Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Siteye Erişim Sorunu

evrensel-insan

Önerilen İletiler

Son iki gundur ve bugun de bir ara farkli gerekcelerle siteye erisim olanagi yoktu.

Bu konuda ayni sorunu yasayan ve de bir bilgisi olan var mi?

gerekcelerin ilki site'ye giris tiklandiginda, site yerine "blog 123" diye bir reklam sitesi cikiyordu.

Diger gerekce ise, internet explorer siteye erisim alamiyor" gerekcesi idi.

Umarim gecici bir sorundur ve Turkiye'deki internet kesimleri ile bir bagi yoktur.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Geçici bir sorun yaşadık ve düzelttik... şu anda herşey normal... Eğer IE size sorun verirse ayarlara giderek ayarları reset yapın yeniden bağlanın düzelir...

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Geçici bir sorun yaşadık ve düzelttik... şu anda herşey normal... Eğer IE size sorun verirse ayarlara giderek ayarları reset yapın yeniden bağlanın düzelir...

Saygılar

Yanit icin tesekkurler. O dedigin "benim teknigimi asar" :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu sefer de "cikis" a tiklayinca soyle bir mesaj cikti.

Ha ha! Bir hata oluştu!

[#2012]
Çıkış yapmak için izlediğiniz link formatı geçersiz bir format. Lütfen geri dönerek tekrar tıklayınız.

Yararlı Linkler
•Giriş için buraya tıklayınız
•Yardım dosyalarımız
•Yönetimle iletişime geçiniz

Tekrar linki tikladim, cikmis oldugumu gordum, yeniden giris yapip bu mesaji yazdim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ya çıkış yapmışsın ve seni yabancı olarak algılamış ve sana aşağıdakilerden hangisini yapmak istediğini sormuş? Bir sorun mu var?

Sorun su ben herzaman cikis yaparken beni hic "yabanci olarak algilamamisti."

Bu sefer degisen ne oldu?

Yani "hata nerde?"

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Forumdan bir kaç gün olsa da uzak kalmak, sanki çok sevdiğim bir arkadaşımın evine kadar gidip sonra onu evde bulamayıp geri dönmek gibi :D vallahi sıkıldım...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Çocuklar tatil olduğu için giriş yapıp uzun kalamıyorum forumda.Ama her sabah gözümü açtığım gibi ve gün içinde sık sık mutlaka göz gezdiriyorum.

Gözümü açıp forumu görememek, mutfağa kahve yapmak için koşup, kavanozun boş olduğunu görmek gibi bir hayal kırıklığı oldu bana da..

tıklama sapığı oluyorum böyle durumlarda ..:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Rapor (Rapor et özelliğini kullanan) gönderen arkadaşlar için:

Biraz once söylediğim gibi bazı şeylerin üstünde çalışılıyor.... Siteyi kapatmak yerine böyle çalışmayı uygun gördük... Kısa zamanda normale dönecektir...

Bu nedenle bir sorunla karşılaştığınızda şu anda rapor etmenize gerek yok... Yarına kadar hepsi düzelir...

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Arkadaşlar,

Sorunların hepsi halledilmiştir... Lütfen hala hata yaşıyorsanız bu iletideki basamakları takip ediniz:

http://www.turkish-media.com/forum/tracker/issue-40-web-tarayicimin-onbellegini-nasil-temizlerim-tarayicilarin-hepsi/

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar,

Sorunların hepsi halledilmiştir... Lütfen hala hata yaşıyorsanız bu iletideki basamakları takip ediniz:

http://www.turkish-media.com/forum/tracker/issue-40-web-tarayicimin-onbellegini-nasil-temizlerim-tarayicilarin-hepsi/

Ellerine bilgine saglik, tesekkurler. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
Bu başlık cevaplara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.