Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

FETULLAH'IN AYAK SESLERİ/ VARAN-1

TGT ci KEMAL

Önerilen İletiler

FETULLAH GÜLENİN AYAK SESLERİ/ VARAN-1

Evet arkadaşlar , bu güne kadar Fetullah (namı-diğer *********) hakkında haddi hesabı olmayan kitaplar yazıldı,belgeseler yapıldı, fakat yinede bu rejim düşmanının Türkiye için ne kadar tehlikeli olduğu ve olacağı bir türlü anlaşılmadı/anlattırılmadı.Hatta büyük vatansever Necip Hablemitoğlu?nun şehit edilmesinde bile bütün oklar Fetullah?ı göstermesine rağmen arap-kürt ?partisi (AKP) hükümetinin fetullahçı-kürtçü iç işleri bakanı tarafından hasır altı edildi.

Kasım seçimlerinden sonra tek başına iktidar olan Fetullah havarisi her zaman uyguladıkları sinsi planlarla ,bu güne kadar yavaş yavaş ,hissettirmeden,hocalarının emirlerini yerine getirdiler.Ama yapılacak çok işler vardı ve artık yeterince zamanları yoktu.Gözlerini karartılar ve Fetullah?ın verdiği bir emirle ?Laikliğe ve Atatürkçülüğe Ölüm? isimli ilk somut operasyonlarını Van? da gerçekleştirdiler.

Evet Arkadaşlar bu operasyon yaklaşan Fetullah?ın ayak sesleriydi.Bu sese kısaca kulak verelim.

Fetullah?ın ayak sesleri/Varan-1

Operasyonu Yöneten: Fettullah Gülen ( Sabıkalı rejim düşmanı-kaçak)

Operasyon Adı: Laikliğe ve Atatürkçülüğe Ölüm

Operasyonu yapanlar:Arap-kürt-partisi(AKP) namı diğer Fetullah?ın havarileri

Operasyon Yeri ve Hedefi: Van / Vatan haini Saidi Kürdi?nin son vasiyetinin yarine getirilmesi.Van?da bu zibidinin adına onun görüşlerini öğretecek bir üniversite kurmak.

Operasyon Sonucu.:Kale ele geçirildi.Laik ve Atatürkçü komutan zindana atıldı.

Çok Kısa zamanda , bir nurcu vakıf olan ve operasyonun kaynağı olan ?Zehra vakfı? dosyasını açıklıyacağız.

Sevgili TÜRK GENÇLERİ, ATATÜRKÜ,okuyun,tanıyın,anlayın, ve onun sizlere bıraktığı bu kutsal emaneti bunlar gibi çapulculara bırakmayın.Ülkenize sahip çıkın.

Saygılarımızla

TGT

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

TGT'Cİ ARKADAŞLARIN AYZDIKLARINI ÖNCEDEN TAKİP ETMEK İSTEYENLER *****. ORG'A BAKABİLİR BU BİR

2. ŞU ANA KADAR KATILDIĞIM KATILMADIĞIM FİKİRLERİMLE SİZLERİ UZAKTAN İZLEDİM AMA BAZEN KAFADAN ATIYORSUNUZ NEDEN Mİ ?

3. ' Evet arkadaşlar , bu güne kadar Fetullah ******** hakkında haddi hesabı olmayan kitaplar yazıldı,belgeseler yapıldı, fakat yinede bu rejim düşmanının Türkiye için ne kadar tehlikeli olduğu ve olacağı bir türlü anlaşılmadı/anlattırılmadı.' ELİNİZ DE BİR BELGE VARSA AÇIKJLARSINIZ YOKSA İNSANLARA HAKARET6 EDEREK NEREYE VARILABİLİR Kİ ? BAKINIZ FORUM ARKADAŞLARIMIZDAN SAYIN HAKANBARANYİLDİRİM BENİ ÖLÜMLE TEHDİT ETTİ BANA HAKARET ETTİ, YALAN İSNATTA BULUNDU NE DEĞİŞTİ ?

4 'Kasım seçimlerinden sonra tek başına iktidar olan Fetullah havarisi her zaman uyguladıkları sinsi planlarla ,bu güne kadar yavaş yavaş ,hissettirmeden,hocalarının emirlerini yerine getirdiler.Ama yapılacak çok işler vardı ve artık yeterince zamanları yoktu.Gözlerini karartılar ve Fetullah?ın verdiği bir emirle ?Laikliğe ve Atatürkçülüğe Ölüm? isimli ilk somut operasyonlarını Van? da gerçekleştirdiler.' ALAKASI YOK . VANDA OLAN BİR HATA VARSA BU HUKUK SORUNUDUR, HAKİMLER ÇÖZER BUNU. BU BİR OPERASYON FALAN DA DEĞİLDİR. OPERASYON SAYGIDEĞER BÜYÜĞÜMÜZ OSMAN PAMUKOĞLU'NUN YAPTIKLARIDIR. ÖNÜNDE SAYGIYLA EĞİLİRİM.

5. 'Vatan haini Saidi Kürdi?nin ' SAİD KÜRDİ YA DA NURSLU SAİTİN VATAN HAİNLİĞİNİ KABUL ETMEK İMKANSIZ. BU KİŞİNİN SİYASİ DÜŞÜNCESİNİ BEĞENMEYEBİLİRSİNİZ, AMA VATAN HAİNLERİ ORADA DEĞİL, SİZ DAHA İYİ BİLİRSİNİZ ANKARADADIR.

6 'Sevgili TÜRK GENÇLERİ, ATATÜRKÜ,okuyun,tanıyın,anlayın, ve onun sizlere bıraktığı bu kutsal emaneti bunlar gibi çapulculara bırakmayın.Ülkenize sahip çıkın.' BU ÜLKEYE NASIL SAHİP ÇIKACAĞINI BU ÜLKENİN EVLATLARI İYİ BİLİR . ÖNERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. SİZ DE SEVGİYLE KALIN TGT'CİLER, YEŞİL.ORG'DA GÖRÜŞMEK ÜZERE. SEVGİYLE KAL.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Uzun zamandır burayı takip ediyorum, yazmamakta çok direndim ama dayanamadım.Sebebi ise bir insanın damarına basınca nasılda saldırıya geçiyor,savunduğu değerleri bir köşeye atıp göründüğü gibi değil de olduğu gibi görönüyor.

Evet bozan efendi sözlerim sana..Yaa arkdaş insan bu kadarmı 180 derece döner.Hani nerde insanlık sevgisi yunus emreler.mevlanalar.Yazık.

Belliki fetullahçısın.Sakın inkar edip kök muhabbetine dalma.Son yazdığın yazı her şeyi net olarak ortaya koyuyor.Anlamamak imkansız.

Ben bu adamların yazılarını başka sitelerdende takip ediyorum.Bazen ileri gidiyolar.Bazen benimde oha falan dediğim oluyor.Ayrıca *****.org. sitesini ilk açıldığından beri biliyorum.Zaten bir kaç yıldır.site çalışmıyor.Yani güncelleme yok.Bu adamların yazdıklarının tek bir satırı dahi o sitede yok.Neden böyle bir yanlışa düştünüz.Doğrusu sizin gibi "kök"ten din ci bir şahsa yakıştıramadım.Yalan günahtır.Ayıp.

Ayrıca size bir rivayeti söyleyeyim.Başka formlardaki muhabbetlerde duydum.**** sitesini hackleyen bu tgtcilermiş.(daha öceki versiyonu)

Neyse siz Vatan millet edebiyatıyla bu ülkenin genç beyinlerini ağınıza düşürmek için ışık evlerinizle "KÖK" salmaya devam edin.

