Jump to content
Sign in to follow this  
marti_name

Lise mezunusunuz, işsizsiniz ve Kayseri'de oturuyorsunuz: İstikbal grubu sizi çağırıyor...

Recommended Posts

Lise mezunusunuz, işsizsiniz ve Kayseri'de oturuyorsunuz: İstikbal grubu sizi çağırıyor...

 

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, kentteki organize sanayi bölgesinde (OSB) bulunan fabrikaların kalifiye ve düz işçiye ihtiyaçları olduğunu belirterek, "İşsisizim’ diyen, iş arayan lise mezunları, odamıza başvursun" dedi. KAYSO’nun eylül ayı olağan meclis toplantısında konuşan Mustafa Boydak, kentteki fabrika ve atölyelerde ’sohbahar bereketi’ yaşandığını belirterek, "Kente iş bulamadığından yakınan, işsiz gezenleri, gerek 1’inci OSB, gerekse Hacılar OSB başta olmak üzere fabrika ve atölyelerde çalışmaya davet ediyorum. Kalifiye eleman başta olmak üzere ciddi anlamda işçi sıkıntısı çekiyoruz. Özellikle lise mezunu gençlerimiz buyursun, işte kendilerine iş olanağı" dedi. Boydak, Türkiye’nin ekonomik yapısının ortaya çıkan siyasal ve ekonomik dalgalanmalardan derinlemesine etkilenmediğini, Cumhurbaşkanlığı ve erken seçim beklentilerinin bile ekonomiyi doğrudan etkilemeyeceğini söyledi. Mustafa Boydak, "Türkiye, şu anda yatırım yapılacak en önemli ülkelerden birisidir" diye konuştu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lise mezunusunuz, işsizsiniz ve Kayseri'de oturuyorsunuz: İstikbal grubu sizi çağırıyor...

 

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, kentteki organize sanayi bölgesinde (OSB) bulunan fabrikaların kalifiye ve düz işçiye ihtiyaçları olduğunu belirterek, "İşsisizim? diyen, iş arayan lise mezunları, odamıza başvursun" dedi. KAYSO?nun eylül ayı olağan meclis toplantısında konuşan Mustafa Boydak, kentteki fabrika ve atölyelerde ?sohbahar bereketi? yaşandığını belirterek, "Kente iş bulamadığından yakınan, işsiz gezenleri, gerek 1?inci OSB, gerekse Hacılar OSB başta olmak üzere fabrika ve atölyelerde çalışmaya davet ediyorum. Kalifiye eleman başta olmak üzere ciddi anlamda işçi sıkıntısı çekiyoruz. Özellikle lise mezunu gençlerimiz buyursun, işte kendilerine iş olanağı" dedi. Boydak, Türkiye?nin ekonomik yapısının ortaya çıkan siyasal ve ekonomik dalgalanmalardan derinlemesine etkilenmediğini, Cumhurbaşkanlığı ve erken seçim beklentilerinin bile ekonomiyi doğrudan etkilemeyeceğini söyledi. Mustafa Boydak, "Türkiye, şu anda yatırım yapılacak en önemli ülkelerden birisidir" diye konuştu.

 

BEN İSTİKBAL GURUBUN BOYTEKS GURUBUNUN ŞÖNİL İPLİK BÖLÜMÜNDE ÇALIŞMAKTAYIM AMA SATILDIİÇİN ÇIKIŞ VERİLDİM.VE SUANDA MADURUNUZUM 50 GÜNDÜR BEKLEMEKTEYİM VE NEZAMANA KADAR BEKLEMEMEMİZ GEREKTİGİNİ BİLMİYORUZ ACIKLAMADA YAPILMIYORBİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM.Tesekkurler.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.