Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

BAŞLIK KİRLİLİĞİ

frozen

Önerilen İletiler

özellikle aşk-sevgi-güzellik bölümünde dikkatimi çekiyor bu başlık kirliliği.

bir başlık açıp paylaşmak istenilenler orda paylaşılamazmı.

sözüm yazılara yada şiirlere değildir,hepside güzel paylaşımlardır.

iğneyi önce kendime batırıp artık dikkat ettiğimi söyleyerek çuvaldızı almak isteyene uzatıyorum.

sevgiler.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

iğneyi önce kendime batırıp artık dikkat ettiğimi söyleyerek çuvaldızı almak isteyene uzatıyorum.

sevgiler.

Sana +100000.. katılıyorum.. :clover: Evet bu genellikle ask-sevgi-güzellik bölümünde oluyor.

Bende şimdi bi başlık açmayı düşünüyordum ama yazını görünce ekleyim dedim..

Son günlerde şahıslar adına açılan topicler, canı sıkılanın açtıgı topicler haddi hesabını aştı..Herkes kendi adına başlıklar açıp sohbet eder oldu..Artık bu konulardan 'öğğ' geldi yani.. Ya sabit bi muhabbet topici olsun, ya da bunu önlemek için ne gerekiyorsa..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Forumun Aşk-Sevgi adlı bir başlığı olduğu halde. Son zamanlarda havadan sudan başlığı aşk ve evlilik üzerine açılı topiclerle dolu.

Artı, Natalia arkadaşımızın önerisine katılıyorum.

Yani gözlemlediğim kadarıyla.

Sohbet

ve

Tanışma

adlı iki tane topic açılıp. Bunlar işlevsel olarak kullanılsa. Sanırım şu an bulunan bir yüz topice gerek kalmaz.

Topicleri chat aracı olarak kullanan arkadaşları ( sayfalarca, nasılsın, iyiyim, sen nasılsın, bu gün neler yaptın, bilmemkimle görüştünüzmü. tarzı iletilerle dolu olanlar) Neden bu işi herhangi bir chat programıyla kolayca yapmak yerine. Forum iletileriyle yaparak eziyet çektiklerini anlıyamıyarak izliyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ayrıca bu başlık kirliliği şiir bölümünde de var aynı şair için 10 15 tane başlık var.Şiir eklerken o şair hakkında başlık varkan neden buraya eklenmiyor da yeni başlık açılıyor anlamıyorum.Ayrıca yine bazı bölümlerde tamamen (-herhalde mesaj sayısı artsın diye) konu saptırılarak olay geyik muhabbetine dönüştürülüyor.İsim vermek istemiyorum ancak bunu yapan 5 ,10 kişi var ve bu durum hiç hoş değil.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yeni uye olmama ragmen bu konuya tamamen katiliyorum! Bazi bolumlere girdigim takdirde; konu ba$liklari hemen hemen ayni... Daha dun bir konu açildi, soruya cevap vermek yerine sayfalarca geyik yapiliyor. Bu durumda konuyu okuma istegimi azaltiyor, hatta tamamen yok ediyor...

Bence ayni ba$lik altinda açilan topicleri, yetkili ki$iler birbirine ekliyebilirler...

Forumda on-topic / off-topic kavrami olmali ( yani konuyla ilgili yorum yapmaya dikkat edilmeli)

Nacizane fikrim :blushing:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya ben ayda yılda bı bı kaç başlığa yazı koyayım dedım bı yere toplanmış :D orda amacım farklı konuda konuşmaktı neyse önemli değil..

ben havadan sudan konularda saçma sapan başlıklarra rastlıyorum..sankı forum ortamı değilde çöpçatan hattı olmuş.bunun için zaten arkdaşlık servısı var :angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gereksiz başlılar kapatılacaktır !

Adminin verdiği talimatla !!!

Whertus un "şu anda ne düşünüyorsunuz" başlığında yazdığı ileti... çok güldümm :D

Havadan Sudan konular o zaman direkt kapatılmalı :D

Adminin verdiği talimatla

Gereksiz Başlıklar kapatılaaa....

Bunları açanlar tespit edileee....

Tiz kelleleri vurula...

Whertusun avatarda uyuyo zaten :D

işin şakası tabiki...Umarım hızlı bir şekilde yaparsınız.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Whertus un "şu anda ne düşünüyorsunuz" başlığında yazdığı ileti... çok güldümm :D

Havadan Sudan konular o zaman direkt kapatılmalı :D

Adminin verdiği talimatla

Gereksiz Başlıklar kapatılaaa....

Bunları açanlar tespit edileee....

Tiz kelleleri vurula...

:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

sevgiler.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Ben de başlıklar konusunda bir rahatsızlığımı anlatayım.

İletilerde kimi zaman imla hataları yapabiliyoruz, yolladıktan sonra "düzelt" linki ile geri dönüp kontrol edebiliyoruz ancak gözümüzden kaçanlar da oluyor. Buraya kadar problem yok, hepimiz insanız hata yapabiliriz.

Ama başlık oluşturan arkadaşlarımızın buna daha dikkat etmesi gerekir. Zaten başlığın kendisini yazarken (iletiden bahsetmiyorum) kaç satır yer yazıyorsunuz ki? Altı üstü 1 cümle bilemedin 2 cümle yazacaksınız. Buna bari özen gösterin diyorum.

Özel isimlerde hatalar var, de-da ayrımı yapılmamış, virgül uçmuş gitmiş, nokta-ünlem-soru işareti hak getire, yüklem başta, özne en gizlisinden biryerlerde. Yapmayın arkadaşlar, ilgi çekmek için başlık açmayın. Açtığınız konunun da başlığın da size yakışmasını sağlayın. Edebiyatta da estetik vardır.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
Ben de başlıklar konusunda bir rahatsızlığımı anlatayım.

İletilerde kimi zaman imla hataları yapabiliyoruz, yolladıktan sonra "düzelt" linki ile geri dönüp kontrol edebiliyoruz ancak gözümüzden kaçanlar da oluyor. Buraya kadar problem yok, hepimiz insanız hata yapabiliriz.

Ama başlık oluşturan arkadaşlarımızın buna daha dikkat etmesi gerekir. Zaten başlığın kendisini yazarken (iletiden bahsetmiyorum) kaç satır yer yazıyorsunuz ki? Altı üstü 1 cümle bilemedin 2 cümle yazacaksınız. Buna bari özen gösterin diyorum.

Özel isimlerde hatalar var, de-da ayrımı yapılmamış, virgül uçmuş gitmiş, nokta-ünlem-soru işareti hak getire, yüklem başta, özne en gizlisinden biryerlerde. Yapmayın arkadaşlar, ilgi çekmek için başlık açmayın. Açtığınız konunun da başlığın da size yakışmasını sağlayın. Edebiyatta da estetik vardır.

:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.