Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Coronavirus Hayatınızı Etkiledi mi?

Admin

Önerilen İletiler

Ben bugün rutin işler dışında özel bişey yapmadım..Bu ara hiç bir işe odaklanamıyorum..😐

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bugün hava çok güzeldi. Bütün öğleden sonra balkonda çiçeklerimle uğraştım..Artık saksıları sığmayan ufaklardan da yeni bir arajman yaptım..Galiba bu karantina günleri geçince bir dükkan açmam gerekecek..Gerçi geçecek mi ondan da emin değilim ya..

spacer.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Türkiye'de koronavirüsten ölenlerin sayısı 1890'a yükseldi

Türkiye'de koronavirüs salgınında hayatını kaybedenleri sayısı 1890'a toplam vaka sayısı 82 bin 319'a yükseldi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Evde kalan insan sayısı artıkça Netflix'in Abone sayısı da artıyor

Netflix abone sayısı dünya genelinde 183 milyona çıktı

_108143927_gettyimages-949062068.jpg

Netflix, 21 Nisan Salı günü itibariyle üye sayısının 183 milyona çıktığını bildirdi.

Reuters'ın haberine göre Netflix, 2020'nin ilk çeyreğinde yaklaşık 16 milyon yeni abone kazandı.

Covid-19 salgınıyla dünya genelinde milyonlarca kişi sokağa çıkma yasakları, karantina ve tecrit uygulamaları altında vakitlerinin çoğunu evde geçiriyor.

Netflix gibi internet ortamından film, dizi izleme platformları da bu sürede en çok talep gören uygulamalar arasında.

Piyasa analistleri Netflix'in ilk çeyrekte abone sayısı artışının 7.5 milyon olacağı tahmininde bulunuyordu. Ancak veriler bu tahminlerin ikiye katlandığını gösterdi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Bugün balkon masamın üstüne batik boyama ile örtü yapıyorum. Batik boyamanın düğümlerle yapılanından. Hayatımız düğüm olmuş zaten bana bu kadar düğüm yetmedi heralde...😂

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.