Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Üstteki üyeyi görünce aklınıza ne gelio ?

*NATALIA*

Önerilen İletiler

• Cevaplar 3,5b
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

havai_fisek_04.jpg

Yorum yuk bilir o ;)

:lol: biliyom tabiiiiiiiiiiii

bursercan seni gorunce ilk almanya'ya tasindimizda karsi taraftaki komsularimiz aklima geliyorlar Erzurum'dandilar bizim sehirde tek 3 turk ailesi vardi :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yav bızım memlektınlılerın ne ısı var orda adamlara soguktan kacın dedıkte o kadarda uzaga demedık :)

yolla gerı gelsınler ben burda sogukta onlar sıcakta olmaz oyle sey soyle dekı sercan dıyo kı:benı dee alııınnnnn :)

yok demezler bızım ınsanımız oyledır.kabul edıldım hemen vıze ıslemlerıne baslıyom :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Üstte nyx fallen angel var. Onu fallen'i görünce aklıma önce folluk geldi, bizim tavuk kümesimiz vardı, folluklarından yumurta araklardım. Angel'ı okuyunca kelek geldi aklıma, kümesin yanında küçük bi bostanlık vardı, bazen kelek kavun gelirdi elime annem turşu yapardı kücümeninden. nyx'i okuyunca da kümesin üst tarafındaki traktörümüz geldi aklıma, teee o zamanlar yabancı markaydı, böyle bir modeldi. Hey gidi n.f.a.. Böyle yazınca da bak aklıma Nafia abla geldi. Güzel hatundu erken evlendi gitti. Bak şimdide aklıma bizim hatun geldi, anaaa ben onu arıcaktım be, unuttum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aklina ne cok sey gelmis oyle :D

ustekini gorunce aklima cok calismayi seven beri geliyor....

Kim o çok çalışmayı seven? Ben hiç alınmadım valla ne münasebet :D

du du du, bak geliyo, seni görünce aklıma yeni şeyler geliyo. bak bak bak.

İşte geldi, dayımın tarlasının ortasındaki yaşlı nar ağacı geldi şimdide aklıma. Kümesin yanına çıkınca o görünürdü oradan. Gidip nar yerdik böyle sulu sulu ekşi ekşi. Yanakların mı kırmızı ne, aklıma geldi işte. Şimdi şehirli olduuuk, mahalleyi doldurduk, sevinçliyiz hepimiz, yaşasın şehirimiz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kim o çok çalışmayı seven? Ben hiç alınmadım valla ne münasebet :D

du du du, bak geliyo, seni görünce aklıma yeni şeyler geliyo. bak bak bak.

İşte geldi, dayımın tarlasının ortasındaki yaşlı nar ağacı geldi şimdide aklıma. Kümesin yanına çıkınca o görünürdü oradan. Gidip nar yerdik böyle sulu sulu ekşi ekşi. Yanakların mı kırmızı ne, aklıma geldi işte. Şimdi şehirli olduuuk, mahalleyi doldurduk, sevinçliyiz hepimiz, yaşasın şehirimiz.

:lol:

yoksa sen benim koydenmisin :P nar dedin erik agaci aklima geldi ne guzel yerdik hep eksi eksi ....

turist omeri gorunce aklima kendi koyum geldi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:lol:

yoksa sen benim koydenmisin :P nar dedin erik agaci aklima geldi ne guzel yerdik hep eksi eksi ....

turist omeri gorunce aklima kendi koyum geldi

Sen kendi köyüm deyince de bizim eşeğin semeri geldi aklıma. Kardeşim hep semerin üstüne otururdu, bende büyüğüm diye arka tarafına ipin üzerine oturtulurdum. Tarlaya gidene kadar şeyimi ip keserdi, uyuz olurdum. Kardeşim paşalar gibi önde, ooohhh. Bide hayvan pislerdi giderken lap lap diye. Ağaçlar vardı, kuşlar cıvıldardı işte, muhtarın oğlu ibraaamlan imamın kız hatçe oynaşırlardı samanlıkta görmezden gelirdik, görürdük yinede. O zamanlar tohumlar fidana, fidanlar ağaca, ağaçlar ormana dönmeliydi yurdumda. İbraamın sağlam birkaç çam devirdiğini gördümdü gizliden.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.