Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

TÜRK ERKEKLERİ NEDEN RUS KADINLARINI TERCİH EDİYOR

önce@vatan

Önerilen İletiler

Peki nedeni ne sizce.Neden türk kızı ile evlenmiş erkek zeki oluyor rus kızı ile geri zekalı.?

Acaba Rusyada 60 yıl önce bile üniversite mezunu olmayan yoktu ama Türkiyede hala 1 000 000 kız okula gitmiyor.21 yüzyılda yaşıyoruz.Bankada bir 35 yaşlarında bir kadın bana numarası yandığı zaman ona söylememi istedi okumam yazmam yok dedi.Ben şok oldum açıkçası ama bu kadın ne şekilde eşini mutlu edebilir.Hangi kitap okuyup bilgi edinip bir sohbete eşlik edebilir.Size göre karılık sadece çocuk doğurup herşeye çaresizlikten katlanmak mı?

:clover::clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Canım arkadaşım.Sana haksızsın diyemem ama çaresizlikten ve zekalardan bahsediliyor burada.Ben bir rus kadınıyım.2 yıldır bir türk erkekle evliyim.Eşim inşaat mühendisi.Beni çaresiz kaldığım için buraya getirmedi.Memleketimde iş güç sahibiydim hiç bir ihtiyacım yoktu.O mu geri zekalı ben mi çaresizdim.Biz çok mutluyuz.Ve türk çiftleri görüyorum da o yüzden konuşmaya hak buluyorum kendimde.Sizde kıyaslayacak bir bilgi olmadığı için yok çaresizler yok aptallar diyorsunuz.Çevremdeki rus kadınlarıyla evli olan türk erkekler dünyaya bir daha gelsem gene rusla evlenirim diyorlar.

Türk kızlar konusunda çook çook haklısın.

sevgili arkadaş;

olaylara negatif yönden bakmak istemem...neden rus kızları? sorusuna bizleri anlatarak cevap vermek istedim... biliyormusun.. belkide çaresiz olan bizleriz(yukarıda yazdığım nedenlerden dolayı)ırk, dil, din beni hiç bağlamıyor,,seviyorsan eğer...gerisi boş,,isteyen istediği kişiyle birlikte olabilir...senin adına sevindim :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...
şimdi arkadaşlar cevap verenler hep erkek..şöle düşünün kız kardeşiniz olduğunu varsayalımm..kardeşinizz sevdiği bir erkekle birlikte olabilir mi? siz buna izin verir misiniz?siz bizleri rahat bırakmıyorsunuzki...bizde herşey özellikle cinsellik bir tabudur..ben şimdii çıksam ailemin huzuruna " ya ben bir erkeği seviyorum,ama evlenmeyi düşünmüyorumm..onunla birlikte olmak bana yetiyor "desem sizce nasııı bi cevap alırım? hala namus cinayetlerinin işlendiği bir toplumda..türkk kızlarıı kişiliklerini,cinselliklerini nasıı ortaya koyabilirlerki?

evett güzellik herkesi çeker..ama sizin fizik takıntınızı anlamıyorumm...istediğiniz sadece cinsellikse oke sorun yokk...ama kişilik veya buna benzer değerler arıyorsanız rus kız yada türkk kız gibi düşünülmemeli..ayrıca ben rus kızlarının adına üzülüyorum...belkide onların ülkesinde açlık işsizlik gibi sorunları olmasa..ne bileyimm belkide türk erkeklerini tercih etmezler.yanlış anlamayınnn(sakın sakın sakınn :) ) kimseyi küçük görme gibi bi eğilimim yokk üstelik feminizmde takılmıyorum ..benim demek istediğim o insanların hepsi orda okumuşş kültürlü kişiler...dertleri sorunları olmazsa burda ne işleri olabilirki?

