Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Axil birileri bana akıl versin

Yüzü gülmeyen adam

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar lafı dolandırmayıp direk mevzuyu anlatıcam ben elazığda yaşıyorum kızda sivasta 2014 den beri bi ilişkimiz vardı ikiyıl boyunca herşey bana göre çok güzeldi ama geçen günlerde ayrıldık hemde ortada hiçbi sebep yokken ve bunun arkadaşları ayrıldıktan sonra benle ilgilenmeye başladılar allah razı olsun onlardan ben ne yaptımki böyle olduk önceden kolay kolay aurılmıycaz diyodu ama şimdi iyimi değilmi haberini bile alamıyorum dedim ve hepsi birlikte iyiki bitti bence sende geçmişe bakma ve devam et hayatına dedi bende normal olarak niye böyle diyosunuz dedim arkadaşlarıylada kısa bi süre önce küşmüşlerdi allahtan ve kızlar herşiyi anlatıcaz dediler sen bu kızı çok seviyosun deilmi dediler evet dedim onlarda ama o seni hiç sevmedi dedi senle sevgiliyken bike 7 veya 8 tane sevgilisi falan vardı dediler biraz daha konuşnca bir ara bunun annesi ve kardeßleri köye gitmişlerdi kızda evde kalmıştı banada kuzenimde kalıyorum demişti ama o gece aslında arkadaşının eski sevgilisi bunun kankasıydı sözde onla birlikte ev tutup orda kalmışlar beraber kime sorduysam o kızı sivasta duymayan kalmadı ve kız bunların hepsini yaparken seni seviyorum seninle evlenmek istiyorum derdi hep bu anlattiklarım kızın yaptıklarının %1 bile değil ve ben yediğim bu kazıklar aklımdan hiç cıkmıyor nolur bana bi akıl verin nasıl unuturum ben bunu

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.