Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

En Son Magazin Haberleri (Türkiye ve Dünyadan)

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Bugün Alex Trebek'i onurlandırıyoruz. Otuz yılı aşkın bir süredir Jeopardy'nin sunucusu olarak görevlerine bütünlük, mizah ve zeka kattı! O sonsuza kadar kalbimizde olacak. 

Herşey İçin Teşekkür Ederim, Alex | JEOPARDY!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Katie Holmes, Emilio Vitolo Jr. ile birlikte bir yürüyüşte tonlu diyaframını gösteriyor.

BB1aTTfR.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

New York'ta dışarıdayken gündelik şık kıyafet ustası olarak ün kazandı.

Ancak Katie Holmes, Salı günü siyah bir üst kısmı sayesinde gergin diyaframını ortaya çıkarırken her zamanki tarzını değiştirdi.

41 yaşındaki aktris, Manhattan'ın SoHo mahallesinde söylentilerle dolaşan sevgilisi Emilio Vitolo Jr. ile gezerken biraz cildi parladı.

Katie, dekolteli kırpılmış atletini bir dizi bol siyah pantolonla eşleştirdi.

Dawson's Creek yıldızı, birden fazla kolye taktı ve gündelik bir çift beyaz spor ayakkabı giydi.

Koyu saçlarını at kuyruğuyla geri çekti ve bir omzuna kahverengi deri bir çanta taktı.

Emilio ayrıca gezileri için beyaz uzun kollu bir gömlek ve beyaz spor ayakkabılı siyah eşofman ve beyaz bir beyzbol şapkası giymişti.

BB1aTTgf.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Hem Katie hem de Emilio, ülke genelinde rekor sayılarda artan COVID-19'un yayılmasını yavaşlatmak için siyah maskeler taktı.

Şefin elinde paket kutuları olan bir çanta olduğu için ikisi yemek için eve gidiyor gibiydi.

Günün erken saatlerinde, babası Emilio Vitolo Sr.'a ait olan Emilio'nun restoranı Emilio'nun Ballata'sında bir yemeğin tadını çıkarırken, genç Emilio şef olarak görev yaptı.

Babası, kapıya yakın bir masayı işgal etmesi ve insanların hangi masaya hangi sırayla oturacağını belirlemesi ile tanınır.

Daracık tarzına rağmen, eski Başkan Barack Obama ve Hollywood yıldızları Tom Hanks ve Bradley Cooper da dahil olmak üzere restoranın klasik İtalyan yemeklerine birçok ünlü çekildi.

Katie başlangıçta bir kot ceket giydi, ancak onu çıkarıp çantasına koydu.

BB1aTTh1.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Katie ve Emilio'nun geçen yıl ilk kez bir araya geldiği bildirildi, ancak ilişkilerini Eylül'e kadar başlatmamışlardı.

Batman Başlıyor yıldızının romantizme yaklaşımı onu Emilio'nun annesi Lourdes'e sevdirmemiş gibi görünüyor, Sayfa Six'in Ekim ayında ilişkilerinden rahatsız olduğunu bildirdi.

DailyMail.com, yalnızca 10 Eylül'de, 33 yaşındaki Emilio'nun, yaşadığı nişanlısı 24 yaşındaki Rachel Emmons ile önceki ilişkisini, 41 yaşındaki Holmes ve kendisinin fotoğraflarının ilk kez yayınlandığı metin aracılığıyla kestiğini doğruladı.

Restoratörle 18 aydır nişanlı olan çanta tasarımcısı şoke olmuş ve çabalamış bir halde eve taşınmak zorunda kaldı.

BB1aTOfF.img?h=560&w=459&m=6&q=60&o=f&l=

İçeriden biri "[Lourdes] onu bundan daha iyi yetiştirdiğini düşünüyor" dedi. "[Emilio] nun bunu nasıl hallettiğini hiç beğenmedi."

Bununla birlikte, başka bir kaynak, Vitolo ve Emmons'ın ilişkisinin daha az pembe bir portresini çizdi.

"O ve nişanlısı yavaşlıyorlardı ve yürümüyordu," dediler.

Onlara göre Katie gibi biri onun hızından daha fazla.

"Yaşlı kadınları seviyor" diye devam ettiler. Fox ve diğerlerinde daha yaşlı bir spiker ile çıktı, bu yüzden yaşlı kadınlarla bir geçmişi var.

BB1aTYGT.img?h=560&w=449&m=6&q=60&o=f&l=

Emilio ve aktris kız arkadaşı ilk olarak 1 Eylül'de Manhattan'ın SoHo semtindeki Akdeniz restoranı Antique Garage'da belli bir tarihte bağlandı.

Ancak ilişkilerinin romantik doğası, o hafta Manhattan'daki Peasant Restaurant'ta tutkuyla öpüşürken görüldüklerinde ortaya çıktı.

İlişki, Katie'nin yeni sevgilisi konusunda utanmazca açık olduğu için önceki MO'dan büyük bir değişiklik gibi görünüyor.

Aksine, 52 yaşındaki aktör Jamie Foxx ile 2013'te çıkmaya başladı, ancak ikisi ayrılmadan kısa bir süre önce Mayıs 2019'da Met Gala'da halka açılıncaya kadar ilişkilerini yıllarca gizli tuttu.

Foxx ile birleşmeden önce Holmes, Hollywood'un simgesi Tom Cruise ile evlendi.

Çift, kasırga flörtüne 2005 yılında başladı ve yedi hafta içinde evlendi.

Katie, 2012'de boşanma davası açtı ve sadece on gün sonra sonuçlandı.

O ve Cruise, 2006 yılında kızları Suri'yi karşıladılar ve şimdi zamanını birincil velayet sahibi olan Katie ile geçiriyor.

Kaynak: DailyMail

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Hey Kızlar, İşte Ryan Gosling Hakkında 40 Eğlenceli Gerçek

Ryan Gosling'i sevmek ne çılgınca ne de aptalca, özellikle de 40. doğum gününde.

Doğru, La La Land yıldızı 12 Kasım'da büyük 4-0'a dönüyor ve bunu nasıl yapacağını bildiğimiz tek yolu kutluyoruz: Size tüm sırlarını hediye etmek.

Dönüm noktası olan doğum gününün şerefine, birinci sınıfta okuldan uzaklaştırılmasının şok edici nedeni ve hayatının beklenmedik "büyük aşkı" da dahil olmak üzere Sıcak Go'larla ilgili sıcak dedikoduları açıklıyoruz (orada ne yaptık?) . (Eva Mendes, uzağa bakmak isteyebilirsin!)

BB1aWz6c.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Artı, Gosling'in Mickey Mouse Club yıldızlarından biriyle gençken yaşadığını, hatta sorun çıkarmak için Disney World'e gizlice girdiğini biliyor muydunuz? Ya da First Man aktörünün kendine bir dövme yaptığını ve Yıldızlarla Dans şampiyonuyla dans dersleri aldığını?

O yüzden kızım, işte Gosling hakkında bilmeyebileceğin 40 gerçek

BB1aWpHC.img?h=560&w=347&m=6&q=60&o=f&l=

© Disney / Kobal / Shutterstock 4. Gosling, kız kardeşi Mandi Gosling ile düğünlerde "Bir Adam Bir Kadını Sevdiğinde" şarkısını söyleyerek eğlence dünyasına başladı. Röportaj'a "Jartiyer töreninden hemen önce yapardık" dedi. "Gelin sandalyede otururken dizlerimin üzerine çöküp şarkıyı söylerdim, sonra kız kardeşim başka bir şarkı söylerdi ve sonra birlikte 'Old Time Rock & Roll'u söylerdik. Sonra bazen gerçekten öldürüyor olsaydık, 'Runaround Sue' şarkısını söylerdim. "5. Gosling, 12 yaşındayken The Mickey Mouse Club için seçmelere katıldı ve sonunda Britney Spears, Christina Aguilera ve Justin ile birlikte Mouseketeer rolü aldı. Timberlake. The Guardian ile 2007 yılında yaptığı röportajda Gosling, genç oyuncu kadrosunun geri kalanı üzerinde kötü bir etkisi olduğunu iddia etti. "Sadece onlara pozisyonlar ve benzeri şeyler duyduklarımı söyledim." Britney Spears'a seks hakkında öğretmek: Şimdi bir başarı var! " dedi. "Şimdi ne kadar cinsel olduğu konusunda kendimi biraz sorumlu hissediyorum ... boynunda bir yılanla onu gördüğümde, düşünüyorum: Bunu yaptım mı?"

BB1aWu45.img?h=830&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

© Kevin Winter / Getty Images 6. Timberlake'in annesi Lynne, annesi Kanada'ya dönmek zorunda kaldıktan sonra Orlando'daki Disney Channel dizisini çekerken Gosling'in yasal koruyucusu oldu. Timberlake, 2011'de Ellen DeGeneres'e "Şovdaki diğer çocuklardan muhtemelen biraz daha yakındık," dedi. çiftin setteki maskaralıklarından. "Tema parklarına ücretsiz olarak girmemizi sağlayan çalışan kartlarımız vardı" diye yazdı. "Ryan ve ben bir keresinde bir golf arabası çaldık ve Tower of Terror için çalışan girişine kadar sürdük. O yolculuğa arka arkaya 12 kez gittik."

BB1azgzX.img?h=830&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

© E tarafından sağlanmıştır! 8. Nickelodeon'un Are You Afraid of the Dark'ta The Midnight Society üyesi olarak başrol teklifi aldı. ama Mickey Mouse Club yapmak için bunu reddetti. Daha sonra kısa ömürlü aksiyon dizisi Young Hercules'de başrol oynamadan önce bir sezon beş bölümünde görünecekti. 9. Gösteri sadece bir sezon sürerken, 2013'te Gosling, Roma tanrısı olarak kariyerinde en çok gurur duyduğu rollerden biri olduğunu ve olması gerektiği kadar "takdir edilmediğini" hissettiğini açıkladı. Jake's Take'e “Sahte bronzluk, deri pantolonum vardı” diye açıkladı. "Hayali canavarlarla savaşıyordum - gerçekte orada değillerdi, ama oradaymış gibi davranıyordum. Yani ..."

BB148gQG.img?h=830&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

© E tarafından sağlanmıştır! 10. 2004 yapımı The Notebook'da Gosling dışında Noah Calhoun'u oynadığını hayal etmek zor olsa da, yönetmen Nick Cassevetes Vh1'e 23 yaşındaki oyuncuyu seçmek için savaşması gerektiğini itiraf etti. Cassavetes VH1'e "[New Line Cinema] 'ya Ryan'ı başrol için işe almak istediğimi söylediğimde bana aklımı kaçırmışım gibi baktılar. Gosling de, özellikle yönetmenle ilk görüşmesinden sonra biraz şaşırmıştı. 11. Rachel McAdams, Allie rolünü üstlenmeden önce, Gosling'in eski yardımcı yıldızlarından biri aslında rol için düşünülüyordu: Britney Spears, Mickey Mouse Club arkadaşı ve biliyorsunuz, dünyanın en büyük yıldızlarından biri. ET ile yaptığı bir röportajda Gosling, Spears ile ekran testi yaptığını açıkladı ve şöyle dedi: "Gördüm ... Onu 12 yaşından beri gerçekten görmemiştim - ikimiz de 12 yaşındaydık - bu yüzden o büyüdü, ama o gerçekten iyi, aslında. Gerçekten çok iyi bir iş çıkardı. 12 yaşındaydık, 12 yaşımdan pek bir şey hatırlamıyorum, ama evet, hayır, o mükemmel bir iş çıkardı. Bu harikaydı. "

BB1aWwpo.img?h=830&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

© New Line Cinema 12. Oyuncu, çekimlerden iki ay önce Charleston'a taşındı, bu sırada Ashley Nehri'ni kürek çekti, mobilya yaptı ve hatta kasabada bir marangozla çıraklık yaptı. Gosling People'a "Tüm Adirondack sandalyelerini evin önüne yaptık" dedi. "İçlerine sık sık oturduk." 13. Peki, Noah'ın Allie'yi yaptığı evdeki yemek masası? Ayrıca Gosling tarafından yapıldı. "Rachel ve benim yaptığım bir masada ilişkimizi tamamladığımız bir sahne çektik," dedi. "Ama onu tutamadım. Özel bir tahta kullandık ve anlaşma [marangozun] masayı almasıydı. Ama üzerinde ne olduğunu bilmiyor."

BB1aWpIp.img?h=560&w=347&m=6&q=60&o=f&l=

© Dan MacMedan / WireImage 14. Hollywood'un en sevilen çiftlerinden biri olurken, Gosling ve McAdams The Notebook'u çekerken birbirlerine dayanamadılar. McAdams 2013'te The Times'a "Ming vazolarını birbirimize fırlatmıyorduk, bu yüzden nefret etmiyorduk, ancak ilişkimiz ekranda gördüğünüz gibi değildi," dedi. "İkimiz de olduğumuzu söyleyebilirim. profesyonel. [Daha sonraki ilişkimiz] kesinlikle ikimizin de o film yapım deneyiminden çıkmasını beklediği bir şey değildi. " 15. Çift, 2009'da ayrılmadan önce üç yıl çıkacaktı. "Tanrı, Defter'i korusun. Beni hayatımın en büyük aşklarından biriyle tanıştırdı," Gosling daha sonra GQ'ya anlatacaktı. "Ama insanlar, o filmdeki insanlara benzediğimizi varsayarak Rachel ve bana kötü hizmet ediyorlar. Rachel ve benim aşk hikayem bundan çok daha romantik ... Hatırladığım tek şey ikimizin de sallanarak aşağı indiğimizdi. "ve biz buna berabere dedik."

