Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

MARTİ NAME

bohem

Önerilen İletiler

evet arkadaşım yaparım dedim bende bırakırım forumu. sen gidersen çokta umurumda değil forum.

ben burda yalnız hissedeceksem kendimi, yazmanın anlamı yok benim için.

gidişine çok üzüldüğüm için seni nasıl ikna edeceğimi bilemiyorum. beynim durmuş vaziyette.

sırf sen buralardasın diye takılıyorum bu saatte iş stresini attırıyordun bana. biliyormusun şu hafta başı yoğun ve stresli geçiyor işyerim. ama akşam burda eğlenip atıyordum sayende. bi çeşit terapi oluyordu

doğallığın esprilerin vede içtenliğin.

yazımı sonlandırmıyorum çünkü sen gitmeyeceksin ve bu yazımla alay edip eğleneceğiz :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili bohem seni gördüğüm yerde boğacam :D ülennn ben cafeden giriyorum oturup ağlama imkanım yok sen ne ettin oyyy bişi saplandı gitmiyo boğazımdan...

demek iş stresi hee!!!ben stress topuyum??? (allah korusun top falan :P )

şaka bi yana insanları mutlu etmek güzel.

bu forumda yalnız diilim sayenizde...fakat eksiğim...

benide anlamanı bekliyorum.gittiğim yere gel desem çok mu ukala olurum.bunu yapmaya hakkım olduğunu düşünmüyorum...

(sipariş verdim adres ver geliyo yarın stress topların)

burda mutlu olamam.hele şu zamandan sonra başka bi forumda oluşum içindeyiz hiç olamam.

(siparişden vazgeçtim adres ver ben geliorum var mı arkadaşın falan sorunlu ? zaten iştende çıktım işsizim psikolog olurum pisi pisi çağırırsınız beni)

:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:D

gıcıkkkk senden nefret ediyorum -_- yok yok değil tabi :D

bak güldürdün beni.

hemen gittiğin forumun adresini özelden bana ulaştır olurmu.

mademki netin başka köşelerinde olacaksın bende teselli ikramiyesi olarak abone olurum ne olcakki :D

ama üzülüyorum burda senin ne güzel şiirlerin resimlerin yazıların vardı. sadece seninkiler değil bak şımarma :P neyse sevindim en azından başka forumda terapistim olcaksın :P:D tabiki şaka kişiliğin başı çeken. içtenliğin ya tekrar ettirme işte öf :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şunu belirtmek isterim ki şişko diil kiloluyum!!!konu ile alakasız ama söylemek istedim.

gülecen tabee gülmeden olur mu ? bi kere gülen bi porsiyon pirzola yemiş gibi olurmuş o yüzden zaten 110 kiloyum!

temeeeeeeeem sölerim sana gittiğim yeri...(hahaha admin oyacak beni :D )

insan insanın aynasıdır bohem ne yaptıysan onu buldun benden.

bu arada midem ağrımaya başladı.

ne güzel anne karnındayken hortum vardı mide ağrısı nedir bilmiyodum yaaa.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şunu belirtmek isterim ki şişko diil kiloluyum!!!konu ile alakasız ama söylemek istedim.

gülecen tabee gülmeden olur mu ? bi kere gülen bi porsiyon pirzola yemiş gibi olurmuş o yüzden zaten 110 kiloyum!

temeeeeeeeem sölerim sana gittiğim yeri...(hahaha admin oyacak beni :D )

insan insanın aynasıdır bohem ne yaptıysan onu buldun benden.

bu arada midem ağrımaya başladı.

ne güzel anne karnındayken hortum vardı mide ağrısı nedir bilmiyodum yaaa.

ya zaten şişkolar pardon :P:) dombililer :D hep komik olmuştur :lol: heralde gamsız olduklarından :D

admin kızarmı.. yerim ben admini :P:D

sana kalsa bedava yaşamak için annenin karnında bile kalabilirdin dimi :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:lol::lol: biraz öyle oldu galiba

Burada tanıdığım, kalpleriyle en güzel 2 insan forumdan ayrılmayı düşünüyorlar demek..

