Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Haftanın konuğu

arman

Önerilen İletiler

Sayın madein turkey beni erkek olduğunuza inandırdınız.Siz hep böyle birilerini işletirmisiniz? :D

ya pardon kopmuşum soruyu bi daha alabilir miyim...hııımm evet ne dediniz yok ben değilde insanlar çabuk inanırlar...ben sana erkeğim mi dedim alla alla hatırlamıyorum neyse...evet ya ben çok düzenbazım.... :P

ama itiraf köşesine yazdım hemde teeee ne zaman...okumadın galiba....canın sağolsun bak öğrendin artık...üzgünüm....valla isteyerek yapmadım.....yüzüme vurup durmayın.... :blushing::( bi daha yapmıycam... :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 760
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Herkese tekrardan merhabalar .İlk programımız sandığımzıdan da çok ilgi gördü . Her ne kadar ilk konuğumuzun Made in olması gibi bir talihsizlik yaşadıysakda yinede her şeye rağmen güzel bir sohbet oldu .

Bugün burada ikinci konuğumu ağırlamak istiyorum. Sorularıma cevap verebilecek cesareti olan forum arkadaşım her kimse elini kaldırsın lütfen ..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Herkese tekrardan merhabalar .İlk programımız sandığımzıdan da çok ilgi gördü . Her ne kadar ilk konuğumuzun Made in olması gibi bir talihsizlik yaşadıysakda yinede her şeye rağmen güzel bir sohbet oldu .

Bugün burada ikinci konuğumu ağırlamak istiyorum. Sorularıma cevap verebilecek cesareti olan forum arkadaşım her kimse elini kaldırsın lütfen ..

aşk olsun kaba şey...büyük cesaret gösterip gelmektemiydi suç.......iyi madem kendine güvenen varsa buyursun gelsin boyunun ölçüsünü alalım........ :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

buyrun soruları alayım.... B)

Ve işte karşınızda benim çok sevdiğim biricik dostum kardeşim karçiçeğim... ( Bittin sen kızım ;) )

Hemen sorularımıza geçiyoruz ama önce hoşgeldin diyoruz tabiii...

Sevgili karçiçeğim bize önce kendinden biraz bahsedermisin ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

MERHABA HERKESE

VEDE HOŞBULDUM TABİ(AMA ŞİMDİLİK ŞAPA OTURMAZSAM YANİ)

EVET BİLDİĞİNİZ ÜZERE BEN KARÇİÇEĞİ...ANADOLUNUN BAĞRINDAN KOPUP ARTİST OLMAK İÇİN İSTANBULA GİTMEK ÜZEREYKEN BİR TESADÜF SONUCU YOLUM FORUMA DÜŞTÜ....VE BURDAYIM İŞTE ;)

NEYSE CIVIMAYAYIM ARDAHANDAN KATILIYORUM 27 YAŞINDAYIM KENDİME AİT BİR BÜROM VAR İDEALLERİM VAR VE BİRDE SİZ VARSINIZ İŞTE... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

TEK KORKUM YALNIZLIK VE YALNIZLIĞIN VERDİĞİ SESSİZLİK....KÜÇÜKLÜKTEN KALMA ÇOCUKÇA BİR KORKU AMA GALİBA BÜYÜDÜKÇE ONUNLADA YAŞAMAYA ALIŞIYOR İNSAN.

YALNIZLIĞIM BENİM PASAKLI KONTESİM, BİR ÇAY BİRDE TV. İŞİ GÖTÜREBİLİYORUM ARTIK.BAŞKA BİR KORKUMDA YOK.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Karcicegime derme catma bi anket :)

en yakisikli erkek artist?

hayatta örnek aldigin kisi var mi, varsa kim?

seni hayatta en cok ama en cok üzen sey nedir?

bir cümleyle hayatin senin icin anlamini ifade edebilirmisin?

ne merakliyim ama di mi:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Karcicegime derme catma bi anket :)

en yakisikli erkek artist?

