Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Bu Adam 30 Gün Boyunca Günde 2.000 İp Atladığında Ne Oldu?

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Bu Adam 30 Gün Boyunca Günde 2.000 İp Atladığında Ne Oldu?

YouTuber Cole Baker, vücut yağını kaybetmenin tek yolunun kalori açığı olduğunu biliyordu. Diyetini değiştirmek istemediğinden, onu oraya götürmek için egzersiz yapmak gerekir. Kalorileri hızlı bir şekilde yakmak için en iyi egzersizleri araştırdıktan sonra, ip atlamaya karar verdi. Her şeyden önce basit fitness aracının etkili bir kardiyo antrenmanı olduğu kanıtlanmıştır.

Videonun açıklamasında "Vücut yağını kaybetmeme ve vücudumu dönüştürmeme yardımcı olmak için her gün ip atlamaya karar verdim."

Mücadelenin başında, yüzde 15,1 vücut yağı ve yüzde 44,1 kas kütlesi ile 161 kilo ağırlığındaydı. Hedefi: günde 2.000 atlama yaparak ve normal ağırlık kaldırma ile yapışarak yüzde 13 vücut yağına düşer.

Sadece bir gün sonra, bunu zaten hissediyordu.

Baker, “Buzağılarım çok sıkı ve çok ağrılı. Onları iyileşme sırasında açmam gerekecek,” dedi Baker.

1. haftanın sonunda, sadece yüzde 0,4 vücut yağı düşürdü.

“Bazı değişiklikler yapmam gerektiğini biliyordum, bu yüzden bu karantina sırasında göründüğünden çok daha zor olan tüm atıştırmalıkları diyetimden çıkarmaya karar verdim” dedi.

Bundan sonra, Baker vücudunun nihayet zıplamaya ayarlandığını ve neredeyse "oradan düz bir atış" olduğunu belirtti.

BB15p0JH.img?h=561&w=1119&m=6&q=60&o=f&l

19. günde vücut yağının yüzde 14'üne düştü. Ve mücadelesinin sonunda, son istatistikleri: 153 kilo, yüzde 13.5 vücut yağı ve yüzde 45 kas kütlesi idi. 8 kilo verdi ve yüzde 13'lük hedef vücut yağına çarpmasa da, rutinine kadar devam etmeyi planladı. Ancak estetik olarak değişiklikleri görebilirsiniz.

"Karnımın sırtımla aynı şekilde çok daha tanımlanmış gözüktüğü açıktır. Sanırım bunlar öncekinden sonrasına göre görebileceğiniz iki büyük farktır." Dedi.

Ayrıca kuvvet antrenmanındaki gelişmeleri de fark etti.

Baker, "Bu mücadeleye başlamadan önce sadece yaklaşık 235 pound olabiliyordum ve yaklaşık 21 gün içinde 235 için 2'yi geçiyordum ve maksimumum 245 pound'a çıkıyordu." Dedi.

Açık olmak gerekirse, bu kazançlar onun atlamasıyla ilgisizdi, ancak kazançlar için ona iyi geldi.

All Out Studio'da 14 gün boyunca Erkek Sağlığı, Kadın Sağlığı, Önleme ve daha fazlasından 200'den fazla evde egzersiz videosunu deneyin!

Kaynak: Men's Health

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin başlığı şöyle değiştirdi Bu Adam 30 Gün Boyunca Günde 2.000 İp Atladığında Ne Oldu?

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.