Artık forumun tadı tuzu kalmayacağı için ki yeterince gitti zaten bende ayrılıyorum..

Kimseye gitme kal diyemicem.. :D kalsanızda ben gidiyorum...benim için değişen bişey olmayacak..

Burası artık forumluktan çıktı...bazıları kime nasıl zarar verebilirim diye düşünüyor..

Çok sıkıldım artık...forum beni yaşlandırdı.. :D

İkinizide çok seviyorum marti ve bohem...

Bohem sen zaten benim canımsın..seni çok seviyorum.. :)

Kendinize iyi bakın..Hoşçakalın.. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet arkadaşlarım forumdan bende ayrlıyorum....

zararın neresinden dönersek kardır....

burada bi çok kişiyi üzdüm zarar verdim....

bunlar arasında en çok yeşimi üzdüm...

burdan ona özürlerimi diyorum....affet yeşim...

neyse...

ben de çıktım....

hakkınızı helal edin...

marti name ve bohemde çok iyi arkadaşlrımızdı...

onlara hoşcakalın demek istiyorum.... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet arkadaşlarım forumdan bende ayrlıyorum....

zararın neresinden dönersek kardır....

burada bi çok kişiyi üzdüm zarar verdim....

bunlar arasında en çok yeşimi üzdüm...

burdan ona özürlerimi diyorum....affet yeşim...

neyse...

ben de çıktım....

hakkınızı helal edin...

marti name ve bohemde çok iyi arkadaşlrımızdı...

onlara hoşcakalın demek istiyorum.... :clover:

Neden özür diliyorsun ki manyetik..

Sana kızgın değilim.. :)

Özür dilicek bişey yapmadın sen..

Sende arkadaşlık hakkını helal et.. :clover:

Uzadıkça uzuycak bu veda.. :D

Hoşçakalın....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hayda peşinden firar ediyorlar ya :huh: bu martı tehlikeli çıktı :P bohem sen onu kalmaya ikna edicektin bak o seni gitmeye ikna etti galiba. :lol:

hahahahaaa işte bu güseldi :D

haydaaaa size ne oluyor yahu!

bu iş şuna döndü.şehirler arası yolcu otobüsündesinizdir siz son derece bi rahatlıkla yüzsüzlükle muavinden su isterseniz aman allahım o da ne millet sizi bekliyormuş herkes istemeye başlar.muavin size içinden sayar :D

dün akşam telefon geldi acilen çıkmam lazımdı kusura bakmayın.dedem içiyo sigarayı acile gidiyos :D alıştık artık.tam bana çekmiş yaaa.bekar adam hemşirelere sulanıyo ahh be dedem :D

arkadaşlar dediğim gibi burda misafir gibiydim zaten.isteyen arkadaşlara gittiğim yeri söyleyeceğim.

bi başka yerde görüşesiye kadar hoşçakalın :):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hahahahaaa işte bu güseldi :D

haydaaaa size ne oluyor yahu!

bu iş şuna döndü.şehirler arası yolcu otobüsündesinizdir siz son derece bi rahatlıkla yüzsüzlükle muavinden su isterseniz aman allahım o da ne millet sizi bekliyormuş herkes istemeye başlar.muavin size içinden sayar :D

dün akşam telefon geldi acilen çıkmam lazımdı kusura bakmayın.dedem içiyo sigarayı acile gidiyos :D alıştık artık.tam bana çekmiş yaaa.bekar adam hemşirelere sulanıyo ahh be dedem :D

arkadaşlar dediğim gibi burda misafir gibiydim zaten.isteyen arkadaşlara gittiğim yeri söyleyeceğim.

bi başka yerde görüşesiye kadar hoşçakalın :):clover:

veda etmeden sen gidince bende çıktım zaten başım ağrıdı biraz nasıl birazsa sanki kafatasım çatlıycaktı.

belkide ben senden önce susamıştım ama utancımdan istemedim suyu muavinden fırsat kollamışımdır birisi su istesede bende çekinmeden suyumu istesem diye :)

belkide sen çekmişindir dedene :D sigara olayı :)

ben gittiğin yerin adresine talibim bak millette geliyo peşimizden :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Burada tanıdığım, kalpleriyle en güzel 2 insan forumdan ayrılmayı düşünüyorlar demek..

