ve büyürken ağız bakımının önemini her zaman vurguladı. Bu güne kadar dişlerime bakmak birinci öncelik ve sanırım annem şimdi kendi portakal diş macunum olduğunu öğrendiğinde çok heyecanlanacak! Bu özel indirim için Kendall, MOON ve StockX ile ortak olmaktan heyecan duyuyorum ve herkesin turuncu gülüşlerini görmek için sabırsızlanıyorum! "

StockX Kültürel Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Tom Woodger şunları ekledi: "StockX yalnızca kültürel değeri olan son derece imrenilen öğeler için gidilecek yer değil, aynı zamanda mevcut kültür ürünlerinin hayata geçtiği bir mercek. Bu DropX sürümü, kişisel alana ilk atılımımızı işaret ediyor. bakım ve güzellik alanında ve Heron Preston gibi yaratıcıları ve MOON'un arkasındaki güçler - Shaun Neff ve Kendall Jenner'ı destekleyebilmekten heyecan duyuyoruz. MOON gibi markalara ürünleri doğrudan StockX topluluğuna sunma fırsatı vermek, nasıl bir başka örnek perakende ve yeniden satış arasındaki çizgiyi bulanıklaştırmaya devam ediyoruz. "

Kaynak: BANG SHOWBIZ

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Haber: Jennifer Lopez Alyans Takmayı Reddediyor

BB1bkolY.img?h=738&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Bir tabloid, Jennifer Lopez'in "kasıtlı olarak" Alex Rodriguez ile evlilik öncesi anlaşmalarıyla ilgili görüşmelerinin bir parçası olarak yüzüğünü takmadığını bildirdi. Dedikoducu Polis, hikayeyi araştırır.

BB1bkhDT.img?h=553&w=840&m=6&q=60&o=f&l=

Jennifer Lopez, Alex Rodriguez Verene Kadar Yüzüğünü Takmayacak mı?

Kadın Gününe göre Lopez, nişan yüzüğünü takmayı unuttuğunda "ısrar ediyor", ancak arkadaşları bunun bir kaza olmadığını iddia ediyor. Magazin gazetesi, Rodriguez'le yaptığı prenup'un çalkantılı bir hafta müzakeresinin ardından, şarkıcının zümrüt kesimi, 5 milyon dolarlık elmas yüzüğü olmadan görüldüğünü iddia ediyor. İçeriden biri şöyle diyor: “Bu, müzakerenin bir parçası. Düğün bir dokunuştan daha çok açılıp kapandı ve onu kilitlemek onun planının bir parçası. "

Dedikoducu Polis, Lopez ve Rodriguez’in düğününün "açık ve kapalı" olmadığını, sadece koronavirüs salgını nedeniyle ertelendiğini söylemek istiyor. Yine de içeriden biri, "Jen üç kez evlendi, bu yüzden bir iki şey öğrendi ve bir santim bile kıpırdamadı. Gerekirse uzaklaşır. " Dergi, eski MLB oyuncusunun düğün için bastıranın "sır değil" olduğunu ve kendini dışarı atmasının sadece "an meselesi" olduğunu iddia ediyor.

J.Lo Para Kaybetmek İstemiyor mu?

“Jen, Alex'i gerçekten seviyor ve iyi bir evlilik yapabileceklerini düşünüyor, ancak zor kazanılan parasını kimse için kaybetmeyecek. Evlenmek isteyen oydu ”diye ekliyor içeriden. Kaynak, Lopez'in Marc Anthony'den ayrıldıktan sonra tekrar evlenmek istemediğini belirterek, Selena aktrisinin evet demesini sağlamanın biraz ikna edici olduğunu ekledi. İsmi açıklanmayan muhbir, Rodriguez'e atıfta bulunarak, "Hile söylentileri tekrar ortaya çıkarsa, taleplerine boyun eğmek zorunda kalacak ve parasız kalma riskiyle karşı karşıya kalacak" dedi.

Maalesef Bu Hikayeyi Daha Önce Duymuştuk

Anlatı bundan daha saçma olamazdı. Dedikoducu Polis geçtiğimiz günlerde Jennifer Lopez'in Alex Rodiguez'in bir anlaşma imzalamasını talep ettiği veya sporcunun kendisini aldatması durumunda şarkıcının koruma istediği kavramını düzeltti. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, rapor aynı tabloidden geldi. Dedikoducu Polis duruma yakın daha güvenilir bir kaynakla görüştü ve haberimizi doğruladığını söyledi.

Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez'in Romantizminin Ardındaki Gerçek

Varsayıma gelince Lopez, Rodriguez'i "kırmak" için yüzüğünü kasıtlı olarak "unutuyor"? Bunun da yanlış olduğuna eminiz. Düğün Planlayıcısı aktris ve beyzbol oyuncusu Los Angeles'ta arkadaşlarıyla yemek yerken görüldü. Lopez rahat bir kıyafet giydi, bu da Monster-In-Law aktrisinin rahat olmayı sevdiğini ve her zaman gösterişli olmak istemediğini gösteriyor. Yüzüğünü her zaman takmamasının nedeni bu olabilir. Her zaman giymemesinin birçok nedeni var. Yine de bir müzakere taktiği değil.

Lopez ve Rodriguez hakkında haber yapmak söz konusu olduğunda Kadınlar Günü'ne açıkça güvenilemez. Magazin gazetesi, geçen yıl Lopez'in, Rodriguez'i aldattığı için Hustlers'ı çekerken bozuldu. Dergi ayrıca Lopez ve Rodriguez'in 2019'da bölünmeye günlerce uzakta olduğunu da ilan etti. Dedikoducu Polis bu düzmece anlatıları düzeltti ve magazin dergileri bunu doğru anlayana kadar yapmaya devam edecek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Kaynak: Gossip Cop

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Meghan Markle Temmuz'da Düşük Yaptığını Açıkladı

BB1bls8d.img?h=560&w=1119&m=6&q=60&o=f&l
Meghan Markle, New York Times için bir yazıda düşük yaptığını yazdı.

Düşes, kayıptan iyileşmek için birbirimize "iyi misin?" Diye sormamız gerektiğini söyledi.
Meghan Markle, New York Times için "Paylaştığımız Kayıplar" başlıklı hareketli bir yazıda düşük yaptığını açıkladı. Düşes, yaz boyunca hamile olduğunu ve kendisi ve Prens Harry'nin oğlu Archie ile evdeyken düşük yaptığını söyledi.

"Her gün olduğu gibi normal bir şekilde başlayan bir Temmuz sabahıydı: Kahvaltı hazırlayın. Köpekleri besleyin. Vitaminleri alın. Eksik çorabı bulun. Masanın altına yuvarlanan haydut mum boyasını alın. Saçımı almadan önce saçımı at kuyruğuna atın. beşiğinden oğlum. Bezini değiştirdikten sonra keskin bir kramp hissettim. Onu kollarımdayken yere düştüm, ikimizi de sakinleştirmek için bir ninni mırıldandım, neşeli melodi bir şeylerin doğru olmadığı hissine tam bir tezat oluşturuyor . İlk doğan çocuğumu kavrarken ikinci çocuğumu kaybettiğimi biliyordum. "
Meghan saatler sonra hastanede Prens Harry'nin elini tuttuğunu yazdı: “Avucunun nezaketini hissettim ve iki gözyaşımızdan ıslanan parmak eklemlerini öptüm. Soğuk beyaz duvarlara bakarken gözlerim parladı. Nasıl iyileşeceğimizi hayal etmeye çalıştım. "

Bir gazetecinin kraliyet turunda "iyi" olup olmadığını sormasının kendisi için ne kadar önemli olduğunu hatırladı ve "hastane yatağında oturup kocamın parçalanmış parçalarımı tutmaya çalışırken kalbinin kırılmasını seyrederken, ben iyileşmeye başlamanın tek yolunun önce "İyi misin?" diye sormak olduğunu fark etti.

Meghan, yaşadığı "neredeyse dayanılmaz kederin" üzerine, 2020'de ortaya çıkan trajediler hakkında yazdı - Breonna Taylor ve George Floyd cinayetleri ve Covid-19 salgını dahil. "Tüm bunlara ek olarak, artık neyin doğru olduğu konusunda anlaşamıyoruz gibi görünüyor" dedi. "Sadece gerçekler hakkındaki görüşlerimiz üzerinde kavga etmiyoruz; gerçeğin aslında bir gerçek olup olmadığı konusunda kutuplaşıyoruz."

"Bu pandemiyle savaşmak için gereken sosyal izolasyonla birleştiğinde kutuplaşmanın bizi her zamankinden daha fazla yalnız hissettirdiğini" açıklamaya devam etti - bu yüzden kendisi ve Prens Harry'nin deneyimi hakkında açmaya karar verdi.

