Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Yarına Tek Bilet - 2020

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Yarına Tek Bilet - 2020

Bugün çok enteresan bir Türk filmi seyrettim adı Yarına Tek Bilet.  Oldukça akıcı ve sizi sımsıkı saran yaşamın içinde herkesin başına gelecek türden bir konuyu işliyor. İki aldatılan ama oldukça yakın fakat birbirlerinden haberi olmayan insanın Trende aynı vagona düşmesi ve geçmiş ilişkilerindeki bilmedikleri olaylarla yüzleşmesini konu alıyor. Ben çok sevdim... Özellikle Dilan Çiçek Deniz'in performansı beni çok etkiledi diyebilirim. Sakın Kaçırmayın. 

Yönetmen Ozan Açıktan

Oyuncular: Dilan Çiçek Deniz, Metin Akdülger

5868626.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Yarına Tek Bilet Filmdeki Müzikler

Don Cavalli - Me and My Baby

En Güzel Yerinde Evin - Büyük Ev Ablukada

Clockwork

Nil - Bu mudur?

Yann Fanch Kemener & Didier Squiban - Duhont'ar ar Mane

The Unfold

Nikah Masası - Ümit Besen

Sayenizde - Ercan Saatçi

Karambol - Yasemin Kori

Ağlaya Ağlaya - Jabbar

Aman Of - Barabar

Bak Bana - Sena Şener

Ses Etme - Athena

Le vent nous portera - Sophie Hunger

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, Admin dedi:

Yarına Tek Bilet - 2020

Ben çok sevdim... Özellikle Dilan Çiçek Deniz'in performansı beni çok etkiledi diyebilirim. Sakın Kaçırmayın. 

Aaaaa ben bu fikre hiç katılmıyorum.

Film Netflix'te yayınlanmayla ben de hemen izledim, sonuçta metin Akdülger'i severiz yani... Dilan Çiçek Deniz'e gelince o da aslında çok güzel kadın, çok seksi, oldukça hoş bir kadın ama bana hissettirdiği onun aşırı yapmacık bir kadın olduğu, hiç doğal oyunculuk sergileyemiyormuş gibi.

Mesela bu rol kesinlikle onun rolü değil bence bu rol tam olarak bir GONCA VUSLATERİ rolüydü. Asi, ters, vurdumduymaz rolleri Gonca Vuslateri çok doğal oynuyor hatta sanki oynamıyor da kendini sergiliyor gibi, yakışıyor o kadına böyle roller.

Dilan Çiçek Deniz de ne enteresanki hep böyle rollerde oynuyor, niye anlamıyorum, olmuyor, oturmuyor, uymuyor üstüne, belki sanatında daha yeterince olgunlaşmadığındandır bilmiyorum ki... tuhaf bir havası var, sanki farklı, marjinal biriymiş gibi davranan insanlar vardır da ama tanıyınca aslında son derece sıkıcı olduğunu farkedersin, hayallerin yıkılır ya bu kadında öyle bir hava var, olmuyor yani gerçekten oturmuyor bu roller üzerine... O böyle  bir süre, en azından bu işi çok daha iyi öğreninceye kadar daha sevimli, bıcır bıcır, sempatik, neşeli kadınları oynasa daha başarılı olur gibi... 

Metin Akdülger'e gelince o çok iyi bir oyuncu gerçekten, nerede izlesem çok beğeniyorum, dikkat çekiyor, çok doğal bir oyunculuğu var. Keşke bu filmde Gonca Vuslateri ile birlikte oynasaydı işte o zaman çok şahane bir film izlemiş olurdum. Ama Dilan bence filmi yapmacıklaştırmış. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
17 dakika önce, gloria dedi:

Aaaaa ben bu fikre hiç katılmıyorum.

Film Netflix'te yayınlanmayla ben de hemen izledim, sonuçta metin Akdülger'i severiz yani... Dilan Çiçek Deniz'e gelince o da aslında çok güzel kadın, çok seksi, oldukça hoş bir kadın ama bana hissettirdiği onun aşırı yapmacık bir kadın olduğu, hiç doğal oyunculuk sergileyemiyormuş gibi.

Mesela bu rol kesinlikle onun rolü değil bence bu rol tam olarak bir GONCA VUSLATERİ rolüydü. Asi, ters, vurdumduymaz rolleri Gonca Vuslateri çok doğal oynuyor hatta sanki oynamıyor da kendini sergiliyor gibi, yakışıyor o kadına böyle roller.

Dilan Çiçek Deniz de ne enteresanki hep böyle rollerde oynuyor, niye anlamıyorum, olmuyor, oturmuyor, uymuyor üstüne, belki sanatında daha yeterince olgunlaşmadığındandır bilmiyorum ki... tuhaf bir havası var, sanki farklı, marjinal biriymiş gibi davranan insanlar vardır da ama tanıyınca aslında son derece sıkıcı olduğunu farkedersin, hayallerin yıkılır ya bu kadında öyle bir hava var, olmuyor yani gerçekten oturmuyor bu roller üzerine... O böyle  bir süre, en azından bu işi çok daha iyi öğreninceye kadar daha sevimli, bıcır bıcır, sempatik, neşeli kadınları oynasa daha başarılı olur gibi... 

Metin Akdülger'e gelince o çok iyi bir oyuncu gerçekten, nerede izlesem çok beğeniyorum, dikkat çekiyor, çok doğal bir oyunculuğu var. Keşke bu filmde Gonca Vuslateri ile birlikte oynasaydı işte o zaman çok şahane bir film izlemiş olurdum. Ama Dilan bence filmi yapmacıklaştırmış. 

