Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

***GüNe NaSıl BaŞlArSıNınZ.***

siyahx

Önerilen İletiler

• Cevaplar 92
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

sen benim hastanede kaybolan ikiz kardeşimmisin frozen

canım seni kimler aldı kimler büyüttü seni biz seni çok aradık hatta ben serap ezgüde çok aradım seni... kardeşim buldum seni...

canım kardeşim şükür kavuşturana :wub:

demek sen benim hastenede kaybolmayı beceremeyen ABLAMSIN :w00t:

beni eller aldıııııııııııı sardunyam eller büyüttü beni-iiiiiiiii kişiliğimde karakterimde-eeeeee onların izi var aaahhhhh :crying:

yanlış kanal ben tgrt deydim canım demek onun için rastlaşamadık... :(:wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

canım kardeşim şükür kavuşturana :wub:

demek sen benim hastenede kaybolmayı beceremeyen ABLAMSIN :w00t:

beni eller aldıııııııııııı sardunyam eller büyüttü beni-iiiiiiiii kişiliğimde karakterimde-eeeeee onların izi var aaahhhhh :crying:

yanlış kanal ben tgrt deydim canım demek onun için rastlaşamadık... :(:wub:

canım kardeşim, en hüzünlü anlarımda bile senin yazdıkların bana iyi geliyor, hatta bu aralar en iyi gelen şey sensin... :wub:

güne nasıl başladığımdan çok nasıl bittiği önemli galiba... başımızı yastığa koyduğumuzda aklımızdan geçenler bizim ruh halimizi anlatıyor...

neyse sıkmayım canını frozenim... canımsın... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

benim ki de hepinizin ki gibi koşturmacayla, ama sabah gerginsem bile bu sadece 1 saat sürer, sonra bir kahve içer ve kendime gelirim... dostlar arar sorar ben onları ararım, çocukları sabah 8,30 da okula bırakır, akşam 16,30 da alırım...

aslında ben genelde keyifliyimdir, çok gülerim çok güldürürüm... yeterki sabahın o mahmurluğunu atayım ve sabah sabah hiç bir şeye kızmayım yeter kendiliğimden keyiflenirim.... muzurluk yaparım, eskiden daha çok yapardım...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

BU SORUYU SORMAYACAKTINIZ, AMA SİZ İSTEDİNİZ NAPAYIM :)

liseye giden kızımın annneeeeeee ton balıklı sandvicim hazır mıııı? sesiyle gözümü açarr, anneeeeee çizmem , anneeeee bu yakışmış mı, anneeee saçım nasıl , anneee masamda siyah dosyam kalmış verir misin , saol annecimmm ben kaçtım gel öpeyim faslından sonra artık tamamen uyanmışımdır ;) ( bitti sandınız di mi? yanıldınız)

dvm...

Onurr oğlum geç kaldınn, oğlumm koyy o gömleğin ucunu içine, onurr öğrenci dediğin kravatı boynunda taşırr, merdivenden inerken oğlumm bu okul çantası senin mi? nidaları kesilmeden :stuart:

dvm...

billurrrr kalk kızım, ablanla abin gittiii..billurrr hadi ama servisi kaçıracaksın,beslenmen hazır, güzel doyur karnını kızım fln filan vs vs vs bu arada annee saçımı kuyruk yapıp minik minik örgüler yapar mısın? kızım okula geç kalırsın ama uzun sürer o derken, kızın istese yapardın ama demi :( siteminden ve son öpücükten sonra saate baktığımda saat 08.00' dır henüz :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika daha uyuyim daha sonra kalkarım diye başlarım :)

her sabah haftaiçileri için hep yaptığım şeydir...telefonumun alarmı çalar ertelerim 10 dk. sonra kalkalırm ve sonucunda...!

eyvah yine geçkaldım diyerek...

aynen bu şekilde geç kalırım... :D

BU SORUYU SORMAYACAKTINIZ, AMA SİZ İSTEDİNİZ NAPAYIM :)

liseye giden kızımın annneeeeeee ton balıklı sandvicim hazır mıııı? sesiyle gözümü açarr, anneeeeee çizmem , anneeeee bu yakışmış mı, anneeee saçım nasıl , anneee masamda siyah dosyam kalmış verir misin , saol annecimmm ben kaçtım gel öpeyim faslından sonra artık tamamen uyanmışımdır ;) ( bitti sandınız di mi? yanıldınız)

dvm...

Onurr oğlum geç kaldınn, oğlumm koyy o gömleğin ucunu içine, onurr öğrenci dediğin kravatı boynunda taşırr, merdivenden inerken oğlumm bu okul çantası senin mi? nidaları kesilmeden :stuart:

dvm...

billurrrr kalk kızım, ablanla abin gittiii.. :clover: billurrr hadi ama servisi kaçıracaksın,beslenmen hazır, güzel doyur karnını kızım :clover: fln filan vs vs vs bu arada annee saçımı kuyruk yapıp minik minik örgüler yapar mısın? kızım okula geç kalırsın ama uzun sürer o derken, kızın istese yapardın ama demi :( siteminden ve son öpücükten sonra saate baktığımda saat 08.00' dır henüz :P

şu çiçek içi olan kısmını annem söyler hep.... :) servisini kaçırıcaksın.... bide kahvaltı yapma huyum yoktur pek... canım annem yaa... bu anneler çok düşünceli...hepinizi sefiorum.. :hug::wub:

nesüü öle böle derken güne başlarım...hatta sabah çektiğim o işkence gibi uyanışımı hatırlar inanmaz gibi olurum... :) ve neden öle uyandığımı düşünürüm çünkü bunu düşünürken gayet dinç tir aklım :) :) :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.