"İnsanlar, herhangi birimizin nasıl olduğumuzu sorduklarında ve cevabı gerçekten açık yürek ve akılla dinlediklerinde, hepimiz için keder yükünün genellikle daha hafif hale geldiğini öğrendik. acı, birlikte iyileşme yolunda ilk adımları atıyoruz. "
Düşes, diğerlerini birbirlerine "İyi misin?" Diye sormaya teşvik ederek makalesini bitirdi. onu güçlü sözlerle bitirmek, "Olacağız".

Kaynak: Cosmopolitan

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Michael J. Fox, evcil hayvanların önemi hakkında konuştu

BB1bmQ88.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Michael J. Fox, yeni bir CBS özel etkinliğinde sevgili köpeği Gus'ı kutlayacak ve evcil hayvanların kendisi gibi olanlar için ne kadar önemli olduğunu ortaya koyacak.

59 yaşındaki oyuncuya 1991 yılında, sadece 29 yaşındayken Parkinson hastalığı teşhisi kondu ve yeni bir CBS özel programında bu hastalığa açılıyor.

Geleceğe Dönüş yıldızı ile Lee Cowan ile röportaj, 27 Kasım Cuma günü saat 21: 00'de yayınlanacak olan primetime özel The Pet Project'te yapılacak.

BB1bmyy3.img?h=888&w=888&m=6&q=60&o=f&l=

"Durumunuz ne olursa olsun, ne hissederseniz hissedin, bu hayvanın sizinle olduğunu ve size bağlı olduğunu ve hissedeceğinizi biliyorsunuz" dedi. Bu bir kuvvet çarpanıdır.

Fox, geçen hafta yayımlanan No Time Like The Future: An Optimist Considers Mortality adlı yeni bir kitap yazdı.

Sevgili köpeği Gus bir 'kurtarma' olmasa da, köpeğin onu birden fazla yoldan kurtardığını savundu.

Gus, tıpkı iki yıl önce omuriliğinden bir tümör çıkarıldığında olduğu gibi, tıbbi durumu kötüleşmeye devam etse bile, her zaman onun yanındaydı.

Oyuncu yeniden nasıl yürüyeceğini yeniden öğrenmek zorunda kaldı ve sonunda tekerlekli sandalyeyle eve döndüğünde dört ayaklı arkadaşı bekliyordu.

Oyuncu, "Bu tür bir havlanma, hav hav havıyla tekerlekli sandalyenin etrafında bir tur attı ve tam önümde tekerlekli sandalyenin önüne oturdu ve bana baktı ve ben de her şey yoluna girecek dedim," dedi. .

BB1bmocm.img?h=888&w=888&m=6&q=60&o=f&l=

Fox, kitabında 'harika köpek' olarak tanımladığı köpeğin, sahibinin bir şekilde değiştiğini bilecek kadar sezgisel olduğunu da sözlerine ekledi.

Fox, "Kronik bir hastalığınız olduğunda içgüdünüz, bazen dünyayı mümkün olduğunca izole etmek ve küçültmektir, böylece uğraşacak çok şeyiniz olmaz, ancak bir köpek sizi açacaktır" diye ekledi.

Evcil Hayvan Projesi spesiyalitesi Jane Pauley tarafından demirlenmiştir ve ayrıca Bindi Irwin ve ailesiyle rahmetli babası Steve Irwin'in mirasını taşıyan bir ziyaret içerir.

BB1bmIr3.img?h=888&w=888&m=6&q=60&o=f&l=

Fox, 2000 yılında, Parkinson Hastalığının semptomları kötüleştikçe oyunculuktan emekli olmuş olsa da, seslendirme sanatçısı olarak çalışmaya devam etti.

Sesini Stuart Little ve Atlantis: The Lost Empire gibi filmlere ödünç verdi, ancak nihayetinde kamera önüne geri döndü.

Rescue Me, Boston Legal, Annie, The Good Wife, Boston Legal, Curb Your Coşku, Designated Survivor ve The Good Fight filmlerinde rol aldı, ancak aktör kısa süre önce bir kez daha emekli olduğunu açıkladı.

BB1bmIrj.img?h=560&w=372&m=6&q=60&o=f&l=

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Brian Austin Green ve Megan Fox resmi olarak boşanma davası açtı

Aktörler Brian Austin Green ve Megan Fox, 10 yıllık evlilikten sonra resmen boşanma davası açtı.

Fox ve Green üç oğlu paylaşıyor: Journey, 4, Bodhi, 6 ve Noah, 8. Green'in eski nişanlısı Vanessa Marcil ile 18 yaşında bir oğlu var.

Mahkeme kayıtları, Fox'un resmi olarak başvuruda bulunduğunu ve Green'in 25 Kasım 2020'de yanıt verdiğini gösteriyor. İkili, bu yılın başlarında, en iyi "90210" gösterisindeki David Silver rolüyle tanınan Green'in podcast'inde söylediği zaman ayrıldıklarını duyurdu. birbirlerinden en iyi şekilde ayrıldıklarına karar vermişlerdi.

34 yaşındaki Fox'un geçen sonbaharda birkaç hafta çekim yapmak için yurtdışına gittiğini ve geri döndükten sonra ikisinin evliliklerinde bir mesafe hissettiğini söyledi. Sonunda, ülke dışındayken bir şeyin farkına varacağını söyledi.

Green, Fox'un ona "Kendim gibi hissediyorum (ayrı olduğumuzda) ve kendimi daha çok seviyorum ... ve bunun benim için denemeye değer bir şey olabileceğini hissediyorum," dedi.

Şükran Günü etrafında "biraz yer açmayı" kabul ettiler ve ayrıldılar, dedi.

BB1bmV41.img?h=1119&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Geçtiğimiz haftalarda Fox ve Green, Instagram'da paylaştıkları çocuklarının fotoğraflarıyla ilgili bir kamuoyu tartışmasına girdi. Çocuklarının resimlerini nadiren paylaşan Fox, Green ve en küçük oğulları Journey'nin silinmiş fotoğrafının altında Cadılar Bayramı kostümleri ile bir yorum yayınladı.

"Yolculuk neden bu resimde olmak zorunda?" o zaman yazdı. "Onları kırpmak zor değil. Veya içinde olmadıkları fotoğrafları seçmek."

"Yaygın anlatıyı beslemekle o kadar sarhoşsun ki ben yoksun bir anne ve sen de ebediyen, yılın ebediyen adanmış babasısın. Zamanın yarısında onlara sahipsin. Tebrikler, gerçekten olağanüstü bir insansın! İnternetin size yankılanması için ihtiyacınız var, çocuklarınızın sizi sevme biçiminde neyin tükenmez bir şekilde açık olması gerekir? "

Green o zamandan beri fotoğrafı sildi ve onu 4 yaşındaki kırpılmış görüntünün bir versiyonuyla değiştirdi.

Fox ve Green 2004'te tanıştı ve 2010'da evlendi. Fox, daha önce 2015'te Green'den boşanma davası açtı ancak barıştılar ve Ağustos 2016'da Journey'i doğurdu.

Green'den ayrıldığından beri Fox, gerçek adı Colson Baker olan 30 yaşındaki rapçi Machine Gun Kelly ile çıkıyor. İkili, Temmuz ayında bir podcast'te, Mart ayında "Midnight In The Switchgrass" filmlerinin setinde tanıştıklarını ve kıvılcımların hemen yükseldiğini söyledi.

"Onunla bir odada olduğum ve ona merhaba dediğim ve gözlerinin içine baktığım an, biliyordum, çünkü (astroloji) ile ilgileniyorum, onun ikiz alev dediğim şey olduğunu hemen anladım," diye fışkırdı. Tilki, 34.

"Bir ruh eşi yerine, ikiz alev aslında bir ruhun aynı anda iki farklı bedene ayrılabilecek kadar yüksek bir seviyeye yükseldiği yerdir" diye açıkladı. "Yani, aslında aynı ruhun iki yarısıyız sanırım. Bunu ona hemen söyledim. Çünkü hemen hissettim."

BB1bn6Yu.img?h=788&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

"Fragmanlarımız yan yanaydı, bu yüzden her gün sadece bir göz teması yakalamak için çalıştığım römork adımlarımda dışarıda bekledim," dedi ve ekledi, "Gördüğüm en muhteşem gözlere sahip.

Nylon ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda Fox, ilişkilerinin “hayatta bir kez” olduğunu ekledi.