şimdi konunun üstünden baya bi geçmiş ama yazma gereği duydum

günışığı türk kızları cinselliklerini yaşayamıyor demiş inan bana türk kızları bu konuda belkide rus kızlarınıda geçmişlerdir evet aileleri bilmiyor ama bunu fazlası ile yapıyolar hatta aldatanlar bana göre erkeklerden daha çok yani türk kızları hiç masum değiller ve bana görede çok ******* var aralarında sadece bir adam yabancı diye yatağına atlayan türk kızları biliyorum adamda tip yok ama yabancı yani başka ülkeden gelmiş misafirperver olmak lazım dimi işte türk kızlarını itici kılan en önemli özellik bu. hatta bi yerde bi türk kızının bakireliğimi yabancı erkeğe verdim diyip bundan gururlandığını ve türk kızlarınada sakın türklere vermeyin demesinide bile okumuştum yine bir forumda okumuş üniversiteli kızlarımızın sırf adamlar italyan diye sıraya girdiklerini okumuştum yani anlıycağın kimse kimseyi kandırmasın bizim kızlar hiçte namuslu değiller he namuslular ama sadece türk erkeklerine başka milletten adamlara gelince hertürlü haltı yiyorlar o yüzden bırakın bu nameleri artık yemeyiz.

rus kızları türkleri ekonomik sıkıntılardan dolayı tercih ediyo demişsin çok yanlış rus kızlarının türk erkeklerine türk lokumu dedikleri hatta sadece rusların değil bütün yabancı kadınların böyle hitap ettiğini biliyorum yani bunu sadece ekonomik sıkıntılardanmı söylüyorlar yapma evet bir beğeni var bu konuda ama bunu alıpta sırf aşağılamak için yok açlar yok bilemm neler diyerek küçültmeye çalışmak çok büyük bir hakarettir yapmayın bunları, rus kızları asdece güzel oldukları için değil gerçekten bir erkeğe güven verdikleri için tercih ediliyor ve sadece türkler değil bütün dünyada bu böyledir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
şimdi konunun üstünden baya bi geçmiş ama yazma gereği duydum

günışığı türk kızları cinselliklerini yaşayamıyor demiş inan bana türk kızları bu konuda belkide rus kızlarınıda geçmişlerdir evet aileleri bilmiyor ama bunu fazlası ile yapıyolar hatta aldatanlar bana göre erkeklerden daha çok yani türk kızları hiç masum değiller ve bana görede çok ******* var aralarında sadece bir adam yabancı diye yatağına atlayan türk kızları biliyorum adamda tip yok ama yabancı yani başka ülkeden gelmiş misafirperver olmak lazım dimi işte türk kızlarını itici kılan en önemli özellik bu. hatta bi yerde bi türk kızının bakireliğimi yabancı erkeğe verdim diyip bundan gururlandığını ve türk kızlarınada sakın türklere vermeyin demesinide bile okumuştum yine bir forumda okumuş üniversiteli kızlarımızın sırf adamlar italyan diye sıraya girdiklerini okumuştum yani anlıycağın kimse kimseyi kandırmasın bizim kızlar hiçte namuslu değiller he namuslular ama sadece türk erkeklerine başka milletten adamlara gelince hertürlü haltı yiyorlar o yüzden bırakın bu nameleri artık yemeyiz.

rus kızları türkleri ekonomik sıkıntılardan dolayı tercih ediyo demişsin çok yanlış rus kızlarının türk erkeklerine türk lokumu dedikleri hatta sadece rusların değil bütün yabancı kadınların böyle hitap ettiğini biliyorum yani bunu sadece ekonomik sıkıntılardanmı söylüyorlar yapma evet bir beğeni var bu konuda ama bunu alıpta sırf aşağılamak için yok açlar yok bilemm neler diyerek küçültmeye çalışmak çok büyük bir hakarettir yapmayın bunları, rus kızları asdece güzel oldukları için değil gerçekten bir erkeğe güven verdikleri için tercih ediliyor ve sadece türkler değil bütün dünyada bu böyledir.

hahaha :)) gülüyorum bu açıklamalara pardon :D

ben rusyada çalışıyor ve yaşıyorum, siz türk erkeklerine rus bayanların güven verdiğini söylüyorsunuz, buna ancak gülünür..sanırım kalıplaşmış düşünceler hakim bir çok türk erkeğnde ama rusyada sizlerin bir tabiri var sözüm meclisten dışarı ama sizlere KEK deniliyor :)))

