Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

FORUMDAN ÜÇ KİŞİYE ÇİÇEK VERECEĞİZ VE NEDEN VERDİĞİMİZİ YAZACAĞIZ..

kralx

Önerilen İletiler

canım ben olabiliyom teşekkür ederim hemen alayım... :whistling::hug:

Bu arada ben şimdiden Bayram Tatiline girdim... Bayramdan sonra görüşürüz baklava falan açıcam yahu işim gücüm var uğraşamam sizinle, :getlost: yarın kuaföre giderim bayram bakımı falan yaptırırım uğrayamam, :kiss: bayramda zaten gelemem gezip tozucam... :cat: Rua, Tengeriin Boşig ve Diloş elimi öpmeye gelcekler bayram harçlığı vercem onlara... :w00t:

Hepinize şimdiden iyi bayramlar Allah bayramları bayram gibi yaşatsın seviyorum sizi beaa... :hug:

papattabn8.jpg

RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU, MUTLU VE AFİYETTE GEÇSİN İNŞALLAH...

:lol:

sevgili sardunyam senin bayramın da kutlu olsun bea. buradan "tengeriin boşig" e sesleniyorum: sakın aksatma kardeş, çok sağlam para var işin ucunda. esenler otogarında buluşucaz :lol: oradan saat 09.00 da çıkıp kortej halinde sardunyama gidicez tamam mı...

sardunyam seni seviyoruz... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada ben şimdiden Bayram Tatiline girdim... Bayramdan sonra görüşürüz baklava falan açıcam yahu işim gücüm var uğraşamam sizinle, :getlost: yarın kuaföre giderim bayram bakımı falan yaptırırım uğrayamam, :kiss: bayramda zaten gelemem gezip tozucam... :cat: Rua, Tengeriin Boşig ve Diloş elimi öpmeye gelcekler bayram harçlığı vercem onlara... :w00t:

Ben balıklı baklava istiyorum :D :D :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili sardunyam senin bayramın da kutlu olsun bea. buradan "tengeriin boşig" e sesleniyorum: sakın aksatma kardeş, çok sağlam para var işin ucunda. esenler otogarında buluşucaz oradan saat 09.00 da çıkıp kortej halinde sardunyama gidicez tamam mı...

sardunyam seni seviyoruz...

aksatmayın üzülürsünüz sizi gebertmek zorunda kalırım sonra ben üzülürüm -_-:grin:

kortejin sorumlusu sensin Rua, istikameti biliyosun sırayı bozmasınlar söyle onlara :P

bende seni seviyoz :hug::w00t:

Ben balıklı baklava istiyorum

-_- köpek balıklımı olsun, piranalımı, yoksa japon balıklımı? geçiniz dalganızı bakalım... :(

istersen ortaya karışık yaptıralım... :w00t:

spices seninde bayramın kutlu olsun...

tekrar herkese iyi bayramlar... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Frozenime, dostuma... Sadece bidenem sana... :wub:

karacaoglancicekjc2.jpg

canem bidenem teşekkür ediyorum :wub:

Hepinize şimdiden iyi bayramlar Allah bayramları bayram gibi yaşatsın seviyorum sizi beaa... :hug:

papattabn8.jpg

kuaföre gitsen nolur gıcığım seni güzelleştirmek imkansız :lol::wub: seninde kutlu olsun bidenem

bayramınız mübarek olsun..küsler barışsın hayat kısa sarılalım gitsin..sevgiyle herşey daha güzel..sizleri seviyorum arkadaşlar..

sarglgk5.jpg

sardunum çaktırma çiçeği senden yürüttüm :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Küçük şeylerden mutlu olanlara..

:):clover:

:clover:

tüm forumun bayramı kutlu olsun

bayramınız mübarek olsun..küsler barışsın hayat kısa sarılalım gitsin..sevgiyle herşey daha güzel..sizleri seviyorum arkadaşlar..

sarglgk5.jpg

Daha Nice Güzel, Baris icersinde olan..Bayramlar Dilerim Hepinize Arkadaslar... :clover:

Bayramınız mübarek olsun...Tüm foruma

12aw0.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada ben şimdiden Bayram Tatiline girdim... Bayramdan sonra görüşürüz baklava falan açıcam yahu işim gücüm var uğraşamam sizinle, :getlost: yarın kuaföre giderim bayram bakımı falan yaptırırım uğrayamam, bayramda zaten gelemem gezip tozucam...Rua, Tengeriin Boşig ve Diloş elimi öpmeye gelcekler bayram harçlığı vercem onlara...