BB1aWu4B.img?h=560&w=347&m=6&q=60&o=f&l=

16. Hollywood'daki ilk büyük ilişkisi, 16 yaşında kıdemli olan Murder By Numbers ortak yıldızı Sandra Bullock'du. Gerilim setinde buluştuktan sonra, çift bir yıllığına çıktı, ancak o zamanlar romantizmleri hakkında hiçbir zaman kamuya açık bir şekilde yorum yapmamışlardı. 17. Bullock ve McAdams ile olan aşklarından Gosling, 2011'de The Times'a şunları söyledi: "Tüm zamanların en iyi iki kız arkadaşına sahiptim. Onları aşabilecek kimseyle tanışmadım."

BB19oUgG.img?h=560&w=347&m=6&q=60&o=f&l=

© Dave Allocca / Startraksphoto.com 18. Gosling ve Eva Mendes, 2011 yılında The Place Beyond the Pines setinde tanıştı ve birbirlerine aşık oldular. İlk önce Disneyland'de bir randevuda birlikte fotoğraflandılar. 19. Gosling'in Yeryüzündeki En Mutlu Yer'e olan takıntısı, yıllar boyunca yapılan sayısız görüşten sonra iyi bir şekilde belgelendi ve aktör, The Independent ile yaptığı röportajda Disneyland ile "aşk / nefret ilişkisine" ağırlık verdi. "Benim için çok ilginç olan şey, oradaki detaylara gösterilen ilginin asla eskimeyeceği" diye açıkladı. "Her zaman bulacak yeni bir şeyler vardır, düşündükleri bir şey. Ve her zaman bir rüya gören ve onu içinde dolaşabileceğiniz kadar gerçek yapan biri vardır." 20. Gosling ve Mendes'in iki kızı Esmeralda, 6 ve Amada, 4. GQ ile yaptığı bir röportajda, özel yıldız babalık hakkında konuştu ve şöyle dedi: "Hayatın boyunca çocuk sahibi olmanın nasıl bir şey olduğunu duyarsın. klişeler doğru. Her şeyin farklı olacağını bildiğimi hissettim, ancak bunu deneyimleyene kadar, insanların ne anlama geldiğini gerçekten bilmenin bir yolu yok. " Devam etti, "Eva rüya anne ve onlar rüya bebekler ve şu anda gördüğüm bir rüya gibi. Hepsini hayal ediyorum."

BB1aWpIY.img?h=560&w=347&m=6&q=60&o=f&l=

© Jaume Sellart / EPA / Shutterstock 21. Gilmore Girls, başlangıçta başka bir gençlik draması için bir seçmeler sırasında onunla tanışan oyuncu yönetmeni Jami Rudofsky'ye göre, o zamanlar bilinmeyen bir Gosling'i bir futbolcu olarak küçük bir rolde oynamaya bu kadar yakındı. 2016 Gilmore Girls Fan Festivali'nde "Gözlerimi devirdim ve sarışındı" dedi ve oyunculuk pirzolası yüzünden çok şaşırdığını itiraf etti ve onu işe aldıktan sonra çağırdı. ikonik WB serisi. Ancak ekibi etkilenmemişti ve "başarısız oldu". 22. Gosling ve diğer Kanadalı Justin Bieber, 2012'de, bağlantılarının 1600'lerde Quebec'e taşınan Fransızlara kadar uzanarak, bir zamanlar kaldırıldıklarında 11. kuzenler olduklarını bildiren Ancestry.com'a göre, aslında akraba. 23. Gosling, büyüyen pek arkadaşı olmadığı için bale dersleri aldığını açıkladı. Ve yine de onları bir yetişkin olarak almaya devam etti ve The Independent'a "Elimden geldiğince pratik yaparım" dedi. Bu, Los Angeles stüdyosuna gitmeyi de içeriyordu, burada "öğrencilerin çoğu genç kızlar, bu yüzden anneleriyle oradalar ama sadece bir tür izliyorlar ve bana devam etmemi söylüyorlar" dedi. "Pozitif olmaya çalışıyorlar ama ben çok kötüyüm."

BB1aWpJc.img?h=560&w=347&m=6&q=60&o=f&l=

24. 2011 yılında, Gosling'in The Place Beyond the Pines başrol oyuncusu Bradley Cooper ile birlikte, Halkın "Yaşayan En Seksi Adamı" unvanını geri çevirdiği bildirildi. (İnternet tepkisi hızla izledi.) Bir kaynak, The Wrap'a "Özellikle 2011'deki devasa yılında birkaç kez denediler" dedi. "Fikir birliği onun için çok ciddi ve çok iddialı." 25. 2014 yılında Gosling'in sonunda Chris Hemsworth'a giden "SMA" ödülünü reddettiği söylentileri bir kez daha ortaya çıktı. 26. Gosling'in, biri bileğinde kendi yaptığı olmak üzere beş dövmesi olduğu bildirildi. The Guardian'a tüm vücut mürekkebini "saçma" olarak nitelendirerek, "Bir dövme asla anlamlı olmamalı çünkü belirli bir noktada ondan nefret edeceksiniz ve sizi güldürür de olabilir."

BB1aWwqn.img?h=830&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

© E tarafından sağlanmıştır! 27. Gosling, La La Land'e hazırlanmak için birkaç hafta boyunca Dancing With the Stars profesyoneli Jenna Johnson ile eğitim aldı ve People'a prova partneri olacağını öğrendiğinde "pantolonuna işediğini" itiraf etti. "Gerçekten gençken eğitim almıştı, ama bir şeyleri toplamada ne kadar inanılmaz olduğuna ve ne tür bir ortak olduğuna çok şaşırmıştım," diye hatırladı Johnson, ona "şimdiye kadarki en güzel insan" diyecek .. .beni kıkırdattı. Gitmem gerektiğinde ağlama isteği uyandırdı. " 28. Ve Crazy Stupid Love için, aktör, Los Angeles barı olan arkadaşının, yapımcılardan içki yapmayı öğrenmesini istedikten sonra ona birkaç barmenlik dersi vermesini sağladı. Collider'a "Bir bara gidip bir süre orada kalmam için bir neden öne sürdüm," diye şaka yaptı.

BB1aWu55.img?h=560&w=347&m=6&q=60&o=f&l=

© Warner Bros. 29. Gosling, Steve Carell'in eklendiğini öğrendikten sonra senaryoyu bile okumadan Crazy Stupid Love'da başrol oynadı. Sadece Steve Carell'i seviyorum, hep Steve'le çalışmak istemiştim, "diye açıkladı Collider'a." Los Angeles'a ilk taşındığımda bir pilot yaptım, 17 yaşındaydım, küçük bir rolüm vardı, Steve de öyle. Beraber çalışamadık ama o kadar eğlenceliydi ki, sadece çalışmasını izlemek için sete gidecektim. "Devam etti," Büyük bir hayran oldum ... Sonunda onunla çalışmak için bu fırsatı buldum, bu yüzden atlamaya karar verdim. o. Reçete bilinçaltımda beliriyor olmasına rağmen, bunu bir komedi yapmayı bilinçli bir seçim olarak düşünmedim, ama gerçekten Steve ile çalışmak istedim. Onunla çalışmak için her şeyi yapardım. "30. 2011 rom-com'un Dirty Dancing asansör sahnesine olan kötü şöhreti aslında Gosling'den geldi. Rolü tartışmak için yazarlarla buluştuğunda Gosling, geçirdiği zamandan bahsetti" Senaryo yazarı John Requa, Entertainment Weekly'ye yaptığı açıklamada, Dirty Dancing asansörünü gerçek hayatta yaptı. "Ben ve Glenn [Ficarra] birbirlerine döndük ve 'Tamam, bu filme giriyor!' dediler. bunu filme koyamıyorum. ' Biz onu üzdük. "

BB1aWwqD.img?h=560&w=347&m=6&q=60&o=f&l=

31. Mendes'e göre Gosling mutfakta da yetenekli görünmesine ek olarak. Mendes, Instagram'daki bir kullanıcıya "Ryan harika bir şef VE fırıncı" diye yanıt verdi. "Gerçekler için. İnanılmaz. Şaka değil. Yaptığım şeyin yemek yapmak olduğundan emin değilim. Daha çok sebzeleri buharda pişirmek, meyve suyu sıkmak ve pirinç yapmak gibi. O gerçekten yemek yapıyor. Ben hayatta kalıyorum." 32. Gosling, 2004 yılında Faslı ünlü şefle tanıştıktan sonra Abdessamad "Ben" Benameur ile Beverly Hills restoranı Tagine'nin kurucu ortaklarından biridir. "Kendini kurmaya çalışan küçük bir çocuktu. Onunla tanıştığımda Sandra Bullock, "Benameur, The Moroccan News'e aktörün ekibinin tavsiyesine rağmen restorana 50.000 dolar yatırım yaptığını ekledi. 33. Onun suçlu zevki aslında Twizzlers'tır ve sık sık birlikte çalıştığı ve yakın arkadaşı Emma Stone Vanity Fair'e açıkladı. "Ryan tanıştığınız herkesten daha fazla Twizzler yiyebilir," diye döktü. "Onu ceketinin cebinde saklardı ve sadece, bilirsiniz, Twizzlers dağıtır ve Twizzlers'ı kendisi yerdi. La La Land'deki hamlesi buydu."

BB1aWBlv.img?h=560&w=347&m=6&q=60&o=f&l=

34. 2007'de Gosling, genç bir kızın babasını oynayacak kadar yaşlı görünme çabasıyla 60 pound kazandıktan sonra The Lovely Bones'tan kovuldu. Gosling daha sonra The Hollywood Reporter'a verdiği demeçte (Mark Wahlberg kadroya alınacaktı.) "[Yönetmen Peter Jackson] beni işe aldığında 150 pound'daydım ve sette 210 pound ortaya çıktım," dedi. "Karakterin nasıl görünmesi gerektiğine dair farklı bir fikrimiz vardı. Onun 210 kilo olması gerektiğine gerçekten inandım. Haagen Dazs'ı eritiyor ve susadığımda içiyordum." Devam etti, "Buna gerçekten inandım. Bunun için heyecanlandım. Geldim ve 'Berbat görünüyorsun' dediler. Ben de 'Biliyorum! Harika değil mi?' Dedim. 'Hayır, değil. Git koşu bandına çık' ... O zaman şişman ve işsizdim. " 35. Gosling, oyunculuğa üç yıllık bir ara vererek bu işi bitirdi. Independent'a "Bu mola bana iyi geldi" dedi. "biraz mola vermek, biraz yaşam deneyimim olduğu anlamına geliyor. Normal yaşam deneyimi, yani daha sonra bir filme yansıtabilirsiniz. Sadece film yapımında yaşam deneyimine sahip olmak iyi değil, hepsi bu. Üç yıldır jetler ve şehir arabalarında yaşıyorsanız gerçek bir insanı oynamak zor. "

BB1aWu5u.img?h=560&w=347&m=6&q=60&o=f&l=

Fame Pictures 36. The Independent ile yaptığı röportajda Gosling, evlat edinilen melez köpeği George'u "hayatımın aşkı ... Onu her yere götürüyorum, özel evrak işim var, böylece nereye gidersem gideyim benimle seyahat edebilsin . " 37. Gosling, tüylü arkadaşının mohawk saç kesiminin kökenini açıklayan Late Night With Jimmy Fallon'da göründüğü sırada George'u onunla birlikte sahneye çıkardı. "Bunda ısrar ediyor" dedi. "On yıl önce, sadece yaz için bir mohawk traş ettim. Ve sonra, her büyümeye başladığında, tam bir pisliğe dönüştü. Ve sonra, onu tıraş ederdim ve yine iyi bir adama dönüşürdü. . " 38. 2017'de The Ellen Show'da göründüğü sırada Gosling, George'un 17 yaşında vefat ettiği üzücü haberi doğruladı. "Benim için iyi bir arkadaştı," dedi ve henüz yeni bir şeye hazır olmadığını ekledi. köpek. İki yıl sonra, Gosling ve Mendes, Friends for Life Rescue Network'ten bir Doberman olan Lucho'yu kabul etti.

BB1aWz92.img?h=560&w=347&m=6&q=60&o=f&l=

39. First Man aktörünün Toronto'da yerel bir mağaza olan Grinder Coffee'yi ziyaret etmesini sağlama kampanyasının ardından, Gosling, kafeyi kendisi ziyaret ederek sahibi Joelle Murray'i şaşırttı. Murray, Canoe.com'a "Onunla tanışmaktan zevk aldığım kadar benimle tanışmaktan zevk alıyormuş gibi görünmesini sağladı" dedi. "Ve çok güzel bir duyguydu. Çok iyi konuşuyordu, çok iyi terbiyeli harika bir Kanadalı çocuk." 40. Vine'daki "Ryan Gosling, Tahılını Yemez" videosunun yaratıcısı Ryan McHenry'nin 2015 yılında vefatından sonra Gosling, platformda bir video yayınlayarak meme yapımcısına saygılarını sundu. Gosling, kendisine bir kase Mısır Gevreği koyduktan sonra, McHenry'nin onuruna bir kaşık dolusu kaldırdı ve mısır gevreğini çiğnedi.

Kaynak: E NEWS

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

İşte Marvel'in planladığı tüm Disney + şovları

Disney + Marvel TV programları Tanıdık yüzlerden yepyeni kahramanlara kadar Marvel bir dizi Disney + şovuyla bir sonraki aşamasına başlıyor.