“Onu sevmek tsunamiye veya orman yangınına aşık olmak gibidir. Onunla birleşmenin yoğunluğu çok büyük ve yarattığı tehdit o kadar güçlü ama o kadar güzel ki, saygıyla ve minnettarlıkla teslim olma seçeneğiniz yok ”dedi.

Baker aynı zamanda bir ebeveyndir; Önceki bir ilişkiden 11 yaşında bir kızı Casie var.

İkili, Pazar günü Amerikan Müzik Ödülleri'nde kırmızı halıda yürüyerek aşklarını Hollywood resmi yaptı.

Kaynak: TODAY

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Halima Aden, dini baskı nedeniyle 'taviz vererek' podyumlardan ayrıldı

Müslüman model Halima Aden, dini inançlarından ödün verme baskısı hissettiği için modadan geri adım attığını ve pist gösterilerini tamamen bıraktığını duyurdu.

BB1bo06K.img?h=630&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Sports Illustrated mayo sayısında tesettürlü tesettürlü ilk model olan Aden, "moda denen zehirli karmaşa" da karşılaştığı zorlukları anlatan bir dizi Instagram Hikayesi yayınladı. Yazılarda duaları atladığını, rahat olmadığı kıyafetler giydiğini ve değerlerine ihanet ettiğini hissettiği şekilde başörtüsünü tasarladığını anlattı.

BB1bo06N.img?h=630&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

"Beni yarın arayabilirlerdi ve 10 milyon dolara bile bir daha başörtüsümden ödün verme riskini almazdım" diye yazdı. Aden, bir daha asla defilelere katılmayacağına veya moda ayları boyunca seyahat etmeyeceğine söz verdi ve "tüm kötü enerjinin geldiği yer burası" olduğunu ekledi.

Amerika Birleşik Devletleri'ne taşınmadan önce Kenya mülteci kampında yaşayan Aden, modellik kariyerinde sayısız sınırı aştı. British Vogue dergisinin kapağında görünen ilk başörtüsü takan kadındı ve Vogue Arabia'nın ilk grup başörtüsü kapağının bir parçasıydı.

Ancak çalışmaları ve öncü olarak etiketlenmenin heyecanı, inançlarını gözden kaçırmasına neden oldu, dedi. Aden'in annesi uzun zamandır onu uzaklaşmaya teşvik etmişti - ancak modelin evde kalmasına ve sektöre ara vermesine neden olan Covid-19 salgına kadar "nerede yanlış yaptığımı nihayet anladı". yazdı.

BB1bofos.img?h=630&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Pişmanlığını dile getirdiği kampanyalar arasında American Eagle'ın ilk denim başörtüsü için yaptığı fotoğraf çekimi de vardı. "O zamanlar sadece etek ve uzun elbiseler giyerken neden kafama kot pantolon giymelerine izin verdim?" "O zamanlar kim olduğumla bağlantımı kaybettiğim herhangi bir 'temsil' için çok çaresizdim" diye yazdı.

Aden ayrıca 2017'de Glamour dergisi için bir fotoğraf çekiminden, başörtüsünün altında yeşil bir örtü ve boynundaki tüylerle onu gösteren bir görüntü yayınladı. "Otel odama geri döndüm ve bu çekimden sonra ağladım çünkü içten içe bunun olmadığını biliyordum. Ama konuşamayacak kadar korktum" diye yazdı. "Bir şeyi ilk yapan kişi olduğunuzda da çok yaygın bir mücadele."

American Eagle ve Glamour, CNN'in yorum talebine hemen yanıt vermedi.

Ayrıca, başı kapalı olmasına rağmen atkının göğsünü örtmediği veya onu görünümden saklayacak şekilde şekillendirildiği çok sayıda başka fotoğraf çekimine de işaret etti. Bu fotoğraf çekimleri "aslında başörtüğümü tamamen siliyordu" dedi.

'Doğru gel ya da hiç gelme'
Aden pişmanlıklarına rağmen, diğer iki siyah başörtülü model Ikram Abdi Omar ve Amina Adan ile birlikte Vogue Arabia kapak fotoğrafı gibi saygılı bir şekilde yapıldığını hissettiği bir dizi fotoğraf çekimine işaret etti.

Ve modadan tamamen uzaklaşmadığını, daha ziyade onu işe almak isteyenler için koşullar belirlediğini söyledi.

Göğsünü ve omuzlarını örten tamamen süssüz bir başörtüsü içinde bir fotoğrafının altına "Eğer başörtüsü bu kadar görünür değilse - ben görünmüyorum," diye yazdı. Başörtüsünü, başörtüsünü ve örtülü göğsünü ve omuzlarını gösteren başka bir fotoğrafın altına, "Benimle çalışmak istiyorsan ilerleyen standart bu. Doğru gel ya da hiç gelme. Az değil, daha fazlası değil. "

"Bu alanlar her zaman ağırlıklı olarak beyazdı" diye ekledi. "Öyleyse, geçmişinizden birini asla düşünmeyen bir işyerinde sadece SİZ olmak için zaten dezavantajlısınız. Vazgeçemeyiz, ancak dikkatli olmak iyidir."

Duyuru, Rihanna ve Gigi Hadid gibi ünlülerin desteği ve övgüleriyle karşılandı. Süper model Naomi Campbell, Aden'in en son Instagram gönderisinin altında "Dürüstlüğünüze sadık kaldığınız için gurur duyuyoruz," diye yazdı. "Seni tanıdığından beri gerçek ışık ve neşesin. Ve umarım yollarımız başka bir kapasitede kesişir, yükselmeye ve parlamaya devam eder."

Somalili-Amerikalı olan Aden, Kenya'nın Kakuma mülteci kampında doğup büyüdü ve 2004'te 7 yaşındayken ailesiyle birlikte ABD'ye taşınmadan önce ailesi, on yıllık bir inceleme sürecinden sonra, ailesi St.Louis'e yerleşti. Missouri.

Ailesi Minnesota, St. Cloud'a gelene kadar Aden, ABD'deki yeni hayatına alışmakta zorlandığını ve Kakuma'daki evini özlediğini söyledi. Ancak 2016'da Miss Minnesota USA yarışmasında başörtüsü ve burkini giyen ilk yarışmacı olunca hayatı değişti. Aden, yarışmanın yarı finaline yükselmeye devam etti.

CNN'e 2018'de verdiği demeçte "Toplumun güzellik standardına uymadığını düşünen pek çok Müslüman kadın var. Onlara sadece farklı olmanın sorun olmadığını, farklı olmanın da güzel olduğunu söylemek istedim."

Kaynak: CNN

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Model Halima Aden Artık Podyumlarda Yürümeyeceğini Açıkladı: 'Kim Olduğumla Bağlantımı Yitirdim'

BB1boz7k.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Halima Aden, moda endüstrisi tarafından nasıl resmedildiğini düşündükten sonra podyumlara veda ediyor.

23 yaşındaki model, kariyeri için dini inançlarından, yani başörtüsü takma kararından taviz vermesi için baskı hissettirdiğini söylediği bir dizi çocukluk fotoğrafı, moda kampanyası ve fotoğraf çekimini paylaştı. Somalili-Amerikalı Müslüman olan Aden, Kenya'dan çocukken kaçtı ve Minnesota'da büyüdü.

Siyah başörtüsü taktığı bir fotoğrafına, "Siyah başörtüsümü ayarlamadan asla vazgeçmeseydim" diye yazdı. "Çünkü rahat hissettiğim an ... Pekala, diyelim ki ben kendimi çok kaptırdım."

Aden, Instagram Hikayelerini Salı gününden itibaren hesabında bulunan bir Öne Çıkanlar'da kaydetti.

"Ama ... bu benim tarzım bile değil mi? Asla olmadı. O zamanlar sadece etek ve uzun elbiseler giyerken kafama kot giymelerine neden izin verdim?" American Eagle kampanyasının bir fotoğrafının üzerine yazdı.

BB1boBOA.img?h=1679&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Aden, Miss Minnesota USA yarışmasında başörtüsü takan ilk kadındı ve daha sonra dünya çapındaki birçok pist gösterisinde başörtüsü giyen ilk kadın oldu. Ayrıca çok sayıda dergi kapağında ve bir dizi stil kampanyasında yer aldı.

Model, Sports Illustrated'ın 2019 Mayo Sayısında tesettürlü tesettürlü ilk tesettürlü model olarak tarihe geçti.

Aden, başörtüsünün altına yeşil bir örtü ve boynundaki tüyleri taktığı Glamour için 2017 fotoğraf çekimine atıfta bulundu.