Artık forumun tadı tuzu kalmayacağı için ki yeterince gitti zaten bende ayrılıyorum..

Kimseye gitme kal diyemicem.. :D kalsanızda ben gidiyorum...benim için değişen bişey olmayacak..

Burası artık forumluktan çıktı...bazıları kime nasıl zarar verebilirim diye düşünüyor..

Çok sıkıldım artık...forum beni yaşlandırdı.. :D

İkinizide çok seviyorum marti ve bohem...

Bohem sen zaten benim canımsın..seni çok seviyorum.. :)

Kendinize iyi bakın..Hoşçakalın.. :clover:

canım benim ya burdan ayrılıyosam seni unutan kim :)

evet güzelim öyle durumlar oluyorki gerçekten forum yıpratıcı olabiliyor. ama ben sende yaşına göre olgun ve aklı başında bir kişilik gördüm. harika bir insansın ve ençokta dikkatimi çeken ne biliyormusun

senden büyük insanlarla mücadele ettin ve onların göstermediği olgunluğu gösterdin.

ve ben her nekadar yazıp yorum yapmasamda senin yazılarını okudum ve anlayışına sabrına hayran kaldım.

sen herşeyin en iyisine layıksın.. bak güzelim nerde olursa olsun net' e çok takılma son senen ve çok çalışman lazım.

iyibiryerlere gelmek ve kaliteli insanlarla muhatap olmak adına, tabi rahat yaşamda var. :clover::)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hmmm ortada bi sınav durumu görüyorum ?

olin ayçiçek demişsin ya zarar vermek için yer arıyorlar diye daha sen ben hiç bişi görmedik.şewale,zilana,tania vs vs bunlara yapılanlar yanında sana bana iyi bile davrandı bu forumun bazı insanları yada insancıkları :excl:

yani ben neden kendimi dvmlı foto bölümüne kapatıyordum sanıyorsun ? :) sırf zaman geçirmek için :) kimle muhatap olsam zaten tartışıyorduk.dillerin kemiği yok ki :) herif beni tanımaz etmez Duygusal Terminatör der :) çok fazla Ata Demirer izliyor sanırım.

benim gittiğim yerde dostlrım var.ama tanımadıklarımızda çok.umarım sizleri bizi karşıladıkları gibi karşılarlar.

üni mi lise mi bilmem ama gözünü sevim çalış derslerine.22 yaşımdayım hala bi baltaya sap olabilmiş diilim

gerçi bohem bana iş bulacakmış nasıl olacaksa o ? :unsure::P:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yani ben neden kendimi dvmlı foto bölümüne kapatıyordum sanıyorsun ? sırf zaman geçirmek için kimle muhatap olsam zaten tartışıyorduk.dillerin kemiği yok ki herif beni tanımaz etmez Duygusal Terminatör der çok fazla Ata Demirer izliyor sanırım.

biliyormusun aynı fikirdeyiz. bende zaten gezmeyi sevdiğim için gezi bölümü tam benlikti.

sanki biçeşit kurtarıcım kafamı dağıtıyordu.

çünkü çoğu doğal değil olmadığı gibi olmaya çalışan tiplerdi. bu hemen seziliyor.

gerçi bohem bana iş bulacakmış nasıl olacaksa o ?

hay allah şimdi mahçup oldum bizim şirketin terapiste ihtiyacı var ama

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.