BB1aCzN7.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Bir sonraki macera

Marvel Sinematik Evreni büyümeye devam ediyor. The Mandalorian'ın Star Wars galaksisini genişletmesi gibi, Marvel de aynı şeyi Disney + 'da piyasaya çıkan bir dizi yeni TV şovuyla yapacak. Bazıları filmlerden tanıdık yüzlere odaklanırken, diğerleri yeni kahramanları tanıtacak. Burada Marvel'ın televizyona geçişi hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şeyi açıklıyoruz.Marvel Sinematik Evreni büyümeye devam ediyor. The Mandalorian'ın Star Wars galaksisini genişletmesi gibi, Marvel de aynı şeyi Disney + 'da piyasaya çıkan bir dizi yeni TV şovuyla yapacak. Bazıları filmlerden tanıdık yüzlere odaklanırken, diğerleri yeni kahramanları tanıtacak. Burada Marvel'ın televizyona geçişi hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şeyi açıklıyoruz.

BB1aCsCT.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

WandaVision

Birincisi, Elizabeth Olsen'in Scarlet Witch ve Paul Bettany'nin Vision'ı üzerine odaklanan tuhaf ve harika WandaVision. Bu trippy serisi, on yıllar boyunca klasik TV sitcomlarından esinlenmiştir (ve umarım, Avengers: Infinity War'da kepçeyi grafiksel olarak tekmelediği göz önüne alındığında, Vision'ın nasıl canlı ve iyi göründüğü sorusuna cevap verecektir). Kathryn Hahn aynı zamanda klasik "meraklı komşu" tipi olarak da rol alıyor. Teyonah Parris genç kahraman Monica Rambeau'yu (hayranların ilk kez Kaptan Marvel'de çocukken tanıştığı) canlandırıyor.

BB196Y40.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Şahin ve Kış Askeri -  The Falcon and the Winter Soldier

Artık kaptan o: Sam Wilson (Anthony Mackie), Kaptan Amerika'nın Endgame'deki kalkanını miras aldı ve bu yeni seri (2021'de piyasaya çıktı), Sam ve Bucky Barnes'ı (Sebastian Stan) geri dönen İç Savaş kötü adamı Helmut Zemo (Daniel Brühl). Ayrıca Emily VanCamp'ın eski S.H.I.E.L.D. Ajan Sharon Carter, Wyatt Russell, hükümetin süper askeri John Walker olarak kadroya katılıyor.

BB1aCq5k.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Loki

Herkesin en sevdiği yağlı saçlı hileci tanrı, 2021'de Tom Hiddleston'ın Loki'sini zaman ve mekânda izleyerek kendi serisine sahip olacak. Yeni seri şu soruyu cevaplayacak: Endgame'de Tesseract'ı kaydırıp ortadan kaybolduktan sonra ne oldu? (Spoiler: muhtemelen çok fazla yaramazlık.) Oyuncular arasında ayrıca Sophia Di Martino, Owen Wilson ve Gugu Mbatha-Raw yer alıyor.

BB1aCuRw.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Şahin göz - Hawkeye

İntikamcı arkadaşlarının hepsinin kendi solo filmleri vardı ve şimdi Clint Barton, Jeremy Renner'ın kartal gözlü okçusunun genç kadın koruyucusu Kate Bishop'u eğitirken izlediği bir dizide dikkatleri üzerine çekecek.

BB13KxeR.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Farzedelim…? - What if...?

Jeffrey Wright tarafından her şeyi bilen Watcher olarak anlatılan bu animasyon antolojisi, Marvel evrenindeki alternatif gerçeklikleri hayal ediyor - peki ya bunun yerine Peggy Carter (Hayley Atwell) Kaptan Amerika süper serumunu alsaydı? Josh Brolin, Karen Gillan, Jeff Goldblum, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson, Michael B. Jordan, Natalie Portman, Paul Rudd ve Mark Ruffalo dahil olmak üzere düzinelerce tanıdık Marvel kahramanı dizide seslerini duyuracak.

BB199D19.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Dişi Hulk - She-Hulk

O kaba! Yeşil! Ve hukuk sisteminin tüm ayrıntılarını biliyor! Orphan Black'den Tatiana Maslany, parlak bir avukattan güçlü bir süper kahramana (aynı zamanda Bruce Banner'ın kuzeni) Jennifer Walters'ı canlandırıyor.

BB1aCoeb.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Ay Şövalyesi - Moon Knight

Yıldız Savaşları mezunu Oscar Isaac, klasik pelerinli kahramanı oynamak için görüşüyor. Çizgi romanlarda Moon Knight, güçlerini eski bir Mısır ay tanrısından alabilecek - ya da çılgınca olabilecek, Marc Spector adında dengesiz bir kanunsuzdur.

BB19AB4S.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Bayan Marvel - Ms Marvel

Marvel'in ilk Müslüman-Amerikan süper kahramanı, yeni gelen Iman Vellani'nin idealist ve inek Kamala Khan'ı canlandırdığı kendi şovunu yapıyor. O, suçla savaşmak için vücudunu esnetebilen ve "canlandırabilen" bir New Jersey liseli ve memleketini (boş zamanlarında fanatik yazmadığı zamanlarda) görev bilinciyle savunuyor.

Kaynak: Entertainment 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Neden Keanu Reeves ve Diğer Matrix Yıldızları Wrap Partisi İçin Eleştiriliyorlar

Keanu Reeves ve The Matrix 4'ün daha fazla üyesi, bir parti sahnesini çekmeyi iddia ettikleri için ateş altında.

Alman gazetesi Bild'e göre The Guardian aracılığıyla, oyuncu kadrosu ve ekibin "Icecream Teamevent" kod adlı saatler süren bir parti düzenlediği iddia ediliyor. Çıkış, konukların bir dansçı, bir DJ ve bir piroteknik gösterinin eğlencesinin tadını çıkardığı tüm gece süren bir etkinlik için Babelsberg film stüdyolarına "ekstralar" kılığında en az 200 kişinin geldiğini iddia ediyor. Ek olarak, onlara "hatıra Matrix dövmeleri" alma fırsatı sunuldu.

İsimsiz bir parti katılımcısı Bild'e, "Ruh hali coşkuluydu. Herkese önceden bir korona PCR testi verildi. Herkesin maske takması gerekiyordu, ancak parti giyerken çoğu insan bunları takmadı."

Parti bir film çekimi olarak tanımlanırken, katılımcı, "Yönetmenlik talimatı verilmedi, klaket yoktu ve kimse film çekmiyordu."

Bild, Reeves ve kız arkadaşı Alexandra Grant'in toplantının bir bölümünde hazır olduğunu iddia etti.

Koronavirüs Salgını Ortasında Üretime Devam Eden Diziler

Sözde parti zamanında, Berlin'de ve Brandenburg eyaletinde 50 kişinin toplanmasına izin veriliyordu, ancak organizatörlerin etkinlik için onay almak için önceden yerel yetkilileri bilgilendirmeleri ve bir "hijyen konsepti" sunmaları gerekiyordu. Ayrıca misafirlerin yemek yemedikleri veya içmedikleri zamanlarda sosyal olarak mesafeli olmaları ve maske takmaları bekleniyordu.

BB1b08Xh.img?h=560&w=347&m=6&q=60&o=f&l=

Studio Babelsberg'in sözcülerinden Bianca Markarewicz, Bild'e, Matrix yapımcılarının partiyi "yaz aylarında çekilen bir kutlama sahnesi olarak nitelendirdiğini ve bununla bağlantılı olduğunu. Hijyen kurallarına uyulduğunu" söyledi.

Markarewicz ayrıca yapımcıların film programının sonunda "bu çekimi çok sayıda katılımcıyla bilinçli olarak yaptıklarını" iddia etti.

Bild, bir Potsdam sözcüsüyle (şehir, partiler için izin vermekten sorumludur), bir toplantıdan haberdar olmadıklarını doğruladı. Sözcü ayrıca sağlık yetkililerinin olayı soruşturacağını söyledi.

E! Haber bir açıklama için Warner Bros.'a ulaştı, ancak yanıt gelmedi.

The Matrix'in dördüncü bölümünün Aralık 2021'de yayınlanması bekleniyor.

Kaynak: ENews

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Amerikalı Yıldız Dolly Parton, Çocuk Sahibi Olmamasının Ona Çalışma Özgürlüğü Verdiğini Söyledi: 'Fedakarlıklar Yaptım'

BB19IXbi.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Dolly Parton, efsanevi müzik kariyerine geri dönüyor.

Ocak ayında 75 yaşına giren country müzik ikonu, Apple TV + 'nın The Oprah Conversation programının Cuma günkü bölümünde başarıya ulaşmak için yaptığı "fedakarlıklar" hakkında konuştu ve sunucu Oprah Winfrey'e kocası Carl Dean ile çocuk sahibi olmamasının ona odaklanmasına izin verdiğini söyledi. iş.

"Çocuğum olmadığı ve kocam oldukça bağımsız olduğu için özgürdüm," dedi. "Bu yüzden tüm başarımın büyük bir kısmının çalışma özgürlüğüm olması olduğunu düşünüyorum."

Ancak bu, Parton'ın genç nesil konusunda tutkulu olmadığı anlamına gelmez. 1995 yılında şarkıcı, okula başlayana kadar çocuklara ücretsiz kitap gönderen bir program olan Dolly Parton's Imagination Library programını başlattı.

"Çocuk sahibi değildim çünkü Tanrı'nın benim çocuk sahibi olmak istemediğine ve böylece herkesin çocukları benim olabileceğine inandım, bu nedenle Hayal Kitaplığı gibi şeyler yapabilirdim çünkü çalışma özgürlüğüm olmasaydı, yapmazdım. Yaptığım her şeyi yapmadım, "diye açıkladı. "Şu anda yaptığım her şeyi yapacak durumda olmazdım."

BB1b0cNE.img?h=1460&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Kariyerinde ödülden çok fedakarlık olduğuna inanıp inanmadığı sorulduğunda, Parton, "fedakarlık yaptım, ama dediğim gibi, yapmam gerekenlere inanıyorum" dedi.

Aynı röportajda Grammy ödülünü kazanan kişi yaşlanmaya yaklaşımından da bahsetti.

"Hayatımı sayılarla düşünmüyorum. Her şeyden önce, asla yaşlanmayacağım çünkü yaşlanacak vaktim yok. Yaşlanacak kadar uzun süre duramıyorum." kahkahayla paylaştı.

Parton, "hangi yaşta olursa olsun olabileceğimin en iyisi" olacağını söyledi.

"Bahse girerim 95 yaşıma geldiğimde, eğer o kadar uzun yaşarsam çok farklı görünmeyeceğim, çünkü Gabor kardeşler gibiyim."

"Bir çizgi film gibi görüneceğim," diye şaka yaptı Parton. "Makyajı yapacağım. Plastik cerrahlarımın bana izin verdiği kadar genç görüneceğim ve tüm makyaj, ışıklandırma ve tüm bunlarla. Ama bence her şeyden çok, bu sizin içinizden gelenlerle ilgili. "

"Bu bir tutum ve içten parlamalısın. Bazen bu seni genç hissettirebilir ve diğer insanlara genç görünmeni sağlayabilir," diye ekledi.

BB19Zl3Y.img?h=1572&w=1119&m=6&q=60&o=f&

A Holly Dolly Noel özel bölümü Aralık ayında yayınlanacak olan Parton'a göre, emekli olmayı planlamıyor.

Mart ayında 60 Minutes Australia'da "Emekli olmayı planlamıyorum. 74 yaşıma yeni girdim ve tekrar Playboy dergisinin kapağında yer almayı planlıyorum" dedi. "Bakın Playboy dergisini yıllar önce yapmıştım ve eğer buna devam ederlerse çok eğlenceli olacağını düşündüm - yapacaklar mı bilmiyorum - 75 yaşında tekrar kapakta olabilir miyim?"

Kaynak: PEOPLE

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Tüm zamanların en iyi Televizyon Çiftleri

BB17C2g4.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Monica Geller ve Chandler Bing (Arkadaşlar)

Başlangıçta Monica (Courteney Cox) ve Chandler'ın ilişkisi (Londra'da) kolaylık sağladı ve çünkü ikisi de aşk departmanında mücadele ediyordu. Zamanla daha ciddileşti ve aslında oldukça tatlı oldu. Monica, Chandler'a (Matthew Perry) patronluk taslamakta hiç zorlanmasa da. Ama yine de, daha azını bekledik mi? Yine de, aslında birbirleri için yaratılıyorlar - ki bu kutlamaya değer.

BB17BNv2.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Marshall Eriksen ve Lily Aldrin (Annenle Nasıl Tanıştığım)

Marshall (Jason Segel) ve Lily'den (Alyson Hannigan) daha tatlı bir çift olmayabilir. Gerçekten birbirleri içindi. Hem biraz tuhaf hem de inekçe, ama bu büyüleyici şekilde. Marshall geldikleri kadar sadık ve Lily de iyi bir eşin olması gerektiği gibi endişeli. Artı, bazen biraz vahşi olabilirler. Ayrıca, bekar arkadaşlarına çok yakışan ve başkalarını asla rahatsız hissetmeyen çiftlerden biridir.

BB17BZLR.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Mike ve Carol Brady (The Brady Bunch)

Mike (Robert Reed) ve Carol (Florence Henderson), tüm zamanların en iyi televizyon velileriyle orada. Bunun nedeni, oldukça iyi bir çift olmalarıydı. Cidden, kaç çift sayısız aile sorununu haftada yaklaşık 20 dakikada çözebilir? Mike ve Carol aynı yatakta yattıklarını düşündükleri için biraz müstehcen davrandılar. Çok geçmeden bir şey televizyonda tabu gibi görünüyordu.

