Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

(KİTAB-I KAİMMANUEL'İN YAZILMASINA SEBEP OLAN YEHOVA ŞAHİTLERİ_?_)

Mehdî

Önerilen İletiler

kitab-ı kaimmanuel
#ahirzamanologAAyazarefendi:
"EHYE EHYE YAHVE YAHVE YEHOVA YEHOVA YEHOVA_?_"
(KİTAB-I KAİMMANUEL'İN YAZILMASINA SEBEP OLAN YEHOVA ŞAHİTLERİ_?_)
...dün kitab-ı mukaddesin 'mısırdan çıkış' bölümünü okudum ve hayrette kaldığım notlar ile karşılaştım ve ben nasıl olduda burayı kaçırdım diye hayıflandım.o kısımlar şöyledir: rab derki: "ben ibrahime ishaka ve yakuba ismimi gizledim evet onlara ahit verdim her şeye gücü yeten tanrı benim dedim ama BEN BENİM demedim BEN YAHVEYİM demedim." ve rab bu ismi yalnızca musa ile haruna söylüyor ve israiloğullarının rabbi olduğumu göreceksiniz.diyor.ben benim ben yahveyim diyen rab bu ismin kıyamete dek geçerli olacağını söylüyor.ve bu söz bize israfilin surayı üflemesinden sonra rabbin vechinden başka ve rabbin diledikleri müstesna herşeyin helak olacağını hatırlatıyor.ve gerçekden yehova bu iş için bekledi mi? firavuna gücünü göstermek için adını gizledi mi? ve yine bu adını KIYAMET-İ ARMAGEDON içinde gizlemektemidir.neden? 10 emirden biriside ...rabbin adını:(ehye yahve yehovayı) gereksiz yere anma? olması buna mi işaret.ve yahudi siyonistler bundan korktukları için mi YEHOVA ismini pek anmazlar.ve anan yehova şahitlerinden de rahatsız olurlar.ve gerçekten o siyonistler yahve ismini ağlama duvarı olan süleymanın tapınağının tek kalmış duvarından sildiler mi?.gerçekten ortada gizli ve gizemli esrarengiz ve armagedonik bir adrenalin ile karşı karşıyamıyız.ve ben bizzat şahit oldum ki bakırköyde sahil cihetinde pazar günü bir yehova şahitleri kilisesinde ki bu kilise binanın bodrum katında ayin oldu bitti kahvaltı yapıldı ve ayak üstü sohbet başladı ve baktım türk kökenli yehovacıların çoğunluğu Alevi kökenli gurbetçi vatandaşlarımızdan ibarettir.zira beni oraya götüren fransada ikametli akrabamda yehova şahiti idi gerçi daha sonra kurallarına uyamadığı için cemaatten atıldığını duydum.ve o sohbette şişmanca bir pastör ayak üstü konuşurken şöyle ilginç bir iddia ortaya attı kendiside belli ki Alevi kökenli idi söylediği söz şöyle idi:"rahman ve rahim olan Allahın adı ile?" diyorsunuz peki bu Allahın adı ne? ben o an şaşırdım bir bilinç sıçraması gibi oldu ve afalladım demek istiyorki Allahın adı: YEHOVA.ama gereksiz yere adı anılmaması kuralına güya rabbimizde uyarak böyle söylüyordu.ben o gün bu gündür bu muammadan ve muallakta kalışımdan doğrusu tam kurtulmuş sayılmam.elbette ben bir MÜMİNİM elbette İslamım ve Aleviyim ama şu varki rabbin ibranice gizli adı olan YEHOVAdan neden rahatsız olayım.yehovanın şahitleri ile ortaya çıkanlara şunu derken daha sonra ikinci empatimde hata olduğunu farkettim.yani demem o ki biz zaten ALLAH VE RESUL ŞAHİTLERİ iken neden YEHOVANIN ŞAHİTLERİ olalım.ilk basit mantık ile bu doğru ama bu arkadaşlar sadece bizim ALLAH için değil diğer semavi dinlerin rableri isimleri ilede anlaşamıyorken bu özel ismin rabbe ait olduğunu biz bu özel ismin şahitleri olarak Yehova Şahitleriyiz dediklerini görüyorum ve buna diyecek birşey bulamıyorum ancak şuda var ki: yahudilerin tevratı hıristiyanların incili varken bunlar aynı zamanda tüm dünyada uluslararası hukuk adliyelerinde şunu tüm milletlere kabul ettirmişler ...BİZ ÜÇÜNCÜ BİR DİNİZ VE BİZİM KUTSAL KİTABIMIZ KİTAB-I MUKADDESTİR.ve bu şaşılası bir durum.ne yazık ki bizim ülkemizde de statülerini 1980lerde beyoğlu mahkemesinde kabul ettirmişler ve resmi bir cemaattir ve misyonerlik faaliyeti yapıyorlar diye de pek suçlanamaz bir konumda gibidir.ve ilginç olan rusyada ve tacikistanda bu cemaatler suçlu görülürken bizim ülkemizde misyonerlik yapmadığı sürece dukunulmazlığı varıdır.yehova şahitleri hiçbir milletin bayrağını kabul etmez ŞİRK sayar.buna göre aslında teoteorik bakışaçılarına göre (TEOKRATİK-KUTSAL ŞERİATÇI) beşeri kanunların hiçbirisinide aslında kabul etmezler ve belki bu yüzden Hitler tarafından bi nevi siyonist algılamadan ötürü kamplarda infaz edilmişlerdir.siyonizmi ve evanjelizmi anlarımda Yehova Şahitleri çok farklıdır bakın son zamanlarda onlar hakkında ne bir haber ne bir program nede bir olay vuku bulmuştur varsada yerelde ve bölgeselde kalıp gündem dışı kalıyor.islamcı dergi ve tv ve radyolardada pek göremedim hulki cevizoğlu ve fatih altaylı kaç kere bunlar hakkında esaslı bir program yaptı kim ne dedi.'vijdani red' diye bir şey var onun ile alakalı birşeyler var o kadar.ve benim kafama takılanlar rab neden bu ismini ibrahimden ishaktan ve yakuptan gizledide musa ve harun ile zahir oldu ve belkide davut ve süleymanda zirveye vurdu.ve ne ilginç bu cemaate genelde Aleviler meylediyor.bunlar Yehovacı olmak ile beraber İsa Mesihçidir.russelden bu yana 1. dünya savaşı ile isa 33 yaşında 1914de yeryüzüne indi inancı vardır.isa dedi: uluslar uluslara krallar krallara devletler devletlere karşı savaşacak? işte bu 1.dünya savaşı ile oldu 2.dünya savaşıda oldu ve 1618 ile 1648 arasındaki 30lu yıllar savaşı sonrası Almanyada Vestfalya ilede isanın sözü ortaya çıkmış olduki vestfalya barışı adını alan bu hareket tüm dünyada belki duyulmadı ama isanın herekesin barışdan söz ettiği bir zamanda yıkım gelecek? dediğide ortaya çıkmış oldu.daha beter sonuçlar ortaya çıktı cadı kazanları ve engizisyon faaliyetleri ve fransada 80 bin protestan katliamı ilede ortalık bi kaynadı ki papa 1876da özür diledide ortam biraz yumuşadı işler yoluna girdi.1774de illuminati ve sonra masonluk devleti ile beraber ABDde şeytan anıtının 1908de kurulması ile adrenalin arttı kıyamet-i armagedon ikliminde.Ümmet başında 1924den sonra hiç halife kalmayınca Mehdi beklentisi hızla arttı ve iran 1924de meclisini Mehdi sahib-i zaman adına açtı ve sonra 1979da humeyni devrim ile anayasayı Mehdi ile bağlı kıldı 1948de israil devleti ile Mesihi beklentisi siyonist ve evanjelistlerde heycan uyandırdı.ve nihayet işte bugün doğu akdenizde şam kudüs antakya üçkeninde başlaması beklenen MELHAME-İ KÜBRA ile gözler iran ve israile çevrildi.ve istanbulda bir hareketlilik varki melhame-i kübra patlar patlamaz Mehdi istanbulda zuhur edecek ve sonra akabinde Deccal-Mesih israilde ortaya çıkacak ve şu hadis ile bitirmek zorundayım:MEHDİ YAHUDİLERİN RABBİNE İBRANİCE ADI İLE (EHYE YAHVE YEHOVA) SESLENECEK ONA DUA EDECEK O İSRAİLOĞULLARININ RİCALİ GİBİ OLACAK VE ONLAR GİBİ YÜRÜYECEK VE 12 PEYGAMBERİNDEN İZLER OLACAK VE ALLAH ONUN ELİ İLE ONLARI HELAK EDECEK HORSANDAN SİYAH SANCAKLAR İLE (BİAT ALLAH İÇİNDİR SANCAĞI) ÇIKACAK VE (YEDİ YIL) KUDÜSE KADAR HİÇBİR GÜÇ ÖÜNDE DURAMIYACAK 313 İLE BULUŞACAK MESCİD-İ AKSADA MERYEMOĞLU İSA İLE BULUŞACAK ONA İMAM OLACAK DECCAL 70 BİN KİŞİLİK ORDUSU İLE MESCİD-İ AKSAYI KUŞATACAK KAPISINI KIRMAYA ÇALIŞACAK AMA MERYEMOĞLUNU KAPIDA GÖRÜNCE TUZUN SUDA ERİDİĞİ GİBİ ERİYECEKTİR...

