Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

En Son Magazin Haberleri (Türkiye ve Dünyadan)

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

En Son Magazin Haberleri (Türkiye ve Dünyadan)

İlk haber bizden

Katie Holmes'ın Yeni Sevgilisi Onu Aldatmaya mı başladı?

BB1a71EG.img?h=647&w=980&m=6&q=60&o=f&l=

3 dakika önce
2006'da Tom Cruise ile çıkmaya başladığından beri, Katie Holmes sadece halka açık olarak Cruise ve daha sonra Jamie Foxx ile çıktı. Şimdi şef Emilio Vitolo ile dışarı çıkıyor ve doğal olarak, magazin dergileri adam hakkında ellerinden gelen her şeyi yok ediyorlar. Bir tabloid, Vitolo'nun Holmes'u ilişkinin sadece birkaç haftasında aldattığını bildirdi. Dedikoducu Polis, söylentiyi araştırır.

"Katie’nin Yeni İlişkisi Mahkum mu?"
Star'a göre Holmes'un erkek arkadaşı çok uzun süre sadık kalamazdı. Magazin gazetesi, ilişkinin "kadın erkek" Vitolo'nun "bir grup kıza mesaj atarak" Holmes ile "göründükleri kadar ciddi olmadıklarını" bildirmek için mahkum olup olmadığına dair spekülasyon yapıyor. İçeriden birine göre Holmes bu metinlerden habersiz ve "onun aşık olduğunu düşünüyor". Hatta içeriden "adama takıntılı" diyor.

Tabloid, Vitolo’nun eski nişanlısı Rachel Emmons ile ilişkisini gündeme getirir. Vitolo'nun annesi, Emmons'ı "kızı gibi" sever ve nişanı iptal etmenin bir hata olduğunu düşünür, bu yüzden Holmes'un onu kazanmak için yapması gereken çok şey vardır. Arkadaşları ve ailesinin temkinli olmasına rağmen Holmes hâlâ "kaçacakları konusunda kararlı." Makale, "onun zihninde, birlikte olmaya mahkum iki akraba ruhlar" diyerek sona eriyor.

Bu İddiaları Destekleyecek Kanıt Yok
Dedikoducu Polis, Holmes'u bir dolandırıcı karşısında naif göstermeye çalışan bu hikayeyi mahvediyor. Magazin dergisinin dediği gibi, neredeyse "parmağına dolanmamış". İkisi, Vitolo'nun onu aldatması için yeterince uzun süredir birlikte olmadı, ki bu elbette uydurma. Holmes'un bir temsilcisi bu hikayenin doğru olmadığını söyledi.

Holmes ve Vitolo, sadece birkaç gün önce birlikte görüldü. Yeni bir ilişkinin balayı aşamasındalar, bu yüzden elbette aşık görünecek. Bununla birlikte, Foxx ile yıllarca birlikteydi ve ikisi asla kaçmadı. Holmes'un bu kadar acele etmesi için hiçbir neden yok, bu da bu dayanıksız hikayeyi daha da inanılmaz kılıyor. Ayrıca Dedikoducu Polis, Katie Holmes'un geçen hafta evlenmeyi planladığı fikrini de çürüttü.

Tabloid Korkunç Holmes İtibarına Sahip
Batman Başlıyor yıldızı, Star'ın ortak hedefidir. Film yıldızının maaş çeki olarak yaşadığını söyledi, bu da çok meşgul olduğu için pek olası görünmüyor. New York City'den Los Angeles'a taşınacağını iddia etti, ancak yine de Big Apple'ın her yerinde Vitolo ile fotoğraflandı. Geçen yaz Holmes'un hamile olduğu söylendi, ancak bir yıl sonra bulunacak bir bebek yok.

Holmes hakkında çok sık ortaya çıkan sahte hikayelerle Dedikoducu Polis, Holmes'a yakın olan bu içerdekilerin ya var olmadığı ya da tamamen uydurma olduğu sonucuna varmıştır. Holmes ve Vitolo birlikte mutlu görünüyorlar ve yüzeyin altında karanlık olduğunu düşünecek hiçbir kanıt yok.

Kararımız
Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Kaynak: GOSSIP COP

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin bu başlık sabitledi
  • Admin

Keanu Reeves, Berlin'de Sevgilisi Alexandra Grant ile Tatlı Bir Öpücük Paylaşıyor

BB1aa82s.img?h=630&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Keanu Reeves ve kız arkadaşı Alexandra Grant her zamanki gibi sevimli! Sevimli çift, hafta sonu Almanya'da öpüşürken görüldü.

Aktör, sevgilisine hafta sonu Berlin'deki bir otelin önünde arabasının penceresinden veda öpücüğü verirken fotoğraflandı.

56 yaşındaki Reeves, PDA'nın sevimli anını sedanın direksiyonuna oturan 47 yaşındaki Grant ile paylaşırken bir çift kot pantolon, siyah bir ceket ve kahverengi botları salladı.

Reeves, yılın başlarında koronavirüs endişeleri nedeniyle geçici olarak durdurulan Matrix serisinin uzun zamandır beklenen dördüncü bölümünün üretimi için şu anda Berlin'de.

BB1aa3bJ.img?h=746&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Çiftin, çekimler yeniden başladığında yazın başından beri Berlin'de olduğu bildirildi.

Grant, sanat dünyasında kendine bir isim yapmış olsa da, Kasım 2019'da iki kırmızı halıda ilk kez bir araya geldiklerinde Reeves'in ellerini tuttuktan sonra Hollywood'da da baş döndürmeye başladı.

Grant, Mayıs ayında Vogue UK ile yaptığı röportajda "Tanıdığım her kişinin Kasım ayının ilk haftasında beni aradığını düşünüyorum ve bu büyüleyici" dedi. "Ama tüm bunlarda sorduğum soru şudur:" İyilik için fırsat nedir? "

Yedi kez nedime olan ve bir düğünü yöneten Grant'ın kendisi de evliliği düşünüp düşünmediğini sordu, "Her düzeyde aşk kimliğim için çok önemli. Bu sorudan kaçmak için nasıl? Yolun izolasyon olduğuna inanıyorum. Bir ressam olarak yaptığım bir izolasyon dönemi var, ama ilişki içinde olma deneyimine derinden değer veriyorum. "

Kaynak: ET

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Matthew McConaughey yeni kitabında gençken şantaja uğradığını ve cinsel tacize uğradığını söylüyor.

BB1ahUlF.img?h=840&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Matthew McConaughey, yeni anıları "Greenlights" da 18 yaşındayken cinsel saldırıya uğradığını söyledi.

New York Post'a göre McConaughey, "ben on sekiz yaşımdayken, bir kamyonetin arkasında bilinçsizce yere çakılırken bir adam tarafından taciz edildiğini" yazdı.

McConaughey ayrıca 15 yaşındayken "ilk kez seks yapması için şantaja maruz kaldığını" ancak "asla kurban gibi hissetmediğini" söyledi.

Matthew McConaughey, gençken cinsel tacize uğradığını söylüyor ve yeni anıları "Greenlights" da bu deneyim hakkında yazıyor.

New York Post's Page Six'e göre McConaughey, "15 yaşımdayken ilk kez seks yapmam için şantaja uğradım," diye yazdı. "Evlilik öncesi seks için cehenneme gideceğime emindim. Bugün, durumun böyle olmadığını umduğumdan eminim."

McConaughey ayrıca, "ben onsekiz yaşındayken bir kamyonetin arkasında bilinçsizce yere çakılırken bir adam tarafından taciz edildiğini" yazdı.

Post'a göre McConaughey, "asla bir kurban gibi hissetmediğini" söylemesine rağmen, çetin ayrıntıları seyrek tuttu.

BB1ahWsr.img?h=840&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Salı günü yayınlanan kitapta McConaughey, hayatında kırmızı, sarı veya yeşil ışıklar olarak tanımladığı çok sayıda önemli olaydan geçiyor - onu durduran, duraklatan veya ilerleten olaylar.

Kitaptaki diğer açıklamalar arasında, aktörün bir zamanlar bir rom-com için 14.5 milyon dolarlık bir maaş çekini geri çevirdiğini, böylece daha ciddi rollere odaklanabileceğini ve böylece McConaissance'ın "Dallas Buyers Club" için Oscar kazanmasına yol açan McConaissance'ı başlattığını söylemesi yer alıyor.

Bir diğeri ise babasının annesiyle seks yaparken ölmesiydi. Ebeveynlerinin ilişkilerini "Fırtınadaki Pasifik Okyanusu" gibi tanımlayan McConaughey, babasının ölümünü öğrendiğinde "dizlerinin büküldüğünü" yazdı.

McConaughey şöyle yazdı: "Bana ve kardeşlerime her zaman 'Çocuklar, gittiğimde, annenle sevişeceğim' derdi. Ve olan buydu. Zirveye ulaştığında kalp krizi geçirdi. "

Kaynak: Insider

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Jennifer Lawrence, Trump'ın siyasi görüşleri hakkında 'her şeyi değiştirdiğini' söyledi

Jennifer Lawrence'ın siyasi görüşleri, kısmen Başkan Donald Trump'ın seçilmesiyle yıllar içinde değişti.

"Kesinlikle Değil" podcastinin Çarşamba günkü bölümünde, "Açlık Oyunları" aktris, Cumhuriyetçi bir evde büyüdükten sonra "öğrendiklerime dayanarak politikasını" değiştirdiğini söyledi.