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu konuda hemen her arkadas azcok birseyler yazmis ve hepsinde de az da olsa dogruluk payi var.Türk erkekleri neden Rus kadinlarini tercih ediyor,Türk erkekleri neden Alman kadinlarini tercih ediyor,Türk erkekleri neden Isvecli kadinlari Danimarkali kadinlari tercih ediyor vs vs uzayip gider bu liste.Yani Türk erkekleri sadece Rus kadinlarini degil tüm yabanci kadinlari tercih eder.Arkadaslar,ben bu tercih konusunda biraz yanilgi oldugunu düsünüyorum.Her toplumun icinde erkegi baska bir toplumun kadinina ve kadinida baska bir toplumun erkegine ilgi duyanlari vardir,ama bu biraz da sevgi isteyen bir ilgidir.Yani sevgisiz ilgi olmuyor.Kara Murat,Akincilar hikayelerinde hep okumusuzdur,Balkanlarda Türkler'in sevgilileri ya Sirp,ya Macar ya da Rus kadinlaridir.Karayagiz Türk delikanlisina vurulan sarisinlar!hep kahramanlik hikayelerimizi süsler.

Bizde ki Rus kadinini tercih eden erkeklerin orani baska bir ülkede yabanci kadinlari tercih edenlerin oranindan ne fazladir ne de noksandir.

Yurdumuza gelen Dogu bloku kadinlarina bakis acimiz maalesef cok yanlis ve üzücüdür.Onlari hep hayat kadini olarak görme aliskanligimiz gercekten bizlere yakismiyor.Hikayelerde Türk erkekleri hep güven verici,sahiplenici, olarak gecer.Binlerce Rus veya baska Dogu bloku kadini geliyor ülkemize,bunlarin hepsini ayni kefeye koymak yakisiksizdir.

Diger tarafta,bizim kizlarimiz öyle pek yabana atilmamali,belki önceleri farkliydilar ama simdi bizim kizlarimiz artik herseyi biliyorlar hani bir ata sözü vardir"Bilmedigi tek sey namaz onu da seytan birakmaz"diye.Yabanci kadinlarin yetistikleri cevre bizim yetistigimiz cevreden cok farklidir.Bir arkadas bunu cok güzel ifade etmis,"Bir kiza arkadaslik teklif edince salakmisin der,ama yabancilar tesekkür ederek reddeder veya kabul eder"Bu birazda egitim farkidir.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gerçekten bariz sebep ortadayken anlamsız bir soru.

Ülkemizde çerkes ve balkan göçmeni kızlar ortalamayı yükseltse de genel tablo, 1.60 boy ortalaması, ortantısız vucut. Evliler açısından da evlendikten beş yıl sonra fecaat bir görüntü.

Slav kızlarında ise.. neyse :)

Sprite acı gerçekler serisi yani. Bizde daha şiddetli hissedilse de genel olarak dünya da slav kadınlar güzellikleriyle ünlüdür.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

türk erkeklerinde,

rus erkeklerin hepsi komunisttir,

rus kadınlarının hepsi de hayat kadınıdır önyargısı olduğu sürece ve

bırakın hayat kadını olmayı, kendi kızlarının bir erkekle dolaşmasına bile namussuzluk gözüyle bakarken,

aynı zamanda kendi yaptıkları her haltı erkeklik olarak nitelendirme ikiyüzlülüğü oldukça,

ve yine bu "erkekliklerini" en profesyonel hayat kadınları olarak gördükleri milletlerden yapmayı umdukça,

türk erkeği rus kadınlardan asla vazgeçmeyecektir.....!! :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ülkemizde çerkes ve balkan göçmeni kızlar ortalamayı yükseltse de genel tablo, 1.60 boy ortalaması, ortantısız vucut. Evliler açısından da evlendikten beş yıl sonra fecaat bir görüntü.

Sprite acı gerçekler serisi yani. Bizde daha şiddetli hissedilse de genel olarak dünya da slav kadınlar güzellikleriyle ünlüdür.

Zamanında Çinlilerde röportaj yapmış bir gazeteci.

Çinlinin birisi şöyle demiş:

"Siz nasıl insanlarsınız, hepiniz birbirinize benziyorsunuz, çirkinsiniz."

"Nasıl yani?"

"Hepinizin burnu büyük!"

Bu ironi midir, nedir bilmiyorum ama Güzellik oldukça göreceli...

Afro-Amerikan melezler bence Slav ya da Rus bir sarışından daha güzel olabiliyor.

Ya da Japon+Avrupai bir melez; veya Kanada karması... :)

Afro-Türk ya da Afro-Rus melezi de olabiler...

Yani kim ne derse desin; melezleme diye bir şey var abi...

Melez Kadın dediğinde öncelikle bir zenci geni bulunmalı sanırım;

Alicia Keys, Halle Berry, Rihanna, Jeniffer Lopez, Defne Joy Foster...

