Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Pikseli 4 Avroya Sanal Mezar!

netman

Önerilen İletiler

Geçenlerde Posta gazetesinde garip bir habere gözüm takıldı.Haberde www.allahrahmeteylesin.com diye bir internet sitesinden bahsediyordu.Bu siteye üye olarak kendinizin ya da istediğiniz herhangibirinin ruhuna belirli bir ücret karşılığında dua okutabiliyormuşsunuz.

Siteyi biraz inceleme fırsatı buldum.Sitenin açılışında şöle yazıyordu:''Bu okunan duayı burada ismi geçen bütün merhumların ruhlarına hediye ettik kabul buyur Ya Rab''ardından da dular yazı olarak geçiyordu.Ayrıca dua sesli(mp3) olarak da bir yandan çalıyordu.

Siteyi yapan kişinin sloganı '' Unutmayın!Her canlı onu,bir kez tadacak...''

Pikseli 4 avroya sanal mezar satıp,sanal dua okutan bu adam; yarın bir gün,yine aynı sloganla vakti 1 avroya beş vakit namaz script!!! Tanesi 1 dolardan 100 adam sizin için 24 saat dua etsin...vb.gibi şeklinde işlere de el atar bence..

Birileri bazı insanların inançlarından kendine pay biçiyor.Her ne kadar bir dine mensup olmasam da,bu durum bana çok dokundu ve sizlerle paylaşmak istedim..

Tepki ve yorumlarınızı bekliyorum...

Saygılarımla..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Geçenlerde Posta gazetesinde garip bir habere gözüm takıldı.Haberde www.allahrahmeteylesin.com diye bir internet sitesinden bahsediyordu.Bu siteye üye olarak kendinizin ya da istediğiniz herhangibirinin ruhuna belirli bir ücret karşılığında dua okutabiliyormuşsunuz.

Siteyi biraz inceleme fırsatı buldum.Sitenin açılışında şöle yazıyordu:''Bu okunan duayı burada ismi geçen bütün merhumların ruhlarına hediye ettik kabul buyur Ya Rab''ardından da dular yazı olarak geçiyordu.Ayrıca dua sesli(mp3) olarak da bir yandan çalıyordu.

Siteyi yapan kişinin sloganı '' Unutmayın!Her canlı onu,bir kez tadacak...''

Pikseli 4 avroya sanal mezar satıp,sanal dua okutan bu adam; yarın bir gün,yine aynı sloganla vakti 1 avroya beş vakit namaz script!!! Tanesi 1 dolardan 100 adam sizin için 24 saat dua etsin...vb.gibi şeklinde işlere de el atar bence..

Birileri bazı insanların inançlarından kendine pay biçiyor.Her ne kadar bir dine mensup olmasam da,bu durum bana çok dokundu ve sizlerle paylaşmak istedim..

Tepki ve yorumlarınızı bekliyorum...

Saygılarımla..

yapılan şey dinen karşılığı bulunmayan bir şeydir.bunlar hepimizin malumu cehaletten oluyor.

hep oldu ve hepte olacak bu gibi şeyler.

paylaşımın teşekkürler

saygılar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

O insanlara inananlara şöyle demek lazım:

"Hala aklınızı işletmeyecek misiniz?"

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.