BB17BZLZ.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Carrie Bradshaw ve John James "Bay Büyük" Preston (Seks ve Şehir)

Bu büyük ölçüde popüler HBO dizisinin uzun vadede, Carrie (Sarah Jessica Parker) ve "Büyük" (Chris Noth) arasındaki ilişki öne çıkan bir hikaye oldu. Olmadığında bile. Carrie, başarısız ilişkilerden payına düşeni aldı ve "Büyük" le koşması yorucu olabilirdi. Ancak, onun vazgeçemeyeceği tek aşk olduğunu biliyorduk ve hayatını tamamlayan kişi oydu - ikisi de her şeyi mahvetmeye çalışsalar bile.

BB17BT8V.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Nisan Ludgate-Dwyer ve Andy Dwyer (Parklar ve Rekreasyon)

Ann'den ayrıldıktan sonra Andy (Chris Pratt) April (Aubrey Plaza) ile çıkmaya başladı. Kahvaltıda frizbiden acı biber yemeleriyle tanınan Aubrey ve Andy, birbirlerine tam anlamıyla uygun görünen iki garip kuştur. Çıkmaya başladıktan kısa bir süre sonra evlendi ve Nisan orada bir iş bulduğunda sonunda Washington D.C.'ye taşındı. Disfonksiyon açısından, bu çift yukarıda oranlar yüksek, ancak bu büyüleyici, sitcom tarzında.

BB17BZMc.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Jim Halpert ve Pam Beesly (Ofis)

Jim (John Krasinski) ve Pam (Jenna Fischer) bazı yönlerden ya da belki çok daha sevimliydi. Ve aralarında cinsel gerilim vardı. Bir araya geldiklerinde, bazı özel anlar oldu - evlilik, CeCe ve Philip'in doğumları. Hepsi söylendi, hala bu listede yer almaya değer.

BB17BT90.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Sam Malone ve Diane Chambers (Şerefe)

1980'lerin bölümlerinde, Sam (Ted Danson) ve Diane (Shelley Long) muhtemelen televizyondaki en popüler çiftti. Gerçekten zıttılar. Entelektüel Diane ve kararlı bir ilişkiye asla ilgi duymayan oyuncu Sam. Bu, Diane'in kalbini kazanana kadar oldu. Elbette uzun sürmedi ama geçirdikleri zaman TV altınıydı.

BB17BNvG.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Brenda Walsh ve Dylan McKay (Beverly Hills, 90210)

Dylan (Luke Perry), kalbi olan zengin, kötü çocuktu. Brenda (Shannen Doherty), kendi asi çizgisine sahip Orta Batı kızıydı. 1990'larda televizyonun en popüler çiftlerinden biriydiler ve artık çıkmadıklarında bile birbirlerine olan aşkları hiçbir zaman gerçekten solmadı. Ne yazık ki, bu sevgiyi tam olarak yerine getirme şansları olmadı.

BB17BQ1E.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Claire ve Phil Dunphy (Modern Aile)

Claire (Julie Bowen) ve Phil (Ty Burrell) bazıları bunalmış ebeveynleri ve aşırı derecede işlevsiz bir çifti sevebilir, ancak günün sonunda birbirleri için yaratılmışlardır. Özenti "havalı baba". Phil, televizyondaki en komik ve sevimli babalardan biridir. Bu arada Claire, ipin ucunda, ama tamamen zorba olmayan kendi tarzıyla anne gibi. Artı, Clive Bixby ve Julianna'da birkaç harika takma adları var.

BB17BZMB.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Eric ve Tammy Taylor (Friday Night Lights)

Bir lise futbol koçunun karısı olmak zor olabilir. Özellikle futbol hazırlıklarının öneminin nefes almakla birlikte olduğu Teksas'ta. Yine de Tami (Connie Britton), aklın sesi olmak ve kocası Eric'e (Kyle Chandler) karşı sakin olmak için elinden geleni yapıyor. Birlikte, Teksas lise futbolunun acımasız dünyasında bir miktar istikrar sağlayan müthiş bir insan takımı oluşturuyorlar.

BB17BZMN.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Derek Shepherd ve Meredith Grey (Grey's Anatomy)

Eleştirmenler bu ilişkiyi mutlaka önemsemiyorlardı, ancak popüler dizinin hayranları tüm bu işlevsizlikten büyülendi. İzleyiciler için çift bir aşk-nefret ilişkisi kurdu. Hayranlar, Meredith'in (Ellen Pompeo) gerçek aşkı bulmasını gerçekten istiyordu, ancak "McDreamy" (Patrick Dempsey) olarak bilinen adam gerçekten sonunda kiminle olması gerekiyordu? İlişkileri karmaşıklığın ötesindeydi, ancak gösteriyi birkaç sezon boyunca yönlendiren güçtü.

BB17BQ1U.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Sheldon Cooper ve Amy Fowler (Büyük Patlama Teorisi)

İnek aşkı en güzel haliyle. Arkadaşlıklarının ilk dönemlerinde, Sheldon (Jim Parsons) ve Amy (Mayim Bialik) aslında her şeyi bilen, soğukkanlı, sosyal açıdan garip insanlardı ve romantik bir ilişki kuramazlardı. Bu açıkça zamanla değişti ve bir çift olarak romantik işlevsizlikleri sonunda azaldı ve TV dünyasının izlemesi için sevimli hale geldi. Fizikte Nobel Ödülü kazanmaya devam etmeleri de şaşırtıcı değildi.

BB17BUrg.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Ross Geller ve Rachel Green (Arkadaşlar)

Tam açıklama, Ross (David Schwimmer) ve Rachel (Jennifer Aniston) sevimli olmaktan çok can sıkıcıydı. Yine de, tekrar-tekrar-tekrar ilişkileri, efsanevi gösterinin uzun koşusu sırasında - bir seviyede ya da başka - hikayenin bir parçasıydı. İster kapalı ister "ara sıra" olsun, unutulmaz anları oldu. Yani, dizinin sona erme zamanı geldiğinde birlikte olması çok uygundu.

BB17BX7o.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Lucy ve Ricky Ricardo (Lucy'yi Seviyorum)

Televizyonda veya filmde aynı rolü oynayan çok fazla gerçek hayattaki çift yok. Tabii ki, Lucille Ball ve Desi Arnaz aksamadan başardı. dürüst olmak gerekirse, Lucy dizinin yıldızıydı. Onun tuhaflıkları diziyi yönlendirdi ve ünlü aksanıyla donanmış olan Ricky, komik dehasına bir şekilde düz bir adam oynamak için oradaydı.

BB17BX7q.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Marge ve Homer Simpson (Simpsonlar)

Homer, maskaralıklarıyla çok fazla dikkat çekme eğilimindedir (uzaya gitmesini gerçekten çok seviyoruz), ancak Marge her zaman evin dayanağı olmuştur - iyi bir şekilde. Herkesi kontrol altında tutabiliyor, kanunu koymakta hiçbir sorunu yok ve alaycı bir şekilde alaycı bir tavır sergilemiyor. Ve Homer'ın başına gelen tüm bela ve çıkmazlara rağmen, her zaman erkeğinin yanında durur.

Kaynak: YARDBARKER

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Billie Eilish Sahne Arkası Kliplerinde ‘Öyleyse Ben’de Bazı Dans Hareketlerini Gösteriyor

BB18DKnJ.img?h=741&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Billie Eilish, boş bir alışveriş merkezinde serbest bırakılarak müzik videosunu çekmeye başladı ve şimdi de çekimde yaşadığı tüm eğlenceye kamera arkasından bakıyor.

15 Kasım Pazar günü sosyal medyada yayınlanan bir dizi fotoğraf ve klipte "LOLLLLLL SAHNELERİNİN ARKASINDAKİ TIA İÇİN KAYDIRIN" dedi. "Sabah 4'te boş alışveriş merkezi."

Eilish, "dans etmemeye ve faaaaaaailing yapmamaya çalıştığımızı görüyorsunuz," dedi Eilish. "Bu çekim o kadar kaotikti ki LMFAO çok eğlendik."

Bir klip, müzik videosunun hareket halindeyken çekildiğini gösterirken, diğerleri onun dans etmemeye çalışmaktaki başarısız girişimini gösteriyor.

Eilish’in Instagramındaki tüm perde arkası saçmalıklarını izleyin.

https://www.instagram.com/p/CHoQIBjl2tR/

Kaynak: Bilboard

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Britney Spears, Erken Doğum Günü Kaçamağı İçin Erkek Arkadaşı Sam Asghari ile Hawaii'ye Gidiyor

BB1b4klV.img?h=1397&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Bir kaynağa göre, Britney Spears, 2 Aralık'taki 39. doğum gününün erken bir kutlaması olarak, geçen haftanın başında Sam Asghari ile Hawaii, Maui'ye güneşli bir kaçamak için ayrıldı. Pazar günü, pop yıldızı ve 26 yaşındaki model erkek arkadaşı Los Angeles'a döndü.

"Erken doğum günü kutlaması için cennete küçük bir yolculuk gibi hissettim ✈️🌺☀️🌴💕💋🤸🏼‍♀️🙊🎂🌟 !!!!!!!!! @samasghari," Spears Pazartesi günü ikilinin ayakta durduğu bir Instagram'a altyazı koydu özel bir jetin önü.

Ayrıca, biri sandalyesinde uzanırken biri ve diğer üçü de kendi yaptığı renkli meyve ve sebze kreasyonunun da dahil olduğu, jetle çekilen fotoğrafların bir slayt gösterisini paylaştı.

"Şu anda bütün işi kendin üzerinde yapıyorum ☀️🍍🥦🌹🍊💅🏼 !!!" slayt gösterisine altyazı ekledi. "Not ... Yaratıcı olmak istedim 😜💋🍽 !!!"

https://www.instagram.com/p/CHqn_MJgJNs/

https://www.instagram.com/p/CHqny1GAQPx/

Pazartesi günü Spears'ın sayfasında yayınlanan üçüncü bir Instagram, onun ve Asghari'nin güneş gözlüğü taktığını ve selfie için aptal suratlar yaptığını gösteriyor.

"Biz ...... Maui'de 😉😉😉 !!!! PS .... saçlarımı önemsemeyin 💁🏼‍♀️ !!!! @samasghari," yazıyı yazdı.

https://www.instagram.com/p/CHqvLWFAcOn/

Cumartesi gecesi bir seyirci, Spears ve Asghari'nin Lahaina kasabasında, güzel manzaralara sahip olan ve tarladan masaya taze yemekler sunan romantik Merriman'ın Kapalua restoranında okyanus kenarında bir akşam yemeği yediğini söylüyor.

İzleyici, "Britney, Daisy Duke şortları ve yarım üst giyiyordu" diyor. "Güzel bir akşam yemeği yiyor gibiydi."

Spears, avukatı Samuel Ingham geçen hafta bir konservatörlük duruşması için onun adına mahkemeye çıktığında Hawaii'deydi. 10 Kasım'daki duruşmada bir yargıç, Spears'ın babası Jamie'yi konservatörlüğündeki rolünden uzaklaştırma talebini reddetti ve bu, onun kariyerinin ve kişisel yaşamının çeşitli bölümlerini son 12 yıldır kontrol etmesine izin verdi.

Ancak yargıç, birden fazla kuruluşun bildirdiğine göre, onun askıya alınması veya çıkarılması için gelecekteki dilekçeleri değerlendireceğini söyledi. Davanın bir sonraki duruşması 16 Aralık'ta yapılacak.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Barack Obama, Beyaz Saray'a Dönerse " Michelle Beni Bırakacak" Şakasını Yaptı

BB19FGIm.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Michelle Obama, 1989 yılında ikisinin de çalıştığı Chicago hukuk bürosunda Barack Obama ile tanıştığında, ofis içinde oldukça popüler olmasına rağmen, ilk görüşte tam olarak aşk değildi.

“Tecrübelerime göre, herhangi bir yarı zeki Siyah adama bir takım elbise giydirdiniz ve beyaz insanlar çılgına dönme eğilimindeydi,” diye yazdığı 2018 anı kitabı Becoming. Yutturmaca hak ettiğinden şüpheliydim.

Öte yandan Barack, en başından beri delicesine aşık olmuştu. Michelle'e defalarca çıkma teklif etti, ancak sonunda kabul etmeden önce onu defalarca reddetti.

Çift, o yaz ilk buluşmalarına gitti - öğle yemeği yediler, bir film izlediler ve Baskin-Robbins dondurması yediler - ve o zamandan beri birlikteler. 1991'de Barack, Michelle'e akşam yemeğinde evlenme teklif etti ve ertesi yıl Chicago'daki Trinity United Kilisesi'nde evlendiler.

Avukatlar, 1998'de Michelle ilk kızları Malia'yı doğurduğunda ebeveyn oldu. Sasha yaklaşık üç yıl sonra geldi.

Obama ailesinin hayatları, 2008'de Barack'ın ABD'nin 44. başkanı seçilmesiyle sonsuza dek değişti. 2009'da göreve başladı ve 2013'te ikinci dönemine başladı. İlk başta, Beyaz Saray'da yaşamaya alışmak biraz zaman aldı - özellikle Malia ve Sasha için.

Michelle, 2018'deki Today şovunda "Onlara ne yapıyoruz?" Diye düşündüm.

