Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Mehdî

Önerilen İletiler

kitab-ı kaimmanuel
Ahirzamanolog A.A. Yazarefendi:
"HAMİT TURAN:...SAHİP SENSİN'LE BANA NE DEMEK İSTEMİŞTİ."
(TÜRKİYE CAFERİLERİNİN BAZI KİBİRLİ ALİMLERİNE SİTEMLERİMİ ARZEDERİM.)
...2007'de antoloji-com'da din grubunda HÜR İSLAM HALK HAREKETİ'ni kurmuştuk.ve bu hareket için destek amaçlı halkalı zeynebiyye camine ve derneğine bir ziyarette bulunalım dedik.beni Hamit Turan karşıladı.dernekte konuşurken Selahaddin Özgündüz içeri girdi.Hamit hoca ona dedi: "bu arkadaş bir hareket kurmuş senin ile konuşmak istiyor." selahaddin hoca içeri girerken selam vermeden girmişti ve yanımdan geçti yüzüme bile bakmadı masasına gitti parlement sigarasını aldı hiç ama yüzüme bile bakmadan "...şu an meşgulum." dedi.oysa bu ne kibir ki ben şahsen ordayım selam vermedi yüzüme bakmadı sanki bana garezi var gibi ilgi ve alaka olmadı.bunda bir hikmet vardı.Allah ne onun selamını istedi ne onun yüzüme bakmasını istedi nede onun ile konuşmamı sağladı.hayretten hayrete hicret ettim heyhat.selahaddin özgündüz seyyid sinanı çok sever.bu sinan bizim cemvakfın'da hem dede hem zakir iken ben ona hotmailden bir mesaj atmıştım cemvakfını eleştirmiştimde o bana izzettin hocayı savunmuştu.ve sonra ne oldu ise müthiş bir değişim ile şialaştı Alevilikten uzak bir hal aldı ben onun ilede çerkezköyde iki kez görüştüm.ilk görüşmemde bektaşilik yüzünden ikinci görüşmemde yedi ulu ozanlar yüzünden nerde ise kavga edecek hale geldik.neyse sonuçta seyyid sinan ile TAYDER'DE en son bir araya gelmiştik Alevilik ile alakalı bir panelde.daha sonra yine orda bir panelde bir araya geldikte sular ısındı.o beni en çok incittiği mesajında ...sen bir psikoloğa görün.demişti.bende ona ...ben zaten bir psikoloğum (psikempatikanalist) ve şu an hastam ile seanstayım diye kendisini kasten sonlandırmıştım.yani ne hikmet ki beni sevmeyenler benim ile görüşme nasibinde olmayanlar ile iyi oluyorlar.düşmanımın düşmanı dostumdur misali.ve hamit turanı ilk görmemden sonra 2009'du herhalde birkez daha ziyarete gittim.hamit hoca cuma kılıyordu cumayıda kıldık ve sonra kendisi ile kahvede bir yarım saatlik görüşme aldık.geldi yine biz aynı konuyu ona sorduk.bizim harekete geçmemiz lazım ama desteğinize ihtiyacımız vardır dedim.o bana dedi:"...fitne öldürmekten beterdir.ayetine göre bu fitne olur yapma." bende ona şu ayeti hatırlatınca ...ONLAR TUZAK KURUYORLAR ALLAHDA TUZAK KURMAKTADIR ALLAHIN TUZAĞI HAYIRLI OLANDIR.oda dediki:"...SAHİP SENSİN." sahip nedir? sahip efendi ve molla anlamınada gelmektedir.sahib-i zaman anlamında da belki bu anlamdadır ama zaman izafesine göre algılanmaktadır belki belkide sahib-i zaman zamanın efendisi veya kutbu veya imamı anlamındadır.karakoyunlu ehl-i hakklar Mehdi demekten ziyade 8.dönemin sultanı olarak hazret-i sahibüzzaman derler.biz kudüstvde hazım koral ile 2015 ve 2016'da olmak üzere iki program yaptık.3.programı nureddin şirin ile yapacaktık doğu perinçeğin hakkındaki o bir telefonda ...sivas olaylarının arkasında bir tek kişi vardır oda doğu perinçektir.sözü uyarınca olacaktı ama nureddin bey o sıralar 15 temmuz hadisesi yüzünden bunu pek uygun görmedi ve o 3.program olmadı.kudüstv'de hazım kardeşim sağolsun benim ünvanım için ALEVİ BEKTAŞİ HÜCCETÜL-İSLAM diye takdir etti.bizde hoşgördük.ve bunu referans ile zeynebiyye tvde bu ünvanı kullanınca zeynebiyyetv sahibi benim ile alaycı bir şekilde konuştu ve bana güldü.o işde olmadı.oktay parlar ile son umutsuz konuşmamdan sonra o bana oğuz uçumu tavsiye etti.EHLADER'e gittim yenibosnada ve orda bir şahıs vardı ismini veremiyeceğim onun ilede iki kez tartışmıştık hacı bektaş meselesi yüzünden ki güya biz hacı bektaşı 13.imam kabul ediyormuşuz halbuki bu değildir hz.bektaş imam alinin imametinin gölgesi anlamında velayette ikinci gelişidir demişlerdir.seyyid sinanda bunu kabul etmemişti.oysa tahran üniversitesinden Muhammed Ali Soltani hacı bektaşı çok severdi onun türbesinden gözyaşı dökmüştü.ve müthiş bir İNTİZARCI idi ki sahib-i zaman nerde anılsa hemen ağlar idi.bağcılarda hüseyniye 14 masum mescidindeki arkadaşlardanda pek iyi şeyler duymadık.avcılarda şah rıza dergahından seyyidler ilede pek anlaşamadık pek kibir ve gurur yüklenmişler müthiş bir HÜCCETTÇİ olmuşlarki sünni kesimin bize yapmadıkları işi bize yapmışlardır.teoman şahinde öyledir çorumda ki oda alevi iken şialaşmış kardeşimizdir ki oda çok ileri bir boyutta hacı bektaşa hakareten ...hacı bektaş alevilerin sırtına saplanmış zehirli bir hançerdir.demektedir haşa... TAYDER'de güzel çalışmalar var ancak önyargı ordada var alevi ve sünni kökenli şiileşmişler vardır. tasavvufa karşı bazı tavırlar var tasavvuf konusunu sünnilerin algılamaları gibi algılarken aynı zamanda ismaili batıni ehlihakçı tarikatçılıktan ötürü önyargılar var.nakşi ve bektaşiliğin durumuna pek hakim değil arkadaşlarki marifette çok eksiklik var biz bunu şundan anladık.mesela ehlisünnetin bize göre en büyük alimi imam-ı rabbanidir.bizim ehlisünnet için referans aldığımız kişi ahmed-i farukidir.ve bunu referans olarak ne humeynide nede ali hamaneyde göremedik.birçok ehlisünnetin alimlerini okumuş olan bu büyük zatlar uzmalar ayetullahlar her ne hikmet ise imam- ı rabbani konusunda pek önyargılılardır.imam-ı rabbani ehlisünnet alimlerinin içinde yazı ve tasnifte tevil ve tefsirde kuran ve ehlibeyte en saygılı bir ehlisünnet alimidir neden bu farkedilmez buna şaşarım ali yücede ali akıncıda seyyid sinanda imam-ı rabbani denince tüyleri diken diken oluyor.oysa imam-ı rabbani öyle bir islam ahkamı ve tasavvuf ile sıla köprüsü olmuştur ki bunu ilm-i hikmette ne ibn-i arabi nede mevlana celaleddin-i rumi yapabilmiştir.imam-ı rabbani hatmül-velayetten bir reis-i riyasettirki nerde ise bunu ancak Mehdi den başkasının anlama yetiside kalmamıştır.Mehdi ile bir nisbeti vardır ki o ashabdan sonra mehdi gelir o makama ki ne geylani ne ibn-i arabide vardır bu derece der.ve aslında imam-ı rabbani bir muammadır ahirzaman alimlerini muallakta bırakan ki o ahmed 17.cidir.ahmed yeseviden sonra bu ahmed işi bitirmiştir.şah ismailin neslinden 2.abbas ile tamam olan 1666 sırrıda hz.sıla ile alakalıdır nihayetteki timur imanlı gitti der şah-ı nakşibent ki buna kimse birşey diyemez yıldırımı bile yenmiş olsada hüseyin hilmi ışık ile biz bu ölçüyü tespit ettik ki onlara dur diyen makam sahibi şah-ı nakşibend ile imam-ı rabbanidir...

HAZRET-İ PİR GERÇEK VELİ:
BA-İ BİSMİLLAH BİSM-İ ŞAH ALLAH ALLAH
ENEL-HAKK VE SÜBHANİ LA İLAHE İLLA ALLAH
HATMÜL-DERVİŞULLAH-I ABDULLAİLAHEİLLALLAH

BİSMİLLAHİ HU: HAK MUHAMMED ALİNİN KERAMETİ TECELLİ BUYURA,
SAHİB-ÜZ ZAMANIN ÇERAĞI UYANA VE ASHAB-I KEHF UYANDIRILA İNAŞAALLAH VE ELHAMDÜLİLLAH HU.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ahirzamanolog AA Yazarefendi: ...hadisde ...şu dört şey yedi ayda gerçek olur: melhame-i kübra, mehdinin istanbulda zuhuru, istanbulun fethi ve deccalin israilde ortaya çıkması. ve bu hadise göre elbette bu iş istanbulda devam ediyor.dede korkuta göre ahirzamanda iş yine kayıboyuna geçecektir.hallacı mansura göre istanbulu türkler fethedecektir.ama şu varki bu iş şii ve sünni eksende değil alevi eksende olacaktır.zira bugün şiilerin ve sünnilerin devletleri vardır ama mehdi konusunda bir faaliyet söz konusu değildir.öyleki yahudi israiloğullarının hakkından alevi mehdioğulları gelecektir.bizim tezimiz budur.hikmeti ise hayberin fethinde saklıdır.ilk iki halife hayberi fethedemez iken imam ali fethetmiştir.hatta kudüsün fethinde bile ömere içtihatta yardım eden yine imam alidir ömer bu içtihat için şöyle demiştir:"...hasanın babası olmasa idi ömer helak olmuştu." imam ali soyundan bir mehdi ancak alevilerin içinden çıkacaktır.said nursi alevilerin etno-teolojik olarak bir kavm-i seyyidan olduğunu anlıyamamıştır.yahudiler ishakın aleviler ismailin neslindendir.istanbulda 7 milyon alevi vardır.henüz mehdiden habersizdir.ashab-ı kehf gibi uykudadırlar.ve uyanacaklar.eren erdem bunu kısmen anladı ve dedi ki:"ne zaman ki aleviler kuranı eline aldı bu iş tamam oldu demektir." ve bu hiç olmıyacak anlamına gelmez ve mehdi gibi biriside ancak alevilerin daha doğrusu şimdiki alevilerin içinden çıkması manidardır.nasıl ki ümmi bir ümmet içinden bir ümmi peygamber çıktı ise hatta onlar sapık iken ki bu cuma suresi 2.ayette mevcuttur.ancak alevilerin içinden çıkacak bir mehdi ümmet için anlamlı olur.ve bakın türkiyede sahte mehdilerin hepsi çok azı şii olmak üzere sünni kökenlidir.alevi kökenli mehdi hiç çıkmadı yazar ali rıza özdemir bir makalesinde ...alevilerin içinden bir mehdi Çıkarsa gerçekten çıkar.. demiştir.ve güngören istanbulda çeçenistanı destekleyen bir cemaatte ...alevilerin içinden bir mehdi çıkarsa o gerçekten mehdi olur. demişdir.aleviler bugün namaz kılmıyor ve oruç tutmuyor olabilir ama mehdi gelincede öyle olacak değildir.ve buna göre hikmet ile hadi ve mehdi sırrına göre mehdi ancak alevilerin içinden çıkarsa bir anlam taşır.hz.yusuf ne diyor 37 ve 38.ayette:"...ben Allahı ve ahiret gününü terk etmiş olan bir milletin dinini terkettim ve atalarım ibrahim ishakın ve yakubun dinine döndüm." ve mehdide alevi kökenli olarak aynı şeyi söyleyebilir.mehdide derki ben atalarım 12 imamların veya ehlibeytin dinine döndüm.bunu şiiler ve sünniler iyi anlamak zorundadır zira ben bu sırra vakıfım 2005den beri yazıyorum halada yazmaktayım hiç taviz vermeden bu devam ediyor taki hak gelip batıl yok oluncaya kadar mütemadiyen sürecektir.(ALEVİ UYAN MEHDİ GELDİ) + (MEHDİ VE ALEVİLER HAREKETİ)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

AyhanAytaç Yazarefendi:
" izzeddin hoca AİHM e değilde Ali Hamaneye ziyarete gitse idi işler başka bir boyutta olurdu elbette Esad örneği ortada ama ne hikmet ise bu gerçeklerin gündeme gelmesinden birileri korkuyor Alevilik adına ki ben bunu söylemekten çekinmem."

İsmail Bendiderya:
" iran kötü, ırak kötü, suriye kötü,lübnan kötü, mısır kötü,yemen kötü,libya kötü...kötü de kötü..Çünkü. Anamızı belleyen, PKK yı sdg ypg pyd ışid nusra nato vb lerini üretip üzerimize salan, dahası; vietnamı mahvedip koreyi, balkanları parçalayan ve nagazakiyle hiroşimaya atom bombası atarak milyonlarca masum insanın caına kıyan ve 100 yıl boyunca bu kıyım ve cinayetin kimyasal etkisiyle hala anaların özürlü doğurmasına neden olan, saddama nitrojen ve kimyasallar verip iran ve halepçeyi zehirleten, suriyeyi kan gölüne çeviren ve işgal ederek petrol yataklarına konan, bu da yetmedi, ülkemizdeki bunca askeri darbeleri yaptıran ve utanmadan cumhurbaşkanımızı ve ülkemizi alenen "aptal!!!" , "dediğimi yapmazsan seni mahvederim!" diyerek aşağılayan Avrupa ve ABD yi severiz biz!!!... Eğer biz müslümanlar bir hakeme ihtiyaç duyacak olursak yukarıdaki islam ülkelerini değil, ABD veya AB ve tabi ki onların efendisi olan İsrail'i hakem seçeriz. Çünkü cennetin yolu iranden geçse cennete gitmeyiz, cehennemin dibine gider, ama cenneti istemeyiz... size diyecek söz yok artık aytaç yazarefendi... sizin yazınız tarihe geçecek ibretlerden biri olmaya aday..."