Hiçbir hikayeyi kaçırmayın - ilgi çekici ünlü haberlerden ilgi çekici insanların ilgisini çeken hikayelere kadar PEOPLE'ın sunduğu en iyi şeylerden haberdar olmak için PEOPLE'ın ücretsiz günlük haber bültenine kaydolun.

"Otel odama geri döndüm ve bu çekimden sonra ağladım çünkü içten içe bunun olmadığını biliyordum. Ama konuşamayacak kadar korktum" diye yazdı. "Bir şeyi İLK sen yaptığında da çok yaygın bir mücadele. Kafamdaki o çirkin yeşil çim şey neydi?"

American Eagle ve Glamour, İNSANLARIN yorum talebine hemen yanıt vermedi.

Aden, yaptığı kariyer seçimleri üzerine düşünmesine zaman tanıyan şeyin koronavirüs salgını olduğunu söyledi ve şöyle devam etti: "Birçok kez bir azınlığın içindeki azınlığın içinde azınlık olmak asla kolay değildir.

BB1boDJc.img?h=1833&w=1029&m=6&q=60&o=f&

BB1boz7o.img?h=1679&w=1119&m=6&q=60&o=f&

"Hicabi" olmak gerçekten de pek çok iniş ve çıkışların olduğu bir yolculuk, "diye devam etti. "Bununla birlikte, hooyo macaan'ım (annem) yıllarca gözlerimi açmam için bana yalvarıyor. Covid ve sektörden kopuş sayesinde nihayet kişisel başörtüsü yolculuğumda nerede yanlış yaptığımı anladım."

Aden, annesi Rukia Ahmed Aden'i onurlandıran bir gönderide "Annem Benden UZUN bir süre önce modelliği bırakmamı istedi" diye yazdı. "Keşke bu kadar savunmacı olmasaydım. Sis tam anlamıyla benim için en saf niyetlere sahip olan tek kişiydi. Bana verdiği tavsiye" Dünya yerine DEEN "idi. Ve duruşu bir kez daha değişmedi."

İslam sloganı, Müslümanlar arasında, inanç ve dinin, dünyadaki ölümlü bir yaşamda kazanılan her şeyden daha önemli olduğuna dair bir inançtır.

BB1boz7q.img?h=1841&w=1026&m=6&q=60&o=f&

BB1boDJh.img?h=1819&w=1022&m=6&q=60&o=f&

Aden, sektörde daha fazla iş peşinde koşmaya yöneldiğini çünkü "o zamanlar herhangi bir 'temsil' için çok çaresiz olduğunu ve kim olduğumla bağlantımı kaybettiğimi söyledi.

Model, annesinin tavsiyesine uyarak, "Annem düzelt" dedi, düzelt, modadan önce iyiydin ve kutsanmışsın. ONLAR sana geldi. Seni ne korkuttu? Herkese açık olarak yaptığınız hatayı düzeltin .. KAMU OLARAK. ""

Devam etti, "Hiç bu kadar özgür ve rahatlamış hissetmedim. Allah kahretsin Somalili anneler neden bunca yıldır bunu söylemek için beklediği gibi çok inatçı! Ama ayrıca teşekkür ederim Covid çünkü onunla evde olmak bakış açıma çok şey kattı. Ben ' MODA'ya geri dönmüyorum. "

Aden, kendisini kabul edilmiş hissetmesini sağlayan bir moda kampanyasına kredi verdi.

BB1boDJj.img?h=1826&w=1025&m=6&q=60&o=f&

BB1boIUn.img?h=1830&w=1026&m=6&q=60&o=f&

"Bu benim ilk moda kampanyamdı ve @badgalriri sayesinde oldu," diye yazdı Rihanna Fenty için gönderdiği bir fotoğrafın yanında. "Sis, sete getirdiğim HIJAB'ı giymeme izin verdi. Bu, geri döneceğim kız. Gerçek HALIMA."

Model, gelecekteki moda fırsatlarının neye benzemesini istediği fotoğraflarını paylaştı, sarı bir başörtüsü içinde kendi fotoğrafını paylaştı ve şöyle yazdı: "Eğer başörtüsüm bu kadar görünür değilse - ben görünmüyorum.

Bir çocukla oynadığı başka bir fotoğrafında Aden, "Ve namaz vaktimi asla atlamayın! Moda bekleyebilir. DEEN'im yapamaz."

Yansıtıcı paylaşımlarının ardından, Aden'in duyurusu Naomi Campbell ve Gigi Hadid gibi ünlülerin bir dizi desteğiyle karşılandı.

CNN'e göre Aden'in Instagram'daki bir gönderisinin altında 50 yaşındaki Campbell, "Dürüstlüğünüze sadık kaldığınız için gurur duyuyoruz," diye yazdı. "Seni tanıdığından beri gerçek ışık ve neşesin. Ve umarım yollarımız başka bir kapasitede kesişir, yükselmeye ve parlamaya devam eder."

25 yaşındaki Hadid, benzer şekilde Aden ve kararından övgüde bulundu ve kendi Instagram Hikayesi'nde şöyle yazdı: "Bir hijabi olarak ya da olmamak, kendini yansıtmak ve bizim için gerçek olanı yeniden yoluna sokmak çok önemli - Bunun tek yolu bu gerçekten tatmin olmuş hissedin. "

Kaynak: PEOPLE

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Gwyneth Paltrow, Apple ve Moses çocuklarının nadir bir fotoğrafıyla merhum babasına saygılarını sundu.

BB1brrJC.img?h=840&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Robert Downey Jr, Olivia Wilde ve Michael Buble da dahil olmak üzere ünlü arkadaşlar, destekleyici emojilerle yorum yaptı.

Paltrow'un babası Bruce, 2002 yılında zatürre ve boğaz kanseri komplikasyonları geçirdikten sonra ölen bir televizyon, film yönetmeni ve yapımcısıydı. Bruce Paltrow, Gwyneth'in annesi "Meet the Parents" oyuncusu Blythe Danner ile evliydi.

Gwyneth ve Bruce Paltrow, ölümüne kadar yakındı ve eski, o zamandan beri birkaç kez rahmetli babasına haraç ödedi. 2011 yemek kitabı "Babamın Kızı: Aile ve Beraberliği Kutlayan Lezzetli, Kolay Tarifler" iki kişinin birlikte yemek yapmayı öğrendikten sonra ona ithaf edildi.

Gwyneth Paltrow, merhum babası Bruce Paltrow'a Şükran Günü'nde iki çocuğu Apple ve Moses'ın nadir bir fotoğrafını paylaştı.

Bruce Paltrow 2002'de öldü ve Paltrow, onun "hayatının iki aşkı" ile istirahat yerini ziyaret ettiğini yazdı.

Paltrow, Apple ve Moses ile eski kocası Chris Martin'e sahipti, o dönem karısının babasının kaybıyla başa çıkmasına yardımcı olmak için Coldplay şarkısını "Fix You" yazdı.

Gwyneth Paltrow, merhum babası Bruce Paltrow'a bir Şükran Günü hediyesi olarak çocukları Apple ve Moses'ın nadir bir fotoğrafını Instagram'da paylaştı.

Paltrow, Cuma günü Apple 16 ve 14 yaşındaki Moses'ın fotoğrafını paylaşarak şunları yazdı: "Bu 26 Kasım'da, hayatımın bu iki aşkıyla babamın istirahat yerini (doğum gününde) ziyaret edebildim. Şükran günün kutlu olsun. Hayatın inanılmaz iniş ve çıkışları vardır. Belki hepsini aynı anda hissetmek sanattır.

BB1brtMg.img?h=840&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Gwyneth Paltrow, babasının ölümünden üç hafta sonra eski kocası Chris Martin ile tanıştı ve 2016'da Gwyneth, Sirius XM Satellite Radio'ya Martin'in babasının ölümünden bir yıl sonra Coldplay şarkısını "Fix You" yazdığını söyledi.

Martin ve Gwyneth Paltrow 2016'da boşandı ancak iki çocuğu birlikte oldular: Apple ve Moses, 2004 ve 2005 doğumlular. Martin şu anda aktris Dakota Johnson ile çıkıyor, Paltrow yapımcısı ve yönetmeni Brad Fulchuk 2018'de.

Paltrow, çocuklarının fotoğraflarını nadiren paylaşıyor, ancak Apple bir keresinde onu rızası olmadan bir fotoğrafını yayınlamaya çağırmıştı. Bu arada Apple, Gwyneth Paltrow Ekim ayında bir "doğum günü kıyafeti" fotoğrafı yayınladığında annesine utandığını söyledi.

Kaynak: INSIDER

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Robin, kocası Clement'le bisiklete binerken şık görünmesini sağlıyor

BB1bs0TJ.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Robin Wright, bu hafta sonu güneşli Los Angeles'ta bisiklet sürerken kıskanılacak derecede zarif şeklini korurken görüldü.

