Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

TAURUSMUTİS...............

sedelina

Önerilen İletiler

• Cevaplar 541
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Taurus abiciğim, Değerli hemşerim;

Yeni yılın kutlu ve de mutlu olsun. 2008 sana neşe ve huzur getirsin :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Taurus ;):D 2007 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2008 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar :sorcerer:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Taurus'cum

sevgili arkadaşım Allah'a çok şükür iyiyim .her zaman hatrımı sorduğun için teşekkür ederim.

arkadaşım cana yakınlığını ve sohbetlerini özlediğimi bilmeni isterim.umarım sende iyisindir.

eskisi gibi uğama şansım olmuyor.işler bu aralar baya yoğun işhayatı ve özel hayatın tüm yükü

şuan sırtımda ve keskin bir viraj dönüyorum,kısaca böyle özetliyeyim dedim.umarım beni anlamışsındır

kendimne iyi bak arkadaşım .Selametle,sevgiler.

dostluk1.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Hımmmm yazmadan geçmek istemedim....Sevgili TAURUSMUTİS....sadece oyunlarda rastladıgım yanlızlıgın sessizligini iyibildigine kanat getirdigim birisi diye düşündüm!!!hele hele o laleleri görünce bide BURSA ifadesini gördügümde birde adyes olsada tüm çiçekleyi kökünden hafifçe çıkarıp kendi baçeme eksem diye düşünmedim desem yalan olur :blushing: Sanıyorum bu ifademeden sonra adres degil yorum bile yapılmas :unsure: espiri bir yana o güzel çiçeklerinle,sevgi dolu görülesi yüreginle kal..... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tauruscum bayramın kutlu olsun tabi paşanın da :D

balondiloyk8.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Çiçek topicinde fotoğrafını verdim ama sanırım elden istiyorsun..:) O halde elini biraz çabuk tutmalısın,mevsimi geçiyor çünkü..;)

Aaaaaa tüh inan görmedim :( hemen bakıyım ...şimdiden teşekkürler..ama ben canlısını istiyorum ve çok yakınız cidden bir sabah meyaba ben kayımca çiçegimi veririmsin diye kapına gelirsem şaşama B) Ama genede sağol....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bugün içimden her biriniz için niyet tavşanıma bir niyet çektirmek geldi bakalım tavşanım senin için ne demiş :D Hani Hıdırellez muhabbetine :)

leylaayyildiz_F_(26).jpg

Açık giyme üşürsün

Güzellikte meşhursun

Yalınız bir kusurun var

Herkezle görüşürsün

Nassssıı amaaaa :D:w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
kuşlardan duyduğuma göre mantıcı biri varmış burda B)

manti_1.jpg

Kriptex görsünde utansın..:) Teşekkür ederim..:clover:

Sevgili Taurusmutis emekle yetiştirdigin çiçekleri içtenliginle sunuyorsun...aklıma geldi boş zamanın kalırsa oku diye bir kaç tanecik kitap aldım kitaplar-1.jpgumarım begenirsin.... :)

Acaba bu ''ne zamandır çiçek vermiyorsun'' gibi bir taş mı..:w00t: Teşekkür ederim Yaramaz..:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.