Bu kürtçü arkadaşlara da bir kaç sözüm olacak elbet..Şimdilik bu kadar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Uzun zamandır burayı takip ediyorum, yazmamakta çok direndim ama dayanamadım.Sebebi ise bir insanın damarına basınca nasılda saldırıya geçiyor,savunduğu değerleri bir köşeye atıp göründüğü gibi değil de olduğu gibi görönüyor.

Evet bozan efendi sözlerim sana..Yaa arkdaş insan bu kadarmı 180 derece döner.Hani nerde insanlık sevgisi yunus emreler.mevlanalar.Yazık.

Belliki fetullahçısın.Sakın inkar edip kök muhabbetine dalma.Son yazdığın yazı her şeyi net olarak ortaya koyuyor.Anlamamak imkansız.

Ben bu adamların yazılarını başka sitelerdende takip ediyorum.Bazen ileri gidiyolar.Bazen benimde oha falan dediğim oluyor.Ayrıca *****.org. sitesini ilk açıldığından beri biliyorum.Zaten bir kaç yıldır.site çalışmıyor.Yani güncelleme yok.Bu adamların yazdıklarının tek bir satırı dahi o sitede yok.Neden böyle bir yanlışa düştünüz.Doğrusu sizin gibi "kök"ten din ci bir şahsa yakıştıramadım.Yalan günahtır.Ayıp.

Ayrıca size bir rivayeti söyleyeyim.Başka formlardaki muhabbetlerde duydum.***** sitesini hackleyen bu tgtcilermiş.(daha öceki versiyonu)

Neyse siz Vatan millet edebiyatıyla bu ülkenin genç beyinlerini ağınıza düşürmek için ışık evlerinizle "KÖK" salmaya devam edin.

Bu kürtçü arkadaşlara da bir kaç sözüm olacak elbet..Şimdilik bu kadar.

GEL KARDEŞİM HOŞGELDİN, TGT Mİ GÖNDERDİ ? MÜHİM DEĞİL.

1. Belliki fetullahçısın.Sakın inkar edip kök muhabbetine dalma. DEĞİLİM . GENEL ANLAMDA CEMAAT MANTIĞINA KARŞI OLUŞUM VE FERDİ DÜŞÜNCE SİSTEMİM BUNU İMKANSIZ KILMAKTA. HİÇBİR CEMAATİN YA DA PARTİNİN MÜNTESİBİ DEĞİLİM. ''FETHULLAHÇI'' DEĞİLİM. EĞER ÖYLEYSEM EN BÜYÜK YALANCI VE NAMERT, VE BİŞEREF VE HAYSİYETSİZ OLMAYI ALLAH HUZURUNDA KABUL EDİYORUM. SEN DE EĞER BEN ''FETHULLAHÇI'' DEĞİLSEM NAMERT, ******, HAYSİYETSİZ VE YALANCI OLMAYI ALLAH HUZURUNDA KABUL EDİYORSAN HODRİ MEYDAN. ( BU SÖZLERİMİ HAKARET ANLAMA, KURAN DA MEŞHUR LANETLEŞME AYETİ VARDIR, ONUN GİBİ DÜŞÜN ALLAH İNANCIN VARSA ALLAH HUZU8RUNDA BUNUN HESABINI VERECEĞİNE İNANIYORSAN BUYUR BEN HAZIRIM.

2. 'Bu adamların yazdıklarının tek bir satırı dahi o sitede yok' YAZDIKLARINI ORADAN ÖYKÜNDÜKLERİ BESBELLİ. BİRKEZ AVATARLARI BİLE ORADAN AŞIRILMA.

3. ''Neyse siz Vatan millet edebiyatıyla bu ülkenin genç beyinlerini ağınıza düşürmek için ışık evlerinizle "KÖK" salmaya devam edin.'' YİNELİYORUM, BEN EĞER IŞIK EVLERCİ BİR ADAMSAM ŞEREFSİZLİĞİ KABUL EDİYORUM, EĞERE DEĞİLİM DE BU İFTİRA İSE SİZ DE BUNU KABUL EDİYORMUSUNUZ.

SEVGİLİ TGT'CİK SEVGİYLE KAL.

GEL KARDEŞİM HOŞGELDİN, TGT Mİ GÖNDERDİ ? MÜHİM DEĞİL.

1. Belliki fetullahçısın.Sakın inkar edip kök muhabbetine dalma. DEĞİLİM . GENEL ANLAMDA CEMAAT MANTIĞINA KARŞI OLUŞUM VE FERDİ DÜŞÜNCE SİSTEMİM BUNU İMKANSIZ KILMAKTA. HİÇBİR CEMAATİN YA DA PARTİNİN MÜNTESİBİ DEĞİLİM. ''FETHULLAHÇI'' DEĞİLİM. EĞER ÖYLEYSEM EN BÜYÜK YALANCI VE NAMERT, VE BİŞEREF VE HAYSİYETSİZ OLMAYI ALLAH HUZURUNDA KABUL EDİYORUM. SEN DE EĞER BEN ''FETHULLAHÇI'' DEĞİLSEM NAMERT, ******, HAYSİYETSİZ VE YALANCI OLMAYI ALLAH HUZURUNDA KABUL EDİYORSAN HODRİ MEYDAN. ( BU SÖZLERİMİ HAKARET ANLAMA, KURAN DA MEŞHUR LANETLEŞME AYETİ VARDIR, ONUN GİBİ DÜŞÜN ALLAH İNANCIN VARSA ALLAH HUZU8RUNDA BUNUN HESABINI VERECEĞİNE İNANIYORSAN BUYUR BEN HAZIRIM.

2. 'Bu adamların yazdıklarının tek bir satırı dahi o sitede yok' YAZDIKLARINI ORADAN ÖYKÜNDÜKLERİ BESBELLİ. BİRKEZ AVATARLARI BİLE ORADAN AŞIRILMA.

3. ''Neyse siz Vatan millet edebiyatıyla bu ülkenin genç beyinlerini ağınıza düşürmek için ışık evlerinizle "KÖK" salmaya devam edin.'' YİNELİYORUM, BEN EĞER IŞIK EVLERCİ BİR ADAMSAM ŞEREFSİZLİĞİ KABUL EDİYORUM, EĞERE DEĞİLİM DE BU İFTİRA İSE SİZ DE BUNU KABUL EDİYORMUSUNUZ.

SEVGİLİ TGT'CİK SEVGİYLE KAL.

BU ARADA EKLEMEYİ UNUTTUM ;

DEMEK BUNCA ZAMANDIR ÖYLE KENARDAN İZLİYORDUN, SONRA BİRDEN BİR MUHALEFET ORTAYA ÇIKINCA SEN DE GELİVERDİN ARAMIZA. HADİ ÖYLE OLSUN. SEVGİYLE KAL.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bak güzel kardeşim;

1-Ben tgtci veya herneyse ondan değilim.Bunu ispatlamak için de senin gibi “yok öyleysem sen şerefsizsin,yok böyleysen ben ahlaksızım” gibi mahalle ağzı ile konuşmak tarzım değildir.Sizin gibi kuran ilmi ile haşır neşir bir zata böyle konuşmayı hiç yakıştıramıyorum.Dediğim gibi damarınıza basılınca göründüğünüz gibi olmaktan çıkıp olduğunuz gibi görünüyorsunuz.

2-Eğer ben bu adamlardan olsaydım yada bu adamlar beni yollamış olsaydı, e benim güzel kardeşim ben sana değil tgtcilere(ulan adamlar eğer bu yazdıklarımızı okuyorsa amma gülüyorlardır, tgtci falan!!) tgtcilere bir kamyon dolusu laf söyleyen kürtçü arkdaşlara laf söylerdim.seninle işim olmazdı.

