Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

adminler uyuyormu

magdenli

Önerilen İletiler

• Cevaplar 52
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Valla admin ve whwerthus gidene güle güle, kalan sağlar bizimdir gibi birşey demişler..

Bu çokta TIN der gibi bişey olmadımı..??

Yani burada yazışıyorsak, vaktimizi sisiz forumda geçiriyorsak, forumu destekliyorsak, dahası forumu bir aile gibi görüyorsak..

Bu sözlerimi hakedeceğiz..

Yarın ben yada başkası da böyle bir sitemle gitmek istese karşılığı "Tın" mı olacak..

İnt ortamında o kadar alternatif forum varken, boşamı seviyoruz bu forumu..???

Şimdi belki şunu diyebilirsiniz " napalım zorlamı bağlayalım adamı" hayır öyle değil..

Sadece site yönetimi adına yaptığınız açıklama, forum üyelerini hiç kazımaz bir üslup ve giden gider mantığıyla yapılmış bir açıklama olarak gördüm..

Bence böyle bir açıklama yapma yerine hiç bir açıklama yapmasanız daha iyi olurdu..

Bence dedim ama....

Saygılar..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Valla bu görev hicte sanildigi kadar kolay diil arkadaslar....

Elestirmek her zaman daha kolaydir...

Bin cesit yorum bin cesit düsünce var ve herkese ayni mesafede kalmak ve ortayi bulmak icin olgun, soguk kanli ve tarafsiz olmak gerekir... ve bu orta iyi saglanio bana göre

Netin hala savunmasiz olmasi, ve yerli yersiz, hatta agiza ailnmayacak küfürlerin savurulmasi Forum yöneticilerin hatasi diil.

Ama sunuda belirtmeden gecemicem...

O yazilar aninda silinmeliydi... yani forumda her an bi yöneticinin olmasi sart bence...

Yoksa cok ii yönetilio bence bu forum...

Ve gelenle gidenle ugrasmak zorunda olsaylardi vay bu yöneticilerin hallerine derdim... ;)

Kolay gelsin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Tekrar edeyim,

Kurallara uymayan kim olursa olsun uyarılır, ve gerekenler söylenir.

Tekrar ediyorum sizinle başlayan yüzlerce kullanıcı şu anda banli veya suspend (askıya alınmış) Siz burada ortam yaratırken yönetim dediğiniz insanlar geceli gündüzlü yazılanları kontrol ediyorlar böyle basit duygu sömürüsü ile yapılanları silen insanlara bizim ne dememizi istiyorsunuz.

Size uzatmayın dedik ama hala diyorsunuz ki biz gitmek istiyoruz...

Forum yönetimi kimseye ayrıcalık yapamaz...

Ortamı kullanıcılar tek başına oluşturmaz arkadaşlar ortamı yönetim ve kuralları oluşturur. Yönetim ne kadar bu olayı ciddiye alırsa size bu ciddilik forum güzelliği ve olgunluğu olarak geri döner...

Bu olgunluk ve güzellik sizin güzelliğinizle birleşerek daha da güzel bir ortam oluşur...

Bu nedenle ayakları eksik saymak gibi bir durumumuz yok ama gitmek isteyenleri de biz burada zorla tutmak gibi bir lüksümüz yok...

Tekrar ediyorum kurallar yüzünden gitmek isteyenlerin yolu açık olsun, biz kalanlarada gidenlerede sevgimiz onlarla olsun diyoruz....

Tekrar ediyorum... Bizim hata yapmayacağımızı var sayarak yola çıkmak bize ve kendinize haksızlık olur... Bu nedenle konuları çok uzatmamak gerek diyorum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

TÜRLÜ NEDENLERLE ART NİYETLİ BİR ÇOK İNSANIN İNTERNET ORTAMINA GİREREK KÖTÜ AMAÇLARLARINI GERÇEKLEİTİRMEK İÇİN SANAL ORTAMI KULLANDIKLARINI HEPİMİZ BİLİYORUZ. YİNE HEPİMİZİN MALUMUDUR Kİ ARTIK BİR AİLE SICAKLIĞINI YAŞADIĞIMIZ BU FORUMUN DA KÖTÜ NİYETLİ KİŞİLERE KARŞI KORUNMASI, KOLLANMASI GEREKMEKTEDİR. BEN SEVGİLİ ADMİN'İN ELİNDEN GELDİĞİ KADARIYLA BU İŞİ YAPTIĞINA İNANIYORUM. BENİM SEVGİLİ ADMİNLE YAŞADIĞIM FARKLI BİR SORUN VARDI, ŞİMDİ ULAŞTIĞIM BİR MESAJDA ( İÇERİĞİ ARAMIZDA KALACAK ) BU MESELEYİ AŞTIĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUM.