Hem Slavların melez olmadığını nereden biliyoruz?

O bölge; Karadenizin Kuzeyi ve Kafkaslarda sürüyle halk varmış zamanında.

Güzellikleri belki bu yüzdendir.

Aaa, aklıma gelmişken...

KızılDerili + Amerikan melezleri de çok güzel oluyorlar mesela...

Vardı bir filmde böyle bir melez...

Melez, er bi zeman dehe gözel oliyir işde ay balam.....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

türkiyede evli kadınların hemen hemen hepsinin bir kocası bir de sevgilisi var( sprite acımasız gerçekler). türkiyede en fazla yapılan estetik ameliyat kızlık zarı diktirme ameliyatıdır. bunun üstüne kalkıpta türk kızlarını namusluymuş gibi göstermek iki yüzlülük oluyor bence. arkadaşın en üstte söylediği şey türk kızlarının ulaşılmaz olması değildir. ayrıca ulaşılmaz da değiller. tavırları bulunmaz hint kumaşı misali. yabancı kadın teşekkür ederken türk kadını hakaret eder. fark bu. yurt dışında yaşamış bir kadın olarak türkiyeyi anlamakta zorlanıyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

türkiyede evli kadınların hemen hemen hepsinin bir kocası bir de sevgilisi var( sprite acımasız gerçekler). türkiyede en fazla yapılan estetik ameliyat kızlık zarı diktirme ameliyatıdır. bunun üstüne kalkıpta türk kızlarını namusluymuş gibi göstermek iki yüzlülük oluyor bence. arkadaşın en üstte söylediği şey türk kızlarının ulaşılmaz olması değildir. ayrıca ulaşılmaz da değiller. tavırları bulunmaz hint kumaşı misali. yabancı kadın teşekkür ederken türk kadını hakaret eder. fark bu. yurt dışında yaşamış bir kadın olarak türkiyeyi anlamakta zorlanıyorum.

Gerci ona bakarsaniz bende bir cok ulkede yasadim gezdim gordum ve yinede bir Ulkenin kizlari boyle oburku boyle degilmicegine inaniyorum. Ben iyisinden kotusune kadar herseyi gordum. Ayrica her yurt disinda yasayan kadinlar tesekkur ediyor haraket etmeden diye birseyde yoktur ben gordum var. :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aaa, aklıma gelmişken...

KızılDerili + Amerikan melezleri de çok güzel oluyorlar mesela...

Vardı bir filmde böyle bir melez...

Melez, er bi zeman dehe gözel oliyir işde ay balam.....[/b][/size][/font]

Sevgili dostum büyük konuşma. Zenci ve çinli ebeveynlerden doğmuş bir melez görünce genellemenin ne kadar yanlış olduğunu anlarsın :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

beyzahanım Türkiye de en çok yapılan estetik ameliyatın kızlık zarı diktirme olduğunu da nerden çıkardınız. Sanırım yurt dışında yaşamış bir kadın olarak bu konu ile özel olarak ilgilendiniz ve estetik ameliyatlar konusundaki istatistik bilgilerinde uzmanlaştınız. Bilmiyorum burun ameliyatı diye bir şey duydunuzmu :) hani en çok yapılan estetik ameliyat bizim burda yani Türkiye de o diye bilinir ama sanırım yurt dışında yaşamış kadın bakışı ile ordan bakınca öyle gözüküyor.

neyse ... halayıkken hanım olan kurna kırar taşıylan

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

türkiyede evli kadınların hemen hemen hepsinin bir kocası bir de sevgilisi var( sprite acımasız gerçekler).

Bu tasavvura nasıl ulaştınız hiçbir fikrim yok ancak kabul edilebilir bir itham olduğunu sanmıyorum.

türkiyede en fazla yapılan estetik ameliyat kızlık zarı diktirme ameliyatıdır. bunun üstüne kalkıpta türk kızlarını namusluymuş gibi göstermek

Burada da kurduğunuz sebep sonuç ilişkisi de, kızlık zarı operasyonlarının bu kadar çok olmasının başlıca sebebidir. Namusu bacak arasında aramak, namuslu yapmıyor malesef toplumları.