Neyse ki, kızlar gayet iyi çıktı. Eski First Lady, "Hayatlarının çoğunu tüm eleştiriler ve yargılarla uluslararası spot ışığında geçirdiler," diye devam etti. “Ama yeryüzünde, alçakgönüllüler, normaller. Çok büyük bir rahatlama oldu. "

Barack’ın POTUS olarak çalışması sona erdiğinden beri, o ve ailesi meşgul olmaya devam etti. Çift, 2018'de film, dizi ve belgesel çekmek için Netflix ile bir anlaşma imzaladı. Aynı yıl, Michelle anı kitabı Becoming'i yayınladı ve Barack'ın başkanlık sonrası kitaplarının ilk cildi A Promised Land 2020'nin sonlarında çıkacak. Bu arada Malia ve Sasha, Harvard Üniversitesi ve Michigan Üniversitesi'nde öğrenciler. sırasıyla.

BB19FK84.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Ekim 1992

Michelle’in arkadaşı, Halkla İlişkiler yöneticisi Yvonne Davila bir keresinde Us Weekly’ye Chicago’daki Trinity United’da çiftin yeminlerinden bahsetmişti. 200 misafirin katıldığı Michelle, "mutluydu," dedi Davila. Sevdiği adamla evleniyordu.

BB19FVdO.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Kasım 2004

Sasha ve Malia'nın bir otel odasında katıldığı çift, Chicago'da ABD Senatosu seçim sonuçlarını bekledi. (Barack, Cumhuriyetçi aday Alan Keyes'i yendi.) Barack sınıf arkadaşı Hill Harper, "Aile zamanına gerçekten sahip olduklarından emin olurlar," demişti Bize.

BB19FK8f.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Ocak 2009

Çift, We Are One: The Obama'nın Washington D.C.'deki Açılış Kutlaması sırasında Lincoln Anıtı'nın merdivenlerinden aşağı indi. “Muhteşem. Barack, bir keresinde Chicago'ya karısından bahsetmişti. "O acımasızca dürüst, bu da kafamı dik tutmak için iyi."

BB19FK8m.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Ocak 2009

Barack ve Michelle MTV ve ServiceNation'ın Be the Change: Live From the Inaugural Ball'da Washington, DC'deki Washington Hilton'da dans ettiler “Başkan olarak kendimi ne kadar tatlı hissettiğimi hatırlıyorum ve birçok danstan ilki için sahneye çıktım. Michelle daha sonra dedi. Ve hayatımın geri kalanı boyunca o anı yaşayacağım.

BB19FSHg.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Mart 2009

İkili, Washington, D.C.'deki Ulusal Gazete Yayıncıları Derneği resepsiyonundan önce Kırmızı Oda'da özel bir an paylaştı. Michelle’in arkadaşı Davila bir keresinde Bize çiftten "Bu gerçek bir evlilik ve gerçek bir ortaklık" dedi.

BB19FK8s.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Eylül 2009

İlk aile Washington, D.C.'deki Beyaz Saray'ın Yeşil Odası'nda bir portre için poz verdi. 1990'ların başından beri bir arkadaş olan Valerie Jarrett, “Michelle gerçekten anne olmak istiyordu” demişti Bize. Onunla ilk tanıştığımda çocuklardan bahsetmişti.

BB19FQ7k.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Aralık 2009

Siyasi güç merkezleri, Beyaz Saray'ın Mavi Odasındaki resmi Beyaz Saray Noel Ağacı'nın önünde resmi bir portre için poz verdi. Michelle, kızları Malia ve Sasha için "Kızlarımız Barack’ın ve benim dünyamın merkezi," dedi. Başkanlığa aday olma sebebi onlar.

BB19FSHk.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Mayıs 2011

Çift, Kraliçe II. Elizabeth'in daveti üzerine iki günlüğüne Londra'ya gitti. "El sıkışmayı seviyorum," dedi Michelle bir keresinde Chicago'ya. Hikayeler duymayı seviyorum.

BB19FSHl.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

2011 Temmuz

Barack, Nickelodeon’un Washington, D.C.'deki Dünya Çapında Oyun Günü için atlama ipini izledikten sonra Michelle'e sarıldı. Michelle daha sonra Bize "Gençleri büyütmenin önemli olduğuna ve hepimizin hayatımızdaki birine akıl hocası olabileceğimize inanıyorum" dedi.

BB19FK8F.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Aralık 2011

Obamalar, Oval Ofis'te bir aile portresi için poz verdi. Barack bir keresinde Bize "Michelle için hiçbir şey iyi bir anne olmaktan daha önemli değildir" demişti. "Her gün kızlarımıza bizim yetiştirildiğimiz aynı değerleri aşılamak için çalışıyor."

BB19FQ7q.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Ağustos 2012

Barack, Beyaz Saray'ın Doğu Odası'ndaki Çocuk Devlet Yemeği öğle yemeği etkinliği sırasında eşini ziyaret etti.

BB19FK8R.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Aralık 2013

Tatil sezonu boyunca Beyaz Saray'ın Doğu Odası'ndaki 2013 Kennedy Center Onur resepsiyonuna geldiklerinde çift şenlikli görünüyordu.

BB19FEX5.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Aralık 2014

Obama ailesi, Washington'daki TNT özel Noelinde büyük bir Noel ağacının önünde poz verdi.

BB19FSHp.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Eylül 2015

Michelle, Barack'ın papyonunu, Çin Devlet Başkanı Xi Jinping ve eşi Peng Liyuan'ın Beyaz Saray'da bir devlet yemeği için beklerken sevgiyle ayarladı.

BB19FK8X.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Ekim 2016

2016 başkanlık seçimlerinden günler önce, Barack ve Michelle, İtalya Başbakanı Matteo Renzi’nin eyalet yemeği için gelmesinden önce Beyaz Saray’da muhteşem görünüyordu.

BB19FGIJ.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Ocak 2017

Başkan olarak son günlerinde Barack, Michelle'i Hawaii'ye götürdü. Eve dönerken Air Force One'daki fotoğrafçılara el salladılar.

BB19FEXb.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Kasım 2017

İkili, Chicago'daki Obama Vakfı Zirvesi'nde sahnede sadece birbirlerini gördüler.

BB19FEXc.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Ekim 2019

Michelle, kendisini ve Barack’ın 27. evlilik yıl dönümünü kutlamak için Instagram'a gitti. Malia Harvard Üniversitesi'ne döndükten ve Sasha Michigan Üniversitesi'ndeki ilk yılına başladıktan sonra, "İşte boş yuvacılar olma ve sırada ne olduğunu keşfetme konusundaki bir sonraki bölümümüz - yıllar önce bizi bir araya getiren sihri hala hissederken," diye yazdı.

BB19FK9a.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Ocak 2020

Barack, doğum günü şerefine Michelle ile sevimli ve komik fotoğraf standında fotoğraflar paylaştı. "Her sahnede sen benim yıldızımsın @MichelleObama!" Instagram gönderisine altyazı koydu.

BB19FZfO.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Ekim 2020
Eski cumhurbaşkanı, 28. evlilik yıldönümlerini kutlarken karısını övdü. "Her şey devam ederken bile, hayatımın aşkına mutlu yıldönümleri demek istedim," diye birlikte gülümseyen çiftin Instagram fotoğrafını yazdı. "@MichelleObama ile her gün beni daha iyi bir koca, daha iyi bir baba ve daha iyi bir insan yapıyor. Bu yıl, tüm iyi dileklerinizi takdir ederken, her birinizin hayatınızda oy vermeyecek tek bir kişiye ulaşmanızı gerçekten seveceğimiz bir şey var. Kayıt yaptırmalarına yardımcı olun. Oy pusulalarını kullanmak için bir plan yapmalarına yardım edin. Başlamak için onları iwillvote.com'a gönderin. Mutlu yıl dönümleri, Miche. Seni seviyorum."

Michelle, Instagram'da kocasına kendi haraçını paylaşarak, “Bununla 28 yıl. @ BarackObama'yı gülümsemesi, karakteri ve şefkatiyle seviyorum. Hayatın bize sunduğu her şeyde ona ortak olduğu için çok minnettarız. Ve bu yıl, sizden bir ricamız var - hayatınızda oy vermeyecek bir kişi seçin ve oy vermesini sağlayın. … Seni seviyorum Barack. "

BB1b47Q5.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Kasım 2020

Barack, Kasım 2020'de CBS Sunday Morning'e verdiği röportajda, hayranların onu Beyaz Saray'da Başkan seçilen Joe Biden ile "aniden" çalışırken görmediklerini anlatan bir röportajda Gayle King'e açıldı. Biden’ın kabinesinde görev yapıp yapmayacağı sorulduğunda, "Muhtemelen yapmayacağım şeyler vardır çünkü Michelle beni terk ederdi," diye şaka yaptı. "Ne? Ne yapıyorsun? '”Eski başkan, karısının devlet başkanı olarak görev yaparken yaptığı fedakarlıklara" dikkat ettiğini "açıkladı. Şöyle ekledi: “İyi haber şu ki, her ne sebeple olursa olsun beni affetti… bir nevi. Hala bana ara sıra katlandığı şeyi hatırlatıyor. "

Kaynak: USWeekly

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Mel Gibson'dan John Legend'e 34 People'in Yaşayan En Yakışıklı Erkek Kapak Seçimi (Fotoğraflar)

BB1b3Qyu.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Mel Gibson, Şubat 1985'te Halkın İlk Yaşayan En Yakışıklı Adamı seçildiğinde sadece 29 yaşındaydı.

BB1b3VLs.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

O zamanlar 34 yaşında olan "St. Elsewhere" yıldızı Mark Harmon derginin ikinci tercihi oldu.

BB1b3ZqF.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

"L.A. Law" yıldızı Harry Hamlin seçildiğinde 35 yaşındaydı.

BB1b3VLy.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Siyasi filozof John F. Kennedy Jr. 1988'de Yaşayan En Yakışıklı Adam seçildi.

BB1b3Xbk.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

59 yaşında Sean Connery, 1989'da seçildiğinde Yaşayan En yakışıklı Adam oldu.

BB1b3ZqP.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

28 yaşındaki Tom Cruise, 1990'da seçildiğinde "Days of Thunder" ı henüz açmıştı.

BB1b3K7O.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

"Dirty Dancing" ve "Ghost" yıldızı Patrick Swayze, kendisine dokunulduğunda 38 yaşındaydı.

BB1b42Kc.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

1992'de 51 yaşındaki Nick Nolte, "The Prince of Tides" ve "Cape Fear" performanslarını yakışıklı başlığıyla sürdürdü.

BB1b42Kh.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Gelenekten ayrılarak, 1993'teki dergi Richard Gere adını verdi ve Cindy Crawford'u Yaşayan En Seksi Çift olarak model aldı.

BB1b44Oa.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

1994'te franchise'ı atladıktan sonra, People ertesi yıl 31 yaşındaki "Düşüşün Efsaneleri" yıldızı Brad Pitt'i Yaşayan En Yakışıklı Adam olarak adlandırarak geri döndü.

BB1b3QyK.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

41 yaşındaki Denzel Washington, 1996'da Yaşayan En Yakışıklı Adam olarak adlandırılan, beyaz olmayan ilk yıldız oldu.

BB1b3SoJ.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

O zamanlar 36 yaşındaki George Clooney, 1997'de seçildiğinde "Batman & Robin" de rol almıştı.

BB1b3Xc5.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

"Star Wars" ve "Witness" yıldızı Harrison Ford, 1998'de seçildiğinde 56 yaşındaydı.

BB1b3SoT.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

1999'da Richard Gere, 50 yaşında solo bir cover yaptı.

BB1b3Sp2.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Brad Pitt, 2000 yılında ikinci kez seçildi.

BB18ByUT.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Pierce Brosnan 48 yaşındaydı ve ardından 2001'de seçildiğinde hüküm süren James Bond oldu.

BB1b3Sp7.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Oscar ödüllü Ben Affleck, 2002'de seçildiğinde 30 yaşındaydı.

BB1b3Xcr.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

"Karayip Korsanları" nın yıldızı 40 yaşındaki Johnny Depp, 2003 yılında bu ödülü aldı.

BB1b3K7Y.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Jude Law, o zamanlar 31 yaşındaki Brit 2004'te seçildiğinde her yerde bulunmasının zirvesindeydi.

BB1b42Ln.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Matthew McConaughey, 2005'te seçildiğinde aslında gişede düşüş yaşadı ("Two for the Money", "Sahara").

BB1b3Spm.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

45 yaşında George Clooney, 2006 yılında ikinci "Yaşayan En Yakışıklı Adam" unvanını aldı.

BB1b3Spn.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

37 yaşındaki Matt Damon, "Ocean's" ortak yıldızları tarafından sürekli küçümseme hakkında alay edildikten sonra 2007'de nihayet kapağa çıktı.

BB1b3Spu.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

"Wolverine" yıldızı 40 yaşındaki Hugh Jackman, 2008 yılında ödülü aldı.

BB1b3Spy.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

46 yaşında, Johnny Depp, "Public Enemies" filminde oynadıktan hemen sonra 2009'da iki turba attı.

BB1b3SpA.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

34 yaşındaki Ryan Reynolds, Sandra Bullock'la birlikte 2010 yılında popüler romantik komedi "The Proposal" seçildi.

BB1b3SpE.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

"The Hangover" yıldızı Bradley Cooper, 36, 2011'de seçildiği "Silver Linings Playbook" için ilk Oscar adaylığına bir yıl kalmıştı.

BB1b44Pl.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

32 yaşındaki Channing Tatum, 2012'de en sevilen "21 Jump Street" ve "Magic Mike" filmlerini en yakışıklı tacını alarak tamamladı.