SEVGİLİ ADMİNLERİN HASSASİYETLERİNİ DERİN DUYGU VE DÜŞÜNCELERLE PAYLAŞIYORUM. SEVGİLİ ADMİN ARKADAŞLARIN DA BİZİM HASSASİYETLERİMİZİ GÖRDÜKLERİNE İNANIYORUM.

FORUMDAN AYRILMA DÜŞÜNCEMİ VE NEDENİNİ YAZMIŞTIM. FORUMDAN AYRILMA NEDENİM BİR NEDEN OLARAK ORTADAN KALKMIŞTIR. SEVGİLİ ADMİNE VE FORUM ARKADAŞLARIMA GEÇİCİ BİR SÜRE İLE VERMİŞ OLDUĞUM RAHATSIZLIKTAN DOLAYI ÖZÜRLERİMİ ARZ EDİYORUM.

BU FORUMUN EN GÜZEL HUSUSİYETİ DE BU OLSA GEREK ; SONUNDA SAĞDUYUDA BİRLEŞEBİLİYORUZ. FORUMDAN AYRILMA KARARIM ÜZERİNE HASSASİYET GÖSTEREN ARKADAŞLARA DA MEDYUN -I ŞÜKRANIM.

HEP BERABER DAHA GÜZELE VE DAHA İYİYE DİYORUM. VE EKLİYORUM ;

BOZAN SEVGİYLE KAL.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

TÜRLÜ NEDENLERLE ART NİYETLİ BİR ÇOK İNSANIN İNTERNET ORTAMINA GİREREK KÖTÜ AMAÇLARLARINI GERÇEKLEİTİRMEK İÇİN SANAL ORTAMI KULLANDIKLARINI HEPİMİZ BİLİYORUZ. YİNE HEPİMİZİN MALUMUDUR Kİ ARTIK BİR AİLE SICAKLIĞINI YAŞADIĞIMIZ BU FORUMUN DA KÖTÜ NİYETLİ KİŞİLERE KARŞI KORUNMASI, KOLLANMASI GEREKMEKTEDİR. BEN SEVGİLİ ADMİN'İN ELİNDEN GELDİĞİ KADARIYLA BU İŞİ YAPTIĞINA İNANIYORUM. BENİM SEVGİLİ ADMİNLE YAŞADIĞIM FARKLI BİR SORUN VARDI, ŞİMDİ ULAŞTIĞIM BİR MESAJDA ( İÇERİĞİ ARAMIZDA KALACAK ) BU MESELEYİ AŞTIĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUM.

SEVGİLİ ADMİNLERİN HASSASİYETLERİNİ DERİN DUYGU VE DÜŞÜNCELERLE PAYLAŞIYORUM. SEVGİLİ ADMİN ARKADAŞLARIN DA BİZİM HASSASİYETLERİMİZİ GÖRDÜKLERİNE İNANIYORUM.

FORUMDAN AYRILMA DÜŞÜNCEMİ VE NEDENİNİ YAZMIŞTIM. FORUMDAN AYRILMA NEDENİM BİR NEDEN OLARAK ORTADAN KALKMIŞTIR. SEVGİLİ ADMİNE VE FORUM ARKADAŞLARIMA GEÇİCİ BİR SÜRE İLE VERMİŞ OLDUĞUM RAHATSIZLIKTAN DOLAYI ÖZÜRLERİMİ ARZ EDİYORUM.

BU FORUMUN EN GÜZEL HUSUSİYETİ DE BU OLSA GEREK ; SONUNDA SAĞDUYUDA BİRLEŞEBİLİYORUZ. FORUMDAN AYRILMA KARARIM ÜZERİNE HASSASİYET GÖSTEREN ARKADAŞLARA DA MEDYUN -I ŞÜKRANIM.

HEP BERABER DAHA GÜZELE VE DAHA İYİYE DİYORUM. VE EKLİYORUM ;

BOZAN SEVGİYLE KAL.

Sevgili bozan ;

Hatırlarmısın bilmem ama benim ayrılıp geri dönmem sizi baya bir rahatsız etmiş ve her yazınızın altına anektot düşüp ayrılıp geri dönen EmiLY diye yazmıştınız.Bakın hayat neler yaşatır zaman neler gösterir insanlara değilmi ?