Lawrence, "İlk defa oy verdim, John McCain'e oy verdim. Biraz Cumhuriyetçiydim," dedi. Ve "Cumhuriyet politikalarının mali faydalarını" kabul etmesine rağmen, "sosyal meselelerin benim görüşlerimle uyumlu olmadığını da görebiliyordu."

Lawrence sonra Trump'ı serbest bıraktı.

Lawrence, "Donald Trump seçildiğinde, bu her şeyi değiştirdi. Bu, birçok yasayı çiğneyen ve beyaz üstünlüğünü kınamayı reddeden görevden alınmış bir başkan ve kuma çizilmiş bir çizgi varmış gibi hissediyor," diye ekledi. "Beyaz üstünlüğünü savunan bir başkanı desteklemek istemiyorum."

BB1agcgI.img?h=748&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

29 Eylül'deki ilk cumhurbaşkanlığı tartışması sırasında, Trump görünüşe göre beyaz üstünlükçüleri kınamak için bir çağrıya yanaştı ve şu cevabı verdi: "Gururlu Çocuklar - geri çekilin ve hazır olun. Ama size ne diyeceğim, birinin antifa hakkında bir şeyler yapması gerekiyor. ve sol. " Ancak Perşembe günü Belediye Binası'nda Savannah Guthrie'ye "yıllarca beyaz üstünlüğünü kınadığını" açıkladı.

Lawrence daha sonra mevcut başkanlığı eski Başkan Barack Obama'nınkiyle karşılaştırdı ve "Başkan hakkında düşünmeden günler, belki haftalar geçirirdiniz çünkü her şey yoluna girecek" dedi.

Bu, 30 yaşındaki aktrisin politik görüşleri hakkında halka ilk çıkışı değil. USA BUGÜN 2018 röportajında, son cumhurbaşkanlığı seçiminde “aklını kaybettiğini” anlattı. Trump, ona Hollywood ile karşılaştığı erkekleri hatırlattığını söylüyor. "Sadece sallanıyordum çünkü o adamı tanıyorum. O adamı milyonlarca kez gördüm. … Seni işaret edecek ve 'Seni zengin edeceğim' diyecek olan adamla tanıştım. Ve yalan söylüyor. "

Kaynak: USA TODAY

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Chris Evans, alaycı tweet'te Trump'ı suçladı: "Hiç kimse bu kadar haksız muamele görmedi."

a98f38be-801a-44ca-8a0e-49a83a785a28-Cap

Kaptan Amerika, Amerika Birleşik Devletleri başkanını suçlayarak şöyle dedi

Chris Evans, Başkan Donald Trump'ın "Sahte Haber Medyası" hakkındaki tweetine bugün alaycı bir cevap tweetledi.

Tweet, Trump'tan geliyormuş gibi yazan Evans, "Yardım edin! Hayatım boyunca hiçbir zaman yanlış bir şey yapmadım, ancak bir şekilde düşmanlık her zaman en yüksek seviyededir. Sadece bütün gün arı kovanlarını tekmelediğim için, bu BENİM hatam değil insanlar sokulduğunda! Hiç kimse bu kadar haksız muamele görmedi. Üzücü. Ayrıca, Obama'nın doğum belgesi nerede? "

Oyuncunun tweet'i, günün erken saatlerinde @realDonaldTrump'tan gelen bir tweet'e yanıt olarak geldi.

Başkan, Pittsburgh'da sinagogun vurulmasının ve eleştirmenlerine gönderilen patlayıcı cihazların hemen ardından tweet attı: "Ülkemizde, haberlerin kısmen yanlış hatta sahtekarlıktan yapılmasından kaynaklanan büyük bir öfke var. Sahte Haber Medyası, Halkın gerçek düşmanı, açık ve apaçık düşmanlığı durdurmalı ve haberleri doğru ve adil bir şekilde bildirmelidir. Bu, alevi söndürmek için çok şey yapacak 

"Yenilmezler" aktör, Twitter hesabında siyaset hakkında açık sözlü ve zaman çizelgesinde eski Ku Klux Klan büyük büyücüsü David Duke ile yüzleşti. Evans, Esquire ile neden bu kadar açık bir şekilde politik olmayı seçtiğini ve Başkan Trump'ın seçilmesi hakkındaki düşüncelerini anlattı.

Dergiye yeni yönetime tepkisini "öfke duyuyorum" dedi. "Öfke hissediyorum. İnanılmaz. İnsanlar birisinin suçlu biri olduğunu söylediğini duymak için çok çaresizdi. Birinin kızdığını duymaktan çok mutluydu. Birinin Washington'un berbat olduğunu söylediğini duyun. Gerçekten anlamadan yeni bir şey istiyorlar. . Demek istediğim, Steve Bannon - Steve Bannon! - gibi adamlar bu adamın politikada yeri yok. "

Ayrıca 13. Değişikliği yürürlükten kaldırma çağrıları üzerine Kanye West'e seslendi ve "Son zamanlarda karşılaştığım özür dilemeyen varsayımın seviyesi sadece sinir bozucu değil, aynı zamanda gerici, eşi görülmemiş ve kesinlikle dehşet verici" dedi.

"Bak, bilet satman gereken bir işteyim," diye devam etti Evans, Esquire. "Ama Tanrım, bir şey hakkında güçlü hissediyorsam ve konuşmasam aynada kendime bakamam. Sanırım bu senin nasıl konuştuğunla ilgili. Anlaşmazlık hakkımız var. Eğer ifade edersem benim durumum ve insanlar sonuç olarak filmlerimi görmek istemiyor, bunda sorun yok. "

Kaynak: LIFE

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

The Rock (Dwayne Johnson), spor salonu yaralanmasından sonra yüzüne dikiş atılması gerekiyormuş haberi geldi

26 Ekim'de Dwayne Johnson, kaşının yanından kanadığını gösteren bir video kaydetmek için Instagram'a gitti. Yaralanmanın, spor salonunda egzersiz yaparken, sevgiyle "demir cenneti" dediği bir yerde geldiğini söyledi.

https://www.instagram.com/p/CG0bKZslpFM/

the-rock.jpg

Kaynak: Instagram

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Paul Rudd yağmurda seçmenlere kurabiye dağıttı.

Karınca Adam olarak onu dünyayı kurtardığını görmeye alışkın olsanız da, Paul Rudd Perşembe günü farklı türden bir süper kahramanı somutlaştırdı - insanları yurttaşlık görevlerini yapmaya teşvik eden biri.

BB1awHsC.img?h=560&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Brooklyn sakinleri önümüzdeki haftanın başkanlık seçimlerinde oy vermek için yağmura göğüs gererken 51 yaşındaki Rudd, kurabiye dağıtarak ve hatta hayranlarıyla özçekimler yaparak moralleri yükseltti.

An, videoya kaydedildi ve Rudd ona bir Yaban Mersini ve Kremalı kurabiye hediye ettiğinde Barclay's Center'da sırada bekleyen Guster grubunun davulcusu Brian Rosenworcel tarafından Twitter'da yayınlandı.

Anında viral oldu, Twitter kullanıcılarının Marvel yıldızı ve iki çocuk babası için hayranlıklarını dile getirmesiyle.

Bir kullanıcı, "Karım beni Paul Rudd ile birlikte bırakacağını söyleseydi, 'Evet, bunu görebiliyorum. Ona benden selam söyle' derdim.

Bu seçim sezonunda, sayısız ünlü - aralarında Rudd'un "Friends" başrolü paylaştığı Jennifer Aniston da dahil olmak üzere, oy pusulasını bırakıp Joe Biden ve Kamala Harris'i ısrarla onaylayan, sesinizi duyurmanın önemini vurguladı.

Aniston, "Bütün bunlar bir aday veya tek bir mesele hakkında değil, bu ülkenin ve dünyanın geleceği ile ilgili" diye yazdı. "Eşit insan haklarına, sevgiye ve ahlaka oy verin."

Rudd ayrıca, 20 Ekim'deki kampanya için bir Soru-Cevap ve trivia gecesi bağış toplama etkinliğine katılarak Biden-Harris biletini de destekliyor. Zoe Saldana, Scarlet Johansson ve Chris Evans gibi Avengers oyuncu kadrosundan arkadaşları ve Harris de katıldı. kendini.

Uzmanlar, oy pusulanızın zamanında ulaşacağından emin olarak postayla oy kullanmanın çok geç olduğunu söylese de, yine de bir oy pusulasına götürebilir veya şahsen oy verebilirsiniz - hemen şimdi erken seçim yerinde veya herhangi bir oylamada Seçim Günü'nde yer.

Kaynak: TODAY

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Scarlett Johansson ile Colin Jost evlendi

Yaşlılara yönelik yardımlarıyla bilinen Meals on Wheels, Hollywood yıldızı Scarlett Johansson ile komedyen Colin Jost ile evlendiğini duyurdu ve ekledi: Çiftin düğün dilekleri, bu zor dönemde zor durumdaki savunmasız yaşlılar için bir fark yaratılmasına yardımcı olmak.

newFile-1.jpg?width=990

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

James Bond ve Daha Birçok filmde oynayan Sean Connery 90 Yaşında Öldü

Hollywood'un orijinal James Bond'u olarak uluslararası üne kavuşan Edinburgh'un gecekondu mahallelerinden gelen öfkeli Scot Sean Connery, Bond serisinden uzaklaşarak hayranlarını korkuttu ve saygın bir aktör ve her zaman güvenilir bir yıldız olarak uzun ve verimli bir kariyere sahip oldu. , Cumartesi günü Bahamalar Nassau'da öldü. 90 yaşındaydı.