3-Evet doğru bir ara yeşilin avatarını kullanıyorlardı.şimdi sen bundan yola çıktın adamların yazılarının oradan esinlendiğini söyledin.(daha önce oradan aldıklarını ima etmiştin!)...Sen olaya, yeşilin avatarını kullanıyorlarsa ondan esinleniyorlardır, şeklinde düz bir mantıkla baktın bense olaya şu yönden bakıyorum;Ben bilgisayar mühendisiyim,işim icabı bu hacj-ker larla içli dışlıyım.Arkadaşlarımdan bu tgt grupmu tgtcilermi herneyse bunların pkk ve kürt sitelerine yaptıkları birkaç temiz işi duydum.Ve inanmıyacaksın sevgili dostum, içlerinde yeşilin siteleride varmış.(tabii bu olaylar 2000-2002 yılları arsında olmuş)Ve yine inanmıyacaksın hack aleminde bir rajon varmış (usta hacker lardan bahsediyorum lamer lardan değil),indirdiği siteden , kurbanı simgeleyen bir resmi belli bir müddet avatar veya imza şeklinde kullanırlarmış)..Her neyse ben de olaya bu yönden bakıyorum.

4-Sıra geldi benim kim olduğuma..Ben Türküm,Türkçüyüm,Atatürkçüyüm…..

Belki,bu tgtlilerin yazılarını takip etme isteğim buradan kaynaklanıyor olabilir.Hemen şunu da söyleyeyim takip etmek onaylamak anlamına gelmez.

Ben hep şunu söylerim,sadece Galatasarayın olduğu bir lig düşünün.O Ligin ne tadı olur ne tuzu.öyle değimli?.Bunun yanında fenerde olacak trabzonda beşiktaşda işte ozaman güzel bir lig izleriz.Onun için bu ülkede dincisi, kürtçüsü, kökçüsü hepsi olmalı.

5-Ah be kardeşim “bozan” buraya yazmıyacağım yeminimi bana bozdurduğun için seni hiç affetmiyeceğim.

Bu konuyu uzatmanın bir anlamı yok.Özelliklede öyle uzun uzun yazıp karşısındaki insanıda uzun uzun yazmaya mecbur bırakmak bana uygun değil.Zira bunun için zamanım yok..Lütfen cevap hakkımı kullanacağım ithamlarda bulunmayın.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yani BOZAN,ne biçim bir yorumdur bu...Yukarıdaki yazıya iyice bak...İp diye bahsettiğim şey "kukla"yı tutan iptir...Bunu bu şekilde yorumlayıp ortalığı velveleye vermek nasıl bir akıl ürünüdür?bu konu üzerine konuşmayı gereksiz buluyorum...

Yukarıda yazılanlar sizin anladığınız gibi değil bakın hakanbaran'n cevabı ,sanırım gözünüzde bir bozukluk var yada umarsızca sağa sola çamur atmak hoşunuza gidiyor.

Umarım artık iftira atmazsınız insanlara göz göre göre bunu yapıyorsunuz.

Şimdide bana saldırırsınız ama sadece bu cevabı bana da sorduğunuz için buraya kopyaladım. Hakanbaranyıldırım gelince yoksunuz gidince sağa sola soruyorsunuz oda yetmiyor başka konu başlıklarında bunu malzeme yapıyorsunuz yazıkkk çok yazık.

Bu gerçekten basitlik.

Orda burda hakan beni ölümle tehdit etti diye geziyorsunuz.Düştüğünüz durum beni acaip eğlendiriyor.Çünkü böyle bişey yok adam açıklıyorda sizden kurtulamıyor

Kolay Gelsin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bak güzel kardeşim;

1-Ben tgtci veya herneyse ondan değilim.Bunu ispatlamak için de senin gibi “yok öyleysem sen şerefsizsin,yok böyleysen ben ahlaksızım” gibi mahalle ağzı ile konuşmak tarzım değildir.Sizin gibi kuran ilmi ile haşır neşir bir zata böyle konuşmayı hiç yakıştıramıyorum.Dediğim gibi damarınıza basılınca göründüğünüz gibi olmaktan çıkıp olduğunuz gibi görünüyorsunuz.

.

.

.

5-Ah be kardeşim “bozan” buraya yazmıyacağım yeminimi bana bozdurduğun için seni hiç affetmiyeceğim.

Bu konuyu uzatmanın bir anlamı yok.Özelliklede öyle uzun uzun yazıp karşısındaki insanıda uzun uzun yazmaya mecbur bırakmak bana uygun değil.Zira bunun için zamanım yok..Lütfen cevap hakkımı kullanacağım ithamlarda bulunmayın.

BÜYÜK ADAMLAR ;

1. BÜYÜK ADAMLAR YA , ONLAR BİLDİRİR, YAZAR VE GİDER. TARTIŞMAYA GEREK DUYMAZLAR, TENEZZÜL ETMEZLER. BİRİSİ ÇIKIP DA İTİRAZ EDERSE ONA FARKLI BİR ARKADAŞLA YANIT VERİRLER.

2. Ben tgtci veya herneyse ondan değilim TGT'Cİ İLETİŞİM, TGT'Sİ KEMAL VE TGT'Cİ OLMAYAN KÜRŞAT HOŞGELDİNİZ.

3. Evet doğru bir ara yeşilin avatarını kullanıyorlardı. HALA KULLANIYORLAR, AYNI ZAMANDA TGT'Cİ İLETİŞİMİN DE AVATARI ORADADIR. DÜN BENİM HABER VERMEMLE PEK ÇOK ARKADAŞ BUNU GÖRDÜ.

4.Sıra geldi benim kim olduğuma..Ben Türküm,Türkçüyüm,Atatürkçüyüm….. EEE NE YAPALIM ?.

5. 'Ah be kardeşim “bozan” buraya yazmıyacağım yeminimi bana bozdurduğun için seni hiç affetmiyeceğim.' YAZMAK İSTEMEYEN YAZMAZ KİMSEYİ ZORLAMADIK.

FETULLAH'IN AYAK SESLERİ/ VARAN-1

1. GELELİM KONU İLGİLİ SON AÇIKLAMAMIZA. BOZAN VE EKİBİ YANİ BİZLERİN DE SÖYLEYECEK SÖZLERİ HER ZAMAN OLMUŞTUR OLACAKTIR. FETHULLAHIN AYAK SESLERİ ADLI YAZIDA FETHULLAHIN AY6AK SESİ İLE HİÇBİRŞEY BULMAK MÜMKÜN DEĞİLDİR. SEVGİLİ TGT'Cİ İLETİŞİM, TGT'Cİ KEMAL VE TGT'Cİ OLMAYAN KÜRŞAT BEY DERSLERİNE İYİ HAZIRLANAMAMIŞLARDIR. VANDA OLNA BİR YÖK HÜKÜMET YANİ HÜKÜMET DEVLET YANİ AKP DEVLET GERİLİMİDİR OKADAR.

2. ZEHRA ÜNİVERSİTESİ MALUMUNUZ NURSLU SAİTİN BİR PROJESİDİR. ÖZELLİKLE GENÇLİK DÖNEMİ SİYASİ TERCİHLERİNİ HİÇ BENİMSEMEDİĞİMİZ NURSLU SAİTİN ZEHRA MEDRESESİ PROJESİ BURADAKİ KENDİ İFADESİ İLE CAHİL HALKI AYDINLATMAK GİBİ BİR DÜŞLÜNCEDİR. ŞİMDİLERDE YENİ KİTABI ÇIKAN VE BİZ BOZAN GURUBUNCA AR5TIK BU İŞİ BIRAKMASI GEREKEN TARİHÇİ HALİL İNALCIKIN DA BENZER BİR DÜŞÜMNCESİ OLMUŞTUR. O DA DERKİ EĞERE ZAMANINDA BİZ GÜNEYDOĞUDA ENSTİTÜ AÇSAYDIK BUGÜNKÜ HADİSELER OLMAZDI. BİZ İNALCIKIN BU AÇIKLAMASINI YAŞININ İLERLEMESİNE BAĞLIYORUZ. YANİ BU ZEHRA ÜNİVERSİTESİ TGT'Cİ İLETİŞİMİN YA DA BİR BAŞKASININ KEŞFİ DEĞİLDİR, VAROLAN ÖLÜ BİR PROJEDİR. HEPSİ BU.