54 yaşındaki film yıldızına, Fransız moda yöneticisi olan 35 yaşındaki havalı kocası Clement Giraudet eşlik etti.

Robin, en son gezisi için, siyah taytlarla sonsuz bacaklarını çalarken, beyzbol şapkasının altında sarı saçlarının serbestçe uçmasına izin verdi.

Sonbahar havasıyla baş edebilmek için yeşil bir kapüşonlu üstünü giydi, ancak sonunda beyaz bir tişörtü ortaya çıkarmak için yeterince ısıyı çıkardı.

Bu arada cızırtılı kocası, beyaz bir süveter giyerek ve dövmeli kollarını göstermek için kollarını sıvayarak bir çift şortla tonlu bacaklarını gösterdi.

Clement, uzun bacaklı görünümünü bir çift spor ayakkabıyla tamamladı ve bir çift şık koyu renkli güneş gözlüğü ile gruba aksesuar verdi.

Robin'in son gezisi, 60 yaşındaki eski kocası Sean Penn'in 28 yaşındaki Leila George ile evliliğini onaylamasından sadece birkaç ay sonra gerçekleşti.

BB1bs80i.img?h=560&w=525&m=6&q=60&o=f&l=

BB1bshHR.img?h=879&w=888&m=6&q=60&o=f&l=

Leila'nın ebeveynleri de oyunculuk mesleğinde - annesi Greta Scacchi Sean'ın yaşında ve babası Vincent D'Onofrio sadece bir yaş büyük.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Demi Lovato’nun Eski Nişanlısı Max Ehrich, Ayrıldıktan Sonra Yeni Kadınla Çıkmaya Başladı

Buluşma sahnesine geri döndün mü? Demi Lovato'nun eski nişanlısı Max Ehrich, ayrılmalarından iki ay sonra şarkıcı Mariah Angeliq ile flört ederken görüldü. 29 yaşındaki Young and the Restless alum, 27 Kasım Cuma günü Miami'deki South Pointe Park İskelesi'nde 21 yaşındaki Angeliq ile yürüyüşe çıktı. TMZ tarafından yayınlanan fotoğraflarda, […]

sub-buzz-31158-1601376304-4.jpg?downsize

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

George Clooney Televizyonda 25 Yıldır Kendi Saçını Kestiğini Söyledi ve Flowbee kullandığını açıkladı

İşte bu yıl öğrenmeyi hiç beklemediğimiz bir şey var: George Clooney, uzun süreli karantina yaşamına hepimizden daha hazırlıklı olabilirdi. COVID-19 nedeniyle eşi ve çocuklarıyla evde kalırken sadece saçını kesmekle kalmadı, aynı zamanda oyuncu son 25 yıldır bunu kendisi yapıyor.

BB1bv8LX.img?h=1344&w=1119&m=6&q=60&o=f&

CBS News ile hem oyunculuk hem de yönetmenlik yaptığı yaklaşan filmi The Midnight Sky hakkında yaptığı röportajda Clooney, saç kesme başarısının anahtarının haberlerin kendisi kadar şaşırtıcı olduğunu açıkladı. Clooney televizyonda yayınlanan röportajda, "Bak, saçım gerçekten saman gibi - ve kesmek çok kolay," dedi. "Gerçekten çok fazla hata yapamazsın. Yıllar önce Flowbee denen bir şey satın aldım… ”Tanıdık olmayanlar için Flowbee, çoğu elektrikli süpürgeye bağlanan retro bir evde saç kesme sistemidir.

1980'lerin ikonik tanıtımına göre, Flowbee "mükemmel" ve evde kolay saç kesimi vaat ediyor. Clooney'nin kitinin tam olarak neye benzediğinden emin olmasak da, mevcut model gömme düzeltme bıçaklarıyla birlikte gelir, böylece vakum bağlantı borusunun yanı sıra çıkarılacak uzunluğu da seçebilirsiniz. Kolay temizleme için minyatür bir vakumla birlikte gelen bir Flowbee bile edinebilir veya basitçe kendi başınıza takabilirsiniz.

Görünüşe göre Clooney, 25 yıl önce satın aldığı orijinal kiti hala kullanıyor. "Saç kesimlerim kelimenin tam anlamıyla iki dakika sürüyor," diyor, yanlışlıkla resmi olmayan sözcüsü ve A-list referansı haline geldi. CBS röportajcısı Tracy Smith, bizim kadar şaşırmış görünüyordu. Bu Flowbee mi? diye sordu Clooney'nin şu anki saç kesimini işaret ederek. "Dinle dostum, işe yarıyor!" Clooney kıkırdayarak cevap verdi.

Geçmişe bakıldığında, yıllar boyunca Clooney çok klasik bir saç stilini korudu. Yani bir yandan, salon randevusu gerektirmeyen kısa ve basit bir kesimi sürdürmek çok mantıklı. Öte yandan, George Clooney'nin kendi saçını sıradan bir isim olduğundan daha uzun süre kestiği için hala tam bir şok yaşıyoruz. Tüm bu süre boyunca Clooney, dört düzineden fazla film çekip iki Oscar ödülüne layık görülürken, aynı zamanda kendi kuaförlüğünü de yapıyor.

Artı, parlak (ve sponsorsuz) incelemesinden sonra, Flowbee'nin Clooney'den resmi sözcüsü olmasını istemesine şaşırmazdık. Ya da en azından ona güncellenmiş bir model yolladı.

Flowbee Nedir: 

Flowbee-System-with-Super-Vacuum-hero.jp

Kaynak: Refinery29

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Ellie Goldstein Her Zaman Ünlü Olmak İstiyordu. Şimdi Oldu..!

BB1bwEer.img?h=1399&w=1119&m=6&q=60&o=f&

BB1bwDgg.img?h=1399&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Bu dijital kapak hikayesi, güzellik endüstrisinde ve ötesinde engelli insanlar için kapsayıcılık ve temsil üzerine serimiz olan The Beauty of Accessibility'nin bir parçasıdır.

Ellie Goldstein her zaman ünlü olmak istedi. Ekim başında bir Zoom röportajına gittiğimizde bana söylediği ilk şeylerden biri bu. (Londra'nın kalbine arabayla yaklaşık 45 dakika uzaklıkta, Ilford, Essex'teki evinden geliyor.) Ve henüz 18 yaşındayken, şu anda viral olan bir görüntü ile bu hedefe doğru ilerliyor. Vogue Italia ile ortaklaşa Gucci Beauty'ye katıldı.

"Gucci Beauty’nin Instagramında [resmimi] gördüğümde, Wow! Bu kim? Bu ben miyim, yoksa ne ?! Goldstein diyor. "Arkadaşlarım ve ailem gördü. Benim için çok özeldi." Goldstein'ın akışında gezinirken, sekiz dilde yorumlar ve "Gördüğüm en tatlı yüzlerden birine sahip olmalı" ve "Engelli bir insan olarak, birisinin sonunda bizi temsil etmesinden çok mutluyum" gibi mesajlar görüyorum.

Elbette, bir gecede başarılı olmak yıllar alır. Down sendromlu Goldstein, beş yaşındayken dans etmeye başladı ve Jack ve Beanstalk gibi okul oyunlarında oynamaya devam etti. "Oyunu oynadığımda, [bunu yapmaya devam etmek istedim] bana çarptı" diyor. "Görülmeyi seviyorum."

BB1bwEeG.img?h=818&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Goldstein drama ve dans eğitimine Kraliyet Opera Binası ve Royal Albert Hall'daki yapımlarda görünerek devam etti. Ve Goldstein'ın 15. doğum gününden hemen önce annesi Yvonne, gözle görülür farklılıkları ve engelleri olan insanları temsil eden yeni bir yetenek ajansı duyduğunda, yıldızlar sıraya girdi.

Zebedee Management, 2017 yılında kayınbiraderler Laura Johnson ve Zoe Proctor tarafından kuruldu. Sosyal hizmet uzmanı Johnson ve öğrenme güçlüğü olan genç yetişkinlere tiyatro sanatları öğreten Proctor, Kuzey İngiltere'deki bir plajda yürüyüşe çıkarken. Proctor'un öğrencileri gibi insanlara neden diğer sanatçılar ve modellerle aynı fırsatların verilmediğini düşünmeye başladı.

Proctor, "'Başka kimse yapmıyorsa neden yapmayalım' dedik.

Londra'daki destek grupları ve engelli topluluğuna yönelik dergiler aracılığıyla bir oyuncu seçimi çağrısı yaptılar. Modellik ve oyunculuk kariyerlerini sürdürmek isteyen farklı yetenekli insanlardan binlerce yanıt aldıklarında, bir şeyler peşinde olduklarını anladılar.