İskoçya’nın ilk bakanı Nicola Sturgeon Twitter’da ölümünü doğruladı. "Bugün milletimiz en sevdiği oğullarından birinin yasını tutuyor" diye yazdı.

“Bond, James Bond”, karakterin tanıdık kendini tanıtmasıydı ve rol oynayan aktörlerin bir geçit törenini izleyen lejyon hayranlarına - aksi takdirde Majestelerinin Gizli Servisinde Ajan 007 olarak bilinir - hiçbiri kelimeleri söylemedi veya rolü oynamadı. manyetik olarak veya Bay Connery kadar silinmez.

Uzun, karanlık ve gösterişli, romancı Ian Fleming’in tatlı ve becerikli gizli ajanını ilk beş Bond filminde ve hepsinden önemlisi yedi filmde somutlaştırdı, hem şeytani kötüleri hem de şehvetli kadınları yenerek "Dr. Hayır "1962'de.

Fleming'in kitaplarındaki James Bond'dan daha şiddetli, karamsar ve tehlikeli bir adam olan Bay Connery, 1965'te "From Russia With Love" (1963) başarısından sonra hem İngiltere'de hem de Amerika Birleşik Devletleri'nde en iyi gişe yıldızı oldu. "Goldfinger" (1964) ve "Thunderball" (1965). Ancak serinin beşinci filmi olan "You Only Live Twice" (1967) 'den sonra Bond oynamaktan bıktı ve yerini "On Her Majesty's Secret Service" (On Her Majesty's Secret Service)' da az tanınan Avustralyalı aktör ve model George Lazenby aldı. 1969).

Bay Connery, bir Bond filmi olan “Diamonds Are Forever” (1971) için geri çekildi, sadece filmin brüt gelirinin yüzde 12'sine karşılık bir avans olarak 1 milyon dolarlık teklifle. Roger Moore, "Live and Let Die" (1973) için devraldı ve 12 yıl daha rolü oynamaya devam etti. George Lazenby’nin kariyeri hiç yükselmedi. James Bond, 2006'dan beri Daniel Craig tarafından oynanıyor.

Bay Connery, on yıl sonra, orta çağın kaygılarını hissederek zekice kederli bir Bond oynadığı “Asla Bir Daha Asla Deme” (1983) adlı mizahta karakteri bir kez daha yeniden ziyaret edecekti. Ama o zamandan çok daha önce, kendisinin tipografi olmasına izin vermeyeceğini açıkça belirtmişti.

Alfred Hitchcock'un “Marnie” (1964) filminde kompulsif bir hırsız olan bir kadına takıntılı bir dul ve filmde öfkeli, ahlaksız bir şair olarak Bond yıllarında bile bir aktör olarak esnemesine izin veren rolleri araştırdı. hiciv “A Fine Delilik” (1966). İlk Bond sonrası performansı, ünlü yönetmen Sidney Lumet için yaptığı beş filmden üçüncüsü olan “The Offense” de (1972) bir şüpheliyi öldüresiye döven yanmış bir Londralı polis dedektifiydi. Diğerleri 1965'te "Tepe", 1971'de "Anderson Bantları", 1974'te "Doğu Ekspresinde Cinayet" ve 1989'da "Aile Şirketi" idi.

Bay Lumet bir keresinde, "Profesyonel olmayanlar, Bond rolünün ne kadar muhteşem bir yüksek komedi oyunculuğu olduğunun farkında değillerdi" demişti. Cary Grant hakkında söyledikleri gibiydi. "Ah," derlerdi, "O sadece çekiciliğe sahip." Her şeyden önce, çekicilik aslında elde edilmesi o kadar kolay bir nitelik değil. Hem Cary Grant hem de Sean'da gözden kaçırdıkları şey, muazzam becerileriydi. "

Zarif Bir Dönüşüm

1970'lerde ve 80'lerde, Bay Connery zarif bir şekilde kendisini filmlerin en büyük yaşlı adamlarından birine dönüştürdü. Fütürist fantastik "Zardoz" (1974) 'deki eğitimli katili, "Rüzgar ve Aslan" daki (1975) Berberi korsanı veya "Robin ve Marian" daki (1976) orta yaşlı Robin Hood hafızayı silmediyse James Bond'u, kesinlikle görüntüyü bulanıklaştırdılar.

Bay Connery, İngiliz Film ve Televizyon Sanatları Akademisi'nden, suç çözen bir ortaçağ keşişini canlandırdığı Umberto Eco romanına dayanan “Gülün Adı” (1986) ile en iyi erkek oyuncu ödülünü kazandı. “Dokunulmazlar” (1987) filminde Chicago polis teşkilatındaki dürüst polis performansıyla en iyi yardımcı oyuncu olarak Akademi Ödülü. Bay Connery, diğer karakterlerin ona karşı tutumlarını not ederek, kendi kendine bu karakteri anlamayı öğretti - tek amacı vardiyasının sonunda hayatta olmak olan, alaycı, sokak bilimi polis memuru Jim Malone.

Malone'un sahnelerini okuduktan sonra 1987'de The Times'a, karakterinin görünmediği sahneleri okuduğunu söyledi. “Bu şekilde” dedi, “karakterin neyin farkında olduğunu ve daha da önemlisi neyin farkında olmadığını öğrenirim. Kötü oyuncuların düştüğü tuzak, sahip olmadıkları bilgileri oynamaktır. "

Oyunculuk yeteneği ortaya çıkmadan önce bile, 1,8 metre boyundaki Bay Connery, ekranda ve dışında olağanüstü bir fiziksel varlığa sahipti. Lana Turner, 1958 yapımı unutulabilir melodram “Another Time, Another Place” de yatağa yattığı savaş muhabirini oynaması için onu seçti. Yapımcılar Albert Broccoli ve Harry Saltzman onun yürüyüşünü izlediğinde Bond olarak şansını kazandı.

Saltzman, "Onu ekran testi yapmadan imzaladık," dedi.

Bay Connery’nin manyetizması, büyüdükçe azalmadı. 1989'da, 59 yaşındayken ve James Bond peruğunu çoktan attığı sırada, People dergisi onu "Yaşayan En Seksi Adam" olarak meshetti. Yanıtı, öldüklerinde pek çok erkeğin seksi olmadığı için homurdanmak oldu.

John Huston'ın yönettiği, Bay Connery'nin bir ülkeyi yağmalamak için yola çıkan ve bir tanrı ile karıştırılan bir İngiliz askerini canlandırdığı “Kral Olacak Adam” (1975), ikinci perdesinin öne çıkan kısımları arasındaydı. Bay Huston, 20 yıl önce Rudyard Kipling'in aynı adlı kısa öyküsüne dayanan bir filmi finanse etmeye çalıştığında, Clark Gable için ölümcül bir şekilde kendi ihtişamına inanmaya başlayan coşkulu haydut Danny Dravot rolünü amaçlamıştı. 1930'lar ve 40'lar boyunca Hollywood'un tartışmasız kralı. (Michael Caine'in oynadığı arkadaşı Peachy Carnehan'ın rolü aslında Humphrey Bogart için tasarlanmıştı.) The New Yorker'dan Pauline Kael, Bay Connery, "Gable'ın olabileceğinden çok daha iyi bir Danny" idi.

Şöyle devam etti: "Brando ve Olivier'in muhteşem istisnaları dışında, Sean Connery'den çok izlemeyi tercih edeceğim bir sinema oyuncusu yok. Canlılığı onu tüm İngilizce konuşan aktörler arasında en zengin erkeksi yapabilir. " Çok az oyuncu, "Connery'nin olmak istediği kadar bilinçsizce aptalca - olmaktan hoşlandığı gibi." Diye ekledi.

Ekranda aptal olmaktan hoşlanıyorsa, Bay Connery ark ışıkları kapatıldığında daha karanlık ve daha karmaşıktı. Her zaman aldatılmaktan korkarak, neredeyse tüm filmlerinin kitaplarını denetledi ve iş yöneticisinden Bond filmlerinin yapımcılarına kadar kendisinden faydalandığını düşündüğü herkese dava açtı.

1978'de o ve Bay Caine, "Kral Olacak Adam" ın dağıtımcısı Allied Artists'e, filmin makbuzlarındaki paylarının hesaplanma şekli nedeniyle dava açtı. (Dava mahkeme dışında çözüldü.) 2002'de hala devam ediyordu, yapımcı Peter Guber ve Mandalay Pictures'a bir C.I.A. olan "End Game" den çekilmek için dava açıyordu. Bay Connery'nin başrolde olacağı gerilim. Daha sonra kıyafeti düşürdü.

Çocukluğundan beri beraberinde taşıdığı birçok davasının ardındaki kalıcı kızgınlık, aynı zamanda bir oyuncu olarak başarısının anahtarlarından biriydi.

Zorlu Bir Çocukluk

25 Ağustos 1930'da Thomas Sean Connery'de doğdu ve beşiği, bir bira fabrikasının yanındaki soğuk su dairesinde bir şifonyerin alt çekmecesiydi. Salondaki iki tuvalet diğer üç aile ile paylaşıldı. Babası Joe, bir kauçuk fabrikasında haftada iki pound kazandı. Annesi Effie, ara sıra temizlikçi olarak çalışıyordu.