3. GELELİM FETHULLAH GÜLENE . SİYASİ TERCİHLERİNİ GİZLİ TUTTUĞU İÇİN BİR ŞEY SÖYLEYEMEYİZ. DİNİ KONULARDAKİ GÖRÜŞLERİNİ İSE BOZAN GURUBU OLARAK BİR KISMINA HİÇ KATILMAZKEN KÜÇÜK BİR KISMINI OLUMLU BULUYORUZ. SİZ ANLAMAZSINIZ AMA YAZALIM, KELAM İLGİLİ GÖRÜŞLERİ TIPKI RAHMETLİ NURSLU SAİT GİBİ ZAYIFTIR. AMA İBADAT HUSUSUNDAKİ BİLGİLERİ DOĞRULUK PAYI YÜKSEK BİLGİLERDİR. HEPSİ BU.

4. tgtcilere bir kamyon dolusu laf söyleyen kürtçü arkdaşlara laf söylerdim. SEVGİLİ TGT'Cİ İLETİŞİM , TGT'Cİ KEMAL VE ONLARLA BİR İLGİSİ OLMAYAN TGT'Cİ OLMAYAN KÜRŞAT KÜRTÇÜLERE NE SÖYLEYECEĞİNİZ SİZİ İLGİLENDİRİR BİZİ DEĞİL.

SEVGİYLE KAL.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Vay be! bozan grubu..o da güzel..

Bana bakın bozacılar , bu allah kitap ayaklarıyla bu memleketi ne hale getirdiniz.Birde utanmadan vatanseverlikten bahsediyorsunuz.Öbür topic te kürt bir arkdaş demişti sizin ipinizi cekeceğiz.Ben onun kadar hoş görülü değilim aslında sizin gibilerin ****** lazım.(bak buda mecazi anlamlıdır.yoksa beni tehdit ediyorlar diye yaygara yapma)..

Bundan sonra sana cevap vermiyorum..Aslında benim bu kürtçü arkadaşlarla tartışmam gerekir ama insanda ne tartışma zevki bıraktın ne de hevesi..

Her neyse...

Tekrar yeni grubunuz hayırlı olsun..

Bozacılar "benlen polimiğine girmeyin" arkadaşlar..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

SEVGİLİ HAKANBARANYİLDİRİM İPİMİZİ KESMEK İSTESE DE SEVGİLİ TGT'Cİ OLMAYAN KÜRŞAT KAFAMIZA SIKMAYA ÇALIŞSA DA BU ÜLKEYİ BÖLEMEYECEKSİNİZ, BU CUMHURİYETİ YIKMAMAYACAKSINIZ, ATATÜRK'ÜN İLKELERİNİ DEĞİŞTİREMEYECEKSİNİZ. SEVGİYLE KAL.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Fettullah gülen ve gurubuna bağlı bugün 400 e yakın okul var ve bunlar islamı ve türk kültürüne yayan misyonerler güney afrikadan tutunda amerkaya kadar okulları var ve bir sürü insanı islamiyete kazandırıyorlar bunlar somut bilgidir bana somut bilgi getirin siz ne yapıyorsunuz kaç kıtaya gittiniz bu ülkenin kültürünü ve bayrağını sallandırıp türkülerini söyletiyrsunuz ne yaptın hayali senaryolarla kompol teori uzmnanı olmuşssunuz yav siz zaten başka bir şeyde beklenemez klasik 70 li yıllardan kalma tarihi eserlerle muhatab olmam bile yanlış ama ilk ve son kez bu adamların açtığı topice yazı yazıyorum bakın güney kore de insanlar 18 saat çalışıyor samsung lg gibi global markalrı var siz niye biz fakir bir ülkeyiz biz lg den daha iyi cd wrıter çıkatıcaz demiyorsunuz somut bir şeyler yapmıyorsunuz bu ülke için yoksa siz sağla solla kafayı sıyrdınız psikoloğa mı ihtiyacınız var ? Bu ülkede ALLAH rızası için sağ sol ideolojik çatıışmalrı bırakın ne geldiysse o aptallık yüzünden geldi siz 70 li 80 yıllarda insanalr vicdansızca sağ sol kvramları için kendi kardeşini bile öldürmüştür bu ülkede bu ülke bu pislikleri yapr iken almanya süper ekonomiye koşuyordu japonya teknolijide biz geliyruz diyordu amerika emperyalizmi iyice güçlendiriyordu sizn mantalinizde olanlar ise birbirini öldürüyordu ben fethullahçı değilim bu arada ama saygı duyarım okullarından dolayı bırakın artık ideojik paranoyalrı ab ülkerinin gsmh kişi başına yıllık 25 bin euro bizim gsmh 4$ bunu tartışın artıık bu ülkeye ideolojik kavgalrla çökertmeyin daha fazla saçma sapan insanların rant sağladığı guruplara hizmet etmeyin artık artık geçmişten örnek ben size diğecek başka bir şey bulamıyorum yazık çok yazık