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

kitab-ı kaimmanuel
"DİNİN BAŞLANGICI MARİFET MARİFETİN BAŞLANGICI EDEPTİR."
(HZ.ALİ:"AKIL GİBİ MAL İYİ HUY GİBİ DOST EDEP GİBİ MİRAS BİLGİ GİBİ ŞEREF YOKTUR.")
...alemlere rahmet olarak ve üstün ahlakı tamamlamak için gelmiş olan hz.Ahmed (as) için MİM üzererinden ibn-i arabi derki: Allah alemlere rahmet kılmak için Muhammed ile Mehdiyi kullanır.MİM sırrı budur huruf-u mukattada.edep nedir? marifet nedir? marifet tasavvuf terminolojisinde Allahı bilmektir.bektaşiliğe göre ise edep Allah En Doğrusunu Bilir makamıdır.ebsemdur bunu tamamlar.Allahı bil ve deki en doğrusunu Allah bilir.Anam babam sana feda olsun ya Resulallah niye söylendi ebeveynden önce Allah ve Resulü gelir ihtilafa düşerseniz Allah ve Resulüne götürün dendi ise ayette kim Allah ve Resulüne götürdü.Şia Aliye Sünni ebu bekir ile ömere götürdü.Allah ve Resulüne kim götürdü zafer elde etti demektir zira ayette ZAFER MUTLAKA ALLAHIN VE RESULLERİNİN OLACAKTIR.dendi.ve Allah nemrut ve firavuna ve ordularına Resulleri ile galip ve muzaffer oldu.ve Ahmet ile o Allah ebu süfyana ve ebu cehile ve ordularına galip ve muzaffer olmuştur.şimdi Armagedona veya melhame-i kübraya gidiyoruz.Allah hangi resul ile galip ve muzaffer olacak.tabiki meryemoğlu isa ile ve Mehdi ile beraber 313ler ile.biz şirk adaveti ile savaştık mehdi fitne adaveti ile savaşacaktır hadisine göre şu ayet buna hüccet sunar:"yeryüzünden fitne kalkıncaya din yalnız Allahın oluncaya kadar onlar ile savaşın." dünyada her halk din ve davasından düşecek ondan sonra Mehdi zuhur edecek.salih mirzabeyoğlunun metaforu "MUTLAK FİKİR" ise bizim metaforumuz:"MUTLAK GERÇEK"tir.salih tasavvufu bilir ama mehmet ali ağca tasavvufun t'sini bile bilmezken nasıl Mesih olduğunu söylemiştir.salihin yoldaşı saadettin ustaosmanoğlu onun davasını devam ettirmektedir.furkan dergisi 24.yılında hala büyük zuhur için olağanüstülük için beklerken bizim mesajımızı ya algılamadı yada din ve davadan düşmek üzeredirler.ömer öngüt cemaati gibi olmasınlar isteriz.biz rabbimizden ülkemizdeki 72 nakşi cemaatinden en dindar en dürüst en devrimci en mümin en müttaki en mücahit toplamda en MEHDEVİ olan cemaat ile buluşturmasını taleb ettik.acaba menzil mi? yoksa ismailağa cemaatinden mahmutefendi cemaatinden mi? olacak diye hep gözlem yaptık 25 yıl sonra Allah bir ışık gösterdi önce eskişehirde olan buhara köyündeki zat mi dedik acaba diye tam harekete geçecektik ki karşımıza saadettin ustaosmanoğlu çıktı bize SIDDIK olacak lazım cemaat bu mudur? O SÖYLÜYORSA DOĞRUDUR.diyen hz.sıddıykın son halefi kimdir ve kim bizim için O SÖYLÜYORSA DOĞRUDUR.diyecek diye bekliyoruz.hz.yuşa bekliyor eyyup sultan bekliyor.hz.hızır-ı ilyas bekliyor ashab-ı kehf bekliyor.biat alındı ise intisap edildi ise ve ehlibeyt bunu yaptı ise şimdi faruk ile sıddık ehli bunu bize sunmak zorundadır.isa 12 havarisinin ayklarını yıkadı ki 12 havarinin ayklarını yıkama borcu olsun diye ve işte biz ehlibeytte biat ve intisab ettik ki bekri faruki osmani hatta süfyani bile bize biat ve intisab ede yoksa biat ve intisab neyi gerektiriyor ise bizde o yola başvuracağız meryemoğlu isanın dediği gibi HERKES KENDİ ŞERİATI İLE YARGILANACAKTIR.rabbin indirdiği ile kim hükmetmez ise kafirdir ayetini tam burda hatırlatmak isteriz.Allahın ilmi ve rahmeti herşeyi kuşatmıştır ve azameti ile kudreti ile de herşeyi tutmaktadır kimsenin kaçacak yeri yoktur.yer bizim gök bizim (ahmed ve ali nurundan yaratıldı) ezelden ebede kalubeliden kıyamete bu fetva bu ferman bizim der HZ.KAİM EL MEHDİ SAHİB-İ ZAMAN.dört kapı kırk makam kutsal şeriatçıyız dört kitap dört mürsel kısas a kısascıyız biz bu işte.biz acilen saadettin ustaosmanoğlu ile bir görüşme yapacağız fatihte inşaallah bakalım bu buluşmamız şems ile mevlananın buluşması gibi mi olucak ali ile halidin buluşması gibi mi olucak habil ile kabilin buluşması gibi mi olucaktır bunu Allah takdir edecektir.rahman 19 ve 20 derki:biz iki deryayı saldık birbirleri ile buluşması için biri tatlı biri tuzlu sudur içinden inci ve mercanlar çıkar.ve buna göre cafer-i sadıktan çıkan sıddık ve mürteza yolu nakşi ve bektaşilik ile Mehdi de buluşur ustaosmanoğlu bunu ancak bizden okuyabilir hak muhatabı ise bunu anlar ise kendisi hatmülevliyadır.imam-ı rabbani dedi:"Mehdi bizim nisbetimizde olacak o zahir ile batını birleştirecektir (hafi ve cehri zikri meczeder) + (nakşi ve bektaşiliği birleştirecektir) ashab-ı kiramdan sonra o yüce makam onda olacaktır abdulkadir-i geylaninin ayağı onun üstünde değildir isanın ayağının biri ali diğeri mehdi üstündedir Mehdi bütün yolları birleştirecektir Mehdi bir hükümet kuracak ve medinedeki alimi (vehhabileri) öldürecektir." işte tüm bunların mana-i marifet ve sırrı hakikatte tasnifleri bize açılmıştır ve siz bunu kabul etmek zorundasınız aksi takdirde bölünürüz parçalanırız ve gücümüz gider (böl parçala yönete uyar) Mehdi Alevilerin şahı Bektaşilerin piri Şiilerin imamı ve Nakşilerin halifesidir bunu bilesiniz ve ona göre hareket edesiniz inşaallah ve elhamdülillah hu selam hu aleyküm ehlibeytten vesselam vel ikram...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kitab-ı kaimmanuel
"ALEVİLER AİLE İÇİNDEKİ Şİİ VE SÜNNİ KÖKENLİ...
...GELİN DAMAT VE MELEZ EVLADLARINI ALEVİLİK HAKKINDA AYDINLATMALIDIR."
...bu yazıyı yazmdan önce uzun uzun düşündüm yıllardır.empati toplumu olan alevileri incitmekten korktum artı içlerinde olan şii ve sünni kökenli gelin ve damatların bunu yanlış anlamasından korktum.ama hiç kimse korkmasın burda hakikat konuşacak ve hiç kimseyi incitmeden gerçeğin ne olduğunu usulünce anlamak lazımdır gereği bir farkındalık yaratmak gerekmiştir.Allah yahudi israiloğullarından sonra alevi mehdioğullarını seçmiştir.mesih ile yahudiler sınandı ve kaybetti o mesih dili ile lanetlendi.alevilerde mehdi ile sınanacakalardır.isa mesih sırrı gaybı ve hikmeti odur ki isa aliye mesih mehdiye işarettir.mehdi isa mesihtir hadisindeki hikmet odur ki alfa ve omega olan isa mesihin alfası ali ki hayberde isanın intikamı onun ile alınmıştır zülfikar ile ki vahiyuhannada iki ağızlı keskin kılıç odur.yuhanna isayı gördü ağzından iki ağzı keskin bir kılıç çıkıyordu.isa ali ile hayberde intikam aldı.resulullah (saav) çoğu kez ...ya ali sen isaya benzersin.demiştir.isa ali alfada yani başlangıçta demiştik ve omega yani son yani kıyamet kaim olan mehdidir ki o ayağa kalkar isa gökten iner onu tasdik eder.yerde ve gökte saygın olan isa mesih işte yerde saygınlığı için geri dönecektir kendi ruhaniyetinin sırr-ı ruhullahın hatmolması için vede hak davasında ki o dava incil-i ahmeddir.o ahmedi müjdeledi ve ahmedde onu müjdeledi ve böylece dava haklılığına kavuşacaktır kafirler ve müşrikler hoşlanmasada Allah nurunu tamamlıyacaktır ayetinin teccelisi işte budur Allah isa mesih nurunu ahmed ve ali ile tamamladığı gibi mehdi ve mesih ilede tamam eyler şu ahir-i ahirzamanda.şimdi siz sıddık olarak ebu bekir ile tasdik edildiyi tartışmadan önce o isa o ahmedi 570 yıl önce müjdelemiştir.hz.ahmed derki:"...ben ibrahimin duası isanın müjdesiyim." evanjelistler bir kere müjdeden bunu anlamak zorundadır.evanjelist demek müjdeyi yayan demektir o zaman incil-i ahmedi yayacaksınız.malum incil müjde ve muştu demektir.şimdi durum bu gelelim alevilerin burdaki önemine Allah bir söz verdi ibrahime ve dedi ki seni İMAM yapacağım.ve ibrahim dedi ki neslimden de ya rabbi.rab dedi ki:zalimler benim ahdime erişemez.. işte bu ishak soyundan gelenlerde peyda oldu zalim yahudiler imamlık hakkını kaybetti.zaten baştan sona bir hile ile oldu bu işler.sara ve saraydan doğan ishak bir mucize gibi doğdu bir acuzeden doğdu isa ise bir bakireden doğdu bunu not düşelim.ama dikkat tevratta yazılı olduğu üzere hepbir hile ile geldi onların imameti ki ta yakup ve esav ile başladı yusufun kardeşleri ile devam etti.ve hak nebiler ilyas ile üzeyir ile dalyan ile yahya ile güncellenirken hep kraldan kralcı mesihden mesihçi yahudiler işi bozdular ve yazıcılar ve dinsel yorumcular ile iş bozuldu.tevrat tahrif edildi ama isa el yazısı ile onu tekrar güncelledi ve o güncellenen tevrat-ı furkan ile incil-i ahmed şimdi tabut-u sekine içinde Mehdi için şam ve antakya arasında bir dağın mağrasında sır-ı vaktini beklemektedir.isa ayette dedi:"...ben tevratı tasdik etmek ve benden sonra gelecek olan ahmedi müjdelemek için geldim." işte bu bunun hüccetidir imam-ı hüccetullah için.Aleviler yahudilerin zalim olması ile mazlumiyetleri ile imammette hak kazanmıştır.(hadis:"mazlumlar muzafferdir.") bakın alevilerin çobanı olan ali ne diyor kuzularına:"...BİN KEZ MAZLUM OLSANIZDA BİR KEZ ZALİM OLMAYIN." şimdi durum bu olunca Alevilerin bu hak davasına şii ve sünni kökenli gelin ve damatlar ne kadar uyum sağlıyacaktır.ve onların melez evlatları ne kadar bu maya ile mayalanacakta misyon tamam olacaktır.bakın thedor herzlin yahudi devleti için ortaya koyduğu şartlar belki Aleviler için daha uygundur ama bilakis aleviler 72 milleti bir görerek halk içinde hak ile beraber olarak bu işi kosmopolitanca sürdürmektedir.alevi devleti yoktur ama şii ve sünni devleti vardır işte iran ve türkiye böyledir Atatürk hilafet ve saltanatı kaldırmış ama ilahiyat ve diyanet ile yine sünnilere bu iktidarı bir şekilde altın tepside iade etmiştir.alevilerin tekke ve zaviyeleri kapatılır iken sünni cami ve mescidleri devam etmiştir.cami ve mescidde örgütlenen bazı antikemalist antilaik ve anticumhuriyet unsurlar gizli gizli örgütlenerek işi bugünki duruma getirmiştir.alevinin inanç ve kültür konumuna baktığımızda tekke ve zaviyeler maddesi ile elleri kolları bağlıdır statüde etütde ve saire.ve üstelik bu yetmez miş gibi kendi içlerindeki şii ve sünni unsurlar yüzünden güya laik ve demokratlığı ile birde orda değer kaybetmektedir.artı kripto yahudi hıristiyan (süryani ve ermeni unsurlar) vardır.dersim kalıntısı tecrit kalıntısı unsurlar vardır.Aleviler bu kutsal davasına geri dönmelidir Mehdi öncesindeki sonra çok zorlanacaktır.dede kızları ve oğulları talibe bile izdivacı yok iken şii ve sünniler ile izdivaçları olmuştur sonra ne oluyor maya bozuluyor sorunlar oluyor melez çocuklarda uyum sağlıyamıyor ne yazık ki bu melezler daha sonra Aleviliğe karşı münkir ve münafık oluyorlar.işte hak geldi batıl yok oldu noktasında gördük emeviler ne yaptı ehlibeyte sonu bu olur bakın mervan bunu nasıl itiraf ediyor:"ŞEYTAN YAKAMIZA YAPIŞTI BİZE EHLİBEYETE KÜFRET DEDİ." işte bu melezlerde bir zaman sonra alevi mayasına tutmayınca ister istemez düşkünleşiyor ve ister istemez durumdan vazife çıkartarak düşman kesiliveriyorlar.biz bunları kendi içimizde ve etrafımızda gözlemlemiş sebep sonuç ilişkisine tanık olmuşuzdur dahasıda vardır yeri geldiğinde anlatacağız.şimdilik maksat hasıl olsun devamı gelecek.elbette melezlerin bir suçu yoktur şii ve sünni olan gelin ve damatlarında belki bir suçu yoktur suç Alevileri hiçe sayan devlet resmi kurumlarıdır ki elbette bu gerçek ile herkes sonunda yüzleşecektir.bakın osmanlıda ve selçukluda ilk dönemlerde danişmnetlere saygı vardı nakibüleşraf kurumu ile ehlibeyt soyu hep korundu ama sonuç ne oldu SÜFYANİLEŞTİLER.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kitab-ı kaimmanuel
"İŞARET-İ MEHDİ HAKKINDA YAZMAK İSTEYİPTE YAZAMADIKLARIMIZI YAZIYORUZ."
(24 ARALIK ÖNCESİ SON YAZIMIZDIR BUNU ÖZELLİKLE NOT DÜŞEREK DİKKAT ÇEKİYORUZ.)
...işaret-i mehdi hakkında hiçbir yerde okuyamaıyacağınız notlar burda.okumak ve izlemek bedava.yasin 21...sizden ücret almıyanlara uyun onlar doğru yoldadır.o nebiler ve resuller getirdikleri ve hizmetleri için bir ücret istememişler ecrini rabbin katında istemişlerdir.bizim son nebimiz gökte ahmed-i mahmut yerde muhammed-i mustafa olan ümminebi (saav) de getirdikleri ve risalet için bir ücret istememişlerdir 23 senelik risaleti için EHL-İ BEYTine meveddet istemiştir.o nebi sevdiklerini hidayete erdiremez ama onun ehlibeytini seven hidayet bulur buğz eden dalalette kalır Allah ehlibeyt ile dilediğini dalalette bırakır dilediğini hidayette tutar hak ile batılda ehlibeyt ile ayrılmıştır zira din gadir-i humda tamam oldu ve aliyyel mürteza zülkarneyn-i ümmet-i muhammeddir o ve o hafız-ı levh-i mahfuz olan tek imam emirel müminindir ki EY İMAN EDENLER diye hitap olunmuş herkesin emiridir.Allah bu sivrisineği niye yaratmıştır diye soranlara o demiştir ki:"...Allah sivrisineği nemrut tanrısının ve ordusunun hakkından gelmek için yaratmıştır." bu ne şimdi kim ne anladı şimdi Allah ki sivrisinek ile cin ve insanlarıda sınar hep bir araya gelseler bir sivrisinek yaratamazlar.hakkattende esrarengizemselizmden baktığımızda bugünki yapay zeka ile bile bir sivrisinek robotta kimse icat edemeyecek durumda.. hz.yusufun zindan arkadaşlarının rüyasının rüya tabiri öncesinde giriş yaptığı gibi bizde böyle bir giriş ile birilerine önce haddini bildirerek başlamaktayız.. işaret-i mehdi benim hayatımın en muhteşem anısıdır.00:24 sayısal nickimiz ile bizi aynı zamanda ihya eden rabbimize ebediyyen ebedi ve sonsuza dek sonsuz hamd sena ve şükürler olsun.uzatmıyalım.hadiste:"MEHDİ'NİN BİR İŞARETİ OLACAKTIR." denmesi ile adnan oktar mühr-ü şerifi kullandı şu meşhur ışid bayrağındaki mühr-ü nübüvvet ki HY müstear ile kitaplara bu mühür hep kondu ışidin bayrağında da görünce bi heycan yakaladı onu ki cahilce tuttu onları savunmaya girişti.işaret-i mehdi tuğra-i hünkar ilede hüccettir.ece ıhtırımcı hz.bektaş o tuğrayıda hünkar sıfatı ile beraber osman gaziye verdi ona altı emanetide verdi aslan baba ve ahmet yeseviden gelen emanetler idi.hilafet-i muhammediyye deki siyah bayraktada tuğra olması belki bizim başarımızdır.bu kardeşimizin 32 dakikalık sunumu güzel bir ezber ile üstün bir performans ile tebliğdir ama kendisi Kaim el Mehdi değildir.onun kaynaklarını daha inceleyeceğim sonra yine belki cevaplar vereceğim.işaret-i mehdi ile ilgili en güzel kaynak bizim için nostradamusun kehaneti olmuştur ki o bir yahudi olarak beynini kemiren bir işaret demiştir.biz diyerek yahudiliğini ilan etmiştir ki o nostradamus DÜNYANIN SONLARINDA HERYERDE BEYNİMİ KEMİREN BİR İŞARET GÖRMEKTEYİM.der.nostradamus filmini seyredenler bilir.onun epigram uzmanları bu işaretin GAMALI HAÇ olduğuna kanaat getirmiştir.İran devrimi sonrası yapılan bu propaganda filmi ile konular saptırılmak istenmiştir.a haberde YAZ-BOZ programı ile yepyeni bir bilgi düştü önümüze onu demeden edemiyeceğim içim içime sığmaz oldu.. DOUG COE bu evanjelistlerin lideri imiş çok gizlenmiş okunuşu DAGKO ve bu bana DECCAL ismini hatırlattı deccal ingilizceden alsak okusak DEKKAL olucak ve neden hz.nuhdan bu güne bu deccal her nebice bize haber verildi ve neden DECCAL ismi ile işte dakko işte dekkal siz varın takdir edin YENİ YILDA..nostradamusun filminde gamalı haç yapması ile ne yapılmak istendi işin aslı ise gamalı haç ile işaret-i mehdi şeklen pek benzer birbirine biz buna şaştık.ve biz dahasını söylemekteyiz ki 2024de ki tılsıma göre öyle bir ceryan olucak ki heryerde cin ve insan şeytanlarının saldırıları karşısında ancak işaret-i mehdi ile kurtuluş olucak nitekim hz.bektaş osman gaziye elif tacını verdi ve dedi: önüne kim çıksa yenilecek.ve tevratta yuşa döneminde yada başka bir dönemde bir fuhuş oldu iffetsizlik aldı başını gittide heryerde ölüm kol gezdide ancak alnına T işareti gibi bir işaret ile iffet sahibi insanlar kurtuldu rabbin lutf-u ve fazl-ı keremi ile.işte bu işaret-i mehdide bir zaman sonra alna yapılacak ki cin ve insan şeytanları yaklaşamıyacak hani yabancı filmlerde şeytanilere karşı gümüş haç çıkartmak gibi misal ki işte orda da haç T misal tye iman edenlere bir atıfki bizim onlardanda haberimiz vardır ki işaret-i mehdide de bir vesile haç tsi vardır.nato haçınıda biliyoruz.hıristiyan kulübüne karşı olanlar neden nato haçı altında buluşur o zaman derler.bizim isteğimiz belki küçük bir ricadır her kim mehdi için birşey yapmak istiyor ise onun 2024deki hakimiyeti için bir zemin hazırlayayım derse işaret-i mehdiyi bir dövme bir simge bir sembol bir duvar yazısı bir ne bileyim nick ve rumuz olarak kullanma hakkına sahiptir tabir-i caiz ise telif-i haizdirler.işaret-i mehdi euro 2024de sanki kullanılır gibi oldu ama o euro 2024 tamda işaret-i mehdi ile işareten uyum içinde idi sadece tek noktası eksikti.işaret-i mehdi resulullahın ism-i şerifin aynı zamanda bir parafı konumundadır ki bu ism-i şerifde kaim el mehdinin 24 eylül 2004deki kıyamınada açık delil vardır.adeta tarih içinde mühürlenmiştir.ve bu tarih belki zuhur tarihi değildir ama en azından said nursinin ebced hesaplı zuhur tarihini vermiştir o zuhur zannetmiştir ama kıyam olmuştur.kaim el mehdi 24 eylül 2004 cuma-cumartesi 00.24den beri kaç sene yapıyor hesap edin ki tüm dünyada ortadoğuda türkiyede ve özellikle istanbulda ne oluyor takip etmektedir.tebdil kıyafet o halkın arsında sokaklarda yürüyor insanlar ile beraber yemek yiyor çay içiyor sohbet ediyor ve rab neden böyle takdir etti bilemiyoruz iman melekleri onun kalbine imanı vahyettiğinden beri anlaşılmıştır ki ümmet-i muhammed için iman ve hidayet süfyaniyette said nursi ile can çekişmiş ve zatende hüseyn-i kerbelada iman-ı mehdiyyet sona ermiştir.baş mehdiyi gövde alevileri temsilen baş ve gövde buluşması ile adeta hüseyni kıyam zamanın yezitlerine karşı devam edecektir ki cafer-i sadık derki:HER YER KERBELA HER GÜN AŞURA.. imam var cemaat yok cemaat var imam yok misali aleviler ashab-ı kehf uykusundan ne zaman uyanır mehdi o zaman zuhur eder zira ALEVİLER KIYAM ETMEDİKÇE MEHDİ ZUHUR ETMEZ denilmiştir vesselam vel ikram...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