hayatta örnek aldigin kisi var mi, varsa kim?

seni hayatta en cok ama en cok üzen sey nedir?

bir cümleyle hayatin senin icin anlamini ifade edebilirmisin?

ne merakliyim ama di mi:)

SEVGİLİ DEJAVU İDEALİM MALİ MÜŞAVİRLİK.O OLMAZSA ŞAYET KENDİME BİR CAFE AÇMAK(Kİ BU DAHA KOLAY OLACAK)VE ORDA ESKİ VE YENİ DOSTLARLA YAŞANTIMA DEVAM ETMEK İSTİYORUM.

VE MERAKLI TURKAM SANA GELİNCE....

EN YAKIŞIKLI ERKEK Olivier Martinez

ÖRNEK ALDIĞIM..BABAM VE ANNEM

EN ÜZEN ŞEY YAŞADIĞIM AŞK ACISI...TALAN ETTİ YÜREĞİMİ

ATAOL BEHRAMOĞLU'NUN ŞİİRİNDEKİ GİBİ HAYAT :SUNULMUŞ BİR ARMAĞANDAN İNSANA VE BEN O HAYATI DOYA DOYA YAŞAMAYA GAYRET EDİYORUM.

OHH BE BİTTİ ;);)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

SEVGİLİ DEJAVU İDEALİM MALİ MÜŞAVİRLİK.O OLMAZSA ŞAYET KENDİME BİR CAFE AÇMAK(Kİ BU DAHA KOLAY OLACAK)VE ORDA ESKİ VE YENİ DOSTLARLA YAŞANTIMA DEVAM ETMEK İSTİYORUM.

VE MERAKLI TURKAM SANA GELİNCE....

EN YAKIŞIKLI ERKEK Olivier Martinez

ÖRNEK ALDIĞIM..BABAM VE ANNEM

EN ÜZEN ŞEY YAŞADIĞIM AŞK ACISI...TALAN ETTİ YÜREĞİMİ

ATAOL BEHRAMOĞLU'NUN ŞİİRİNDEKİ GİBİ HAYAT :SUNULMUŞ BİR ARMAĞANDAN İNSANA VE BEN O HAYATI DOYA DOYA YAŞAMAYA GAYRET EDİYORUM.

OHH BE BİTTİ ;);)

Tesekkürler :clover::)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Nereye bitti sayın karçiçeği nereye bitti... Eşşek mi ossuruyo karşınızda Alla alla ya koskoca program sunucusu bitti demeden hiç bir program bitmez ( ne fırçaladım bee gelsin reytingler ah hele bir de küsüp de ben kalkıyorum dese o biçim reklam olur ha)

Neyse efenim söylermisiniz bana neden ardahan ? Yani büyük bir şehirde yaşamak yerine neden ardahan da kalmayı seçtiniz ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

YA ARMAN BEY KIZMAYIN BİTTİ DERKEN PROGRAMI DEĞİL TURKAMIN SORULARINI KASTETMİŞTİM.

EVET SORUNUZA GELİNCE....BUNU BENDE ÇOĞU KEZ KENDİME SORUYORUM GALİBA BİR CVP ALABİLMİŞ DEĞİLİM Kİ HALA BURDAYIM.AMA ŞUNUDA SÖYLEYEYİM ANKARA'DA BENİM GELECEKTA YAŞAMAYI DÜŞÜNDÜĞÜM ŞEHİRDİR. BİR ÖMÜR ARDAHANDA GEÇMEYECEK YANİ.BİR SENE ÖNCESİNE KADAR ANKARA ARDAHAN ARASI GİDİP GELİRDİM AMA ŞİMDİ İŞLERİM YÜZÜNDEN BURDAYIM.HAYATIMI DÜZENE KOYAR KOYMAZ ÇIKACAĞIM.