Thomas, 9 yaşındayken okula gitmeden önce sabahın erken saatlerinde bir at arabasında dört saat süt dağıtan bir iş buldu. Kardeşi Neil Aralık 1938'de doğmuştu ve her zamanki yulaf lapası ve patates yemekleri dört şekilde uzatılmak zorundaydı. Haftada bir, ailenin harcayacak altı peni olsaydı, Thomas halka açık hamamlara gider ve "sırf temizlenmek için" yüzerdi.

12 yaşındaki Charles Dickens'ın ayakkabı boyası yapan bir fabrikada çalıştığı aylar gibi, Bay Connery’nin mahrum kalan çocukluğu hayatının geri kalanını bilgilendirdi. 63 yaşındayken bir görüşmeciye banyonun hala "özel bir şey" olduğunu söyledi.

Öfkesi asla yüzeyin çok altında değildi. The Times'a verdiği demeçte, "şiddet yanlısı" dediği şey, çocukluğunda "cephane" olmuş olabilir. (Bazen şok edici şekillerde bu tarafı kabul ediyordu. 1965'teki bir röportajda, “Bir kadına vurmanın özellikle yanlış bir şey olduğunu düşünmüyorum” dedi, 1987'de Barbara Walters'ın bu sözlerini sordu, “Ben fikrimi değiştirmedi. ”Sonunda yanıldığını söyledi, ancak yıllar sonra değil.)

Aynısı, tuhaf tuhaflık ve cömertlik bileşimi için de geçerliydi.

Tutkulu bir golfçü - James Bond'u keşfettiği sırada oyunu keşfetti - Los Angeles'taki Bel-Air Country Club'da kendi çantasını taşıyan tek oyuncuydu. Yine de “Diamonds Are Forever” dan kazandığı milyon doları, yoksul İskoçların eğitim almasına yardımcı olmak için kurduğu bir organizasyon olan Scottish International Education Trust'a verdi.

Richard Harris'in "The Molly Maguires" (1970) adlı şirket casusundan neden ikinci faturalandırmayı kömür madencisi sabotajcısı olarak almaya istekli olduğu sorulduğunda, "Bana bunun için bir milyon dolar ödediler ve bu tür bir para için , önüme bir katır koyabilirler. " Ancak tiyatronun paraya ihtiyacı olduğunu okuduktan sonra İngiltere Ulusal Gençlik Tiyatrosu'na 50.000 pound bağışladı. İskoç milliyetçiliğinin ateşli bir destekçisi olarak, İskoç Ulusal Partisi'ne de ayda 5.000 pound verdi.

2014'te bağımsızlık konusunda ulusal bir referandum yaklaşırken, Bay Connery, The New Statesman için bunun lehinde tartışan bir fikir yazısı yazdı.

"Bir İskoç olarak ve hem İskoçya hem de sanata ömür boyu aşkı olan biri olarak, bağımsızlık fırsatının kaçırılamayacak kadar iyi olduğuna inanıyorum," diye yazdı. "Basitçe söylemek gerekirse - yeni bir ulus yaratmaktan daha yaratıcı bir eylem yoktur." Ancak, birincil ikametgahı İskoçya'da olmadığı için, Bay Connery oy kullanma hakkına sahip değildi.

13 yaşında, Thomas Connery tam zamanlı bir sütçü oldu. İngiltere dört yıldır savaş halindeydi ve sağlıklı herhangi bir çocuk iş bulabilirdi. Üç yıl sonra, askerlerin eve dönmesi ve daha az çalışmasıyla Kraliyet Donanması'na katıldı.

12 yıllığına kaydoldu, ancak ülser olduktan sonra 19 yaşında taburcu edildi. Ayrıca sağ kolundan iki dövme - “Anne ve Baba” ve “İskoçya Sonsuza Kadar” - ve mobilya cilalamayı öğrenmek için kullandığı küçük bir sakatlık bursu almıştı. Sonra tabutları bitirmek için işe gitti. Boş saatlerinde futbol (yarı profesyonel oynadı) ve vücut geliştirmeye başladı.

Vücut geliştirme dolaylı olarak oyunculuğa yol açtı. 1953'te, o ve bir arkadaşı Mr. Universe yarışmasında yarışmak için Londra'ya gitti. Bay Connery küçük bir ödül aldı - çoğu hesaba göre uzun adam bölümünde üçüncü oldu - ama daha da önemlisi, oradayken müzikal "Güney Pasifik" in bir turne prodüksiyonu için seçmeleri duydu. Koro için seçilmişti çünkü bir denizci gibi görünüyordu ve amuda kalkabiliyordu.

Bay Connery, "Güney Pasifik" te turneye çıktığı yıl boyunca, o kadar anlaşılmaz bir İskoç aksanını kaybetti ki, daha sonra, diğer aktörlerin ilk başta Polonyalı olduğunu düşündüğünü iddia etti. Adı Sean Connery olarak kısaltıldı. Ve kendine bir akıl hocası buldu. Oyuncu kadrosundaki Amerikalı aktör Robert Henderson, ona George Bernard Shaw, Oscar Wilde ve Henrik Ibsen'in tüm oyunlarının yanı sıra Thomas Wolfe, Proust'un “Remembrance of Things Past” ve Joyce'un “Ulysses” romanlarını içeren bir okuma programı verdi. . "

Connery, 1992'de The Houston Chronicle'a "'Güney Pasifik' turumu İngiltere, İrlanda, İskoçya ve Galler'deki her kütüphanede geçirdim," dedi. "Ve karanlık olduğumuz gecelerde, yapabildiğim her oyunu görürdüm. Ama kişinin hayatını değiştirebilecek olan kitaplar, okumaktır. Ben yaşayan kanıtım. "

Önümüzdeki birkaç yıl, küçük sahne ve televizyon rollerinin bir karışımıydı. Şanslı molası 31 Mart 1957'de geldi. Jack Palance, BBC için canlı televizyonda Rod Serling’in “Requiem for a Heavyweight” filminde rol alacaktı. Bay Palance, geçen yıl aynı rolü "Playhouse 90" da kazanmıştı. Ancak son dakikada iptal etti ve Bay Connery, yaşlanan boksör Mountain McClintock'un rolünü miras aldı. The Times of London'ın bir eleştirmeni, yanlış yayınlanmış olmasına rağmen, "titrek ve anlaşılmaz bir çekiciliğe" sahipti. 24 saat içinde, Bay Connery ilk film tekliflerini almıştı.

Küçük bir rolü olduğu Van Johnson'ın başrol oynadığı gerilim filmi “Action of the Tiger” (1957) ve bir kötü adam oynadığı “Tarzan'ın En Büyük Macerası” (1959) da dahil olmak üzere bir dizi B-filmi izledi. bir köyü yok et. Ayrıca all-star D-Day destanı “The Longest Day” (1962) 'de bir özel oynadı ve Disney’in “Darby O’Gill and the Little People” (1959) filminde aşık olmaya büyülenmiş bir adam oynadı.

Bay Connery'yi “Büyük Tren Soygunu” nda (1979) yöneten romancı ve film yapımcısı Michael Crichton, “Bu ilk filmlerde”, “Connery neredeyse ezici, zengin, karanlık bir hayvan varlığını yayıyor” diye gözlemledi.

Tolstoy’un “Anna Karenina” nın 1961 BBC televizyon uyarlamasında Claire Bloom’un Anna'sıyla karşısındaki Kont Vronsky, “Dr. Hayır."

Hem Bay Connery hem de oynadığı karakter anlık duygulardı. Variety kehanet gibi şöyle yazdı: “James Bond kesinlikle burada kalacak. Hayır ”açıldı. "Oscar kazanmayacak, çok sayıda hevesli takipçi kazanacak."

1957'de Eugene O'Neill'in “Anna Christie” nin bir televizyon versiyonunda sevgili oynadıklarında tanıştığı aktris Bay Connery ve Diane Cilento, 30 Kasım 1962'de evlendiler. Büyüyecek olan oğulları Jason oyuncu olmak için altı hafta sonra doğdu.

Bay Connery, Fransız sanatçı ve takıntılı bir golfçü olan Micheline Roquebrune ile 1970 yılında Fas'ta bir golf turnuvasında tanışana kadar evlilik aşağı yukarı sürdü. Evliydi, evliydi ve ikisi de madalya kazandı. 1975'teki evliliklerinden sonra, çoğunlukla İngiliz gelir vergilerinden kaçınmak için ama kısmen Marbella’nın 24 golf sahası nedeniyle İspanya'nın Marbella kentinde yaşadılar.

Bayan Roquebrune'un önerisi üzerine "Bir Daha Asla Deme" filminde James Bond rolüne döndüğünde, Bay Connery mali sıkıntı içindeydi çünkü eski muhasebecisi Bond filmlerinden kazandığı parayı teminatsız emlak yatırımlarına yatırmıştı. . Bay Connery, 1984 yılında ihmal nedeniyle 4,1 milyon dolarlık bir dava açtı ve kazandı, ancak gazetecilere, "Hiç para kazanacağımı öngörmüyorum" dedi.

