Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

FORUMDAN ÜÇ KİŞİYE ÇİÇEK VERECEĞİZ VE NEDEN VERDİĞİMİZİ YAZACAĞIZ..

kralx

Önerilen İletiler

Aysum;Ben de aldım çiçeğimi teşekkür ederim..:clover:

Şimdi;Kendi ellerimle yetiştirip fotoğrafladığım çiçeklerimi vericem ve biraz geri çekilip kimler alacak izliycem..;) Özlemişim hepinizi..:clover:

Çok zaman olmuş çiçek vermeyeli.. Sevgili arkadaşlarıma gelsin :wub:

burdan tüm beni hatırlayan eskimeyen dostlarıma katamaran manzarası gönderiyorummm

tabi çiçekler de var

resim eklemeyi bile unutmuşum bu arada .(((

www30if4bl6pw2.th.jpg

Çiçeklerim;

Taurusmutis abicim,Natycimcim,aysum,ERBAY,Larsie,diloş,frozen, Leylam,sardunyam,egzorsist,Lucifer,jön,suheda,Ra_dya,figgaro,kaan_bebeto,

Sedelina,Gece Yağmuru,Mine,Tengeriin,zeynepp,Gloria,Godzilla,baroborro,Yayamaz Kayımca ve T-M ailesi

için :wub:

Hepsini aldım,teşekkürler :clover: İyi ki varsınız :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Lilac tatlım teşekkür ederim o güzel çiçeğin için, Yumote bidenem sanada teşekkür ederim sizleri çok özledim... :wub:

Leylam, İlyada ve çiçek veren diğer arkadaşlar sizlerede teşekkürler :hug:

Sedelina bidenem :shifty::P bende seni seviyorum :w00t:

:D

bayram deil seyran değil nıye sevıyon be şimdi :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Çiçeklerim;

Taurusmutis abicim,Natycimcim,aysum,ERBAY,Larsie,diloş,frozen, Leylam,sardunyam,egzorsist,Lucifer,jön,suheda,Ra_dya,figgaro,kaan_bebeto,

Sedelina,GeceYağmuru,Mine,Tengeriin,zeynepp,Gloria,Godzilla,baroborro,Yayamaz Kayımca ve T-M ailesi

tşkler cnm :hug:

cicek.jpg

Uzun zamandır göremediğim tüm Turkish-Media ailesine

tşk ler ablacım :hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

burada olmadığım süre içerisinde yokluğumu hissedenlere...onlar kendilerini biliyorlar..

bu çiçekleri işyerinin bahçesinde kendim fotoğrafladım nasıl güzeller ve nasıl güzel kokarlar..

Çok güzeller suhedacım :wub:

Tekrar seninle olmak çok güzel :hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

burada olmadığım süre içerisinde yokluğumu hissedenlere...onlar kendilerini biliyorlar..

bu çiçekleri işyerinin bahçesinde kendim fotoğrafladım nasıl güzeller ve nasıl güzel kokarlar.

sevgili suhedacım ne güzel bi güldür bu, ne güzel bir renktir :wub:

uzun zamandır paraya kıyıp çiçek almamıştım ama bugün cömertliğim üstümde..........

sewgili sayman-jön ve tabiki esas oğlan erbaya kucak dolusu çiçek yolluyorum........mucux mucux...... :clover::wub:

bize çiçek yok yani :(

bebek.jpg

küsüm işte bigünde şu kıza (yani bana :D ) çiçek veren yok :angry:-_-

ay ben yerim O'nu kıyamam ben sana :D

Star_flower.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu çiçekleri işyerinin bahçesinde kendim fotoğrafladım nasıl güzeller ve nasıl güzel kokarlar..

i46638_songl394.jpg

Özleşmişiz be arkadaşım,çiçeğe teşekkürler..:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

i46638_songl394.jpg

Tıpkı senin gibiler..

Teşekkürler şeker :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

3607_Kopia-DSCN4373.jpg13351743.jpg

Çiçeklerim;

Sedelina,Gece Yağmuru,Mine,Tengeriin,zeynepp,Gloria,Godzilla,baroborro,Yayamaz Kayımca ve T-M ailesi

teşekkürler lilaç :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.