Jump to content

Recommended Posts

Merhaba,

 

Bugün sizlerle tanışmak amacı ile bu makaleyi kaleme alıyorum . Makalemin konusu lazer epilasyon cihazları hakkında olacaktır. Günümüzde hem kadınlar hem de erkekler lazer epilasyon yaptırma telaşına girdiler. Bu da sektörün büyümesine yol açtı. Daha çok müşteri çekmek isteyen kuaför ve güzellik merkezleri cihaz teminini çok iyi yaparak müşterilerine çok güzel ve hoş seanslar yaşatmak peşindeler.

 

Peki belli başlı lazer epilasyon cihaz türleri nelerdir ?  IPL lazer başta olmak üzere, diode lazer ve Alex tipi lazerlerden bahsedilebilir. Bütün bu lazer sistemleri cilt tipine, 

uygulanan ışık dalga boyuna ve kıl tipine göre farklılık göstermekte. 

 

Örneğin çok özel bir cihazdan size bahsedelim. Cihazın adı Exemice, jelsiz jiletsiz sınırsız atış garantili olan Exemice  Alexandrite lazer konforunu IPL lazer mantığı ile birleştiren bir cihaz. Mükemmel bir başlığa sahip olan Exemice, jel ve jilet kullanmaksızın enfes bir tedavi yöntemi ile çalışmaktadır. 

 

-30 derecede cildi soğutan Exemice gerçekten çok manidar bir tedavinin anahtarını elinde bulunduruyor. Cildi etkin soğutarak kıl köküne atış yapan Exemice ile kıl kökü hedef alınıarak çok özel bir epilasyon tedavisi uygulanabilmektedir. Bu sayede Exemice acısız, kalıcı ve zahmetsiz bir epilasyon tedavisi uygulamış birinci derecede müşteri memmuniyeti  kazanmakta. Jel ve jilet kullanmayarak da daha pratik ve konforlu bir tedavi yapmış oluyor. 

 

Entegre cilt sensörü sayesinde etkin bir cilt parametre seçimine sahip olan Exemice hem en uygun parametrelerin atanmasını sağlamakta hem de en özel çözümlü tedavileri ayağınıza getirmektedir. IPl türünün en nadide örneklerinden biri olan Exemice dokunmatik ekranı vasıtasıyla hem kullanıcı dostu hem de yapılan bütün uygulamaları ekrandan izleyebileceğiniz mükemmel bir cihazdır.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.
Примечание: Ваше сообщение будет проверено модератором перед отправкой.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.