Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

AZ SONRA...........

karçiçeği_m

Önerilen İletiler

Az sonra mavi olmıyan gökyüzüne yazdıgım yanıta karşılık bekleyken çay içecegim :P

Ama benim evde çay yok;ben soğuk su iççem :D parasızlığın gözü kör olsun emi :( yıllar yılı dert yolunda ilk yada sonucu değilim ama maçı alamazsak en vahşisinden acıların çocuğu olcam;nette de maç takip edilmiyo ki ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ama benim evde çay yok;ben soğuk su iççem :D parasızlığın gözü kör olsun emi :( yıllar yılı dert yolunda ilk yada sonucu değilim ama maçı alamazsak en vahşisinden acıların çocuğu olcam;nette de maç takip edilmiyo ki ;)

Sıcaktan tüm kapı cam açık ve bizim evde maçdan dolayı feryt ve figanlar :D canımmm ben sana çay degil dile ne istersen yolıyımmm :) son uztamadayız 116 cı dk dayızzz.... :angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sıcaktan tüm kapı cam açık ve bizim evde maçdan dolayı feryt ve figanlar :D canımmm ben sana çay degil dile ne istersen yolıyımmm :) son uztamadayız 116 cı dk dayızzz.... :angry:

Ya sende olmasan bilgi mesajlarına kaldık ;) ha evde şeker de yok :D burası da yanıyo ama bak pencereyi açmayı unutmuşum :D iiiki hatırlattın yaw ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ya sende olmasan bilgi mesajlarına kaldık ;) ha evde şeker de yok :D burası da yanıyo ama bak pencereyi açmayı unutmuşum :D iiiki hatırlattın yaw ;)

İşteee bu ya son saniye bile degil salisede attıkkk :D şimdi penaltı başladııı :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yapma frozen sakınnnnnnnnn.Daha yaşayacak güzel günlerimiz var valla bak :unsure:

Misafir geliyomuş :unsure: Ben kaçtım öpüldünüz :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Az sonradan biraz sonra arkadaşlarla Diyarbakır surlarında karpuz kescez :D ya şimdi keserdik ama çoooooooooooooook sıcak,hele bi güneş batsın :D

Banada yola çünkübenim uyus kediler balkondak masanın altına konmuş yedek karpusları merdivenlerden aşagıya atıllar :P ben az sonra yatmam gerek yoksa kötü olaçak :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Banada yola çünkübenim uyus kediler balkondak masanın altına konmuş yedek karpusları merdivenlerden aşagıya atıllar :P ben az sonra yatmam gerek yoksa kötü olaçak :(

Karpuzu çoktan kestik,sana uyus kedilerinden kurtulacak bir sır vereyim mi?At onları :D

Az önce yemek yerken TV ye baktım.Acayip bi korku filmi B) korktum,kaçtım :D Az sonra çay demleyeceğim tek kişilik,geççem tvye,bulcam komiclic :D:D:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.