BB1b42LM.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

2013 yılında, Maroon 5 solisti 34 yaşındaki Adam Levine, En Yakışıklı adını alan ilk müzik yıldızı oldu.

BB1b42LR.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

O zamanlar 31 yaşında olan "Thor" yıldızı Chris Hemsworth, 2014 yılında en yakışıklı çekici kullandı.

BB1b42M0.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Kırk yaşındaki futbol yıldızı David Beckham, 2015'te seçilen ilk profesyonel sporcu oldu.

BB1b3Xdf.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Güreşçiliğe dönüşen aktör Dwayne "The Rock" Johnson, 2016 yılında unvan verilen ikinci renk yıldızı oldu.

BB1b3Sq1.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Ülke yıldızı ve uzun süredir "The Voice" un jüri üyesi Blake Shelton, 2017 yılında seçildi.

BB1b3ZrS.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

"The Wire" ve "Luther" gibi dizilerde ve daha sonra "Mandela: Long Walk to Freedom" ve "Thor" gibi filmlerde ün kazanan İngiliz oyuncu İdris Elba, 2018 yılında seçildi.

BB1b3VMN.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

2019'da çok yetenekli John Legend, Denzel Washington, Dwayne Johnson ve Idris Elba'nın izinden giden Halkın En Yakışıklı Adamı Alive olarak adlandırılan dördüncü siyahi kişi oldu.

Kaynak: THE WRAP

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Dolly Parton, Moderna COVID aşısı için araştırmalara fon sağlamış

Country müzik efsanesi Dolly Parton, ön verilere göre, Moderna tarafından geliştirilen ve virüse karşı% 94,5 etkili olduğu tespit edilen bir COVID-19 aşısı için yapılan araştırmaya yardım ettikten sonra çevrimiçi olarak övgü alıyor.

BB1b6ngt.img?h=745&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

"BUGÜN" konulu bir röportajda Parton, bir koronavirüs aşısı bulmaya yönelik araştırma çabalarını desteklemedeki rolünden kısaca bahsetti.

Salı günü, "Yaptığım her şeyin başka birine yardımcı olabileceği için mutluyum" dedi. "COVID fonuna bağış yaptığımda, sadece iyi olmasını istedim ve belli ki öyle. Umarım çok yakında bir tedavi bulabiliriz."

Nisan ayında Parton, Vanderbuilt Üniversitesi'ndeki koronavirüs araştırma çabalarına 1 milyon dolarlık katkı yaptı. Üniversiteden uzun süredir arkadaşı olan Dr. Naji Abumrad'ın kendisine "bir tedavi için koronavirüs araştırmalarına yönelik bazı heyecan verici gelişmeler" olduğunu söylediğini söyledi.

Moderna, koronavirüsü önlemede oldukça etkili bir başarı oranı gösteren bulgular yayınladığında, hayranlar New England Journal of Medicine'in ön raporunun finansman bölümünde adını fark ettikten sonra Parton'u övmek için hızlı davrandılar.

Yazar Lauren Hough, "Bilinmesi gereken en önemli şey, Dolly Parton'ın modern aşıyı finanse ettiği ve iyi olduğu için hepimizi kurtaracağıdır" dedi.

Bir Twitter kullanıcısı "aşı" kelimesini Parton'ın hit şarkılarından biri olan "Jolene" ile değiştirdi.

Ülkenin dört bir yanında artan vakalar ve ABD'de yaklaşık 250.000 koronavirüs kaynaklı ölümle birlikte hayranlar ve doktorlar, bağışları için Parton'a benzer şekilde teşekkür etti.

Oregon Sağlık ve Bilim Üniversitesi'nde acil doktor ve profesör olan Esther Choo, "Dolly Parton'a ve COVID-19 Araştırma Fonuna derin bir minnettarlık," dedi. "Bu son derece cesaret kırıcı bir dönem. Ama yine de, her zaman yardımcıları bulabiliriz. Umudunu kaybetmeyin."

Moderna Pazartesi günü yaptığı açıklamada, atışlarının COVID ile mücadelede güçlü koruma sağladığını söyledi. Geçen hafta Pfizer, kendi COVID-19 aşısının benzer şekilde etkili göründüğünü duyurdu - her iki şirketi de ABD'de acil kullanım için izin aramaya koyan bir haber.

Ön sonuçlar umut verici görünse de Moderna, çalışmanın devam ettiğini ve daha fazla COVID-19 enfeksiyonu tespit edilip hesaplamalara eklendikçe koruma oranının değişebileceğini kabul etti. Ayrıca, korumanın ne kadar süreceğini bilmek için henüz çok erken.

Kaynak: CBS NEWS

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Selena Gomez Başarının Onun İçin Ne Anlam Taşıdığını Açıkladı

Başarı, Selena Gomez için çok özel bir şeydir. 28 yaşındaki şarkıcı, ET'nin Latin Recording Academy'nin 2020 Leading Ladies of Entertainment özel önizlemesinde sesini kullanmanın ve başarılı bir Latin olmanın önemine değiniyor.

"Önemli konulara geldiğinde her zaman kalbimin doğru yerde olduğunu hissettim, ancak son birkaç yıldır kendimi eğitmek ve sesimin önemli olduğunu anlamak için zaman ayırdım. Tüm seslerimiz önemlidir, "Gomez eyaletler. "İnanılmaz hissettiriyor ama bence başarıyı asıl tanımlayan şey, insanların bir şarkıya, filme veya TV şovuna nasıl bağlandığını görmek. Birinin hayatı üzerinde olumlu bir etkisi olabilir."

"Herkesin görülmeye hakkı vardır ve görünürlük ve temsil, kimliklerimizi ifade etme sürecinde hayati önem taşır," diye ekliyor.

Gomez'e Gloria "Goyo" Martínez, Angela N. Martinez ve Maria Elena Salinas, Eğlencenin Lider Kadınları olarak katılıyor. Etkinlik, gelecek nesil kadın liderlere ilham veren, sanat ve eğlence alanlarında profesyonel ve sosyal açıdan bilinçli kadınları onurlandıran ve takdir eden Latin GRAMMY Haftası kutlamalarının bir parçası haline gelen bir girişimdir.

Gomez, "Sınırları zorlamaya devam eden bu diğer kadınlara dahil olmak benim için dünya anlamına geliyor" diyor. "Latinas olarak, değişim yaratanlar olmak için ne kadar potansiyelimiz olduğunu anlamamız çok önemli."

Kaynak: ET

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

John Legend Hayatta Kalan En Seksi Erkek Ünvanını En Komik Şekilde Devretti

BB1b90ZC.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

18 Kasım'da People derginin 2020'nin En Seksi Adamı: Kara Panter, Just Mercy ve Creed dizilerinin yıldızı Michael B.Jordan'ı duyurdu. Ve giden Sexiest Man Alive'ın resmen ve hayırsever bir şekilde unvanını miras bırakması uzun sürmedi. Müzisyen John Legend, 2019'daki yıllık sayıyı ele aldı ve Ürdün'ün görevi üstlenmesini övmekten başka bir şey yoktu - övgü ve rahatlama hissi. Twitter'da John Legend, Michael B. Jordan'ı Sexiest Man Alive'ı aldığı için tebrik etti ve bunu sağlıklı bir dozda kendini küçümseyen mizahla yaptı. Ne söylediğini görmek için okumaya devam edin ve yıllar boyunca daha çok sevilen erkekler için, Doğduğunuzdan Beri Her Yıl En Büyük Erkek Simgesine göz atın.

"Kardeşim Michael B'yi tebrik ederim!" Efsane Çarşamba öğleden sonra tweet attı. "Ve teşekkür ederim! Artık bu karantina ağırlığını korumam için bir unvan baskısı olmadan barış içinde kazanmaya devam edebilirim."

Eylül ayında, İnsanlar Legend'e kendisinden sonra tacı kimin takması konusunda herhangi bir tercihi olup olmadığını sordu. Şarkıcı, özellikle kimseyi desteklemekten itiraz etti, ancak kendisinin açıklanmasından memnun olmayan Twitter kullanıcılarının pek çok görüşü olduğunu söyledi.

"Twitter'a baktığımda, insanların benim üzerimden seçilmesi gerektiğini söylediği kişilerden bahsederken, çok fazla Jason Momoa aldım," diye hatırladı Efsane, "Twitter geri bildiriminde göze çarpan kişi bu."

BB1b8Sid.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

1. Jimmy Kimmel

Ürdün 17 Kasım'daki gösterisinde büyük açıklama için göründüğünden beri, gece geç saatlerde taçlandırılan yıldızı teknik olarak ilk tebrik eden sunucuydu. İzleyiciler tahminlerini yerine getirmek için neredeyse çaldıktan ve biri doğru yaptıktan sonra, Jordan kimliğini gizleyen hazmat giysisinin kaskını çıkardı ve kupasını verdi: bir ayna.

Kaynak: BESTLIFE

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

New York'ta Ünlü Rockefeller Noel Ağacına Saklanan Baykuş 300 Km kat Ederek Ulaştığı Meydanda fark edilerek kurtarıldı. 

Geçen hafta New York'ta Rockefeller Center Noel ağacı kesildiğinde ve ardından Midtown Manhattan'a kamyonla götürüldüğünde evini kaybeden küçük bir baykuş, bir vahşi yaşam rehabilitasyon tesisinde iyileşiyor.

BB1b8VMF.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Ravensbeard Vahşi Yaşam Merkezi, Salı günü bir Facebook gönderisinde, kuşun Perşembe günü, Albany'nin yaklaşık 80 mil güneybatısındaki Oneonta'da ve New York City'deki son durağının yaklaşık 170 mil kuzeyindeki Oneonta'da 75 metrelik Norveç ladininin kesilmesinden sonra kurtarıldığını söyledi.

Posta, ağacın taşınmasına ve güvenliğinin sağlanmasına yardım eden bir işçinin baykuşu keşfettiğini ve karısının merkezi aradığını söyledi.

Gönderiye göre kadın, "Bebek baykuşu uzun yolculuk için bir kutuya sıkıştırdı," dedi.

BB1b8YlI.img?h=1492&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Aslında, baykuş bir bebek değildi - yetişkin bir erkek Testere-Whet'ti, Kuzeydoğu'daki en küçük baykuş türü, dedi merkez. Günlerdir yemek yememiş ve içmemişti ama sıvı ve yiyecek aldıktan sonra iyileşmeye başladı.

Merkez, Oneonta'ya dönüş yolculuğunun kuş için büyük olasılıkla çok travmatik olacağını, bu yüzden onu şehir dışındaki Saugerties kasabasındaki tesis sahasında serbest bırakmayı planladığını söyledi.

Minik baykuşun bulunduğu yerin şerefine, merkez ona "Rockefeller" demeye başladı.

Kaynak: NBC NEWS

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Brad Pitt, Nicole Poturalski İle Ayrılığından Sonra Los Angeles'ta Hayır Çalışmaları Yaparken Görüntülendi

BB1b91iw.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Yardım eli! Brad Pitt, kız arkadaşı Nicole Poturalski'den ayrılmasının ardından Los Angeles'ta düşük gelirli ailelere yiyecek teslim ederken görüldü.

56 yaşındaki The Once Upon a Time in Hollywood yıldızı, 13 Kasım Cuma günü Los Angeles Konut Projeleri'nde bir kamyondan yiyecek aldı ve bakkaliye aldı. Pitt, kırmızı ve siyah bir flanel gömlek, yırtık kot pantolon, beyaz spor ayakkabı ve mavi bir bluz giymişti. yüz maskesi. Oscar kazanan, arkadaşı Thomas Houseago'ya sarılırken ve yine gönüllü olan tasarımcı Melody Ehsani ile sohbet ederken görüldü.

Us Weekly, Ekim ayında 27 yaşındaki Pitt ve Poturalski'nin ilişkilerini bıraktığını doğruladı.

O sırada içeriden biri, "Brad ve Nicole bir süredir bitti," dedi. "Hiçbir zaman çok ciddi olmayan kısa süreli bir ilişkileri vardı."

Bizim romantizmini ilk kez Ağustos ayında, Dövüş Kulübü aktörünün, Güney Fransa'daki şatosuna giderken Paris dışındaki bir havaalanında Alman modelle gelmesinden sonra bildirdik. İkili ilk olarak Kasım 2019'da Los Angeles'taki Hollywood Bowl'da Kanye West’in opera performansında flört eden bir gezinin tadını çıkarırken görüldü.

Eylül ayında bir kaynak, ikilinin ilişkilerini düşük seviyelerde tuttuğunu söyledi. O sırada içeriden biri, "Şu anda akışla devam eden bir durum ve Nicole etrafta koşuşturup çatılardan Brad'e olan sevgisi hakkında bağırmıyor" dedi. "Nicole [Los Angeles'ta] çok çalışmak için. Brad'le randevularının büyük bir kısmının olduğu yer burası. "

İkinci bir kaynak, Pitt'in "bir daha asla evlenme arzusu" olmadığını ve "her gün birlikte olduğu bir kız arkadaşı istemediğini" belirtti.

Pitt, Ağustos 2014'te eski Angelina Jolie ile evlendi ve Eylül 2016'da ayrıldı. Moneyball oyuncusu ve 45 yaşındaki Jolie, Nisan 2019'da yasal olarak bekar ilan edildi, ancak boşanmalarıyla ilgili yasal işlemler - çocuklarının velayeti Maddox, 19, Pax, 16 , Zahara, 15, Shiloh, 14 ve ikizler Knox ve Vivienne, 12 - hala devam ediyor.