kitab-ı kaimmanuel
"ALEVİ MEHDİOĞULLARI İLE YAHUDİ İSRAİLOĞULLARININ SAVAŞI YAKLAŞIYOR."
(SÜFYANNİHİLİSTLER ALEVİLERİ KIYAMA SİYONJELİSTLERDE TANRIYI KIYAMETE ZORLUYORLARMIŞŞ.)
...hep anlatmaya çalıştım kim anladı kim anlıyabilir bu 21.yüzyıl tasnifini ki asr-ı kıyamettir asr-ı armagedondur asr-ı melhame-i kübradır.tapınaklar ruhaniler kutsallar savaşıdır özeti.inanç kültür ve medeniyet çatışmasıdır.şii ve sünni devletlere rağmen olmuyor olmuyor işte ortadoğu böyle işte rabbin hikmetine sual olmaz burda kasap et koyun can derdinde.dünya islam ile ortadoğu şii ile anadolu alevi ile istanbul mehdi ile sınanır işte.yotubede sahte mehdiler işte 2020ye ki bu sanki 20 20 40 eder misali mehdi 40 yaşında zuhur edere işarettir işte.dünya 40 yaşında.ahmedinejat mehdi 2020de zuhur edecek demiş.mehmed güven mehdi 2019 hareketide işi sona iyi bağladı Allah musaya 30 gün vermişti o ümmetine öyle beyan etmişti ve Allah hem musayı hem harunu hemde ümmet-i musayı sınamak için tur-i sinada bu 30 günü 40a yükseltti o yüzden şeytan bu ümmete musallat olduda buzağıya taptılar.bu öyle birşeyki fatihte 50 gün istanbulu fethedemedi de edirne alimleri de kışkırtıp ...istanbulu ancak mehdi fetheder diyince fatih çıldırdı akşemsettine çattı ki YA VEDUD SULTAN diye bir zikir ehli var o engelliyor bir kilisede ki otman baba işi dediler sonra koyun baba şefaat ettide istanbul fethedilecek ya FAKİH AMHED onunda var tasarrufu ve akşemseddin murakabeye yattı çadırda gözyaşları sel oldu yahya bin zekeriya böyle ağlamadı belki belki eyyup ve yakup böyle göz yaşı dökmedi yedi gök ağladıda rabbi rahim ona acıdı ve istanbulun fethini müjdeledi fatih kurtuldu.ama akşeyh şöyle dedi: ...istanbulu önce mehmed fethedecek sonra ehlisalibin eline geçecek sonra ikinci kez mehdi zikr-i kesir orduları ile fethedecektir.işte böyle.alevilerde 1000 sene beklediler 300 mehdi kıyamı yaptılar ama bu caner taslamana ayan olmadı hulki cevizoğlunada ilham olmadı ki demek halktvde şii ve sünnilerin mehdisini sorduda alevilerin mehdisini hiç ama hiç sormadı ah ve vah işte.alevi 1000 yıl bekledi alevi olmasına alevi oldu ama mehdi gelmedi şimdi alevi o alevi değil mehdi şimdi mehdi olmasına mehdide alevi alevi değil şimdi işte.imam var cemaati (güruh-u naci fırka-i naciyye) yok hazret-i cemaat var ama imamı yok alisiz değil mehdisiz bir alevilik var bunu TAY-DER-İ RASTHABERde ilan ettik.yahudi israiloğulları basiret firaset ve cesaret ile medinede o ümminebiyi o ahirzaman nebisini o iblisin başını ezecek mesih-i muhammedi beklediler ama baktılarki o şirk ehli araplara karşı bir savaş vermiyor bilakis onlara sahip çıkıyor ve dua ediyor ki Allah bu mekke ve medine halkını hidayete erdirsin işte.işte bu yüzden yahudi o muhammedi hıristiyan o ahmedi kendi öz çocuklarını tanıdıkları halde tanıdılarda yinede bile bile gerçeği inkar ettiler.ve onlar demedi ahmed ve muhammed incilde ve tevratta yok ki yooo vardı yine iman etmedi hani caner taslaman diyorya mehdi kuranda yok bekir ömer osman da yok talha ve zübeyirde yok ebu zerde selmanda yok kuranda caner taslaman bu sebeb değil iş o ki demir babanın virani babaya dediği gibi ...SEN BIRAK KURAN SENİ OKUSUN.imam-ı gazali dedi kuran 70 ilme atıfta bulunuyor caner taslaman o 70 ilme sahip mi ki Mehdi kuranda yok ki diyor eee kuranda cin var sen cini görüyor musun caner taslaman ya sen hulki cevizoğlu sen ne diyorsun bu işe şaşma şaşkın dedi killa hakan 1f642.png:))) özgür der mazlum der İHH gittiler bir gemi yaptılar israile meydan okudular bu gemi ümmetin kurtuluş gemisi EHLİBEYT gemisi miydi? değil.içlerinde bir alevi vardı ama belki aleviliği kalmamıştı.Fetullah Gülen MAVİ MARMARA HAKKINDA pensilvanyadan seslenince canakkaleden seslenen kılıçdaroğlunu bile bastırdı biz sesi reisten bekledikte bülent arınç dedi:HOCA NE DİYORSA DOĞRUDUR.Fetullah Gülen ve said nursi süfyaniyettendir gardaşlar bunun ferasetide dersimli kılıçdaroğlunda değil kamer gençte idi ALLAH RAHMET ETSİN ONA KABRİ NUR OLSUN ki esasında kahraman kazandan ziyade belki kahraman dersimdir zira fetö bu ile hiiiççç girememiş neden acaba? aaa iranada girememiş fetö aaa acaba neden aaa bu fetö suud-i arabistanada girememiş acaba neden? haa ben bunu biliyorum ikiside abd ve israil eksenli şeytan deccal süfyan koalisyonunda olduğu için İT İTİ ISIRMAZ SÜLÜK SÜLÜĞE YAPIŞMAZ YARASA YARASANIN KANINI EMMEZ...şim ve işte imdi demem o ki sarıöküz misak-ı milli sınırları ile hatayında alınması ile ortaya çıkmıştır.dünya sarıöküzün boynuzları üzerindedir.öküz salın üstünde o sal kıbrıstır işte oraya geldik.bilgi başka keşf-i keramet başka ülm-i ledün başka hızıra yoldaş ilyasa haldaş mehdiye sırdaş mesihe arkadaş olmak başka hiç bilenle bilmeyen bir olur mu Allah aşkına biz ancak Allahın öğrettiklerini biliriz bizim ilmimiz ummana katre misalidir hızırın musaya dediği gibide alınmasın ezoterikçiler gnostikçiler metafizikçiler eskatalogyacılar ve kıskanmasın ömer çelakıllar edip yükseller ve utanmasın fatih altaylılar ve hulki cevizoğulları yakın yakın çok yakın türkiyenin bizim ile tanışması alevi karakutusunun açılması bektaşi sırrının faş edilmesi kızılbaş kıyamının MEHDİ KIZILBAŞBUĞTÜRK ile başlaması çok çok yakındır en geç 2024de buluşacağız inşaallah.

Adım: Ayhan
Lakabım: Mehdi
Kod adım: Dabbetül-Arz
((cin ve insan şeytanlarının azrailiyim))
Doğum: Malatya
Kütük: Maraş
Büyüme: İstanbul
((İstanbul şehrinde ol Sahib-i zaman?))
altmışa gelmedim 1973'te geldim vesselam?
binüçyüze gelmedim 1400'de geldim vel-ikram 1f642.png:)
rabbim @llah dinim islamdır?
resulüm muhammed mezhebim caferidir?
şahım ali tarikatım bektaşidir?
pirim hacıbektaş siyasetim atatürkçülüktür?
ne şiiyim ne sünni mazlum bir aleviyim?
ne sağcı ne solcuyum garib bir tasavvufçuyum?
ne yahudi ne hıristiyanım hanif bir müslümanım?
ne ırkçıyım ne milliyetçi emr-i marufçu ümmetçiyim 1f642.png:)
BEN AYHAN AYTAÇ YAZAREFENDİYİM?
===@KAİMMEHDİ2024===
"MEHDİ VE ALEVİLER HAREKETİ?" TEK LİDERİYİM 1f642.png:)))

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

AyhanAytaç Yazarefendi <[email protected]>
13:04 (2 dakika önce)
Alıcı: Hulki, hulkicevizoglu

İMAM-I ALEVİYYUN:
"ve onlar (yahudi ve hıristiyanlar) demedi ahmed ve muhammed incilde ve tevratta yok ki yooo vardı yine iman etmedi hani caner taslaman diyorya mehdi kuranda yok bekir ömer osman da yok talha ve zübeyirde yok ebu zerde selmanda yok kuranda caner taslaman bu sebeb değil iş o ki demir babanın virani babaya dediği gibi ...SEN BIRAK KURAN SENİ OKUSUN.imam-ı gazali dedi kuran 70 ilme atıfta bulunuyor caner taslaman o 70 ilme sahip mi ki Mehdi kuranda yok ki diyor eee kuranda cin var sen cini görüyor musun caner taslaman ya sen hulki cevizoğlu sen ne diyorsun bu işe şaşma şaşkın dedi killa hakan 1f642.png:)))" (AHİRZAMANOLOG AYHAN AYTAÇ YAZAREFENDİ)

...ve özel not:

...bu konuda caner taslaman ile karşı karşıya gelmek isterim ve bundan hem ben hemde türkiye zevk duyar ama buna ne kadar cesaret eder hulki cevizoğlu.. zira benim tezim aşağıda ona göre olursa:

Ahirzamanolog AA Yazarefendi:
...hadisde ...şu dört şey yedi ayda gerçek olur: melhame-i kübra, mehdinin istanbulda zuhuru, istanbulun fethi ve deccalin israilde ortaya çıkması. ve bu hadise göre elbette bu iş istanbulda devam ediyor.dede korkuta göre ahirzamanda iş yine kayıboyuna geçecektir.hallacı mansura göre istanbulu türkler fethedecektir.ama şu varki bu iş şii ve sünni eksende değil alevi eksende olacaktır.zira bugün şiilerin ve sünnilerin devletleri vardır ama mehdi konusunda bir faaliyet söz konusu değildir.öyleki yahudi israiloğullarının hakkından alevi mehdioğulları gelecektir.bizim tezimiz budur.hikmeti ise hayberin fethinde saklıdır.ilk iki halife hayberi fethedemez iken imam ali fethetmiştir.hatta kudüsün fethinde bile ömere içtihatta yardım eden yine imam alidir ömer bu içtihat için şöyle demiştir:"...hasanın babası olmasa idi ömer helak olmuştu." imam ali soyundan bir mehdi ancak alevilerin içinden çıkacaktır.said nursi alevilerin etno-teolojik olarak bir kavm-i seyyidan olduğunu anlıyamamıştır.yahudiler ishakın aleviler ismailin neslindendir.istanbulda 7 milyon alevi vardır.henüz mehdiden habersizdir.ashab-ı kehf gibi uykudadırlar.ve uyanacaklar.eren erdem bunu kısmen anladı ve dedi ki:"ne zaman ki aleviler kuranı eline aldı bu iş tamam oldu demektir." ve bu hiç olmıyacak anlamına gelmez ve mehdi gibi biriside ancak alevilerin daha doğrusu şimdiki alevilerin içinden çıkması manidardır.nasıl ki ümmi bir ümmet içinden bir ümmi peygamber çıktı ise hatta onlar sapık iken ki bu cuma suresi 2.ayette mevcuttur.ancak alevilerin içinden çıkacak bir mehdi ümmet için anlamlı olur.ve bakın türkiyede sahte mehdilerin hepsi çok azı şii olmak üzere sünni kökenlidir.alevi kökenli mehdi hiç çıkmadı yazar ali rıza özdemir bir makalesinde ...alevilerin içinden bir mehdi Çıkarsa gerçekten çıkar.. demiştir.ve güngören istanbulda çeçenistanı destekleyen bir cemaatte ...alevilerin içinden bir mehdi çıkarsa o gerçekten mehdi olur. demişdir.aleviler bugün namaz kılmıyor ve oruç tutmuyor olabilir ama mehdi gelincede öyle olacak değildir.ve buna göre hikmet ile hadi ve mehdi sırrına göre mehdi ancak alevilerin içinden çıkarsa bir anlam taşır.hz.yusuf ne diyor 37 ve 38.ayette:"...ben Allahı ve ahiret gününü terk etmiş olan bir milletin dinini terkettim ve atalarım ibrahim ishakın ve yakubun dinine döndüm." ve mehdide alevi kökenli olarak aynı şeyi söyleyebilir.mehdide derki ben atalarım 12 imamların veya ehlibeytin dinine döndüm.bunu şiiler ve sünniler iyi anlamak zorundadır zira ben bu sırra vakıfım 2005den beri yazıyorum halada yazmaktayım hiç taviz vermeden bu devam ediyor taki hak gelip batıl yok oluncaya kadar mütemadiyen sürecektir.(ALEVİ UYAN MEHDİ GELDİ) + (MEHDİ VE ALEVİLER HAREKETİ)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

