Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

AAA KAFAYI YİCEM YARDIM EDİN

alpuzuner

Önerilen İletiler

NORMALDE BU SORU BÖLE DİİL AMA BEN O ŞEKİLLERİ BU BİLGİSYARDA ÇİZEMEM O YÜZDEN BU ŞEKİL DE ANLATİORUM;

A,B,C=GÖL D,E,F=TARLA ŞİMDİ;

A B C

D E F

A,B,C GÖL OLDUĞUNU BELİRTTİM A=D,E,F Yİ SULUYCAK B DE AYNI ŞEKİLDE C DE AYNI ŞEKİLDE D,E,F Yİ SULUCAK BU SULAMA İŞLEMİ ÇİZGİLER HALİNDE OLUCAK YANİ A'DAN E YE DORU BİR ÇİZGİ CİZERSEK B'DEN D'YE DORU BİR ÇİZGİ ÇİZEMİYCEZ ÇÜNKÜ ÇAKIŞIOLAR BUNLAR BÖLE BİRBİRLERİYLE ÇAKIŞMADAN 3 GÖL 3 TARLAYI SULUYANA KADAR DEWAM ETCEK BEN BU SORU ÜZERİNDE KAÇ GÜNDÜR UĞRAŞIORUM AMA BİR TÜRLÜ BULAMADIM CEWABINI LÜTDEN BANA YARDIM EDİN :wub::wub: ÇİZGİLER DAİRESEL ŞEKLİNDE OLABİLİR C,A'NIN ÜZERİNDEN GEÇİP D Yİ SULUYABİLİR AYNI ŞEKİLDE A'DA C'NİN ÜZERİNDEN GEÇİP F'Yİ SULUYABİLİR BU B İÇİNDE GEÇERLİ :sorcerer::sorcerer:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 65
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

OFFFF YA NİE ANLMADINKİ?????????????????

A B C BUNLAR GÖL

D E F BUNLAR TARLA

BU GÖLLER YANİ HARFLERLE TARLALARI SULUCAN AMA HİCBİR CİZGİYİ YAĞARKEN ÖBÜR ÇİZGİYLE ÇAKIŞMICAK ÖRNEĞİN A EYİ SULARSA B DYİ SULUYAMICAK CÜNKÜ BU İKİ NOKTA X oluo yani bi NOKTA OLUŞUO AMA BİZ HİÇBİR NOKTA OLUŞTURMDAN YAPCAZ HER BİR GÖL 3 TARLAYI SULUCAK ŞEKİLDE YAPICAZ AMA İLLA BİŞEY ÇIKIO WE BİR NOKTA OLUŞUO AYNI YERDEN GEÇİOLAR WE BEN BU OLAYA SİNİR OLUORUM :angry2::angry2:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

baba sen boş ver tarlalar kuraklıktan kurusun .... :P nasıl çizgi yaf a b c tarla göl d e f tarla haa.hımmm direk a -d,b-e,c-f olmiymi.....sevgili sinir galiba bende arap olcam yaffff

gel beraber arap bacı olalım...ben bugün zaten bi sinir oldum bi sinir oldum..herşeyi yüzüme gözüme bulaştırıyorum sinirden...bi de bu bulmacayı çözmeye uğraşırsam artık tamam yani...

:angry2:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

scannerım war ama bozuk okutamiom calissa imageshu.gonderirim burayada yazarim gosteririm resmi ama bozuk :(:( yahu işte dediğim A B C göl die düşünün D E F'DE KAARE ŞEKLİNDE AMA TARLA YAZİO

WEYA SİZE SÖLE DİYİM Bİ KAĞIT ALIN A NIN B NİN C NİN YERİNE KOCA 3 TANE YUWARLAK ÇİZİN AŞAĞIYA İNİN TAM ONUN HİZASINA 3 TANE KARE ÇİZİN BU KARELER(D,E,F)SONRA ÇİZGİLER HALİNDE BU KARELERİ BİRLEŞTİRMEYE ÇALIŞIN AMA BUNLAR BİRBİLERİNE DEYMİCEK Bİ YERDE EN SONUNDA TIKANIO WE BUNU DUNYANIN SADECE %1 LİK BİR KISMI ÇÖZÜOMUŞ(TABİ DORUYSA BİLMİORUM YÜZDE 1 Mİ??)

UNUTMAYIN HERBİR HARF 3 ÜNÜ DE SULUCAK ÖRNEĞİN A=D,E,F Yİ AYNI ŞEKİLDE SULUCAK B,C DE BU ŞEKİLDE D,E,F Yİ SULUCAK AMA BUNLAR HİÇBİR NOKTADA KESİŞMİCEK!!!

UNUTMAYIN HERBİR HARF 3 ÜNÜ DE SULUCAK ÖRNEĞİN A=D,E,F Yİ AYNI ŞEKİLDE SULUCAK B,C=D,E,F Yİ SULUCAK AMA BUNLAR HİÇBİR NOKTADA KESİŞMİCEK!!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Akıl yaşta değil baştadır..

Ayrıca siz bir piton görmüşsünüzdür ve yaşınız 5 tir..

Ben 28 yaşındayımdır piton görmemişimdir...

Bu açıdan haksız eleştiri gibi geldi bana..)))

Hayvanat bahçesinde piton görmüştüm..

Sadece örnek olsun diye yazdım..

Saygılar-Sevgiler..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

walla wazgeçmiş değilim hatta bu sorunun cewapını bilen bir kişiyle tanıştım aynı o arkadaş gibi yıllar önce tübitak ın sınawında çıktı dedi çok eleştiri kaynağı olmuş bu soru cewapının bilinmediği bir soru diye ama bu soruyu bi avuçu geçmeyecek kadar insan sormuş we cewaplamış bu tanıdığım adam weya kadın ismini sölemedi şu ipucunu werdi... :sorcerer::sorcerer:

ewe2ka.png

BÖLE OLCAK DEDİ AMA TABİ YİNE DOĞRULUĞUNDAN EMİN DEĞİLİM!!!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.