Ahlaksız Batı söylemi bir yanda dururken. Her türlü cinsel sapkınlığın, cinsel istismarın, gençlerin cinselliği üzerinde tabucu ve tutucu toplumlarda "ahlaksız batı" ya oranla kat kat fazla olduğu gerçeği de öbür yanda duruyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hem Slavların melez olmadığını nereden biliyoruz?

Son yapılan gen araştırmasına göre, en saf ırk Ruslarda görülmüş. Yani, tam tersi bir durum var ortada. Belki, şöyle bir şey denilebilir:

Melezlerin iyisi de iyi olur! :)

Yani, yüzdesi düşük de olsa en güzeller melezlerden çıkabiliyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Eğer, kıstas, vücut güzelliği ise, Karadenizdeki gemiciler eskiden, Ukraynadan kız kaçırırlarmış. Yani, ortalamanın yükselmesine Karadenizin de bir katkısı olabilir. ( Karadenizli değilim :) )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Eğer, kıstas, vücut güzelliği ise, Karadenizdeki gemiciler eskiden, Ukraynadan kız kaçırırlarmış. Yani, ortalamanın yükselmesine Karadenizin de bir katkısı olabilir. ( Karadenizli değilim :) )

dostum Ukrayna'lılar da slav :)

Türkiye ortalamasını diyorsan evet pardon, doğu karadeniz kızları da ortalamayı yükselten bir faktör :)

Ancak kimse kusura bakmasın. Güzel kız denilince Türkiye'de çerkes kızlarına kimse rakip olamaz.

Türkan Şoray, Ajda Pekkan, Gülse Birsel, Hadise, Arzum Onan (uzar bu liste)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Balkan göçmeni dediğin için söyledim. Ukraynalılar tabii ki Slav. :)

Çerkes kızlarına lafım yok. :)

Eski zamanlarda cariye-köle olarak satıldıklarında, baş taliplisi İstanbul olurmuş. Hem erkekleri de yakışıklı. Ben de o soydan geliyorum zaten :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Türkiye ortalamasını diyorsan evet pardon, doğu karadeniz kızları da ortalamayı yükselten bir faktör :)

Ancak kimse kusura bakmasın. Güzel kız denilince Türkiye'de çerkes kızlarına kimse rakip olamaz.

Türkan Şoray, Ajda Pekkan, Gülse Birsel, Hadise, Arzum Onan (uzar bu liste)

Abi, şimdi doğruya doğru...

Irk ayrımı falan yapmam ama Çerkez kızları da güzel be abi hakkaten...

Benim Çerkez kökenli çok arkadaşım var, en azından buna güvenerek söylüyorum;

Çirkin bir çerkez kızına şimdiye kadar hiç rastlamadım...

Doğu Karadeniz kızları da hakkaten güzel oluyor.

Ya hepsini bırak;

Türkan Şoray dediğinde zaten daha da söylenecek bir şey yok ki...

Diğer arkadaşa söylüyorum;

Ben yer yüzünde Saf-kan kalabilmiş tek bir ırkın dahi olduğunu hiç sanmıyorum...

Saf-kan'lığı tesbit edebileceğimiz sabit bir ölçütün de olduğunu sanmıyorum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben yer yüzünde Saf-kan kalabilmiş tek bir ırkın dahi olduğunu hiç sanmıyorum...

Tengeerin Bosig,

Öncelikle merhaba, ismim davut, Dorucudavut :)

Ben gen araştırmasının yalancısıyım demiştim ya zaten...O araştırmaya göre en saf Ruslarmış.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Doğu Karadeniz kızları da hakkaten güzel oluyor.

Onda da çok haklısın Artvin'liler özellikle :)

Davut'unda altını çizdiği gibi çerkeslerin erkekleride yabana atılmamalı (kesinlikle narsistlik yok :)) Çok zor yaşlanırlar öncelikle. Rutkay Aziz'i düşün ya ben çocuktum "bizimkiler" de oynuyordu. Şimdi ben koca adam oldum. Avrupa Yakası'nda oynuyor. bizimkiler'de ki haliyle, Avrupa Yakası'nda ki hali arasında detay farkı var. Ahmet Necdet Sezer, Adam 7 yıl cumhurbaşkanlığı yaptı, nasıl başladıysa öyle bitirdi. Deniz Baykal, 71 yaşında.

Ya zaten insanoğlu olarka genetik safkanlığı ne yapacağız ki? Safkan at olup kuyruk mu sallayacağız bu saatten sonra :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.