MEHDİ HABER AJANSI:
Alıcı: Hulki, hulkicevizoglu
(SON DURUM)
sayın hulki cevizoğlu anlaşılmıştırki mehdi konusunda caner taslaman ile karşılaşmamı istemediniz buna cesaret edemediniz tamam sizi anlıyorum siz beni aslında yıllardır tanıyorsunuz ama kaale almıyorsunuz bu sizin tercihiniz ama eninde sonunda ben halktv veya tele1e çıkacağım ve bu yaptıklarınızı bir anekdot olarak anlatacağım ama en azından sizden şu istirhamımı kabul ediniz bir daha belki bu gece Mehdi konusu açılırsa sadece şii ve sünni cepheden bakmayın bu empati özürlülük olur ki üstelik alevilerin çoğunluğunun izlediği bir kanalda bu ukala- i ahmaklık olur bunu sözcüde yapıyor cumhuriyette en çok alevil aydınların okuduğu bu gazetelerde alevilik ile alakalı birşey bulamayız hayretten hayrete hicretteyim hulki bey işte sizden en azından şunu isterim Mehdi konusu açılınca lütfen Alevilik cephesinden bu iş nasıldır bunu bana sorun çünki sizde bilirsiniz ki anadoluda son 1000 yılda bir milenyumda 300e yakın Mehdi kıyamı vardır ve bu kıyamların nerde ise %99zu alevi bektaşi kızılbaş kıyamlarıdır...(**********************) beni bu numaradan arar ve bağlar cevap hakkımı kullanmamı sağlarsanız adamın dibi dipçik gibi adamsınız SELAM HUU ALEYKÜM...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kitab-ı kaimmanuel
"MİSAK-I MİLLİ HATT-I HARİTASAL SARI-ÖKÜZ STRATEJİSİ."
(MAN İSA VE EL AZİZ DEPREMLERİ MEHDİNİN ÇIKIŞ ALAMETLERİNDENDİR.)
...dan brown türkiye hakkında çok önemli bilgiler vermişti ve ati açısından türk milletinide uyarmıştı batılılar dedi:"türkiye türklere bırakılmayacak kadar önemli bir stratejik bölgede bulunmaktadır." tüm kitab-ı mukaddestte yedi kiliseler bölgesi olarak sarı-öküzün baş kısmı gösterilmektedir efes bölgesi zaten 7 kiliseler ordadır.buna göre bazı mutaassıp mütedeyyin hıristiyanlar diriliş kilisesi misal gizli hesaplar ile iç içedir.yeni zellanda da camide katliam yapan o teröristte bildirisinde istanbula dikkat çekmedi mi? ve şimdi biz yeni bilgiler ile sarı-öküz kutsal stratejimizi güçlendirecek tezlere imza atacağız.hemen başlıyalım o zaman.ve dikatlice bakınca gördük ki sarı-öküzün boynuzu tam ÇANAKKALEye denk düştü.ve düşündük derin derin düşündük ne gördük çanakkale geçilmezi gördük. yedi düvele karşı verdiğimiz bu büyük savaşta 250 bin şehit verdik.başında baş kumandan MUSTAFA KEMAL ATATÜRK vardı.cephaneniz yok ise süngünüz var dedi.ve bu aslında bedrin aslanlarının kılıç ile savaşmasını hatırlattı bize.akif haklı idi.muhammed ikbalin uçakta bu millet için ayağa kalkması boş değildi.akif keşke sarı-öküzü anlasa idi ömer seyfeddin mehdiyi anladı ama sarı-öküzüde anlyabilirdi.hz.akşeyh dedi:"istanbulu önce mehmed sonra mehdi fethedecek ama öncesinde ehlisalibin elinde olacak." bu hz.fatihin ehlisalipten istanbulu alması ile alakalı bir şifre idi.ingilizlerin istanbulu işgali ile alakalı idi ama sarıpaşa ne dedi: GELDİKLERİ GİBİ GİDERLER.ve bakın şu kaderin cilvesine ki başka başka birileride geldikleri gibi gittiler.kemal hoca veya başka birileri belki kadir mısıroğlu telkin etti ki RTE Mehdi idi 1994'de istanbulu alınca.RTE belki hala o aşı ile kendisini Mehdi zannetmektedir.akif beki buna bir tık daha ışık tuttu ama olmadı Fetullah Gülen buna çok kızdı oda mehdi idi güya ki 100 bin kişilik fetö ordusu ile 15 temmuz oldu ve başaramadılar çuvalladılar bocaladılar.acaba tuncay güler MEHDİX ile hangi paşaya zemin hazırlıyordu o dem.o paşa bir fetöcü müydü yoksa RTEci miydi.bence tuncay güler MEHDİX den ötürü teföden yargılanmalıdır.bence ama bence değil onlarca oluyor bu işler.NEYSE... sarı-öküze dönelim.hatay bu öküzün cinsiyetine çok doğal bir şekil arzetmektedir ki fransanın hakim olduğu dönemde hatay ALEVİ DEVLETİ diye adlandırılıyordu.Atatürk eti türkleri diye hataylıları yanına aldı ikna ettide sarıöküze katıldı hatay olmasa idi sarıöküz dişi kalacaktı.Atatürk sanki bir gizli bir el ile SARI-ÖKÜZ resmine göre çizilmiş misak-ı milliye kilitlenmiş bu estetiğe kendisini kaptırmıştı.belki bu bir sırdır atatürk ile benim anladığım bu sırr-ı bektaşiyyeden idi.PİR SULTAN şiirinde ne güzel anlatmış sarı öküzü:

Gitme Giden Gitme Sual Sorayım
Ya Ne Bu Dünyanın Üstünde Durur
Vallahi Billahi Ben Onu Gördüm
Dünya Sarı Öküz'ün Üstünde Durur

Gitme Giden Gitme Bir Dahi Soram
Ya Bu Öküz Neyin Üstünde Durur
Öküz De Bir Salın Üstünde Durur

Ya Bu Sal Da Neyin Üstünde Durur
Sal Da Bir Balığın Üstünde Durur

Ya Bu Balık Neyin Üstünde Durur
Balık Da Deryanın Üstünde Durur

Ya Bu Derya Neyin Üstünde Durur
Derya Da İkrarın Üstünde Durur

Ya Bu İkrar Neyin Üstünde Durur
Pır Sultan’ım Der Ki Ben Onu Gördüm
İkrar Da İmanın Üstünde Durur

...ve burda salda kıbrıstır hani işte doğu akdeniz hadisesi ile birlikte değerlendiriğimizde tam resim ortaya çıkmış oluyor.bakın burda çok sırlar var ama birileri bu konudan kaçıyor NE VAR NE YOK programı yapımcısı Türker Akıncıya teklif ettim ve bırak İLLUMİNATİYİ işte burda daha önemli bir olay var gel bunu işleyelim dedim kaçtı oda kaçtı fatih altaylı gibi hulki cevizoğlu gibi oda kaçtı tele1 ve halktv tek umudum ama onlarada ne oluyor bilemedim.Allah istemiyor ve Allahın izni ile ŞEYTAN DECCAL SÜFYAN KOALİSYONU buna mani olabiliyor daha zuhuratımıza çok var en nihayette 2024'de iş tamamdır ama ben 4 yıl ne yapacağım ne ile oyalanacağım bilemiyorum BİR ŞEY YAPMALI HEYY / GEÇMEK LAZIM GEÇMEK LAZIM HAREKETE HAREKETE hadi kalın sağlıcakla EYVALLAH..

bismillahirramanirrahim:

yol da gerçek de yaşam da kıyamette benim..

kaçacak yeriniz neresi ey cin ve insan şeytanları..

yer bizim gök bizim kaldınız arada zalimler..

ezelden ebede kalubeliden kıyamete..

bu fetva bu ferman bizim..

Allah bizimledir Resuller bizimledir zaferimiz yakındır..

zaferimiz sabrımız sabrımız zaferimizdir..

Allah sabredenler ile beraberdir..

zafer mutlaka ALLAHIN VE RESULLERİNİN OLACAKTIR

ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM..

Allahumme salli vessellim ala seyyidina muhammedin ve ala alihi seyyidina muhammed..

HAZRET-İ PİR GERÇEK VELİ:
(HATMÜL-DUA VEL ZİKR-İ HÜCCETULLAH)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
İMAM-I ALEVİYYUN:
"HOCAM sizinle sırf bu konu hakkında 2 saat tartışabilirim siz bu kanaate nerden varıyorsunuz anlamakta zorlanıyorum.Allah o peygambere ilmimi artır diye dua ettiriyor ise ve Allah o nebi aracılığı ile ayetten ve hikmetten haber veriyor ise o size ne verdi ise alın diyor ise o kendiliğinden konuşmaz ona vahyediliyor denilmiş ise cebrail bile buna şaşırmış ise imam ali ...o bize dünya ve ahiret hakkında kafamızda soru işareti bırakmadan gitti diyorsa ömer kuran bize yeter demesi ile alinin kuran bize yeter demesi aynı mıdır? ömer kuran ve ehlibeyt bize yeter derse ali zaten ehlibeytten olduğu için KURAN bize yeter derse doğru der ve kuranı kuran ile tefsir etmek ehlibeytin hakkıdır şimdi siz şerif ve seyyidleri şeyh ve molla ile bir mi tutuyorsunuz HOCAM SAİT BEY.. ahmet murat sağlamada sordum sizede sorayım yusuf 37 ve 38zi siz ATALAR KÜLTÜ açısından nasıl değerlendiriyorsunuz? müşrikler ile siz bir mi tutuyorsunuz ve Alevilerin içinden çıkacak olan Mehdide hz.yusufun söylediği gibi BEN ALLAHI VE AHİRET GÜNÜNÜ İNKAR EDEN ALEVİ SOSYALİSTLERİN İDEOLOJİSİNİ TERKETTİM VE ATALARIM İBRAHİM İSMAİL MUHAMMED ALİ HASAN VE HÜSEYNİN DİNİNE DÖNDÜM derse siz SAİT hocam kabul etmiyecek misiniz??? SELAM HUU VESSELAM."
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kitab-ı kaimmanuel
"114 HAREKETİ ASHABULİHVAN-I HANİFÜSSALİHANIMIZ MIDIR?"
(114 HAREKETİ ...YA RABBİ! BİZİ GÜZEL KULLARIN İLE BULUŞTUR. DUAMIZIN KABULÜ MÜDÜR?)
24 eylül 2004 cuma gününden sonra bizim yeni bir miladımız başlamıştı.imam var cemaati yok cemaat var imamı yok misal şu ahir-i ahirzaman ikliminde işlerin karışmış olduğuna uyandık.isa der ya ...hasat zamanı ama işçimiz yok. o gibi.alevi şii ve sünni dünyada değişik durumlar cemaatler tarikatler dernekler ile bin bir parça ümmet.deist ve ateist eyilimler satanist hareketler zuhur etmiş.mevdudi ali şeriati gibiler seyyid kutup ve cemaleddin gibiler el benna kardavi gibiler ibn-i teymiyeler vehhabi gibiler uçtan uca işleri bir bir karıştırmış kafalar mikser.fikri kaos kimin ne yapacağına karar değil karasızlık vermiş.mirzabeyoğlu saadettin ustaosmanoğlu gibiler muhsin yazıcılar bir umut gibi olmuş gençlerde ama nerde hepsi ortada 17/25 aralık ve akabinde 15 temmuzdan sonra iş daha bir arap saçına dönmüş.67 sol fraksiyon ile alevi gençlik darma dağın darma keşan BÖL PARÇALA YÖNET DEMOKRASİSİ .özgürlük eşitlik kardeşlik mişş evrensel insan hakları imiş cenevre anlaşması imiş insan hakları imiş yemişim ben bunları.cafer-i sadık demiş: SINANMA OLACAK.ve sınanma ile her din ve dava halk nezdinde tüm dünyada imtihan olmuş SİZ (NEYE) İNANDINIZ İSE İMTİHAN OLACAKSINIZ. dinse din demokrasi ise demokrasi işte ortada herşey.kim haklı çıktı şimdi davasında.hani nerde güruhunaci nerde fırkainaciyye mafişş yahudi ve hırsitiyanları anladıkta İSLAM alemine ne oluyor ki şaşmış yolunu kaybetmiş.hangi sebep ile durum buraya geldi.biz anladık iş istanbulda başlıyacak istanbul dünyanın merkezi dikilitaş ve çemberlitaş buna işaret.yuşa burda eyyup burda.akşeyh ve pir sultan buna işaret etmiş.KAİM EL MEHDİ BAKİYYETULLAH burda çıkacakda niye ve nasıl bir misyon ile çıkacak.imam ali dedi: NERDEN GELDİĞİNİ NERDE OLDUĞUNU NEREYE GİTTİĞİNİ BİLENE RAHMET OLSUN.bu söz nefsini bilen rabbini bilir gibi bir bilmece.nerden geliyorsun? bezmielestten mi rahimden mi? nerde olduğunu yani hangi semtte hangi görüştesin farkındalığın ne kadar? haa şimdi nereye gidiyorsun? cennete mi cehenneme mi gidiyorsun? hiç bilen ile bilmeyen bir olur mu? ölmeden evvel öldün mü? gerçeği buldun mu bir gerçeğe tutundun mu? bilki şeytan gerçeği tersyüz edenlerin üzerine iner GERÇEĞE HUU sırrı bundan.kişi öldüğünde HAKİKATİ gördüğünde yani ruh gözü ile şeytanları görünce kaçışırken geri gelmek istiyecek.ama yok öyle bir dünya sen zaten şeytan ile nefsin ile sınandın satranç bitti raunt bitti sen bu imtihan dünyanda ölçünü aldın isa dedi: kim bu dünyanın imtihan olduğunu bildi GERÇEĞİ buldu demektir.işte tüm bu hakikatten ötürü ehlihak HAKİKAT der bektaşi GERÇEĞE HUU der.ATAİZM kitabının yazarı ahmet murat sağlama sordum ...hocam yusuf 37 ile 38 hakkında ne diyorsun? hala cevap alacağım.yusuf derki: ben Allahı ve ahiret gününü inkar eden bir topluluğun dinini terkettim ATALARIM İBRAHİM İSHAK VE YAKUBUN DİNİNE DÖNDÜM.yusuf buna nasıl döndü bu acayip birşeydir.laik ve demokratik bir krallığın maliye bakanı olarak mı oldu.ama oldu kıssa böyle elbette yusuf bir din devleti kurmadı akibette.ama bir sır var burda.yusuf o topluluk ile kimleri kasdetti kardeşlerini mi kasdetti kim bu konuya girdi caner taslaman mı kim? cübbeli mi girdi kim? işte bakın şimdi ben girdim... ÖBÜR TARAFA KİM GİTTİ GELDİ Kİ? bu ne gafilce bir soru.kim gitti ise miraca o gitti geri geldi İSA da gitti geri gelecek.isa nerden yükseldi ise ahmed ordan yükseldi bir asansör gibi sanki kabeden mescid-i aksaya gitti ve bakın Mehdi ve 313lerde mescid-i aksada yine isa ile buluşacak ama buna caner taslaman akıl erdiremez.cübbelide cübbelide merak etmeyin.izzet-i nefs ile nefs-i emmare arasında kıldan ince kılıçdan keskin bir ince yol vardır biz ona SIRAT-I BEKTAŞİYYE deriz.bakın 114 hareketçileri hanif kardeşlerim siz güzel insanlarsınız ama yusuf 76yı anlamıyorsunuz rad 27yi anlamıyorsunuz "Her ilim sahibinin üstünde daha iyi bilen birisi vardır. ve her kavmin bir hidayetçisi vardır." bizim 7 ulu ozanlardan birisi olan VİRANİ BABA 30 yaşında 12 imam duazları ve buyruk yazarıdır ki kendisini Mehdi zannederdi ve bunu anlamak içinde DEMİR BABAya gitti edepsizce vardı OTMAN BABAyı ziyaret etmeden.derdiki o virani demir babaya BEN ÇOK İYİ KURAN OKURUM! bunu keramet zannederdi o ve demir baba ona ne dedi: SEN BIRAKTA KURAN SENİ OKUSUN? işte hanif kardeşlerim bu durumda sonuçta birşeyler oldu ve anladı virani ki Mehdi sırrı demir babada VİLADEMİR ismi ruslarda belki bu yüzden vardır ki demir baba timur baba diyede anılır ki 40 yerde sır olmuş 40 mağrada zuhur etmiştir 9 padişah görmüş 120 yaşında ahmet yesevi ile başlayan yol ve erkanı sırr-ı mühreylemiş MEHDİ SAHİB-İ ZAMANA bırakmış meydanı 1650de ki 1624de imam-ı rabbani ile başlayan AHİRZAMAN 1650de hız kazanmış 1666da ispanyada deccal ruhu ortaya çıkmış 666da süfyan muaviye ile başlayan yol 1000 yıl sonra işi deccale bıraktı ABD ve dinleri masonluk kuruldu.1648de vestfalya ortay çıktı çıfıt mesih sabetay sevi zuhur etti sultan ahmet seviyi rezil etti ama demir babaya rezil oldu demir babaya aslan ve kaplan gönderdi kedi oldular yanında ok attı tüfek sıktı olmadı sultan ahmet dedi: sana şam ve mısırı vereyim beni rahat bırak.demir baba dedi: SEN KİMİN MALINI KİME VERİYORSUN SEN ÖNCE HESAP VER HACI BEKTAŞIN İŞLERİ NE OLDU...KISACA şunu yazıp bırakacağım: biz Mehdi ile buluşacak cemaati merak ettik bu cemaat bir sırr-ı ıslahiyye ile hangisi olucak? ömer öngüt mü menzil mi ismail ağa mı salih ve saadettin hareketi mi hatta süleymancılar mı hep merak ettik ama hepsi sınandı olmadı şimdi bir umut ışığı doğdu 114 HAREKETİ çıktı karşımıza evet bunlar güzel insanlar duamızın kabulü gibi bu kardeşlerimiz KAİM EL MEHDİ BAKİYYETULLAH sırrına vakıf olursa bu iş tamamdır daha sohbetlerimiz yeni başladı hep birlikte sonucu bekliyeceğiz İNŞAALLAH VE ELHAMDÜLİLLAH.114ler 313ler ve belki 12 bin ashabın hatırına biz elbette zikr-i kesir orduları ile İSTANBULDA HAK FETHİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ MÜMİN OLan bizi tanır salih olan bizi tanır hanif olan bizi tanır bizde onları tanırız SELAM HUU VESSELAM.(ALLAH BİR RESUL HAK MEHDİ GELECEK MUTLAK) ...KAİMÜSSAAT 00:24 VAKTİME HUU