BB1bwDgs.img?h=1399&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Maalesef, özellikle moda endüstrisi, kalıba uymayan herkesi kucaklamak konusunda kötü şöhretli yavaş davrandı. Zebedee'nin baş danışmanı Sue Moore, iki yıl kadar önce potansiyel kampanyalar için markalara yetenek sunarken "oldukça fazla olumsuzluk" yaşayacağını söylüyor. Moore, "'Hayır, buna henüz hazır olduğumuzu sanmıyorum' derlerdi.

Bugün, yavaş ama emin adımlarla, "dalga dönüyor" diyor Moore. Proctor, "En büyük kazançlarımızdan bazıları, e-ticaret [çekimler] gibi diğer ajansların en küçük işleri." "Daha önce engelliliği veya gözle görülür bir farkı olan bir yeteneği muhtemelen dikkate almamış olan [müşterilerle olan] işler."

Proctor, Johnson ve Moore engelli modeller için kapıların açılmasına yardımcı oldular, ancak markanın yöneticilerinden stilistlere ve fotoğrafçılara kadar sektördeki herkese güvenle adım atabilecekleri erişilebilir bir ortam yaratmak kaldı.

Bu, çekim sırasında bekleme konumunda bir işaret dili tercümanı bulundurmak veya bir stüdyoda tekerlekli sandalyedeki bir model için rampa erişimi sağlamak anlamına gelebilir. Proctor, "Modellerimizle onların ihtiyaçları hakkında konuşuyoruz ve müşterilerimizle de çok açık bir diyaloğumuz var" diyor. "Giyinme odası veya tuvalet ile ilgili olsun, aptalca soru sormama politikamız var. Bu herkes için olumlu bir deneyim olmalı."

BB1bwxvA.img?h=818&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

"Pozitif" kelimesi bizi Goldstein'a geri getiriyor, çünkü onun sette yarattığı enerjiyi tanımlamanın belki de daha iyi bir yolu yok. Son üç yılda Goldstein'ın küçük bir kızdan başarılı bir genç kadına çiçek açtığını gördüğünü söyleyen Proctor, "Herkesin enerji seviyelerini farklı bir yere getiriyor," diyor. "Onu kamera önünde izlemek kesinlikle nefes kesici ve gerçekten çok dokunaklı."

Goldstein, "Asla üzülmem veya üzülmem. Her zaman mutlu, parlak ve neşeliimdir" diyor. "... Ve biraz da arsız." (Bunu, görüşmemiz sırasında kamera dışında oturan annesiyle bir bakışta kıkırdayarak söylüyor.)

Dikiz aynasında büyük bir güzellik kampanyası olan Goldstein'ın hedefi, Chanel ve Louis Vuitton gibi diğer yüksek kaliteli markalar için çalışmaktır. "Bundan on yıl sonra, dünyanın her yerinde olmak istiyorum" diyor. Gözlerindeki bakış ve söylediği özgüvenle ilgili bir şeyler bana öyle olacağını söylüyor, gerçekten de öyle olacak.

Kaynak: Allure

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Eva Longoria ve Oğlu Eşleşen Tişörtlerde Çok Sevimli

BB1bi7v0.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Gisele Bundchen ve Çocuklar Vivian ve Benjamin

Tampa Bay’in oyun kurucusu olarak geçirdiği büyük gün için Tom Brady'ye tezahürat yapan model ve iki çocuğu, 20 Eylül 2020'de Instagram gönderisinde 12 numaralı Buccaneers forması giydi.

BB183POD.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

John Legend ve Son Miles

İkizler! "All of Me" şarkıcısı, 5 Temmuz 2020'de bir yatta takılırken oğlu Miles ile el ele tutuştu. Hem baba hem de oğul çıplak ayakla kayalık çizgili mayolara giderken fotoğrafçı için gülümsüyordu.

BB183Nkn.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Andy Cohen ve Oğlu Benjamin Allen Cohen

17 Mayıs 2020'de baba ve oğul, Sant ve Abel'den eşleşen yaprak baskılı pijamaları salladılar. Ekteki başlıkta "PJ Partisi için üç alkış" diye yazdı.

BB183PP2.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Ürdün Craig ve Oğlu Prens Thompson

11 Mayıs 2020'de Tristan Thompson’ın eski sevgilisi, kulakları sıcak tutmak için siyah çizme ve kürkle tamamlanmış aynı parlak kırmızı kayak kıyafetleri giyen oğluyla bir fotoğrafını paylaştı.

BB18416K.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Elizabeth Hurley ve Oğlu Damian Hurley

Dürüst olmak gerekirse, bu ikisini birbirinden ayırmak bile zor. 25 Aralık 2019'da 17 yaşındaki annesiyle birlikte, ekranda tatlı, parlak kilitleriyle siyah kasketlerde sersemlettikleri bir Noel özçekimi yayınladı.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Ünlüler, transseksüel olduğunu açıkladıktan sonra 'Juno' yıldızı Elliot Page'e (Alan Page) desteklerini dile getiriyor

BB1bxtNa.img?h=633&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Ünlüler, transseksüel olarak ortaya çıktıktan sonra eskiden Ellen Page olarak bilinen "Juno" yıldızı Elliot Page'i destekleyerek Twitter'a akın ediyor.

Page Salı günü yaptığı açıklamada, "Bunu yazdığım için kendimi şanslı hissediyorum. Burada olduğum için. Hayatımda bu yere geldiğim için" diye yazdı.

Natasha Lyonne, Kat Dennings, Olivia Munn ve Mia Farrow gibi ünlüler, aktivistler, etkileyiciler ve aktörler sevgilerini Page'e gönderdiler.

Daha önce Ellen Page olarak bilinen "Umbrella Academy" ve "Juno" yıldızı Elliot Page'in Salı günü transseksüel olarak ortaya çıkmasının ardından, ünlüler aktör için sosyal medyayı akın etti.

Daha önce 2014 yılında eşcinsel olarak çıkan Page, Twitter ve Instagram'da paylaştığı bir mektupta hem kendisini hem de kendisinin zamirlerini kullandığını duyurdu.

Açıklamasında "Bunu yazdığım için kendimi şanslı hissediyorum. Burada olduğum için. Hayatımda bu yere geldiğim için" diye yazdı. "Bu yolculukta beni destekleyen inanılmaz insanlara karşı çok büyük bir minnettarlık duyuyorum. Sonunda kim olduğumu kendi özgün halimi sürdürmeye yetecek kadar sevmenin ne kadar olağanüstü hissettirdiğini ifade edemiyorum."

Page, "trans topluluğundaki pek çok kişiden sonsuza kadar ilham aldığını" ve 2020'de şiddet sonucu kaybedilen en az 40 trans canı onurlandırdığını söyledi. "Cesaretiniz, cömertliğiniz ve bu dünyayı daha kapsayıcı bir hale getirmek için durmaksızın çalıştığınız için teşekkür ederiz. ve şefkatli bir yer. Elimden gelen her türlü desteği sunacağım ve daha sevgi dolu ve eşit bir toplum için çabalamaya devam edeceğim. "

Platformun bir temsilcisi Insider'a verdiği demeçte, hayranların ve ünlülerin Page'e desteklerini göstermeye başlamasıyla "Elliot" kısa süre sonra Salı öğleden sonra Twitter'da en önemli trend haline geldi.

Transseksüel hakları aktivisti ve trans yazar Raquel Willis, Page ile tatlı bir etkileşim yaşadı. Willis, Page'in tweet'ine verdiği yanıtta, "Kalbiniz her zaman büyük olmuştur ve platformunuzu yıllardır tüm topluluğa göstermek için kullandınız. Gerçeğinizin hediyesi için teşekkürler," dedi. Page Willis'e yanıt verdi ve "Çok teşekkür ederim! Senden çok ilham aldım."

Anna Kendrick, Page'in mesajından alıntı yaptı ve duyurunun karanlık bir zamanda nasıl cesaret gösterdiğini vurguladı. Aktris ve şarkıcı, "Elliot Page'in buradaki sözleri çok güzel ve çok anlamlı ve bana her şey korkutucu olduğunda bile cesur ve neşeli olabileceğimizi hatırlatıyor. Ve özellikle bu yıl, bu hatırlatma çok büyük bir HEDİYE." .

Mia Farrow, Page'e Twitter'da verdiği yanıtta, "Yeni maceranıza başlarken size her nimeti ve mutluluğu diliyorum sevgili Elliot !! Ne kadar harika!"