Pitt, 2000'den 2005'e kadar Jennifer Aniston ile de evliydi. İkili, Ridgemont Lisesi'nde Fast Times'ın sanal bir masa okuması için yeniden bir araya geldiklerinde Eylül ayında manşetlere çıktı. O sırada bir kaynak Bize eski sevgililerin "iyi şartlarda olduklarını ve her ikisinin de kendi rollerini oynamayı ve onunla eğlenmeyi kabul ettiklerini" söyledi.

BB1b8KSQ.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Ara verilmiş ve sohbet başlamış

BB1b98Cq.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Güvende kalmak

Yedi Yıldız, bir maske takarak COVID güvenlik protokollerini takip etti.

BB1b93Cd.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Ağırlık kaldırma

Pitt, ihtiyacı olan aileler için bir kamyondan yiyecek kutularını indirdi.

BB1b90gB.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Hidrasyon İstasyonu

Oyuncu, molası sırasında bir köpük bardaktan bir yudum aldı.

BB1b8WRQ.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Yemek için ısır

Pitt, bir paket servis kutusundan yemek yerken gücünü korudu.

BB1b96bV.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Güçlü kollar

Pitt, içinde büyük kutu yiyecekler bulunan büyük bir el arabasını itti.

BB1b8WRX.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Altın Kalp

Oklahoma yerlisi daha önce 2007'de Make It Right Foundation'ı kurduğunda ihtiyacı olan insanlara yardım etti. Kâr amacı gütmeyen kuruluş, Katrina Kasırgası'ndan sonra New Orleans'ın Aşağı Dokuzuncu Koğuşunun yeniden inşasına yardımcı oldu.

Kaynak: US Weekly

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

BB1baOcu.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Heidi Klum, "Germany's Next Topmodel" in yeni sezonunu 19 Kasım 2020'de Almanya'nın Berlin kentinde çekiyor.

BB1b8rZS.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

John Legend, 17 Kasım 2020'de Los Angeles'taki markette görüldü.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Barack Obama, Donald Trump’ın Komplo Teorilerini Jimmy Kimmel Şov'da Çürüttü!

BB1bc5MD.img?h=630&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Başkan Barack Obama, Başkan Donald Trump’ın Obama yönetimi sırasında 2011 yılında bir Donanma Mührü ekibinin Usame Bin Ladin’i değil de bir çift cesedi öldürdüğü fikrini reddetti.

Ekim ayında Trump, o zamandan beri askıya alınan bir Twitter hesabından, Bin Ladin'in hâlâ hayatta olabileceği ve "Biden ve Obama'nın Seal Team 6'yı öldürmüş olabilir" iddiasını retweetledi.

Obama ile “Jimmy Kimmel Live!” Üzerine konuşma Perşembe gecesi Kimmel sordu: “Bu arada, eminim ki, Bin Ladin'i gerçekten öldürmedikleri fikrini ortaya atan bir adam var. Weird Al falan gibi öldürdün. Weird Al Yancovic'i öldürdün mü? "

"Demek istediğim, Amerika Birleşik Devletleri Başkanı'nın onu tekrar tweetlemesi dışında bu mantıksız olurdu," diye yanıtladı Obama. "Ve Seal ekibinin üyelerinden biri yanıt verdiğinde, onun ve Seal üyelerinin aldığı riskleri anladığında - her şey olabilirdi ... Bir Baş Komutandan isteyeceğiniz şey bu değil."

Kimmel, Obama'ya Beyaz Saray'da birinin saklanabileceği yerler olup olmadığını sorduğunda da Donanma Mühürlerine atıfta bulunuldu, "Mesela kaldırılacaklarsa, küçük küçük delikler veya bilmemiz gereken herhangi bir şey var mı?"

Obama, “Sanırım her zaman Donanma Mühürlerini oraya gönderebiliriz,” diye yanıtladı Obama.

Obama, 701 sayfalık ağır bir kitap olan "A Promised Land" adlı anı kitabını tanıtmak için programdaydı. Kimmel, "Trump'ın asla okumadığından emin olmak için bu kadar uzun mu yaptın?" Diye sordu. "Biliyor musun, okumadığından emin olmak için 700 olması gerektiğini düşünmüyorum," diye cevapladı Obama çokça alkışladı. "Ama dediğim gibi, önsözde, o kadar uzun süre bir kitap yazmak istemedim, ama sen ona girmeye başladığında, farkına varıyorsun - her şeyden önce, insanların nasıl karar verdiğimi anlamasını istiyorum, neyle uğraştığımız, mali kriz veya İran ya da bu diğer konular. "

Obama, selefi George W. Bush'a övgüler sunarak onu "iyi bir adam" ve "vatansever" olarak nitelendirdi. "Ekibindeki herkese geçişte bizimle sorunsuz çalışmasını emretti. Daha zarif olamazdı, daha yararlı olamazdı. Ve bu aslında, büyük bir durgunluk yerine büyük bir depresyon olabilecek olanı durdurmaya çalışmak için bir başlangıç yapmamıza yardımcı oldu. "

Anı, ilk 24 saat içinde ABD ve Kanada'da 890.000 kopya satarak Penguin Random House'un bir baskısı olan Crown yayıncısı için bir rekor kırdı.

BB10qy5N.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Kaynak: Variety

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

BB1aZqHK.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

En son 2018'deki "First Man" filminde rol alan Ryan Gosling, 40'lar kulübüne 12 Kasım'da katıldı.

BB1bdkQt.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

EGOT kazanan ve "The View" ortak sunucusu Whoopi Goldberg, 13 Kasım'da 65 yaşına girdi.

Slide 8 of 24: Another notable celeb with a major birthday in November? Chrissy Teigen! The beloved model, cookbook author, television personality and Twitter savage celebrates her 35th birthday on Nov. 30.

Kasım ayında büyük bir doğum günü olan bir başka önemli ünlü? Chrissy Teigen! Sevilen model, yemek kitabı yazarı, televizyon kişiliği ve Twitter vahşisi, 30 Kasım'da 35. doğum gününü kutluyor.

BB1aGAZU.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Oscar adayı aktör Ethan Hawke, 6 Kasım'da 50'ler kulübüne katılacak. Daha sonra, tarihi film "The Northman" da rol alacak.

Slide 17 of 24: Four-time Oscar nominee Ed Harris has a major milestone birthday coming up: On Nov. 28, he'll celebrate his 70th birthday.

Dört kez Oscar adayı olan Ed Harris'in önemli bir doğum günü yaklaşıyor: 28 Kasım'da 70. doğum gününü kutlayacak.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Carrie Underwood ve John Legend Noel Şarkısı 'Hallelujah' Videosu Yayınladı

Carrie Underwood ve John Legend tatil havasına giriyor.

Ülke süperstarı 37 ve EGOT ödüllü sanatçı 41, Underwood'un son tatil albümü My Gift'de yer alan yeni şarkıları "Hallelujah" için bir müzik videosu yayınladılar.

Perşembe günü, video yalnızca Facebook'ta yayınlandı ve çiftin, soğuk bir kış gecesinde Legend'in birlikte yazdığı güçlü parçayı söylemek için güçlerini birleştirdiğini gördü.

Underwood, hafta başında Instagram Hikayelerinde paylaştığı bir teaser klibinde parça hakkında "Bu şarkı ve mesajına şu anda çok ihtiyaç duyuluyor ve Noel albümüm My Gift," dedi. "Umarım beğenmişsindir."

Underwood'un Noel albümünde bir dizi orijinal tatil parçasına ek olarak "O Holy Night" ve "O Come All Ye Faithful" gibi sevilen klasiklerin de coverları yer alıyor.

"Bu albüm üzerinde çalışmaya geçen sonbaharda başladım ve onu baharda kaydettim ... bu yüzden tam anlamıyla bir yıldır Noel müziğiyle yaşıyorum!" bu ayın başlarında PEOPLE'a söyledi. "Umarım bu albüm Noel için hazırlanırken ve kutlanırken insanlar için bir film müziği olur. Bu beni mutlu eder."

BB1bdYGR.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Albüm ayrıca Underwood'un kalbine çok yakın ve sevgili biriyle, 5 yaşındaki oğlu Isaiah ile ekstra özel bir işbirliği içeriyor.

Underwood, PEOPLE'ın son bölümünde (TV şovu!) Oğlunun yorumunu dinlerken, "Bunu ilk duyduğumda aynı anda hem gülüyor hem de ağlıyordum, çünkü ondan çok güzel, saf bir andı," dedi. "Küçük davulcu çocuk."

"Harika bir iş çıkardı," diye devam etti. "Şarkı sözlerini hatırladı ve bütün kalbiyle söyledi."

Daha da fazla tatil neşesi için hayranlar, Underwood'un "Yılın En Sevilen Zamanı" adlı yeni Amazon Original tatil şarkısını Amazon Music'te dinleyebilir. HBO Max ayrıca Underwood'un My Gift'den canlı bir orkestra ve koro eşliğinde şarkı söyleyeceği özel, yepyeni bir tatil özel yayını da 3 Aralık'tan itibaren yayınlanacak.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Hollywood Müslüman Kadın Başrolüne Hazır mı?

BB1bdFaf.img?h=252&w=378&m=6&q=60&o=f&l=

Müslüman bir kadın başrolün olduğu bir Hollywood filminin adını verin.

Bir tane düşünemiyor musun? Müslüman bir kadının yönettiği, Müslüman kadın liderliğindeki bir komediye ne dersiniz? Tek boynuzlu atlarda nadirdirler.

Florida'nın sapında büyürken yapacak pek bir şey yoktu. Film ve televizyon izlemek baş etmenin yoluydu. Karakterler sevimli olsalar da her zaman çevremdeki coğrafya kadar öngörülebilir ve sıradan göründüler. Değişeceğini hiç düşünmemiştim. Ya da değiştirebileceğimi.

Amerika'daki ilk başörtüsü kadın film yapımcılarından biriyim. Florida Eyalet Üniversitesi Film Okulu'ndan 2000'lerin sonunda mezun olmak, görmek istediğim ve ilişkilendirebileceğim hikayeler yaratma fırsatı verdi. Kendimi iyi hissettiren bir filmin nostaljik dokunuşunu özledim ama başrolde hijabi Müslüman kadınlarla birlikte. İnsanlar Müslüman bir kadın hikayesi görmeyi özledikleri için çok iyi sonuç veren dört kısa film yaptım. Dünya çapında 100 mekanda gösterildi, bir NBC Short Cuts finalisti, Princess Grace Ödülü sahibi, Emmy ödülü sahibi ve daha fazlasıydı.

BB1ayrY8.img?h=1119&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Film okulundan yeni mezun genç bir film yapımcısı olarak, bunun endüstrinin hazır olduğu anlamına geldiğini düşündüm. Ama durum bu değildi.

Sektör, yakın zamana kadar hikâyelerinde Müslüman kadınlara yer vermekten çekiniyordu. 2016'da Trump yönetimi Müslüman yasağını başlattığında, ancak o zaman Müslüman kadınları televizyonda ve filmlerde gerçek tasvirlere yaklaştıkça gördük. Müslüman kadınlar, Freeform'un "The Bold Type" ve ABC'nin "Quantico" ve "Grey's Anatomy" gibi şovlarında gösterildi, ancak Müslüman erkekler için Hasan Minhaj'ın "Vatanseverlik Yasası", Hulu'nun "Ramy" adlı eseri ve çoğu son zamanlarda, NBC'nin "Transplant".

Bunlar Müslüman temsili için büyük adımlardır. Ama yine de merak ediyorum: Müslüman kadınlar karakterleri nerede yönetiyor? Amerika'daki Müslüman kadın dizisini temsil eden ve bizi gerçekten temsil eden karakterler nerede?

UCLA'nın son "Hollywood Çeşitlilik Raporu" nda, yönetmenlerin% 84'ü beyaz erkeklerden oluşurken, 2019'da Hollywood'da yönetmen koltuğunda sıfır Müslüman kadın vardı. Dahası, ekranda Müslüman kadınları canlandıran oyuncular aslında Müslüman kadınlar tarafından canlandırılmıyor. Müslüman kadın film yapımcılarını ve oyuncuları savunan bir topluluk olarak nasılız? Onları nasıl ön plana çıkarıyoruz?

Ayrıca şunu okuyun: The Latinx Absence: One Working Actor's Journey as Case Study (Guest Blog)

Hikayemizin temsilcisi olmanın önemi küçümsenemez. Lena Khan ve Nijla Mu'min gibi Amerikalı-Müslüman kadın film yapımcılarımın yanı sıra, filmlerimizle birkaç yıldır topluluklarımızın temsili için büyük çaba sarf ediyoruz. Sonunda Müslüman kadınlar tarafından Müslüman kadınlar hakkında yapılan ilk kadın rom-com'u "Amerikalı" yapmaya karar verdim (yukarıdaki resim).

Film, geleneksel romantik komediden hem komik hem de otantik bir kopuş ve din, kültür, göç ve mevcut sosyopolitik iklimle kesiştiği için feminizmin farklı katmanlarını vurguluyor. Amerikalı Müslüman kadınları Amerikan anlatısının tasvirinde aynı şekilde temsil edilmeleri için bu çabaları savunmalı ve kontrol etmeliyiz. İzleyicilere kesişimsel deneyimlerden ulaşma potansiyeline sahip, küresel olarak ilişkilendirilebilir bir hikayesi olduğunu düşündüğüm erişilebilir bir türde bir film yaptım. Çoğumuz kadın, beyaz olmayan kadın ve / veya Müslüman kadın olduğu için bu özellikle oyuncu kadromuz ve ekibimiz için anlamlıdır. Komedi, özellikle politika ve din söz konusu olduğunda, halkı eğitmeye ve fikrimizi dönüştürmeye yardımcı olacak bir araç olarak genellikle göz ardı edilir.