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

TARTIŞMA OLDU:
Rehavam Han Iyi gunler canlar

Erkan Erkan: kım lan bu ayhan gavatı.... alevılere namazı empoze etmeye çalışıyor admın... delırtme defet bu pezevengi

Rehavam Han: Allah Yavuz Sultan Selim Han'a rahmet etsin milyon kere

AyhanAytaç Yazarefendi: Rehavam Han ALLAH derki: zalimler Allahın rahmetine erişemez eğer yavuz zalim ise milyon değil milyar kere rahmet okusan nafile BEKTAŞİCE 1f642.png:))

Mehmet Seçgin: Namazda ne var kötü bir şeymi namaza üşengeçlik imanın zayıflığındandır demiş imam Ali efendimiz bu kadar namaza kötü gözle bakma! bakmayın! Bazı Aleviler çok çok fazla ön yargılı namaza kötü gözle bakmayın namaz benim gözümün nuru demiş zamanında Hz. Muhammed (s.a.v)efendimiz yorumunu kaldır

AyhanAytaç Yazarefendi: NAMAZIN EVVELİNDE KURAN TİLAVETİ SONUNDA EHLİBEYT SALAVATI VARDIR.

Onur Çam: İslamiyeti empoze ettiler zaten neden kızıyorsunuz namaz denen tapınma şekli süreleri okunan bazı söylemler Muhammedden 200 yıl sonra yazılmış hadis dedikleri rivayetlerle.

Soner Özcan: Kur- anda kelime anlamı ile namaz yoktur. Bu Farsça bir kelimedir. Sizin namaz dediğiniz kitapta salâttır. Biz Alevi’ ler Kur-an, Hz. Peygamber ve onun ehlibeytinin uygulaması olan salât ve niyaz ederiz. Salât: Dua etmek, yalvarmak, yaratıcının huzurun…Daha Fazlasını Gör

AyhanAytaç Yazarefendi: ALEVİLER MEHDİ GELİNCEYE KADAR NAMAZI TERKETMİŞLERDİR BU DURUM BİRİNCİ İMAM İLE DEĞİL SONUNCU İMAM İLE ALAKALIDIR..

Soner Özcan: AyhanAytaç Yazarefendi Aleviler hiç bir çağda salâtı terketmediler. Aleviler Emevi kalıntısı ibadeti benimsemediler sadece. Namaz namaz diyerek konuyu kasıtlı çarpıtıyorsunuz.

AyhanAytaç Yazarefendi: Soner Özcan ben çarpıtmıyorum 12.imam öyle diyor:"...BEN ZUHUR EDİNCEYE KADAR BÜTÜN İMAMLIKLARI İPTAL ETTİM." zira bu gaybet ile 12 imama rabıtalı olan gerçek Alevilerde gaybete çekilmiş Mehdevi zikir ile İmamlarını beklemektedirler.en azından benim tezim budur 25 yıllık çalışmalarım neticesinde.ve bunu hz.bektaş da tasdik eder.camide seyyid olmaz mümin olmaz der peygamberimiz ahirzamanda ve şimdi öyledir hangi sünni camiinde belki şii camiinde seyyid imamlar var ama bizim cemevelerimizde SEYYİD DEDELER VAR biz işte böylece EHLİBEYTİ hiç terk etmedik taki Mehdi gelene dek bu böyledir... BEKTAŞİ SIRRIDIR.

AyhanAytaç Yazarefendi: HACI BEKTAŞ DERKİ: HAKKA GİDEN HAK UĞRUM HAKKI İÇİN BİZ ERMİŞLER ÖNÜNDE İMAMLIK YAPACAK KİMSELERİ GÖREMEDİK...

Soner Özcan: AyhanAytaç Yazarefendi Çünkü Peygamber soyu, henüz Peygamber’in ölümü üzerinden daha 50 yıl geçmeden yok edilmişti. Oysa Peygamberimiz ne demişti Gadir-i Hum’ da; “Ben sizi Kesver havuzunun başında size emanet ettiklerim ile bekleyeceğim.”

Soner Özcan AyhanAytaç Yazarefendi Kaldı kı Baktaş- ı Veli’ nin bu sözünü de çarpıtıyorsunuz. Yaradana giden yolda gönüller ona uğurdan bağlıdır. Onun önünde imamlık yapacak kimseler yoktur.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Soner Özcan: AyhanAytaç Yazarefendi İlim kapısı Alevilik’ te herkese açıktır. Alevi’nin sahtesi gerçeği olmaz. Temel ölçüt kamil insan olmayı dilemektir. Cem ibadetinin çesitleri buna hazırlık makamındadır.Hz. Peygamber o kapıdan girebilmek için tüm vasıflarını terketmiştir. Alevilik kur- anı esas alır. Ve salât terkedilemez. Mehdi son imamdır. Sözünden anlaşılacağı gibi imamlıkları iptal etmiş diyorsunuz. Ama ibadet terkedilemez.

AyhanAytaç Yazarefendi Soner Özcan ...güzel cevaplar veriyorsunuz iyi kavramışsınız ilim ve hikmetten haberdarsınız ama ben AHİRZAMANOLOĞUM bunu size hatırlatarak terminolojime göre cevap vereyim soner bey değerli bir insansınız bunu söyliyim öncelikle... ama şu var ki: 12 imam evvel ali ve ahirde mehdi ile isa ve mesih sırrını barındırmaktadır KUTSAL KASE hz.meryem nesli ile hz.fatıma neslinin izdivac-ı şerifi ile 11.imam hasnel askeri ve zevcesi NERCİS hz.meryemin neslindendir.bu iki kutsal kadın nesli ile birleşen izdivaçtan bir mesih doğmuştur mehdi isa mesihtir sırrı budur DAN BROWN bunu DA VİNCİ şifresi ile mecdelli meryem ile anlatmak istemiş ama anlatamamıştır ki bunu ancak son bektaşi olan PİR GERÇEK VELİ naçizane bendeniz ile faş olmuştur.buna göre nasıl ki kilise cemaati ana tapına k olan sinangogu terkettikleri gibi Alevilerde mehdi cemaati olarak CAMİYİ terketti taa mescid-i zırardan beri tevbe 107 ve 108 ile ümmetin içine giren o fitne siyasal islam hareketi hep Alevileri hedef almıştır sonra bektaşileri hedef almıştır ki aynı şey bel evladı yol evladı farketmez mesih yoldaşları nasıl sinagogdan kovuldu ve istenmedi ise bektaşide camiden kovuldu istanmedi DERGAH-I EHLİBEYT olan Cemevi zuhur etti ki cemevi ümmetin kurtuluş gemisidir hıtta kapısıdır dört kapı kırk makamdır SERDAB-I SEMERRADIR ama bütün bunlara akıl ermez akıl sırra eremez sitretülmüntehada kaldı biz hacc-ı miracdan haber veriyoruz ki bu 120 sefer oldu geylanide bektaşta arşa ve arşın tavanına yükseldi velayette makam-ı mahmutta yer aldı nakşi ve bektaşi hareketi oluştu yol erkan tamam oldu yesevi ile başlayan yol erkan demir baba ile son buldu 1650deki demir baba derki: bizim sırrı velayetimizi ve kuvvet-i kudretimizi artık ancak MEHDİ SAHİB-İ ZAMAN bilicidir.mehdiciler ile mesihçiler bir kadere mahkum oldu bir kilise ferdi nasıl isayı bekler oldu ise bir cemevi ferdide mehdiyi bekler oldu cemevi mehdi kilise mesih gelene kadar ibadethanemiz oldu buna kimse şerh koyamaz tevil için kalem oynatamaz Allah ilmi ve rahmeti ile kuşatmış azameti ve kudreti ile tutmuş kaçıp sığınılacak tek yer rabbin seçkin ve mümtaz katı olmuş ve zavallı çocuklarımız kadınlarımız gençlerimiz ve yaşlılarımız için şimdi biz Allahın katından bir yardım bir sahip bir lütuf beklemekteyiz bu yüzden adımız MEHDEVİ MUNTAZIR olmuş DEKİ: BEKLEYİN BİZLERDE BEKLEYENLERDENİZ...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

