Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

En iyi saç ekim merkezi neresidir?

Smyrna

Önerilen İletiler

• Cevaplar 72
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Gönderilen Görseller

merhaba ben geçen sene Gülten Ünveren hanıma ektirdim saçlarımı iyiki de ekimimi yaptırmışım saçlarıma tekrar kavuştum çok mutluyum istediğim gibi şekil verebiliyorum saçlarıma Gülten hanıma minnettarım kellik problemimi kökünden çözdüğü için

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Merhaba,

Ben kendime saç ekimi yaptırdım, kök hücre tedavisi kullandılar... Erkek kardeşimde şu anda yaptırmaya hazırlanıyor. İstanbul Estetik international hastanesine, doktor Cihan Timur ve ekibine  cok teskkur ederim gerçekten ülkemize böyle doktorlar böyle çalışma şekilleri ve samimiyet gerekkli. Düşünen varsa ücretsiz muayne bile yapıyorlar arayabılrsnz..saygılar 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Selam arkadaşlar geçen sene ****** saç mezoterapisi yaptırdım saçlarım da çok dökülmeler olmuştu aralardada iyice açılmalar olmuştu hafta da bir kez olarak toplam 8 seans gittim ben çok etkisini gördüm sağolsunlar çok yardımcı oldular bu süreçte bana şuan saçlarım hem gür hemde eskisine göre daha parlak benim gibi sıkıntısı olan arkadaşlara tavsiye ederim…

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

Merhaba  benim saçlarım Gülten Ünveren hanımın kontrolünde ekildi.  Ekim sırasında herhangi bir sorun yaşamadım Gülten hanım işini iyi yapıyor çünkü.  Ekimin yapıldığı ortam gayet temiz kullanılan aletler metal değil fue aletleri hepsi cam uçlu özel aletler  hastasına ve yaptığı işe değer veren bir saç ekim kordinatörü kendisi. Ben çok memnun kaldım gönül rahatlığı ile saç ekimi yaptırmak isteyen arkadaşlara da tavsiye edebilirim. Saç ekimi fotoğraflarımda linkte mevcuttur. Sevgiler…

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 4 ay sonra...

Buradaki yazılar çok güzel bilgilendirici olmuş. Aşağıda  bulduğum sitede de merkezler hakkında liste yapılmış

1- Lale Keskin Saç Ekim Merkezi

Saç ekimi fiyatları : 4.000TL – 9.000TL
Ataşehir/İstanbul

2- ASMED Hair

Saç ekimi fiyatları : 40.000TL – 60.000TL
Ataşehir/İstanbul

3- Muttalip Keser Saç Ekim Merkezi

Saç ekimi fiyatları : 20.000TL – 40.000TL
Çankaya/Ankara

4- İsveç Klinik

Saç ekimi fiyatları : 5.000TL – 9.000TL
Şişli/İstanbul

5- Jale Senyurt Saç Ekim Merkezi

Saç ekimi fiyatları : 4.000TL – 8.000TL
Çankaya/Ankara

6- Hayati Akbaş – FBM Tıp Merkezi

Saç ekimi fiyatları : 6.000TL – 12.000TL
Atakum/Samsun

7- Acıbadem Hastanesi Saç Ekimi

Saç ekimi fiyatları : 7.000TL – 15.000TL
İstanbul

8- Arenamed

Saç ekimi fiyatları : 4.000TL – 8.000TL
Acıbadem/İstanbul

9- Clinic Hair

Saç ekimi fiyatları : 6.000TL – 12.000TL
Bayraklı/İzmir

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Yukarıdaki arkadaş çok doğru yazmış Türkiye'de en iyi saç ekimi Lale Keskin ve Dr. Hüseyin Kandulu yapıyor. Ben geçen Hüseyin Kandulu'ya saç ektirdim saçlarım çok iyi oldu ama Lale Keskin'e de saç ektiren arkadaşım var onun saçları da çok güzel oldu. Saç ekimi yaptıracak arkadaşların iyi araştırmasını tavsiye ederim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Neopital zaten Dr. Hüseyin Kandulu'nun yeri kendisi saç ekimi yapmıyor yetiştirdiği özel ekibi yapıyor. Saç ekimi için Neopital klinik ile iletişime geçilmesi gerekir.

Hermest Hair Clinic zaten ismini tüm dünyaya başarı ile duyurmuş Türkiye'nin en iyi saç ekim merkezi.