Amerika'da Müslüman olmanın ne demek olduğunu pek kimse anlamıyor ve bizler genellikle medyada tek parça olarak resmediliyoruz. Umarım izleyiciler Amerikalı Müslüman kadınların otantik tasvirlerini izlediklerinde bizi ayırmaktan daha çok birleştirici olduğunu anlamaya başlayabilirler.

Kaynak: THE WRAP

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Hailey Bieber, Saint Laurent'in Skintight Lateks Taytında İnanılmaz Görünüyor

Hailey Bieber, bu eşofman altlarından çıktığınız sürece salgın sırasında şık görünmenin hala mümkün olduğunu kanıtlıyor.

Model, Anthony Vaccarello tarafından tasarlanan Saint Laurent tarafından Cuma günü Los Angeles'ta daracık bir çift lateks taytla fotoğraflandı. Göz alıcı pantolonu deri ceket, puantiyeli bluz ve önü tokalı bir çift siyah topuklu ayakkabı ile eşleştirdi. Şık kıyafeti bir YSL kemeri, siyah bir yüz maskesi ve siyah rugan bir çantayla süsledi.

BB1beDjm.img?h=1679&w=1119&m=6&q=60&o=f&

BB1bemFf.img?h=1679&w=1119&m=6&q=60&o=f&

890,00 dolar

Bu ayın başlarında, Hailey ve eşi Justin Bieber, Us Weekly'nin modelin hamile olduğunu iddia eden bir hikaye yayınlamayı planladığı bildirildiğinde hamilelik söylentilerini ateşlemek zorunda kaldılar. Bir Instagram Hikayesinde Hailey şunları yazdı: "Haftada bir kez küçük hikayenizi bozmak üzere olduğunuzu bildiğim için hamile değilim. Bu yüzden lütfen 'kaynaklarınızdan' yanlış hikayeler yazmayı bırakın." Söylentiler bir kör eşyayla çakıştı Instagram merkezli ünlü dedikodu hesabı DeuxMoi'ye isabet eden "İki A-lister birkaç ay içinde bir hamilelik ilan edecek ... Gözünüzü dört açın. Ne kadar çabuk ama yakında emin değilim!"

Hailey kısa süre önce, kariyerine odaklanırken bir aile kurmak için acelesi olmadığı konusunda Vogue Italia'ya (Bu Gece Eğlence aracılığıyla) açıldı. "Garip olan şey, her zaman erken çocuk sahibi olmak istemem, ama artık evli olduğum için daha az dürtü hissediyorum. Pek çok projesi olan hırslı bir kızım. Olacak ama şimdi değil . "

Kaynak: Marie Claire

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

O ZAMAN VE ŞİMDİ: 12 yıl sonra Alacakaranlık'ın (Twilight) oyuncu kadrosu

BB13Ym9Y.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

O ZAMAN VE ŞİMDİ: 12 yıl sonra Alacakaranlık'ın oyuncu kadrosu

Genç vampir filmi "Twilight" 2008'de ilk kez sahneye çıktı.

O zamandan beri, Kristen Stewart ve Robert Pattinson gibi birçok başrol oyuncusu büyük bütçeli filmlerde başrol oynadı.

Anna Kendrick ve Billy Burke, müzik kariyerine devam ederken oyunculuğa devam ettiler.

Genç vampir filmi "Twilight" (2008) sinemalarda gösterilmesinin üzerinden 12 yıl geçti.

Dört film ve on yıldan fazla bir süre sonra, filmin oyuncu kadrosunun çoğu için çok şey değişti.

İşte ilk filmin ilk çıkışından bu yana "Twilight" ın yıldızları neler yapıyor.

BB13YBkV.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Kristen Stewart (Bella Swan) bağımsız filmler ve büyük bütçeli filmler üzerinde çalıştı.

Stewart, içine kapanık ve beceriksiz Bella Swan olarak "Twilight" serisinin merkeziydi.

Franchise sona erdiğinde, Stewart bağımsız film sahnesine geri döndü ve "Camp X-Ray" (2014), "Still Alice" (2014) ve "Clouds of Sils Maria" gibi dizilerdeki rolleriyle beğeni topladı. (2015).

Son zamanlarda, Stewart gişe rekorları kıran "Charlie's Angels" (2019) ve bilim kurgu aksiyon filmi "Underwater" (2020) filminde rol aldı. 25 Kasım'da çıkış yapacağı tatil filmi "En Mutlu Sezon" da rol alacak.

BB13YBl2.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Robert Pattinson (Edward Cullen) önde gelen bir dramatik aktördür.

Pattinson, "Harry Potter ve Ateş Kadehi" nde (2005) Cedric Diggory oynadığı için dikkat çekti, ancak milyonları bayram ettiren parlak vampir Edward Cullen rolüydü.

"Twilight" filmlerinin çekimleri arasında, "Remember Me" (2010) ve "Water for Elephants" (2011) gibi birçok romantik dramada rol aldı.

BB13Y9WC.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Anna Kendrick (Jessica) kariyerinin zirvesindedir.

Kendrick, dizide Bella'nın sınıf arkadaşı Jessica olarak sadece destekleyici bir role sahipti, ancak tüm oyuncu kadrosunun en etkileyici filmografilerinden birine sahip olmaya devam etti.

Aynı yıl "Twilight" vizyona girdiğinde Kendrick, George Clooney ile birlikte "Up in the Air" (2009) filmini çekti ve onu spot ışığına taşıdı.

Tüm "Pitch Perfect" filmlerinde başrol oynamanın yanı sıra, "End of Watch" (2012) gibi dizilerden "Mike and Dave Need Wedding Dates" (2016) gibi komedilere kadar her şeyde çeşitli yüksek profilli roller oynadı. "Into the Woods" (2014) gibi müzikallere.

Son zamanlarda Kendrick, Blake Lively ile birlikte "A Simple Favor" (2018) ve HBO'nun "Love Life" filminde rol aldı.

BB13Yma4.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Taylor Lautner (Jacob Black) televizyona odaklandı.

"The Adventures of Sharkboy and Lavagirl" (2005) filmindeki rolüyle tanınan Lautner, "Twilight" serisinde kurt adam ve aşk ilgisi Jacob Black'i canlandırdı.

"Abduction" (2011) ve "Tracers" (2015) gibi filmlerle aksiyon türünü beyazperdede denedikten sonra Lautner, komedi "Guguk Kuşu" gibi dizilerde başarı elde etti.

Hatta Fox korku programı "Scream Queens" deki Dr. Cascade rolüyle 2017 Teen Choice Ödülleri'nde seçim sahnesi hırsızı adaylığı kazandı.

BB13Y9WF.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Ashley Greene (Alice) birçok seslendirme çalışması yaptı.

Greene, "Alacakaranlık" ta karizmatik vampir Alice rolünde çok sevilen bir oyuncu kadrosuydu.

Greene, bağımsız filmlerdeki birkaç rolün üstesinden gelmenin yanı sıra, temelini çoğunlukla "Batman: Arkham Knight" ve "Batgirl: A Matter of Family" gibi çeşitli video oyunlarında seslendirme yaparken buldu.

Tek bir sezonun ardından iptal edilene kadar kısaca ABC'nin "Pan Am" filminde tekrar eden bir rolü vardı. Greene son zamanlarda "Bombshell" (2019), "Christmas on My Mind" (2019) ve "Blackjack: The Jackie Ryan Story" (2020) filmlerinde de yer aldı.

Greene, gerilim filmi "Aftermath" de yer alacak ve sesini "Max and Me" adlı animasyon resmine ödünç verecek - ikisi de post prodüksiyon aşamasında.

BB13YyKR.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Nikki Reed (Rosalie) birkaç projede çalıştı.

Reed, yakınlaşmadan önce Bella'yı korkutan güzel bir vampir olan Rosalie'yi canlandırdı.

Dwayne "The Rock" Johnson ile gişe rekorları kıran "Empire State" (2013) filminde yer almasının dışında Reed, Hollywood'da "Twilight" mezunlarının çoğundan daha fazla yok.

En son Fox doğaüstü televizyon dizisi "Sleepy Hollow" da ve Netflix programı "V-Wars" da tekrar eden bir rolü vardı, ancak şu anda yapımda büyük projeleri yok.

BB13YBlt.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Kellan Lutz (Emmett) bir aksiyon yıldızı.

"Alacakaranlık" ta süper güçlü vampir Emmett rolünün ardından Lutz, Lisa Kudrow'un HBO komedisi "The Comeback" de tekrar tekrar rol aldı.

Daha sonra Bruce Willis'le "Extraction" (2015) aksiyon filminde ve Kelsey Grammer'la birlikte "Guardians of the Tomb" (2018) adlı mumya macerasında rol aldı.

Son zamanlarda John Travolta ve "What Men Want" (2019) ile birlikte "Speed Kills" (2018) filmlerinde rol aldı ve CBS'nin "FBI" ve "FBI: Most Wanted" programlarında ajan Kenny Crosby'yi canlandırdı.

BB13YyL1.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Jackson Rathbone (Jasper) pek çok rol üstlendi.

Rathbone, Alice'in romantik ilgisi ve Edward'ın kardeşi "Twilight" da Jaspar'ı canlandırdı.

"Avatar: The Last Airbender" (2010) canlı aksiyon versiyonunda Sokka rolünden sonra Rathbone, MTV draması "Finding Carter" ve TNT aksiyon dizisi dahil olmak üzere çeşitli filmlerde ve çeşitli televizyon programlarında rol aldı "Son gemi."

Son zamanlarda korku-gerilim filmi "Do Not Reply" (2019), "Dreaming Grand Avenue" (2020) dramı ve "Until We Meet Again" (2020) romantizminde rol aldı.

BB13YBlG.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Peter Facinelli (Dr. Carlisle) televizyon köklerine geri döndü.

Facinelli, "Twilight" ta Cullen klanının başını oynamadan önce, Fox'un "Fastlane", HBO'nun "Six Feet Under" ve FX'in "Damages" dizilerindeki rolleriyle tanınıyordu.

Franchise sona erdiğinden beri Facinelli, aralarında Netflix'in "Nurse Jackie", NBC'nin "American Odyssey", CW'nin "Supergirl" ve CBS'nin "S.W.A.T." gibi en önemli film ve TV şovlarının bir karışımını yaptı

Son zamanlarda "Running with the Devil" (2019) ve "The Vanished" (2020) filmlerinde rol aldı ve post prodüksiyonda bir dizi filmi var.

BB13Y9WS.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Billy Burke (Charlie Swan) bir müzisyen ve aktördür.

Burke, Bella'nın babası Charlie olarak "Twilight" serisindeki daha yoğun sahnelere komedi neşesi ekledi.

O zamandan beri, "Lights Out" (2016) ve "Breaking In" (2018) gibi büyük sinema filmlerinin yanı sıra CBS'nin "Zoo", "TNT'nin" Major Crimes "ve Fox's" gibi televizyon programlarında oyunculuğa devam etti. 9-1-1: Yalnız Yıldız. "

Ayrıca müzik yazıyor.

Kaynak: INSIDER

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Heidi Klum, Berlin Aile Gezisi Sırasında Dört Çocuğu ve Kocası Tom Kaulitz'in Sevimli Fotoğrafını Paylaştı

BB1bfWOo.img?h=825&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Dört çocuk, Klum'un Ağustos ayında 57 yaşındaki Seal'in yeni koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle çocuklarının onunla birlikte Avrupa'ya seyahat etmesine izin vermeyeceğini iddia eden acil durum önergesi vermesinin ardından Almanya'da annelerine katıldı.

Çift, dosyalamadan bir hafta sonra, anneleriyle seyahat etmelerine izin verecek bir velayet anlaşması yaptı.

PEOPLE tarafından alınan velayet sözleşmesinde, Seal'in çocukların ayrılmadan önce ve Los Angeles'a döndüklerinde kendileriyle "daha uzun süre" hakkı olacağı belirtildi. Ayrıca Almanya'da bulundukları süre boyunca çocukları ziyaret edebilir, kendisi ve Klum "işbirliği yapacak ve düzenlemeler yapmak için birlikte çalışacaktır.

Heidi Klum ve ailesi, hafta sonu boyunca bazı çağdaş sanata bayıldılar.

Cumartesi günü süper model dört çocuğunun yanı sıra kocası Tom Kaulitz'in Almanya'nın Berlin kentindeki Boros Koleksiyonu'nda bir aile gezisi sırasında nadir bir fotoğrafını paylaştı.

Aile fotoğrafının yanı sıra, Kaulitz ile bir selfie ve çocuklarıyla zaman geçiren gitaristin fotoğrafları da dahil olmak üzere güne ait anlardan oluşan bir slayt gösterisine yer verdi.

47 yaşındaki Klum, eski kocası Seal ile paylaştığı dört çocuğunun annesi - Leni, 16, Henry, 15, Johan, 14 ve Lou, 11.

Ancak ABD'nin koronavirüs nedeniyle sınırlarını kapatması durumunda, anlaşmada Klum'un "sınırlar kapanmadan çocuklarla eve dönmek için derhal düzenlemeler yapması" gerektiği belirtiliyor.

Klum, Almanya'da Almanya'daki Next Top Model'in 16. sezonunu çekiyor ve acil durum başvurusu sırasında, işe gitmek zorunda kaldığında çocukları genellikle yanında getirmesine rağmen, Seal'in bu geziyi henüz onaylamadığını söyledi . "

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.