Hepinize şimdiden iyi bayramlar Allah bayramları bayram gibi yaşatsın seviyorum sizi beaa...

arkadaşlar Sardunyam tarafından feci şekilde kandırıldığımı esefle belirtmek isterim.. -_- günlerce hayatımı kurtaracağını söylediği o mendilin içinden çıka çıka çakıl taşları çıktı.. :blink::glare::crying:

teşekkürler sardunyam.. :ermm::chris::w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bizde seni çok seviyoruz Yumoteeeem :hug:

ben bu çiçeğimi çok değerli bir insan olan sevgili Muki'ye vermek istiyorum... forumun bir köşesinde bir rahatsızlığımdan söz etmiştim ve bir ilaç aramıştım kendisi beni mahcub ederek bu ilacı bulup bana gönderdi... nasıl teşekkür edeceğimi bilemedim... çok incesin, çok iyi yüreklisin, çok temiz kalplisin sevgili Muki...

bu yaptığın benim için çok önemli... ne söylesem az gelecek lütfen bunu kabul et... ve sevgi içinde dostluk içinde umutla kal... dilerim her sıkıntında sana yetişecek dostların her zaman olsun yanında... :flowers:

zor günlerden geçiyoruz hepimiz ama böyle insanlarda var hala... :clover:

papatyaae8.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bizde seni çok seviyoruz Yumoteeeem :hug:

ben bu çiçeğimi çok değerli bir insan olan sevgili Muki'ye vermek istiyorum... forumun bir köşesinde bir rahatsızlığımdan söz etmiştim ve bir ilaç aramıştım kendisi beni mahcub ederek bu ilacı bulup bana gönderdi... nasıl teşekkür edeceğimi bilemedim... çok incesin, çok iyi yüreklisin, çok temiz kalplisin sevgili Muki...

bu yaptığın benim için çok önemli... ne söylesem az gelecek lütfen bunu kabul et... ve sevgi içinde dostluk içinde umutla kal... dilerim her sıkıntında sana yetişecek dostların her zaman olsun yanında... :flowers:

zor günlerden geçiyoruz hepimiz ama böyle insanlarda var hala... :clover:

papatyaae8.jpg

Sevgili sardunyam, ben teşekküre değecek hicbir şey yapmadım, hatta beni utandırdın. Güzel çiçeklerin için gene de çooookkk teşekkür ederim. Ben de dilerim ki, her insanın etrafında iyi günlerinde birlikte gülüp eğleneceği, zor günlerinde ise yardım elini esirgemeyeceği dostları, arkadaşları olur. Tekrar teşekkürler sevgili sardunyam.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili sardunyam, ben teşekküre değecek hicbir şey yapmadım, hatta beni utandırdın. Güzel çiçeklerin için gene de çooookkk teşekkür ederim. Ben de dilerim ki, her insanın etrafında iyi günlerinde birlikte gülüp eğleneceği, zor günlerinde ise yardım elini esirgemeyeceği dostları, arkadaşları olur. Tekrar teşekkürler sevgili sardunyam.

ben bir kuru teşekkür etmişim çok değil sevgili Muki, :)

belki görünürde küçük ama anlamda çok büyük bir şeydi yaptığın...

umut verdin, güç verdin... dost elin sımsıcacık... asıl sen beni utandırdın... ben teşekkür ederim... görüşmek üzere...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Heryeri olduğu gibi forumun bu topicini de öksüz bırakmışız ne yazık ki..:( Tüm çiçek verenlere teşekkür ederim..Yumoş'cum hoşgelmişsin ama yine yoksun.Merakta bırakma bizi..

Bu sıradışı çiçekler başlayan gününüzde yüzünüzde güller açtırır umarım..Benden hepinize olsun..:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tüm sevdiklerime ve tüm beni sevenlere :clover:

Ablacım sen ne ara geldin :unsure: birde çiçek bilenem vermişsin :lol::wub:

Çiçek veren tüm sevgili dostlarıma,arkadaşlarıma tşkler :)

Bu çiçek de yüreği güsel sevgi dolu dostlarıma,tüm forum sakinlerine gelsin :wub:

siemens.PNG

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.