kitab-ı kaimmanuel
"PİR SULTAN DERKİ: "BİLAL (HABEŞİ) MEHDİ GELDİ DİYE HABER VERSE."
(HZ.ALİ: "EN GÜZEL İBADET SABIR SÜKUT VE (MEHDEVİ) KURTULUŞU BEKLEMEKTİR.")
...daha öncesinde Mehdi gelinceye kadar Cemevleri Mesih gelinceye kadar Kiliseler ayakta duracak demiştik.zira isa domuzu öldürecek haçı kıracak ve cizyeyi kaldıracak diye haber verilmiştir.Mehdi minareleri yıkacak denmiştir Şia kaynaklarında.zira ilk minareyi Muaviye mısır valisine yaptırmıştır.cami ve mescidler hakkında hadislere baktığımız zaman tevbe 107 ve 108 kaynaklı mescid-i zırar yani zarar mescidinin yıkılmış olması vardır.yine birçok hadiste ahirzamanda bize göre AHİR-İ AHİRZAMANDA camiler mamur yapı olucak ama içi hidayetten yoksun olacak camide 1000 kişi olucak bir mümin (alevi fatımi şerif seyyid ve mehdevi) olmıyacak imam cuma günü dua edecek cemaatte amin diyecek ama Allah ne onların duasını nede aminlerini kabul etmiyecektir zira o imam benim EHLİBEYTimden değildir ve o cemaatte benim ehlibeytim için tam ve ekmel salavat getirmemişlerdir.bunlar hep hadistir ve sahihtir birçoğu ki bir hadistede fitne mescidden çıktı yine oraya geri dönecektir der.bu ne demek bize göre mesela muaviye aliye ve ehlibeytine cami ve mescidde küfür ve hakaret ettirmiştir buna mukabil Mehdi de camide muaviye ve ehlibeytine küfür ve hakaret ettirecektir atıyorum şimdi mehdi istanbulda zuhur etse hz.fatihin yarım bıraktığı işi tamam etse ve çıkıp bir cuma günü fatih camiinde bunu yaparsa ne olur siz hesap edin gerisini bunun gibi mesela.o gün cuma imamlığı Mehdi ve tüm hanedan-ı ehlibeyten olan şerif ve seyyidlerindir.ezan-ı muhammedde ve kaamet-i mehdide HAYDİN NAMAZA HAYDİN KURTULUŞA denilmekte dimi peki tüm yazdığımız hadisler çerçevesinde nasıl bir kurtuluş sağlıyor bu namaz ve camiler.evet ezan bir zikirdir buna eyvallah da ALLAH ALLAH nedir.Allah Allah zikri şu anda hangi zümrede zira hadiste ...ümmetimden bir zümre Allah Allah dediği sürece dünyanın sonu gelmez.neden yeniçeride ALLAH ALLAH vardı bektaşi dergahlarında vardı ve şimdi CEMEVLERİNDE ALLAH ALLAH VAR... derlerki: neden secdede iki secde var.bezmi elestte iki kere rabbe evet dendiği için.ALLAH ALLAHda buna işarettir elbette.nefsim nefsim demeden Allah Allah diyelim sözüde meşhurdur. Mehdi neden camiide cuma hutbesinde muaviye ve amr bin as için sövgü yezit ve mervan için lanet ve şimr ve haccac için zikr-i kahriyelerde bulunacaktır. bunun şöyle bir içtihadi sebebi vardır 12 hadi ve mehdi imamların 8.cisi imam rıza şah-ı horasanidir ki abbasi halifesi memun bu imamdan birşey istemiş demişki emret yerine getireyim.imam rıza demişki: ben söylerim ama sen bunu yapamazsın. memun nedir? demiş. imam demişki: her cuma hutbelerde muaviye ve amr bin asa sövgü ve yezit ile mervana lanet şimr ve haccac-ı zalim için zikr-i kahriye işte sen bunu yapabilir misin ey memun.diyince memun yaparım demiş ve yapmış ama şam ve ırak bölgesinde bir takım alimler buna itiraz etmiş karşı çıkmış kargaşa olmuş ve bu gibiler içinde EHL-İ NABİTE denmiştir. işte bu sebebten ötürü Mehdi 8.imamın o içtihadını cuma günü tüm islam çoğrafyasında bulunan merkez camiilerinde şerif ve seyyid imamlar ile söyletecektir.böylece süfyani düzen bitmiş mehdevi düzen gelmiş olucaktır.şimdi düşünecek olursak Ümmet için Mehdiden daha önemli bir iş varmıdır.ve bu yüzden ümmetin kurtuluş gemisi EHLİBEYT değilmidir.Mehdi ehlibeytten değil midir.hz.fatımanın kıyamete kadar gelen evlatları ehlibeyt değilmidir.meryem-i azra ve fatımatüzzehra oğulları ile dünya kurtulmuyor mu? kuranı kuran ile tefsir etmek ehlibeyte ait değilde nedir.imam azam imam şafi imam hanbeli imam mailk bunu kabul etmedi mi? bunlar hadis 12 imamlar ayet alimleri değil mi? 114 hareketi ve islamoğlu taifesi bunun neresini anlamıyor bakın süfyaniler bile bunu kabul etmiştir ve değil mi ki ehlibeyt şeytanlarını müslüman etmiş olmasın.muhammed ebu süfyanı ali muaviyeyi hüseyin yeziti ve mehdi süfyanı müslüman etmemiş midir ve onlar bilmez mi gerçek islama yani kuran ve ehlibeyte karşı ancak takiyye yollu islam ile karşı çıkılabilir imam-ı kuran olan ali karşısına mızraktaki kuran ile çıkılmadı mı? ehlibeyt konuşan kuran ve yaşayan sünnet değil midir.ve Mehdi 313leri ile tüm islam ülkelerinde haşimoğullarını özgürlüğüne kavuşturmıyacak mı? o haşimoğullarını ümeyyeoğulları hapsetmedi mi bakın görün Mehdi alevi bektaşi kızılbaş mahkumlarıda serbest bırakacaktır türkiye sathındaki o devrimci alevilerin beyni kimler tarafından yıkanmış ve kimler buna seyirci kalmış ve hiç umursamamış bir bir Mehdi bunları nut-ku azamı ile açıklıyacaktır.münkir ve münafık demokrasisine nasıl çet vuracaktır mehdi göreceksiniz bir tahtarevalli gibi tüm dünyada iki cephede münkir ve münafık yok mu? hani mümin eksen.neden mümin eksen boş etkisiz pasif edilgen çünki imam var cemaati yok cemaat var imamı yok.argoca münkir solcu ise münafık sağcıdır.sağcı ve solcu cephe ne hikmet ise birlikte Aleviliğe cephe almadı mı? izzeddin hoca gerçekten bir mürşid-i kamilullah olsa idi hem münkir hemde münafık cepheden düşmanlık görecek ve iktidar olacaktı ama o sadece münkir cepheden köstek gördü ama münafık cepheden destek gördü mesela menzil şeyhleri bu durumu iyi bilir ama bende iyi bilirim ve takip ederim yani demek o ki: EĞER İZZEDDİN DOĞANA DOĞU PERİNÇEK İLE FETHULLAH GÜLEN EŞ ZAMANLI DÜŞMAN OLSA İDİ İŞ TAMAM OLURDU BU OLMASA BİLE LİSAN-I HAL İLE BÖYLEDİR ALEVİLİK MÜNKİR VE MÜNAFIK CEPHEDEN HEP SALDIRI GÖRMÜŞTÜR BUDA BU YOLUN MÜMİN EKSENDE OLDUĞUNU VE ASHABULMEHDİ OLDUĞUNU VE ÜMMETİN 72 FIRKASININDA EFENDİSİ OLDUĞUNA GÖRE 73.FIRKA-İ NACİ GÜRUH-U NACİYYE OLDUĞUNA GÖRE HEM Şİİ HEM SÜNNİ HEM TÜRK HEM KÜRT MİLLİYETÇİLER İÇİN RAĞBET MERKEZİ OLMASI TESADÜF DEĞİLDİR CORONA BU ÜLKEYE GİRMEDİ İSE ALEVİLERİN ERENLERİN ETKİSİ İLEDİR.HAYDAR BAŞ CEMAATİNE YİNEDE TEŞEKKÜR EDERİM EN AZINDAN BİRAZ ANLADI DAHADA ANLAMASINI EN ÖNEMLİSİ BENİ İYİ ANLAMALARINI ÖNERİRİM 10 YIL ÖNCE BİR HATA OLDU BİR DAHA OLMAZ İNŞAALLAH DİYEREK YAZIMI BİTİRİYORUM VESSELAM...(İNTERNETTVDE SOSYAL MEDYADA BAŞTROLLERDE AYHAN AYTAÇ YAZAREFENDİ 1f642.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kitab-ı kaimmanuel
"ALİ BİR HARF ÖĞRETENİN KIRK YIL KÖLESİ OLMUŞTUR."
(HADİS:"MEHDİ 27 HARFİN 2'SİNİ BİLEN ÜMMETE DİĞER KALANINIDA ÖĞRETECEKTİR.")
B nın altındaki nokta olan Ali sırr-ı miracdan sonra 40 yıl ilmin kentinin kapısı olarak kölesi olmuştur.huruf-u mukatta sırrına vakıf olmak imam-ı levh-i mahfuz olmak her baba yiğidin işi değildir.imam ali dedi rabbim izin verse idi dört kitabın tefsirini yapacaktım ama rabbim bu işi hatm-i hücettullah olan evladım kaim için saklamıştır ki onu görmeyi ne çok isterdim dedi.B nın imametten sonra velayetteki sırrı BEKTAŞtır.bektaş-ı veli imametten sonra ima alinin velayet gölgesidir ki islamın özü Alevilik ise Tasavvufun özü Bektaşilik olsun diyedir.şems gelecekte olan sözlerin cambazı sözlerin padişahı için bir zemin hazırladığını haber verdi.o gerçeğin ruhu ferakletti aynı zamandaki hiç benzetme yapmadan imge simge sembol rumuz kullanamsa bile hak ve hakikati anlatacak harflerin sihirbazı olacak bir kişi idi ki ademden hateme gelen 7 bin yılda ne harf ne hece ne kelime ne isim ne sıfat ne ünvan oldu ise hepsine bir özet ile başta ümmete sonra tüm insanlık alemine ilan-ı beyan ile internettvde sosyal medyada baştrollerde olacaktır.yazarlar çok olur bu serbest kürsüdeki o kaim bu serbest kürsüde hak söyler batıl yok olur.rab akıllı olduğunu zannedenlerin hakkından aklı ve imanı kıt zannedilen gaflet ve dalalet ile gelecektir ki aslında bu bir gaflet ve dalalet değil AHİR-İ AHİRZAMAN terminolojisidir ki herşeyin tersine döndüğü bir zamandır aksi zamandır ki bu vaktin sahibi elbette işini bilir Ali B harfi için kimin kırk yıl kölesi oldu bir ip ucu o zaman BEN GÖRMEDİĞİM ALLAHA İNANMAM.zerdüşt dedi ya benim ile raks etmiyen rabbe inanmam işte mevlana şems ile bu sırra vakıd idi şems zerdüşt idi 40 bin müridi ile sasani imparatoru nuşirirevan tarafından katledildi.alaadin de buna işaretti.ünlünün hakkından gelen ünlü olur kaim kim ile meşhur olur bakalım herkes ondan bahseder onun sevgisini içer SÜFYANİLER İÇİN ŞÖHRET AFET İSE MEHDEVİLER İÇİN ZUHURATTIR ve kaim derki: Allah sırrımızı aziz eylesin ve zuhurumuzu çabuklaştırsın. ve derki: küntü kenzin sırrı biziz ab-ı hayat ve bab-ı cennet sırrıda biziz sırat ve sırat-ı müstakime yoldaş olan sadık-ı sıddıyk sırrı yine biziz kambur felek yine bize etti kelek diyen biziz bizden çıkmayan bir söz söz olmaz laf olsun diye laf söyleyen gaf söyler.Ali B sırrına hicret ile beraber 40 yıl köle oldu yol ve erkana sükutu lisan oldu sırr-ı kaim için cebrail ona dedi selman ona hatırlattı ebu zer zorladı mikdat sitayiş etti eyyup sultan veysel karani ona ebsem oldu üçler beşler yediler kırklar 313ler ona ebsem oldu emirel müminlik ona hud 112 oldu erş kürs lefv kalem ona çoş oldu rengi ondan sarardı sultan-ı arş diye sahib-i kürs diye hatırat-ı lefv ile kalem-i ekber ile ali o sırra vakıf oldu ki sırrın sırrı bile ona vakıf oldu sır en büyük sır kul ve hüccet sırrıdır ki kişi delil ile yaşar delil ile ölür hakkında delil indirilmemiş ilahlardan ve ferişdahlardan kim korkar kuran ve ehlibeyt iki ağır emanet hakikat ve hikmet ağırlığı bu 8 milyar insanın hidayet ağırlığı 2 milyar islam alemine hilafetin ağırlığı kurtuluş ağırlığı kim buna baş kim buna serdaş olabilir ademe secde emri aliye biat emri mehdiye itaat emri nerden geldi kim secde etmedi kim biat etmedi kim itaat etmedi biz ona bakarız öyle biliriz hak ile batılı hakikat ile riyakarlığı rab kalbe bakar baal azazil-i lujifer kulunun yüzüne bakar (şeytan görsün yüzünü) zira iki yüzlü insan ve bedreddin dedi tasavvuf riyakarlık ama münkir ve münafığa işte hak takiyye budur kaim dedi: gökte dinimiz islam yerde takiyyedir vesselam... yeryüzünden fitne kalkıncaya din yalnız Allahın oluncaya dek... kuranilerde bir mezhep kurmuş duyduk ki bilmezler mi furkan 30da o resul ne der ...BENİM ÜMMETİM KURANI TERKEDİLMİŞ VE DIŞLANMIŞ ŞEKİLDE TUTTULAR... ama nasıl tuttular onu de bana onu de ama şimdi söyle şimdi hiç blöf yapmadan kıvırmadan. o kuran bize geldikten sonra o şeytan bizi saptırdı ne demek ey muvahhid söyle ve o kuraniler o kuran mümünleri hurfat-ı mukatta ile meşgul idi ama gaflet ve dalalette idi işte KAİM EL MEHDİ BAKİYYETULLA bu gaflet ve delaletten uyandrıacak o zaman o 27 harfin 25şide bilinmiş olucak Mehdi ile müjdelenin ne demek şimdi anla sen onu kuran kuran ile tefsir etmek ehlibeyet aittir kim bu ehlibeyt 7 kişi MUHAMMED ALİ FATIMA HASAN HÜSEYİN SELMAN VE MEHDİ SAHİB-İ ZAMAN.kişi ne söylediğini bilinceye kadar namaza yaklaşmasın nisa 43 der dimi kuraniler ve işte kişi ihlas ve fatihayıda bilmez ise cehalet sarhoşluğu ile ne anladığını bilmez o zaman bu kişi namaza yaklaşmasın nam-ı az olur şöhreti afet olur hanzep şeytanının musallat olmasına gerek yok o kendisi hanzep şeytanı kendi olmuş lisan-ı arap milliyetçisi hoca sen hansep hannas mannas şeytanı olmuşsun YA HANNAN YA MENNAN hannas ve mannas şeytanlarından bizi koru sen korumazsan biz onlara güç yetiremeyiz... EY KURANİLER!!! EĞER RAB DİYORSAKİ BEN DİLEMEDİKÇE KİMSE DİLEYEMEZ VE DİYORSAKİ BEN DİLEDİĞİMİ SAPTIRIRIM DİLEDİĞİMİ DOĞRU YOLA SEVKEDERİM VE DİYORSAKİ DİLEYEN RABBİNE DOĞRU YOL ALIR DİLEYEN ŞEYTANLARIN ADIMLARINI TAKİP EDER.. BU DİLEME NASIL BİR DİLEME HADİ CEVAP VERİN O ZAMAN CÜBBETÜL-ARZDA DAHİL MASUM BAYRAKTARDA AZİZ BAYINDIRDA CANER TASLAMANDA BU SORUYA MUHATAP OLABİLİR EBU BEKİR SİFİL DE VE ALLAH BU SÖZLERİ İNCİL VE TEVRATTA DEMİŞ OLSA İDİ BUNA TAHRİF DERDİNİZ DEĞİL Mİ EYY PEYGAMBER SEN SEVDİKLERİNİ HİDAYETE ERDİREMEZSİN DER RAB VE SEN BU DİNE BİRŞEY KATACAK OLURSAN SAĞ KOLUNU KOPARTIRIM ŞAH DAMARINI KESERİM DİYOR ŞİMDİ MUTEZİLE HAKLIMI ÇIKTI FİLOZOFLAR HAKLIMI ÇIKTI NEDİR BUNUN HİKMETLERİ SİZ NASIL CEVAP VERECEKSİNİZ İYİSİ Mİ SİZ HADDİNİZİ BİLİN ALLAH HADDİNİ BİLMEYENLERE HADDİNİ BİLDİRİR VE İŞİNE BURNUNU SOKANLARIN BURNUNU YERE SÜRTER EY İMAN EDENLER İMAN EDİN NE DEMEK CEVAP MÜMİN EMİREL MÜMİNİNE BİAT ETMEZSE BUNU NASIL ANLAR Bİ DİYİN BAKALIM VE SİZ O ZAMAN MUAVİYEDEN BETER OLMAZ MISINIZ VE SİZ O ZAMAN ADEME SECDE ETMİYEN O İBLİS-İ ŞEYTAN GİBİ OLMAZ DA NE OLURSUNUZ Kİ O ADEM EHLİBEYTİ ANDIDA TEVBESİ KABUL OLDU ADEM EHLİBEYT İLE KURTULDU ADEMOĞULARIDA YİNE EHLİBEYT GEMİSİ İLE KURTULACAKTIR ADEM CENNETTE YASAK AĞAÇTAN YEDİ Kİ O AĞAÇ EMEVİ AĞACI İDİ AMA ŞİMDİ CENNET İÇİN EHLİBEYT AĞACINDAN YEMEYE KORKUYORSUNUZ ...VE SON SÖZÜMÜZ ŞUDUR: KAÇACAK YERİNİZ NERESİDİR?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kitab-ı kaimmanuel
"ALLAH SIRRIMIZI AZİZ EYLESİN VE ZUHURUMUZU ÇABUKLAŞTIRSIN."
(CAFER-İ SADIK:"BİZİM (MEHDEVİ) SIRRIMIZI FAŞEDEN YA ÖLÜR YADA ÖLDÜRÜLÜR.")
...zuhuru yakındır diyenler kazanmıştır.der cafer-i sadık (as) ama buna mukabil kim Kaim sırrımızı faş ederse ya ölür yada öldürülür demiştir.ilk bu sırrı faş edenlerden birincisi nerde ise zeynel abidinin oğlu zeyddir.zeyd ilk kıyamı başlatandır muhammed bin hanefiyyede onu takip edecektiki cafer-i sadık onu önledi.ismail bin cafer den ötürü 148'de zenc isyanıda başladı ki buda mehdevi sırlar barıdırıyordu hepsi öldü veya öldürürüldüler.eba müslim horasanide bu sırrı faş etti ve öldürüldü.esasında imam cafer-i sadık bu sözü ile kerbeladan sonraki her imamı zorda bırakıldığını ima etmiştir öyledir muhtar es sakafi hareketide yine mehdevi sırrın faş edilmesi idiki oda öldürüldü.eba müslim belki öldü ama emevi devletinide yıkmıştır.fatımi devletinin kurucusu ubeydullah da mehdi sırrını faş edenlerdendir oda nihayet bir son buldu 12 imamların son dokuzu üzerinde bir takip oldu son imamın gaybeti ile ki bu gaybet nedir tam olarak kimse bilmiş değildir.halka karıştığıda söylenir.hasan sabbah hareketide kıyametin kıyameti hareketi ile bu sırrı faş ettiği için öldürülmüştür.ismail soyundan gelecek olan muhammedin kendisi olduğunu ima etmiştir.ondan sonra baba ilyas da mehdevi sırrı faş etmiştir öldürülmüştür.hacı bektaş ve abdal musa bu sırra girmedi ALLAH SIRRIMIZI AZİZ EYLESİN dediler.sırrın aziz olma isteğide o sırdan geliyordu hep."Allahın en büyük sırrı Mehdi ise Mehdinin en büyük sırrıda Allahtır." hallacı mansur bu sırrı faş etti derisi yüzüldü hakim et tirmizi o sırra vakıf oldu hatmülevliyayıda haber verdi sürgün edildi.seyyid nesimide o sırrı faş etti ondan önce şah ismail bu sırrı faş etti öldü ve öldürüldü.pir sultan bu sırrı öyle bir faş ettiki 100 bin kere ölümü haketti zira o bir dörtlüğünde resmen ve alenen KAİM EL MEHDİ olduğunu ima etti ve aziz mahmut hüdainin fetvası ile idam edildi ki o dönem nakibüleşraftan dolayı bir seyyidi ancak bir seyyid yargılıyabilirdi pir sultan yemenden gelmiş bir SEYYİD BİR zeydi idi ve bektaşi sırrına gark oldu kıyam etti.şah kalender de mehdi kıyamı yaptı oda öldürüldü.cimri öyle oldu boz oklu celal öyle oldu hatta şeyh bedreddin ve börklüce mustafada bu sırrı faş etti öldü ve öldürüldü ismail maşuki ve 12 müridide ALLAHIM ALLAHIM diye zikir ile enelhak sırrını faş etti öldürüldü.nakşi ve bektaşi ekolde birçok kişi türk kürt farisi mehdi veya mesihim diye zuhur ettide ya öldü yada öldürüldü.hadiste: "her kim mehdi diye çıksa süfyaniler onu öyle bir kovalar ki o kişi kaçacak yer bulamaz." ve öyledir mesela mukteda es sadr MEHDİ ORDUSUnu kurdu bir kıyam etmek istedi de kaçacak yer bulamadı.tuncer çiftçi adnan oktar ve fethullah gülen gibi şahsiyetlerde MEHDEVİ sırrı faş etti bakın başına neler geldi bu işin şakası yok.diyanet dedi: FETÖ SAHTE BİR MEHDİ HAREKETİDİR.adnan oktar dedi: bu sahtesi ise gerçeği gelse ne yapacaksınız imasında bulundu ama işte kodesten kendisini kurtaramıyor.somali sudanda gördük mehdi hareketlerini neler neler geldi başlarına Humeyni bile zor bela bu sırdan kendisini kurtardıda ortaya bir VELAYET-İ FAKİH meselesi attıda kurtuldu.o velayet-i fakihde aslında hatmülevliya sırrını kabul etmekti hakim et tirmizi bunu haber vermişti ki esas hatmül evliya ve murtezanın kim olduğu belli idi ismail bursevi bu konuda bazı sırları faş etti ki o murtaza ali iken hatmülevliyanın hacı bektaş olduğunu kimse anlamadı zira ibn-i arabi bu sırrı anladı ki şöyle dedi: O BİZE PERDELENDİ ve bakın ibn-i arabide mehdi ve hatmülevliya sırlarını faş ettide oda kurtulamadı öldürüldü.biz şimdi en son dabbetülarz makamından şöyle dedik: ümmet-i muhammedin hatmülevliyası İMAM-I RABBANİ ise Ehlibeytin hatmülevliyası HÜNKAR HACI BEKTAŞ-I VELİDİR.atatürk ve humeyni mehdevi sırra fazla girmedilerde kurtuldular.bakın hitler mesih sırrını faş etti oda öldürüldü hatta o intihar etti dediler.hurufiliğin kurucusu FAZLULLAH HURUFİde güya Mehdi hakkında o 27 harften 25şini konuşacaktır sırrına kapıldıda kendisini Mehdi zannetti ve oda sırrı faş ettiği için TİMURLENK tarafından öldürttürüldü.ve daha tarihsel kaynaklardan alamadığımız birçok isim mehdevi sırrı faş ettikleri için ölmüş veya öldürülmüştür.Mehdi ne olacak peki gerçek Mehdinin durumu nasıl olucak derler ki o ibrahim gibi ateşte yakılamıyacaktır ve ismail gibi kılıç ile kesilmek istense kesilemiyecektir ona kurşun işlemiyecektir ok ve mızrak işlemiyecektir.bunu şöyle yorumluyanlarda vardır.mehdi öyle bir giysi ile sahneye çıkacaktır ki onu koruyan öylede koruyacaktır ki özel bir harekat ordusu ile kurşun geçirmez yelekler ilede sahneye çıkabilir.metrix gibi değil ama daha koruyucu malzemeler ile sahneye çıkacaktır.yada çok saf bir şekilde halk arasında zuhur edicek bazı kerametler gösterecek usul usul kendisini halka kabul ettirecek ve halk onun mehdi olduğunu anlıyacak ve korumaya alacaktır peygamberimizi medinede korumaya aldıkları gibi veya horasandan seçkin iran askerleri ki bunlar ehlibeyt soyluda olacaktır 90 bin er çıkacak onu koruma altına alacaktır ki hadiste o siyah sancaklıların arasındadır denilmektedir.karda bile olsan ona git o Allahın halifesi Mehdidir... ve zaten koruyan Allah yine istediği gibi onu korur cin ve melekler ordusu ile 12 milyon gökte 12 milyon yerde koruyacaktır da denilmektedir.313ler eğer tayyi zaman ve mekan erenleri ise bunlar ile korunacaksada korunabilir ki bunlar bir mermi gelse ona izin vermezler ok gelse izin vermezler ki salise ile ışık hızında burak hızında engel olma ihtimalleri vardır asaf nasıl belkısın tahtını getirmişti unutmayın... Alevi Bektaşi Kızılbaş CANLAR ve onların gerçek dostları olan şii ve sünni mehdeviler ve onlarında samimi dostları olan belki musevi ve isevi unsurlar ve gerçek adil sosyalistler ve komünistlerde Mehdi ile birlikte hareket edeceği artık su yüzüne çıkmıştır nasıl ki zamanında yeniçerinin akıncıları hep Alevi idi ise Mehdi ordusunun öncü ve akıncı orduları hep Alevi Bektaşi Kızılbaş devrimciler olacaktır biz elbette bunu çok iyi kavramış bulunmaktayız bunu gizlemeye ne hacet gün gibi açık ve ortada ancak münkir ve münafık fasık ve münafık buna haset ve gıybet eder kibir ve gurur bağlar onlara LANET gelecek ki asla kaçacak yer bulamıyacaktır DAVUTUN VE İSANIN DİLİ İLE ASİ YAHUDİLERİ LANETLEYEN CEBBAR VE KAHHAR ALLAHIMIZ ELBETTE BU SEÇKİN NEFERULLAH İLE HAK CİHADULLAHTA DİLLERİ İLE ONLARI (ŞEYTAN DECCAL SÜFYAN KOALİSYONUNU) LANETLİYECEK VE ELLERİ İLE HELAK EDECEK VE AYAKLARI İLE BÖCEK GİBİ EZECEKTİR MERYEM-İ AZRA VE FATIMA-YI ZEHRANIN OĞULLARI İLE YERİ GÖĞÜ ONLARA DAR GETİRECEKTİR RABBİMİZ Kİ KAİM EL MEHDİ DİLİ İLE SON SÖZÜ ...KAÇACAK YERİNİZ NERESİ... OLACAKTIR VESSELAM VEL İKRAM