"Daha Yaşlı Olmak Aldırmıyorum"

Neredeyse James Bond'u geride bıraktığı andan itibaren, Bay Connery muhteşem genç adamdan karakter yıldızına geçti. Connery 1987'de The Times'a verdiği demeçte, "Burt Lancaster'ın Kirk Douglas'tan daha uzun, daha çeşitli bir kariyere sahip olmasının sebebi, sınırlı kalmasına izin vermemesiydi." Rol seçiminde deneysel. Ben de böyle olmaya çalıştım. Daha yaşlı ya da aptal görünmeyi umursamıyorum. "

Para yeterince iyiyse, genellikle kötü filmlerde rol almaya istekli olan Bay Connery, “Dragonheart” ta (1996) bilgisayar tarafından üretilen bir ejderhanın ve tekleme film versiyonunda Londra'da bir hava felaketini serbest bırakmaya çalışan bir kötü adamın sesiydi. kült İngiliz televizyon dizisi “The Avengers” (1998). Ama aynı zamanda kariyerinin sonundaki zaferlerin payından daha fazlasını elde etti.

Harrison Ford’un “Indiana Jones and the Last Crusade” (1989) filmindeki eksantrik babası rolünden zevk aldı - Bay Ford ondan sadece 12 yaş küçük olmasına rağmen. Ertesi yıl, Tom Clancy'nin "Kızıl Ekim Avı" filminde ABD'ye sığınmaya çalışan bir Rus nükleer denizaltı komutanını ve Soğuk Savaş sonrası Rusya'da İngiliz istihbaratı tarafından işe alınan çok içkili ama saf bir İngiliz yayıncıyı oynadı. John le Carré'nin romanından uyarlanan “The Russia House”.

Bay Connery’nin son filmi, onun daha küçük olanlarından biriydi: Bir grup Viktorya kahramanı hakkında akıllı bir çizgi roman dizisinin başarısız bir beyazperde uyarlaması olan "The League of Extraordinary Gentlemen" (2003).

2005'te bir röportajcıya, oyunculuğun yaşı nedeniyle değil, "şu anda Hollywood'da film yapan aptallar" nedeniyle bittiğini söyledi. Beş yıl sonra başka bir röportajcıya şunları söyledi: "Bir daha asla rol yapacağımı sanmıyorum. Çok güzel anılarım var ama o günler bitti. " Bazı seslendirme çalışmaları dışında ve zaman zaman olası yeni projelerden söz edilmesine rağmen, öyleydi.

Eşi ve oğlu Jason'a ek olarak, hayatta kalanlar arasında üvey oğlu Stephane ve erkek kardeşi de var.

5 Temmuz 2000'de, Highlands'in koyu yeşil MacLeod ekosunu giyen Bay Connery, Kraliçe II. Elizabeth tarafından Edinburgh'daki Holyroodhouse Sarayı'nda şövalye ilan edildi. İskoç Ulusal Partisine verdiği açık sözlü desteğe ve 300 yıl sonra ilk İskoç Parlamentosunu oluşturan referandumun geçişindeki aktif rolüne kızan yetkililer tarafından iki yıldır veto edilen bir şövalyelikti.

Saray, Bay Connery'nin büyüdüğü Fountainbridge'deki apartmana bir milden daha az bir mesafede. 18 yaşındayken koluna koyduğu “İskoçya Sonsuza Kadar” dövmesini hiç çıkarmadı. Kimliğini inkar etmek ya da kendini bir İngiliz beyefendisine dönüştürmek de hiç cazip olmadı. 1987'de The Times'a söylediği gibi, "Bir aktör olarak gücüm, sanırım, kendimin özüne yakın kalmış olmamdır."

Kaynak: The New York Times

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Jennifer Lopez, koçunun 'Oy Verin' çantasını taşırken akşam yemeği yiyor

BB1aAc2K.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

ABD Seçimlerine sadece birkaç gün kaldı.

Ve Jennifer Lopez, 51 yaşındaki kadın şarkıcı Cumartesi günü 'Oy' yazan bir Coach tote çantayla dışarı çıktığında hayranlarını seslerini duyurmaya teşvik etti.

Bloktan Jenny, nişanlısı Alex Rodriguez ile Batı Hollywood'daki lüks Soho House'da akşam yemeği yiyordu.

Yerli New York'lu, beyaz, uzun kollu bir üst üzerinden denim tulumlarla gezmek için rahat ama şık görünüyordu.

Görünümü ifade çantası ve bir çift Timberland botuyla eşleştirdi.

The Cell'in yıldızı, CDC önerilerine göre yüzünü akıllıca bir yüz maskesiyle kapattı.

Yemekten sonra, A listesindeki çift beyaz Bentley'lerine binip uzaklaştı.

BB1aA2sO.img?h=592&w=888&m=6&q=60&o=f&l=

Let's Get Loud şarkıcı, yüksek topuklu ayağını neşeyle havaya soktuğu sırada siyah kalem etek ve pembe yün kazakla inanılmaz görünüyordu.

Out of Sight yıldızının son görünüşü, kendisi ve 45 yaşındaki nişanlısı Alex Rodriguez'in yakın zamanda Joe Biden'ı başkan olarak onaylamasıyla ortaya çıktı.

A-Rod, kızları 15 yaşındaki Natasha ve 12 yaşındaki Ella'yı eski karısı Cynthia Scurtis ile paylaşırken, J-Lo'nun ikizleri Max ve 12 yaşındaki Emme, üçüncü kocası Marc Anthony'den.

Geçen Haziran'daki turnesini tanıtan bir YouTube videosunda Jennifer, ilk iki evliliklerinin çok kısa oldukları için 'gerçekten sayılmadığını' itiraf etti.

Garson Ojani Noa ve dansçı Cris Judd'a giden sendikalarını kovarak, Alex'le 'büyük bir kilise düğünü' istediğini söyledi.

Alex geçen Mart ayında evlenme teklif ettiğinde, ona beşinci nişan yüzüğünü sundu - diğerleri üç kocasından ve eski nişanlısı Ben Affleck'tendi.

BB1azzWL.img?h=651&w=888&m=6&q=60&o=f&l=

Kaynak: DailyMail

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Ünlülerin Korkunç Cadılar Bayramı Kostümleri

Ünlüler Korkunç Kostümlerle Cadılar Bayramı Ruhuna Giriyor

Herkes Cadılar Bayramı'nın yaratıcı kostümlerle ilgili olduğunu biliyor ve ünlüler bu yıl bize bolca ilham verdi. 31 Ekim'deki ürkütücü tatil için en sevdiğimiz yıldızlardan bazıları görünüşleriyle dışarı çıktı. Gabrielle Union, Dwyane Wade ve Kaavia daha çok malzeme olarak sevimli bir grup kostümü yaparken, Rickey Thompson kostümleriyle tam bir gösteri sergiledi. Ve bizi Mindy Kaling'in Reese Witherspoon ve Kerry Washington'un Little Fires Everywhere karakterlerine verdiği mükemmel övgüye bile sokmayın. Önünüzdeki Cadılar Bayramı ruhuna başka hangi yıldızların girdiğini görün, ardından yıllar içinde en iyi ünlü çiftlerin kostümlerinden bazılarına bakın.

Slide 2 of 17: Kelly Clarkson as Meryl Streep's Character From Death Becomes Her

Kelly Clarkson, Meryl Streep'in Ölümden Gelen Karakteri Giyinmiş

BB1axX7c.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

The Wizard Of Oz Glinda olarak Drew Barrymore

BB1atHYp.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Derek Hough, İki Yüzlü Adam

BB1atDgA.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Bruno Tonioli Beetlejuice olarak

BB1atK2S.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Monica Aldama Hemşire Ratched olarak

BB1atDgR.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Bir Vampir Olarak Johnny Weir

BB1atO6J.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Justina Machado Carrie olarak

BB1atDh7.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Kaitlyn Bristowe Cruella de Vil olarak

BB1atK3l.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

AJ McLean, Psikodan Norman Bates olarak

BB1atEUZ.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Siyah Beyaz Kuğu rolünde Nev Schulman ve Jenna Johnson

BB1atA9L.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Carrie Ann Inaba - It the Clown

BB1atDhD.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Jeannie Mai Hannibal Lecter olarak

BB1atDhG.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Malefiz olarak Chrishell Stause

BB1atDhM.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Nelly Freddy Krueger olarak

BB1atDhQ.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Tiffany Valentine ve Chucky rolünde Skai Jackson ve Alan Bersten

Kaynak: POPSUGAR

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Prens Harry ve Meghan Markle'ın Trump ile anlaşmazlığının tam bir zaman çizelgesi

BB18sWlC.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Prens Harry ve Meghan Markle'ın Trump ile anlaşmazlığının tam bir zaman çizelgesi
Donald Trump, Amerikalıları oy vermeye teşvik ettikten sonra Eylül ayında Sussex Düşesi'nin "hayranı" olmadığını söyledi.

Time100 özel etkinliğinde konuşan Meghan Markle, bunun "hayatımızın en önemli seçimi" olduğunu söyledi. Bazıları bunu ABD Başkanı'nda kazı olarak yorumladı.

2016 yılında, o zamanki oyuncu Trump'ı "kadın düşmanı" olarak nitelendirdi ve seçilmesi durumunda Kanada'ya taşınacağını söyledi.

Prens Harry karısıyla aynı görüşü paylaşıyor gibi görünüyor. Bu yılın başlarında, bir Greta Thunberg taklitçisiyle yaptığı şaka çağrısı sırasında Trump'ın "ellerinde kan" olduğunu söyledi.

İşte anlaşmazlığın tam bir zaman çizelgesi.

