Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

AKP dersaneleri kapatmasaydı Türkiye'de ne olurdu?

by_x_man

Önerilen İletiler

Bu başlığı açmamın nedeni şurada http://www.turkish-media.com/forum/topic/335308-video-evli-burak-erdogan-isvicreli-sevgilisini-olumle-tehdit-ediyor/?p=1084007 gördüğüm @'ya ait ileti oldu...

Son gelişmeleri görünüyorsunuz bir kötüye diğer kötünün vuruşlarını görüyoruz. Ahlak yoksunu bu insanların yaptıklarını gördükçe Evrim K gibi olayın içyüzünü görenler pekde mutlu olmuyorlar. Çünkü onlar için al birini vur ötesine demek yerinde olur. Çünkü videoları servis edenlerin ahlak bakımından diğerlerinden hiç bir farkı yok...

Bende Evrim arkadaşımla aynı düşüncedeyim... 

Onun için bu başlığı açtım.... Soru şu: AKP dersaneleri kapatmasaydı Türkiye'de ne olurdu?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu başlığı açmamın nedeni şurada http://www.turkish-media.com/forum/topic/335308-video-evli-burak-erdogan-isvicreli-sevgilisini-olumle-tehdit-ediyor/?p=1084007 gördüğüm @'ya ait ileti oldu...

Son gelişmeleri görünüyorsunuz bir kötüye diğer kötünün vuruşlarını görüyoruz. Ahlak yoksunu bu insanların yaptıklarını gördükçe Evrim K gibi olayın içyüzünü görenler pekde mutlu olmuyorlar. Çünkü onlar için al birini vur ötesine demek yerinde olur. Çünkü videoları servis edenlerin ahlak bakımından diğerlerinden hiç bir farkı yok...

Bende Evrim arkadaşımla aynı düşüncedeyim... 

Onun için bu başlığı açtım.... Soru şu: AKP dersaneleri kapatmasaydı Türkiye'de ne olurdu?

Sence bu videolar neden servis ediliyor?

Sen etik olarak bir olumsuzlugu ortaya koymak yerine, onu sineye cekmekten mi yanasin?

Ahlak ne demektir? Yapilan her turlu ahlaksizligi sessiz kalmak goz yummak midir?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili arkadaşım olayları çok kişiselleştiriyorsun? anında kişisel algılıyorsun.... Lütfen yapma...

Olay sizin haberleri buraya eklemenizle ilgili değil....

Konuştuğumuz konu onun ötesinde bir sorun.

Başlık iletisinde sorun açıklanmış kendi üstünüze alınmayın... 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili arkadaşım olayları çok kişiselleştiriyorsun? anında kişisel algılıyorsun.... Lütfen yapma...

Olay sizin haberleri buraya eklemenizle ilgili değil....

Konuştuğumuz konu onun ötesinde bir sorun.

Başlık iletisinde sorun açıklanmış kendi üstünüze alınmayın... 

Rica ederim. Ben de kendi uzerime alinmadim zaten.

Evrim-K lakapli yazar arkadasa da ayni senin yukarida yazdigin sekilde aciklamasini yaptim.

Yani, kaseti koyan kisi; kasetin basinda neden bu kaseti yayinladigini acikliyor.

Ayrica ben de "bu ote sorun" u acikladim.

Sorun, ideoloijik, politik degil; tamamen etik bir sorun.

Yalniz etik sorun sadece etige uymayi gerektirmez,, etige uymayanlarin da desifresini gerektirir.

Ayni hak ve ozgurlukler gibi.

Hak ve ozgurlukler sadece talep edilmez, savunulmaz ve desteklenmez. Ayni zamanda her turlu ihlali desifre edilir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

soru şu: AKP dersaneleri kaptamasaydı Türkiye'de ne olurdu?

Evet basliginiz bu ama, yazdiginiz mesaj farkli idi.

Ben de basliga degil, yazilan mesaja yanit vermistim.

Basliga gelince. Sonunda is EKONOMIK PAYLASIM VE TEK ADAM OLMA olduguna gore, diktator ile cemaat arasindaki paralellik elbet baska bir konu da baska bir sekilde TEK CIZGIYE donusecekti.

Cunku diktatorun otokrat yapisi ve bu temelde yaptiklari ve soyledikleri ve de diger ittifaklari ile de catismasi zaten bunu gosteriyor.

Buna ABD, Israil, AB, BM de; Katar, Misir, S.Arabistan'da dahil.

Hatta teroristler bile diktatore ultimatom verdi.

Kisaca TEK ADAM DIKTATORLUGU, ORTAK TANIMAZ.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili arkadaşım forumda yazdıklarını devamlı okuyorum, gördüğüm kadarıyla konuları sadece kendi anladığın veya kendi istediğin yönde tartışmak istiyorsun...

Bu başlıkta da aynı şeyi yapıyorsun.

Başlığın sorusu veya içeriği farklı değil... Sen kendin öyle algılamak, anlamak veya öyle tartışmak istiyorsun...

Bu nedenle sana bu konuda katılamayacağım...

Sevgiler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili arkadaşım forumda yazdıklarını devamlı okuyorum, gördüğüm kadarıyla konuları sadece kendi anladığın veya kendi istediğin yönde tartışmak istiyorsun...

Bu başlıkta da aynı şeyi yapıyorsun.

Başlığın sorusu veya içeriği farklı değil... Sen kendin öyle algılamak, anlamak veya öyle tartışmak istiyorsun...

Bu nedenle sana bu konuda katılamayacağım...

Sevgiler

Bana katilma gibi bir durumun yoik ki, zaten.

Ben basligi kendi dusunce ve bilgim cercevesinde acikladim, sen de kendi dusunce ve bilgi cercevende aciklarsin.

Onemli olan dusunce ve bilgi paylasmak, oyle degil mi?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

merhaba @@by_x_man

benzer görüşde olmaktan ve sizi bu sayede forumda tanımış olmaktan mutlu oldum.

Soru şu: AKP dersaneleri kapatmasaydı Türkiye'de ne olurdu?

bence değişen bir şey olmazdı.

bu çatışmanın görünen her iki tarafı da emperyalizmin çıkarlarına hizmet etmeleri için bir güç haline getirildiler.

AKP hepimizin bildiği nedenlerle tasfiye ediliyor.

emperyalizmin ve onun işbirlikçilerinin elindeki tek güç cemaat değil.

cemaat-medya-polis-yargı derken devletin omurgasını oluşturan tüm kurumlarda örgütlüler.

bu güçlerle yükleniyorlar.

her koşulda bu çatışma yaşanacaktı.

dershanelerin kapatılma süreci de bir başlangıç değil AKP'nin karşı ataklarından biri olarak yorumlanabilir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.