Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Katie Ledecky başında bir bardak çikolatalı süt ile yüzüyor

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Katie Ledecky başında bir bardak çikolatalı süt ile yüzüyor

Sihirin gerçek olduğuna dair bir güvenceye ihtiyacınız varsa, işte Katie Ledecky, başında dengeli bir bardak süt ile Olimpiyat havuzunun bir turunu yüzüyor.

BB17wkHJ.img?h=630&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

Bunun gerçek olduğu varsayımı altında çalışacağım ve Big Milk'in viral bir pazarlama girişimi değil - çünkü açıkçası, bunun gerçek olması gerekiyor. Herkesin böyle bir başarıya ulaşma olasılığı, hatta Katie Ledecky kadar neşeli bir şey yok, çünkü tamamen imkansız görünüyor.

Bütün bir havuzda yüzmek yerine, bir bardak sütü tutup dökmeksizin kendime dökmeden bir merdiven uçuşundan güvenilir bir şekilde yürüyüp yürüyemeyeceğimi bilmiyorum. Gerçek olalım, bir havuzun uzunluğunu bile yüzüp yüzemeyeceğimi bilmiyorum, ama araştırıyorum. Her iki durumda da, kafanızda bir bardak süt tutarken imkansız görünen çarpıcı bir çekirdek gücü ve dengesi gerekir.

Tabii ki, burada da risk yüksek. O süt suya düşerse, havuz filtrelerinin çikolata sütünün havuzun boşaltılmasına gerek kalmayacak kadar iyi bir şekilde çıkarılıp çıkarılamayacağını anlamaya çalışan biri gerçekten kötü bir gün geçirir.

Kaynak: SBNATION

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.