Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

ÇOK ÜZÜCÜ BİR KONU

sedelina

Önerilen İletiler

bikaç üyeden bana mesaj geldi...tanımadığım nıkler..kendılerine çok mustehcen mesaj attığımı söyleyerek üzüntülerini dile getırdıler..

bunlar olduğundada tatıldeydım,dönuşte mesajlarını aldım..

yaptıkları alıntıya göre;ağıza alınmayacak şeyler yazıyordu,ben yazmışım gibi görünüyordu..böyle birşeyi ne forum ortamında,ne sanal ortamın herhangi bi yerınde,nede özel mesajla hiçbir üyeye yapmadım,yapmam da.. :(

admıne durumu bıldırdım ama,belkı hala bazı üyelere öyle mesaj gelıyordur diye tedırgın oldum..

bi ilgimin olmadığını bilmenizi ıstedim,eğer öyle mesaj gelırse..şifremı de değiştirdım ama ne olur ne olmaz :(

çok üzüldüğüm bi durumdu..umarım tekrar etmemiştir... :angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
bikaç üyeden bana mesaj geldi...tanımadığım nıkler..kendılerine çok mustehcen mesaj attığımı söyleyerek üzüntülerini dile getırdıler..

bunlar olduğundada tatıldeydım,dönuşte mesajlarını aldım..

yaptıkları alıntıya göre;ağıza alınmayacak şeyler yazıyordu,ben yazmışım gibi görünüyordu..böyle birşeyi ne forum ortamında,ne sanal ortamın herhangi bi yerınde,nede özel mesajla hiçbir üyeye yapmadım,yapmam da.. :(

admıne durumu bıldırdım ama,belkı hala bazı üyelere öyle mesaj gelıyordur diye tedırgın oldum..

bi ilgimin olmadığını bilmenizi ıstedim,eğer öyle mesaj gelırse..şifremı de değiştirdım ama ne olur ne olmaz :(

çok üzüldüğüm bi durumdu..umarım tekrar etmemiştir... :angry:

Gerçi sen admine bildirdim diyorsun ama bana haber verdiğini sanmıyorum... Herneyse...

Bu tür şeyler nasıl olur... ve nasıl olmaması için çaba sarf edebilirsiniz:

nasıl olur:

1. Cafelerden katılır ve beni hatırla kutucuğunu işaretli bırakırsanız her isteyen hesabınıza girer ve istediğine mesaj gönderir istediğine kötü söz söyler

----- Çözüm: İnternet cafe lerden katılıyorsanız kesinlikle çıkış linkine tıklayınız ve çıkış yaptığınızdan emin olunuz....

2. şifrenizi şöyle seçtiyseniz rumuz0001 veya rumuz01 veya rumuz veya çok bilinene bir şifre seçtiyseniz çok çabuk tahmin edilir ve sonuçta hesabınız o kişinin ellerindedir...

-------Çözüm: şifrenizi kelime ve harflerden zor şeyler üzerine seçiniz örnek mi: kal01mak0393 gibi

3. Şifrenizi yakın arkadaşlarınız biliyorsa bir tanesi kötü çıkabilir..

-------Çözüm: Şifrenizi kimseye vermeyiniz ama hiç kimseye....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Nickin içinde eğer küçük L harfi geçiyorsa bu tür nickle kopyalanabilir. Yani göz aldatmacası şöyle anlatayım. Diyelim ki nickini " Dilek" nickinizi kopyalamak isteyen bir kişi küçük "L" harfi yerine büyük "ı" kullanarak görsel bir aldatmaca yapabilir. tabi tam terside yapılabilir büyük "ı" yerine Küçük "L" kullanılabilir.

bu içinde bu iki harfi barındıran nick kullanan arkadaşlar. Nicklerinin potansiyel kopyalarınıda şifrelerlerse bu tür olumsuzluklarla karşılaşmazlar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
Bu başlık cevaplara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.