demiyorsunuz somut bir şeyler yapmıyorsunuz bu ülke için yoksa siz sağla solla kafayı sıyrdınız psikoloğa mı ihtiyacınız var ? Bu ülkede ALLAH rızası için sağ sol ideolojik çatıışmalrı bırakın ne geldiysse o aptallık yüzünden geldi siz 70 li 80 yıllarda insanalr vicdansızca sağ sol kvramları için kendi kardeşini bile öldürmüştür bu ülkede bu ülke bu pislikleri yapr iken almanya süper ekonomiye koşuyordu japonya teknolijide biz geliyruz diyordu amerika emperyalizmi iyice güçlendiriyordu sizn mantalinizde olanlar ise birbirini öldürüyordu ben fethullahçı değilim bu arada ama saygı duyarım okullarından dolayı bırakın artık ideojik paranoyalrı
fettullah gülen ve gurubuna bağlı bugün 400 e yakın okul var ve bunlar islamı ve türk kültürüne yayan misyonerler güney afrikadan tutunda amerkaya kadar okulları var ve bir sürü insanı islamiyete kazandırıyorlar bunlar somut bilgidir bana somut bilgi getirin siz ne yapıyorsunuz kaç kıtaya gittiniz bu ülkenin kültürünü ve bayrağını sallandırıp türkülerini söyletiyrsunuz ne yaptın hayali senaryolarla kompol teoristi olmuşssunuz yav siz zaten başka bir şeyde beklenemez klasik 70 li yıllardan kalma tariğhi eserlerle muhatab olmam bile yanlış ama ilk ve son kez bu adamların açtığı topice yazı yazıyorum bakın güney kore de insanlar 18 saat çalışıyor samsung lg gibi global markalrı var siz niye biz fakir bir ülkeyiz biz lg den daha iyi cd wrıter çıkatıcaz demiyorsunuz somut bir şeyler yapmıyorsunuz bu ülke için yoksa siz sağla solla kafayı sıyrdınız psikoloğa mı ihtiyacınız var ? Bu ülkede ALLAH rızası için sağ sol ideolojik çatıışmalrı bırakın ne geldiysse o aptallık yüzünden geldi siz 70 li 80 yıllarda insanalr vicdansızca sağ sol kvramları için kendi kardeşini bile öldürmüştür bu ülkede bu ülke bu pislikleri yapr iken almanya süper ekonomiye koşuyordu japonya teknolijide biz geliyruz diyordu amerika emperyalizmi iyice güçlendiriyordu sizn mantalinizde olanlar ise birbirini öldürüyordu ben fethullahçı değilim bu arada ama saygı duyarım okullarından dolayı bırakın artık ideojik paranoyalrı ab ülkerinin gsmh kişi başına yıllık 25 bin euro bizim gsmh 4$ bunu tartışın artıık bu ülkeye ideolojik kavgalrla çökertmeyin daha fazla saçma sapan insanların rant sağladığı guruplara hizmet etmeyin artık artık geçmişten örnek ben size diğecek başka bir şey bulamıyorum yazık çok yazık
demiyorsunuz somut bir şeyler yapmıyorsunuz bu ülke için yoksa siz sağla solla kafayı sıyrdınız psikoloğa mı ihtiyacınız var ? Bu ülkede ALLAH rızası için sağ sol ideolojik çatıışmalrı bırakın ne geldiysse o aptallık yüzünden geldi siz 70 li 80 yıllarda insanalr vicdansızca sağ sol kvramları için kendi kardeşini bile öldürmüştür bu ülkede bu ülke bu pislikleri yapr iken almanya süper ekonomiye koşuyordu japonya teknolijide biz geliyruz diyordu amerika emperyalizmi iyice güçlendiriyordu sizn mantalinizde olanlar ise birbirini öldürüyordu ben fethullahçı değilim bu arada ama saygı duyarım okullarından dolayı bırakın artık ideojik paranoyalrı. Bana çabuk acil eylem projelrinizi bildirin bu kafayla sizden hiç bir şey çıkmayacağını biliyorum ancak lakırdı saçma sapan paronoyak haberlerleri dosya açıklıcakmış amcam birazda dosya yapsanız bu ülke için fabrika nasıl kurarız teknolojiyi nasıl geliştiriz hadi hazırlayın bekliyruz ülke bunlarla kurtulur siz kimsiniz emniyetmisniz yada askeriyemisiniz dosya açıklamak sizlerimi kaldı acıyorum size kendi yazmış kendi açıklıyor amcam bence sen mit in başına geç batarız bu ülkeyi paranoyak yaparsınız bırakın ekonmiyi falan bak şu şunba şu demiş bence siz paparazzisiniz bence magazincilik yapın bu ülkeye daha az ararınız dokunur uçmuşssunuz siz sahi sizin okulunuz var mı dünyanın heryerinde orada bizm bayrağımız dalgalandırıyormusnuz? Bizim türk kültürümüzü yayıyormusnuz yoksa neden yapmıyorsunuz bence sizin gurub bir fabrika filan kursun istihdam sağlasın ve bunu üzerinde yoğunlaşsın bak o zaman bu ülkeyi kurtarmaya başlamışsın demektir. Bende yazarım hemd aklına hayaline gelemiyecek saçma sapan şeyler yazarım yoksa sizin aranızda bir rant kavgası mı var ????? (Bakın mesla tgt gurubu bizi tekrar sağ sol olaylarına geri götürmek için bizi tekrar içten mahvetmek için yahudi masonlar tarfından finanse edilmiş bir gurubdur nasıl güzel bir sallama oldu dimi sizin gibler gibi bu çok kolay bırakın hayali işlere gerçeklere dönün artık SAYGILAR
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İşte gene takiye yapmaya başladı... Bozan irticayı savunuyorsun? Açıkca söyle irticacımısın değilmisin?

Bu adamların yazdığı her yazıya katıldın, ama seninle ilgili bir şey söylediler hemen adamlar şuradan buradan oldu değilmi...! Helal olsun sana işte TAKİYE diye buna derim....

Herkese saldır ama sıra sana gelince bu adamlar tu ka ka oldular....

http://www.turkish-media.com/forum/index.php?showtopic=3029

http://www.turkish-media.com/forum/index.php?showtopic=5062

http://www.turkish-media.com/forum/index.php?showtopic=4158

bunlar örnekleri....

Yahu Bozan sen bir irticacımısın onu bize bir söyle? Cumhuriyeti savunmak adına yoksa altınımı kazmaya çalışıyorsun...

Biz biliyoruzki Fetullah Gülen kendini Amerikaya satmış bir VATAN HAİNİ...

bak bak ne kadar tehlikeli kelimeler kullanıyor adam kaçıp Amerikalara gitmiş bizim ki neler diyor... İşte bunun adı takiye...

Sen bir irticacımısın onu söyle de adını koyalım... Vatan hainlerini destekleyen bir irticacı....

Dahası Amerikan ekmeği yiyen bir D... Vatan Haini...

Sende onu savunduğuna göre sende bir irticacısın çıkıyor ortaya....

Açık açık yaz sen bir irticacımısın?

GEL KARDEŞİM GEL SEN DE GEL.

1. İRTİCACI DEĞİLİM İRTİCAYA LANET OLSUN.

2. TAKİYECİLERİN KİMLER OLDUĞUNU KÜRT İSTİLASI ADLŞI TOPİCTE HEP BERABER GÖRDÜK. TRENİ KAÇIRMAYIP SİZ DE ATLAMIŞTINIZ HATIRLARSANIZ ?

3. TÜM PEKAKA VE HİZBULLAH SEMPATİZMANLARI VE YARDAKÇILARI, BİZCE ŞEREFTEN YOKSUNDUR, NAMUSTAN BERİDİR. BU ÜLKENİN EN ÖNEMLİ SORUNUDUR. SEVGİYLE KAL. SİZİ DE AYNI SAMİMİYETTE AÇIKLAMAYA BEKLİYORUZ. BUYRUN. SEVGİYLE KAL.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
FETULLAH GÜLENİN AYAK SESLERİ/ VARAN-1

.

.

Sevgili TÜRK GENÇLERİ, ATATÜRKÜ,okuyun,tanıyın,anlayın, ve onun sizlere bıraktığı bu kutsal emaneti bunlar gibi çapulculara bırakmayın.Ülkenize sahip çıkın.

Saygılarımızla

TGT

bir kere forumda nasıl konuşulacağını öğren ******* demişsin sayın fettullah gülene aslında bir bakımada kendi kaliteni belli etmişsin hakkında bir kitap okudun mu acaba?okumadıysan okumanı öneririm sana ve senin gibilere çok şey öğretecektir.ayrıca mahalle ağzı konuşmalarına son versen diyorum çünkü burası mahalle değil ve fettullah gülen senin komşun değil.amerikaya sağlık problemleri yüzünden gittiğini bilmiyorsun herhalde.ama bilsen bile kaçak damgası vurmak hoşuna gidiyor dimi. konuş dur nasıl olsa ağzı olan konuşuyo...

Tarih: Düzenleyen: ChatMaster
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

arkadaşlar merhaba

birkaç kez bu siteye giriyordum bu artışmayı okudum.

şunu gördüm ki çok şey bilmek veya okumak insana terbiye vermiyor. TGT kemal kardeşim sen önce biraz terbiye öğren de sonra yaz. bir insanı sevmeye bilirsin ama ona hakaret etme hakkına sahip değilsin.ayıca 80 yıldır siz kemalistler(= koministler)in yapamadıklarını bu zat ve onun etrafında toplana insan grupları başarmaktadır.ee ne demişler meyvalı ağaç taşlanır. başaramadıkça başkalarına çamur atmaktan başka bişey yapamıyorsunuz. :homestar: yıllardır hep aynı komplo teorisi.yeni bişey bulun.söyle bana 4 sene öncesini söyle ne vardı ve şimdi ne var. ????

artık bu ülke sizin gibi bazı şeylerin ardına sığınarak bu ülkeyü kominist kore veya aç kalmış kübaya çeviremeyecek.

Allah'ın on pulunu bekleye dursun on kul;

Bir kişiye tam dokuz, dokuz kişiye bir pul.

Bu taksimi kurt yapmaz kuzulara şah olsa;

Yaşasın, kefenimin kefili karaborsa!

Kubur faresi hayat, meselesiz, gerçeksiz;

Heykel destek üstünde, benim ruhum desteksiz.