Aktris, komedyen ve "Güvensiz" yazar Natasha Rothwell, Page'in haberini alıntılayarak tweetledi, "Elliot'a ve Elliot'a günaydın" yazdı.

Influencer'lar ve YouTuber'lar da Page'in duyurusuna yanıt verdi. Trans olan güzel bir YouTuber olan Nikita Dragun, bir alıntı-tweetinde Page ile "çok gurur duyduğunu" söyledi. Bir YouTube megastarı ve güzellik uzmanı olan James Charles, Page'e yanıt vererek "Tebrikler, kral <3 Senin adına çok sevindim !!!"

Kaynak: INSIDER

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Tallulah Willis 'Büyüdükçe' Annesi Demi Moore Daha Çok Benzemeye Başladığını Söyledi

BB1bzXiK.img?h=1679&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Tallulah Willis, yaşlandıkça annesi Demi Moore'u daha çok kendi içinde görüyor.

26 yaşındaki aktris ve işletme sahibi, geçen hafta Instagram Live'da Story + Rain'den Tamara Rappa ile ünlü annesiyle olan ilişkisi hakkında konuştu ve "En övgü dolu şekilde annem olduğumu görüyorum" dedi.

Moore'un 58 yaşındaki en küçük kızı ve Bruce Willis, annesinin de moda markası Wyllis için yaptığı tasarımlarda "çok destekleyici ve işbirlikçi" olduğunu söyledi.

"Parçaların çoğu koleksiyonundan geliyor - çünkü parçaların çoğu eski referans parçalardan geliyor - biliyorsunuz, bu yüzden tüm bunlarda ve kendimin tüm yönlerinde gerçekten büyük bir rol oynuyor - biliyorsunuz, sanırım ben gerçekten ondan çekiyor, "diyor.

"Hatta sanırım hayatının bu noktasında hala yaratıcı bir şekilde keşfediyor ve kendi içine giriyor, ki bu benim için çok ilham verici çünkü 'Yakında çözemedim' diye gerçekten takılıp kalabileceğinizi düşünüyorum. bazen okul ve üniversite çevresindeki enerjiyle toplayacak kemiğim var, "diye devam etti.

BB13YCfq.img?h=1392&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Tallulah ekledi, "Üniversiteye gitmedim. Yolda beni olmak istediğimi bildiğim yere götürmek için birkaç engel vardı ve bu konuda ne yapacağımı anlamak için çok fazla güvensizlik vardı. hayat yolum olmayı umuyordu

Mayıs ayında Tallulah, Anneler Günü için Moore'a bir Instagram anısına annesini anlattı.

Tallulah, "Sevgiyi ve gücü her anneye, yorgun annelere, üvey annelere ve değerli bir şeyi kaybetmiş annelere kanalize ediyorum. Bunu onlara bir kaybı hatırlattığı bir günü kutlamak için mücadele eden herkese gönderiyorum." Instagram'da Moore ile birlikte çekilmiş bir fotoğrafı.

"Annemle neredeyse 3 yıldır konuşmadım ve bu paramparça zaman boyunca bu gün beni parçalanmış parçalardan mutlak toza götürecek," diye devam etti. "Annemin kesinlikle tapacağı parfümü" neşeyle tavsiye eden bir radyo reklamını duyunca işe gitmek için arabayı yırtıp attığımı hatırlıyorum. Günün kutlama niteliğini, acıma ve hikayeme duyarsız bir önem olarak sindirdim. "

Tallulah, "Ancak, hikayem değişti. İçsel benlik yansımasının başkalaşması ve affetmeye yatkınlık nedeniyle 3 yıl sonsuza kadar uzamadı. Bu gerçeğin minnettarlığı hiçbir zaman gücünü kaybetmedi," diye paylaştı Tallulah, "manyetik olarak nakledildiğini söyledi. "annesi tarafından.

"26 yaşındaki Demi ile tanışsam nasıl bir bağlantı kurulabileceğini sık sık merak ediyorum. Sanırım çok kahkaha atardık. Sessiz, iki katına çıkıp nefes nefese kaldığın türden," diye devam etti. "Burada ve şimdi, anne tanrıma koşan bir kucaklaşma ve özensiz bir yanak öpücüğü ile başlayan bir gün."

Tallulah doğrudan Moore'a hitap ederek yazıyı bitirdi: "@demimoore olduğun ve bana öğretmeye devam ettiğin her şeyden zevk alıyorum. Bugünün senin için ne anlama geldiğine ve nereden geldiğine şahit oluyorum. Her köşeniz ve huyunuz değerli ve yaldızlı. Seni seviyorum. "

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Schwarzenegger, Biden yönetimine 'kesinlikle' yardım edeceğini söyledi

Eski California Valisi Arnold Schwarzenegger (sağda) Perşembe günü yaptığı açıklamada, kendisinden istenirse Biden yönetimine "kesinlikle" yardım edeceğini söyledi.

BB11gpVI.img?h=630&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Schwarzenegger, Richard Nixon Vakfı'nın başkanı Hugh Hewitt ile ev sahipliği yaptığı Çevre Koruma Ajansı'nın 50. yıldönümünü anmak için çevrimiçi bir etkinliğe katılıyordu.

Hewitt, Schwarzenegger'e sordu, "Bir Biden yönetiminde hizmet etmek ister misiniz?"

"Bak, kayınvalidem Eunice Kennedy-Shriver, uzun zaman önce bana" Bir başkanı asla geri çevirme. Hangi partiden olduğu önemli değil. " Yani evet, kesinlikle isterim, "dedi Schwarzenegger. "Ve Biden yönetimine zaten bir iş veya bunun gibi bir şey aramadığımı, ancak elimden gelen her şekilde yardım etmekten çok mutlu olduğumu açıkça belirtmiştim."

Schwarzenegger, geçen yıl Howard Stern'e şovunda göründüğünde Cumhuriyetçi Parti üyesi olmasına rağmen Başkan Trump'a oy vermeyeceğini söyledi. O sırada Senatör Elizabeth Warren'a (D-Mass.) Geçici destek verdi.

Hewitt, Schwarzenegger'e, seçilen Başkan Yardımcısı Kamala Harris'in Ocak ayında göreve geldiğinde açık bırakılan Senato koltuğu için aday olup olmayacağını sordu.

"Terminatör" oyuncusu, bir daha siyasete karışmak istemediğini ve şimdilik "süper casuslar" hakkında bir televizyon programına katılmak için kayıt yaptırdığını söyledi.

"Bu yüzden başka bir siyasi iş veya bunun gibi bir şey aramıyorum. Temelde aradığım şey sadece yardımcı olmaktır" dedi.

Eski Kaliforniya valisi, tutkulu olduğu nedenleri desteklemenin bir yolu olarak Güney Kaliforniya Üniversitesi'ndeki Schwarzenegger Enstitüsüne başvurdu. Kirlilik, evrensel sağlık hizmetleri ve göç reformu gibi konuları yoğunlaşmak istediği konular olarak sıraladı.

O, "Ben sadece - ünlü gücümü siyasetle ilgili her şeyi gerçekten ilerletmek yerine bu tür sorunları ilerletmek için kullanmak istiyorum ... bazen siyaset gerçekten iyi bir politikanın önüne geçer" dedi.

Hewitt, doğrudan "evet" veya "hayır" demediğini kaydetti ve bu noktada Schwarzenegger, herhangi bir göreve aday olma arzusu olmadığını olumlu bir şekilde belirtti.

Kaynak: THE HILL

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

TikTokers Miley Cyrus Videolarına Yorum Yaparsa Evleneceklerini Söylüyor - Ve O Yapıyor!

Miley Cyrus'un evliliği yürümedi - bu, Plastic Hearts rock'çılarının hayranlarının evliliklerini desteklemediği anlamına gelmez!

28 yaşındaki Cyrus, Perşembe günü bir hayranın TikTok videosuna yorum yaparak klipteki çiftin hayatını değiştiren bir karar vermesine yardımcı oldu.

Videoda bir çift oturma odası etrafında dans ediyor ve ardından kucaklaşıp öpüşüyor. Videonun üzerindeki metinde "Miley Cyrus yorum yaparsa evleneceğiz" ve Cyrus'un aynı isimli yeni albümünden çıkan "Plastic Hearts" şarkısı arka planda çalıyor.

BB1bCjTW.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Yeterince kesin, "Midnight Sky" şarkıcısı gönderiye yorum yaptı.

Bir nişan yüzüğü, kafatası ve kemiklerin yanı sıra siyah kalp emojisi ekleyerek, "Umarım ikiniz için benim için olduğundan daha iyi olur" diye yazdı. "tebrikler."