Diğer merkezler için birşey söyleyemem ama zaten Neopital ve Hermest türkiye'nin en iyi klinikleri ama hangisi daha iyi bilemem. Bu ikisinden hangisini seçersen seç pişman olmazsın

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Uzun süredir saç ekim yaptırmayı düşünüyordum ve yaptığım tüm araştırmalar hep beni hermest saç ekim merkezine çıkartıyor. Hermest hair clinicte saç ektirmeyi düşünüyorum ama internette yaptıranların çok fazla yorumlarını göremedim. Burada saç ektiren var mıdır? varsa hermest saç ekim merkezi hakkında olumlu-olumsuz yorumlarınızı paylşırsanız sevinirim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Dünyada saç ekimi yaptırmak için en iyi yerler: TOP 5 ülke

5c5ad572a0f46.jpeg?v=1549460355

Kalite kaybı olmadan paradan tasarruf etmek için denizaşırı bir saç ekimi mi arıyorsunuz? Yurtdışında saç ekimi için en iyi yerlerin neler olduğunu bilmek ister misiniz? Saç ekimi yapmak için okumaya devam edin, teklifleri karşılaştırın ve en iyi ülkeyi seçin.

Bu En İyi Hastane Sıralaması, 346 klinik karşılaştırmasına dayanan Bookimed sağlık ekibi tarafından oluşturulmuştur. Aşağıdaki hastaneleri aşağıdaki kriterlere göre seçtik: 1) hasta incelemelerimiz, 2) klinik başarı oranları, 3) doktorların deneyimi ve 4) yüksek kalitede bakım sağlamak için yenilikler. Bu bilgi hastane temsilcileri tarafından ve onların sorumluluğu altında verilmektedir.

Sıralama, yetenekli yatarak tedavi yerleri hakkında bilinçli bir karar vermeleri için hastalara bilinçlendirme materyali sağlamayı amaçlamaktadır ve bir eylem çağrısı değildir. Seçim senin.

Saç ekimi fiyatlarını dünya çapında da karşılaştırabilirsiniz.

Bookimed hasta görüşüne göre,

Yurtdışına saç ekimi yapılabilecek en iyi 5 yer:

Türkiye
     Güney Kore
     Tayland
     Polonya
     Litvanya

Saç ekimi için hangi ülkenin en iyi olduğunu merak ediyorsanız, aşağıdaki derecelendirmeye bakın.

Türkiye neden denizaşırı saç ekimi için en iyi yer?

5dadb9b12bc4e.jpg

Türkiye'de sağlık turizmi, büyük devlet tıbbı yatırımları ve rekabetçi fiyatlar nedeniyle seçilebilir.

Yaklaşık. 800.000 gelen hasta her yıl tedavi için Türkiye'yi seçmektedir.

Bunlardan en az 100.000'i Türkiye'yi her yıl dünyada saç ekimi için en iyi yer olarak seçiyor. Ve bu sayı artıyor.

Avantajları:

Düşük maliyetli. Türkiye, Avrupa ülkelerinden ve bazı Asya'dan (Güney Kore veya Tayland gibi) 2-3 kat daha düşük ve ABD'den 5 kat daha düşük saç ekimi sunmaktadır. Ortak klinikler tarafından sağlanan verilere göre, yakl. Türkiye'de saç ekiminin maliyeti Güney Kore'de 1.600 dolar - Tayland'da 3.900 dolar - Avrupa'da 8.000 dolar - ABD'de 4.000-9.000 dolar - 15.000 dolara kadar.
    Yüksek başarı oranı. İşbirliği yaptığımız Türk klinikleri saç ekimi başarı oranının% 98'ini sağlıyor.
    Hızlı tedavi düzenlemesi. Türkiye, Bookimed versiyonuna göre en kısa sürede saç ekimi yapılabilecek en iyi ülkelerden biri. Bir hastaya hemen bir prosedür uygulanması gerekiyorsa, Türkiye'ye seyahatin düzenlenmesi sadece birkaç gün sürebilir.
    Her şey dahil paketler. Türk klinikleri, transfer, konaklama, dil yardımı ve özel kozmetik bakım ürünlerini de içeren prosedürün maliyetini sunmaktadır. Çoğu durumda, diğer ülkelerdeki klinikler sadece prosedürü, tıbbi sarf malzemelerini ve doktor ücretini içeren fiyatı sağlar.

Neden Güney Kore, yurtdışına saç ekimi için en iyi yerler arasında?

5dadbac3d34a4.jpg

Yaklaşık 50.000 uluslararası hasta, Kore'yi saç ekimi de dahil olmak üzere denizaşırı kozmetik cerrahi için en iyi ülke olarak görüyor. Gerçekleştirilen ameliyatların sayısı ve kalitesi konusunda plastik ameliyatlar için dünya başkentidir.

