Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Engelli yeni evliler, eleştirmenlerin düğünlerine yönelik incitici tepkilerine karşılık verdi

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Engelli yeni evliler, eleştirmenlerin düğünlerine yönelik incitici tepkilerine karşılık verdi

Popüler YouTube kanallarında daha çok "Squirmy and Grubs" olarak tanınan interaktif çift Shane Burcaw ve Hannah Aylward, geçen hafta evlendiklerinden beri aldıkları duyarsız yorumları ele alıyor.

BB18ZAos.img?h=560&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Aylward, Instagram'da "Bir YouTube kanalına sahip olduğum son iki yıl bana bir şey öğrettiyse, o da asla herkesi eğitemeyeceğinizdir," diye yazdı. "Ne yaparsan yap, bazı insanlar asla gelmeyecek."

Söylediklerini açıklamak için, 4 Eylül'de Minneapolis'teki arka bahçelerindeki düğünlerinde mutlu olanın fotoğrafını, resmin üstüne çeşitli yorumlarla birlikte paylaştı.

Burcaw, kaslarının zayıflamasına neden olan genetik bir bozukluk olan spinal kas atrofisine sahiptir. 2 yaşından beri tekerlekli sandalye kullanıyor. Çiftin YouTube kanalı, bir kişi fiziksel bir engelle yaşarken diğeri yaşamadığında bir ilişkinin nasıl göründüğünü vurguluyor.

"Zengin falan mı?" bir yorumcu dedi.

"Bu bir tür şaka," bir başkasını oku.

Biri sordu, "Ama gerçekte ... seks yapabileceği başka bir partneri var mı?"

Yeni Bayan Burcaw, "bu insanların fikirleri hakkında endişelenmek zaman kaybıdır ve zaman geçtikçe, bu tür yorumlara içten bir tepki vermemek çok daha kolay hale geldi" dedi.

Çift dört yıldır birlikteler. İlk başta yorumları okumak "acı verici" dedi.

"Bir süre, Shane ve ben evlendikten sonra ilişkimizden şüphe duyan herkesin bunun gerçek olduğunu anlayacağı fikrine sarıldım" diye devam etti. "Şimdi, tabii ki o kadar saf değilim."

"Zaman alsa da, böyle insanları tamamen işten çıkarabiliyorum," diye bitirdi. "Shane ve ben, engelli insanların değerli ortaklar olduğunu elimizden geldiğince çok insana gösterme umuduyla içerik oluşturmaya ve hikayemizi paylaşmaya devam ediyoruz. Bu gibi yorumlar bizi sadece devam etmeye teşvik ediyor! Tüm insanlara minnettarız hikayemiz olumlu bir şekilde ulaşmayı başardı. "

Kaynak: TODAY

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin başlığı şöyle değiştirdi Engelli yeni evliler, eleştirmenlerin düğünlerine yönelik incitici tepkilerine karşılık verdi

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.