Siyaset kavas, ilim köle, sanat ihtilaç;

Serbest, verem ve sıtma; mahpus, gümrükte ilaç.

Bülbüllere emir var: Lisan öğren vakvaktan;

Bahset tarih, balığın tırmandığı kavaktan!

Bak, arslan hakikate, ispinoz kafesinde;

Tartılan vatana bak, dalkavuk kefesinde!

Mezarda kan terliyor babamın iskeleti;

Ne yaptık, ne yaptılar mukaddes emaneti?

Ah! küçük hokkabazlık, sefil aynalı dolap;

Bir şapka, bir eldiven, bir maymun ve inkılap!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

fethullah gibi hocalara lanet olsun lanet olsun ulkesini satanlara sattiranlara lanet olsun din istismari yapanlara ve onlara hizmet edenlere lanet olsun. ben cok iyi bilirim fethullahin dershanelerinde ne olup bittigini cok iyi bilirim il muftulugu ile fethullah dershanesinin ayni bina icinde oldugunu.cok iyi bilirim dini kullanarak insanlari nasil zehirlediklerini secilmis ogrencilerin dersten sonra yukari kattaki konferans odasinda bu ulkenin nasil parcalanmasi gerektigini anlatanlari cok iyi bilirim.nur evlerinde ne olup bittiginide cok iyi bilirim bu adamlarin nasil ve ne icin bu kadar buyuk finans kaynaklari ile teskilatlandiklarinida bilirim zaten bunlari bilmesem ortaya cikip kendimi yirtmam ates puskurmem sinir krizlerine girmem bosyere bu ulke icin iyi seyler yapildigini gorsem. tekrar tekrar LANET OLSUN BU ULKEYI BOLMEYE CALISANLARA...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

fethullah gibi hocalara lanet olsun lanet olsun ulkesini satanlara sattiranlara lanet olsun din istismari yapanlara ve onlara hizmet edenlere lanet olsun. ben cok iyi bilirim fethullahin dershanelerinde ne olup bittigini cok iyi bilirim il muftulugu ile fethullah dershanesinin ayni bina icinde oldugunu.cok iyi bilirim dini kullanarak insanlari nasil zehirlediklerini secilmis ogrencilerin dersten sonra yukari kattaki konferans odasinda bu ulkenin nasil parcalanmasi gerektigini anlatanlari cok iyi bilirim.nur evlerinde ne olup bittiginide cok iyi bilirim bu adamlarin nasil ve ne icin bu kadar buyuk finans kaynaklari ile teskilatlandiklarinida bilirim zaten bunlari bilmesem ortaya cikip kendimi yirtmam ates puskurmem sinir krizlerine girmem bosyere bu ulke icin iyi seyler yapildigini gorsem. tekrar tekrar LANET OLSUN BU ULKEYI BOLMEYE CALISANLARA...

:D

sevgili kardeşim sen de hocaefendinin grubuna girip de istediğini elde edemeyenlerdensin.anlaşılan o. kardeşim sen bi ....ok bilmiyorsun ve sadece saçmalıyorsunevet lanet olsun dinimizi istismar edenlere ve dinimize ve m bu ülkede birşey yapmak isteyenlere hakaret edenlere.ve çamur atanlara senin gibi saçmalayanlara. önce belgelerini :shuriken: çıkarırsın işte şurda şu yapıldı mburda bu yapıldı dersin onda sonra ne söyleyeceksen söylersin.ama sen ne yapıyon sıkıyorsun kim inanır senin gibilerea.ancak senin gibiler inanır. BİR DE

'LANET OLSUN BU ÜLKEYİ BÖLMEYE ÇALIŞANLARA' demişsin evet aynen katılıyorum.ve bundan da anlıyorum ki bu ülkeyi çok düşünüyorsun.bu da güzel.bu ülkeyi düşünmek onun herşeyine sahip çıkmaaayıa gerektirir.DİNİNE kültürüne ve DİLİNE ama sen de buanlara özen gösteren bir tavır görmedim.mesela adam gibi bir isim kullanabilirdin.ee gerçi işkembeden konuşuan birinden böyle incelikler beklemek de pek mümkün değil yani.

bugüne kadar cemaatin yaptığını kim yapabilmiş .kim istiklal marşımızı myabancılara okutabilmiş. kim ne başarmış ha.???? kim ne başarmaış.. :angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

senin gibi basit insanlar insanlarin kullandigi nickleri ile dalga gecmeyi cok severler basta ne zayif bi karaktere sahip oldugun anlasildi bu guzel :)sayin (muebbet68) yazilarindan anladigim kadari ile sende fethullahci grubundan olanlardansin o grupta oldugun icin sana laf anlatmaya bile kalkismiyacagim cunku ezik ve kapasitesiz beynin o laflari anliyamiyacak. sizlere otelerden haber getiren hoca efendinize gelince sadece ben degil iliskide oldugu butun ulkeler artik ne oldugunu anlamaya basladilar. benim anlattiklarimda arkadaslarimdan duydugum ve benim bizzat kibrisa universite okumaya gidecek arkadasimla birlikte ona yurt ararken yasadiklarimizdir.maalesef olan olaylari gorunce belgeleyemedik ya kusura bakmazsin umarim.hocan gorevlerini ogrenip amerikadan donunce ona sorarsin ama oda buyuk ihtimalle bizi kafir ilan eder vatan haini oluruz biz onun gozunde ve sende haliyle hemen oracikta inanirsin hocana.

onun icin sen bosver bu isleri aklin ermez. kimin vatansever kimin vatanhaini oldugu biliniyor bilinmesi gereken yerlerde. sen bizim gibi basit insanlari kafana takma muebbet68 once adam olmayi sonra yorum yapmayi ogren aklinida basina al senin durumunu hic ic acici gormuyorum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

senin gibi basit insanlar insanlarin kullandigi nickleri ile dalga gecmeyi cok severler basta ne zayif bi karaktere sahip oldugun anlasildi bu guzel :)sayin (muebbet68) yazilarindan anladigim kadari ile sende fethullahci grubundan olanlardansin o grupta oldugun icin sana laf anlatmaya bile kalkismiyacagim cunku ezik ve kapasitesiz beynin o laflari anliyamiyacak. sizlere otelerden haber getiren hoca efendinize gelince sadece ben degil iliskide oldugu butun ulkeler artik ne oldugunu anlamaya basladilar. benim anlattiklarimda arkadaslarimdan duydugum ve benim bizzat kibrisa universite okumaya gidecek arkadasimla birlikte ona yurt ararken yasadiklarimizdir.maalesef olan olaylari gorunce belgeleyemedik ya kusura bakmazsin umarim.hocan gorevlerini ogrenip amerikadan donunce ona sorarsin ama oda buyuk ihtimalle bizi kafir ilan eder vatan haini oluruz biz onun gozunde ve sende haliyle hemen oracikta inanirsin hocana.

onun icin sen bosver bu isleri aklin ermez. kimin vatansever kimin vatanhaini oldugu biliniyor bilinmesi gereken yerlerde. sen bizim gibi basit insanlari kafana takma muebbet68 once adam olmayi sonra yorum yapmayi ogren aklinida basina al senin durumunu hic ic acici gormuyorum...