AHİRZAMANOLOG AYHAN AYTAÇ YAZAREFENDİ:

(...şu ahir-i ahirzamanda aslında ne oluyoru ben yazıyorum...)

Adım: Ayhan

Lakabım: Mehdi

Kod adım: Dabbetül-Arz

((cin ve insan şeytanlarının azrailiyim))

Doğum: Malatya

Kütük: Maraş

Büyüme: İstanbul

((İstanbul şehrinde ol Sahib-i zaman?))

altmışa gelmedim 1973'te geldim vesselam?

binüçyüze gelmedim 1400'de geldim vel-ikram 1f642.png:)

rabbim

@llah

dinim islamdır?

resulüm muhammed mezhebim caferidir?

şahım ali tarikatım bektaşidir?

pirim hacıbektaş siyasetim atatürkçülüktür?

ne şiiyim ne sünni mazlum bir aleviyim?

ne sağcı ne solcuyum garib bir tasavvufçuyum?

ne yahudi ne hıristiyanım hanif bir müslümanım?

ne ırkçıyım ne milliyetçi emr-i marufçu ümmetçiyim 1f642.png:)

BEN AYHAN AYTAÇ YAZAREFENDİYİM?

===@KAİMMEHDİ2024===

"MEHDİ VE ALEVİLER HAREKETİ?" TEK LİDERİYİM 1f642.png:)))

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.