BB18oymm.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Markle, 2016'da bir TV röportajında Trump'ı "bölücü" ve "kadın düşmanı" olarak nitelendirdi.
Aktris ilk olarak 2016'da "The Nightly Show with Larry Wilmore" da göründüğünde Trump hakkında konuştu.

Markle, "Bu gerçekten gittiğim an, 'Toronto'da" Suits "çekiyoruz ve Kanada'da kalabilirim," dedi.

"Evet, elbette, Trump bölücüdür, sadece kadın seçmenleri düşünün, doğru ... Sanırım 2012'de Cumhuriyetçi Parti kadın oylarını 12 puanla kaybetti - bu çok büyük bir sayı ve Trump kadar kadın düşmanı ile ve bu konuda çok sesli, bu onun büyük bir kısmı.

Hillary Clinton'ı desteklediğini söyledi "kadın olduğu için değil, kesinlikle Trump onun boyadığı böyle bir dünyayı gerçekten istemediğinizi görmenizi kolaylaştırdığı için."

BB18sPWK.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

2019 röportajında Markle'ın yorumları hakkında sorulan Trump, onun "iğrenç" olduğunun farkında olmadığını söyledi.
Birleşik Krallık'taki The Sun gazetesinden bir gazetecinin üç yıl önce Markle'ın yorumlarının farkında olup olmadığı sorusuna Trump, "Bunu bilmiyordum, hayır, bilmiyordum."

Daha sonra ekledi: "Umarım iyidir."

Görüşmeci devam etti: "Seçilirseniz Kanada'ya taşınacağını söyledi. Britanya'ya taşındığı ortaya çıktı."

Ardından Trump cevap verdi: "Buraya taşınan çok insan var, o zaman ne diyebilirim? Hayır, onun kötü olduğunu bilmiyordum."

BB18ootZ.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Prens Harry daha sonra, başkanın birkaç gün sonra Buckingham Sarayı'na yaptığı devlet ziyareti sırasında Trump'tan kaçmış göründü.
Markle, başkanın eyalet ziyareti sırasında doğum iznindeydi, bu yüzden Kraliçe tarafından onuruna verilen Buckingham Sarayı öğle yemeğine katılmadı.

Ancak Prens Harry katıldı - ancak Trump ile fotoğraf çekilmekten kaçınıyor gibi görünüyordu.

Bunun yerine geride kaldı ve Trump'ın kızı Ivanka ile sohbet etti.

BB18sRP7.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Buna rağmen Trump, ziyaretin ardından bir röportajda kraliyet ailesi sorulduğunda çiftin övgülerini söyledi.
Piers Morgan, düşesin "iğrenç" olduğu hakkındaki yorumlarını açıklamasını istediğinde, "Ondan 'iğrenç' diye bahsetmiyordum - benim için kötü olduğunu söyledim. benim için çirkindi.

"Ben de dedim ki, 'Ama biliyor musun, iyi bir iş çıkarıyor, umarım hayatından zevk alır.'"

Trump, Markle'ın "çok iyi" olduğunu düşündüğünü ve haberciliğin "haberlerin ne kadar korkunç olabileceğini gösterdiğini" söyledi.

"Bana kötü davranması sorun değil - ona kötü davranmak benim için iyi değil," yorumunu yaptı.

Eyalet ziyareti sırasında Prens Harry ile konuşma şansı olup olmadığı sorulduğunda Trump, "Yaptım. Onu tebrik ettim ve bence o müthiş bir adam. Kraliyet ailesi gerçekten güzel."

Ayrıca Harry'nin sarayda ondan kaçındığı raporların doğru olmadığını söyledi.

"Hayır, tam tersi" dedi. "Aslında, Ivanka ile ve ailemle konuşmak için çok zaman harcadı. Yukarı çıktım ve daha kibar olamazdı. Bence harika."

BB18sPWS.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Harry daha sonra, Greta Thunberg'i taklit eden bir şaka arayana, Trump'ın "ellerinde kan" olduğunu söyledi.
Rus şakacıları Vladimir Kuznetsov ve Alexey Stolyarov, yeni yıl arifesinde ve bu yılın Ocak ayında Sussex Dükü ile iki ayrı telefon görüşmesinde iklim değişikliği aktivisti Greta Thunberg ve babası Svante'yi taklit ettiler.

Başlangıçta aramaların kaydını Mart ayında YouTube kanallarında yayınladılar; ancak o zamandan beri silinmiş görünüyorlar.

Bir telefon görüşmesinde Harry, Trump'ı eleştirdi ve tanışırlarsa Thunberg'in "onu alt edeceğini" söyledi.

Harry, "Dünyanın dört bir yanındaki bazı başkanlar tamamen yanlış gündemi kullanıyorlar," dedi. "Bunu size söylemekten çekinmiyorum çocuklar - Donald Trump'ın Amerika'da kömür endüstrisini bu kadar büyük itmesi, ellerinde kan var."

"Çünkü iklime ve çok uzaktaki ada uluslarına olan etkisi. Ve yine, gözden uzak, akıl dışı," diye ekledi. "Ancak Trump, daha iyi görünmesi için sizinle tanışmak isteyecek, ancak onu alt edeceğiniz için sizinle iklim değişikliği hakkında bir tartışma yapmak istemeyecek."

BB14SaKn.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Trump, Harry'nin yorumlarına yanıt vermedi, ancak ABD'nin, çiftin Kaliforniya'ya taşındıktan sonra güvenlik korumasını ödemeyeceğini söyledi.
Sussex Dükü ve Düşesinin Mart ayında Kanada'dan Los Angeles'a taşındığı bildirildikten sonra, Trump tweet atarak "kendi güvenlik masraflarını ödemeleri gerektiğini" söyledi.

"Kraliçe ve Birleşik Krallık'ın büyük bir arkadaşı ve hayranıyım" diye yazdı. "Krallık'tan ayrılan Harry ve Meghan'ın kalıcı olarak Kanada'da ikamet edeceği bildirildi. Şimdi ABD için Kanada'dan ayrıldılar, ancak ABD güvenlik korumaları için ödeme yapmayacak. Ödemeli!

BB18oymi.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Sussex Düşesi, yaklaşan ABD seçimlerinde "neyin tehlikede olduğunu hepimiz biliyoruz" dedi.
Düşes, bu ayın başlarında Kadınların Seçimi Konferansı sırasında ABD başkanına atıfta bulunarak, bu yılki seçimlerde "neyin tehlikede olduğunu hepimiz biliyoruz" dedi.

"Biliyorum" dedi. "Ve hepiniz kesinlikle biliyorsunuz, eğer bizimle bu eğlenceli etkinlikte buradaysanız, o zaman hepimizin ihtiyaç duyduğu ve hak ettiği değişikliği görmek için aynı derecede harekete geçmiş ve enerjiniz var."

BB1aKQsH.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Trump, Amerikalıları oy vermeye teşvik ettikten sonra Markle'ın "hayranı olmadığını" söyledi.
Sussex Dükü ve Düşesi, Amerikalıları Eylül ayında istifa ettiklerinden beri ilk ortak TV görünümlerinde oy vermeye çağırdı.

Time100 özel etkinliği sırasında konuşan Markle, bunun "hayatımızın en önemli seçimi" olduğunu söyledi.

Ne Markle ne de Harry herhangi bir adayı ismen onaylamasa da, Trump yorumlarını Joe Biden'ın bir onayı olarak yorumladı.

Bir Beyaz Saray basın brifingi sırasında düşesin yorumları sorulduğunda, başkan şöyle dedi: "Ben onun hayranı değilim. Ve bunu söylerdim - ve muhtemelen duymuştur - ama Harry'ye bol şans diliyorum , çünkü buna ihtiyacı olacak. "

BB1aKNZt.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Markle, yorumlarının "tartışmalı olmadığını" söyleyerek Trump'a yanıt veriyor gibi görünüyordu.
Eylül ayında Fortune'un En Güçlü Kadınlar Zirvesi'nde konuşan görüşmeci Ellen McGirt, Markle'ın düşese önemli konularda fikir vermek isteyenler için tavsiyelerinin ne olduğunu sormadan önce "oturan bir başkana ateş ettirdiğini" kabul etti.

"Bu otantik olmakla ilgili ve söylediğim herhangi bir şeye geri dönüp bakarsanız, gerçekten ilginç çünkü sonuçta iltihaplı hale gelen şey, insanların bunu yorumlaması gibi görünüyor," diye yanıt verdi Markle. "Ama gerçekten söylediğim herhangi bir şeyi dinlerseniz, bu tartışmalı değil."

Kaynak: INSIDER

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Jennifer Lopez, Biden-Harris Zaferi İçin Gözyaşlarını Tutamadı: "Yeni Bir Gün"

BB13058X.img?h=741&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Önce dans ediyordu, sonra ağlıyordu. Jennifer Lopez, Joe Biden'in 2020 başkanlık seçimlerinde Donald Trump'ı yendiğini duyunca bir dizi duygu yaşadı.

Daha önce Latin toplumunu oy vermeye teşvik ederken Biden'a desteğini gösteren gözü yaşlı J. Lo, 7 Kasım Cumartesi günü Instagram'da "Bu sabah çok mutlu" dedi. “Daha iyi bir güne, daha birleşik bir ülkeye gidiyoruz diyen herkesin sözlerini tekrarlayarak. Sadece sevinç gözyaşları döküyorum. Umarım hepimiz bir araya gelebilir, birbirimizi sevebilir ve birbirimizi takdir edebiliriz. Yeni bir gün."

