Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

köpekler neden ezan okunurken havlarlar.Cevap verirseniz sevinirim?

AsiMeLek

Önerilen İletiler

Misafir Maraslıııı

B ak arkadsım adem a.s yaratıldıgı zaman allah c.c butun meleklere demıs secde edın ,hepsı secde etmıs ,bır seytan harıc seytan demıskı ya rabbım ben atesden yaratıldım o ıse camurdan ben ona secde etmem der ve tukurur allah c,c emır verır ve seytanın tukkurdu yer alınır ve ondan kopek yaratılır ,kopek bellı yıl muddetınde adem a.s basında bekler seytan zarar vermesın dıye .vesselam kopeklerın goz perdelerı yoktur seytanı gorurler ezan okundugu zaman seytanlar saga sola kacısır kulaklarını tutup kopeklerde bunları gorur ve havlar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
Misafir batil demissiniz siz

bu n sacmalik ordan biri akli sira gercekleri batil inanc die ilan etmis nazar buyu kuranda geciyo dualri bile war hasa senin inancin tam olsaydi ALLAHA tanri demezdin bikere insanlarin dini inancini zayflatma yanls bilgilerle dol sakn inanmayin nazarda KURAN-İ KERİMde war buyude ayrca lopekler hawladiginda uludugunda deprem gibi vs.felaket olur hisseder haywanlar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...

Peki buna ne diyecekler bilimselci geçinenler..? smile.gif

bimizim köyde denedik izin alarak .. anlamsiz sözleri uzatarak uzun hava sekliyle söyledik önce hic bir tepki alamadik yani Allahu ekber degilde haydii söyle haydi söylee diye bagirdi okuyan arkadas ... ama ikinci denememizde Allahu akbar dedigi anda ulamaya basladilar .... vardir bir nedeni ki Allah ismini duyduklari anda böylesine uzun uzun uluyorlar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
2007 de ne tartışma olmuş ama. o zaman için komikmiş. Şimdi için ürkütücü.

O tarihten bu yana, köpekler imama yardım ediyor diye düşünenler ayakta duran tek devlet kurumu orduyu, yahudilerin yardımı ile sindirerek ülkeyi ele geçirdi ve geri dönülmez yola soktu.

Kurttan gelen köpeklerin haberleşmek için kullandığı uluma işleminin doğal olduğunu bilenler ise kaybettiler çünki köpeklerin doğasını bilecek kadar bilgi sahibiler ancak ordunun arkasında duracak kadar cesaret sahibi değiller.

Artık, köpek müzik sesi duyduğundada ulur diyenler, köpek imama yardım ediyor diyenlerin emrinde çalışarak ülkeyi geleceğe taşıyacaklar.. hayırlı olsun.

ilk etapta apo denen böceğe yenildik.

ikinci etapta küçük ege adaları yunanlılar tarafından alındı, Kıbrıs alınmak üzere.

Tüm okullar imam hatibe dönüşmek üzere. Bilim adamı etiketli insanlarımızın tek bilgisi, olayları kuranla açıklamak olacak. Artık arapların gıpta ettiği ve aselsanın ürettiği gece görüş silahları yerine, iman gücüyle gece gören kalabalıklarımız olacak.

ırak Lübnan gibi halkın bölünüp savaş yaptığı ülkeleri televizyondan izlerdik, artık sokağımızda.

devletin 10 yıldır söylediği herşeyin doğru olmadığı sonradan hep ortaya çıkıyor aynı az gelişmiş ilkel arap ülkelerinde olduğu gibi. Arap ülkelerinde yalan dolanla halk yönetilir.

Aynı arap ülkeleri gibi, başımızdakiler aşırı lüks sefahat içinde, fransada alışveriş sokağı kapatıyorlar arap kralları gibi. Bir bebeğin açlıktan öldüğü haberi ise gazetelere düştü.

Tekrar hayırlı olsun.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Arkadaşlar sordugunuz köpek uluması veya havlaması yeryüzünde ki tüm yaratıklar Allah ı zikretmekte ve itaat ibadetlerini yapmakla sorumludur. Köpek uluması havlaması ezan vakitlerinde Allah'a olan ibadetleridir. Diger hayvanların da ibadet şekilleri vardır..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

köpekler imama yardım ediyor diye düşünenler ayakta duran tek devlet kurumu orduyu, yahudilerin yardımı ile sindirerek ülkeyi ele geçirdi ve geri dönülmez yola soktu.

Uzun süredir böyle dosdoğru konuşan birini görmemiştim. Genelde doğru şeyler söyleyen kişiler tamamen yok olmadı, tamamen susmadı. Ama dosdoğru konuşanlar öyle oldu...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...

Bana göre ulumak hulamaktan geliyor gibi, yani huuuu diyerek zikir yapıyorlar diye inanıyorum çok eskilere göre huu da bir zikirdir daha sonraları başına allah cc eklenmiş allahuu olmuştur nefes de zikirdir insanlar da uzun solukla sesli nefes halinde ya da nefesli entrüman üflerken köpekler zikir olarak düşünüp taklit ederler ya da eşlik ederler ben böyle düşünüyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Öküz ve japon örneği veren netman herhangi bir dinin din adamı olunca zeka olarak çok üstün gibi bir şeymi geliyor aklına ki islamı seçecek kadar kafaları çalışmıyormu ironisi yapıyorsun.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Bu arkadaşımızı bilimsel açıklamalar tatmim etmez kesinlikle.

.

.

.

Arkadaşımız, dinlerin hiç olmazsa azıcık var olan sağduyu tarafını da yozlaştırıyor.

köpekler daha ezan hoparlörden okunmaya başlayınca başladılar ulumaya önceleri bu köpekler neredeydi şaçma bunlar ..Köpek işte uluyor geç karşısına sende ulu bak iki dakka sonra köpekte uluyor...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ezan okurken şeytanların kaçtığı hadis-i şerifle bildirilmiştir. Horozlar melekleri görünce öterler. Hayvanlar bizim görmediklerimizi görebiliyorlar. Ezan okunurken köpeğin uluması hayra alamettir. Şeytanların kaçışını görmüş olabilir

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

slm aleyküm öncelikle arkadaşlar şöyle söylüyüm ezan okunduğu vakit melekler yeryüzüne inerler aynı zamanda iyi yürekli cinlerde fakat bu bi tek ezanda değil kur anı kerimdede geçerli bir gün bir gün sahabe bahçede kuranı kerim okurken köpekler havlayıp ulumaya başlamış bunu merak eden sahabe peygamber efendimize (sas) sormuş oda şu cevabı vermiş kuranı kerim okununca melekler yeryüzûne iner ve seni dinlerler ezanda aynı şekilde köpeklerin görme kapasiteleri var o yüzden havlarlar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.