Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Ilginc Olan Ya Da Olmayan Tanisma Hikayeleri

LeylaM

Önerilen İletiler

Benim en ilginç tanışma durumum ortaokulda olmuştu.

Hiç sevmediğim ve sürekli kavga ettiğim bi sınıf arkadaşım vardı.

Bi gün hiç ummadığım bi şekilde yanıma geldi; biz boş yere kavga ediyoz en iyisimi biz beraber takılalım dedi.

Mantıklı geldi bana, neyse bu arada birbirimizi daha iyi tanıma faslına geçtik biz,

-Nerelisin?

--Şuralıyım

-Hadi ya bende oralıyım

..derken sonunda akraba çıktık elemanla :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

geçen yıl iş yerimin sigara odasında oturuyorum, sigaramı içiyorum, okullar açılalı daha bir hafta olmuş ve odaya işe yeni başlayan bir İngilizce öğretmeni girdi... Yanıma oturdu ve tanıştık öylesine havadan sudan sohbet etmeye başladık, nedenini bilmiyorum o sıra ama bir anda ona acayip içimin kaynadığını hissettim... Sohbetimizin toplam süresi 5 dakikaydı ama girdiğimiz mevzuları duysanız inanamazdınız 5 dakika içinde... bunları aklımda kaldığı haliyle diyaloglar halinde yazmak isterim tabii tanışma faslını geçiyorum...

İ.Ö: Sen ikizler burcu musun?

Ben: Evet nereden bildin?

İ.Ö: Anladım işte, ben de ikizler burcuyum bir anda kendime benzettim seni

Ben: Öyle mi doğum günün ne zamandı?

İ.Ö: 30 mayıs 76

ben: Ahh ben deeeee...

Bu arada bir miktar İkizler burcuyla ilgli sohbet ettik ama fazla uzun sürmedi en iyi anlaştığımız burçlardan açıldı konu ve

Ben: Kova ve terazi burcuyla her zaman çok iyi anlaşmışımdır... hatta biri kova, biri de terazi olan iki kuzenim var...

İ.Ö: Biliyor musun benim kuzenim de Terazi burcuydu ve biz de onla çok iyi anlaşırdık... Ama o artık yaşamıyor...

Ben: Çok enteresan ama benim de terazi burcu olan kuzenim artık yaşamıyor biz onu bir trafik kazasında kaybettik

İ.Ö: Daha da enteresan birşey söylim mi, benim kuzenim de bir trafik kazası sonucu vefat etti...

Ben: Öyle m.? ne zaman

İ.Ö: 6 Temmuz 1996'da

Ben: Kıbrısta deme olur mu? :unsure:

İ.Ö: Kıbrıs'ta, Girne'de :o

Ben: 3 kişilerdi di mi?

İ.Ö: Nerden biliyorsun?

Ben: Benim kuzenimin ismi Ayşeydi :( Seninkisi hangisi? Murat mı? Burak mı? (içimden nasıl dua ettim billiyor musunuz Burak olmasın diye... Çünkü O sırada arabayı kullanan kişinin adı Buraktı ve Burakla Ayşem daha 15 dakika önce Murat aracılığıyla tanışmış ve aynı arabada yola çıkmışlardı... Sonra araba Girnede bir uçurumdan aşağı uçmuş (alkollü sürücü:Burak :( sebebiyle) ve Murat ile Ayşe kaza anında hayatlarını kaybetmişler ama Burak burnu bile kanamadan o kaadan kurtulmuş ve 7 km yürüdükten sonra kendini asmıştı)

İ.Ö: Burak :(

Ben: :crying: Özür dilerim ben sanırım... Gitmem lazım... diyip odadan çıktım

Bi kaç gün sonra ingilizce öğretmeni olan bu arkadaş yanıma geldi ve tekrar konuştuk... Çok endişeliydi ilk defa bu kazayla ilgili birine rastladığını ve yılardır aile içinde hep bunu konuştularını ve Ayşe ile Murat'ın ailesinin Buraktan nefret edip etmediklerini merak etmiş olduklarını söyledi... Çok üzgündü, O çok iyi bir insandır ne olur ondan nefret etmeyin dedi Eğer Burak iyi bir insan olmasaydı, o kazadan sonra zaten intihar etmezdi dedi... Biliyor musunuz ben o kazadan sonra Burak'tan hep nefret etmiştim ama o gün anladımki herşey kaderdi aslında... O sadece buna sebep olmuştu belki de ve benim nefretim anlamsızdı... İşte Allahım bu kızı o yüzden benim karşıma çıkarmıştı... sarıldık birbirimize ve dedim ki ben de dahil kimse ondan nefret etmiyor artık, merak etme, için rahat olsun... İşte o kız o günden bu yana benim hep en iyi dostlarımdan biri oldu...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 9 yıl sonra...
Misafir Duygusal basak

Bizimkide çok ilginçti. Ben badoo diye bir site almıştım sırf meraktan sonra ordan birisiyle tanıştım ama tesadüf. .içimden ya ne kadar yakışıklı çocuk falan dedim biz baya sohbet muhabbet sonra çıkmaya başladık oda bi aramadan dolayi o siteyi almış yoksa orda dolaştığı için değil. Ama o istanbulda yasiyodu biz 3ay çıktık ve sürekli buluştuk ama sonra ayrıldık. Mesafe önemli. .

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Sevgilimle c2 adlı programda tanıştık. 4 ay çıkmadan önce konuştuk konuşmamızın ilk iki ayı birbirimizin görünüşünden haberimiz yoktu ama sohbeti çok güzeldi benmesaj atmıştım zaten ilk olarak. Daha sonra instagramdan yürüdü muhabbet, tabi birbirimizi gördük felan ordan da çıkmaya başladık ve işin garibide kızın evi kaldığım öğrenci yurduna 20 dakika uzaklıkta çıktı ya ona çok sevinmiştim. 4 ay oldu ama inşallah daha da devamı gelir. Bu da böyle bi internetten tanışma hikayesidir işte :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Universitede ilk defa gördüm onu sonra cok iyi arkadas olduk ve anlasiyorduk, beraber ders calisirken hep görüsürdük kütüphanelerde. Onun kiz arkadasi vardi, sonra ayrildi bende ona yeni sevgili bulmaya yardimci oluyordum oda benim dertlerimi dinlerdi, beraber cok dertlesidirdik.  sonra kiz arkadasindan ayrilinca bizde birseyler basladi, beraber ciktik gezdik güldük eglendik, cok iyi anlasiyorduk birbirimizi cok sevmeye basladik. Hatta benimle evlenmeyi bile düsünüyordu. Tam herseyin güzel olacagi sene ve evlenecegimiz sene yalniz tatile gitti ve birdaha geri dönmedi. Kaybettim onu. Elini tutarken kalbi durdu ve gözümün önünde öldü... onu simdi cok özlüyorum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.