Devam etti, "Derin yaraları iyileştirme ve bir araya gelme zamanının geldiğini söylüyorlar. Amerika Birleşik Devletleri'yiz, bu gezegendeki en büyük ülke.

Lopez, Biden’in koşucu arkadaşı Kamala Harris’in ilk kadın (ve ilk Siyah ve ilk Güney Asyalı Amerikalı) başkan yardımcısı olmasına atıfta bulunarak, "Bugün dünyanın her yerinde gürültü yapan tüm küçük kızlar için tarih yazılıyor," diye ekledi. “Harika, harika bir gün. Tanrı herkesi korusun. "

J. Lo’nun Instagram Hikayeleri, bir kutlama brunchının başlangıcında şımartmasıyla sona erdi. Ana Instagram sayfasında seçim sonuçlarıyla ilgili düşüncelerini paylaşmak için iyi hissettiren bir dans klibi yayınladı.

Aşağıda gösterilen tepkisinin bir bölümünü izleyin ve hepsini Instagram Hikayelerinde görüntüleyin.

Kaynak: Bilboard

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Dave Chappelle 'SNL' monologunun sonunda Amerikalıları 'birbirlerini affetmenin bir yolunu bulmaya' çağırdı

BB1aNNlt.img?h=840&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Dave Chappelle, Demokrat adayı Joe Biden'in gelecek dönem başkanı olarak ülkeye hitap etmesinden sonra NBC'nin "Saturday Night Live" sunucusuna ev sahipliği yaptı.

Bölücü seçimin ardından 47 yaşındaki komedyen, Amerikalıları "birbirlerini affetmenin bir yolunu bulmaya" teşvik etti.

"Hayatını yaşamanın bir yolunu bulmalısın," dedi, "Sevinç bulmanın bir yolunu bulmalısın."

Chappelle daha önce, Başkan Donald Trump ile eski Demokrat başkan adayı Hillary Clinton arasındaki 2016 başkanlık seçimlerinin ardından komedi skeç gösterisine ev sahipliği yapmıştı.

ABD tarihinin en bölücü başkanlık seçimlerinden birinin ardından, Dave Chappelle Amerikalıları bir araya gelmeye teşvik etmek için "Saturday Night Live" ev sahipliğini kullandı.

Demokrat aday Joe Biden, Cumartesi günü gelecek dönem başkanı olarak ilk konuşmasını yapmak üzere memleketi Wilmington, Delaware'de sahneye çıktıktan saatler sonra, 47 yaşındaki stand-up komedyeni monologunu sunmak için Studio 8H sahnesine çıktı.

Chappelle, günü Güney Carolina'da köleleştirilmiş olarak doğan büyük büyükbabasını düşünerek geçirdiğini söyleyerek başladı.

Keşke onu şimdi görebilseydim, dedi Chappelle. "Ve keşke beni görebilseydi. Çünkü ne derdi merak ediyorum."

Komedyen daha sonra, hem HBO Max hem de Netflix'in 2003'ten 2006'ya kadar süren Comedy Central skeç dizisi "Chappelle's Show" u kendisine ödeme yapmadan yayınladığını belirtmek için görünüşte kasvetli anı kullandı.

"Beni şimdi görebilseydi, muhtemelen 'Bu zenci benden daha fazla alınıp satıldı' gibi olurdu," diye şaka yaptı.

Chappelle, geniş kapsamlı monologunda mevcut COVID-19 pandemisine de daldı ve alaycı bir şekilde koronavirüs pandemisinden önce "her hafta toplu ateş" olduğunu belirtti.

"COVID için Tanrıya şükür," dedi ve ekledi, "Bir şey bu cani beyazları kilitlemeli, onları evde tutmalı."

Chappelle sonunda Başkan Donald Trump'ın salgını nasıl ele aldığına, sahnedeki şakalarının arasında bir sigara içti.

Chappelle, Trump'ın COVID-19 için potansiyel bir tedavi olarak dezenfektanları yutmayı önerdiği ve başkan hastalığa yakalandığında bunun "komik" olduğunu belirterek "Donald Trump vahşi bir adam" dedi.

Başkan daha sonra, çamaşır suyu yutulmasıyla ilgili ifadenin ciddi bir öneri değil, "alay" anlamına geldiğini ve o zamandan beri COVID-19'dan kurtulduğunu iddia etti.

Monologunun sonuna doğru Chappelle, 2020 seçim sonuçlarının ardından siyasi yelpazenin her tarafındaki Amerikalıların "birbirlerini affetmenin bir yolunu bulmalarını" önerdi.

"Hayatını yaşamanın bir yolunu bulmalısın," dedi, "Sevinç bulmanın bir yolunu bulmalısın."

Cumartesi, Chappelle'nin cumhurbaşkanlığı seçimlerinden hemen sonra "SNL" ye ikinci kez ev sahipliği yapıyor.

2016'da komedyen, Trump'ın o zamanlar Demokrat aday olan Hillary Clinton'a karşı kazandığı zafer hakkında bir monolog sunmak için Studio 8H sahnesine çıktı.

"Donald Trump'ın seçimi kazanacağını bilmiyordum. Bundan şüpheleniyordum" dedi.

Chappelle, "Hillary'nin anketlerde başarılı olduğu görülüyordu ama yine de beyazları biliyorum."

Kaynak: INSIDER

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Spice Girls, 25. yıldönümü için Victoria İLE ABD'ye dönmek istiyor

BB1aNMpQ.img?h=672&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Mel C, The Spice Girls'ün 25. yıl dönümü için ABD'ye dönmek istediğini ve Victoria Beckham'ı kendilerine katılmaya ikna etmeyi umduğunu açıkladı.

Mel C, 46, Mel B, 46, Geri Horner, 47 ve Emma Bunton, 44'ten oluşan grup, gelecek yıl eyaletlere geri dönmeyi planlıyor.

Sporty Spice Mel C, grubun ABD'de olmayı çok sevdiğini ve 'orada televizyon şovları ve tanıtım çalışmaları yaparak çok güzel zamanlar' geçirdiğini açıkladı.

BB19L7EF.img?h=560&w=511&m=6&q=60&o=f&l=

Mirror'a göre şarkıcı, 46 yaşındaki Victoria'nın 2019 şovlarına katılmadıktan sonra yıldönümü turu için geri dönmeye 'ikna edilebilir' olup olmadığı sorulduğunda grubun 'üzerinde çalıştığını' itiraf etti.

Gazeteler, Mel C'nin Access Hollywood'a şunları söylediğini bildirdi: 'ABD'de olmayı seviyoruz ve orada TV şovları ve tanıtım çalışmaları yaparak çok güzel zamanlar geçirdik. Ve oraya geri dönmek çok istiyoruz.

Herhangi bir planımız yok, ancak çok yakında buluşuyoruz ve bunun kesin tartışılması gerekiyor.

"Beklediğimiz şeylere ihtiyacımız var ve gelecekte olumlu bir şey için iyi planlar yapabiliriz."

BB1aNMpR.img?h=560&w=448&m=6&q=60&o=f&l=

Geçen ay Mel C, Spice Girls'ün gelecek yıl 25. yıldönümlerini kutlamak için yeniden bir araya gelebileceğini doğruladı.

Şarkıcı, etkileyici dönüm noktasını kutlamamanın 'kaba olacağını' itiraf etti.

Kız grubuna dayanan bir biyografi filmi yapmanın "mükemmel bir zaman" olduğu konusunda ısrar etti.

Müzisyen geçen yıl ülke çapında destansı bir tur için Geri, Mel B ve Emma'ya katıldığında hayranlar çok sevindi - sans Victoria -.

Sporty Spice, grubun gelecek yıl turneye çıkmasını sağlamak için 'elimden gelen her şeyi yapacağını' açıkladı, ancak dünya çapındaki sanatçıların koronavirüs salgını nedeniyle performanslarını ertelemek zorunda kalması nedeniyle bir gecikme olabileceğini vurguladı.

Medya kişiliği şöyle dedi: 'Bunu yapmamak kabalık olur. Geçen yıl en inanılmaz yılı stadyum oynayarak geçirdik ve bunu tekrar yapmalıyız. Her zaman bunun hakkında konuşuyoruz.

Elbette bu yıl her şeyi kaosa sürükledi, bence bu yıl performans göstermeyi planlayan birçok büyük sanatçı gelecek yıla taşınacak.

"Ne yazık ki, Spice Girls'ün sahneye geri dönmesini geciktirecek, ama bunun olması için elimden gelen her şeyi yapıyorum."

MailOnline yorum için tüm Spice Girls temsilcileriyle iletişime geçti.

Eylül ayında, grubun gelecek yıl koronavirüs salgını sırasında turneye çıkıp çıkmayacağı belli değildi.

BB1aNMpT.img?h=833&w=885&m=6&q=60&o=f&l=

İkonik 1996 Wannabe videosunu yeniden yapmak için bir fikirle 25. yıldönümlerini kutlamak için başka bir tedavi planladıkları düşünülüyordu.

Bir kaynak, Spice Girls'ün gelecek yıl 25. yıldönümlerini kutlamak için turneye çıkabileceklerini umduklarını ancak şimdi yapacak başka bir şey düşünmeye çalıştıklarını açıkladı.

"Spice Girls, 2021 yılında büyük yıldönümlerini kutlamak için yola çıkmayı umuyorlardı, ancak şimdi salgın nedeniyle bu mümkün değil.