Avantajları:

Yapılan ameliyatların sayısı ve kalitesi ile ilgili kozmetik ameliyatlar için dünya başkenti.
     Uygun fiyatlar. Kore, Türkiye (yaklaşık 1.600 $) veya Hindistan (yaklaşık 1.300 $), ancak ABD'den 2-3 kat (8.000-15.000 $) daha pahalı tıbbi hizmetler sunmaktadır. Bu nedenle, Güney Kore Amerikalı hastalar için saç ekimi yaptırmak için harika bir alternatif.
     Dil engeli - bir hastanın (İngilizce konuşmayan) bir dil yardımına ihtiyacı vardır.
     Saç ekimi için paket fiyatları nadir bir seçenektir - transfer, tercüman servisi ve konaklama ek olarak ödenir.

Tayland neden denizaşırı saç ekimi için en iyi ülkeler arasında?

5dadbba99e7b4.jpg

Tayland ayrıca yurtdışında kozmetik prosedürler almak için popüler ülkelerden biridir. ISAPS'a göre, yılda yaklaşık 150.000 bu tür operasyonlar gerçekleştirilmektedir. Birçok insan Tayland'ı deniz aşırı saç ekimi için en iyi ülke olarak görüyor.

Tayland klinikleri raporuna göre, Tayland ABD, Avrupa, BAE, Kanada, Avustralya'dan hastalar arasında en iyi yer.

Avantajları:

Geniş doktor deneyimi. Birçok yerel vatandaş, Taylandlı doktorların bu alanda mükemmelliğe ulaşmasını sağlayan plastik ameliyatlar alıyor. Ayrıca, uzmanlar yurtdışına saç ekimi yapma becerilerini geliştiriyor ve daha sonra Tayland'da yeni bilgiler uyguluyorlar.
    Uygun fiyatlar. Tayland makul saç ekimi fiyatları sunuyor - Avrupa ülkelerinde veya Güney Kore'de olduğu gibi, ancak ABD'den (15.000 $ 'a kadar), Kanada (yaklaşık 16.000 $), Avustralya'dan (30.000 $' a kadar) yaklaşık 2-4 daha düşük. Bu ülkelerden birçok hasta Tayland'ı dünyada saç ekimi için alternatif ve en iyi yer olarak görüyor.
    Tedavi ve dinlenme kombinasyonu. Tayland sadece saç ekimi için en iyi yer değil, aynı zamanda dünyaca ünlü bir tesistir. Böylece bir hasta saç ekimi sonrası bu ülkede tatil için kalabilir.

Polonya neden saç ekimi için en iyi ülkeler arasında?

5dadbbcbb496e.jpg

Örneğin bu ülke saç ekimi için Türkiye veya Tayland'dan daha az popüler. Bununla birlikte, Polonya tıbbi tesisleri uygun fiyatlar sunar ve yüksek kalitatif prosedürler sağlar. Bazıları dünyadaki en iyi saç ekimini yapar (örneğin, Dr.Turowski Saç Ekimi Kliniği). Yani, Polonya ayrıca saç ekimi için en iyi yerlerin Bookimed sıralamasına dahil edilmiştir.

Avantajları:

Avrupa'da en iyi fiyatlar. Polonya, ülkedeki genel fiyat politikası nedeniyle tıbbi prosedürün ucuz maliyetlerini sunmaktadır. Buradaki saç ekimi operasyonu, Batı Avrupa ülkelerine göre yaklaşık% 20-40 daha düşüktür. Üstelik buradaki konaklama ve yemekler de ucuz.
    Saç ekimi için en iyi teknikler. En yenilikçi ARTAS robotu, Polonya tıbbi tesislerinde FUE saç ekimi yapmak için kullanılır. Saç greftlerini manuel olarak yapmaktan daha doğru bir şekilde koymak için bir cihazdır.
    Gelişmiş altyapı. Polonya'nın dünyanın hemen her yerinden saç ekimi için ülkeye ulaşmak kolaydır. Seyahat ücretlerini önemli ölçüde azaltan birçok düşük maliyetli uçuş var.
    Ilıman iklim. Aşırı yüksek veya düşük sıcaklıklar yoktur, bu nedenle insanlar bu ülkede saç ekimi sonrası iyileşme sırasında kendilerini rahat hissedeceklerdir.

Dezavantajları:.

Dil yardımı, transfer, konaklama gibi hizmetler fiyata dahil değildir ve ayrıca ödenir.

Neden Litvanya yurtdışına saç ekimi için en iyi ülkeler arasında?

5dadbbf2db539.jpg

Uygun fiyatları ve yeni teknolojilerin uygulanması nedeniyle Litvanya'yı denizaşırı saç ekimi için en iyi ülke olarak seçtik.

