Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

EMEĞE SAYGI GÖSTERİN....

LaRsiE_

Önerilen İletiler

Selam Serkan,

benim resim ekleme olayi isime yaradi cok biliyorsun

tesekkür ..

:clover:

bide format atabilmek icin bi link olsa, söyle bi tiklayip pc yi temizlese hatayi bulup ..

beni ugrastirmasa ,ama yok biliyorum.. :)

selamlar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar bir sürü forum yazıyoruz ama bunların hiç birine bi tşk bile etmiyorsunuz bu kadar zormu bi tşk etmek :angry: ama link verdiğimiz zaman kapış kapış girmesini biliyorsunuz bu konu hakkında çok kızgınım forumlarımın yarısından çoguna 400 fazla kişi bakmış bi yorum yok çok sinir bozucu şey artık siz ne düşünüyorsunuz bilmem yazında görelim <_<

lars aşkımmm :clover: thankssss

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

teşekkür adı altında bi konu görünce ilk mesajımı buraya yazmak istedim..yeni katıldım aranıza forumu şööle bi gezdim de a dan zye herşey var..üstelik herkesin saygı çerçevesinde fikirlerini hür bir şekilde tartıştığı bi ortam yaratılmış..tüm bunlardan dolayı forum yöneticilerine ve tüm paylaşımcı dostlara teşekkürlerimi iletiorum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Arkadaşlar bu konuyu daha yeni gördüm....

Şimdi ben emeğe saygı denen şeyi biraz değişik bir yönde ele almak istiyorum:

Sizin burada emeğe saygı dediğiniz şeyleri bir çoğu başka insanların emiğini bedava kullanmaktan geçiyor. Etik dedğimiz şey işin içine giriyor...

Dikkat ettim Larsie ücretli olan programları yönlendiriyor...

Bunun ne demek olduğunu benden daha iyi biliyorsunuz... Başkalarının emeklerini hiçe sayıyorsunuz...

Eğer buna eyvallah diyorsanız ki öyle görünüyor, emeğe saygıdan bahsedemezsiniz... Eğer demiyorsanız bu tür bir başlık açarak başkalarının emeklerini hiç sayamazsınız...

Üç kuruşluk düşüncelerimi yazdım....

Arkadaşım bu tür şeyler bizdeki teknolojinin gelişmesini engelleyen en önemli unsurdur... Bizde hiç bir şeye para ödemek istemeyen kitle her yapılanı parasız aldığı için kimse bir şey geliştiremiyor çünkü para yapamadıkları için aç gezip yaptıklarının bile arkasına düşüp geliştiremiyorlar...

Bu bir etik sorunu ben parasını verip almadığım hiç bir programı kullanmam...

Benden sana tavsiye bilmediğin insanlara indiriyorsunuz suçlaması yapmadan bir sor bakalım öyle bir durumları varmı....

Parayla almıyorsam kullanmam olur biter. Etik olarak ahlaksal olarak kendimi böyle rahat hissediyorum... Kimsenin emeğini kendi izin vermediği sürece izinsiz kullanmam ve kullanılmasınıda eleştiririm...

Ben böyleyim diye sen öyle olmak zorunda değilsin ama bende fikrimi söylemeliyim... Çünkü etik olarak bunları görmek beni rahatsız ediyor...

Sen onları reklam yapıyorsun diyorsun belki bu söylediğinde doğrusun ama şimdi verdiğin programların linklerini dikkat ettim ve internette o link sahibi için bir araştırma yaptım...

Sana biraz bilgi: Rapidshare adındaki site hakkında o kadar çok dava varkı senin bu insanların reklamını yapıyorum dediğin insanlar açmışlar o davaları...

Yani anlayacağın başkalarının emeğini ve zamanını çalan birileri bu programları Rapidshare yüklüyor ve ne oluyor dersin... Emek veren insanlar bu işten hiç yararlanamıyorlar....

Etik öyle bir şeydirki bir ülkenin geleceğini belirler insanlarının ne kadar saygın bir yapıya sahip olduğunu gösterir ve bir o kadar da gelişmesini sağlar

Üç Kuruşluk Düşüncelerim Bunlar Benim....

yazdıkların çok mantıklı çok doğru şeyler kardeşim ellerine sağlık

yazılarından da anlaşıldığı üzere protestonu da yasal çerçeveler içerisinde verdiğin görülüyor ayrıcı aydınlatıcı bilgilerinden dolayı da ben SANA TEŞEKKÜR ETMEK İSTİYORUM.

açık söylemek gerekirse ben senin yaptığını yapmıyorum tipik bir beleş sirke baldan tatlıdır anlayışında olan bir bilgisayar kullanıcısıyım. bunun içinde çeşitli nedenler var ama yinede bunun hiçbir açıklaması olacağını düşünmüyorum seninde dediğin gibi

ve gerçekten EMEĞE SAYGIYI istiyorsak bunu kökten yapmamız gerekir

yine söyleyeyim ama ben de beleş sirke baldan tatlıdır diyen zihniyettenim

keşke olmayabilsem

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.