Mel C, videoyu sosyal medya için muhtemelen yeniden çalışma fikri de dahil olmak üzere Wannabe etrafında bir şeyler yapmayı önerdi.

Çok fazla seçenek var ve hiçbir şey sınır dışı değil. Hayranlara özel bir şey vermek istiyorlar. '

Wannabe, The Spice Girls için büyük bir hit oldu ve 1996'da piyasaya sürüldükten sonra en çok satan şarkıları oldu.

Kaynak: DailyMail

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Kevin Costner, Diane Lane Thriller "Let Him Go" Seçim Haftası Gişe Ofisini Domine Etti

BB1aMid7.img?h=745&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Focus Features’ın "Let Him Go", normalde cansız bir gişede birkaç kıvılcım oluşturdu ve hafta sonu tahmini 4,1 milyon dolar ile açıldı.

Bu COVID zamanlarında, bu birincilik için yeterince iyiydi. Focus, korku filmi "Come Play" nin ikinci sınıf haftasonuyla da ikinci oldu. Amblin Partners ile ortak yapımı olan "Come Play", yurt içinde 1,7 milyon ABD doları netleştirerek toplamını 5,6 milyon ABD dolarına çıkardı.

Universal Pictures'ın uzmanlık bölümü, kısmen stüdyo ana şirketinin AMC Theaters ile imzaladığı bir anlaşma nedeniyle koronavirüs sırasında aktif olmuştur. Anlaşma, Universal ve Focus'un filmlerini tiyatral çıkışlarından itibaren 17 gün içinde talep üzerine platformlarda yayınlamasına olanak tanıyor. Buna karşılık, AMC dijital gelirlerden bir kesim alır.

Elbette hafta sonunun büyük hikayesi sinema değildi. Salı gününden cumartesiye uzanan, haberlere ve Amerikalıların dikkatine hakim olan bir başkanlık seçimiydi.

“Let Him Go” emekli bir şerif olarak Kevin Costner ve karısı olarak Diane Lane'i oynuyor. Çift, genç torunlarını Dakotas'ta yaşayan tehlikeli bir ailenin pençesinden kurtarmak için Montana çiftliğini terk eder - bu şiddet ile sonuçlanan bir çatışma. Başka bir Focus sürümünde, 2017 “Phantom Thread” da Oscar adaylığı kazanan Lesley Manville, başrolde. “Let Him Go”, “The Family Stone” un yapımcısı Thomas Bezucha tarafından yazılıp yönetildi.

101 Stüdyodan bir Robert De Niro aile komedisi olan “War With Grandpa”, üç hafta sonra toplamını 1.5 milyon dolarla 13.4 milyon dolara çıkararak üçüncü sırada yer aldı. Açık Yol'un Liam Neeson'la birlikte oynadığı gerilim filmi “Dürüst Hırsızı” 1,1 milyon dolarla dördüncü oldu ve dağıtımını 11,2 milyon dolara çıkardı.

Christopher Nolan’ın “Tenet” i yurt içinde 905.000 $ ile ilk beşi tamamladı. Bu, bilim kurgu gerilim filminin eyalet tarafındaki satışını 55,1 milyon dolara çıkardı. Film dünya çapında 350,8 milyon dolar hasılat elde etti. Filmin arkasındaki stüdyo olan Warner Bros.'un Aralık ayında ev eğlencesinde “Tenet” in piyasaya çıkacağını duyurması göz önüne alındığında, film büyük ölçüde gişe satışını tamamladı. 200 milyon dolarlık fiyat etiketi ve pazarlama maliyetleri göz önüne alındığında, "Tenet" büyük olasılıkla karlılığın gerisinde kalacak.

Warner Bros., Roald Dahl romanının Robert Zemeckis uyarlaması “The Witches” dedi, yurtdışında 3.5 milyon dolar gişe hasılatı elde ederek toplam 10.1 milyon dolara ulaştı. ABD'de “The Witches”, sinemalarda gösterime girmek yerine HBO Max ile çıkış yapmayı seçti.

Ayrıca not olarak: Disney’in “Toy Story” yeniden piyasaya sürülmesi, ilk kez sinemalarda gösterilmesinden 25 yıl sonra 505.000 $ kazandı ve bir aile klasiği haline geldi.

Bu noktada, katılımcılar bilet satışları açısından alabileceklerini alacaklar, ancak bunun gibi gişe hasılatı ile tiyatrolar için uzun, potansiyel olarak ölümcül bir kış olacak. "Wonder Woman 1984" Noel sürümünden çıkarsa, tiyatroların bazı önemli hükümet yardımı olmadan nasıl açık kalabilecekleri belirsiz.

Kaynak: Variety

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Peloton Şirketi (Spor Ekipmanları), ünlü Beyonce ile ortaklığını açıkladı

https://www.onepeloton.com/

Şirketin Salı günü yaptığı açıklamaya göre, pop süperstarı Beyonce, müziğini içeren egzersiz sınıfları oluşturmak için ev egzersiz şirketi Peloton ile güçlerini birleştirdi.

BB1aSfvq.img?h=717&w=1075&m=6&q=60&o=f&l

Şirket, ödüllü sanatçıyla yapılan çok yıllık anlaşmanın başlangıçta, çoğunlukla koronavirüs salgını sırasında sanal olarak düzenlenen HBCU sonbahar eve dönüş şenlikleri etrafında temalı egzersizler oluşturmaya odaklanacağını söyledi.

Beyoncé yaptığı açıklamada, "Peloton ve ben müziğin gücünün fitness yolculuklarında olanları yükseltmeye, motive etmeye ve ilham vermeye yardımcı olabileceğine inanıyoruz" dedi.

"Birkaç yıldır Peloton üyesiyim ve genç ve yaşlı insanların yenilikçi ve uyarlanabilir bir şekilde kendilerinin en iyi versiyonu olmalarına yardımcı olan bir şirketle ortak olmaktan heyecan duyuyorum."

O ve şirket ayrıca, seçilmiş Başkan Yardımcısı Kamala Harris'in okulu olan Howard Üniversitesi de dahil olmak üzere 10 HBCU'daki öğrencilere iki yıllık üyelik bağışlayacak.

Beyonce, Peloton'un etkileşimli fitness bisikletleri ve diğer egzersiz ekipmanlarının 3.6 milyon kullanıcısı arasında en çok talep edilen sanatçı ve anlaşmanın haberi, şirketin hisse fiyatının piyasa açılmadan önce yükselişini gönderiyor.

Şirketin hissesi, Pfizer'in yakında etkili bir Covid-19 aşısının gelebileceğini duyurmasının ardından pazartesi günü büyük bir darbe aldı, bu da insanların işe geri dönebileceği ve Peloton, Netflix ve Zoom gibi ev tabanlı hizmetleri kullanmak için daha az zamana sahip olabileceği anlamına geliyor.

Ancak yaklaşık yüzde 20 kaybettikten sonra hisse, Wall Street ticaretinin başlamasından önce Salı günü erken saatlerde yüzde 3,5 arttı.

Şirket, anlaşmanın kapalı alanda bisiklet sürme, koşu, güç, eğitim kampı, yoga ve meditasyon gibi çeşitli fitness kategorilerinde sınıflar oluşturacağını söyledi.

Kaynak: AFP

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Tyra Banks, Jennifer Lopez'in İkonik Versace Elbisesini Denedi ve Başarılı Oldu Diyebiliriz

Pazartesi günkü Dancing With the Stars bölümünün teması Icons Night idi ve sunucu Tyra Banks ona uygun bir şekilde A-oyununu getirdi.

BB1aRYjI.img?h=658&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Model, hepsinden en ikonik olanı kanalize etti: Jennifer Lopez. Daha spesifik olarak, şu yeşil Versace elbisesiyle Jennifer Lopez. Banks, Lopez'in "Jenny From the Block" a podyumda J.Lo'dan esinlenmiş mükemmel bir podyum sergileyen bölümün açılışında, Lopez'in 2000 Grammy'de ünlenen şifon elbisesinin bir kopyasını giymişti.

BB1aSmm2.img?h=1681&w=1119&m=6&q=60&o=f&

Versace elbisesi artık o kadar ikonik ki Lopez 19 yıl sonra markanın defilesi için onu geri getirdi. Ancak Lopez bir keresinde "şimdiye kadarki en büyük moda anının" neredeyse gerçekleşmediğini açıkladı. Lopez, geçen yıl YouTube kanalında Grammy için bir kıyafet seçme zamanı geldiğinde, elbiseyi iki kişinin daha giydiğini (Spice Girl Geri Halliwell ve Donatella Versace'nin kendisi) ve stilistinin onu giymekten vazgeçirdiğini söyledi.

Ancak menajeri Benny Medina ona Versace'ye gitmesini söyledi ve gerisi moda tarihi.

"Yeşil elbiseyi giyip çıktım ve Benny" İşte bu. İşte bu. Onun hakkında konuşma bile. Elbise bu, "dedi. "Ve tabii ki stilistim utanıyor." Hayır! Daha önce giyilmişti! " Ama adamlar kararlıydı ve tamam dedik.

Lopez, elbette, bir moda ikonu olmaya devam etti ve yapraklı yeşil elbise, Google Görseller'in başlatılmasına yardımcı oldu. O halde Lopez ve elbisenin Banks'tan Demi Lovato'ya kadar herkesten haraç alması sadece uygun.

Kaynak: InStyle

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.