Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

cloudmans

Önerilen İletiler

İlk Olarak İnstagram Sayfasını büyütmek için bot hesaplara ihtiyacınız olucaktır direk etiketleri kullanarak takipçi sayınızı çok zor arttırırsınız bu yüzden genellikle insanlar ya botlu 10k 15k hesaplar satın alır yada hesap açıp(daha güvenli) bir instagram panel sahibi ile anlaşıp ona attırır 

bu işlemi bayimarketim gibi panellerden yapabilirsiniz(googledan arayabilirsiniz) daha sonra yine anlıştığınız instagram paneli ile düzenli olarak takipçi,beğeni ve keşfete çıkmak için yardımcı olan paketlerden alırsınız onlar sizi yönlendirir zaten burda amaç çok takipçili ama içi boş bir sayfa yapmak değil mesele takipçi sayınızla beraber beğeniler ve izlenmeler arttıkça instagramın artık yavaş yavaş sizi keşfete çıkaracak olması asıl organik takipçi ordan gelecektir.

Takipçiniz arttıkça doğru orantılı şekilde bot sayınızıda arttıracaksınız bu sayede fazlalaşan takipçi ile instagram sizi daha çok keşfete koyacaktır bunu zaten anlaştığınız instagram panel firması anlatır size bu konu bu kadardı bir daha ki konuda görüşmek üzere 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

İnstagramda kaktüs sukulent sayfamın takipçi sayısını arttırmak için takipçi satın almaktan başka yol yok mu?. Ben takipçi satın almak istemiyorum..Çok düzenli bir şekilde aktif olmama rağmen bebek adımlarınla ilerliyorum..😔

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir hesap oluşturun veya yorum yazmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmak zorundasınız...

Bir Hesap Oluşturun

Forumumuzda üyelik çok basit ve ücretsizdir!

Yeni Bir Hesap Oluşturun

Giriş Yap

Hali hazırda bir hesabınız var mı? O zaman Giriş Yapın.

Giriş Yapın
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.