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

AHİRZAMANOLOG:

(MEVZUAT-I MARUZATIM)
NASIRALI İSA MESİH-İ MELKİSEDEK düzenine göre işler tamam olmadı.levioğullarından nice kahinler geldi gitti işler tamam olmadı.ayasofya 1666 yaşında iken gelen gelir sözünü kim işitti.hicri ve miladi takvim işledi ama kim ne anladı.yerde ve gökte saygın olan MERYEMOĞLU için kim ne dedi kim ne anladı.gelen yahya mıydı ilyas mıydı tekrar gelecek olan odurdan kim ne anladı. yunus emre neden iki kişi kalır derler meğer HIZIR İLYAS OLA dediğinde kim ne anladı.BİLL GE 666 yı kim anladı vahiyyuhanna 13:18 ve yine 13 toplam ve 1453de 13 ve 13 şifresini kim anladı.ümmetin ömrü 1500ze nasıl tamam olur kim bildi.mekke de o AHMEDİN 10 yılı noldu.30 yıl raşid halifelerde 333 yıl 12 aziz ve mehdi imamlarda nasıl tamamlandı.11.imam nergiz adlı cariye ile evlendi o cariye gerçekten cariye miydi yoksa istanbuldan özel mi gitti o cariye gerçekten meryemin torunu muydu hangi meryem idi.o ali tahir-i mutahhar imam ayasofyaya neden geldi ve gitti gözcülüğü otman babaya bıraktı.fatihe rehber ve kılavuz olan otman ve koyun baba mıydı akşemseddin neden bunu açıklamadı.edirne alimleri neden İSTANBULU MEHDİ FETHEDECEK dedi ve akşeyh önce mehmed sonra mehdi fethedecek dedi ve RTE bundan ne anladı 1994 mesajı ile.nostradamusun 2000 öncesi son 10 yıla neden işaret etti 1999da ne yapılmak istendi ve 2003de neden cübbetül-arz Mehdi şu an 30 yaşında dedi.11 eylül olmasa idi 2001de ne olacaktı 28 şubat kararlarında bu konuda neler söylendi kim ne anladı 1996da neden ben yaşar nuri hocayı rüyamda gördüm ve o rüya rüyete dönüştüde bize ne mesaj verilmiş oldu.24 eylül 2004 gecesi bana gelen iman melekleri ne demek istedi: BİZLER RABBİNİN MELEKLERİYİZ İMANI YERLEŞTİRMEYE GELDİK BİZLER GİDİYORUZ HAMDET VE RABBİNE LAYIK KUL OLMAYA ÇALIŞ.18 yaşımda bana ne oldu o minübüs içinde hızır mi tecelli etti.yuşa niye eyyup niye ve ben neden onlar için ziyaret taleb ettim ve o deli yenibosnada mezarlık önünde camide hikmet abinin yerinde neden bana göründü ve bana neden ...söyle ben cin miyim dabbe miyim mehdi miyim dedi.ve bana elini uzat sana biat edeyim iste 100 bin kişiyi öldüreyim.ve ben ona sen alimisin ki 100 bin can alabilesin.diyince yüzünü buruşturdu.ve doğu sanayide yine gizemli bir adam çıktı bana Mehdi hakkında önemli hikaye anlattı.alper neden beni buldu ve kadiri şeyhinden mesajlar iletti.ve o adam neden ben 35 sene şu şeyh senin bu şeyh benim gezdim dolaştım ama sendeki feyzi hiç bulamadım dedi.mitten olan o şahıs neden o cuma günü fetih parkında benim ile sohbet etti ve beni tasdik etti sıddıyk makamında.ve neden doğru söyleyen bektaşi dervişini dokuz köyden kovarlar sözü tahrif edildi.neden cübbeli bektaşiliği anlamadı neden düşman oldu ve neden imam-ı rabbani "Allah ve Resdulünü incitenlere ve ehlibeyte düşman olanlara lanet olsun dedi kimlere mesaj verdi ve yine neden imam-ı rabbani osmanlı hakkında leyhte veya aleyhte birşey hiç demedi ve ben bu soruyu FMTVde masum hocaya sorunca o bu soru fitne bir sorudur dedi.ve ahmet yesevi derneğinde o müridler beni cübbeli ile görüştürmekten çekindi ve fitne olur abi dediler.ve neden TEMde bir özel harekatçımız benim için şöyle dedi: biz seni 2 yıldır takipteyiz sen 12 den vurmuşsun aslında ve 300 kişi peşinden gelse biz bittik alimallah.ve o özel harekatçı 1999da mirzabeyoğlu için Mehdi diye kıyam etmişlerdi dedi.ve beni onun ile kıyasladı.hacıbektaşta 24.bölümde o kadın neden benim sırrımı faş etti ve bana AYHAN BABA SEN MİSİN? dedi ve iki adım sonra diğer yaşlılar bana ABDAL AYHAN SEN MİSİN dediler.ve sonra bu kişiler sırra kadem bastılar.ve niceleri nice sözler dedi: bu adam ya deccal yada gerçekten mehdi? bu adam yürüyen felaket? bu adam ya büyük birisi yada tımarhanelik? bu adam alevidir ve mehdiyim diyor korkarım ki bu adam mehdi olabilir zira alevilerden böyle adam zor çıkar? bu adam alevi olamaz çok fitneci birisi Allah bu adama fırsat vermesin ortalık çok karışır kan gövdeyi götürür? bu adam ya TSK adamı yada iran ajanıdır? bu adam ajandır? ve ben onlara şöyle cevap vermiştim: BEN ALLAHIN AJANI RESULULLAHIN CASUSU EHLİBEYTİN FEDAİSİ VE ASHABÜL-İHVANIN YOLDAŞIYIMDIR.ve biz 4 kapı kırk makam nakşi ve bektaşi hareketiyiz de dedim biz alevi şii sünni mehdevi ehl-i sünnet vel cemaat-i ümmet-i muhammediyiz dedim ve dedim Mehdi dört halife 12 imam makamları ile zuhur edecek.ve dedim: islama ve müslümanlara rağmen neden yeryüzü zulüm ile doldu müminler kurandan sorumlu değil miydi? ve dedim izzettin doğan alevilerin erbakanı ise ben erdoğanı olacağım.ve dedim kılıçdaroğlu kendi öz inancının ve kültürünün dilsiz şeytanıdır.ve son olarak dedim birileri arkalarındaki aptallar ile önde ise biz önümüzdeki ahmaklar yüzünden geri kaldık.ve ben hep gerçekleri dile getirmekten başka şey yapmadım gerçeğin ruhu olmaya çalıştım aklım ve ruhum ile aklım ve imanım ile mevlana sen meryemsin isaya gebesin der demez ben sen fatımasın mehdiye gebesin dedim 2.mahmut kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz derken ben hemen zülfikar kınından çıkmadıkça yezit sürüsü dağılmaz dedim.resul pavlusdan ve imam-ı rabbaniden çok etkilendim birisi mektubat-ı mesihiyetten diğeri mektubat-ı mehdiyetten bana haber verdi inayet ve nisbetimi yücelttiler feraklet oldum faruk el furkan oldum pir gerçek veli oldum alevibektaşşii fakih oldum hatmülevliyalık paralelinde velayet-i fakihlikten haber verdim VESSELAM-U DARUSSELAM :)))
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
TARTIŞMA OLDU:
Nuri Çintay:
Aleviliği ve milliyetçiliği yan yana getirip bundan da kendine keramet çıkarmışsın ya, içler acısı bir durum. Alevilik 72 millete aynı nazarla bakmaktır ve nihayetinde ve özünde insan olabilmektir. Bir insan milliyetçi ise Alevi değildir, olamaz çünkü artık değerinin özüne insanı değil bir insan grubunu koyarak Yol'dan çıkmıştır..
AyhanAytaç Yazarefendi:
Alevi Milliyetçisi olduğum gibi Tasavvufçuyumda burdan şunu anlamak lazımdır oyun bozucu bir tavır içinde ben şahsen 72 milletçi Alevi Milliyetçisiyim ve bu milliyetçiliğin esasında iman ırkçılığı ve mümin milliyetçiliği yatar Alevilik gibi hoşgörülü olmak her millete nasip olmamışsa ben bunu savunurum mesela Kuran her hizipçiliğe karşı çıkar ama bir ayette de derki: HİZBULLAH yani Allahın hizbi haa demek ki yinede bir hizip olabiliyor muş ve atatürk tarikatçılığa karşı çıkar ama derki BİZ UYGARLIK TARİKATINDAN YANAYIZ...
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İSLAMİYET GAZETESİ
(ahirzamanologAAyazarefendi)
"KUDÜSTV GEN.YAY.YÖN.NUREDDİN ŞİRİN DEDİ Kİ:
SİVAS OLAYLARININ ARKASINDA TEKBİR KİŞİ VAR ODA DOĞU PERİNÇEKTİR."
kudüstde iki program yaptım hazım koral ile ve bu iki program öncesinde Nureddin Şiirinden onay almıştık.ilk programımız 2015de "ÜMMETİN ORTAK DEĞERLERİ" konu başlıklı oldu ikinci programımız 2016da 12.imam Mehdinin doğum günü münasebeti ile oldu ve konu başlığımız ise "MEHDİ VE BEKTAŞİLİK olmuştu.ve biz bir vesile üçüncü program için beklerken tesadüfen gündüz vakti Kudüstvde sayın Nureddin bey telefon ile bağlanmış SİVAS OLAYLARINI yorumluyordu ve son söz olarak şöyle dedi: SİVAS OLAYLARININ ARKASINDA TEKBİR KİŞİ VARDIR ODA DOĞU PERİNÇEKTİR.ve ben bunu işitnce çok sevinmiştim zira 2003/05 döneminde İşçi Partisinde bulunmuş ve bir fakülte misali orda birçok konuda aydınlanırken Alevilik üzerinde de büyük bir oyun oynandığını farketmiş iç cepheden alevi kökenli arkadaşlarım ile dirsek teması okuşturmak isterken tam tersi istikamette tepkiler aldım üstelik bana çok sert muhalefet edenler Alevi kökenli kızıl komünistler ve ateistler oldu.ben buna anlam vermekte zorlandım önce ama sonra anladımki Alevilerin beyin takımı burda olmasına rağmen perinçek tarafından kontrol altına alındığını anladım.ve sonra daha farklı düşünmeye başlarken ister istemez Alevi Milliyetçisi oldum.ve işçi partisinde Alevi yoklamaları çekmeye başladım yani İP (bugünki vatan partisi) Alevilik hakkında ne kadar duyarlı veya aleviliği neye göre kullanıyor ve doğu perinçek DER:...Alevilik osmanlı döneminde bir parti idi osmanlı yıkıldıktan sonra bu partiye gerek kalmadı şimdi biz varız İŞÇİ PARTİSİ OLARAK... yani buna göre perinçek demiş oluyor ki Alevilerin partisi biziz.oysa daha sonra yeni osmanlıcılık hakkında yazdığı kitapta Alevikten hiç bahsetmemiştir.yani tespit doğru ama şartlar değiştiği için Alevilik birşey ifade etmiyor.osmanlı döneminde alevilik bir parti idi derken yeni osmanlıcılık hortladığında öyle ise yine Alevilik NEOALEVİLİK bir parti ile tekrar tarihteki yerini almalıdır sonucuna varamıyor... Nureddin beyin o sözlerinden cesaret ile yola çıkarsak kendisinden özel bir randevu aldık bir arkadaşımız ile kudüstvyi ziyarete gittik bu bilgileri kendisi ile paylaştım ve Doğu Perinçek hakkında Sivas olayları kapsamında bir program yapalım.önce nureddin bey bana söz verdi olur yapalım dedi sonra 15 temmuz hadisesi olunca işler karıştı perinçeğin safları değişti ve nureddin bey bu dudumda ne yapacağını şaşırdı ve bana bu durumda bu programı yapamıyacağımızı söyledi... TÜHH BEEE yine perinçek dört ayağı üstüne düştü dedim.perinçek hasret gültekinden bahsederken derki: o turan dursunu okudu ve beyin sıçraması yaşadı ve haykırdı dedi: YAŞASIN BEN BİR ATEİSTİM.işte perinçeğin hoşuna bu gitti.acaba oda Fetullah Gülen gibi bir ajan mıydı.özellikle Fetullah Gülen Alevi subaylarına oynarken oda buna zemin mi hazırlıyordu ilker başbuğ açık açık ...FETÖ ALEVİ SUBAYLARA OYNUYORDU.derken perinçek ne yapıyordu.ali tatar buna bir ispattır saldıray berk buna bir ispattır.ve bu perinçek 2000e kadar 2000e doğru dergisi ile ATEİST MİSYONERLİK ile özellikle Alevi beYin takımına oynadı ve diyanette bunu bile bile ses çıkartmadı zira diyanete göre Alevi kızılbaş olarak karşıma çıkmasında kızılkominist olarak çıksın ben avantajlı olururm.taha akyolun korkusuda bu idi geçmişteki aleviler bügün olsaydı kan gövdeyi götürürdü demesi bu yüzden.en iyi kürt ölü kürt mantığı üzerinden gidersek buna göre en iyi alevi ateist alevi yada alisiz alevi oluyordu oysa bugün benim tespitime göre ALİSİZ ALEVİLİK YOK MEHDİSİZ ALEVİLİK VARDIR.mahzuni bile bu konuda şaşırmıştır.sarı saçlı mavi gözlüm NERDESİN? diye özlem ile samsundan bekler iken Horasandan gelecek olan Mehdi unutturulmuştur.pir sultan ne der 90 bin er horasandan kopunca ne için kopuyor bu 90 bin er Mehdi için elbette bakın pir sultan horasandan beklerken Mehdiyi mahzuni mehdisini samsundan bekler işte bu acı bir durumdur pir sultan hacı bektaşa rağmen hacı bektaşı değil Mehdiyi beklerken mahzuni atatürke rağmen yine atatürkü bekler.nureddin bey bir şeyide itiraf etmiştir.ip 2000e doğru dergisi ve aydınlık ile kızıştırılan ortam şeytan ayetleri mevzusu ile ortalık karıştırılırken turan dursundan sonra ikinci turan dursun yaratan perinçek aziz nesin ile kışkırtmaktadır.ve Alevilerde burda tuzağa itilmiştir pir sultan derneği başkanı murtaza demirde bu tuzağa düşmüştür sanatçılar arasında çok İPli vardır.işte buna itiraz olsun diye fatihte bir eylem yapılır nureddin şirinde bu eylemin başındadır.aydınlıkçılara karşı bu eylem ateist yazarlara selman rüştücülere karşıdır ve bir metin yazılmıştır orda MÜSLÜMANLARA DUYURU diye işte o metin sivasta dağtılmıştır yani suistimal edilmiştir nureddin beye göre ve bu anlamda bir suçlu varsa benim diyor VESSELAM-U DARUSSELAM.
PİR GERÇEK VELİ:
YOLUMUZ 12 İMAM YOLUDUR
EVVELİ ALİ AHİRİ MEHDİDİR
PİRİMİZ ÜSTADIMIZ HÜ DOST
HÜNKAR HACI BEKTAŞ VELİDİR.
PİR SULTAN:
BEN MUSAYIM SEN FİRAVUN
İKRARSIZ ŞEYTAN-I LAİN
ÜÇÜNCÜ ÖLMEM BU HAİN
PİR SULTAN ÖLÜR (KAİMMEHDİ) DİRİLİR...
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İSLAMİYET GAZETESİ
(ahirzamanologAAyazarefendi)
"TELE1 VE HALKTV MAL GİBİ KALA KALMIŞTIR."
(VER MEHTERİ VER BELLAYI DERKEN VER HAYDAR HAYDARI BAKALIM.)
...bizim güya kanalımız var diye seyrederiz tele1 ve halktvyi ama bu öyle hacı bektaşın ve pir sultanın kitaplarının reklamını yapmak ile hallolacak bir iş değildir.merdan yanardağ diyor ki: biz sizin sultanlarınıza teslim olmadık biz OĞUZ TÜRKMENİYİZ.ama yanardağ devamını getiremez enver ayseverde Hüseyin Aygünü çıkartır programına güya Alevileri temsilen oda pek bunu kabul etmez hatta dalga geçer enver aysever ile derki aygün ...beni niye Alevilerin temsilcisi yaptınız? enver aysever bildiğim kadarı ile Alevidir ve VER BELLAYI diye bir nispet ile Erkan Tana gönderme yapar.ama ben ne derim VER HAYDAR HAYDARI BİZDE YUSUF YUSUF YOK HAYDAR HAYDAR VAR... o kadar program yaparlar halktvde ve tele1de ama ben şimdiye kadar bu iki kanalda ciddi ciddi bir Alevilik meselesinin tartışıldığına tanık olmadım.bakın flashtvye zamanında halk destek oldu o halkta aslında çoğunlukta Alevilerdir gezide olduğu gibi ama neden bir bakalım.çünki ZENGER PAŞA o zamanlar atvde ali kırcanın ilkkez Alevi meselesini siyaset meydanına taşımasından sonra flash tivide zenger paşa Alevice programlar yaptığı için oldu destek alevice program alevice olduğu için.yani şu çelişkiye bakar mısınız ki RTÜK bile belgeseli ile mevlana ve hacıbektaşı anlatarak bu iki kanalın sanki hiç yapmadıklarını yapmaktadır ne acı yazık yazık... bakıyorum bu iki kanala katılanların çoğu sünni kökenli atatürkçü vatanseverlerdir bazı yapımcılar Alevidir ama ne tesiri varki ve bu iki kanal herkese demokrattır plartform oluşturur ama bizim inancımız ve kültürümüz hiçe sayılır acı olan şuki katılımcıların Alevileri bi şekilde anmasıda bir lütuf gibi algılanır.Levent Gültekin bunlardan birisidir.adam diyor ki ben 40 yaşıma kadar Alevilerle görüşmedim... bu ne yaa sen kaç yaşındasın Gültekin herhalde 70 değil 50sindir bu ne demek bu adam daha 10 yıl öncesine kadar ve üstelik AKP iktidarında böyle düşünmüş vah vah vah... NE LÜTUF. ha şuda var ki hakkını yemiyim yiğitin muhalefet hakkında sarfettiği sözler hasbel kader doğrudur.yine bu iki kanal muharrem aylarında özel programlar yapar ne farkeder ramazan ayında da diğer laik kanallarda ramazan sohbetleri yaparlar fark şu ki bizimkisi 12 gün sürer onların ki 30 gün sürer yine bize fark atarlar.Muharrem ince ne güzel söyledi.: efendim neymiş bizim genel başkan Alevi kökenli imiş diye Alevi meselesine girmiyormuş bu ne biçim anlayış yaa ben yalovalıyım diye yalovanın sorunları ile ilgilenmiyeceğim... HELAL SANA MUHARREM İNCE.ve bende bu mantık ile bakınca şöyle düşünüyorum: Aleviler laik ve demokrattır ki nerde ise doğuştan fıtraten böyledir İslam olmak ile beraber.ve TC VE CHP de en başta laik ve demokrat hukuka göre en başta Aleviler kanat germesi lazım iken nasıl oluyorda hiçe sayılır ve CEMTVde AİHM kararları ile ilgili o kadar program yapıldı halktv ve tele1 ne zaman bu konuyu ele aldıda tartıştı ve siz bu durumda ne hakla yardım ve destek beklersiniz SÖZCÜde öyledir bu gazeteyi en çok Alevi aydınlar alır ama bu gazete ne zaman Alevilik ile ilgili bir yazı dizisi yapmıştır.bakın ne acıki ben bunları yazmak zorunda kalıyorum ve Alevi Milliyetçisi pozisyonuna düşmek zorunda kalıyorum.EVET İNCİNSENDE İNCİNMİYECEK ALEVİ AMA HAKSIZLIK KARŞISINDA DA ASLA BOYUN EĞMİYECEKTİR.en baştada kendisine haksızlık var ise.istanbul ve ankara belediyesinde Cemevlerinin statüsü hakkında teklif geldi AKP ve MHP oyları ile reddedildi.ve ne hakla METİN ÖZKAN camide bizim cemevide bizim diyebilir.ben hepsini not alıyorum cevap hakkımı bir cesur kanalda tek tek bir bir kullanacağım.bi kere erkek gibi adam gibi şu meseleyi ele alında sorunları çözün bu 1000 yıllık mesele çok su götürür biliyorum birileri elbette korkuyor elbette tedirgin ama biz yinede bir şekilde bunu halletmek zorundayız bir öfke dağı bin yıl volkana dönmüşse müsebbipleri biz değil bize küfür ve hakaret edenlerin sorunudur.hakan bayrakçı ne diyor: ya bu Aleviler 500 sene zulme uğramış ve hala kin ve nefret duymuyorsa korkmayın bu milleti sevin bu millete dost olun yeter??? ben hepsini not aldım cevap hakkımı bekliyorum cesur ve gücü özgürlüğünde olan bir kanalda ALLAH GÖRÜYOR VE BİLİYOR Kİ BENDE BUNA İMAN EDİYORUM Kİ O HAK KÜRSÜDEN BİRGÜN KONUŞACAĞIM VE YER GÖK UTANACAKTIR.... VESSELAM-U DARUSSELAM...
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