SİZEDE ÇOK UZAĞIM OLMUYOR BÖYLE...ÜZÜLÜYORUM BEN :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

CAFE AÇMAK HEP CAZİP GELMEKTEDİR.AYNEN BENDE AYNI GÖRÜŞTEYDİM.AMA ARKADAŞIMIN KAFESİNE TAKILDIM BİR SÜRE NE KADAR ZOR BİR İŞ OLDUGUNU GÖRDÜM O DA BIRAKTI ZATEN.ACABA İDEALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEYİ YÜREKTEN Mİ İSTİYORSUNUZ?BUNU DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ HİÇ :)

GALİBA HAYIR BİR ŞEYİ ÇOK İSTERSEM YÜREĞİMİDE KOYARIM O İŞE AMA BUNLAR SANKİ GELECEĞE DAİR PLANLAR.

GALİBA GELECEĞİMİDE ÇOK FAZLA CİDDİYE ALMIYORUM ALMAM İÇNDE KAFAMA BİRŞEYLERİN DÜŞMESİ LAZIM Kİ AKLIM BAŞIMA GELSİN. ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Birazda forumdan bahsedelim sayın karçiçeği...

Bu foruma ne zamandır beri üyesiniz ve burası hakkında neler düşünüyorsunuz .. Kimleri seviyor ve sevmiyorsunuz nerelere yazmayı seviyor hangi yazıları takip ediyorsunuz ve şimdiye dek reelden forumdaki arkadaşlardan kimseyle görüştüğünüz oldu mu ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sence evlilik nedir? Evlenmek istesen nasil biri olurdu ve nerde yasardin :)

EVLİLİK ZOR BİR OLAY BENCE.DAHA DOĞRUSU BAY DOĞRUYU BULABİLMEK,SEN-BEN KAVRAMLARININ YERİNE BİZ KAVRAMINI KOYABİLMEK ÖNEMLİ OLAN.

ÖNCELİKLE KARİZMATİK OLMALI ZEKİ VE ESPRİLİ OLMALI....BANA GÜVEN VEREBİLMELİ VE SAYGI DUYMALI FİKİRLERİME.NERDE YAŞARDIM....NERDE OLMAMIZ GEREKİYORSA ORDA.BELKİ FİZANDA BELKİ MARSTA BELKİDE BURDA BULUNDUĞUM YERDE.YANİ BUNUN PEK BİR ÖNEMİ YOK KİMİNLE YAŞAYACAĞIMI BİLDİKTEN SONRA.

Birazda forumdan bahsedelim sayın karçiçeği...

Bu foruma ne zamandır beri üyesiniz ve burası hakkında neler düşünüyorsunuz .. Kimleri seviyor ve sevmiyorsunuz nerelere yazmayı seviyor hangi yazıları takip ediyorsunuz ve şimdiye dek reelden forumdaki arkadaşlardan kimseyle görüştüğünüz oldu mu ?

NEREDEYSE İKİ AY OLDU GİRDİĞİM.İLK ÖNCE MOHİNİN SAYESİNDE KEŞFETTİM BURAYI VE SONRADA MÜPTELASI OLDUM FORUMUN.GÖRDÜĞÜNÜZ ÜZERE GECEM GÜNDÜZÜM HEP BURDA GEÇİYOR.FORUMDA ŞİMDİYE KADAR KİMSEYLE BİR SÜRTÜŞMEM OLMADI.KOLAY KOLAYDA OLMAZ UMARIM YANİ.ZATEN GENELDE AŞK SEVGİ GÜZELLİK HAVADAN SUDAN YADA ŞİİR ÖYKÜ TANIŞMA FASLI BÖLÜMÜNDEYİM.DİĞER KONULARA GİRERSEM DAYANAMAYIP TARTIŞIRIM DİYE BURALARDA KALMAYI TERCİH EDİYORUM.HERKONUYU ELİMDEN GELDİĞİNCE TAKİP EDİYORUM.

VE REELDENDE BİR TEK MOHİYLE GÖRÜŞÜYORUM.CANIM ARKADAŞIM BENİM SEVGİLER GÖNDERİYORUM SANA. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.