Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Bir kadın tost ekmeği üzerine çok güzel sanat eserleri yapıyor

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Bir kadın tost ekmeği üzerine çok güzel sanat eserleri yapıyor

BB13Omi3.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

- Bir Japon sanatçı olan Manami Sasaki, evde daha fazla zaman geçirdiği için şerefsiz sanat yapıyor.
- Sasaki'nin kreasyonları için ihtiyacı olan tek şey yemek, dikiş iğnesi ve tereyağı bıçağıdır.
- Sasaki'nin çalışmaları çiçekler, ağaçlar ve hatta portreler içeriyor ve hepsi yenilebilir.
- Insaki, Insider'a yaptığı açıklamada, "Gerçekten iyi tadı olması ve onu gören insanların lezzetli olduğunu hissetmeleri önemlidir."

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

BB13Od3h.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Manami Sasaki bir Japon sanatçı ve tasarımcı.

Insider, 27 yaşındaki Sasaki, "İşim için para almaya başladığımda lisedeydim." Dedi.

"Şu anda bir tasarım şirketinde çalışıyorum ve Tokyo'da sanatçı olarak sergiliyorum."

Sasaki tipik olarak kavramsal sanat yapar, ancak evinde olduğundan beri yenilebilir çalışmaya döndü.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

BB13NMF4.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Sasiki tost dışında çarpıcı sanat eserleri yapıyor.

Fikir, evde olduğu için geldiğini ve ne yediğine dair daha kasıtlı hale geldiğini söyledi.

Sasaki, "Kilitlemeden önce, yoğun rutinim arasında kolayca yemek atlamıştım." Dedi.

"Yemek zamanımı optimize ettiğim, rasyonelleştirdiğim ve en aza indirdiğimi varsayarak günlük olarak yoğun bir hayat yaşıyordum."

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

BB13OjTu.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Sasaki, "Ama bu durumda günün ritmine değer vermeyi öğrendim." Dedi.

"Sabah erkenden kalkıp kahvaltıma sadık kaldım," diye ekledi. "Aklım bunu yapmak için zaman ayırmanın getirdiği zenginlikle hizalandı."

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

BB13Od3t.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Sasaki kreasyonlarını yapmak için sadece yiyecek, dikiş iğnesi ve tereyağı bıçağı kullanıyor.

“Tüm malzemeleri en yakın süpermarkette satın alabilirim,” dedi Sasaki Insider'a.

"Satın almak için fazla ileri gitmiyorum" diye ekledi, çünkü olabildiğince evde kalmaya çalışıyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

BB13Od3y.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Sanat, Sasaki'nin bir fikir düşünmesi için geçen süre de dahil olmak üzere üç ila dört saat sürebilir.

Japon kültürü ve diğer sanatçıların çalışmaları gibi tasarımları için ilgi alanlarından çekiyor.

Tasarımlar güzel çiçeklerden portrelere kadar değişir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

BB13OaJS.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Kahvaltı yapmanın en zor kısmı yapay görünmeden detay eklemektir.

Sasaki, "Ayrıntıları detaylandırma konusunda iyiyim, ama çok fazla yaparsam, yemek kadar güzel değil." Dedi.

"Eğer aşırıya kaçarsanız, hijyenik görünmeyecek ve yemeğin rengi ve dokusu kaybolacaktır."

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

BB13OjTE.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Sasaki kreasyonlarını yenilebilir malzemeler kullanarak sade ekmek üzerinde yapar.

Daha sonra yiyecekleri pişirir, hem pişmiş hem de pişmemiş gibi görünmesini sağlar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

BB13OjTH.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Sasaki için, yemeğin sanat yaptıktan sonra yemek isteyeceğiniz bir şey gibi görünmesi önemlidir.

Sasaki yapay renkler kullanmadığını söyledi.

"Gerçekten iyi tadı olması ve onu gören insanların lezzetli olduğunu hissetmeleri önemlidir."

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

BB13Od3O.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

Sasaki kahvaltı yaptıktan sonra tüm kahvaltıları yer.

Sanat eseri olmasına rağmen, yenmek için tasarlandığını biliyor, bu yüzden işini ortadan kaldırmak konusunda kötü hissetmiyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

BB13OjTN.img?h=582&w=1119&m=6&q=60&u=t&o

"Piştiğinde çok güzel kokuyor, hemen yiyorum," dedi Sasaki yarattıklarımdan.

“Ve başlamak için bir kahvaltı olarak yaptığım için, karıştırılacak bir şey yok” dedi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.