Okudum ve senin Dilan Çiçek Deniz'e bir takıntın olduğunu fark ettim. Olur böyle şeyler bazen bazı oyuncular senin stiline veya anlayışına ters gelir...

Dilan'ı hiç tanımam ilk defa izledim ve casting yapan kişinin 100 yüz doğru bir seçim yaptığını görüyorum özellikle oynadığı role yapışmış ve oldukça sürükleyici diyebilirim. Yani yaşamın içinden role uygunluğu değil de kendi olarak Dilan bu role karşı oyunculuk ortaya koymuş. Bir role uygun insan seçmek yerine o verilen role bulunan Dilan'ın nasıl oynayacağı burada önemli olmuş ki bu da beni çok etkiledi Dilan aldığı rolü kendini aşarak oynamış sanki. Bu filmin başka başarılar getireceğini de düşünüyorum. Ayrıca erkek oyuncu da çok güzel oynamış... sadece Dilan kadar öne çıkmıyor benim için...

Ayrıca 

Alıntı

Dilan Çiçek Deniz'e gelince o da aslında çok güzel kadın, çok seksi

Burada beni alıntılayarak bana ne demek istediğini tam olarak anladığımı söyleyemem... açıklarsan belki düşüncelerimi ortaya atabilirim :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

senden alıntı yaptım tamam ama ondan sonra cevap olarak altına bir çok cümle yazdım sen niye sadece o cümleyi seçtin :D Ahahhahaha şaka bir yana, o benim Dilan Çiçek ile ilgili kendi düşüncem,  bir kadın olarak bile ben kendisini çok güzel buluyorum ama oyunculuğunu beğenmiyorum anlamında yazdım bu cümleleri ben. Belki bir gün bir rol çıkar karşısına ve tastamam uyar o zaman bilmem ama bence henüz olmamış :) 

Ama dediğin doğru olabilir belki onu antipatik buluyorumdur bilmiyorum, onun oyunculuğuna karşı duyduğum hissi bir de Tuba Büyüküstün'de buluyorum, galiba ben bu iki ismi sevmiyorum, ne yaparlarsa yapsınlar önyargılı davranıyorum. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
2 dakika önce, gloria dedi:

senden alıntı yaptım tamam ama ondan sonra cevap olarak altına bir çok cümle yazdım sen niye sadece o cümleyi seçtin :D Ahahhahaha şaka bir yana, o benim Dilan Çiçek ile ilgili kendi düşüncem,  bir kadın olarak bile ben kendisini çok güzel buluyorum ama oyunculuğunu beğenmiyorum anlamında yazdım bu cümleleri ben. Belki bir gün bir rol çıkar karşısına ve tastamam uyar o zaman bilmem ama bence henüz olmamış :) 

Ama dediğin doğru olabilir belki onu antipatik buluyorumdur bilmiyorum, onun oyunculuğuna karşı duyduğum hissi bir de Tuba Büyüküstün'de buluyorum, galiba ben bu iki ismi sevmiyorum, ne yaparlarsa yapsınlar önyargılı davranıyorum. 

15 dakika önce, Admin dedi:

Burada beni alıntılayarak bana ne demek istediğini tam olarak anladığımı söyleyemem... açıklarsan belki düşüncelerimi ortaya atabilirim :)

Şimdi ben seçmedim... Yanlış anlamayı düzeltelim ben öyle bir şeye dikkat çekmedim ama sen onu düşüncelerinin içine yerleştirdin ve ben de anlamadım o yüzden açıklama istedim.. bilmem anlatabiliyor muyum.

Senin kadın olarak bir kadın oyuncunun bu filmdeki oyun tarzını açıklarken kendini savunmak için öncelikle oyuncunun seksi ve güzel bulman üzerine vurgu yapmanı anlamadım. Yani ben bu kadını güzel ve seksi buluyorum sakın yanlış anlamayın mı demek istiyorsun daha sonra açıklayacağın düşüncelerine diğer insanların senin bir kadını çekememe durumu üstünden bakmamalarını mı düzeltmek istiyorsun....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Admin dedi:

Şimdi ben seçmedim... Yanlış anlamayı düzeltelim ben öyle bir şeye dikkat çekmedim ama sen onu düşüncelerinin içine yerleştirdin ve ben de anlamadım o yüzden açıklama istedim.. bilmem anlatabiliyor muyum.

Senin kadın olarak bir kadın oyuncunun bu filmdeki oyun tarzını açıklarken kendini savunmak için öncelikle oyuncunun seksi ve güzel bulman üzerine vurgu yapmanı anlamadım. Yani ben bu kadını güzel ve seksi buluyorum sakın yanlış anlamayın mı demek istiyorsun daha sonra açıklayacağın düşüncelerine diğer insanların senin bir kadını çekememe durumu üstünden bakmamalarını mı düzeltmek istiyorsun....

Evet tabii, o yüzden. 

Kendisinin oyunculuğunu beğenmemiş olabilirim ama onu beğenmiyor oluşumu sırf bu açıdan değerlendirebilecek insanlar olabilir, bunun önünü kapatıyorum. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
1 dakika önce, gloria dedi:

Evet tabii, o yüzden. 

Kendisinin oyunculuğunu beğenmemiş olabilirim ama onu beğenmiyor oluşumu sırf bu açıdan değerlendirebilecek insanlar olabilir, bunun önünü kapatıyorum. 

Teşekkürler anladım :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.