İSLAMİYET GAZETESİ (ahirzamanologAAyazarefendi) "MEHMET METİNER: MEŞRUİYETTE YEZİTTEN MAZLUMİYETTE HÜSEYİNDEN YANAYIM." (ŞAİR FEREZDAK: KÜFELİLER KALBEN HÜSEYİNDEN KILICIYLA YEZİTTEN YANADIR.) ...mehmet metinerin bu sözü ilk değildir buna benzer bir sözüde necip fazıl kısakürek söylemiştir.oda derki: ali haklı idi ama muaviyede haksız değildi... yani bu arkadaşlar biraz daha zorlasalar Allah haklı idi ama şeytanda haksız değildi deme cesaretini göstereceklerdir.mervanda şöyle der: osmanın davasında en hayırlı ali idi oğulları hasan ile hüseyni göndermişti osmanın evinin kapısında bekçi olsun diye ve o zaman mervana diyorlar ki: neden aliye küfrediyorsun o zaman.mervan yakasını gösterir yani derki: bir kere yakayı şeytana kaptırdık.(ayette şeytan küfret der) ve aslında bu işin sırrı peygamberimizin hakem ile oğlu mervanı lanetlemesi ve mekke ile medineye girmesine yasak getirmiş olmasıdır ama ilk iki halifeden sonra osman hilafet şartlarını kabul etmesine rağmen sıla-i rahimi bahane ederek mervanı iş başına getirmiş mekke ve medineye sokmuştur.ve mervan onun imzasını takliden bir mektup ile ortalığı karıştırmıştır ebu bekirin oğlu osmana bu yüzden kızmıştır osmanın ilk iki halifenin sünnetine uymak şartı ile hilafete geldi ve buna riayet etmedi ise elbette bu işe bu iki halifeden birinin oğlu müdahele eder... yinede osman mazlumca öldü zira o imza ona ait değildi ama Allahın hikmetine sual olmaz Allah kulunu şehit eder ama yineden intikam alır ölümü ile ki Hamza şehit oldu evet ama alinin devesine yaptığı işin hakkınıda hind ve vahşi ile kısas eylemiştir nitekim salihin devesi hakkı için semud halkını helak eden Allah alinin devesinin ciğerini bir cariye için öldüren Hamzadanda böyle intikam almıştır hamza ile osmanın mazlumiyeti işte böyledir.ölüden diriyi diriden ölüyü çıkartan rabbimiz müminden münkir münafık çıkardığı gibi münkir ve münafıktanda müminleri çıkartır cafer-i sadığın içtihadına göre.1.yezit hayırlı 2.yezit şerli ise 1.muaviye değil ama 2.muaviye hayırlı çıktı ehlibeyt için.muaviye osmanın kanlı gömleği ile işleri bozdu ve fitne çıkardığı gibi günümüzde birileri adnan menderes üzerinden veya said nursi üzerinden fitne çıkartabilmektedir yada güncel ve tarihselde Ayasofya veya mescid-i aksa üzerinden oysa önemli olan Mekke ve Medinedir... Mekke ve Medine kimsenin umurunda değil.Mehdi mekke ve medinede volta atacaktır ve bu iki kutsal şehirde çok işlere imza atacaktır Mehdi neden mekke ve medineye sığınır çünki 70ler ve 313ler zuhur edinceye kadar Mehdi bu iki yerden ayrılmaz onun zamanında bu iki şehri koruyan meleklerde vardır ve o zamana kadar süfyan ve deccal girebilirken Mehdi döneminde bu süfyan ve deccal ve orduları giremez olacaktır nitekim Allah ibrahimin nesli için ve milleti için ve mazlum ve müstazafları için emniyetli kılmıştır Allahın la ilahe illallah kalesidir hatta mekke ve medine kurtulduktan sonra mescid-i aksada öyle olacak ve Mehdi 70ler ve 313ler ile oraya sığınırda meryemoğlu mesih ile buluşuncaya kadar orda kalırlar deccal (dakko) 70 bin kişilik ordusu ile orayı kuşatır ama isa gelince deccal tuzun suda erdiği gibi eriyecektir onun karşısında... Mehdi mekke ve medineye kadar 40 yerde zuhur edecektir.her zuhur ettiği yerde mümin askerleri zuhur edecektir hay ve diri olan şehitler ordusu zuhur edecektir cin ve meleklerden ordularda onu yer yer destekliyecektir.eğer melekler görünse iş biterdi ayeti mucibince Mehdi ile görünecek melekler olacaktır.Mehmet metiner bunları ne kadar bilecek belki Mehdi zuhur etse o ya ona karşı yada yandaş olurdu o gün ya haccac olur yada hallac-ı mansur olur.ya hür şehit olur ya ömer bin sad olur... ya şimr olur ya vahşi olur zamanın müseylemetülkezzabının hakkından gelir.mekke ve medine konusu hakkında bir makale yazacağım yada bunlardan sonra belki maksat hasıl oldu ise gerek yoktur mekke ve medine islam dinin indiği iki kutsal şehirdir mekke hicrette ve fetihte önemli iki şehirdi hayber mekke ve medine arasındadır kabe mekkede mescid-i nebevi medinededir.binlerce sahabenin mezar-ı şerifi mekke ve medinededir mekki ve medeni ayetler vardır medine yahudilere göre ahirzaman-ı ümminebinin zuhur şehridir.mekkeyi 70 uluazim resul medineyi 313 nebiyyullah ziyaret etmiştir mescid-i aksaya kadar.kabeyi makam-ı ibrahimi ziyaret edenlerden biriside hz.yusufun kardeşi bünyaminin neslinden olan tarsuslu saul yani resul pavlusdur.o resul pavlus ki sırlar ile dolu mektubat-ı mesihiyyeti yazmıştır.antakyadaki üç elçiden birisi barnabas ise diğeri resul pavlustur.mekke ve medine için binlerce insan şehit oldu hızır çok ziyaret etti 100 bin evliya ziyaret etti Mehdi yolunu gözlediler.fil vakası mekkede kabede gerçekleşti en kutsal bu iki şehir için Atatürk bir uyarı yaptı o sapık vehhabilereki o uyarı işe yaradı ve vazgeçtiler... yavuz hadimülmarameyn oldu. ve ben bizzat rüyamda haccımı yaptım seller içinde kabe etrafında ve ne çok isterim oraları ziyaret etmeyi ama daha çok zaman var ortadoğuda ve anadoluda çok işlerimiz var daha istanbulda işlerimiz var daha belki şimdi başlasa o zuhurat 7 yıl mekke ve medineye kavuşamıyacağız mekke ve medineye yüzbinlerce selam ederiz ancak ve mekke ile medineyi esir almış olan şeytan deccal süfyan koalisyonuna 70 bin kere 70 bin kez lanet olsun deriz ancak Allah intikam alıcıdır Allah erhamerrahimin olduğu gibi şedidülazaptırda hem merhametlilerin en merhametlisidir hemde azabı şiddetlidir merhamet müminler için azap münkir ve münafıklar içindir rahmeti mümine gazabı küffaradır hiç kezzap ile sıddıyk bir olur mu der KAİM EL MEHDİ BAKİYYETULLAH...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.