ah canım kardeşim.bak yine aynı hataları yapıyorsun.ben fethullahçı falan değilim. bu bir iki senin nicknle de dalga geçmedim ama ne yaparsın kapasite eksikliği çok görmüyorum. cahilliğine veriyorum. üç adamlığıma gelince senden öğrenecek değilim.ayrıca yorum yapmasını da. bi de bizim gibi basit insanlar demişsin..sen önce TÜRK OLMASINI ÖĞREN. YÜCELER YÜCESİ RABBİME şükürler olsun ki kapasite de var bak yine sallamışsın.yakışıyor mu ama senin gibi vatansevere(!)OTELLER FALAN sen hiçbirşey anlayamayacak kadar kendini kaybetmişsin vah kısmetsiz kardeşim. kızmıyorsun değil mi kardeşim falan diyorum ama gerçi sen şimdi bu kesi vatanı bölmek için bana kardeşim diyor diye bir teori üretirsin. dikkatli olmak lazım dersin.hem eğer ben ve sen de grup içindeysek nasıl oluyor da ikimiz çok farklı şeyler söyleyebiliyor ? ha hani biliyordun bak arkadaşların anlatmış yine mışlı muşlu konuşuyorsun.deliller yine muallakta kaldı.maalesef siz yalan söylüyorsunuz.önyargılı ve olaylara hep tek taraftan bakmanın acizliği ne diyebilirim ki.

doğru benim aklım ermez:

yalan dolan ile devran sürmeyi

ben ne bilem beyim bu beyler bilir

milletin başına çorap örmeyi

ben ne bilem beyim bu beyler bilir

doğru kimin vatan haini olduğunu bilen biliyor.ne kadar ucuz değil mi vatan hainliği. meğer bu üklkenin bayrağını bir başka ülkede dalgalandırmak vatan hainliğine girermiş de biz bilmiyoruz bizim istklal marşımızı başka ülke vatandaşları söylüyor ya vatan hainliği İLAHİ FETULLAH HOCA SEN NASIL Bİ HAİNLİK YAPTIN BÖYLE SANA NE. BU BEYZADELERDEN DAHA MI İYİ BİLECEKSİN VATANSEVERLİĞİN NE OLDUĞUNU. BAK NE GÜZEL KOMİNİST KOMİNİST YAŞAYIP GİDERDİK.OKUL AÇTIRIP DA NE YAPACAKSIN. YA BUNLARDAN SANA NE BE HOCA BUNLAR ÇOK DAHA İYİSİNİ BİLİR.

Suç Olsa Da

Ne diyorsa İslam dini

Uyacağız suç olsa da

Gerçeği örten kefeni

Yırtacağız suç olsa da.

Alnımız ak, yüzümüz ak

İslam olan olmaz korkak

Batıla batıl Hakka Hak

Diyeceğiz suç olsa da.

Çiçeklenir sevda serde

Cihad, düğün olur merde

Nur-u Kuranı her yerde

Yayacağız suç olsa da

Baba, Ana, Bacı, Kardaş

Ehl-i küfre açtık savaş

İslamın yoluna can baş

Koyacağız suç olsa da.

Cihad bize bayram düğün

Ta doğuştan haşre değin

Her an zikrullah gömleğin

Giyeceğiz suç olsa da.

Mana doldurmuş içleri

Gam mı maddenin suçları

Dine taş atan hiçleri

Sustururuz suç olsa da.

Şair : Abdurrahim Karakoç

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sen varya gercekten dolma bi adammissin ya. tabi adamligin da tartisilacak konular arasinda :)sen hala istiklal marsindasin okullardasin aksama kadar hocalari dinleyecegine ac oku ne olup bitiyor bu dunyada hocan neler yapiyor sozde vatanseverlik altinda. basta rusya ve digerleri ne oldugunu anladi hoca efendinin . rusya senin hocanin okullarini kapatti merak ettinmi acaba niye kapatti diye? sen hala savunmadasin yazimdada (yasadiklarim) ve arkadaslarimdan duyduklarim diye yazdim bu arkadaslar senin gibi kiytirik insanlardan olusmuyor dikkatini cekerim. hadi sen benim anlattiklarimi bosver peki mit,savci,mahkeme raporlari yalanmi soyluyor soyluyor dersen zaten bu ulkeyi bu ulke icin hayatini ortaya koyanlari inkar ediyorsun demektir. o zaman senin bu vatani nasil sevdiginde tartisilacak bi duruma geliyor yazdigin siirdede olaylari neye gore degerlendirip yorum yaptigin belli. boyle adamlara vatansever denmiyor bu ulkede zaten senin sahip oldugun karakter imam hatip lisesinden mezun olupta ataturk bustune saldiranlarinki ile birbirine cok benziyor. kisacasi dedigim gibi hersey biliniyor bilinmesi gereken yerlerde rahat ol sen. sana bir oneri her vatan millet sakarya diyene inanma sakaryada bize karsi savasanlarin kullandigi bir kopekde olabilir ben vatanseverim diyen kisi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sen varya gercekten dolma bi adammissin ya. tabi adamligin da tartisilacak konular arasinda :)sen hala istiklal marsindasin okullardasin aksama kadar hocalari dinleyecegine ac oku ne olup bitiyor bu dunyada hocan neler yapiyor sozde vatanseverlik altinda. basta rusya ve digerleri ne oldugunu anladi hoca efendinin . rusya senin hocanin okullarini kapatti merak ettinmi acaba niye kapatti diye? sen hala savunmadasin yazimdada (yasadiklarim) ve arkadaslarimdan duyduklarim diye yazdim bu arkadaslar senin gibi kiytirik insanlardan olusmuyor dikkatini cekerim. hadi sen benim anlattiklarimi bosver peki mit,savci,mahkeme raporlari yalanmi soyluyor soyluyor dersen zaten bu ulkeyi bu ulke icin hayatini ortaya koyanlari inkar ediyorsun demektir. o zaman senin bu vatani nasil sevdiginde tartisilacak bi duruma geliyor yazdigin siirdede olaylari neye gore degerlendirip yorum yaptigin belli. boyle adamlara vatansever denmiyor bu ulkede zaten senin sahip oldugun karakter imam hatip lisesinden mezun olupta ataturk bustune saldiranlarinki ile birbirine cok benziyor. kisacasi dedigim gibi hersey biliniyor bilinmesi gereken yerlerde rahat ol sen. sana bir oneri her vatan millet sakarya diyene inanma sakaryada bize karsi savasanlarin kullandigi bir kopekde olabilir ben vatanseverim diyen kisi.

sen de pek cahil biriymişsin be kardeşim.sana daha önce dediğim gibi fethullahcı felan değilim ama deveye hendek atlatmaya benzedi durum biraz at gözlüğü nü çıkar da sağa sola bak.adamlığıma laf atıp durma senden adam olduğumu tüm cihan anlar.neyse böyle basitliklere girmem ben.

anladığım kadarıyla ve gözüken de o cumhuriyet tin dolduruşuna fena gelmişsin ya biraz da başka gazetelere bak.neyse doğru okullar kapatılmış nedenini bilmiyorum.(adresini ver istersen de biraz kına göndereyim ne dersin.)senin gibi de şöyledir diye atlamıyorum gerçi bizim ülkede sazan enflasyonu var ya.benim okuduğum kitap gazete vs şeylerin yanında senin sülalenin okuduklarını toplasan çeyrek etmez biz bu kalın gözlükleri boşuna takmadık beyzade.senin anlattıkların cumhuriyetin herzaman yazdığı ve her seferinde de mahkum olduğu yazılar.papağanlar da çoğalmış bak bizim ülkede. zaten senin yazdıklarını ben yıllardır duyuyorum da nedense hep sizin gibiler yaşıyor bu olayları. mit demişsin savcı demişsin ya bu ülkede ne savcılar ne mit raporları gördük canım kardeşim hepsi düzmece yazılar ve hepsi de biryerlece yazılmış ve çizilmiş olanlardır. ha bi savcı vardı dava açti nuh mete yüksewl miydi neydi sahi ne çıktı onun düzmece iftiralarını8n sonucu ben söyleyim dava düştü çünkü iftiralara dayanıyordu.

