Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

virüs prog tavsiye edin

Önerilen İletiler

sizden virüs müdür spy mı trojen mi neyse ismi hepsi aynımı

yoksa onlar nedemek ...

bunları bulup silecek program tavsiyesi istiyorum

adsl 256 3 gb limitli kullanıyorum su an internet hızımı test etim

215 e 26 çıktı

veri alış verişine bakıyorum

alınan : 4.329.765 bayt

gönderilen : 427.762 bayt

yalnz bu veri bazen alınan 4.329.765 ise gönderilen 2.500.455 oluyor yarı yarıya

bazende hiçbir sayfaya giremiyorum yada 1dakikayı buluyor bir siteye girmek

alış gönderişe bakıyorum alış 10.855 gönderilen 45,965 yani gönderilen fazla oluyor

bu nedemek bunun bir karar varm yani alışa göre giden nekadar olmalı bu bilgisayarda virüs veya trojen mi var demek

ayrıca ben internette hicbir ***** içerikli siteye girmiyorum normal bilinen siteler bilmediğim epostaları acmam yalnız arada bir mp3 indiriyorum yani sarkı falan bazende arkadaşlar kısa videola gönderiyor onları indiriyorum acaba ne giriyosa bunlardanmı giriyor

ayrıca birde bende suan kurulu olan

Mcafee Virusscan Enterprise v8.0i

McAfee Anti-Spyware Enterprise v8.0

Mcafee Virusscan Enterprise v8.oi patch 11 var bunlar nedir biri gönderdi kurdum

biraz alıs verisi düzeltti gibi yalnız bunlardan önce norton 2005 vardı bunları kurunca o kayboldu

bununu üstün birde

Bitdefender 8 Free Edition i kurdum 3mcafe bitanede bitfender var

birde

Kerio Personal Firewall Version: 4.2.0 indirdim ama daha kurmadım bunuda kurimi

yoksa nasıl olsun 2 3 yazılım olsa birşey olurmu

bilenlerden kullananlardan yorum bekliyorum

hepinizden ALLAH razı olsun burdaki arkadaşlardan bayagı birseyler öğreniyorum

sağolun

teşekkürler bana üşenmeyip ayrıntılı açıklama yaparsınız dimi

çünkü daha acemiyim belkide sorularımdan anlaşılıyordur

hüseyin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

arkadasım ben bitdefender,mcfee, antivir benim zaman zaman kullandıklarım... bitdefender benim tercihim.. alınan gönderilen byte lar internet hızıyla alakalı... bahsettiğin virüsler değişik değişik.. tirojenler indirdiğin programlarla, spywarelerde actığın web sayfasıyla gecer bildiğim kadarıyla.. bitdefender firewall kurarsan çok sorun yasamazsın... ama yinede 20000 çesit virüs var.. hiçbisey kesin değil.. xxx sitelerede girip çıkabilirsin onlada alakalı değil... tek yapman gereken indirdiğin dosyaları virüs taramasından gecirmek kullanmadan önce.. eğer su anda pc çok yavassa ya yediğin virüsler dolayıdır ki pc konusunda çok profesyonel değilsen format attırman gerekir... eğer virüsten dolayı değilse kurduğun 4 virüs programındandır.. pc ni kasıyor olabilirler.. bir diğer ihtimalde kullandığın servis sağlıyıcından dolayı olabilir.. ben adsl kullanıyorum ve zaman zaman benzer türde problemler yasıyorum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Nod32erim başka bir şey demem ev kullanıcıları için ha iş ağıdır ramler 2048 dir ağ bağlantısı uyud yada 1024 tür o zaman Norton internet security, ya da karspersky kullanrısın kasmadan. öbür türlü sistem kaynaklarının yarısını emiyor norton ve karspersky.

Ama Nod32 hem yılın anti virüs programı seçildi hemde sistemi zerre kadar yormuyor. Msn messenger bile ondan fazla sistem kaynğaı kullanıyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Nod32 derim ama bulman lazım zor en güzeli kardeşim Norton2005 şaşmaz. bu arada avast öneren kardeş !!! avast pc timer ın yanında cayır cayır dönüyo ya iyi güzel demi :biggrin: o kendi halinde dönerken senin pc nereye dönüyo :biggrin: bugüne kadar yazılmış en salak program ne derseniz? avast derim bunu kurucaana sadece içim rahat etsin güvenlik önemli değil diyosan sana avast dan daha kaliteli bi program öneririm AVG free nerdenmi bulcan inndir.com a bi uğra AVG yaz search et :homestar:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Virüs programından çok Önemli olan Programın bilgisayarı ne kadar zorladığı ve hattını ne kadar yavaşlattığı.

norton,pccilin,avast,nod32,panda,kasperskay,bitdefender,fprot (dos ortamında),antivir

bunları kullandım antivir bundan iki sene önce virüsü buldugundA hata Verip kapanıyordu o kadar düzeltmişlerki Şu an kullandığım antivir bilgisayarda varlığı ile yokluğu internet ve yavaşlatma adına Belli değil virüslere karşıda gayet güzel bence ... tabi bunun yanında Ad-Awere , xoftspy yada sybot gibi bir program daha bulundur. deneyin bence ama yinede bunlara güvenmemek gerekir Tam olarak sistem geri yüklemeyede güvenmeyin bilgisayarın bazı virüsler Silebilir :) bilgisayarın imagesini alın cd yada bilgisayarın formatlanmayacak bir bölümüne o zaman işiniz daha garanti olur o nasıl olur derseniz bide onumu yazacam şimdi kitapgibi de bulabilirsiniz ghost :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaş bence sen diğer programları geç kaspersky'ye aban. kaspersky sayesinde her türlü torjan, spy bulabilirsin. ayrıca kaspersky'nin internet sayfalarına firewall koyma özelliği de var. girdiğin sayfalara koruma yapıyo, sana anında bi saldırı olduğunda da haber veriyo. çok sağlam bi program. bilgisayarı çok zorlamıyo. kesinlikle kullan.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kasper sky da kullandım :) frewall özelliğide yapıyo güzel ama karşılığında internetinde etki yapıyor Bağlantın hızlı ise sorun yok ama ADSL de 512 Gibi bir hız kullanıyorsan etkiler Ayrıca saldırıdan bahsetmişin bilgisayarlara o zaman Güdümlü roket yerleştirelim :)) DOS Saldırılarından korunmak için :) Şaka Bir Yana trojanmış worm muş şuymuş buymuş gibi şeylerden korunmanın en önemli yolu virüs programını güncel tutman :) Tabi benim ki güncel diyebilirsiniz güncel olmayanlar var Yazma Hemen :) Ayrıca Bir gerçek var Ben Antivir kullanıyorum ama Gayet memnunum Yanlız Bir Ankette AVAST uzak ara önde

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 6 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
Misafir H@Y€LP€R€

kapersky derim başka bişey demem ;) harika bi program :D bugüne kadar bütün antivirus programlarını denedim hepsi 5 para etmez .. ama kaspersky heryonuyle harikadır . 2010 a kadar işe yarayan bi cd keyde buldun mu benim gibi sırtın yere gelmez :grin:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.