Litvanya'nın henüz uluslararası hastalar arasında çok popüler olmadığını belirtmek gerekir. Bununla birlikte, bu ülke kozmetik cerrahide mükemmel sonuçlar elde ediyor.

Avantajları:

Düşük maliyetler. Litvanya'da saç ekimi fiyatları Avrupa'nın en düşük fiyatları arasındadır. Ayrıca tıbbi hizmetler, yemekler, konaklama ile de ilgilidir.
     Avrupa içinde düşük maliyetli uçuşlar. Seyahat masraflarından tasarruf etmenizi sağlayabilir. Örneğin, Londra'dan Vilnius'a gidiş dönüş yakl. Berlin'den Vilnius'a yaklaşık 20-40 dolar.
     Hızlı saç ekimi düzenlemesi. Bookimed'den gelen talepten birkaç gün sonra Litvanya'da saç ekimi alabilirsiniz.

Dezavantajları:

Sınırlı sayıda saç nakli tıbbi tesisi.
     Saç ekimi yapmak isteyen hastalar arasında ülke çok popüler değil.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tarih 27.05.2020 at 18:57 , Bilirkişiyim dedi:

Uzun süredir saç ekim yaptırmayı düşünüyordum ve yaptığım tüm araştırmalar hep beni hermest saç ekim merkezine çıkartıyor. Hermest hair clinicte saç ektirmeyi düşünüyorum ama internette yaptıranların çok fazla yorumlarını göremedim. Burada saç ektiren var mıdır? varsa hermest saç ekim merkezi hakkında olumlu-olumsuz yorumlarınızı paylşırsanız sevinirim

eksisözlük ve donanımhabere bakarsan arkadaşım bir çok kişinin oraya saç ekimi yaptırıp memnun olduğunu görebilirsin. Hermest saç ekim merkezinde saç ektirerek en doğru kararı verirsin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...

Saç ekimi konusunda ne yazık ki öyle bir ortama düştük ki iyiyi ve kötüyü ayırt etmek artık çok zor. Ama bana göre artık belli kriterleriniz olmalı bunu araştırırken. Ve ekşi sözlük dahil hiçbir yere itibar etmemeniz faydanıza olacaktır. Araştırıp doğruya karar verirken ne yapmanız gerekiyor?

-Saç ekimi merkezleri işi sürüme vurdular. Adını birazcık duyuranlar hemen ekip kiralayıp günde 20cinsel ilişki30 ekim sayısına çıkıyor. Bu durum içler acısı gerçekten. Sağlık konusu bu kadar ticarete dönüştürülmez. 

-Reklamlara aldanmayın lütfen, reklamla pazarlama yolu olarak binlerce yol oluşturuyor kendine. Hybrid, gold, pro gibi tabirlere kesinlikle itibar etmeyin zaten uygulamanın adı da şeklide gayet açık ve nettir. 

-Ciddi bir estetik operasyondan bahsediyoruz, 8cinsel ilişki9cinsel ilişki10 saatlik, bir üniteye yakın kan kaybettiğiniz ve direkt olarak kafatasınıza en yakın yere binlerce iğnenin zerk edildiği bir operasyon. Her yerde yapılmaz,acil durumlarda size nasıl müdahale edebileceklerini analiz etmeniz gerekiyor. Herhangi bir durumda sizi ambulansla sevk mi edecekler yoksa müdahale edebilecekleri sağlık ekibine sahipler mi?

-Tamam anadan doğma bir saça sahip olamazsınız ama unutmayın doğru bir operasyonel işlemin ardından gayet sağlıklı saçlara ve sıklığa kavuşabilirsiniz. Ve bence unutmayın, şikayet ettiğinizde siz bir şekilde suçlu oluyorsunuz önüne gelen kendini uzman ilan ediyor.

-15 yıllık tecrübe deyip 25 yaşında olanlara itibar etmeyin lütfen. Yalanlara bu kadar kolay inanmayın.

-Doktor diye sırtınızı yaslamayın, o girmeyecek bile büyük ihtimalle operasyonunuza. Belki yüzünü bile görmeyeceksiniz.

-Sosyal medyada 1m takipçi satın almak artık çok kolay, 1000 TL'ye binlerce takipçi ve etkileşim satın alabiliyorsunuz.

-Sadece para aldıkları kişileri öven forumlardan sözlük yazılarından uzak durun lütfen.

Tüm bunları göz önünde bulundurun ve oyuna gelmeyin lütfen. Tamam para kazanmak zorundalar, ama insan hayatı bu kadar basite indirgenemez. Saç ektirmek isteyenler karar verirken bunları göz önünde bulundursun yeter.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.