bak bana hakaret et ne dersen de ama vatanseverliğime dil uzatırsan......... neyse hakaret olur diye yazmıyorum. ben bu vatan için bir bacağımı verdim sen ne yaptın? allaha şükür ben öyle karaktersiz de değilim.bilmeden nasıl da sallıyorsun. ha bi de ben imam hatipli de değilim ve eğer atatürk büstüne saldıran birisi de varsa terbiyesizliğin en ağırını yapmış ve onu kesinlikle tasvip etmem mümkün değil.sen söylem bakalım atatürke saldıran kendini bilmez densize bu hakareti yapıyorsun da benim efendim peygamberime yapılan terbiyesizliğe ne diyorsun.evet ben her vatan millet diyene inanmam.çünkü bügün vatan millet diyenler geçmişte vatan ve millet diyenlere faşist gerici kafatasçı diyorlardı ne değiştiyse birden milliyetçi kesildiler.

bazı düşlüncelerine katılıyorum.mesela biliniyor bilinmesi gereken yerlerde ve hep de orda kalacak ve sırası geldiğinde herşey ortaya çıkacak ve bu ülkeyi nasıl geri götürmeye çalıştıklarını göreceğiz.

ha bu arada tekrarlamakta yarar var ben fethullahcı değilim.sadece onun yaptıklarını takdirle karşılayan. YÜCE TÜRK MİLLETİNİN KÜRŞAT BAKIŞLI BİR NEFERİYİM.

''ÜSTTE MAVİ GÖK ÇÖKMEDİKÇE ALTTA YAĞIZ YER YARILMADIKÇA SENİN İLİNİ VE TÖRENİ KİM YIKABİLİR'' YOLUMUZ BÜYÜK TURAN'A KADARDIR. REHBER KUR'AN HEDEF TURAN GERİSİ YALAN

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

olaylara bakis acin ve tarzin ne kadar kulturlu oldugunu gosteriyor. :) vatan icin bacagini vermissin ama bu vatani kimin sevip kimin sevmedigini hala ogrenememissin sana daha hicbirsey yazmiyacagim cunku senin beynin kilitlerle dolu. bu arada fethullah efendinin okullarinin kapatilmasinin sebebi abd ve ingiltereye casusluk yapildiginin farkedilmesindendir. vatansever fethullahi goruyoruz ne isler karistiriyor :) cok kulturlu muebbet68 hadi bye bye sana

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

AKP NİN AÇILIMINI ÇARPITMAYIN LÜTFEEEEN.....

Açılımı: Amerika'yı Kalkındırma Partisi..kesinlikle Arap-Kürt partisi değil..alakası yok..Arapları sevdiğini düşünmüyorum... Amerika ne derse o!!

Bu arada yukarda bir kürşat bakışlı varmış..selam ülkücü...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

olaylara bakis acin ve tarzin ne kadar kulturlu oldugunu gosteriyor. :) vatan icin bacagini vermissin ama bu vatani kimin sevip kimin sevmedigini hala ogrenememissin sana daha hicbirsey yazmiyacagim cunku senin beynin kilitlerle dolu. bu arada fethullah efendinin okullarinin kapatilmasinin sebebi abd ve ingiltereye casusluk yapildiginin farkedilmesindendir. vatansever fethullahi goruyoruz ne isler karistiriyor :) cok kulturlu muebbet68 hadi bye bye sana

tıpkı senin gibi değil mi? bak birinin sevdiğini diğeri sevmez sevmek zorunda da değil dir zaten. Bugün özellikle 2.dünya savaşı sonrasında amerika ve rusya bir hakimiyet mücadelesine girmişler ve batı bloku bu savaştan galip çıkmıştır.Rusya bir süre yaklaşık bir 9 yıl bocalama devri geçirdikten sonra PUTİN döneminde tekrar atağa geçti.ve tekrar -eskisi gibi olmasa da- güçlenmeye başladı ve genelde batı özelde is ABD ile mücadeleye başladı.UKRAYNA, GÜRCİSTAN ve kırgızistan seçimleri de bu mücadelenin stadyumu oldular. BEN Rusyanın tekrar güçlü bir devlet olarak eski hakimiyet hinterlandına hakim olmak üzere çatışmaya-silahlı mücadele değil- girecektir. herkes ÇİN'e bakıyor evet ÇİN bir yükselen değer ama hiçbir zaman rusya gibi tehlike oluşturamaz abd açısından.

Bu okul meselesi de bir mücadele alanı olarak karşımıza çıkabilir.rUSYA ÖTEDEN BERİ KENDİ AVRASYA POLİTİKASI ÇERÇEVESİNDE TÜRKİYEYİ DIŞLAYAN BİR POLİTİKA İZLEMEKTE VE BİZİ ABD'ninyanında yer alan ülke olarak kabul ediyor.ve dolayısıyla bizi düşman olarak görüyor.SENCE rUSYA NEDEN HEP iRAN'IN NÜKLEER PROGRAMINA DESTEK VERİYOR? Bİ DÜŞÜN.BU KONUDA SANA BİR KİTAP TAVSİYE EDEYİM.(ALEKSANDR DUGİN:RUS JEOPOLİTİĞİ)BU KİTAPTA RUSYANIN ÜÇ EKSENLİ POLİTİKASINI GÖRECEKSİN TABİ OKUDUN MÖU BİLMİYORM.. NE DEMEK İSTEDİĞİMİ O ZAMAN ANLARSIN. okul olayının ne olduğunu bilmiyorum. nedeni sadece CUYMHURİYET VE O zevatlara hizmet eden medya grupları iddia ediyor.işin ucunda CUMHURIYET OLDUĞU İÇİN PEK İNANDIRICI GELMİYOR. MESELA SEN KENDİNİ BENİM YERİME KOY. SEN MESELA YENİ ŞAFAK VEYA AKİT GAZETELERİNE İNANIYORMUSN.EMİNİM FARKLI BAKIYORSUNDUR BU GAZETELERİN YAZDIKLARINA. TIPKI ONUN GİBİ. NEYSE BU ÜLKEYİ NE SEN NE DE BEN BU TİP TARTIŞMALARLA KURTARAMAYIZ VE HEPİMNİZ SEN BEN O FARKETMEZ BU ÜLKEYİ BEN DAHA İYİ SEVİYORUM SEN İYİ DEĞİLSİN TARTIŞMALARIYLA BİR YERE VARAMAYIZ.BENCE BEN SENİ OLDUĞUN GİBİ KABUL EDİYORUM.SEN BEN VE BENİM GİBİLERİ İÇİNE SİNDİREBİLİYOR MUSUN.İŞTE BİZ O ZAMAN ''ÇAĞDAŞ MEDENİYETLER SEVİYESİ''NE YÜKSELEBİLİR VE HATTA ONLARI GEÇEBİLİRİZ. BUNA İNAN.

SANA HAYATINDA BAŞARILAR DİLİYORUM... EMİNİM ÖYLE DE OLACAKSIN.BEN BU ÜLKE İNSANINA KENDİMDEN DAHA ÇOK İNANIYORUM.YETER Kİ BERABER OLALIM......... :excl:

AKP NİN AÇILIMINI ÇARPITMAYIN LÜTFEEEEN.....

Açılımı: Amerika'yı Kalkındırma Partisi..kesinlikle Arap-Kürt partisi değil..alakası yok..Arapları sevdiğini düşünmüyorum... Amerika ne derse o!!

Bu arada yukarda bir kürşat bakışlı varmış..selam ülkücü...

SELAM BAŞKAN....

MAALESEF OLAMADIK. BELKİ DE ÜSTAD'IN dediği gibi biz, yolu adım adım bilmeyen ve geç giden biri olduk ve SAKARYA^NIN TÜRKÜSÜNDEN BİR NEBZE FAYDALANAMADIK VE SAKARYA OLAMADIK.

EY GENÇ!!! YOLUMU ADIM ADIM BİLİRSİN

ERKEN GEL BENİ EVDE BULAMAYABİLİRSİN!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.