Ayrılıp geri gelenlerin arasına hoş geldin bozan. :)

Demekki ne imiş büyük konuşmamak gerekliymiş :D

Yinede ayrılma tabiki nasılsa dağıtarak gidip toplayarak geri dönmek var :D

ARAMIZA HOŞ GELDİN,NİCE GİDİP GELMELERE Mİ DESEM BİLMİYORUM NASILSA ALIŞTIK GİDİP GELMELERE , GERİ GELEN BİRİSİ OLARAK BUNU BENDE İYİ BİLİRİM.

Kolay Gelsin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

El birliğiyle ****** kaldırdığımız zatı muhterem kralx ,artık iyice haddini aşarak kendini forum "hoca"sı ilan etmiş ve inanç özgürlüğümüze de müdahale etmeye başlamıştır.Neye nasıl inanacağımızı da artık kendisi belirliyor..ben sizleri forumun en hocasıyla başbaşa bırakarak artık gidiyorum..amman dikkat edin arkadaşın karizması çizilmesin,başka bir şeyi yok çünkü..

daha özgür ortamlarda buluşmak üzere..

hoşçakalın

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

El birliğiyle ****** kaldırdığımız zatı muhterem kralx ,artık iyice haddini aşarak kendini forum "hoca"sı ilan etmiş ve inanç özgürlüğümüze de müdahale etmeye başlamıştır.Neye nasıl inanacağımızı da artık kendisi belirliyor..ben sizleri forumun en hocasıyla başbaşa bırakarak artık gidiyorum..amman dikkat edin arkadaşın karizması çizilmesin,başka bir şeyi yok çünkü..

hoşçakalın

kimsenin inancını sorgulamak bu forumki hiçbir şahsın haddine değil!!!

Ölüm geldi çevre yanım bağladı

Kılma cenazemi lazım değilsen

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kimsenin inancini sorgulamak kimsenin haddine degildir mystic river. sen bu forumda çok degerli birisin. hepimiz türlü elestiriler aliyoruz ki bunlari takmamak gerek. burdan gitmen dogru bir hareket degil. tek bir kisi için arkadaslarini birakmak ta öyle. bence geri dönmelisin. hepimiz bazen gelgitler yasariz. sinirlerin biraz yatissin, sonra seni tekrar burda görmek çok güzel olacak..

:clover:

bu arada sevgili Bozan, bu topici daha yeni gördüm. bir ara ayrilmaya karar vermissiniz, fakat problemleri asip dönmüssünüz. buna çok sevindim. sizi her ne kadar tanimasam da forumdan ayrilmanizi istemezdim.

mystic, lütfen dön..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hoşçakalın

ya nehirim be ben daha yeni gördüm gittiğini....bu kadar basit sebepler yüzünden ne gidersin....

her ortam özgürdür yeterki insan olmayı bilelim......paylaşmayı ve saygımızı yitirmeyelim.......

YaŞaMaK DiReNMeKTiR..........

hepinizi sewiyorum........ :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

forumu takip eden ilgili kişilere seslenmek istiyorum ...

manevi degerlerimiz konusundaki aşagılıcı yorumlar ve yazıların sayfaya eklenmesi beni çok rahatsız böle iletilerin bilen ve bilmeyen kişiler tarafından yorumlanması dahada rahatsız edici ...

okudukça dehsete düşüyorum.

düzeltmeler yapılancaya kadar forumdan ayrılma kararı alıyorum...

ilgililere duyurulur...

alaha emenat olun...........

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

manevi degerlerimiz konusundaki aşagılıcı yorumlar ve yazıların sayfaya eklenmesi beni çok rahatsız böle iletilerin bilen ve bilmeyen kişiler tarafından yorumlanması dahada rahatsız edici ...

ilgililere duyurulur...

saygıyı istemekle alamazsın kardeşim sen saygı göstermene bak başkalarına saygısı olmayanın zaten kendisine saygısı yoktur... kim ne yapıyorsa kendine...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ilgililere duyurulur...

Bir de örnek verseydin de, görseydik kim nasıl hakaret etmiş, kimi, neyi aşağılamış. Yoksa, inançlarınıza karşı en ufak bir tenkiti bile kaldıramadığınızdan dolayı mı? Yoksa yazılanlara cevap veremeyişinizin ağırlığından mı? Bu başlığın amacını görseydik....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
Bu başlık cevaplara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.