BB1bCjU0.img?h=1471&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Kullanıcı, Cyrus'un yorumuna yanıt olarak başka bir video paylaştı ve orijinal videodaki kişilerden birini ve ekran dışında birisinin "tefekkür ettiğini" söyledi.

Başlıkta "@mileycyrus SENİ ÇOK SEVİYOR" yazıyordu.

Sadece bu hafta, Cyrus, Liam Hemsworth ile evliliği ve ardından boşanma hakkında konuştu.

Cyrus ve Hemsworth düğümü Aralık 2018'de bağladılar ve Hemsworth, uzlaşmaz farklılıkları gerekçe göstererek dokuz ay sonra Ağustos 2019'da boşanma davası açtı. Boşanma bu yılın Ocak ayında sonuçlandı.

Howard Stern ile Howard Stern Show'da konuşan "Prisoner" şarkıcısı, sunucuya 30 yaşındaki Hemsworth'u "çok" sevmesine rağmen kendisinin ve eski The Last Song kostarının "çok fazla çatışma" yaşadığını söyledi.

"Drama ya da kavgaya çıkmıyorum," diye açıkladı ve "Gerçekten evleneceğimizi hiç düşünmedik mi bilmiyorum."

Cyrus ve Hemsworth, Malibu'daki evleri bir orman yangında yok olduktan kısa bir süre sonra evlendiler ve sanatçı, düğümü bağlama kararlarını etkilediğini söyledi.

"Yoğun bir insan olduğum ve onunla oturmak istemediğim ve gitmek istemediğim, biliyorsun, 'Bunun bir amacı ne olabilir?' O evden bıraktığım şeye sarıldım, o ve ben, "dedi 66 yaşındaki Stern'e.

Hemsworth'tan ayrıldıktan sonra Cyrus, Kaitlynn Carter ve ardından 10 aylık çıktıktan sonra Ağustos ayında ayrıldığı Cody Simpson ile çıktı.

BB1bCnQZ.img?h=1679&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Cyrus, Stern ile yaptığı konuşmada, karantinadayken flört ettiğini söyledi - yine de sosyal mesafe kurallarına bağlı.

"Bu sefer herhangi bir tür flört veya insanla tanışmak için gerçekten ilginç ve zorlu geçti," dedi. "Çok fazla FaceTime seks yapıyorum - bu en güvenli seks. COVID almıyorum. Kesinlikle kendim ya da diğer insanlar için sorumsuzca bir şey yapmayacağım ... Birbirimizi güvende tutmak için doğru önlemler. Düzeldi. "

Cyrus, "İnsanları seviyorum, sevdiğimi seviyorum, tüm cinsiyetlerle ilişkilerim oldu ve çöküyorum," diye ekledi Cyrus. "Şu anda biraz D havamdayım, ama her neyse, dürüst olmak gerekirse."

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Mark Zuckerberg, San Francisco'daki bir hastaneye 75 milyon dolar verdi. Şehir yine de onu kınadı.

Facebook CEO'su Mark Zuckerberg’in benimsediği memleketi San Francisco, Perşembe günü büyük bir hastanenin adının kendisi ve eşinden sonra resmen kınanmasını kınamak için ilk adımı attı.

BB1bBUXE.img?h=630&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Bu öfke Perşembe günü, San Francisco’nun denetim kurulunda bir panel olan Hükümet Denetim ve Gözetim Komitesi’nin önünde yayıldı.

Önlemin baş sponsoru Gordon Mar, "San Francisco’nun tek devlet hastanesi, ülkemizde ve dünyada halk sağlığını tehlikeye atmaktan sorumlu bir kişinin adını taşımamalı - ama yine de öyle," dedi. "Bunlar politika seçimleridir ve vücut sayıları vardır."

Hediye için elbette minnettarız ve bu süre zarfında en önemli kurumlarımıza verdiğimiz herhangi bir hediye için müteşekkiriz, ”dedi, onu destekleyen başka bir gözetmen olan Matt Haney. "Ancak bu, sonsuza dek bu en önemli kamu kurumuna reklam haklarını vermemiz gerektiği anlamına gelmiyor."

Oturum, Facebook kurucusunda kısa sürede bir pop-off oturumu haline geldi, aktivistler onu herhangi bir kurumsal ihlal için yağmaladı ve bir devlet hastanesine şimdiye kadarki en büyük özel armağan olan hediyesinin önemini küçümsedi. Yorumlar oldukça yakıcı hale geldi - örneğin, bir San Fransisken onu "maden çıkarma şirketini yöneten zengin, ahlaksız bir egoist" olarak nitelendirdi.

Bu arada hayır kurumu liderleri, kararın belirleyebileceği emsallerle ilgili endişelerini dile getirdi. Yüksek dolarlık hayırseverliğin savunucuları, bağışın bağışçıya sunduğu vergi avantajları veya halkla ilişkiler nimetlerinden bağımsız olarak, paralarının dezavantajlılar için gerçekten faydalı olduğunu savunurlar. Ve hastane 2015 yılında 75 milyon doları kabul ettiğinde Zuckerberg ismini en az 50 yıl saklayacağını kabul etti.

Hastanenin vakfı başkanı Kim Meredith, Zuckerberg ve Chan'ın "içten armağanı" nın koronavirüs salgını sırasında şehri "bir bakım modeli" haline getirdiğini vurguladı.

"[Hastanenin] isimlendirilmesine ilişkin bu kınama kararı, istenmeyen sonuçlar potansiyeline ve şehre geçmiş, şimdiki ve gelecekteki hediyeler üzerinde caydırıcı bir etkiye sahip" dedi. "Gelecek yıllarda Covid-19, sağlık eşitliği ve toparlanmanın zorluklarıyla mücadele etmeye devam etmek için hayırseverlere ihtiyacımız olacak."

Meredith daha sonra yaptığı bir açıklamada, "hastanenin artık isimlerini taşıdığı için gurur duyduğunu" ekledi.

Bir kurumun, özellikle büyük bir hediye veren bir bağışçının adını vermesi alışılmadık bir durum değildir. Başka bir San Francisco hastanesi, farklı bir teknoloji milyarderi olan Salesforce'un kurucusu Marc Benioff'un adını almıştır. San Francisco yetkilileri 2015 yılında Zuckerberg isimlendirme sözleşmesini imzaladı.

Ancak bir kurumun bir bağışçıyı resmen kınaması, eşi benzeri görülmemiş olsa da olağandışıdır.

Şehrin denetçiler kurulundaki bir panel, hem teknoloji endüstrisinin hem de kurucularının yeni, giderek tartışılan politikalarını yansıtan bir hareket olan kınamayı tavsiye etti. Hem sol hem de sağdaki aktivistler, Facebook gibi büyük teknoloji şirketlerine karşı keskin bir eleştiriye sahipler. Ve aynı zamanda, mega zenginlerden hayırsever hediyelere karşı bir bina tepkisi var.

3-0 oyu, her ikisi de liberal San Francisco'da özellikle güçlü olan bu çapraz akımların her birinin bir tezahürüdür. Tedbirin yasal bir gücü yoktur. Ancak yönetim kurulunun sembolik, tam oyu 15 Aralık'ta bekleniyor.

Beş yıl önce, Zuckerberg ve eşi Priscilla Chan, Chan'ın o zamanlar çocuk doktoru olduğu şehrin tek devlet hastanesi olan San Francisco General Hospital'a 75 milyon dolar verdiler. Bağışın bir parçası olarak, hastane resmi olarak Priscilla Chan ve Mark Zuckerberg San Francisco Genel Hastanesi ve Travma Merkezi olarak yeniden adlandırıldı.

O zamandan beri Zuckerberg, Facebook'un boyutu büyüdükçe ve basamaklı skandallarla mücadele ederken siyasi bir pinata olarak ortaya çıktı. Ve Zuckerberg’in kurumsal hayatındaki sorunları, en önemlisi eşinin ve eşinin adını taşıyan hayırseverliği Chan Zuckerberg Girişimi olmak üzere, hayırsever armağanlarına giderek daha fazla sıçradı.

Ve yıllarca süren uyumsuzlukların ardından, San Francisco’nun denetim kurulundaki bir grup hastane hemşiresi, Facebook karşıtı aktivistler ve ilerici milletvekilleri bu yaz hastanenin adına karşı çıkmak için harekete geçmeye başladı. Grup, sözleşmeye bağlı olarak 75 milyon dolarlık hediyeyi iade etmeyi gerektirebilecek şekilde resmen yeniden adlandırmak yerine, bir orta yol için baskı yapmaya karar verdi: adı yerinde bırakırken kınamaya.

Kaynak: VOX

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.